Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej Zgadzam się
Ranking IT Szkoła 2015

Prezentujemy ranking IT Szkoła 2015 sporządzony na dzień 18.05.2015, w nawiasach podano różnice pozycji w stosunku do rankingu z dnia 29.04.2015.

Ranking szkół ponadgimnazjalnych IT Szkoła jest sporządzany na podstawie pomiaru aktywności udziału uczniów szkół ponadgimnazjalnych w poszczególnych kategoriach działań programu: kursach dla uczniów, wszechnicy informatycznej stacjonarnej, wszechnicy informatycznej online, konkursach IT, akademickich kołach naukowych oraz we wszechnicy na kołach. Ranking jest sporządzany w układzie ogólnopolskim oraz wojewódzkim dla wszystkich szkół zarejestrowanych w programie: http://it-szkola.edu.pl/slist.
Aktualizacje rankingu są sporządzane i prezentowane raz w miesiącu, w drugą środę każdego miesiąca.

Kryteria oraz wagi pozycjonowania szkół w rankingu IT Szkoła – 2015:

  1. Wskaźnik liczby uczniów aktywnych w programie IT Szkoła (20%)
  2. Wskaźnik liczby zrealizowanych kursów, przypadających na jednego ucznia, aktywnego w programie IT Szkoła (20%)
  3. Wskaźnik liczby zrealizowanych wykładów (20%)
  4. Średni wynik uzyskany w szkole z testów po rozwiązaniu testu przy pierwszym „podejściu” (10%)
  5. Średni wynik uzyskany ze wszystkich testów w szkole (10%)
  6. Udział w konkursach  (14%)
  7. Udział w pracach akademickich kół naukowych (5%)
  8. Zgłoszenie szkoły (1%)



Zobacz wyniki edycji 2013: Archiwum: rankingu IT Szkoła - 2014
Zobacz wyniki edycji 2013: Archiwum: rankingu IT Szkoła - 2013
Zobacz wyniki edycji 2012: Archiwum: rankingu IT Szkoła - 2012

Archiwum:
Gala wręczenia nagród w rankingu IT Szkoła 2014
Gala wręczenia nagród w rankingu IT Szkoła 2013

Filtrowanie województw:
(0) Technikum nr 1 - 11 Listopada 20 Ostrołęka Mazowieckie
(+1) Zespół Szkół Agro-Technicznych im. Wincentego Witosa w Ropczycach - Adama Mickiewicza 13 Ropczyce Podkarpackie
(-1) IX Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego - Żeromskiego 31 Gdynia Pomorskie
(0) III Liceum Ogólnokształcące - pl. Plac Wolności 4 Lublin Lubelskie
(0) Zespół Szkół nr 1 w Międzychodzie - Gwardii Ludowej 6a Międzychód Wielkopolskie
(+1) Liceum Ogólnokształcących im. Bolesława Prusa - Sienkiewicza 10 Skierniewice Łódzkie
(-1) XI Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej w Krakowie - os. Teatralne 33 Kraków Małopolskie
(+1) Zespół Szkół Tekstylno-Handlowych - Gimnazjalna 13 Żagań Lubuskie
(-1) II Liceum Ogólnokształcące - 1 Maja 66/74 Lubartów Lubelskie
10 (+1) I Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Ziemi Michałowskiej w Brodnicy - Lidzbarska 14 Brodnica Kujawsko-pomorskie
11 (-1) Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Henryka Sienkiewicza w Szydłowcu - Zamkowa 1 Szydłowiec Mazowieckie
12 (+6) I Liceum Ogólnokształcące - Partyzantów 8 Radzyń Podlaski Lubelskie
13 (+1) Zespół Szkół Technicznych - Kościuszki 5 Rybnik Śląskie
14 (-1) Technikum w Zespole Szkół nr 2 im. Jana Długosza - Traugutta 12 Wieluń Łódzkie
15 (-3) Technikum Zawodowe w ZSR CKP - ks. St. Suchowolca 26 Białystok Podlaskie
16 (+3) I Liceum Ogólnokształcące - Brukowa 2 Białystok Podlaskie
17 (-2) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 - Szczecińska 60 Słupsk Pomorskie
18 (-2) Zespół Szkół nr 2 w Pabianicach - Św. Jana 27 Pabianice Łódzkie
19 (-2) Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Skale - Ks.Stanisława Połetka 30 Skała Małopolskie
20 (+1) II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja - Gen. Wł. Sikorskiego 25 Kraśnik Lubelskie
21 (+1) I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni - Pl. Ks. A. Czaplińskiego 1 Bochnia Małopolskie
22 (-2) Zespół Szkół Zawodowych nr 2 im. Powstańców Warszawy - Gen. K. Sosnkowskiego 43 Mińsk Mazowiecki Mazowieckie
23 (+24) Technikum przy ZS nr3 w Tomaszowie Lubelskim - Gen. Józefa Hallera 5 Tomaszów Lubelski Lubelskie
24 (-3) Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu - Św. Ducha 1 Jarosław Podkarpackie
25 (-1) Zespół Szkół Technicznych im. Marii Skłodowskiej-Curie - Wojska Polskiego 7 Puławy Lubelskie
26 (-1) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Czarnem - Leśna 2 Czarne Pomorskie
27 (+6) LXXXIII Liceum Ogólnokształcące - Konopczyńskiego 4 Warszawa Mazowieckie
28 (-5) Zespół Szkół Licealno-Technicznych w Kluczborku - Sienkiewicza 20 Kluczbork Opolskie
29 (-2) Zespół Szkół Technicznych w Mielcu - Kazimierza Jagiellończyka 3 Mielec Podkarpackie
30 (+5) Zespół Szkół nr 3 im. Władysława Stanisława Reymonta w Łukowie - Międzyrzecka 70 Łuków Lubelskie
31 (-3) XIII Liceum Ogólnokształcące - Z.Pacanowskiej 4 Łódź Łódzkie
32 (-3) V Liceum Ogólnokształcące - Senatorska 32 Legnica Dolnośląskie
33 (-7) Zespół Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino - Wojska Polskiego 1 Września Wielkopolskie
34 (0) Zespół Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku w Iławie - Kopernika 8a Iława Warmińsko-mazurskie
35 (+2) III Liceum Ogólnokształcące w Piotrkowie Trybunalskim - Armii Krajowej 17 Piotrków Trybunalski Łódzkie
36 (-6) XXXI Liceum Ogólnokształcące - Kruczkowskiego 4 Łódź Łódzkie
37 (-6) Zespół Szkół Akademickich - Szosa Kisielińska 18 Zielona Góra Lubuskie
38 (+4) XIV Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 9 w Białymstoku - Upalna 26 Białystok Podlaskie
39 (-1) I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie - al. Racławickie 26 Lublin Lubelskie
40 (-4) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 1 im. Hipolita Cegielskiego w Pile - Ceglana 4 Piła Wielkopolskie
41 (-9) II Liceum Ogólnokształcące w Legnicy - Zielona 17 Legnica Dolnośląskie
42 (+1) Zespół Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica w Kutnie - Oporowska 7 Kutno Łódzkie
43 (+11) I Liceum Ogólnokształcące im. Karola Miarki - Żwirki i Wigury 25 Mikołów Śląskie
44 (+1) Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Jana Pawła II - Z. Augusta 8 Limanowa Małopolskie
45 (-5) XLIV Liceum Ogólnokształcące im. Antoniego Dobiszewskiego - Dolna 6 Warszawa Mazowieckie
46 (-2) Samorządowe Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida - Wojska Polskiego 9 Stalowa Wola Podkarpackie
47 (+5) VI Liceum Ogólnokształcące - Warszawska 8 Białystok Podlaskie
48 (0) Technikum Transportowe - al. Zwycięstwa 194 Gdynia Pomorskie
49 (-10) ZS im. Jadwigi Grodzkiej - Al., JP II 1 Łęczyca Łódzkie
50 (-9) Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Czeladzi - Grodziecka 29 Czeladź Śląskie
51 (-1) Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych - Rycerska 2 Elbląg Warmińsko-mazurskie
52 (+4) Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Skargi - Piotra Skargi 2 Pułtusk Mazowieckie
53 (-7) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Krośnie - Rzeszowska 10 Krosno Podkarpackie
54 (-9) Zespół Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego - Budowlana 4 Mińsk Mazowiecki Mazowieckie
55 (-2) Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących - Frycza-Modrzewskiego 5 Bytom Śląskie
56 (-5) Technikum Energetyczno-Informatyczne - Długa 6 Lublin Lubelskie
57 (-8) Technikum Mechatroniczne nr 1 - Wiśniowa 56 Warszawa Mazowieckie
58 (+1) Zespół Szkół im. gen. Tadeusza Kutrzeby - ks.Szymańskiego 5 Oborniki Wielkopolskie
58 (-3) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Władysława Reymonta w Bierutowie - Plac Kościelny 2 Bierutów Dolnośląskie
59 (+1) III Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Olsztynie - Sybiraków 3 Olsztyn Warmińsko-mazurskie
60 (-2) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 19 - Żeromskiego 115 Łódź Łódzkie
61 (+14) II Liceum im. K. K. Baczyńskiego - 11 Listopada 7a Konin Wielkopolskie
61 (+26) Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich - os. Mielżyńskiego 5a Swarzędz Wielkopolskie
62 (+6) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego im. Tadeusza Kościuszki w Łowiczu - Blich Łowicz Łódzkie
63 (+5) Powiatowy Zespół nr 3 Szkół Technicznych i Ogólnoksztalcących im. por. Stefana Jasieńskiego - St.Leszczyńskiej 8 Oświęcim Małopolskie
64 (-7) III Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej - Łukasiewicza 11 Płock Mazowieckie
65 (-4) I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej - Mickiewicza 3 Suwałki Podlaskie
66 (+6) Zespół Szkół nr 2 - Warszawska 54 Nowy Dwór Gdański Pomorskie
67 (-4) Zespół Szkół im. J. Śniadeckiego - Parkowa 6 Pionki Mazowieckie
67 (-2) Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Gorzowie Wielkopolskim - Czereśniowa 4e Gorzów Wielkopolski Lubuskie
68 (-6) Zespół Szkół w Sieniawie - Rynek 4 Sieniawa Podkarpackie
69 (+55) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Opolu - K. Pułaskiego 3 Opole Opolskie
70 (-6) Zespół Szkół Elektronicznych - Tyrankiewiczów 2 Bolesławiec Dolnośląskie
71 (-9) II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujezycznymi im. Św. Królowej Jadwigi w Siedlcach - B.Prusa 12 Siedlce Mazowieckie
71 (+1) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim - Św. Antoniego 29 Tomaszów Mazowiecki Łódzkie
72 (-3) II Liceum Ogólnokształcące - Ogrodowa 16 Lublin Lubelskie
73 (+7) Zespół Szkół Zawodowych im. św. Jadwigi Królowej - Kazimierza Wielkiego 11 Biecz Małopolskie
74 (-4) Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. Franciszka z Asyżu - OO. Zbigniewa i Michała 1 Legnica Dolnośląskie
75 (+1) Noworudzka Szkoła Techniczna - Stara Droga 4 Nowa Ruda Dolnośląskie
76 (-10) ZSO nr 2 im. G.Morcinka - Jankowskiego 22 Ruda Śląska Śląskie
77 (-3) XIV Liceum Ogólnokształcące - Wejherowska 55 Gdynia Pomorskie
78 (-7) Technikum Zawodowe Nr 2 - Chopina 6 Lubartów Lubelskie
79 (+3) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 9 im. KEN w Łodzi - al. Politechniki 38 Łódź Łódzkie
80 (-13) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 im. Jadwigi Markowej - Planty Kowalskiego 3 Ruda Śląska Śląskie
80 (+11) Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 im.5 Pułku Ułanów Zasławskich w Ostrołęce - Batalionu Czwartaków 4 Ostrołęka Mazowieckie
81 (-8) Zespół Szkół Nr 1 im. H. Sienkiewicza - Kościuszki 10 Łuków Lubelskie
82 (+1) Zespół Szkół i Placówek Oświatowych im. Emila Godlewskiego w Nysie - Rodziewiczówny 1 Nysa Opolskie
82 (+3) Zespół Szkół im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego - Obornicka 1 Bolechowo Wielkopolskie
82 (+7) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Koźminie Wielkopolskim - Zamkowa 1 Koźmin Wielkopolski Wielkopolskie
83 (+1) IV Liceum Ogólnokształcące - Piłsudskiego 56 Olsztyn Warmińsko-mazurskie
84 (-5) IV Liceum Ogólnokształcące - Sienkiewicza 4 Elbląg Warmińsko-mazurskie
85 (+2) Zespół Szkół Ogólnokształcących - Jana III Sobieskiego 2 Nysa Opolskie
85 (+2) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Oławie, Technikum Nr 2 - 3 Maja 18e Oława Dolnośląskie
86 (-8) I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej- Curie - Sadowa 11 Sokołów Podlaski Mazowieckie
86 (-9) Technikum nr 5 w Krośnie - Rzeszowska 10 Krosno Podkarpackie
87 (+7) Liceum Ogólnokształcące nr VII - Krucza 49 Wrocław Dolnośląskie
88 (+4) Technikum Elektryczne - 1000-lecia Państwa Polskiego 14 Białystok Podlaskie
88 (-10) Zespół Szkół Techniczno - Usługowych w Trzebini - Gwarków 3 Trzebinia Małopolskie
89 (+7) I Liceum Ogólnokształcące im. St. Dubois w Koszalinie - Komisji Edukacji Narodowej 1 Koszalin Zachodniopomorskie
90 (-9) Zespół Szkół Agrotechnicznych - Szczecińska 36 Słupsk Pomorskie
91 (-5) Technikum Nr 2 w Zespole Szkół Elektronicznych - Łaska 61 Zduńska Wola Łódzkie
92 (-11) Zespół Szkół Elektroniczno - Telekomunikacyjnych - Kilińskiego 4 Leszno Wielkopolskie
93 (+12) Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych - Plac Londzina 3 Cieszyn Śląskie
94 (+25) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 - Kopernika 16A Szczecin Zachodniopomorskie
95 (+8) III Liceum Ogólnokształcące - Kolberga 15 Sopot Pomorskie
96 (+34) IV Liceum Ogólnokształcące im. Dra Tytusa Chałubińskiego - Mariacka 25 Radom Mazowieckie
97 (+4) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II - Sikorskiego 15 Radzyń Podlaski Lubelskie
98 (+5) Salezjański Zespół Szkół Publicznych - Kruczkowskiego Zabrze Śląskie
98 (0) Technikum Energetyczne - Promienna 65 Jaworzno Śląskie
98 (+12) Zabrzańskie Centrum Kształcenia Ogólnego i Zawodowego - Piłsudskiego 58 Zabrze Śląskie
99 (-10) Liceum Ogólnokształcące w Bieczu - Tysiąclecia 2 Biecz Małopolskie
100 (+15) II Liceum Ogólnokształcące im. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej - Narewska 11 Białystok Podlaskie
100 (+14) Technikum Transportowo-Komunikacyjne - Zemborzycka 82 Lublin Lubelskie
100 (+23) Zespół Szkół im. Konstytucji 3 Maja - Mierosławskiego 10 Iława Warmińsko-mazurskie
100 (+5) Zespół Szkół Politechnicznych "ENERGETYK" - Al. Wyzwolenia 5 Wałbrzych Dolnośląskie
101 (+20) II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Zduńskiej Woli - Komisji Edukacji Narodowej 6 Zduńska Wola Łódzkie
101 (+6) Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych - al. Jana Pawła II 25 Jelenia Góra Dolnośląskie
101 (+2) Zespół Szkół Rolniczych im. W.St. Reymonta - Długa 130 Czartajew Podlaskie
102 (-3) Liceum Ogólnokształcące im. KEN w Przasnyszu - Świętego Stanisława Kostki 15 Przasnysz Mazowieckie
103 (-1) Technikum nr 5 - Przykoszarowa 22 Łomża Podlaskie
103 (+8) Zespół Szkół Ekonomicznych - Sobieskiego 6 Starogard Gdański Pomorskie
104 (+2) IX LO w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 6 im. Bohaterów Monte Cassino - Plac Mariacki 1 Szczecin Zachodniopomorskie
104 (-11) Technikum nr 1 - Szpitalna 10 Piaseczno Mazowieckie
104 (+10) XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego - Platynowa 1 Warszawa Mazowieckie
104 (-7) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Adama Mickiewicza - Władysława Łokietka 2 Lubań Dolnośląskie
104 (-11) Zespół Szkół w Rabce - Zdroju - Kościuszki 9 Rabka Zdrój Małopolskie
105 (-22) Technikum nr 2 - I Armii Wojska Polskiego 82 Wyszków Mazowieckie
105 (-1) XLV Liceum Ogólnokształcące im. R. Traugutta - Miła 26 Warszawa Mazowieckie
105 (+7) Zespół Szkół Technicznych - Pszowska 92 Wodzisław Śląski Śląskie
105 (+45) Zespół Szkół Terenów Zieleni - Al. Jana Pawła II 18 Radzymin Mazowieckie
106 (+49) XLI Liceum Ogólnokształcące im. J.Lelewela - Kiwerska 3 Warszawa Mazowieckie
107 (-19) Zespół Szkół im. Kazimierza Jagiellończyka - Bogdanowicza 9 Łęczna Lubelskie
107 (+1) Zespół Szkół w Sokółce LO im. Mikołaja Kopernika - Mickiewicza 11 Sokółka Podlaskie
108 (-10) Zespół Szkół Łączności w Krakowie - Monte Cassino 31 Kraków Małopolskie
109 (+10) Technikum nr 2 - Sikorskiego 21 Suwałki Podlaskie
110 (+7) Liceum Ogólnokształcące - Szeroka 1/7 Złoczew Łódzkie
110 (+7) Zespół Szkół im. C. K. Norwida w Nowym Mieście Lubawskim - 3 Maja 24 Nowe Miasto Lubawskie Warmińsko-mazurskie
110 (-5) Zespół Szkół im. Stanisława Staszica - Macieja Rataja 29 Zawiercie Śląskie
110 (-20) Zespół Szkół Medycznych w Bydgoszczy - Swarzewska 10 Bydgoszcz Kujawsko-pomorskie
111 (-11) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Marii Skłodowskiej - Curie - Wojska Polskiego 67/69 Oleśnica Dolnośląskie
112 (+65) I Liceum Ogólnokształcące im.Henryka Sienkiewicza w Koluszkach - Kościuszki 16 Koluszki Łódzkie
113 (+13) Zespół Szkół Zawodowych - Grunwaldzka 49 Kurzętnik Warmińsko-mazurskie
114 (-17) Zespół Szkół im. J. i W. Zamoyskich - Szamotulska 24 Rokietnica Wielkopolskie
114 (-8) Zespół Szkół nr 40 - Objazdowa 3 Warszawa Mazowieckie
115 (+3) Zespół Szkół Sportowych i  Ogólnokształcących im. Janusza Kusocińskiego, XII LO - Subisława 22 Gdańsk Pomorskie
116 (+9) I Liceum Ogólnokształcące im. J. Zamoyskiego w Łęcznej - Szkolna 3 Łęczna Lubelskie
117 (-1) Zespół Szkół Nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Dębicy - Strumskiego 1 Dębica Podkarpackie
118 (-27) I Liceum Ogólnokształcące - Chopina 6 Lubartów Lubelskie
119 (-26) Zespół Szkół Elektronicznych im. Boh. Westerplatte w Radomiu - Sadkowska 19 Radom Mazowieckie
119 (-2) Zespół Szkół Zawodowych - Wrocławska 17 Ząbkowice Śląskie Dolnośląskie
120 (-4) Zespół Szkół Technicznych im. E. Kwiatkowskiego - Matuszczaka 7 Rzeszów Podkarpackie
121 (+2) III Liceum Ogólnokształcące - dr Jordana 4 Wałbrzych Dolnośląskie
121 (-9) Liceum Ogólnokształcące - Os. Piastowskie 17 Nowa Ruda Dolnośląskie
122 (0) Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej - Kutnowska 30 Płock Mazowieckie
123 (-2) Technikum nr 24 w ZS nr 26 - Urbanistów 3 Warszawa Mazowieckie
124 (-18) IV Liceum Ogólnokształcące im. E.Sczanieckiej w Łodzi - Pomorska 16 Łódź Łódzkie
125 (-12) Powiatowy Zespół Szkół - Parkowa Oborniki Śląskie Dolnośląskie
126 (-17) Centrum Kształcenia Ustawicznego w Siedlcach - Browarna 4 Siedlce Mazowieckie
127 (+4) I Liceum Ogólnokształcące im. Marcina Kromera w Gorlicach - Marcina Kromera 1 Gorlice Małopolskie
127 (+4) Zespół Szkół Ekonomicznych im. Wincentego Stysia w Świdnicy - Księżnej Agnieszki 2 Świdnica Dolnośląskie
127 (+3) ZS Ponadgimnazjalnych im. AK Obwodu "Głuszec" - Piotra Skargi 12 Grójec Mazowieckie
128 (-33) I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Łęczycy - Marii Konopnickiej 13 Łęczyca Łódzkie
129 (-4) XIII Liceum Ogólnokształcące w ZSO nr 7 w Szczecinie - Unisławy 26 Szczecin Zachodniopomorskie
129 (-19) Zespół Szkół Ekonomicznych im. M. Dąbrowskiej - 3 Maja 40/42 Międzyrzec Podlaski Lubelskie
129 (-19) Zespół Szkół im. Bohaterów Narwiku - Gładka 16 Warszawa Mazowieckie
129 (0) Zespół Szkół nr 2 w Stargardzie Szczecińskim - Osiedle Zachód B15a Stargard Szczeciński Zachodniopomorskie
129 (+6) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 - Rzemieślnicza 6 Kalisz Wielkopolskie
130 (+3) Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 1 - Noakowskiego 6 Warszawa Mazowieckie
130 (-2) Technikum Łączności - Al. Stanów Zjednoczonych 24 Warszawa Mazowieckie
130 (+10) Technikum Mechaniczne - Magnoliowa 8 Lublin Lubelskie
130 (-8) XXV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego - Podhalańska 2a Łódź Łódzkie
130 (-15) Zespół Szkół Mechanicznych w Gorzowie Wielkopolskim - Dąbrowskiego 32 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
131 (+3) X Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi - Woronicza 8 Warszawa Mazowieckie
132 (-1) I Liceum Ogólnokształcące im. Gen. J. H. Dąbrowskiego w Kutnie - Dąbrowskiego 1 Kutno Łódzkie
133 (-5) Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie - Kowalska 5 Gostynin Mazowieckie
134 (+7) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Ustroniu - 3 Maja 15 Ustroń Śląskie
134 (-2) Zespół Szkół Technicznych - Rybnicka 44 Mikołów Śląskie
135 (-8) Technikum Zawodowe Centrum Kształcenia "Nauka" - Warsztatowa 6 Piła Wielkopolskie
135 (-8) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 - Dmowskiego 38 Piotrków Trybunalski Łódzkie
136 (+4) Zespół Szkół Handlowych - Kościuszki 18/20 Sopot Pomorskie
137 (+3) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Białobrzegach - Żeromskiego 86 Białobrzegi Mazowieckie
137 (+8) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 - Aleja Legionów 4 Kielce Świętokrzyskie
138 (-7) I Liceum Profilowane - Słowiańska 18 Brzeg Opolskie
138 (-7) Zespół Szkół im ks. Stanisława Staszica - Kopernika 1 Tarnobrzeg Podkarpackie
138 (+6) Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki - Trzebnicka Milicz Dolnośląskie
139 (-19) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 - Dworcowa 5 Wejherowo Pomorskie
140 (-5) Technikum Mechaniczno-Elektryczne - Tadeusza Kosciuszki 98 Biłgoraj Lubelskie
141 (+5) VIII Liceum Ogólnokształcące - Słowicza 5 Lublin Lubelskie
142 (-7) Zespół Szkół Ekonomicznych w Pile - Sikorskiego 18a Piła Wielkopolskie
142 (+3) Zespół Szkół Technicznych i Licealnych - Pomorska 7 Żagań Lubuskie
143 (-1) Technikum nr 1 - Piłsudskiego 36 Biała Podlaska Lubelskie
144 (-7) II Liceum Ogólnokształcące - Wojska Polskiego 84 Grajewo Podlaskie
144 (+15) Zespół Szkół nr 25 - Skwierzyńska 1-7 Wrocław Dolnośląskie
145 (+2) Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika - Bychawska 4 Bełżyce Lubelskie
146 (-19) Liceum Ogólnokształcące - 15 Pułku Piechoty "Wilków" 6 Dęblin Lubelskie
146 (-29) V Liceum Ogólnokształcące im Wspólnej Europy - Krasickiego 2 Olsztyn Warmińsko-mazurskie
146 (+31) XII Liceum Ogólnokształcące w Krakowie - os. Kolorowe 29 a Kraków Małopolskie
146 (+17) Zespół Szkół im. J. i W. Zamoyskich w Rokietnicy - Szamotulska 24 Poznań Wielkopolskie
146 (-14) Zespół Szkół im. Prezydenta I.Mościckiego - Inżynierska 1 Zielonka Mazowieckie
147 (-7) I Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa w Siedlcach - Floriańska 10 Siedlce Mazowieckie
147 (+1) Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju - Tadeusza Kościuszki 41/43 Biłgoraj Lubelskie
147 (+5) Technikum Nr. 3 im. Żołnierzy Armii Krajowej "Żywiciel" w Warszawie - Gen. Zajączka 7 Warszawa Mazowieckie
148 (-22) Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych - Fryderyka Skarbka 4 Legnica Dolnośląskie
149 (-21) II Liceum Ogólnokształcące w Puławach - Kaniowczyków 9 Puławy Lubelskie
149 (+5) Samorządowe Liceum Ogólnokształcące - M.C.Skłodowskiej 5 Opoczno Łódzkie
149 (-15) Technikum Ekonomiczno-Handlowe - Podwale 11 Lublin Lubelskie
149 (-3) Technikum Elektroniczne nr 1 - Kasprzaka 19/21 Warszawa Mazowieckie
149 (+20) Technikum nr 2 - Sportowa 1 Ostróda Warmińsko-mazurskie
149 (-5) Zespól Szkół Ogólnokształcących nr 1 - Tańskiego 3 Mielec Podkarpackie
149 (-10) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Iłowej - Pałacowa 1 Iłowa Lubuskie
150 (-14) Zespół Szkół - Sienkiewicza 7 Czarna Białostocka Podlaskie
151 (-18) III Liceum Ogólnokształcące - Leszczynowa 16 Biała Podlaska Lubelskie
151 (-17) Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Św. Jadwigi Królowej - Św. Jadwigi Królowej 5 Sandomierz Świętokrzyskie
151 (-6) Technikum - Piłsudskiego 51 Sochaczew Mazowieckie
152 (-9) Zespół Szkół nr 3 im. prof. Oskara Langego w Szczecinie - Gen. J. Sowińskiego 1 Szczecin Zachodniopomorskie
153 (-1) II Liceum Ogólnokształcące - Modrzewskiego 24 Włodawa Lubelskie
153 (-3) Liceum Ogolnokształcące Zespołu Szkół im. Marii Skodowskiej-Curie - Grota Roweckiego 5 Działoszyn Łódzkie
153 (+17) Szkoła Policealna Gowork.pl - Żurawia 47 Warszawa Mazowieckie
153 (-25) Zespół Szkół Budowlanych - Technikum nr 4 - Górnośląska 2 Żary Lubuskie
153 (+4) Zespół Szkół nr 1 w Andrychowie - Starowiejska 22 a Andrychów Małopolskie
154 (-37) I Liceum Ogólnokształcące im.Stefana Żeromskiego w Ełku - Piłsudskiego 3 Ełk Warmińsko-mazurskie
154 (+7) Technikum Fototechniczne - Spokojna 13 Warszawa Mazowieckie
155 (+10) ZS nr10 im. S.Staszica - Perzyńskiego 10 Warszawa Mazowieckie
156 (-18) Zespół Szkół Nr 1 w Sokołowie Podlaskim - Marii Skłodowskiej-Curie 24 Sokołów Podlaski Mazowieckie
157 (-6) Zespół Szkół Licealnych - 11-go Listopada 7 Morąg Warmińsko-mazurskie
158 (-10) XXIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej - Curie - Naddnieprzańska 2/4 Warszawa Mazowieckie
159 (-6) III Liceum Ogólnokształcące - Pałacowa 2/1 Białystok Podlaskie
160 (-22) Zespół Szkół nr. 2 im. Józefa Bema - Wójtowska 3 Milanówek Mazowieckie
161 (+7) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żółkiewce - Zaburze 46 Żółkiewka Lubelskie
162 (-7) Liceum Ogólnokształcące - Warszawska 44 Wisznice Lubelskie
163 (+16) Zespół Szkół w Strzegomiu - Krótka 6 Strzegom Dolnośląskie
164 (+5) Centrum Edukacji Licealnej - Pierwszej Brygady 15a Stargard Szczeciński Zachodniopomorskie
164 (-2) Samorządowe Liceum Ogólnokształcące - Wyszyńskiego 2 Głogów Małopolski Podkarpackie
164 (-2) ZS Technicznych i Ogólnokształcących z oddz. Integracyjnymi im. S.Staszica - Sienkiewicza 57 Białystok Podlaskie
165 (-9) Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej - Wyścigowa 31 Lublin Lubelskie
166 (-9) Futura Inżynieria (studium policealne – technik informatyk) - Policealna Szkoła dla Dorosłych - Widok 5/7/9 Warszawa Mazowieckie
167 (-4) Zespół Szkół nr 1 im. prof. R.A. Cebertowicza - Kopernika 24/26 Głowno Łódzkie
167 (-18) Zespół Szkół Powiatowych w Baranowie - ul. Niepodległości 27 Baranowo Mazowieckie
168 (+4) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 - Promienna 65 Jaworzno Śląskie
169 (+9) Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika - Jakuba Starszego 6 Iłża Mazowieckie
170 (-11) Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych - Kolejowa 16 Gryfów Śląski Dolnośląskie
171 (-7) V Liceum Ogólnokształcące w Krakowie - Studencka 12 Kraków Małopolskie
171 (+3) Zakład Doskonalenia Zawodowego - ul. Peowiaków 3 Zamość Lubelskie
172 (-6) Zespół Szkół Chemicznych w Bydgoszczy - Łukasiewicza 3 Bydgoszcz Kujawsko-pomorskie
173 (-2) I Liceum Ogólnokształcące im. B. Nowodworskiego w Krakowie - pl. Na Groblach 9 Kraków Małopolskie
173 (-2) Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych im.Stanisława Wyspiańskiego w Jeleniej Górze - Cieplicka 34 Jelenia Góra Dolnośląskie
174 (-14) X Liceum Ogólnokształcące w Gdyni - Władysława IV 58 Gdynia Pomorskie
175 (-3) Technikum im. Stanisława Staszica w Białobrzegach - Żeromskiego 86 Białobrzegi Mazowieckie
176 (-18) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Barlinku - Szosowa 2 Barlinek Zachodniopomorskie
177 (-5) Zespół Szkół Zawodowych CKU w Ornecie - 1-go Maja 20 Orneta Warmińsko-mazurskie
178 (-5) Liceum Ogólnokształcące - Kościuszki 10 Głowno Łódzkie
179 (-12) Zespół Szkół Samochodowych im. Tadeusza Kościuszki we Włocławku - Leśna 1a Włocławek Kujawsko-pomorskie
180 (-5) Zespół Szkół Techniczno-Elektronicznych - Częstochowska 99-105 Kalisz Wielkopolskie
181 (+2) Gimnazjum Sióstr Misjonarek Św. Rodziny im. Bł. B.Lament - Mickiewicza 43 Białystok Podlaskie
182 (-3) II Liceum Ogólnokształcące - Narutowicza 39 Biała Podlaska Lubelskie
182 (-6) Technikum w Zespole Szkół nr 3 im. Mikołaja Kopernika - Sieradzka Wieluń Łódzkie
183 (-2) Technikum Mechaniczne - Broniewskiego 14 Białystok Podlaskie
184 (-7) II Liceum Ogólnokształcące w Szydłowcu - Kościuszki 39 Szydłowiec Mazowieckie
184 (-7) Zespół Szkół im. Hugona Kołłątaja w Jordanowie - Kolejowa 9 Jordanów Małopolskie
184 (-7) Zespół Szkół im. Ks. Dra Jana Zwierza - Mickiewicza 14 Ropczyce Podkarpackie
184 (-7) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Jana Długosza - Długosza Nowy Sącz Małopolskie
185 (-7) I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Olkuszu - Polna 8 Olkusz Małopolskie
185 (-7) Technikum Elektryczno-Elektroniczne - Narutowicza 12 Radomsko Łódzkie
185 (-7) Zespół Szkół im. Św. Stanisława Kostki - Ks. Michała Słowikowskiego 6 Lublin Lubelskie
186 (-6) Zespół Szkół Energetycznych; XIII LO - M. Reja 25 Gdańsk Pomorskie
187 (-8) CVI Liceum Ogólnokształcące - Gen. Zajączka 7 Warszawa Mazowieckie
187 (+4) IV Liceum Ogólnokształcące - Saska 59 Warszawa Mazowieckie
187 (-8) Liceum Ogólnokształcące Centrum Szkół Mundurowych w Łodzi - Klaretyńska 9 Łódź Łódzkie
187 (-8) Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego - Kacperskiej 6a Żyrardów Mazowieckie
187 (-8) Liceum Ogólnokształcące nr I im.Jana Bażyńskiego w Ostródzie - Drwęcka 2 Ostróda Warmińsko-mazurskie
187 (-8) Liceum Ogólnokształcące w Grójcu - Poświętne 17 Grójec Mazowieckie
187 (-8) Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 - Kossaka 1a Opoczno Łódzkie
187 (-8) Technikum ZSI - Koszalińska 9 Słupsk Pomorskie
187 (-8) VI Liceum Ogólnokształcące - Kopernika 34 Gdynia Pomorskie
187 (-8) XXVII LO w ZS nr 10 - Biedronki 13 Lublin Lubelskie
187 (-8) Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 1 w ZSE - 1000-lecia Państwa Polskiego 14 Białystok Podlaskie
187 (-2) Zespół Szkół im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego (Technikum) - Aleja XX-lecia 12 Teresin Mazowieckie
187 (-8) Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu - Św. Józefa 26 Toruń Kujawsko-pomorskie
187 (-8) Zespół Szkół nr 1 - 3 Maja 3 Nowy Dwór Gdański Pomorskie
187 (-8) Zespół Szkół nr 18 - Żeromskiego 81 Warszawa Mazowieckie
187 (-8) Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Oświęcimiu - Generała Józefa Bema 8 Oświęcim Małopolskie
187 (-8) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Niemcach - Różana 8 Niemce Lubelskie
187 (-8) Zespół Szkół Zawodowych w Brzegu Dolnym - 1-go Maja 1a Brzeg Dolny Dolnośląskie
188 (-8) I Liceum Ogólnokształcące - Plac Klasztorny 7 Legnica Dolnośląskie
189 (-7) ZS Rolniczych - Parkowa Wola Osowińska Lubelskie
190 (-6) Zespół Szkół Technicznych Im. Bohaterów Września 1939 r. w Kolbuszowej - Janka Bytnara 2 Kolbuszowa Podkarpackie
191 (-5) CII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjmi - Bartnicza 2 Warszawa Mazowieckie
192 (-5) II Liceum Ogólnokształcące im. prof. Kazimierza Morawskiego - Biskupa Jakuba Glazera 44 Przemyśl Podkarpackie
193 (-5) Liceum Ogólnokształcące w Gilowicach - Korfantego 38 Gilowice Śląskie
193 (-5) XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego - Polna 5 Warszawa Mazowieckie
194 (-5) Zespół Szkół nr3 - Sandomierska 2 Ostrowiec Świętokrzyski Świętokrzyskie
194 (-5) Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bystrzycy Kłodzkiej - ST.Sempołowskiej 13 Bystrzyca Kłodzka Dolnośląskie
195 (-5) I Liceum Ogólnokształcące w Zielonej Górze - Kilińskiego 7 Zielona Góra Lubuskie
195 (-5) Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki - 3 Maja 15 Gostynin Mazowieckie
195 (-5) Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki - Mickiewicza 12 Ropczyce Podkarpackie
195 (-5) XIV Liceum Ogólnokształcące - Nowowiejska 37A Warszawa Mazowieckie
196 (-5) American School of Warsaw - ul. Warszawska 202 Bielawa Mazowieckie
197 (-6) Centrum Kształcenia Ustawicznego - Sudecka 53 Jelenia Góra Dolnośląskie
197 (-6) Centrum Kształcenia Ustawicznego - 3-go Maja Przemyśl Podkarpackie
197 (-6) Centrum Szkolne ZDZ - Podwale 13 Warszawa Mazowieckie
197 (-6) CXXV Liceum Ogólnokształcące - Chłodna 36/46 Warszawa Mazowieckie
197 (-6) I Liceum Ogólnokształcące - 17 Stycznia 66 Ciechanów Mazowieckie
197 (-6) I Liceum Ogólnokształcące - Konopnickiej 16 Zambrów Podlaskie
197 (-6) I Liceum Ogólnokształcące - Mickiewicza 3 Łańcut Podkarpackie
197 (-6) I Liceum Ogólnokształcące - Korczaka 6 Tychy Śląskie
197 (-6) I Liceum Ogólnokształcące - Traugutta 1 Ostrołęka Mazowieckie
197 (-6) I Liceum Ogólnokształcące - Kopernika 2 Będzin Śląskie
197 (-6) I Liceum Ogólnokształcące Collegium Gostomianum - Długosza 7 Sandomierz Świętokrzyskie
197 (-6) I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Końskich - kpt.Stoińskiego 4 Końskie Świętokrzyskie
197 (-6) I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie - Zamkowa 21 Ostrzeszów Wielkopolskie
197 (-6) I Liceum Ogólnokształcące im. S. Sempołowskiej - Opolska 28 Tarnowskie Góry Śląskie
197 (-6) I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Warszawska 19 Kozienice Mazowieckie
197 (-6) I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Kielcach - Ściegiennego 15 Kielce Świętokrzyskie
197 (-6) I Liceum Ogólnokształcące im. T.Zana - Matejki 1 Wschowa Lubuskie
197 (-6) I Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Kętrzyńskiego - Powstańców Warszawy 2 Kętrzyn Warmińsko-mazurskie
197 (-6) I Liceum Ogólnokształcące w Bytowie im. Bojowników o Wolność i Polskość Ziemi Bytowskiej - Gdańska 59 Bytów Pomorskie
197 (-6) I Liceum Ogólnokształcące w Krotoszynie - Kołłątaja 1 Krotoszyn Wielkopolskie
197 (-6) I Liceum Ogólnokształcące w Rykach - Słowackiego 12 Ryki Lubelskie
197 (-6) I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Bolesława Limanowskiego - Felińskiego 15 Warszawa Mazowieckie
197 (-6) II Liceum Ogólnokształcące - Orylska 9 Ciechanów Mazowieckie
197 (-6) II Liceum Ogólnokształcące - Mickiewicza 11 Sanok Podkarpackie
197 (-6) II Liceum Ogólnokształcące - I Armii Wojska Polskiego 89 Wyszków Mazowieckie
197 (-6) II Liceum Ogólnokształcące - Kościuszki 53 Garwolin Mazowieckie
197 (-6) II Liceum Ogólnokształcące - Warszawska 88 Łuków Lubelskie
197 (-6) II Liceum Ogólnokształcące - Kościuszki 36/38 Suwałki Podlaskie
197 (-6) II Liceum Ogólnokształcące - Kard. Wyszyńskiego 3 Augustów Podlaskie
197 (-6) II Liceum Ogólnokształcące - Trzebnicka 4 Milicz Dolnośląskie
197 (-6) II Liceum Ogólnokształcące - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 - Mickiewicza 32 Słupsk Pomorskie
197 (-6) II Liceum Ogólnokształcące im. Gustawa Gizewiusza w Giżycku - Sikorskiego 3 Giżycko Warmińsko-mazurskie
197 (-6) II Liceum Ogólnokształcące w Augustowie - al. Kardynała S. Wyszyńskiego 1 Augustów Podlaskie
197 (-6) II Liceum Ogólnokształcące w Pionkach - Parkowa 6 Pionki Mazowieckie
197 (-6) II Liceum Ogólnokształcące w Radomiu - Kusocińskiego 8 Radom Mazowieckie
197 (-6) II Liceum Ogólnokształcące w Wałczu - Bydgoska 52 Wałcz Zachodniopomorskie
197 (-6) II Liceum Ogólnokształcące z Białoruskim Językiem Nauczania im. Bronisława Taraszkiewicza - Kopernika 4 Bielsk Podlaski Podlaskie
197 (-6) II LO im. K.K. Baczyńskiego - Bugaj 3 Radomsko Łódzkie
197 (-6) II LO im. R. Traugutta - Kiliskiego 62 Częstochowa Śląskie
197 (-6) III Liceum Ogólnokształcące - Rogalińska 2 Warszawa Mazowieckie
197 (-6) III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Krakowie - os. Wysokie 6 Kraków Małopolskie
197 (-6) III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP - Legionów 27 Gdynia Pomorskie
197 (-6) III Liceum Ogólnokształcące w Zamościu - Kilińskiego 15 Zamość Lubelskie
197 (-6) IV Liceum Ogólnokształcące - Czapliniecka 96 Bełchatów Łódzkie
197 (-6) IV Liceum Ogólnokształcące - Mostowa 7 Kędzierzyn-Koźle Opolskie
197 (-6) IV Liceum Ogólnokształcące - Kosynierów Gdyńskich 8 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
197 (-6) IV Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida - Zwierzyniecka 9A Białystok Podlaskie
197 (-6) IV Liceum Ogólnokształcące im. Fryderyka Chopina w Ostrowie Wielkopolskim - Wojska Polskiego 17 Ostrów Wielkopolski Wielkopolskie
197 (-6) IV LO - Sokołowska 161B Siedlce Mazowieckie
197 (-6) IV LO im. B. Krzywoustego - Faustyna Piaska 5 Płock Mazowieckie
197 (-6) IX Liceum Ogólnokształcące - Ignacego Paderewskiego 24 Łódź Łódzkie
197 (-6) IX Liceum Ogólnokształcące - Emilii Plater 29 Warszawa Mazowieckie
197 (-6) Katolickie Liceum Ogólnokształcące - Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 156 Łódź Łódzkie
197 (-6) Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II - Pl. Św. Andrzeja 2 Gdynia Pomorskie
197 (-6) Katolickie Liceum Ogólnokształcące Przymierza Rodzin - Staszica 11 Garwolin Mazowieckie
197 (-6) Katolickie Liceum Ogólnokształcące SPSK im. kard. Stefana Wyszyńskiego - Sienkiewicza 60 Zawiercie Śląskie
197 (-6) L Liceum Ogólnokształcące z oddziałami integracyjnymi - Burdzińskiego 4 Warszawa Mazowieckie
197 (-6) LI Liceum Ogólnokształcące - Kadrowa 5/15 Warszawa Mazowieckie
197 (-6) Liceum Katolickie w ZS Katolickich - Tarnopolska3 Zabrze Śląskie
197 (-6) Liceum Ogólnoksztacące - Wyczółkowskiego 10 Ryki Lubelskie
197 (-6) Liceum Ogólnokształcące - Kościuszki 25 Wiskitki Mazowieckie
197 (-6) Liceum Ogólnokształcące - Mazowiecka 47 Zawidz Kościelny Mazowieckie
197 (-6) Liceum Ogólnokształcące - Bolesława Prusa 10 Węgorzewo Warmińsko-mazurskie
197 (-6) Liceum Ogólnokształcące - Bolesława Prusa 13 Nałęczów Lubelskie
197 (-6) Liceum Ogólnokształcące - Żeromskiego 3 Opoczno Łódzkie
197 (-6) Liceum Ogólnokształcące - Żwirki i Wigury 17 Skawina Małopolskie
197 (-6) Liceum Ogólnokształcące - Księdza Popiełuszki 2 Gołdap Warmińsko-mazurskie
197 (-6) Liceum Ogólnokształcące - Waleriana Batki 20 Komarówka Podlaska Lubelskie
197 (-6) Liceum Ogólnokształcące - Wiejska 2 Braniewo Warmińsko-mazurskie
197 (-6) Liceum Ogólnokształcące - p.Sulwińskiego 31 Błaszki Łódzkie
197 (-6) Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza - Lipowa 23 Opole Lubelskie Lubelskie
197 (-6) Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Mrozach - Licealna 3 Mrozy Mazowieckie
197 (-6) Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Radzyminie - Konstytucji 3-go Maja 26 Radzymin Mazowieckie
197 (-6) Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej - 1-go Maja 17 Dynów Podkarpackie
197 (-6) Liceum Ogólnokształcące im.Jana Kochanowskiego w Olecku - Kościuszki 29 Olecko Warmińsko-mazurskie
197 (-6) Liceum Ogólnokształcące im.Tadeusza Kościuszki - Ogrodowa 3 Krzeszowice Małopolskie
197 (-6) Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne nr 43 - Wóycickiego 1/3 Warszawa Mazowieckie
197 (-6) Liceum Ogólnokształcące nr I im. Jana III Sobieskiego w Oławie - Plac Zamkowy 10 Oława Dolnośląskie
197 (-6) Liceum Ogólnokształcące nr I im. K.I. Gałczyńskiego w Otwocku - Gen. Juliana Filipowicza 9 Otwock Mazowieckie
197 (-6) Liceum Ogólnokształcące nr II im. J.Chreptowicza - Jana Rosłońskiego 1 Ostrowiec Świętokrzyski Świętokrzyskie
197 (-6) Liceum Ogólnokształcące nr XIII - Gen. Józefa Haukego-Bosaka 33-37 Wrocław Dolnośląskie
197 (-6) Liceum Ogólnokształcące w Dębem - Nasielska 7 Komornica Mazowieckie
197 (-6) Liceum Ogólnokształcące w Lipsku - Zwoleńska 12 Lipsko Mazowieckie
197 (-6) Liceum Ogólnokształcące w Pionkach - Aleje Lipowe 23 Pionki Mazowieckie
197 (-6) LV Liceum Ogólnokształcące - Strykowska 10/18 Łódź Łódzkie
197 (-6) LXIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi - Urbanistów 3 Warszawa Mazowieckie
197 (-6) LXXIV Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Narwiku - Gładka 16 Warszawa Mazowieckie
197 (-6) Ogólnokształcące Liceum Jezuitów w Gdyni im. św. Stanisława Kostki - Tatrzańska 35 Gdynia Pomorskie
197 (-6) Policealna Szkoła Audiologii - Mokra 17 Nadarzyn Mazowieckie
197 (-6) Powiatowy Zespół Szkół nr 1 - Wojska Polskiego 17 Trzebica Dolnośląskie
197 (-6) Powiatowy Zespół Szkół nr 11 w Kętach - Wyspiańskiego 2 Kęty Małopolskie
197 (-6) Powiatowy Zespół Szkół nr 2 - Żeromskiego 2 Trzebnica Dolnośląskie
197 (-6) Prywatne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Prezentek w Krakowie - św. Jana 7 Kraków Małopolskie
197 (-6) Prywatne Liceum Sióstr Niepokalanek w Wałbrzychu - pl. M.Darowskiej 1 Wałbrzych Dolnośląskie
197 (-6) Prywatny Zespół Szkół EDUKATOR - Kownackiego 4 Oborniki Śląskie Dolnośląskie
197 (-6) Publiczne Gimnazjum nr 9 z oddziałami dwujęzycznymi - Dubois 28 Opole Opolskie
197 (-6) Publiczne Liceum Ogólnokształcące Językowo - Informatyczne - R. Strzałkowskiego 5/7 Poznań Wielkopolskie
197 (-6) Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi - S. Dubois 28 Opole Opolskie
197 (-6) Społeczne Językowe Liceum Ogólnokształcące im. A. Einsteina - Drobiarska 2 Opole Opolskie
197 (-6) Społeczne Liceum Ogólnokształcące TPZ - Leśmiana 1b Zgierz Łódzkie
197 (-6) Szkoła Delta - pl. Żołnierza Polskiego 5 Szczecin Zachodniopomorskie
197 (-6) Technikum - Gdańska 25 Lubawa Warmińsko-mazurskie
197 (-6) Technikum - Kilińskiego 8c Grodzisk Mazowiecki Mazowieckie
197 (-6) Technikum - J.A. Komeńskiego 39 Elbląg Warmińsko-mazurskie
197 (-6) Technikum - Konarskiego 23 Sejny Podlaskie
197 (-6) Technikum Ekonomiczne nr 3 - Sienkiewicza 22 Chełm Lubelskie
197 (-6) Technikum Hotelarskie w Międzyzdrojach - Leśna 17 Międzyzdroje Zachodniopomorskie
197 (-6) Technikum im. Tadeusza Kościuszki - 3 Maja 25 Hajnówka Podlaskie
197 (-6) Technikum Informatyczne im. Macieja Płażyńskiego w Pucku - 1 Armii Wojska Polskiego 2a Puck Pomorskie
197 (-6) Technikum Lotnicze ZDZ Katowice - Mickiewicza 3 Katowice Śląskie
197 (-6) Technikum nr 1 - Szkolna 1 Świdnik Lubelskie
197 (-6) Technikum nr 1 - Długa 89/91 Zgierz Łódzkie
197 (-6) Technikum nr 1 - Rybnicka 5 Żory Śląskie
197 (-6) Technikum nr 3 - Koszykowa 1 Ełk Warmińsko-mazurskie
197 (-6) Technikum nr 3 - Legionów 47 Tomaszów Mazowiecki Łódzkie
197 (-6) Technikum nr 5 - Szczebrzeska 102 Zamość Lubelskie
197 (-6) Technikum nr 6 - Bałtycka 37a Olsztyn Warmińsko-mazurskie
197 (-6) Technikum nr 6 - M.Kopernika 16 Łomża Podlaskie
197 (-6) Technikum nr 7 - Bałtycka 37 Olsztyn Warmińsko-mazurskie
197 (-6) Technikum nr 8 przy Zespole Szkół Nr 42 - Konińska 2 Warszawa Mazowieckie
197 (-6) Technikum Zawodowe w ZSP Żelechów - Piłsudskiego 45 Żelechów Mazowieckie
197 (-6) V Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego w Białymstoku - Miodowa 5 Białystok Podlaskie
197 (-6) V LO im. WŁ. Broniewskiego - Jankego 65 Katowice Śląskie
197 (-6) VI Liceum Ogólnokształcące - Wiktorska 30/32 Warszawa Mazowieckie
197 (-6) VI Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Obrońców Helu - Głęboka 11 Gdańsk Pomorskie
197 (-6) VI Liceum Ogólnokształcące im. J. Lelewela - Podmiejska 21 Łódź Łódzkie
197 (-6) VII Liceum Ogólnokształcące - Wawelska 46 Warszawa Mazowieckie
197 (-6) VIII Liceum Ogólnokształcące - Piastowska 5 Białystok Podlaskie
197 (-6) VIII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego - Grzegórzecka 24 Kraków Małopolskie
197 (-6) VIII Liceum Ogólnokształcące w Radomiu - Sobieskiego 12 Radom Mazowieckie
197 (-6) XI Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja - Królewska 19/21 Warszawa Mazowieckie
197 (-6) XII Liceum Ogólnokształcące - Sienna 53 Warszawa Mazowieckie
197 (-6) XII Liceum Ogólnokształcące - al. Racławickie 7 Lublin Lubelskie
197 ( - ) XIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. płk. L. Lisa-Kuli - Oszmiańska 23/25 Warszawa Mazowieckie
197 (-6) XLII Liceum Ogólnokształcące - Madalińskiego 22 Warszawa Mazowieckie
197 (-6) XLVII Liceum Ogólnokształcące - Międzyborska 64/70 Warszawa Mazowieckie
197 (-6) XV Liceum Ogólnokształcące - Traktorowa 77 Łódź Łódzkie
197 (-6) XV Liceum Ogólnokształcące w Krakowie - al. Dygasińskiego 15 Kraków Małopolskie
197 (-6) XVI Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego w Krakowie - os. Willowe 35 Kraków Małopolskie
197 (-6) XVIII Liceum Ogólnokształcące - Przyjaźni 12 Lublin Lubelskie
197 (-6) XVIII Liceum Ogólnokształcące - Perla 11 Łódź Łódzkie
197 (-6) XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego - Smolna 30 Warszawa Mazowieckie
197 (-6) XVIII LO w ZS Technicznych i Ogólnokształcących nr 3 im. Edwarda Abramowskiego - Harcerzy Września 1939 r nr 2 Katowice Śląskie
197 (-6) XXIII LO im. ks. Prof. J.Tischnera - Piłsudskiego 159 Łódź Łódzkie
197 (-6) XXIV Liceum Ogólnokształcące - Obozowa 60 Warszawa Mazowieckie
197 (-6) XXIV Liceum Ogólnokształcące - Wodnika 57 Gdańsk Pomorskie
197 (-6) Zespół Szkół - Techników 18 Chełm Śląski Śląskie
197 (-6) Zespół Szkół - Lubelska 37 Sokołów Małopolski Podkarpackie
197 (-6) Zespół Szkół Alternatywnych - Łużycka 8 Kłodzko Dolnośląskie
197 (-6) Zespół Szkół Budowlano-Informatycznych im. Mikołaja Kopernika - Rybnicka 5 Żory Śląskie
197 (-6) Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wł.St.Reymonta - Oleksiaka Wichury 3 Sokołów Podlaski Mazowieckie
197 (-6) Zespół Szkół Ekonomicznych - pl. Słowiański 5 Legnica Dolnośląskie
197 (-6) Zespół Szkół Ekonomicznych - Hoffmanowej 13 Rzeszów Podkarpackie
197 (-6) Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących - gen J. Bema 50 Elbląg Warmińsko-mazurskie
197 (-6) Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 - Kopernika Łomża Podlaskie
197 (-6) Zespół Szkół Ekonomicznych i Technicznych - Partyzantów 24 Słupsk Pomorskie
197 (-6) Zespół Szkół Elektronicznych - Hetmańska 120 Rzeszów Podkarpackie
197 (-6) Zespół Szkół Elektrycznych - Kościuszki 39-41 Opole Opolskie
197 (-6) Zespół Szkół Elektrycznych nr 1 w Krakowie - Kamieńskiego 49 Kraków Małopolskie
197 (-6) Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego - II Armii Wojska Polskiego 1 Rogoźno Wielkopolskie
197 (-6) Zespół Szkół im. inż. S. Wysockiego - Szczęśliwicka 56 Warszawa Mazowieckie
197 (-6) Zespół Szkół im. Macieja Rataja w Reszlu - Łukasińskiego 3 Reszel Warmińsko-mazurskie
197 (-6) Zespół Szkół im. St. Staszica - Stanisława Staszica 1 Gąbin Mazowieckie
197 (-6) Zespół Szkół im. Z. Chmielewskiego - Spółdzielcza 17 Nałęczów Lubelskie
197 (-6) Zespół Szkół Licealnych - Kopernika 4 Ustrzyki Dolne Podkarpackie
197 (-6) Zespół Szkół Licealnych im. Bolesława Chrobrego - M. Curie-Skłodowskiej 6 Leżajsk Podkarpackie
197 (-6) Zespół Szkół Licealnych w Słubicach - Bohaterów Warszawy 3 Słubice Lubuskie
197 (-6) Zespół Szkół Łączności - Przełajowa 4 Poznań Wielkopolskie
197 (-6) Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych - Szujskiego 13 Tarnów Małopolskie
197 (-6) Zespół Szkół Mechanicznych - Jagiellońska 32 Kielce Świętokrzyskie
197 (-6) Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 - Świętej Trójcy Bydgoszcz Kujawsko-pomorskie
197 (-6) Zespół Szkół Morskich w Świnoujściu - Sołtana 2 Świnoujście Zachodniopomorskie
197 (-6) Zespół Szkół Muzycznych im. Feliksa Nowowiejskiego w Szczecinie - Staromłyńska 13 Szczecin Zachodniopomorskie
197 (-6) Zespół Szkół nr 1 - Sienkiewicza 16 Biała Piska Warmińsko-mazurskie
197 (-6) Zespół Szkół Nr 1 im. prof. Bolesława Krupińskiego - Kościuszki 9 Lubin Dolnośląskie
197 (-6) Zespół Szkół Nr 117 - Bema 76 Warszawa Mazowieckie
197 (-6) Zespół Szkół nr 12 w Gorzowie Wielkopolskim - Śląska 20 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
197 (-6) Zespół Szkół nr 15 im Władysława IV - Jagiellońska 38 Warszawa Mazowieckie
197 (-6) Zespół Szkół nr 2 - Aleja Wyzwolenia 34 Wałbrzych Dolnośląskie
197 (-6) Zespół Szkół nr 28 - Wojciecha Żywnego 25 Warszawa Mazowieckie
197 (-6) Zespół Szkół nr 3 - Słowackiego 7 Kraśnik Lubelskie
197 (-6) Zespół Szkół nr 4 - al. Bielska Tychy Śląskie
197 (-6) Zespół Szkół nr 9 w Bydgoszczy - Cicha 59 Bydgoszcz Kujawsko-pomorskie
197 (-6) Zespół Szkół Ogólnokształcących - S. Dubois 28 Opole Opolskie
197 (-6) Zespół Szkół Ogólnokształcących - Staszica 5 Stalowa Wola Podkarpackie
197 (-6) Zespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku - Chopina 10 Lubsko Lubuskie
197 (-6) Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu - Komuny Paryskiej 6 Bolesławiec Dolnośląskie
197 (-6) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 - Gimnazjalna 2 Prudnik Opolskie
197 (-6) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Gorzowie Wielkopolskim - Puszkina 31 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
197 (-6) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 - Mickiewicza 16 Tarnów Małopolskie
197 (-6) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 Sportowe Liceum Ogólnokształcące - Słoneczna 2 Kwidzyn Pomorskie
197 (-6) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Toruniu - Kosynierów Kościuszkowskich 6 Toruń Kujawsko-pomorskie
197 (-6) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 - Orląt Śląskich 25 Gliwice Śląskie
197 (-6) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 - Tarasa Szewczenki 10 Legnica Dolnośląskie
197 (-6) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Toruniu - Warszawska 1/5 Toruń Kujawsko-pomorskie
197 (-6) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5; IV LO - Na Zaspę 31a Gdańsk Pomorskie
197 (-6) Zespół Szkół Ogólnokształcących w Wolsztynie - Poniatowskiego 7 Wolsztyn Wielkopolskie
197 (-6) Zespół Szkół Plastycznych im. Józefa Brandta w Radomiu - Grzecznarowskiego 13 Radom Mazowieckie
197 (-6) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 - Broniewskiego 16 Piotrków Trybunalski Łódzkie
197 (-6) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II - Nadbrzeżna 3 Krynica-Zdrój Małopolskie
197 (-6) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 - Koniecpolska 40 Włoszczowa Świętokrzyskie
197 (-6) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 Centrum Kształcenia Ustawicznego - Byczyńska 7 Kluczbork Opolskie
197 (-6) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 CKP w Garwolinie - II Armii Wojska Polskiego 20 Garwolin Mazowieckie
197 (-6) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Barlinku - Jeziorna 8 Barlinek Zachodniopomorskie
197 (-6) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Armii Krajowej - Zamoyskiego 62 Zamość Lubelskie
197 (-6) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Tarnobrzegu - Św. Barbary 1B Tarnobrzeg Podkarpackie
197 (-6) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Drezdenku - Konopnickiej 2 Drezdenko Lubuskie
197 (-6) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Międzyborzu - Wrocławska 2 Międzybórz Dolnośląskie
197 (-6) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sycowie - Daszyńskiego 42 Syców Dolnośląskie
197 (-6) Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego - Krakowska 20 Grodków Opolskie
197 (-6) Zespół Szkół Rolniczych im. Wincentego Witosa w Zarzeczu - Zarzecze 1 Zarzecze Podkarpackie
197 (-6) Zespół Szkół Salezjańskich w Krakowie - os. Piastów 34 Kraków Małopolskie
197 (-6) Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych - Chorzowska 5 Gliwice Śląskie
197 (-6) Zespół Szkół Technicznych - Staszica 30 Jasło Podkarpackie
197 (-6) Zespół Szkół Technicznych w Lipnie - Okrzei 3 Lipno Kujawsko-pomorskie
197 (-6) Zespół Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego - Al. Tysiąclecia 12 Pułtusk Mazowieckie
197 (-6) Zespół Szkół Zawodowych nr 1 - Górska 39 Nowy Dwór Mazowiecki Mazowieckie
197 (-6) Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 - Żytnia 5 Ryki Lubelskie
197 (-6) Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie - Reymonta 4b Bychawa Lubelskie
197 (-6) Zespół Szkół Zawodowych nr 6 im.Joachima Lelewela - Działyńskich 4/5 Poznań Wielkopolskie
197 (-6) Zespół Szkół Zawodowych Nr3 - Działkowa 10 Skierniewice Łódzkie
197 (-6) ZS Centrum Kształcenia Rolniczego - Studzieniec Studzieniec Mazowieckie
197 (-6) ZS Nr 4 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego - Szczęśliwicka 46 Warszawa Mazowieckie
197 (-6) ZS nr 6 - Piłsudskiego Tychy Śląskie
197 (-6) ZS Ogólnokształcących nr 1 I LO - Kasprowicza 11 Racibórz Śląskie
197 (-6) ZS Ponadgimnazjalnych - Mazowiecka 25 Przasnysz Mazowieckie
197 (-6) ZS Ponadgimnazjalnych COGITO Technikum NR 1 im. Z.Herberta - Matejki 5 Siemianowice Śląskie Śląskie
197 (-6) ZSP im. Wincentego Witosa - Czerska 1 Jasieniec Mazowieckie
wwsi      nask logo     UDP logo   Eskills