Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej Zgadzam się
Aktualności

GALA WRĘCZENIA NAGRÓD PORTALU IT SZKOŁA

2016.10.11
Kategoria: Aktualności

W dniu 7 października 2016 r., w siedzibie NASK odbyła się uroczystość wręczenia nagród zwycięzcom ogólnopolskiego oraz wojewódzkiego rankingu IT Szkoła za rok szkolny 2015/2016. Nagrodzeni zostali również uczestnicy Grand IT Test oraz laureaci konkursu graficznego „Czym jest dla mnie internet?”.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w Gali.

Poniżej lista naszych laureatów oraz fotorelacja.

Grand IT Test

Ranking ogólny

  1. Mateusz Świderski  Zespół Szkół nr 3 im. Władysława Stanisława Reymonta w Łukowie
  2. Rafał Pociask Zespół Szkół Agro-Technicznych im. Wincentego Witosa w Ropczycach
  3. Adam Wereszczuk Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Henryka Sienkiewicza w Szydłowcu
  4. Adam Przytuła Technikum Nr 2 w Zespole Szkół Elektronicznych w Zduńskiej Woli
  5. Michał Januszek Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Henryka Sienkiewicza w Szydłowcu
  6. Mateusz Rosiak Technikum Nr 2 w Zespole Szkół Elektronicznych w Zduńskiej Woli
  7. Weronika Łąpieś Zespół Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica w Kutnie
  8. Alan Piechol Technikum Nr 2 w Zespole Szkół Elektronicznych w Zduńskiej Woli
  9. Piotr Kopytek Technikum Nr 2 w Zespole Szkół Elektronicznych w Zduńskiej Woli
  10. Hubert Blaźniak Technikum Nr 2 w Zespole Szkół Elektronicznych w Zduńskiej Woli

Punktacja Zbiorcza Szkół - nauczyciele

  1. Technikum Nr 2 w Zespole Szkół Elektronicznych w Zduńskiej Woli Piotr Chojnacki
  2. IX Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gdyni Wiesław Niemociński
  3. Zespół Szkół nr 2 w Pabianicach Marcin Prusisz
  4. Zespół Szkół Agro-Technicznych im. Wincentego Witosa w Ropczycach Łukasz Mędrygał
  5. Zespół Szkół Agro-Technicznych im. Wincentego Witosa w Ropczycach Maciej Matusik
  6. Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Henryka Sienkiewicza w Szydłowcu Jerzy Wiernicki
  7. Zespół Szkół Tekstylno-Handlowych w Żaganiu Dariusz Nowak
  8. Zespół Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowiecki Mirosław Paja
  9. Zespół Szkół Technicznych w Rybniku Tomasz Stadnicki
  10. Liceum Ogólnokształcących im. Bolesława Prusa w Skierniewicach Anna Stopinska

Konkurs „Czym jest dla mnie Internet”

Prace nagrodzone przez Jury

  1. Emilia Kramm - Zespół Szkół nr 1 w Międzychodzie, Gwardii Ludowej 6a - Międzychód
  2. Andrzej Woronecki -Zespół Szkół Agrotechnicznych, Szczecińska 36 – Słupsk
  3. Katarzyna Wilk -Zespół Szkół nr 3 im. prof. Oskara Langego w Szczecinie, Gen. J. Sowińskiego 1 - Szczecin
  4. Natalia Barbarska - Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Skargi, Piotra Skargi 2 - Pułtusk
  5. Rafał Berdyga - X Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi, Woronicza 8 – Warszawa

Prace nagrodzone w głosowaniu użytkowników IT Szkoła

  1. Natalia Rama - Technikum nr 1, 11 Listopada 20 – Ostrołęka
  2. Alan Piechol - Technikum Nr 2 w Zespole Szkół Elektronicznych , Łaska 61 - Zduńska Wola
  3. Bartosz Urbaniak - Technikum Nr 2 w Zespole Szkół Elektronicznych , Łaska 61 - Zduńska Wola

Prace nagrodzone w głosowaniu otwartym internautów

  1. Natalia Gibaszek - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2, Kopernika 16A – Szczecin
  2. Jakub Oszust - II Liceum Ogólnokształcące, Modrzewskiego 24 – Włodawa
  3. Monika Tomalska - Zespół Szkół Ekonomicznych im. bł. Ks. Romana Sitki w Mielcu, Warszawska 1 – Mielec

Dodatkowo nagrodzono 4 nauczycieli:

  1. Jarosław Chrostek
  2. Rafał Spręga
  3. Anna Stopinska
  4. Rafał Chmielewski

 Ranking IT Szkoła ( szkoły otrzymują statuetki okolicznościowe)

  1. IX Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego - Gdynia
  2. Zespół Szkół Agro-Technicznych im. Wincentego Witosa w Ropczycach - Ropczyce
  3. Technikum Nr 2 w Zespole Szkół Elektronicznych - Zduńska Wola
  4. Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Skargi - Pułtusk
  5. Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. Franciszka z Asyżu - OO. Zbigniewa i Michała 1 -Legnica
  6. Zespół Szkół nr 1 w Międzychodzie - Międzychód
  7. III Liceum Ogólnokształcące - Lublin
  8. Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Henryka Sienkiewicza w Szydłowcu - Szydłowiec
  9. Zespół Szkół nr 2 w Pabianicach - Pabianice
  10. II Liceum Ogólnokształcące - Lubartów

 Liderzy w danym województwie (plakietki okolicznościowe)

  1. Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. Franciszka z Asyżu - OO. Zbigniewa i Michała Legnica - województwo dolnośląskie
  2. I Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Ziemi Michałowskiej w Brodnicy – województwo kujawsko-pomorskie
  3. III Liceum Ogólnokształcące; Lublin – województwo lubelskie
  4. Zespół Szkół Tekstylno-Handlowych; Żagań – województwo lubuskie
  5. Technikum Nr 2 w Zespole Szkół Elektronicznych; Zduńska Wola – województwo łódzkie
  6. XI Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej w Krakowie – województwo małopolskie
  7. Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Skargi w Pułtusku – województwo mazowieckie
  8. Zespół Szkół Ogólnokształcących w Nysie – województwo opolskie
  9. Zespół Szkół Agro-Technicznych im. Wincentego Witosa w Ropczycach – województwo podkarpackie
  10. Zespół Szkół Rolniczych CKP w Białymstoku – województwo podlaskie
  11. IX Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gdyni – województwo pomorskie
  12. Zespół Szkół Technicznych w Rybniku - województwo śląskie
  13. Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Św. Jadwigi Królowej w Sandomierzu – województwo świętokrzyskie
  14. Zespół Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku w Iławie – województwo warmińsko-mazurskie
  15. Zespół Szkół nr 1 w Międzychodzie - województwo wielkopolskie
  16. Zespół Szkół nr 3 im. prof. Oskara Langego w Szczecinie – województwo zachodniopomorskie