Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej Zgadzam się
Ranking IT Szkoła 2014

Ranking szkół ponadgimnazjalnych IT Szkoła jest sporządzany na podstawie pomiaru aktywności udziału uczniów szkół ponadgimnazjalnych w poszczególnych kategoriach działań programu: kursach dla uczniów, wszechnicy informatycznej stacjonarnej, wszechnicy informatycznej online, konkursach IT, akademickich kołach naukowych oraz we wszechnicy na kołach. Ranking jest sporządzany w układzie ogólnopolskim oraz wojewódzkim dla wszystkich szkół zarejestrowanych w programie: http://it-szkola.edu.pl/slist.
Aktualizacje rankingu są sporządzane i prezentowane raz w miesiącu, w drugą środę każdego miesiąca.

Kryteria oraz wagi pozycjonowania szkół w rankingu IT Szkoła – 2014:

  1. Wskaźnik liczby uczniów aktywnych w programie IT Szkoła (20%)
  2. Wskaźnik liczby zrealizowanych kursów, przypadających na jednego ucznia, aktywnego w programie IT Szkoła (20%)
  3. Wskaźnik liczby zrealizowanych wykładów (20%)
  4. Średni wynik uzyskany w szkole z testów po rozwiązaniu testu przy pierwszym „podejściu” (10%)
  5. Średni wynik uzyskany ze wszystkich testów w szkole (10%)
  6. Udział w konkursach  (14%)
  7. Udział w pracach akademickich kół naukowych (5%)
  8. Zgłoszenie szkoły (1%)

Ranking na dzień 18.04.2014 (w nawiasach podano różnice pozycji w stosunku do rankingu z dnia 20.03.2014)

Zobacz wyniki edycji 2013: Archiwum: rankingu IT Szkoła - 2013
Zobacz wyniki edycji 2012: Archiwum: rankingu IT Szkoła - 2012

Archiwum: Gala wręczenia nagród w rankingu IT Szkoła 2013

Filtrowanie województw:
(0) III Liceum Ogólnokształcące - pl. Plac Wolności 4 Lublin Lubelskie
(0) Technikum nr 1 - 11 Listopada 20 Ostrołęka Mazowieckie
(0) Zespół Szkół Agro-Technicznych im. Wincentego Witosa w Ropczycach - Adama Mickiewicza 13 Ropczyce Podkarpackie
(0) Zespół Szkół nr 1 w Międzychodzie - Gwardii Ludowej 6a Międzychód Wielkopolskie
(+3) Technikum Nr 2 w Zespole Szkół Elektronicznych - Łaska 61 Zduńska Wola Łódzkie
(-1) Zespół Szkół nr 2 w Pabianicach - Św. Jana 27 Pabianice Łódzkie
(0) IX Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego - Żeromskiego 31 Gdynia Pomorskie
(-2) II Liceum Ogólnokształcące - 1 Maja 66/74 Lubartów Lubelskie
(+3) Technikum w Zespole Szkół nr 2 im. Jana Długosza - Traugutta 12 Wieluń Łódzkie
10 (+1) XI Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej w Krakowie - os. Teatralne 33 Kraków Małopolskie
11 (+2) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 - Szczecińska 60 Słupsk Pomorskie
12 (-2) Zespół Szkół Technicznych - Kościuszki 5 Rybnik Śląskie
13 (-4) Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu - Św. Ducha 1 Jarosław Podkarpackie
14 (0) Technikum Zawodowe w ZSR CKP - ks. St. Suchowolca 26 Białystok Podlaskie
15 (+25) Zespół Szkół Zawodowych nr 2 im. Powstańców Warszawy - Gen. K. Sosnkowskiego 43 Mińsk Mazowiecki Mazowieckie
16 (+5) Zespół Szkół Technicznych w Mielcu - Kazimierza Jagiellończyka 3 Mielec Podkarpackie
17 (-2) Zespół Szkół Licealno-Technicznych w Kluczborku - Sienkiewicza 20 Kluczbork Opolskie
18 (0) XIII Liceum Ogólnokształcące - Z.Pacanowskiej 4 Łódź Łódzkie
19 (-2) Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Henryka Sienkiewicza w Szydłowcu - Zamkowa 1 Szydłowiec Mazowieckie
19 (0) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Krośnie - Rzeszowska 10 Krosno Podkarpackie
20 (+2) III Liceum Ogólnokształcące w Piotrkowie Trybunalskim - Armii Krajowej 17 Piotrków Trybunalski Łódzkie
21 (-5) I Liceum Ogólnokształcące - Partyzantów 8 Radzyń Podlaski Lubelskie
22 (-2) Zespół Szkół Elektroniczno - Telekomunikacyjnych - Kilińskiego 4 Leszno Wielkopolskie
23 (+1) I Liceum Ogólnokształcące - Plac Klasztorny 7 Legnica Dolnośląskie
24 (+10) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Władysława Reymonta w Bierutowie - Plac Kościelny 2 Bierutów Dolnośląskie
25 (+3) Zespół Szkół im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego - Obornicka 1 Bolechowo Wielkopolskie
26 (-3) Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Czeladzi - Grodziecka 29 Czeladź Śląskie
27 (+12) Zespół Szkół Budowlanych - Technikum nr 4 - Górnośląska 2 Żary Lubuskie
28 (-2) II Liceum Ogólnokształcące w Legnicy - Zielona 17 Legnica Dolnośląskie
29 (-3) Zespół Szkół Elektronicznych - Tyrankiewiczów 2 Bolesławiec Dolnośląskie
30 (+11) LXXXIII Liceum Ogólnokształcące - Konopczyńskiego 4 Warszawa Mazowieckie
31 (-4) Liceum Ogólnokształcących im. Bolesława Prusa - Sienkiewicza 10 Skierniewice Łódzkie
32 (-2) Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych - al. Jana Pawła II 25 Jelenia Góra Dolnośląskie
33 (-7) Zespół Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego - Budowlana 4 Mińsk Mazowiecki Mazowieckie
34 (+39) V Liceum Ogólnokształcące - Senatorska 32 Legnica Dolnośląskie
35 (-2) III Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej - Łukasiewicza 11 Płock Mazowieckie
36 (-7) Technikum Energetyczno-Informatyczne - Długa 6 Lublin Lubelskie
37 (-2) II Liceum im. K. K. Baczyńskiego - 11 Listopada 7a Konin Wielkopolskie
37 (-1) Zespół Szkół Akademickich - Szosa Kisielińska 18 Zielona Góra Lubuskie
38 (-1) II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujezycznymi im. Św. Królowej Jadwigi w Siedlcach - B.Prusa 12 Siedlce Mazowieckie
39 (-14) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Tarnobrzegu - Św. Barbary 1B Tarnobrzeg Podkarpackie
40 (-2) Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bochni - Pl. Ks. A. Czaplińskiego 1 Bochnia Małopolskie
41 (-10) Zespół Szkół Techniczno - Usługowych w Trzebini - Gwarków 3 Trzebinia Małopolskie
42 (0) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 9 im. KEN w Łodzi - al. Politechniki 38 Łódź Łódzkie
43 (-11) II Liceum Ogólnokształcące - Narutowicza 39 Biała Podlaska Lubelskie
44 (+14) XXIV Liceum Ogólnokształcące - Obozowa 60 Warszawa Mazowieckie
44 (+2) Zespół Szkół w Strzegomiu - Krótka 6 Strzegom Dolnośląskie
45 (-1) Zespół Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku w Iławie - Kopernika 8a Iława Warmińsko-mazurskie
46 (-3) Zespół Szkół nr 3 im. Władysława Stanisława Reymonta w Łukowie - Międzyrzecka 70 Łuków Lubelskie
47 (+3) I Liceum Ogólnokształcące - Brukowa 2 Białystok Podlaskie
48 (-3) Zespół Szkół w Sokółce LO im. Mikołaja Kopernika - Mickiewicza 11 Sokółka Podlaskie
49 (-2) Zespół Szkół Elektronicznych im. Boh. Westerplatte w Radomiu - Sadkowska 19 Radom Mazowieckie
50 (-1) Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących - Frycza-Modrzewskiego 5 Bytom Śląskie
51 (-3) XXXI Liceum Ogólnokształcące - Kruczkowskiego 4 Łódź Łódzkie
52 (-1) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Opolu - K. Pułaskiego 3 Opole Opolskie
53 (+23) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 - Kopernika 16A Szczecin Zachodniopomorskie
54 (-1) Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Jana Pawła II - Z. Augusta 8 Limanowa Małopolskie
55 (+13) III Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Olsztynie - Sybiraków 3 Olsztyn Warmińsko-mazurskie
55 (-1) Technikum Zawodowe Nr 2 - Chopina 6 Lubartów Lubelskie
56 (0) Zespół Szkół im. C. K. Norwida w Nowym Mieście Lubawskim - 3 Maja 24 Nowe Miasto Lubawskie Warmińsko-mazurskie
57 (-2) Zespół Szkół Ogólnokształcących w Wolsztynie - Poniatowskiego 7 Wolsztyn Wielkopolskie
58 (-6) Zespół Szkół Tekstylno-Handlowych - Gimnazjalna 13 Żagań Lubuskie
59 (+8) II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja - Gen. Wł. Sikorskiego 25 Kraśnik Lubelskie
59 (-2) Zespół Szkół Licealnych Liceum Ogólnokształcące - Świętego Stanisława Kostki 15 Przasnysz Mazowieckie
60 (0) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 19 - Żeromskiego 115 Łódź Łódzkie
61 (+5) VI Liceum Ogólnokształcące - Warszawska 8 Białystok Podlaskie
62 (0) XLIV Liceum Ogólnokształcące im. Antoniego Dobiszewskiego - Dolna 6 Warszawa Mazowieckie
63 (-2) Zespół Szkół i Placówek Oświatowych im. Emila Godlewskiego w Nysie - Rodziewiczówny 1 Nysa Opolskie
64 (-5) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim - Św. Antoniego 29 Tomaszów Mazowiecki Łódzkie
65 (+6) III Liceum Ogólnokształcące - dr Jordana 4 Wałbrzych Dolnośląskie
66 (-3) Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Skale - Ks.Stanisława Połetka 30 Skała Małopolskie
67 (+28) I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej - Mickiewicza 3 Suwałki Podlaskie
67 (+33) Powiatowy Zespół nr 3 Szkół Technicznych i Ogólnoksztalcących im. por. Stefana Jasieńskiego - St.Leszczyńskiej 8 Oświęcim Małopolskie
68 (+4) ZS nr10 im. S.Staszica - Perzyńskiego 10 Warszawa Mazowieckie
69 (-5) I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej- Curie - Sadowa 11 Sokołów Podlaski Mazowieckie
69 (+104) LO w Zespole - 3 Maja 40/42 Międzyrzec Podlaski Lubelskie
70 (-2) Noworudzka Szkoła Techniczna - Stara Droga 4 Nowa Ruda Dolnośląskie
70 (+1) ZSO nr 2 im. G.Morcinka - Jankowskiego 22 Ruda Śląska Śląskie
71 (-6) Technikum nr 2 - I Armii Wojska Polskiego 82 Wyszków Mazowieckie
72 (-1) I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie - al. Racławickie 26 Lublin Lubelskie
72 (+5) IV Liceum Ogólnokształcące - Sienkiewicza 4 Elbląg Warmińsko-mazurskie
73 (+9) II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Zduńskiej Woli - Komisji Edukacji Narodowej 6 Zduńska Wola Łódzkie
74 (-4) Zespół Szkół Ekonomicznych im. Wincentego Stysia w Świdnicy - Księżnej Agnieszki 2 Świdnica Dolnośląskie
75 (+4) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Adama Mickiewicza - Władysława Łokietka 2 Lubań Dolnośląskie
76 (-7) Zespół Szkół - Sienkiewicza 7 Czarna Białostocka Podlaskie
77 (0) Zespół Szkół Rolniczych im. W.St. Reymonta - Długa 130 Czartajew Podlaskie
78 (+2) Zespół Szkół Zawodowych - Grunwaldzka 49 Kurzętnik Warmińsko-mazurskie
79 (-4) Zespół Szkół Medycznych w Bydgoszczy - Swarzewska 10 Bydgoszcz Kujawsko-pomorskie
80 (-2) Zespół Szkół im. Kazimierza Jagiellończyka - Bogdanowicza 9 Łęczna Lubelskie
81 (0) V Liceum Ogólnokształcące im Wspólnej Europy - Krasickiego 2 Olsztyn Warmińsko-mazurskie
82 (+1) XIV Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 9 w Białymstoku - Upalna 26 Białystok Podlaskie
82 (-12) ZS Ponadgimnazjalnych im. AK Obwodu "Głuszec" - Piotra Skargi 12 Grójec Mazowieckie
83 (-9) Liceum Ogólnokształcące w Bieczu - Tysiąclecia 2 Biecz Małopolskie
83 (+1) Liceum Ogólnokształcące w Gilowicach - Korfantego 38 Gilowice Śląskie
84 (0) Zespół Szkół w Sieniawie - Rynek 4 Sieniawa Podkarpackie
85 (-1) I Liceum Ogólnokształcące im. Karola Miarki - Żwirki i Wigury 25 Mikołów Śląskie
85 (-4) XIII Liceum Ogólnokształcące w ZSO nr 7 w Szczecinie - Unisławy 26 Szczecin Zachodniopomorskie
86 (+87) Zespół Szkół im. J. Śniadeckiego - Parkowa 6 Pionki Mazowieckie
87 (-1) XII Liceum Ogólnokształcące w Krakowie - os. Kolorowe 29 a Kraków Małopolskie
88 (+2) I Liceum Ogólnokształcące - Kopernika 2 Będzin Śląskie
88 (+1) Zespół Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino - Wojska Polskiego 1 Września Wielkopolskie
89 (+9) Zespół Szkół nr 40 - Objazdowa 3 Warszawa Mazowieckie
90 (+2) Zespół Szkół Alternatywnych - Łużycka 8 Kłodzko Dolnośląskie
91 (-7) Technikum przy ZS nr3 w Tomaszowie Lubelskim - Gen. Józefa Hallera 5 Tomaszów Lubelski Lubelskie
91 (+16) Zespół Szkół Nr 1 im. H. Sienkiewicza - Kościuszki 10 Łuków Lubelskie
92 (-4) II Liceum Ogólnokształcące w Puławach - Kaniowczyków 9 Puławy Lubelskie
93 (-2) Liceum Ogólnokształcące - Żeromskiego 3 Opoczno Łódzkie
93 (+1) XLI Liceum Ogólnokształcące im. J.Lelewela - Kiwerska 3 Warszawa Mazowieckie
94 (-5) Centrum Kształcenia Ustawicznego w Siedlcach - Browarna 4 Siedlce Mazowieckie
94 (-7) I Liceum Ogólnokształcące im.Henryka Sienkiewicza w Koluszkach - Kościuszki 16 Koluszki Łódzkie
95 (-9) I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Łęczycy - Marii Konopnickiej 13 Łęczyca Łódzkie
96 (+5) II Liceum Ogólnokształcące im. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej - Narewska 11 Białystok Podlaskie
96 (+43) Zespół Szkół Techniczno-Elektronicznych - Częstochowska 99-105 Kalisz Wielkopolskie
96 (+1) Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Gorzowie Wielkopolskim - Czereśniowa 4e Gorzów Wielkopolski Lubuskie
97 (-5) Technikum nr 1 - Szpitalna 10 Piaseczno Mazowieckie
97 (-2) Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej - Kutnowska 30 Płock Mazowieckie
97 (-7) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Marii Skłodowskiej - Curie - Wojska Polskiego 67/69 Oleśnica Dolnośląskie
98 (-5) I Liceum Ogólnokształcące im. St. Dubois w Koszalinie - Komisji Edukacji Narodowej 1 Koszalin Zachodniopomorskie
98 (-5) Zespół Szkół Łączności w Krakowie - Monte Cassino 31 Kraków Małopolskie
98 (-6) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 - Aleja Legionów 4 Kielce Świętokrzyskie
99 (+2) Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. Franciszka z Asyżu - OO. Zbigniewa i Michała 1 Legnica Dolnośląskie
99 (-12) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 - Dworcowa 5 Wejherowo Pomorskie
99 (-3) Zespół Szkół Technicznych - Pszowska 92 Wodzisław Śląski Śląskie
99 (+15) Zespół Szkół Zawodowych - Wrocławska 17 Ząbkowice Śląskie Dolnośląskie
100 (+73) IV Liceum Ogólnokształcące im. Dra Tytusa Chałubińskiego - Mariacka 25 Radom Mazowieckie
100 (-1) Liceum Ogólnokształcące - Kościuszki 10 Głowno Łódzkie
100 ( - ) Zespół Szkół im. J. i W. Zamoyskich - Szamotulska 24 Rokietnica Wielkopolskie
101 (+3) Liceum Ogólnokształcące nr VII - Krucza 49 Wrocław Dolnośląskie
102 (-5) Samorządowe Liceum Ogólnokształcące - Wyszyńskiego 2 Głogów Małopolski Podkarpackie
102 (-5) Technikum Mechaniczno-Elektryczne - Tadeusza Kosciuszki 98 Biłgoraj Lubelskie
102 (-2) XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego - Platynowa 1 Warszawa Mazowieckie
102 (0) Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych - Plac Londzina 3 Cieszyn Śląskie
103 (-1) Zespół Szkół Politechnicznych "ENERGETYK" - Al. Wyzwolenia 5 Wałbrzych Dolnośląskie
104 (+1) Zespół Szkół Rolniczych im. Wincentego Witosa w Zarzeczu - Zarzecze 1 Zarzecze Podkarpackie
105 (-3) IV Liceum Ogólnokształcące - Saska 59 Warszawa Mazowieckie
106 (0) Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Skargi - Piotra Skargi 2 Pułtusk Mazowieckie
106 (-3) Zespół Szkół im. Bohaterów Narwiku - Gładka 16 Warszawa Mazowieckie
106 (0) Zespół Szkół Nr 1 w Sokołowie Podlaskim - Marii Skłodowskiej-Curie 24 Sokołów Podlaski Mazowieckie
106 (+5) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 - Promienna 65 Jaworzno Śląskie
107 (0) VIII Liceum Ogólnokształcące - Słowicza 5 Lublin Lubelskie
107 (0) Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych - Rycerska 2 Elbląg Warmińsko-mazurskie
108 (+4) Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej - 1-go Maja 17 Dynów Podkarpackie
109 (-1) Powiatowy Zespół Szkół nr 2 - Żeromskiego 2 Trzebnica Dolnośląskie
110 (+7) I Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa w Siedlcach - Floriańska 10 Siedlce Mazowieckie
110 (+4) III Liceum Ogólnokształcące - Pałacowa 2/1 Białystok Podlaskie
110 (+1) Zespół Szkół Budowlano-Informatycznych im. Mikołaja Kopernika - Rybnicka 5 Żory Śląskie
111 (+4) I Liceum Ogólnokształcące - Korczaka 6 Tychy Śląskie
112 (+4) Zespół Szkół nr 25 - Skwierzyńska 1-7 Wrocław Dolnośląskie
113 (+15) Liceum Ogólnokształcące - Os. Piastowskie 17 Nowa Ruda Dolnośląskie
113 (+5) Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych - Kolejowa 16 Gryfów Śląski Dolnośląskie
114 (+11) I Liceum Ogólnokształcące im. T.Zana - Matejki 1 Wschowa Lubuskie
114 (-5) Zespół Szkół Mechanicznych - Jagiellońska 32 Kielce Świętokrzyskie
115 (+3) III Liceum Ogólnokształcące - Leszczynowa 16 Biała Podlaska Lubelskie
116 (-31) I Liceum Ogólnokształcące - Chopina 6 Lubartów Lubelskie
116 (+3) IX LO w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 6 im. Bohaterów Monte Cassino - Plac Mariacki 1 Szczecin Zachodniopomorskie
117 (-4) Liceum Ogólnokształcące - Szeroka 1/7 Złoczew Łódzkie
118 (-1) Liceum Ogólnokształcące im.Tadeusza Kościuszki - Ogrodowa 3 Krzeszowice Małopolskie
119 (0) Prywatny Zespół Szkół EDUKATOR - Kownackiego 4 Oborniki Śląskie Dolnośląskie
120 (+2) IV Liceum Ogólnokształcące im. E.Sczanieckiej w Łodzi - Pomorska 16 Łódź Łódzkie
120 (+6) Zespół Szkół Sportowych i  Ogólnokształcących im. Janusza Kusocińskiego, XII LO - Subisława 22 Gdańsk Pomorskie
120 (0) ZS Ogólnokształcących nr 1 I LO - Kasprowicza 11 Racibórz Śląskie
121 (+11) Powiatowy Zespół Szkół - Parkowa Oborniki Śląskie Dolnośląskie
122 (+5) I Liceum Ogólnokształcące im. Gen. J. H. Dąbrowskiego w Kutnie - Dąbrowskiego 1 Kutno Łódzkie
123 (+21) Zespół Szkół im. Prezydenta I.Mościckiego - Inżynierska 1 Zielonka Mazowieckie
124 (0) II Liceum Ogólnokształcące - Wojska Polskiego 84 Grajewo Podlaskie
125 (+1) Zespół Szkół Chemicznych w Bydgoszczy - Łukasiewicza 3 Bydgoszcz Kujawsko-pomorskie
126 (-3) Technikum nr 5 - Przykoszarowa 22 Łomża Podlaskie
126 (-5) Zespól Szkół Ogólnokształcących nr 1 - Tańskiego 3 Mielec Podkarpackie
126 (+1) Zespół Szkół nr. 2 im. Józefa Bema - Wójtowska 3 Milanówek Mazowieckie
127 (-1) Futura Inżynieria (studium policealne – technik informatyk) - Policealna Szkoła dla Dorosłych - Widok 5/7/9 Warszawa Mazowieckie
127 (+2) Zespół Szkół Mechanicznych w Gorzowie Wielkopolskim - Dąbrowskiego 32 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
128 (-7) Zespół Szkół im. Konstytucji 3 Maja - Mierosławskiego 10 Iława Warmińsko-mazurskie
128 (+1) Zespół Szkół Technicznych i Licealnych - Pomorska 7 Żagań Lubuskie
129 (+1) XIV Liceum Ogólnokształcące - Wejherowska 55 Gdynia Pomorskie
130 (+1) Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki - Trzebnicka Milicz Dolnośląskie
131 (+3) I Liceum Ogólnokształcące im. B. Nowodworskiego w Krakowie - pl. Na Groblach 9 Kraków Małopolskie
131 (-1) Zespół Szkół Zawodowych im. św. Jadwigi Królowej - Kazimierza Wielkiego 11 Biecz Małopolskie
132 (+4) Liceum Ogolnokształcące Zespołu Szkół im. Marii Skodowskiej-Curie - Grota Roweckiego 5 Działoszyn Łódzkie
133 (+1) Technikum Zawodowe Centrum Kształcenia "Nauka" - Warsztatowa 6 Piła Wielkopolskie
133 (+14) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Ustroniu - 3 Maja 15 Ustroń Śląskie
134 (+1) Zespół Szkół im. Ks. Dra Jana Zwierza - Mickiewicza 14 Ropczyce Podkarpackie
135 ( - ) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Oławie, Technikum Nr 2 - 3 Maja 18e Oława Dolnośląskie
136 (+1) Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju - Tadeusza Kościuszki 41/43 Biłgoraj Lubelskie
137 (-3) Technikum - Piłsudskiego 51 Sochaczew Mazowieckie
137 (+1) Zespół Szkół Handlowych - Kościuszki 18/20 Sopot Pomorskie
138 (+1) Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 im.5 Pułku Ułanów Zasławskich w Ostrołęce - Batalionu Czwartaków 4 Ostrołęka Mazowieckie
139 (+1) Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 1 - Noakowskiego 6 Warszawa Mazowieckie
140 (+6) III Liceum Ogólnokształcące - Kolberga 15 Sopot Pomorskie
140 (+3) Samorządowe Liceum Ogólnokształcące - M.C.Skłodowskiej 5 Opoczno Łódzkie
140 (+3) XVIII LO w ZS Technicznych i Ogólnokształcących nr 3 im. Edwarda Abramowskiego - Harcerzy Września 1939 r nr 2 Katowice Śląskie
140 (+5) XXV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego - Podhalańska 2a Łódź Łódzkie
141 (+1) IV Liceum Ogólnokształcące - Piłsudskiego 56 Olsztyn Warmińsko-mazurskie
141 (0) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Barlinku - Szosowa 2 Barlinek Zachodniopomorskie
142 (-9) II Liceum Ogólnokształcące - Kościuszki 53 Garwolin Mazowieckie
143 (+5) Zespół Szkół nr 1 w Andrychowie - Starowiejska 22 a Andrychów Małopolskie
144 (+5) CII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjmi - Bartnicza 2 Warszawa Mazowieckie
145 (+1) Zespół Szkół nr 3 im. prof. Oskara Langego w Szczecinie - Gen. J. Sowińskiego 1 Szczecin Zachodniopomorskie
146 (+6) Zespół Szkół Morskich w Świnoujściu - Sołtana 2 Świnoujście Zachodniopomorskie
147 (+3) V Liceum Ogólnokształcące w Krakowie - Studencka 12 Kraków Małopolskie
148 (+5) Technikum nr 24 w ZS nr 26 - Urbanistów 3 Warszawa Mazowieckie
148 (+5) Zespół Szkół nr 3 - Słowackiego 7 Kraśnik Lubelskie
149 (+6) Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika - Jakuba Starszego 6 Iłża Mazowieckie
149 (+2) Zespół Szkół im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego (Technikum) - Aleja XX-lecia 12 Teresin Mazowieckie
150 (+7) Technikum Transportowo-Komunikacyjne - Zemborzycka 82 Lublin Lubelskie
150 (+4) Zespół Szkół nr 2 - Warszawska 54 Nowy Dwór Gdańsk Pomorskie
151 (+4) Szkoła Policealna Gowork.pl - Żurawia 47 Warszawa Mazowieckie
151 (+5) Zespół Szkół Elektronicznych - Hetmańska 120 Rzeszów Podkarpackie
152 (+6) VIII Liceum Ogólnokształcące w Radomiu - Sobieskiego 12 Radom Mazowieckie
152 (+3) Zespół Szkół Nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Dębicy - Strumskiego 1 Dębica Podkarpackie
153 (+6) Technikum Mechaniczne - Broniewskiego 14 Białystok Podlaskie
154 (+6) I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Warszawska 19 Kozienice Mazowieckie
155 (+7) Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego - Kacperskiej 6a Żyrardów Mazowieckie
156 (+7) Liceum Ogólnokształcące w Grójcu - Poświętne 17 Grójec Mazowieckie
157 (+7) II Liceum Ogólnokształcące z Białoruskim Językiem Nauczania im. Bronisława Taraszkiewicza - Kopernika 4 Bielsk Podlaski Podlaskie
158 (+3) Zespół Szkół Licealnych - 11-go Listopada 7 Morąg Warmińsko-mazurskie
159 (+6) ZS Rolniczych - Parkowa Wola Osowińska Lubelskie
160 (+7) I Liceum Ogólnokształcące - Konopnickiej 16 Zambrów Podlaskie
160 (+7) I Liceum Ogólnokształcące w Bytowie im. Bojowników o Wolność i Polskość Ziemi Bytowskiej - Gdańska 59 Bytów Pomorskie
160 (+7) II Liceum Ogólnokształcące - Kościuszki 36/38 Suwałki Podlaskie
160 (+6) II Liceum Ogólnokształcące - Ogrodowa 16 Lublin Lubelskie
160 (+7) Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza - Lipowa 23 Opole Lubelskie Lubelskie
160 (+7) Technikum Elektroniczne nr 1 - Kasprzaka 19/21 Warszawa Mazowieckie
160 (+7) Technikum Energetyczne - Promienna 65 Jaworzno Śląskie
160 (+7) Technikum nr 5 w Krośnie - Rzeszowska 10 Krosno Podkarpackie
160 (+7) XXIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej - Curie - Naddnieprzańska 2/4 Warszawa Mazowieckie
160 (+7) Zespół Szkół nr 1 - 3 Maja 3 Nowy Dwór Gdański Pomorskie
160 (+7) Zespół Szkół Ogólnokształcących - Jana III Sobieskiego 2 Nysa Opolskie
160 (+7) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Jana Długosza - Długosza Nowy Sącz Małopolskie
160 (+7) Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych im.Stanisława Wyspiańskiego w Jeleniej Górze - Cieplicka 34 Jelenia Góra Dolnośląskie
160 (+7) Zespół Szkół Technicznych - Rybnicka 44 Mikołów Śląskie
161 (+7) II Liceum Ogólnokształcące - Modrzewskiego 24 Włodawa Lubelskie
161 (+7) II Liceum Ogólnokształcące w Szydłowcu - Kościuszki 39 Szydłowiec Mazowieckie
161 (+12) Liceum Ogólnokształcące nr I im. Jana III Sobieskiego w Oławie - Plac Zamkowy 10 Oława Dolnośląskie
161 (+7) Zespół Szkół Ekonomicznych i Technicznych - Partyzantów 24 Słupsk Pomorskie
161 (+7) Zespół Szkół Plastycznych im. Józefa Brandta w Radomiu - Grzecznarowskiego 13 Radom Mazowieckie
161 (+7) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Drezdenku - Konopnickiej 2 Drezdenko Lubuskie
162 (+7) LI Liceum Ogólnokształcące - Kadrowa 5/15 Warszawa Mazowieckie
163 (+7) Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej - Wyścigowa 31 Lublin Lubelskie
164 (+7) Zespół Szkół Energetycznych; XIII LO - M. Reja 25 Gdańsk Pomorskie
165 (-55) II Liceum Ogólnokształcące w Pionkach - Parkowa 6 Pionki Mazowieckie
166 (+6) Technikum Elektryczno-Elektroniczne - Narutowicza 12 Radomsko Łódzkie
167 (+6) Centrum Kształcenia Ustawicznego - Sudecka 53 Jelenia Góra Dolnośląskie
167 (+6) Centrum Kształcenia Ustawicznego - 3-go Maja Przemyśl Podkarpackie
167 (+6) Centrum Szkolne ZDZ - Podwale 13 Warszawa Mazowieckie
167 (+6) CVI Liceum Ogólnokształcące - Gen. Zajączka 7 Warszawa Mazowieckie
167 (+6) CXXV Liceum Ogólnokształcące - Chłodna 36/46 Warszawa Mazowieckie
167 (+6) I Liceum Ogólnokształcące - Mickiewicza 3 Łańcut Podkarpackie
167 (+6) I Liceum Ogólnokształcące - 17 Stycznia 66 Ciechanów Mazowieckie
167 (+6) I Liceum Ogólnokształcące - Traugutta 1 Ostrołęka Mazowieckie
167 (+6) I Liceum Ogólnokształcące Collegium Gostomianum - Długosza 7 Sandomierz Świętokrzyskie
167 (+6) I Liceum Ogólnokształcące im. J. Zamoyskiego w Łęcznej - Szkolna 3 Łęczna Lubelskie
167 (+6) I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Końskich - kpt.Stoińskiego 4 Końskie Świętokrzyskie
167 (+6) I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Olkuszu - Polna 8 Olkusz Małopolskie
167 (+6) I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie - Zamkowa 21 Ostrzeszów Wielkopolskie
167 (+6) I Liceum Ogólnokształcące im. S. Sempołowskiej - Opolska 28 Tarnowskie Góry Śląskie
167 (+6) I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Kielcach - Ściegiennego 15 Kielce Świętokrzyskie
167 (+6) I Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Kętrzyńskiego - Powstańców Warszawy 2 Kętrzyn Warmińsko-mazurskie
167 (+6) I Liceum Ogólnokształcące w Krotoszynie - Kołłątaja 1 Krotoszyn Wielkopolskie
167 (+6) I Liceum Ogólnokształcące w Rykach - Słowackiego 12 Ryki Lubelskie
167 (+6) I Liceum Ogólnokształcące w Zielonej Górze - Kilińskiego 7 Zielona Góra Lubuskie
167 (+6) I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Bolesława Limanowskiego - Felińskiego 15 Warszawa Mazowieckie
167 (+6) I Liceum Profilowane - Słowiańska 18 Brzeg Opolskie
167 (+6) II Liceum Ogólnokształcące - I Armii Wojska Polskiego 89 Wyszków Mazowieckie
167 (+6) II Liceum Ogólnokształcące - Trzebnicka 4 Milicz Dolnośląskie
167 (+6) II Liceum Ogólnokształcące - Warszawska 88 Łuków Lubelskie
167 (+6) II Liceum Ogólnokształcące - Kard. Wyszyńskiego 3 Augustów Podlaskie
167 (+6) II Liceum Ogólnokształcące - Orylska 9 Ciechanów Mazowieckie
167 (+6) II Liceum Ogólnokształcące - Mickiewicza 11 Sanok Podkarpackie
167 (+6) II Liceum Ogólnokształcące - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 - Mickiewicza 32 Słupsk Pomorskie
167 (+6) II Liceum Ogólnokształcące im. Gustawa Gizewiusza w Giżycku - Sikorskiego 3 Giżycko Warmińsko-mazurskie
167 (+6) II Liceum Ogólnokształcące im. prof. Kazimierza Morawskiego - Biskupa Jakuba Glazera 44 Przemyśl Podkarpackie
167 (+6) II Liceum Ogólnokształcące w Augustowie - al. Kardynała S. Wyszyńskiego 1 Augustów Podlaskie
167 (+6) II Liceum Ogólnokształcące w Radomiu - Kusocińskiego 8 Radom Mazowieckie
167 (+6) II Liceum Ogólnokształcące w Wałczu - Bydgoska 52 Wałcz Zachodniopomorskie
167 (+6) II LO im. K.K. Baczyńskiego - Bugaj 3 Radomsko Łódzkie
167 (+6) II LO im. R. Traugutta - Kiliskiego 62 Częstochowa Śląskie
167 (+6) III Liceum Ogólnokształcące - Rogalińska 2 Warszawa Mazowieckie
167 (+6) III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Krakowie - os. Wysokie 6 Kraków Małopolskie
167 (+6) III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP - Legionów 27 Gdynia Pomorskie
167 (+6) III Liceum Ogólnokształcące w Zamościu - Kilińskiego 15 Zamość Lubelskie
167 (+6) IV Liceum Ogólnokształcące - Kosynierów Gdyńskich 8 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
167 (+6) IV Liceum Ogólnokształcące - Czapliniecka 96 Bełchatów Łódzkie
167 (+6) IV Liceum Ogólnokształcące - Mostowa 7 Kędzierzyn-Koźle Opolskie
167 (+6) IV Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida - Zwierzyniecka 9A Białystok Podlaskie
167 (+6) IV Liceum Ogólnokształcące im. Fryderyka Chopina w Ostrowie Wielkopolskim - Wojska Polskiego 17 Ostrów Wielkopolski Wielkopolskie
167 (+6) IV LO - Sokołowska 161B Siedlce Mazowieckie
167 (+6) IV LO im. B. Krzywoustego - Faustyna Piaska 5 Płock Mazowieckie
167 (+6) IX Liceum Ogólnokształcące - Emilii Plater 29 Warszawa Mazowieckie
167 (+6) IX Liceum Ogólnokształcące - Ignacego Paderewskiego 24 Łódź Łódzkie
167 (+6) Katolickie Liceum Ogólnokształcące - Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 156 Łódź Łódzkie
167 (+6) Katolickie Liceum Ogólnokształcące Przymierza Rodzin - Staszica 11 Garwolin Mazowieckie
167 (+6) Katolickie Liceum Ogólnokształcące SPSK im. kard. Stefana Wyszyńskiego - Sienkiewicza 60 Zawiercie Śląskie
167 (+6) L Liceum Ogólnokształcące z oddziałami integracyjnymi - Burdzińskiego 4 Warszawa Mazowieckie
167 (+6) Liceum Katolickie w ZS Katolickich - Tarnopolska3 Zabrze Śląskie
167 (+6) Liceum Ogólnoksztacące - Wyczółkowskiego 10 Ryki Lubelskie
167 (+6) Liceum Ogólnokształcące - Bolesława Prusa 10 Węgorzewo Warmińsko-mazurskie
167 (+6) Liceum Ogólnokształcące - Bolesława Prusa 13 Nałęczów Lubelskie
167 (+6) Liceum Ogólnokształcące - Waleriana Batki 20 Komarówka Podlaska Lubelskie
167 (+6) Liceum Ogólnokształcące - Kościuszki 25 Wiskitki Mazowieckie
167 (+6) Liceum Ogólnokształcące - Warszawska 44 Wisznice Lubelskie
167 (+6) Liceum Ogólnokształcące - p.Sulwińskiego 31 Błaszki Łódzkie
167 (+6) Liceum Ogólnokształcące - Księdza Popiełuszki 2 Gołdap Warmińsko-mazurskie
167 (+6) Liceum Ogólnokształcące - 15 Pułku Piechoty "Wilków" 6 Dęblin Lubelskie
167 (+6) Liceum Ogólnokształcące - Żwirki i Wigury 17 Skawina Małopolskie
167 (+6) Liceum Ogólnokształcące - Mazowiecka 47 Zawidz Kościelny Mazowieckie
167 (+6) Liceum Ogólnokształcące - Wiejska 2 Braniewo Warmińsko-mazurskie
167 (+6) Liceum Ogólnokształcące Centrum Szkół Mundurowych w Łodzi - Klaretyńska 9 Łódź Łódzkie
167 (+6) Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Mrozach - Licealna 3 Mrozy Mazowieckie
167 (+6) Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Radzyminie - Konstytucji 3-go Maja 26 Radzymin Mazowieckie
167 (+6) Liceum Ogólnokształcące im.Jana Kochanowskiego w Olecku - Kościuszki 29 Olecko Warmińsko-mazurskie
167 (+6) Liceum Ogólnokształcące nr I im. K.I. Gałczyńskiego w Otwocku - Gen. Juliana Filipowicza 9 Otwock Mazowieckie
167 (+6) Liceum Ogólnokształcące nr II im. J.Chreptowicza - Jana Rosłońskiego 1 Ostrowiec Świętokrzyski Świętokrzyskie
167 (+6) Liceum Ogólnokształcące nr XIII - Gen. Józefa Haukego-Bosaka 33-37 Wrocław Dolnośląskie
167 (+6) Liceum Ogólnokształcące w Dębem - Nasielska 7 Komornica Mazowieckie
167 (+6) Liceum Ogólnokształcące w Lipsku - Zwoleńska 12 Lipsko Mazowieckie
167 (+6) Liceum Ogólnokształcące w Pionkach - Aleje Lipowe 23 Pionki Mazowieckie
167 (+6) Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 - Kossaka 1a Opoczno Łódzkie
167 (+6) LV Liceum Ogólnokształcące - Strykowska 10/18 Łódź Łódzkie
167 (+6) LXIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi - Urbanistów 3 Warszawa Mazowieckie
167 (+6) LXXIV Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Narwiku - Gładka 16 Warszawa Mazowieckie
167 (+6) Ogólnokształcące Liceum Jezuitów w Gdyni im. św. Stanisława Kostki - Tatrzańska 35 Gdynia Pomorskie
167 (+6) Policealna Szkoła Audiologii - Mokra 17 Nadarzyn Mazowieckie
167 (+6) Powiatowy Zespół Szkół nr 1 - Wojska Polskiego 17 Trzebica Dolnośląskie
167 (+6) Powiatowy Zespół Szkół nr 11 w Kętach - Wyspiańskiego 2 Kęty Małopolskie
167 (+6) Prywatne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Prezentek w Krakowie - św. Jana 7 Kraków Małopolskie
167 (+6) Publiczne Gimnazjum nr 9 z oddziałami dwujęzycznymi - Dubois 28 Opole Opolskie
167 ( - ) Publiczne Liceum Ogólnokształcące Językowo - Informatyczne - R. Strzałkowskiego 5/7 Poznań Wielkopolskie
167 (+6) Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi - S. Dubois 28 Opole Opolskie
167 (+6) Społeczne Językowe Liceum Ogólnokształcące im. A. Einsteina - Drobiarska 2 Opole Opolskie
167 (+6) Społeczne Liceum Ogólnokształcące TPZ - Leśmiana 1b Zgierz Łódzkie
167 (+6) Technikum - Gdańska 25 Lubawa Warmińsko-mazurskie
167 (+6) Technikum - Kilińskiego 8c Grodzisk Mazowiecki Mazowieckie
167 (+6) Technikum - Konarskiego 23 Sejny Podlaskie
167 (+6) Technikum - J.A. Komeńskiego 39 Elbląg Warmińsko-mazurskie
167 (+6) Technikum Ekonomiczne nr 3 - Sienkiewicza 22 Chełm Lubelskie
167 (+6) Technikum Ekonomiczno-Handlowe - Podwale 11 Lublin Lubelskie
167 (+6) Technikum Elektryczne - 1000-lecia Państwa Polskiego 14 Białystok Podlaskie
167 (+6) Technikum Fototechniczne - Spokojna 13 Warszawa Mazowieckie
167 (+6) Technikum Hotelarskie w Międzyzdrojach - Leśna 17 Międzyzdroje Zachodniopomorskie
167 (+6) Technikum im. Tadeusza Kościuszki - 3 Maja 25 Hajnówka Podlaskie
167 (+6) Technikum Lotnicze ZDZ Katowice - Mickiewicza 3 Katowice Śląskie
167 (+6) Technikum Mechatroniczne nr 1 - Wiśniowa 56 Warszawa Mazowieckie
167 (+6) Technikum nr 1 - Szkolna 1 Świdnik Lubelskie
167 (+6) Technikum nr 1 - Piłsudskiego 36 Biała Podlaska Lubelskie
167 (+6) Technikum nr 1 - Długa 89/91 Zgierz Łódzkie
167 (+6) Technikum nr 2 - Sikorskiego 21 Suwałki Podlaskie
167 (+6) Technikum nr 2 - Sportowa 1 Ostróda Warmińsko-mazurskie
167 (+6) Technikum nr 3 - Legionów 47 Tomaszów Mazowiecki Łódzkie
167 (+6) Technikum nr 3 - Koszykowa 1 Ełk Warmińsko-mazurskie
167 (+6) Technikum nr 5 - Szczebrzeska 102 Zamość Lubelskie
167 (+6) Technikum nr 6 - M.Kopernika 16 Łomża Podlaskie
167 (+6) Technikum nr 6 - Bałtycka 37a Olsztyn Warmińsko-mazurskie
167 (+6) Technikum nr 7 - Bałtycka 37 Olsztyn Warmińsko-mazurskie
167 (+6) Technikum nr 8 przy Zespole Szkół Nr 42 - Konińska 2 Warszawa Mazowieckie
167 (+6) Technikum Zawodowe w ZSP Żelechów - Piłsudskiego 45 Żelechów Mazowieckie
167 (+6) V Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego w Białymstoku - Miodowa 5 Białystok Podlaskie
167 (+6) V LO im. WŁ. Broniewskiego - Jankego 65 Katowice Śląskie
167 (+6) VI Liceum Ogólnokształcące - Kopernika 34 Gdynia Pomorskie
167 (+6) VI Liceum Ogólnokształcące - Wiktorska 30/32 Warszawa Mazowieckie
167 (+6) VI Liceum Ogólnokształcące im. J. Lelewela - Podmiejska 21 Łódź Łódzkie
167 (+6) VII Liceum Ogólnokształcące - Wawelska 46 Warszawa Mazowieckie
167 (+6) VIII Liceum Ogólnokształcące - Piastowska 5 Białystok Podlaskie
167 (+6) X Liceum Ogólnokształcące w Gdyni - Władysława IV 58 Gdynia Pomorskie
167 (+6) XI Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja - Królewska 19/21 Warszawa Mazowieckie
167 (+6) XII Liceum Ogólnokształcące - Sienna 53 Warszawa Mazowieckie
167 (+6) XII Liceum Ogólnokształcące - al. Racławickie 7 Lublin Lubelskie
167 (+6) XIV Liceum Ogólnokształcące - Nowowiejska 37A Warszawa Mazowieckie
167 (+6) XLII Liceum Ogólnokształcące - Madalińskiego 22 Warszawa Mazowieckie
167 (+6) XLV Liceum Ogólnokształcące im. R. Traugutta - Miła 26 Warszawa Mazowieckie
167 (+6) XLVII Liceum Ogólnokształcące - Międzyborska 64/70 Warszawa Mazowieckie
167 (+6) XV Liceum Ogólnokształcące - Traktorowa 77 Łódź Łódzkie
167 (+6) XV Liceum Ogólnokształcące w Krakowie - al. Dygasińskiego 15 Kraków Małopolskie
167 (+6) XVI Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego w Krakowie - os. Willowe 35 Kraków Małopolskie
167 (+6) XVIII Liceum Ogólnokształcące - Przyjaźni 12 Lublin Lubelskie
167 (+6) XVIII Liceum Ogólnokształcące - Perla 11 Łódź Łódzkie
167 (+6) XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego - Smolna 30 Warszawa Mazowieckie
167 (+6) XXIII LO im. ks. Prof. J.Tischnera - Piłsudskiego 159 Łódź Łódzkie
167 (+6) XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego - Polna 5 Warszawa Mazowieckie
167 (+6) XXVII LO w ZS nr 10 - Biedronki 13 Lublin Lubelskie
167 (+6) Zespół Szkół - Techników 18 Chełm Śląski Śląskie
167 (+6) Zespół Szkół - Lubelska 37 Sokołów Małopolski Podkarpackie
167 (+6) Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wł.St.Reymonta - Oleksiaka Wichury 3 Sokołów Podlaski Mazowieckie
167 (+6) Zespół Szkół Ekonomicznych - Sobieskiego 6 Starogard Gdański Pomorskie
167 (+6) Zespół Szkół Ekonomicznych - pl. Słowiański 5 Legnica Dolnośląskie
167 (+6) Zespół Szkół Ekonomicznych - Hoffmanowej 13 Rzeszów Podkarpackie
167 (+6) Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 - Kopernika Łomża Podlaskie
167 (+6) Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych - Fryderyka Skarbka 4 Legnica Dolnośląskie
167 (+6) Zespół Szkół Elektrycznych - Kościuszki 39-41 Opole Opolskie
167 ( - ) Zespół Szkół im. Hugona Kołłątaja w Jordanowie - Kolejowa 9 Jordanów Małopolskie
167 (+6) Zespół Szkół im. inż. S. Wysockiego - Szczęśliwicka 56 Warszawa Mazowieckie
167 ( - ) Zespół Szkół im. J. i W. Zamoyskich w Rokietnicy - Szamotulska 24 Poznań Wielkopolskie
167 (+6) Zespół Szkół im. Macieja Rataja w Reszlu - Łukasińskiego 3 Reszel Warmińsko-mazurskie
167 (+6) Zespół Szkół im. St. Staszica - Stanisława Staszica 1 Gąbin Mazowieckie
167 (+6) Zespół Szkół im. Św. Stanisława Kostki - Ks. Michała Słowikowskiego 6 Lublin Lubelskie
167 (+6) Zespół Szkół im. Z. Chmielewskiego - Spółdzielcza 17 Nałęczów Lubelskie
167 (+6) Zespół Szkół Licealnych - Kopernika 4 Ustrzyki Dolne Podkarpackie
167 (+6) Zespół Szkół Licealnych im. Bolesława Chrobrego - M. Curie-Skłodowskiej 6 Leżajsk Podkarpackie
167 (+6) Zespół Szkół Licealnych w Słubicach - Bohaterów Warszawy 3 Słubice Lubuskie
167 (+6) Zespół Szkół Łączności - Przełajowa 4 Poznań Wielkopolskie
167 (+6) Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych - Szujskiego 13 Tarnów Małopolskie
167 (+6) Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 - Świętej Trójcy Bydgoszcz Kujawsko-pomorskie
167 (+6) Zespół Szkół Muzycznych im. Feliksa Nowowiejskiego w Szczecinie - Staromłyńska 13 Szczecin Zachodniopomorskie
167 (+6) Zespół Szkół nr 1 - Sienkiewicza 16 Biała Piska Warmińsko-mazurskie
167 (+6) Zespół Szkół nr 1 im. prof. R.A. Cebertowicza - Kopernika 24/26 Głowno Łódzkie
167 (+6) Zespół Szkół Nr 117 - Bema 76 Warszawa Mazowieckie
167 (+6) Zespół Szkół nr 12 w Gorzowie Wielkopolskim - Śląska 20 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
167 (+6) Zespół Szkół nr 15 im Władysława IV - Jagiellońska 38 Warszawa Mazowieckie
167 (+6) Zespół Szkół nr 2 - Aleja Wyzwolenia 34 Wałbrzych Dolnośląskie
167 (+6) Zespół Szkół nr 2 w Stargardzie Szczecińskim - Osiedle Zachód B15a Stargard Szczeciński Zachodniopomorskie
167 (+6) Zespół Szkół nr 28 - Wojciecha Żywnego 25 Warszawa Mazowieckie
167 (+6) Zespół Szkół nr 4 - al. Bielska Tychy Śląskie
167 (+6) Zespół Szkół nr 9 w Bydgoszczy - Cicha 59 Bydgoszcz Kujawsko-pomorskie
167 (+6) Zespół Szkół nr3 - Sandomierska 2 Ostrowiec Świętokrzyski Świętokrzyskie
167 (+6) Zespół Szkół Ogólnokształcących - Staszica 5 Stalowa Wola Podkarpackie
167 (+6) Zespół Szkół Ogólnokształcących - S. Dubois 28 Opole Opolskie
167 (+6) Zespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku - Chopina 10 Lubsko Lubuskie
167 (+6) Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu - Komuny Paryskiej 6 Bolesławiec Dolnośląskie
167 (+6) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 - Gimnazjalna 2 Prudnik Opolskie
167 (+6) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Gorzowie Wielkopolskim - Puszkina 31 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
167 (+6) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 - Mickiewicza 16 Tarnów Małopolskie
167 (+6) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 Sportowe Liceum Ogólnokształcące - Słoneczna 2 Kwidzyn Pomorskie
167 (+6) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Toruniu - Kosynierów Kościuszkowskich 6 Toruń Kujawsko-pomorskie
167 (+6) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 - Orląt Śląskich 25 Gliwice Śląskie
167 (+6) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 - Tarasa Szewczenki 10 Legnica Dolnośląskie
167 (+6) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Toruniu - Warszawska 1/5 Toruń Kujawsko-pomorskie
167 (+6) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5; IV LO - Na Zaspę 31a Gdańsk Pomorskie
167 (+6) Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bystrzycy Kłodzkiej - ST.Sempołowskiej 13 Bystrzyca Kłodzka Dolnośląskie
167 (+6) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II - Nadbrzeżna 3 Krynica-Zdrój Małopolskie
167 (+6) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 1 im. Hipolita Cegielskiego w Pile - Ceglana 4 Piła Wielkopolskie
167 (+6) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 - Koniecpolska 40 Włoszczowa Świętokrzyskie
167 (+6) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 Centrum Kształcenia Ustawicznego - Byczyńska 7 Kluczbork Opolskie
167 (+6) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 CKP w Garwolinie - II Armii Wojska Polskiego 20 Garwolin Mazowieckie
167 (+6) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Barlinku - Jeziorna 8 Barlinek Zachodniopomorskie
167 (+6) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Międzyborzu - Wrocławska 2 Międzybórz Dolnośląskie
167 (+6) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Niemcach - Różana 8 Niemce Lubelskie
167 (+6) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sycowie - Daszyńskiego 42 Syców Dolnośląskie
167 (+6) Zespół Szkół Salezjańskich w Krakowie - os. Piastów 34 Kraków Małopolskie
167 (+6) Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych - Chorzowska 5 Gliwice Śląskie
167 (+6) Zespół Szkół Technicznych - Staszica 30 Jasło Podkarpackie
167 (+6) Zespół Szkół Technicznych w Lipnie - Okrzei 3 Lipno Kujawsko-pomorskie
167 (+6) Zespół Szkół Zawodowych nr 1 - Górska 39 Nowy Dwór Mazowiecki Mazowieckie
167 (+6) Zespół Szkół Zawodowych nr 6 im.Joachima Lelewela - Działyńskich 4/5 Poznań Wielkopolskie
167 (+6) Zespół Szkół Zawodowych Nr3 - Działkowa 10 Skierniewice Łódzkie
167 (+6) ZS Centrum Kształcenia Rolniczego - Studzieniec Studzieniec Mazowieckie
167 (+6) ZS im. Jadwigi Grodzkiej - Al., JP II 1 Łęczyca Łódzkie
167 (+6) ZS Nr 4 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego - Szczęśliwicka 46 Warszawa Mazowieckie
167 (+6) ZS nr 6 - Piłsudskiego Tychy Śląskie
167 (+6) ZS Ponadgimnazjalnych - Mazowiecka 25 Przasnysz Mazowieckie
167 (+6) ZS Ponadgimnazjalnych COGITO Technikum NR 1 im. Z.Herberta - Matejki 5 Siemianowice Śląskie Śląskie
167 (+6) ZS Technicznych i Ogólnokształcących z oddz. Integracyjnymi im. S.Staszica - Sienkiewicza 57 Białystok Podlaskie
167 (+6) ZSP im. Wincentego Witosa - Czerska 1 Jasieniec Mazowieckie
wwsi      nask logo     UDP logo