Korzystaj bezpłatnie
Aktualności Kategoria: Aktualności

„Jak prowadzić bloga zgodnie z prawem, czyli prawo blogosfery” – nowy kurs w IT Szkole

2019.02.04
Kategoria: Aktualności

Planujesz prowadzić własnego bloga? Masz na niego pomysł i chcesz się nim podzielić? Świetnie, ale zadbaj o to, żeby działania, które w tym kierunku podejmiesz były zgodne z obowiązującym prawem i nie naruszały niczyich praw, a potem daj się ponieść swojej kreatywności! IT Szkoła NASK przygotowała nowy kurs poświęcony prawnemu ujęciu tematu prowadzenia bloga internetowego.

Serdecznie zapraszamy!

„Konfiguracja sieci oraz urządzeń do poprawnego działania” – nowy kurs w IT Szkole

2019.01.21
Kategoria: Aktualności

Sieci komputerowe to rozwiązania pozwalające na szybką i bezpośrednią wymianę danych, możliwość korzystania ze wspólnych aplikacji, urządzeń, dostęp do zasobów sieciowych i wiele innych możliwości. Jeśli szukasz informacji dotyczących budowy, działania i zarządzania siecią komputerową lub potrzebujesz wskazówek jak skonfigurować urządzenia do jej poprawnego działania - nauczyciel Piotr Chojnacki wraz z uczniem Jakubem Niewiadomskim prezentują nowy kurs w IT Szkole.

Zapraszamy na kurs!

Aktualizacja regulaminów

2019.01.21

Drogi Użytkowniku!

IT Szkoła zmienia się dla Ciebie. Obok nowej szaty graficznej dodaliśmy funkcjonalności, które pozwolą Ci na pełną realizację Twoich praw wynikających z RODO. Teraz możesz już sam np. edytować i zmieniać swoje dane czy też pobrać plik z danymi osobowymi, które przetwarzamy. W związku z tym, w dniu 21 stycznia 2019 roku, Regulamin korzystania z serwisu IT Szkoła, Polityka Prywatności i zgoda na przetwarzanie danych osobowych uległy zmianie. Zapoznaj się z nowymi treściami tych dokumentów, aby kontynuować korzystanie z IT Szkoły.

Pozdrawiamy,

Zespół IT Szkoła

Co to jest domena internetowa?

2019.01.08
Kategoria: Aktualności

Jeśli planujesz własny biznes i zastanawiasz się jakie działania mogą wspomóc promocję firmy, chcesz być rozpoznawalny w wirtualnym świecie, niezbędna będzie domena internetowa.

Co to jest domena internetowa? Gdzie i jak można ją kupić? Jak wybrać odpowiednią domenę internetową? To tylko kilka z pytań, na które znajdziesz odpowiedź w nowym kursie IT Szkoły.

Serdecznie zapraszamy!

Bezpieczne zakupy w internecie

2018.12.19
Kategoria: Aktualności

Zakupy online to wygoda i oszczędność czasu, szczególnie w okresie przedświątecznym. Ale czy znamy najważniejsze prawa i zasady dotyczące dokonywania zakupów na odległość? Czy pamiętamy o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, które pozwolą nam uchronić się przed oszustami i pozwolą ustrzec nas przed problemami, które są wynikiem naszego pośpiechu lub nieuwagi?

Zapraszamy na nowy kurs w IT Szkole.

nask logo

Drogi użytkowniku
Przechodząc do serwisu poprzez kliknięcie odnośnika „Zgadzam się” wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych.

• pozwalają sprawdzić jak często odwiedzane są poszczególne strony serwisów - dane te wykorzystujemy do optymalizacji serwisów pod kątem odwiedzających;
  • umożliwiają rozpoznanie rodzaju Twojego urządzenia, dzięki czemu możemy lepiej dopasować sposób i format prezentowania treści oraz funkcjonalności serwisów;
  • poprawiają wydajność i efektywność serwisów dla korzystających.

Wykorzystywane narzędzia firm trzecich

• Google Inc.