Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej Zgadzam się
Zarejestruj się i korzystaj bezpłatnie
Ranking IT Szkoła 2018

Ranking szkół ponadgimnazjalnych IT Szkoła jest sporządzany na podstawie pomiaru aktywności udziału uczniów szkół ponadgimnazjalnych w poszczególnych kategoriach działań programu: kursach dla uczniów, wszechnicy informatycznej, konkursach IT oraz akademickich kołach naukowych. Ranking jest sporządzany w układzie ogólnopolskim oraz wojewódzkim dla wszystkich szkół zarejestrowanych w programie: Szkoły biorące udział w programie IT Szkoła.
Aktualizacje rankingu są sporządzane i prezentowane raz w miesiącu. Ranking sporządzony w czerwcu jest uznawany za podsumowanie danego roku szkolnego.

Kryteria oraz wagi pozycjonowania szkół w rankingu IT Szkoła – 2018:

  1. Liczba aktywnych uczniów* w programie w odniesieniu do RLU* (14%)
  2. Liczba zrealizowanych kursów przypadających na jednego aktywnego ucznia* (6%)
  3. Liczba zrealizowanych kursów w odniesieniu do RLU* (14%)
  4. Liczba zrealizowanych wykładów video przypadających na jednego aktywnego ucznia* (6%)
  5. Liczba zrealizowanych wykładów video w odniesieniu do RLU* (11%)
  6. Średni wynik z testów uzyskany przy pierwszym “podejściu” (10%)
  7. Średni wynik z testów (6%)
  8. Konkurs Grand IT Test (10%)
  9. Udział w konkursach (22%)
  10. Zgłoszenie szkoły (1%)
*Aktywny uczeń - przypisany do grupy, utworzonej przez nauczyciela w aktualnym roku szkolnym.
*RLU - Realna liczba uczniów. źródło: System Informacji Oświatowej

Punkty rankingowe przyznawane w wyniku aktywności ucznia są zaliczane na konto szkoły, którą podał podczas rejestracji, a nie szkoły nauczyciela do którego uczeń jest przypisany. Dotyczy to sytuacji gdy opiekun ucznia (nauczyciel) pracuje w więcej niż jednej szkole lub generalnie gdy w swoich grupach posiada przypisanych uczniów z innych placówek. Dla każdego wyliczanego wskaźnika znajdowana jest szkoła z najwyższą wartością tego wskaźnika. Szkoła ta otrzymuje maksymalną wartość punktów możliwych do zdobycia dla danego wskaźnika. Pozostałe szkoły otrzymują proporcjonalnie mniej punktów ustalonych na podstawie wartości wskaźnika wyliczonej dla danej szkoły, w odniesieniu do maksymalnie uzyskanej wartości tego wskaźnika. Ranking ogólny sporządzany jest na podstawie sumy punktów dla wszystkich wskaźników.

Najbardziej aktywne szkoły oraz nauczyciele zostaną nagrodzeni zgodnie z obowiązującym Regulaminem Rankingu IT Szkoła

Archiwum:
Wyniki rankingu IT Szkoła: 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012
Gala wręczenia nagród w rankingu IT Szkoła: 2016, 2015, 2014, 2013

Prezentujemy Ranking IT Szkoła sporządzony na dzień 20.06.2018
W nawiasach podano różnice pozycji w stosunku do rankingu z dnia 14.06.2017.

Filtrowanie województw:
(0) Zespół Szkół Agro-Technicznych im. Wincentego Witosa w Ropczycach - Adama Mickiewicza 13 Ropczyce Podkarpackie
(+8) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 CKU im. Bohaterów Westerplatte - Kościuszki 53 Garwolin Mazowieckie
(+4) Zespół Szkół Zawodowych nr 2 im. Powstańców Warszawy - Gen. K. Sosnkowskiego 43 Mińsk Mazowiecki Mazowieckie
(-1) Zespół Szkół nr 2 w Pabianicach - Św. Jana 27 Pabianice Łódzkie
(-3) Technikum Nr 2 w Zespole Szkół Elektronicznych - Łaska 61 Zduńska Wola Łódzkie
(+45) Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu - Św. Ducha 1 Jarosław Podkarpackie
(-3) Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Skargi - Piotra Skargi 2 Pułtusk Mazowieckie
(0) Zespół Szkół Technicznych w Międzychodzie - św. Jana Pawła II 6A Międzychód Wielkopolskie
(0) III Liceum Ogólnokształcące - pl. Plac Wolności 4 Lublin Lubelskie
10 (-4) II Liceum Ogólnokształcące - 1 Maja 66/74 Lubartów Lubelskie
11 (-6) Technikum Informatyczne Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Łodzi z/s Zduńska Wola - Komisji Edukacji Narodowej 3/5 Zduńska Wola Łódzkie
12 (+3) Liceum Ogólnokształcących im. Bolesława Prusa - Sienkiewicza 10 Skierniewice Łódzkie
13 (-1) Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. Franciszka z Asyżu - OO. Zbigniewa i Michała 1 Legnica Dolnośląskie
14 (0) Technikum Zawodowe Nr 2 - Chopina 6 Lubartów Lubelskie
15 (+3) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 im. Jadwigi Markowej - Planty Kowalskiego 3 Ruda Śląska Śląskie
16 (+12) Technikum nr 1 - 11 Listopada 20 Ostrołęka Mazowieckie
17 ( - ) XVI Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie - Dunikowskiego 1 Szczecin Zachodniopomorskie
18 ( - ) CLIX Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego - Solipska 17/19 Warszawa Mazowieckie
19 (-3) Zespół Szkół Technicznych w Mielcu - Kazimierza Jagiellończyka 3 Mielec Podkarpackie
20 (-7) Zespół Szkół Rolniczych CKP w Białymstoku - ks. St. Suchowolca 26 Białystok Podlaskie
21 (+5) Zespół Szkół im. Stanisława Staszica - Macieja Rataja 29 Zawiercie Śląskie
22 (-5) I Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Ziemi Michałowskiej w Brodnicy - Lidzbarska 14 Brodnica Kujawsko-pomorskie
23 (+86) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim - Św. Antoniego 29 Tomaszów Mazowiecki Łódzkie
24 (+60) Zespół Szkół Elektronicznych - Tyrankiewiczów 2 Bolesławiec Dolnośląskie
25 (+12) Technikum w Zespole Szkół nr 2 im. Jana Długosza - Traugutta 12 Wieluń Łódzkie
26 (+43) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Koźminie Wielkopolskim - Zamkowa 1 Koźmin Wielkopolski Wielkopolskie
27 (+254) Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 3 im. Edwarda Abramowskiego - Harcerzy Września 1939 r nr 2 Katowice Śląskie
28 (+10) Zespół Szkół Alternatywnych - Łużycka 8 Kłodzko Dolnośląskie
29 (+12) Zespół Szkół Licealnych - 11-go Listopada 7 Morąg Warmińsko-mazurskie
30 (+232) V LO im. WŁ. Broniewskiego - Jankego 65 Katowice Śląskie
31 (+250) Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne nr 43 - Wóycickiego 1/3 Warszawa Mazowieckie
32 (-21) Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Henryka Sienkiewicza w Szydłowcu - Zamkowa 1 Szydłowiec Mazowieckie
33 (-11) Zespół Szkół Zawodowych nr 1 i II Liceum Ogólnokształcące - Modrzewskiego 24 Włodawa Lubelskie
34 (-10) Technikum Łączności - Al. Stanów Zjednoczonych 24 Warszawa Mazowieckie
35 (-15) Zespół Szkół Technicznych - Kościuszki 5 Rybnik Śląskie
36 (+36) Zespół Szkół - Sienkiewicza 7 Czarna Białostocka Podlaskie
36 ( - ) Niepubliczne Technikum im. gen. Władysława Andersa w Opatowie ZDZ w Kielcach - Ćmielowska 4 Opatów Świętokrzyskie
37 (+104) Zespół Szkół Elektronicznych im. Boh. Westerplatte w Radomiu - Sadkowska 19 Radom Mazowieckie
38 (-8) Zespół Katolickich Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. bł. ks. Emila Szramka - Kobylińskiego 4 Katowice Śląskie
39 (-4) V Liceum Ogólnokształcące - Senatorska 32 Legnica Dolnośląskie
40 (-21) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Niemcach - Różana 8 Niemce Lubelskie
41 ( - ) Zespół Szkół Technicznych i Licealnych - Przemysłowa 21 Piechowice Dolnośląskie
42 ( - ) Liceum Ogólnokształcące Zespołu Szkół im. Henryka Sienkiewicza - Wojsławska 1 Grabowiec Lubelskie
43 (+102) NOVA Centrum Edukacyjne Oddział Poznań - Półwiejska 20/7a Poznań Wielkopolskie
44 (-17) III Liceum Ogólnokształcące - dr Jordana 4 Wałbrzych Dolnośląskie
45 (+1) III Liceum Ogólnokształcące w Piotrkowie Trybunalskim - Armii Krajowej 17 Piotrków Trybunalski Łódzkie
46 (-32) Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Czeladzi - Grodziecka 29 Czeladź Śląskie
47 (-3) Zespół Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku w Iławie - Kopernika 8a Iława Warmińsko-mazurskie
48 (-5) I Liceum Ogólnokształcące im. Marcina Kromera w Gorlicach - Marcina Kromera 1 Gorlice Małopolskie
49 (+15) Zespół Szkół Technicznych i Licealnych - Pomorska 7 Żagań Lubuskie
50 ( - ) Diecezjalne Liceum Humanistyczne w Nysie - św. Piotra 1a Nysa Opolskie
51 (+4) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Czarnem - Leśna 2 Czarne Pomorskie
52 (+27) Technikum TEB Edukacja Piotrków Trybunalski - Polna 13/13A Piotrków Trybunalski Łódzkie
52 (+59) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Władysława Reymonta w Bierutowie - Plac Kościelny 2 Bierutów Dolnośląskie
53 (-30) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 - Aleja Legionów 4 Kielce Świętokrzyskie
54 (+17) Samorządowe Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida - Wojska Polskiego 9 Stalowa Wola Podkarpackie
55 (-6) Zespół Szkół Nr 2 im. 9. Pułku Strzelców Konnych - Wojska Polskiego 84 Grajewo Podlaskie
56 (0) Zespół Szkół im. Kazimierza Jagiellończyka - Bogdanowicza 9 Łęczna Lubelskie
57 (-17) XIII Liceum Ogólnokształcące - Z.Pacanowskiej 4 Łódź Łódzkie
58 (-24) Liceum Ogólnokształcące - Szeroka 1/7 Złoczew Łódzkie
59 (+42) IV Liceum Ogólnokształcące im. Dra Tytusa Chałubińskiego - Mariacka 25 Radom Mazowieckie
60 (-35) Zespół Szkół Ogólnokształcących - Jana III Sobieskiego 2 Nysa Opolskie
61 (-40) VIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi - Ks. J. Popiełuszki 8 Siedlce Mazowieckie
62 (+40) Zespól Szkół Ogólnokształcących nr 1 - Tańskiego 3 Mielec Podkarpackie
63 (+51) III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w Suwałkach - Noniewicza 83 Suwałki Podlaskie
64 (-14) II Liceum Ogólnokształcące w Legnicy - Zielona 17 Legnica Dolnośląskie
65 (+1) Zespół Szkół i Placówek Oświatowych im. Emila Godlewskiego w Nysie - Rodziewiczówny 1 Nysa Opolskie
66 (+7) III Liceum Ogólnokształcące - Kolberga 15 Sopot Pomorskie
66 (+7) I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie - Piłsudskiego 50 Krasnystaw Lubelskie
67 (+4) Zespół Szkół Nr 1 im. H. Sienkiewicza - Kościuszki 10 Łuków Lubelskie
68 (+16) ZS nr10 im. S.Staszica - Perzyńskiego 10 Warszawa Mazowieckie
69 (-40) Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Św. Jadwigi Królowej - Św. Jadwigi Królowej 5 Sandomierz Świętokrzyskie
70 (-23) Zespół Szkół Elektroniczno - Telekomunikacyjnych - Kilińskiego 4 Leszno Wielkopolskie
71 (-12) II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja - Gen. Wł. Sikorskiego 25 Kraśnik Lubelskie
72 (-3) Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Religi w Gilowicach - Korfantego 38 Gilowice Śląskie
73 (-13) Technikum Energetyczno-Informatyczne - Długa 6 Lublin Lubelskie
74 (-17) I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej- Curie - Sadowa 11 Sokołów Podlaski Mazowieckie
75 (+89) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 9 im. KEN w Łodzi - al. Politechniki 38 Łódź Łódzkie
76 (-14) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 - Szczecińska 60 Słupsk Pomorskie
77 (+6) Zespół Szkół Nr 3 - Kościuszki 25 Wiskitki Mazowieckie
78 (-13) XXXI Liceum Ogólnokształcące - Kruczkowskiego 4 Łódź Łódzkie
79 (+7) Zespół Szkół Technicznych w Ustroniu - 3 Maja 15 Ustroń Śląskie
80 (-4) Samorządowe Liceum Ogólnokształcące - M.C.Skłodowskiej 5 Opoczno Łódzkie
81 (+35) Zespół Szkół Licealno-Technicznych w Kluczborku - Sienkiewicza 20 Kluczbork Opolskie
82 (+10) Powiatowy Zespół nr 3 Szkół Technicznych i Ogólnoksztalcących im. por. Stefana Jasieńskiego - Stanisławy Leszczyńskiej 8 Oświęcim Małopolskie
83 ( - ) V Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Dąbka - Dickmana 14 Gdynia Pomorskie
84 (-45) XIV Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 9 w Białymstoku - Upalna 26 Białystok Podlaskie
85 (+144) Zespół Szkół Nr1 we Wrocławiu - Słubicka 29-33 Wrocław Dolnośląskie
86 (-54) I Liceum Ogólnokształcące - Partyzantów 8 Radzyń Podlaski Lubelskie
87 (+151) VII Liceum Ogólnokształcące - Wawelska 46 Warszawa Mazowieckie
88 (-20) Zespół Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino - Wojska Polskiego 1 Września Wielkopolskie
89 (+8) Technikum Elektryczne - 1000-lecia Państwa Polskiego 14 Białystok Podlaskie
90 (-45) ZSP im. Wincentego Witosa - Czerska 1 Jasieniec Mazowieckie
91 (-2) Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie - Kowalska 5 Gostynin Mazowieckie
92 (-40) Noworudzka Szkoła Techniczna - Stara Droga 4 Nowa Ruda Dolnośląskie
93 (+123) Zespół Szkół Techniczno - Usługowych w Trzebini - Gwarków 3 Trzebinia Małopolskie
94 ( - ) Salezjański Zespół Szkół Publicznych "Don Bosko" - Wojska Polskiego 63 Świętochłowice Śląskie
95 (-41) I Liceum Ogólnokształcące - Brukowa 2 Białystok Podlaskie
95 (-53) Technikum Mechatroniczne nr 1 - Wiśniowa 56 Warszawa Mazowieckie
96 (+38) Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych - Rycerska 2 Elbląg Warmińsko-mazurskie
97 (-44) III Liceum Ogólnokształcące im. płk Dionizego Czachowskiego w Radomiu - Traugutta 44 Radom Mazowieckie
98 (+19) II Liceum Ogólnokształcące z Białoruskim Językiem Nauczania im. Bronisława Taraszkiewicza - Kopernika 4 Bielsk Podlaski Podlaskie
99 (-51) II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Zduńskiej Woli - Komisji Edukacji Narodowej 6 Zduńska Wola Łódzkie
100 (-19) Technikum przy ZS nr3 w Tomaszowie Lubelskim - Gen. Józefa Hallera 5 Tomaszów Lubelski Lubelskie
101 (-27) Zespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku - Chopina 10 Lubsko Lubuskie
102 (+35) XIII Liceum Ogólnokształcące w ZSO nr 7 w Szczecinie - Unisławy 26 Szczecin Zachodniopomorskie
103 (-3) Zespół Szkół Akademickich - Szosa Kisielińska 18 Zielona Góra Lubuskie
104 (-43) Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Gorzowie Wielkopolskim - Czereśniowa 4e Gorzów Wielkopolski Lubuskie
105 (-35) Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych - al. Jana Pawła II 25 Jelenia Góra Dolnośląskie
106 (+2) Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Miastku - Młodzieżowa 3 Miastko Pomorskie
107 (+21) Zespół Szkół Technicznych im. W.St. Reymonta - Długa 130 Czartajew Podlaskie
108 (-26) XXIV Liceum Ogólnokształcące - Wodnika 57 Gdańsk Pomorskie
109 (+86) Technikum Mechaniczne - Magnoliowa 8 Lublin Lubelskie
110 (+63) Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej - Piękna 7A Mińsk Mazowiecki Mazowieckie
111 (-8) XLI Liceum Ogólnokształcące im. J.Lelewela - Kiwerska 3 Warszawa Mazowieckie
112 (+9) Zespół Szkół im. J. Śniadeckiego - Parkowa 6 Pionki Mazowieckie
113 (+38) IX LO w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 6 im. Bohaterów Monte Cassino - Plac Mariacki 1 Szczecin Zachodniopomorskie
114 (-39) Zespół Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego - Budowlana 4 Mińsk Mazowiecki Mazowieckie
115 (-19) Zespół Szkół im. C. K. Norwida w Nowym Mieście Lubawskim - 3 Maja 24 Nowe Miasto Lubawskie Warmińsko-mazurskie
116 (+22) Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących - Frycza-Modrzewskiego 5 Bytom Śląskie
117 (+164) ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO - Podwale 13 Warszawa Mazowieckie
118 (-31) Zespół Szkół Technicznych im. Marii Skłodowskiej-Curie - Wojska Polskiego 7 Puławy Lubelskie
119 (-9) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Oławie, Technikum Nr 2 - 3 Maja 18e Oława Dolnośląskie
120 (+12) I Liceum Ogólnokształcące im.Stefana Żeromskiego w Ełku - Piłsudskiego 3 Ełk Warmińsko-mazurskie
121 (-23) Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 1 im. Wojciecha Korfantego - Sportowa 23 Chorzów Śląskie
122 (-59) Liceum Ogólnokształcące - Warszawska 44 Wisznice Lubelskie
123 (+158) XXIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej - Curie - Naddnieprzańska 2/4 Warszawa Mazowieckie
123 (-46) Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Skale - Ks.Stanisława Połetka 30 Skała Małopolskie
124 (-22) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Krośnie - Rzeszowska 10 Krosno Podkarpackie
124 (+22) Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego - Kacperskiej 6a Żyrardów Mazowieckie
125 (-45) Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 im.5 Pułku Ułanów Zasławskich w Ostrołęce - Batalionu Czwartaków 4 Ostrołęka Mazowieckie
126 (+3) Zespół Szkół im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego - Obornicka 1 Bolechowo Wielkopolskie
127 (-14) Zespół Szkół Ekonomicznych w Pile - Sikorskiego 18a Piła Wielkopolskie
128 (-27) Powiatowy Zespół Szkół - Parkowa Oborniki Śląskie Dolnośląskie
128 (+96) V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Romualda Traugutta w Radomiu - Traugutta 52a Radom Mazowieckie
129 (-44) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Opolu - K. Pułaskiego 3 Opole Opolskie
130 (-40) Samorządowe Liceum Ogólnokształcące - Wyszyńskiego 2 Głogów Małopolski Podkarpackie
130 (+151) Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki - Mickiewicza 12 Ropczyce Podkarpackie
131 (0) Zespół Szkół Zawodowych im. św. Jadwigi Królowej - Kazimierza Wielkiego 11 Biecz Małopolskie
132 (-2) Zespół Szkół Zawodowych im. St. Wyspiańskiego w Bobowej - Grunwaldzka 10 Bobowa Małopolskie
133 (-18) IX Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego - Żeromskiego 31 Gdynia Pomorskie
134 (+33) I Liceum Ogólnokształcące im. Gen. J. H. Dąbrowskiego w Kutnie - Dąbrowskiego 1 Kutno Łódzkie
135 (+4) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu - Bukowska 16 Poznań Wielkopolskie
136 (-42) Zespół Szkół nr 2 - Warszawska 54 Nowy Dwór Gdański Pomorskie
137 (-4) Technikum nr 5 w Krośnie - Rzeszowska 10 Krosno Podkarpackie
138 (+125) Zespół Szkół nr 1 w Andrychowie - Starowiejska 22 a Andrychów Małopolskie
139 (-6) I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej - Mickiewicza 3 Suwałki Podlaskie
139 (-33) II Liceum im. K. K. Baczyńskiego - 11 Listopada 7a Konin Wielkopolskie
140 ( - ) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Marii Konopnickiej - Biedrzychowice 20 Olszyna Dolnośląskie
141 (+70) I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie - al. Racławickie 26 Lublin Lubelskie
141 (+93) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 19 - Żeromskiego 115 Łódź Łódzkie
142 (+83) Zespół Szkół Sportowych i  Ogólnokształcących im. Janusza Kusocińskiego, XII LO - Subisława 22 Gdańsk Pomorskie
143 (-7) Zespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Puławach - Jaworowa 1 Puławy Lubelskie
144 (-45) Zespół Szkół im. gen. Tadeusza Kutrzeby - ks.Szymańskiego 5 Oborniki Wielkopolskie
145 (+51) Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Sobolewie - Kościuszki 19 Sobolew Mazowieckie
145 (-42) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 - Kopernika 16A Szczecin Zachodniopomorskie
146 (-3) Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych - Szujskiego 13 Tarnów Małopolskie
147 (+14) III Liceum Ogólnokształcące im. C.K.Norwida w Koninie - Szymanowskiego 5 Konin Wielkopolskie
148 (-22) Powiatowy Zespół Szkół w Lędzinach - Pokoju 4 Lędziny Śląskie
148 (-60) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego im. Tadeusza Kościuszki w Łowiczu - Blich 10 Łowicz Łódzkie
149 (+1) Zespół Szkół Technicznych Im. Bohaterów Września 1939 r. w Kolbuszowej - Janka Bytnara 2 Kolbuszowa Podkarpackie
150 (-25) Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich - os. Mielżyńskiego 5a Swarzędz Wielkopolskie
151 (-31) Technikum Zawodowe Centrum Kształcenia "Nauka" - Warsztatowa 6 Piła Wielkopolskie
152 ( - ) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Karola F. Libelta - Plac Jana Pawła II 5 Krotoszyn Wielkopolskie
153 (-4) Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego - II Armii Wojska Polskiego 1 Rogoźno Wielkopolskie
154 (0) V Liceum Ogólnokształcące im Wspólnej Europy - Krasickiego 2 Olsztyn Warmińsko-mazurskie
155 (-7) Technikum nr 5 - Przykoszarowa 22 Łomża Podlaskie
156 (-89) XXV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego - Podhalańska 2a Łódź Łódzkie
157 (-10) Zespół Szkół im. Korpusu Ochrony Pogranicza w Szydłowcu - Kościuszki 39 Szydłowiec Mazowieckie
158 (-65) VI Liceum Ogólnokształcące - Warszawska 8 Białystok Podlaskie
159 (+82) Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 1 w ZSE - 1000-lecia Państwa Polskiego 14 Białystok Podlaskie
159 (+9) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 - Rzemieślnicza 6 Kalisz Wielkopolskie
160 (+26) Zespół Szkół im. J. i W. Zamoyskich - Szamotulska 24 Rokietnica Wielkopolskie
161 (+11) Zespół Szkół Nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Dębicy - Strumskiego 1 Dębica Podkarpackie
162 ( - ) Zespół Szkół Elektrycznych - Toruńska 77/83 Włocławek Kujawsko-pomorskie
162 (-67) Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Jana Pawła II - Z. Augusta 8 Limanowa Małopolskie
163 (-10) Zespół Szkół im ks. Stanisława Staszica - Kopernika 1 Tarnobrzeg Podkarpackie
164 (-24) Liceum Ogólnokształcące - Os. Piastowskie 17 Nowa Ruda Dolnośląskie
164 (+117) XLIV Liceum Ogólnokształcące im. Antoniego Dobiszewskiego - Dolna 6 Warszawa Mazowieckie
164 (-42) Zespół Szkół nr 3 im. Władysława Stanisława Reymonta w Łukowie - Międzyrzecka 70 Łuków Lubelskie
165 (+34) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Dezyderego Chłapowskiego w Witkowie - Warszawska 29 Witkowo Wielkopolskie
166 (-75) Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych - Plac Londzina 3 Cieszyn Śląskie
167 (+34) Zespół Szkół w Rabce - Zdroju - Kościuszki 9 Rabka Zdrój Małopolskie
168 (+11) Technikum im. Stanisława Staszica w Białobrzegach - Żeromskiego 86 Białobrzegi Mazowieckie
169 (-6) Zespół Szkół Politechnicznych "ENERGETYK" - Al. Wyzwolenia 5 Wałbrzych Dolnośląskie
170 (-69) ZSO nr 2 im. G.Morcinka - Jankowskiego 22 Ruda Śląska Śląskie
171 (-11) I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie - Kostrzewskiego 3 Gniezno Wielkopolskie
172 (-13) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II - Sikorskiego 15 Radzyń Podlaski Lubelskie
172 (-2) Zespół Szkół nr 2 w Stargardzie Szczecińskim - Osiedle Zachód B15a Stargard Szczeciński Zachodniopomorskie
173 (+108) I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Łęczycy - Marii Konopnickiej 13 Łęczyca Łódzkie
174 ( - ) Zespół Szkół nr 1 - Armii Krajowej 25 Kraśnik Lubelskie
175 (-20) Technikum Nr. 3 im. Żołnierzy Armii Krajowej "Żywiciel" w Warszawie - Gen. Zajączka 7 Warszawa Mazowieckie
176 ( - ) Technikum TEB Edukacja w Wałbrzychu - Słowackiego 7 Wałbrzych Dolnośląskie
176 (+105) XXVII LO w ZS nr 10 - Biedronki 13 Lublin Lubelskie
176 (+39) I Liceum Ogólnokształcące - Chopina 6 Lubartów Lubelskie
177 (+99) Liceum Ogólnokształcące im. KEN w Przasnyszu - Świętego Stanisława Kostki 15 Przasnysz Mazowieckie
178 (-7) IV Liceum Ogólnokształcące - Saska 59 Warszawa Mazowieckie
179 (+102) Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego - al. Politechniki 37 Łódź Łódzkie
180 (-38) I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Olkuszu - Polna 8 Olkusz Małopolskie
181 (+100) Liceum Ogólnokształcące w Bieczu - Tysiąclecia 2 Biecz Małopolskie
182 (+22) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 - Dworcowa 5 Wejherowo Pomorskie
183 (+10) Zespół Szkół Nr 3 im. Władysława Grabskiego w Kutnie - Kościuszki 24 Kutno Łódzkie
184 (+37) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego w Czarnkowie - Chodzieska 29 Czarnków Wielkopolskie
185 (+9) Zespół Szkół Technicznych im. gen. prof. Sylwestra Kaliskiego - Milewskiego 3B Turek Wielkopolskie
186 (-48) Technikum nr 24 w ZS nr 26 - Urbanistów 3 Warszawa Mazowieckie
187 (-9) III Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej - Łukasiewicza 11 Płock Mazowieckie
188 (+17) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Białobrzegach - Żeromskiego 86 Białobrzegi Mazowieckie
189 (+29) Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki - Trzebnicka 4 Milicz Dolnośląskie
190 (-67) Zespół Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica w Kutnie - Oporowska 7 Kutno Łódzkie
191 (+90) Zespół Szkół Nr 1 im. prof. Bolesława Krupińskiego - Kościuszki 9 Lubin Dolnośląskie
192 (-15) III Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Olsztynie - Sybiraków 3 Olsztyn Warmińsko-mazurskie
193 (+4) Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych - Jagiellońska 13 Sosnowiec Śląskie
194 (-59) Zespół Szkół Agrotechnicznych - Szczecińska 36 Słupsk Pomorskie
194 (-20) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 - Dmowskiego 38 Piotrków Trybunalski Łódzkie
195 ( - ) Zespół Szkół Budowlanych - Świerklańska 42 Rybnik Śląskie
196 (-20) Zespół Szkół im. J. i W. Zamoyskich w Rokietnicy - Szamotulska 24 Poznań Wielkopolskie
197 (-40) Liceum Ogólnokształcące nr VII - Krucza 49 Wrocław Dolnośląskie
198 (-167) Zespół Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego - Al. Tysiąclecia 12 Pułtusk Mazowieckie
199 (+31) III Liceum Ogólnokształcące - Narutowicza 53 Inowrocław Kujawsko-pomorskie
200 (-35) Technikum nr 1 - Szpitalna 10 Piaseczno Mazowieckie
201 (+80) Technikum Elektroniczne nr 1 - Kasprzaka 19/21 Warszawa Mazowieckie
202 (-14) I Liceum Ogólnokształcące im. S. Sempołowskiej - Opolska 28 Tarnowskie Góry Śląskie
202 (-33) X Liceum Ogólnokształcące w Gdyni - Władysława IV 58 Gdynia Pomorskie
203 (-31) Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie - Plac Jana z Głogowa 7 Głogów Dolnośląskie
204 (+35) Zespół Szkół Ogólnokształcących - Pocztowa 2 Elbląg Warmińsko-mazurskie
205 (-64) Zespół Szkół im. Bolesława Podedwornego w Niećkowie - Niećkowo 63 Niećkowo Podlaskie
206 (+75) Zespół Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych w Olsztynie - Bałtycka 37a Olsztyn Warmińsko-mazurskie
207 (-100) Powiatowy Zespół nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych - Generała Józefa Bema 8 Oświęcim Małopolskie
208 (+55) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Tarnobrzegu - Św. Barbary 1B Tarnobrzeg Podkarpackie
209 (-28) Technikum nr 2 - Sikorskiego 21 Suwałki Podlaskie
210 (-8) Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju - Tadeusza Kościuszki 41/43 Biłgoraj Lubelskie
211 (+70) Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących - gen J. Bema 50 Elbląg Warmińsko-mazurskie
212 (+11) Zespół Szkół Zawodowych - Grunwaldzka 49 Kurzętnik Warmińsko-mazurskie
213 (+54) Technikum nr 1 - Rybnicka 5 Żory Śląskie
214 (+14) Technikum Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej – Curie w Działoszynie - Grota Roweckiego 5 Działoszyn Łódzkie
215 (+42) Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Żeromskiego - al. Niepodległości 16/18 Częstochowa Śląskie
215 (+32) Zespół Szkół Zawodowych w Brzegu Dolnym - 1-go Maja 1a Brzeg Dolny Dolnośląskie
215 (-137) I Liceum Ogólnokształcące im. Karola Miarki - Żwirki i Wigury 25 Mikołów Śląskie
216 (+64) Zespół Szkół Energetycznych; XIII LO - M. Reja 25 Gdańsk Pomorskie
217 (+48) Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II - Plac Wolności 1/2 Złotów Wielkopolskie
218 ( - ) II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej - Konopnicka 15 Inowrocław Kujawsko-pomorskie
219 ( - ) Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich - Aleja Legionów 7 Gdańsk Pomorskie
220 (-102) Zespół Szkół Elektrycznych w Gorzowie Wielkopolskim - Dąbrowskiego 33 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
221 (+5) Technikum Mechaniczno-Elektryczne - Tadeusza Kosciuszki 98 Biłgoraj Lubelskie
222 (+11) LI Liceum Ogólnokształcące - Kadrowa 5/15 Warszawa Mazowieckie
223 (+29) Zespół Szkół nr 1 - 3 Maja 3 Nowy Dwór Gdański Pomorskie
224 (+12) Zespół Szkół Ekonomicznych im. Wincentego Stysia w Świdnicy - Księżnej Agnieszki 2 Świdnica Dolnośląskie
225 (-34) XXIII Liceum Ogólnokształcące im. Nauczycieli Tajnego Nauczania - J. Poniatowskiego 5 Lublin Lubelskie
226 ( - ) Zespół Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Słupsku - Banacha 10 Słupsk Pomorskie
227 (-19) Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej "Kopernik" - Świętojańska 82 Wyszków Mazowieckie
228 (+53) Zespół Szkół Elektronicznych - Hetmańska 120 Rzeszów Podkarpackie
229 (-17) Zespół Szkół Mechanicznych w Gorzowie Wielkopolskim - Dąbrowskiego 32 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
230 (-27) Zespół Szkół Ekonomicznych i Technicznych - Partyzantów 24 Słupsk Pomorskie
231 (-46) II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujezycznymi im. Św. Królowej Jadwigi w Siedlcach - B.Prusa 12 Siedlce Mazowieckie
232 (-43) Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych im.Stanisława Wyspiańskiego w Jeleniej Górze - Cieplicka 34 Jelenia Góra Dolnośląskie
233 (+48) VIII Liceum Ogólnokształcące - Słowicza 5 Lublin Lubelskie
234 (+8) Technikum Mechaniczne - Broniewskiego 14 Białystok Podlaskie
235 (-23) Zespół Szkół Zawodowych - Wrocławska 17 Ząbkowice Śląskie Dolnośląskie
236 (+45) Zespół Szkół Budowlanych - Technikum nr 4 - Górnośląska 2 Żary Lubuskie
237 (0) Zespół Szkół Budowlano-Informatycznych im. Mikołaja Kopernika - Rybnicka 5 Żory Śląskie
238 (+16) Zespół Szkół nr 18 - Żeromskiego 81 Warszawa Mazowieckie
239 (-32) Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Golądkowie - Golądkowo 41G Golądkowo Mazowieckie
240 (+35) XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego - Smolna 30 Warszawa Mazowieckie
241 (+29) Zespół Szkół im. Ks. Dra Jana Zwierza - Mickiewicza 14 Ropczyce Podkarpackie
242 (+39) Zespół Szkół im. Prezydenta I.Mościckiego - Inżynierska 1 Zielonka Mazowieckie
243 (+38) Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 - Żytnia 5 Ryki Lubelskie
244 (+37) Technikum - Piłsudskiego 51 Sochaczew Mazowieckie
245 ( - ) Zespół Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości im. Jana Kilińskiego - Chopina 28 Lublin Lubelskie
246 (+23) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 Centrum Kształcenia Ustawicznego - Byczyńska 7 Kluczbork Opolskie
247 (+4) Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej - 1-go Maja 17 Dynów Podkarpackie
248 (-61) X Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi - Woronicza 8 Warszawa Mazowieckie
249 ( - ) Niepubliczne Technikum Zakładu Doskonalenia Zawodowego - Wojska Polskiego 15 Starachowice Świętokrzyskie
250 (-10) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Iłowej - Pałacowa 1 Iłowa Lubuskie
251 (-67) Zespół Szkół im. Jana Wyżykowskiego w Głogowie - Wita Stwosza 3a Głogów Dolnośląskie
252 (+29) Zespół Szkół Sióstr Urszulanek SJK - Św. U. Ledóchowskiej 2 Pniewy Wielkopolskie
253 (+28) Zespół Szkół Morskich w Świnoujściu - Sołtana 2 Świnoujście Zachodniopomorskie
254 (+27) Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Pszczynie - Szymanowskiego 12 Pszczyna Śląskie
255 ( - ) Zespół Szkół Gimnazjalnych i Ogólnokształcących - Kusocińskiego 1 Człuchów Pomorskie
256 ( - ) Zespół Szkół Spożywczych, Chemicznych i Ogólnokształcących - Kraszewskiego 3 Jarosław Podkarpackie
257 (+24) Liceum Ogólnokształcące - Kościuszki 10 Głowno Łódzkie
258 (+23) II Liceum Ogólnokształcące - Warszawska 88 Łuków Lubelskie
259 (-84) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Adama Mickiewicza - Władysława Łokietka 2 Lubań Dolnośląskie
260 (-51) XIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. płk. L. Lisa-Kuli - Oszmiańska 23/25 Warszawa Mazowieckie
261 (+17) Zespół Szkół nr 2 im. Adama Mickiewicza w Chełmnie - Szkolna 14 Chełmno Kujawsko-pomorskie
262 (-1) Zespół Szkół w Sokółce LO im. Mikołaja Kopernika - Mickiewicza 11 Sokółka Podlaskie
263 (-19) Zespół Szkół Powiatowych w Baranowie - ul. Niepodległości 27 Baranowo Mazowieckie
264 (+17) Szkoła Mistrzostwa Sportowego SMS Junior Wrocław - Słubicka 29/33 Wrocław Dolnośląskie
265 (+16) Technikum w Zespole Szkół nr 3 im. Mikołaja Kopernika - Sieradzka 54 Wieluń Łódzkie
266 (+15) Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych - Fryderyka Skarbka 4 Legnica Dolnośląskie
266 (+15) I Liceum Ogólnokształcące w Rykach - Słowackiego 12 Ryki Lubelskie
267 (-57) I Liceum Ogólnokształcące im.Henryka Sienkiewicza w Koluszkach - Kościuszki 16 Koluszki Łódzkie
268 (+13) Technikum nr 7 - Bałtycka 37 Olsztyn Warmińsko-mazurskie
269 (-11) Edicus szkoła policealna i LO - Oławska 17 Wrocław Dolnośląskie
269 (-10) Technikum ZSI - Koszalińska 9 Słupsk Pomorskie
269 (+12) Zespół Szkół nr 2 - Aleja Wyzwolenia 34 Wałbrzych Dolnośląskie
270 ( - ) Zespół Szkół Licealnych i Ekonomicznych - Stawki 10 Warszawa Mazowieckie
271 (-65) Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego w Bielawie - Stefana Żeromskiego 41 Bielawa Dolnośląskie
271 (+10) I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Radomiu - Żeromskiego 10 Radom Mazowieckie
272 (+9) Zespół Szkół – Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej im. Mikołaja Kopernika w Rawie Mazowieckiej - Zwolińskiego 46 Rawa Mazowiecka Łódzkie
273 (-117) Zespół Szkół nr 28 - Gen. Zajączka 7 Warszawa Mazowieckie
273 (+8) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Armii Krajowej - Zamoyskiego 62 Zamość Lubelskie
273 (+8) Liceum Ogólnokształcące - Żeromskiego 3 Opoczno Łódzkie
274 (-13) LXIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi - Urbanistów 3 Warszawa Mazowieckie
275 ( - ) Zespół Szkół Artystyczno-Projektowych - Legionów 35 Tarnowskie Góry Śląskie
276 (+5) Zespół Szkół Nr 3 im. Legionistów Miasta Pabianic - Gdańska 5 Pabianice Łódzkie
277 ( - ) Technikum Kinematograficzno-Komputerowe - Polna 7 Warszawa Mazowieckie
277 (-133) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Końskich - Staszica 5 Końskie Świętokrzyskie
278 (+3) IV Liceum Ogólnokształcące im. E.Sczanieckiej w Łodzi - Pomorska 16 Łódź Łódzkie
279 (-47) Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. K. Gzowskiego - J. Hallera 6 Opole Opolskie
279 (-127) I Liceum Ogólnokształcące im. J. Zamoyskiego w Łęcznej - Szkolna 3 Łęczna Lubelskie
279 ( - ) I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Starachowicach - Radomska 37 Starachowice Świętokrzyskie
279 (-36) Zespół Szkół im. Konstytucji 3 Maja - Mierosławskiego 10 Iława Warmińsko-mazurskie
279 (-66) Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych im. Tadeusza Kościuszki - Kościuszki 23 Rybnik Śląskie
279 (-87) Zespół Szkół nr. 2 im. Józefa Bema - Wójtowska 3 Milanówek Mazowieckie
280 ( - ) Liceum Ogólnokształcące im. Noblistów Polskich - Skalna 1 Rydułtowy Śląskie
280 (-94) Zespół Szkół Licealnych im. Bolesława Chrobrego - M. Curie-Skłodowskiej 6 Leżajsk Podkarpackie
281 (-119) II Liceum Ogólnokształcące - Ogrodowa 16 Lublin Lubelskie
281 (-223) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żaganiu - Gimnazjalna 13 Żagań Lubuskie
282 (-1) III Liceum Ogólnokształcące - Rogalińska 2 Warszawa Mazowieckie
282 (-1) Zespół Szkół Ogólnokształcących - Staszica 5 Stalowa Wola Podkarpackie
283 (-11) CII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjmi - Bartnicza 2 Warszawa Mazowieckie
284 (-3) VI Liceum Ogólnokształcące - Wiktorska 30/32 Warszawa Mazowieckie
285 (-12) Zespół Szkół Łączności w Krakowie - Monte Cassino 31 Kraków Małopolskie
286 (-5) Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II - Pl. Św. Andrzeja 2 Gdynia Pomorskie
287 (-68) Zespół Szkół Techniczno-Zawodowych im. inż. Czesława Nowaka w Radzyminie - Al. Jana Pawła II 18 Radzymin Mazowieckie
288 (-7) I Liceum Ogólnokształcące w Zielonej Górze - Kilińskiego 7 Zielona Góra Lubuskie
289 (-72) Technikum Fototechniczne - Spokojna 13 Warszawa Mazowieckie
290 (-9) Zespół Szkół Zawodowych CKU w Ornecie - 1-go Maja 20 Orneta Warmińsko-mazurskie
290 (-9) I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Kielcach - Ściegiennego 15 Kielce Świętokrzyskie
290 (-9) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jaworznie - Inwalidów Wojennych 16 Jaworzno Śląskie
291 (-10) Zespół Szkół Ogólnokształcących w Jaworznie - Towarowa 61 Jaworzno Śląskie
292 (-78) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Barlinku - Szosowa 2 Barlinek Zachodniopomorskie
293 (-22) Centrum Kształcenia Ustawicznego - 3 Maja 11 Przemyśl Podkarpackie
294 (-13) III Liceum Ogólnokształcące - Pałacowa 2/1 Białystok Podlaskie
294 (-41) Publiczne Katolickie Liceum Ogólnokształcące SPSK w Opolu - Plebiscytowa 5 Opole Opolskie
294 (-13) XV Liceum Ogólnokształcące - Traktorowa 77 Łódź Łódzkie
294 ( - ) Zespół Szkół nr 5 w Korbielowie - Beskidzka 40 Korbielów Śląskie
294 (-13) Zespół Szkół Zawodowych nr 6 im.Joachima Lelewela - Działyńskich 4/5 Poznań Wielkopolskie
294 (-13) II Liceum Ogólnokształcące w Pionkach - Parkowa 6 Pionki Mazowieckie
294 (-13) Powiatowy Zespół Szkół nr 11 w Kętach - Wyspiańskiego 2 Kęty Małopolskie
294 (-13) XIV Liceum Ogólnokształcące - Wejherowska 55 Gdynia Pomorskie
294 ( - ) Zespół Szkół nr 2 - Długa 10 Nowy Dwór Mazowiecki Mazowieckie
294 (-13) Zespół Szkół w Strzegomiu - Krótka 6 Strzegom Dolnośląskie
294 (-13) II Liceum Ogólnokształcące - Orylska 9 Ciechanów Mazowieckie
294 (-13) LV Liceum Ogólnokształcące - Strykowska 10/18 Łódź Łódzkie
294 (-13) XCIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zbigniewa Herberta - Fundamentowa 38/42 Warszawa Mazowieckie
294 (-13) Zespół Szkół nr 1 - Sienkiewicza 16 Biała Piska Warmińsko-mazurskie
294 (-46) Zespół Szkół Technicznych - Parkowa 1 Tczew Pomorskie
294 (-13) I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Bolesława Limanowskiego - Felińskiego 15 Warszawa Mazowieckie
294 (-13) Liceum Ogólnokształcące nr II im. J.Chreptowicza - Jana Rosłońskiego 1 Ostrowiec Świętokrzyski Świętokrzyskie
294 (-189) VI Liceum Ogólnokształcące im. J. Lelewela - Podmiejska 21 Łódź Łódzkie
294 (-13) Zespół Szkół Łączności - Przełajowa 4 Poznań Wielkopolskie
294 (-13) Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych - Chorzowska 5 Gliwice Śląskie
294 (-13) I Liceum Ogólnokształcące im. B. Nowodworskiego w Krakowie - pl. Na Groblach 9 Kraków Małopolskie
294 (-13) Liceum Ogólnokształcące - 15 Pułku Piechoty "Wilków" 6 Dęblin Lubelskie
294 (-27) Technikum nr 2 - Sportowa 1 Ostróda Warmińsko-mazurskie
294 (-95) Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego w Zielonej Górze - Botaniczna 66 Zielona Góra Lubuskie
294 (-13) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 1 im. Hipolita Cegielskiego w Pile - Ceglana 4 Piła Wielkopolskie
294 (-103) Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworznie - Promienna 65 Jaworzno Śląskie
294 (-13) IX Liceum Ogólnokształcące - Ignacego Paderewskiego 24 Łódź Łódzkie
294 (-13) Technikum - Gdańska 25 Lubawa Warmińsko-mazurskie
294 (-13) Zespół Szkół Architektoniczno-Budowlanych i Licealnych - Przyrynek 9 Warszawa Mazowieckie
294 (-13) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Gorzowie Wielkopolskim - Przemysłowa 22 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
294 (-25) Centrum Kształcenia Ustawicznego w Siedlcach - Browarna 4 Siedlce Mazowieckie
294 (-13) IV Liceum Ogólnokształcące - Sienkiewicza 4 Elbląg Warmińsko-mazurskie
294 (-13) Społeczne Językowe Liceum Ogólnokształcące im. A. Einsteina - Drobiarska 2 Opole Opolskie
294 (-13) XXIII LO im. ks. Prof. J.Tischnera - Piłsudskiego 159 Łódź Łódzkie
294 (-13) Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych - Kolejowa 16 Gryfów Śląski Dolnośląskie
294 (-13) ZS nr 6 - Piłsudskiego 10 Tychy Śląskie
294 (-13) III Liceum Ogólnokształcące - Leszczynowa 16 Biała Podlaska Lubelskie
294 (-13) Prywatny Zespół Szkół EDUKATOR - Kownackiego 4 Oborniki Śląskie Dolnośląskie
294 (-13) XLVII Liceum Ogólnokształcące - Międzyborska 64/70 Warszawa Mazowieckie
294 (-13) Zespół Szkół nr 40 - Objazdowa 3 Warszawa Mazowieckie
294 (-13) Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie - Reymonta 4b Bychawa Lubelskie
294 (-13) Centrum Edukacji Zawodowej - Kwiatkowskiego 1 Stalowa Wola Podkarpackie
294 (-13) IV Liceum Ogólnokształcące - Kosynierów Gdyńskich 8 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
294 (-13) Szkoła Delta - pl. Żołnierza Polskiego 5 Szczecin Zachodniopomorskie
294 (-13) XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego - Polna 5 Warszawa Mazowieckie
294 (-13) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 - Gimnazjalna 2 Prudnik Opolskie
294 (-13) ZS Ponadgimnazjalnych - Mazowiecka 25 Przasnysz Mazowieckie
294 (-27) III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Krakowie - os. Wysokie 6 Kraków Małopolskie
294 (-13) Publiczne Liceum Ogólnokształcące Językowo - Informatyczne - R. Strzałkowskiego 5/7 Poznań Wielkopolskie
294 (-13) XV Liceum Ogólnokształcące w Krakowie - al. Dygasińskiego 15 Kraków Małopolskie
294 (-13) Zespół Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego - Harcerska 12 Jastrzębie-Zdrój Śląskie
294 (-13) Zespół Szkół Zawodowych Nr3 - Działkowa 10 Skierniewice Łódzkie
294 (-13) II Liceum Ogólnokształcące w Puławach - Kaniowczyków 9 Puławy Lubelskie
294 (-13) Powiatowy Zespół Szkół nr 2 - Żeromskiego 2 Trzebnica Dolnośląskie
294 (-13) XIV Liceum Ogólnokształcące - Nowowiejska 37A Warszawa Mazowieckie
294 ( - ) Zespół Szkół Nr 2 - Kościuszki 49 Wągrowiec Wielkopolskie
294 (-67) Zespół Szkół Zawodowych i Licealnych nr 1 - Szczęśliwicka 56 Warszawa Mazowieckie
294 (-13) II Liceum Ogólnokształcące - Mickiewicza 11 Sanok Podkarpackie
294 (-13) LXXIV Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Narwiku - Gładka 16 Warszawa Mazowieckie
294 (-111) XI Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej w Krakowie - os. Teatralne 33 Kraków Małopolskie
294 (-13) Zespół Szkół Nr 1 im. Ignacego Łukasiewicza w Gorlicach - Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego 18 Gorlice Małopolskie
294 (-13) Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących - Warszawska 35 Gliwice Śląskie
294 (-13) I Liceum Ogólnokształcące im. St. Dubois w Koszalinie - Komisji Edukacji Narodowej 1 Koszalin Zachodniopomorskie
294 (-13) Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika - Jakuba Starszego 6 Iłża Mazowieckie
294 (-13) Technikum w Zespole Szkół Samorządowych w Witnicy - Traugutta 1 Witnica Lubuskie
294 (-13) Zespół Szkół im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego (Technikum) - Aleja XX-lecia 12 Teresin Mazowieckie
294 (-13) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żółkiewce - Zaburze 46 Żółkiewka Lubelskie
294 (-13) I Liceum Ogólnokształcące - 17 Stycznia 66 Ciechanów Mazowieckie
294 (-34) Liceum Ogolnokształcące Zespołu Szkół im. Marii Skodowskiej-Curie - Grota Roweckiego 5 Działoszyn Łódzkie
294 (-13) Technikum Informatyczne im. Macieja Płażyńskiego w Pucku - 1 Armii Wojska Polskiego 2a Puck Pomorskie
294 (-190) Zespół Szkół Ekonomicznych im. bł. Ks. Romana Sitki w Mielcu - Warszawska 1 Mielec Podkarpackie
294 (-13) Zespół Szkół Ogólnokształcących w Wolsztynie - Poniatowskiego 7 Wolsztyn Wielkopolskie
294 (-36) Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wołowie - T. Kościuszki 27 Wołów Dolnośląskie
294 (-13) IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej - Hoża 88 Warszawa Mazowieckie
294 (-15) Technikum "LIDER" w Lublinie - Radziwiłłowska 5 Lublin Lubelskie
294 (-24) Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wł.St.Reymonta - Oleksiaka Wichury 3 Sokołów Podlaski Mazowieckie
294 (-13) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Toruniu - Kosynierów Kościuszkowskich 6 Toruń Kujawsko-pomorskie
294 (-13) Centrum Edukacji Licealnej - Pierwszej Brygady 15a Stargard Szczeciński Zachodniopomorskie
294 (-13) IV Liceum Ogólnokształcące - Piłsudskiego 56 Olsztyn Warmińsko-mazurskie
294 (-13) Społeczne Liceum Ogólnokształcące TPZ - Leśmiana 1b Zgierz Łódzkie
294 (-13) XXIV Liceum Ogólnokształcące - Obozowa 60 Warszawa Mazowieckie
294 (-13) Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu - Komuny Paryskiej 6 Bolesławiec Dolnośląskie
294 (-13) ZS Ogólnokształcących nr 1 I LO - Kasprowicza 11 Racibórz Śląskie
294 (-13) CXXV Liceum Ogólnokształcące - Chłodna 36/46 Warszawa Mazowieckie
294 (-13) Katolickie Liceum Ogólnokształcące - Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 156 Łódź Łódzkie
294 (-94) Technikum Ekonomiczno-Handlowe - Podwale 11 Lublin Lubelskie
294 (-30) Zespół Szkół Chłodniczych i Elektronicznych w Gdyni - Sambora 48 Gdynia Pomorskie
294 (-13) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 - Tarasa Szewczenki 10 Legnica Dolnośląskie
294 (-13) Centrum Kształcenia Ustawicznego - Sudecka 53 Jelenia Góra Dolnośląskie
294 (-13) IV Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida - Zwierzyniecka 9A Białystok Podlaskie
294 (-13) Szkoła Policealna Gowork.pl - Żurawia 47 Warszawa Mazowieckie
294 (-13) Zabrzańskie Centrum Kształcenia Ogólnego i Zawodowego - Piłsudskiego 58 Zabrze Śląskie
294 (-13) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Jana Długosza - Jana Długosza 5 Nowy Sącz Małopolskie
294 (-13) ZS Ponadgimnazjalnych COGITO Technikum NR 1 im. Z.Herberta - Matejki 5 Siemianowice Śląskie Śląskie
294 (-13) III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP - Legionów 27 Gdynia Pomorskie
294 (-13) Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi - S. Dubois 28 Opole Opolskie
294 (-13) XVI Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego w Krakowie - os. Willowe 35 Kraków Małopolskie
294 (-13) Zespół Szkół nr 9 w Bydgoszczy - Cicha 59 Bydgoszcz Kujawsko-pomorskie
294 (-13) Zespół Szkół Zawodowych w Brodnicy - Mazurska 28 Brodnica Kujawsko-pomorskie
294 (-13) II Liceum Ogólnokształcące w Radomiu - Kusocińskiego 8 Radom Mazowieckie
294 (-170) Powiatowy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jerzego Siwińskiego w Legionowie - Targowa 73A Legionowo Mazowieckie
294 (-13) XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego - Platynowa 1 Warszawa Mazowieckie
294 (-13) Zespół Szkół nr 3 - Słowackiego 7 Kraśnik Lubelskie
294 ( - ) Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. I Brygady Pancernej im. Bohaterów Westerplatte - Wzgórze Wolności 3 Kartuzy Pomorskie
294 (-13) I Liceum Profilowane - Słowiańska 18 Brzeg Opolskie
294 (-13) Liceum Ogólnokształcące nr XIII - Gen. Józefa Haukego-Bosaka 33-37 Wrocław Dolnośląskie
294 ( - ) VII Liceum Ogólnokształcące – Szkoła Mistrzostwa Sportowego - Prymasa Stefana Wyszyńskiego 22-24 Kalisz Wielkopolskie
294 ( - ) Zespół Szkół Mechaniczno - Informatycznych w Lęborku - Marcinkowskiego 1 Lębork Pomorskie
294 (-13) Zespół Szkół Technicznych - Pszowska 92 Wodzisław Śląski Śląskie
294 (-23) I Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa w Siedlcach - Floriańska 10 Siedlce Mazowieckie
294 (-13) Liceum Ogólnokształcące - Żwirki i Wigury 17 Skawina Małopolskie
294 (-13) Technikum nr 3 - Koszykowa 1 Ełk Warmińsko-mazurskie
294 (-13) Zespół Szkół im. Bohaterów Narwiku - Gładka 16 Warszawa Mazowieckie
294 (-13) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. prof. Wacława Żenczykowskiego - Bohaterów Getta 6 Kłodzko Dolnośląskie
294 (-13) I Liceum Ogólnokształcące - Mickiewicza 3 Łańcut Podkarpackie
294 (-13) Liceum Ogólnoksztacące - Wyczółkowskiego 10 Ryki Lubelskie
294 (-13) Technikum Lotnicze ZDZ Katowice - Mickiewicza 3 Katowice Śląskie
294 (-128) Zespół Szkół Ekonomicznych im. M. Dąbrowskiej - 3 Maja 40/42 Międzyrzec Podlaski Lubelskie
294 (-13) Zespół Szkół Plastycznych im. Jacka Malczewskiego w Częstochowie - Pułaskiego 15 Częstochowa Śląskie
294 (-13) CVI Liceum Ogólnokształcące - Gen. Zajączka 7 Warszawa Mazowieckie
294 ( - ) Jezuickie Centrum Edukacji - Piotra Skargi 10 Nowy Sącz Małopolskie
294 (-13) Technikum Ekonomiczne nr 3 - Sienkiewicza 22 Chełm Lubelskie
294 (-63) Zespół Szkół Chemicznych w Bydgoszczy - Łukasiewicza 3 Bydgoszcz Kujawsko-pomorskie
294 (-13) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 - Orląt Śląskich 25 Gliwice Śląskie
294 (-13) I Liceum Ogólnokształcące - Traugutta 1 Ostrołęka Mazowieckie
294 (-13) Liceum Ogólnokształcące - Mazowiecka 47 Zawidz Kościelny Mazowieckie
294 (-13) Technikum nr 1 - Długa 89/91 Zgierz Łódzkie
294 (-13) Zespół Szkół Elektrycznych - Kościuszki 39-41 Opole Opolskie
294 ( - ) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - Kolejowa 9 Biała Rawska Łódzkie
294 (-13) Futura Inżynieria (studium policealne – technik informatyk) - Policealna Szkoła dla Dorosłych - Widok 5/7/9 Warszawa Mazowieckie
294 (-13) Katolickie Liceum Ogólnokształcące Przymierza Rodzin - Staszica 11 Garwolin Mazowieckie
294 (-13) Technikum Elektryczno-Elektroniczne - Narutowicza 12 Radomsko Łódzkie
294 (-13) Zespół Szkół Ekonomicznych - pl. Słowiański 5 Legnica Dolnośląskie
294 (-13) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Toruniu - Warszawska 1/5 Toruń Kujawsko-pomorskie
294 (-59) Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 1 - Noakowskiego 6 Warszawa Mazowieckie
294 (-13) IV Liceum Ogólnokształcące im. Fryderyka Chopina w Ostrowie Wielkopolskim - Wojska Polskiego 17 Ostrów Wielkopolski Wielkopolskie
294 (-13) Technikum - Konarskiego 23 Sejny Podlaskie
294 (-13) Zakład Doskonalenia Zawodowego - Peowiaków 3 Zamość Lubelskie
294 (-13) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Gorzowie Wielkopolskim - Puszkina 31 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
294 (-13) ZS Ponadgimnazjalnych im. AK Obwodu "Głuszec" - Piotra Skargi 12 Grójec Mazowieckie
294 (-13) III Liceum Ogólnokształcące w Zamościu - Kilińskiego 15 Zamość Lubelskie
294 (-13) Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej - Różyckiego 5 Łódź Łódzkie
294 (-28) XVIII Liceum Ogólnokształcące - Perla 11 Łódź Łódzkie
294 ( - ) Zespół Szkół nr1 im. Gen. Jose’ de San Martin w Sierpcu - Armii Krajowej 10 Sierpc Mazowieckie
294 (-13) ZS Centrum Kształcenia Rolniczego - Studzieniec Studzieniec Mazowieckie
294 (-13) II Liceum Ogólnokształcące - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 - Mickiewicza 32 Słupsk Pomorskie
294 (-13) LXXXIII Liceum Ogólnokształcące - Konopczyńskiego 4 Warszawa Mazowieckie
294 (-13) XI Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja - Królewska 19/21 Warszawa Mazowieckie
294 (-13) Zespół Szkół nr 1 im. prof. R.A. Cebertowicza - Kopernika 24/26 Głowno Łódzkie
294 (-13) Zespół Szkół Technicznych im. E. Kwiatkowskiego - Matuszczaka 7 Rzeszów Podkarpackie
294 (-13) I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Warszawska 19 Kozienice Mazowieckie
294 (-13) Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki - 3 Maja 15 Gostynin Mazowieckie
294 (-26) Technikum Zawodowe w ZSP Żelechów - Piłsudskiego 45 Żelechów Mazowieckie
294 (-13) Zespół Szkół im. St. Staszica - Stanisława Staszica 1 Gąbin Mazowieckie
294 (-13) Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego - Krakowska 20 Grodków Opolskie
294 (-13) I Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Ignacego Kraszewskiego - Kraszewskiego 1 Biała Podlaska Lubelskie
294 (-13) Liceum Ogólnokształcące - Księdza Popiełuszki 2 Gołdap Warmińsko-mazurskie
294 (-13) Technikum nr 3 - Legionów 47 Tomaszów Mazowiecki Łódzkie
294 (-13) Zespół Szkół im. Hugona Kołłątaja w Jordanowie - Kolejowa 9 Jordanów Małopolskie
294 (-13) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 CKP w Garwolinie - II Armii Wojska Polskiego 20 Garwolin Mazowieckie
294 (-39) I Liceum Ogólnokształcące - Korczaka 6 Tychy Śląskie
294 (-13) Liceum Ogólnokształcące - Waleriana Batki 20 Komarówka Podlaska Lubelskie
294 (-13) Technikum nr 1 - Szkolna 1 Świdnik Lubelskie
294 (-13) Zespół Szkół Ekonomicznych w Żarach - Jana Długosza 23 Żary Lubuskie
294 (-13) Zespół Szkół Plastycznych im. Józefa Brandta w Radomiu - Grzecznarowskiego 13 Radom Mazowieckie
294 (-258) I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni - Pl. Ks. A. Czaplińskiego 1 Bochnia Małopolskie
294 (-13) Liceum Ogólnokształcące Centrum Szkół Mundurowych w Łodzi - Klaretyńska 9 Łódź Łódzkie
294 (-13) Technikum nr 6 - M.Kopernika 16 Łomża Podlaskie
294 (-44) Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej - Kutnowska 30 Płock Mazowieckie
294 (-13) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Barlinku - Jeziorna 8 Barlinek Zachodniopomorskie
294 (-13) I Liceum Ogólnokształcące - Konopnickiej 16 Zambrów Podlaskie
294 (-13) Liceum Ogólnokształcące - p.Sulwińskiego 31 Błaszki Łódzkie
294 (-13) Technikum nr 1 - Piłsudskiego 36 Biała Podlaska Lubelskie
294 (-136) Zespół Szkół Elektrycznych nr 1 w Krakowie - Kamieńskiego 49 Kraków Małopolskie
294 (-13) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 - Broniewskiego 16 Piotrków Trybunalski Łódzkie
294 (-17) Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego - Aleje Racławickie 17 Lublin Lubelskie
294 (-13) Katolickie Liceum Ogólnokształcące SPSK im. kard. Stefana Wyszyńskiego - Sienkiewicza 60 Zawiercie Śląskie
294 ( - ) Technikum Energetyczne - J.H. Dąbrowskiego 163 Poznań Wielkopolskie
294 (-13) Zespół Szkół Ekonomicznych - Hoffmanowej 13 Rzeszów Podkarpackie
294 (-13) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Zabrzu - Piłsudskiego 29 Zabrze Śląskie
294 (-182) Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego - Mikołowska 44 Mysłowice Śląskie
294 (-13) IV Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Stanisława Żółkiewskiego w Siedlcach - Sokołowska 161B Siedlce Mazowieckie
294 (-13) Technikum - J.A. Komeńskiego 39 Elbląg Warmińsko-mazurskie
294 (-13) Zespół Szkół - Lubelska 37 Sokołów Małopolski Podkarpackie
294 (-13) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 - Mickiewicza 16 Tarnów Małopolskie
294 (-13) ZS Rolniczych - Parkowa Wola Osowińska Lubelskie
294 (-13) II Liceum Ogólnokształcące w Wałczu - Bydgoska 52 Wałcz Zachodniopomorskie
294 (-167) Powiatowy Zespół Szkół w Bieruniu - Granitowa 130 Bieruń Śląskie
294 (-13) XLII Liceum Ogólnokształcące - Madalińskiego 22 Warszawa Mazowieckie
294 (-261) Zespół Szkół nr 3 im. prof. Oskara Langego w Szczecinie - Gen. J. Sowińskiego 1 Szczecin Zachodniopomorskie
294 (-13) Zespół Szkół Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dynowie - Polna 3 Dynów Podkarpackie
294 (-13) II Liceum Ogólnokształcące - Kościuszki 36/38 Suwałki Podlaskie
294 (-13) Liceum Ogólnokształcące w Dębem - Nasielska 7 Komornica Mazowieckie
294 ( - ) VII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej w Krakowie - Skarbińskiego 5 Kraków Małopolskie
294 (-13) Zespół Szkół Mechanicznych - Jagiellońska 32 Kielce Świętokrzyskie
294 (-13) Zespół Szkół Technicznych - Jana Pawła II 126/130 Częstochowa Śląskie
294 (-13) I Liceum Ogólnokształcące im. T.Zana - Matejki 1 Wschowa Lubuskie
294 (-13) Liceum Ogólnokształcące im.Jana Kochanowskiego w Olecku - Kościuszki 29 Olecko Warmińsko-mazurskie
294 (-13) V Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego w Białymstoku - Miodowa 5 Białystok Podlaskie
294 (-13) Zespół Szkół im. Św. Stanisława Kostki - Ks. Michała Słowikowskiego 6 Lublin Lubelskie
294 (-13) Zespół Szkół Rolniczych i Technicznych w Powodowie - Powodowo Wolsztyn Wielkopolskie
294 (-13) I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Końskich - kpt.Stoińskiego 4 Końskie Świętokrzyskie
294 (-13) Liceum Ogólnokształcące - Bolesława Prusa 10 Węgorzewo Warmińsko-mazurskie
294 (-13) Technikum nr 5 - Szczebrzeska 102 Zamość Lubelskie
294 (-13) Zespół Szkół im. inż. S. Wysockiego - Szczęśliwicka 56 Warszawa Mazowieckie
294 (-13) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Hetmana Stefana Czarnieckiego - Koniecpolska 40 Włoszczowa Świętokrzyskie
294 (-13) I Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Kętrzyńskiego - Powstańców Warszawy 2 Kętrzyn Warmińsko-mazurskie
294 (-13) Liceum Ogólnokształcące nr I im. Jana III Sobieskiego w Oławie - Plac Zamkowy 10 Oława Dolnośląskie
294 (-13) V Liceum Ogólnokształcące w Krakowie - Studencka 12 Kraków Małopolskie
294 (-49) Zespół Szkół im. Żołnierzy Armii Krajowej w Makowie Mazowieckim - Duńskiego Czerwonego Krzyża 7 Maków Mazowiecki Mazowieckie
294 (-13) Zespół Szkół Salezjańskich w Krakowie - os. Piastów 34 Kraków Małopolskie
294 ( - ) I Liceum Ogólnokształcące im. M Kopernika - Sienkiewicza 74 Katowice Śląskie
294 (-209) Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza - Lipowa 23 Opole Lubelskie Lubelskie
294 (-13) Technikum nr 8 im. Jana Karskiego przy Zespole Szkół nr 42 - Dzieci Warszawy 42 Warszawa Mazowieckie
294 (-13) Zespół Szkół im. Macieja Rataja w Reszlu - Łukasińskiego 3 Reszel Warmińsko-mazurskie
294 (-13) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Drezdenku - Konopnickiej 2 Drezdenko Lubuskie
294 (-13) I Liceum Ogólnokształcące - Kopernika 2 Będzin Śląskie
294 (-13) Liceum Ogólnokształcące - Bolesława Prusa 13 Nałęczów Lubelskie
294 (-13) Technikum nr 1 w Wyszkowie - I Armii Wojska Polskiego 89 Wyszków Mazowieckie
294 (-13) Zespół Szkół Energetycznych w Krakowie - Loretańska 16 Kraków Małopolskie
294 (-13) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II - Nadbrzeżna 3 Krynica-Zdrój Małopolskie
294 (-13) I Akademickie Liceum Ogólnokształcące - Narcyzowa 6 Gdynia Pomorskie
294 (-13) L Liceum Ogólnokształcące z oddziałami integracyjnymi - Burdzińskiego 4 Warszawa Mazowieckie
294 (-13) Technikum Hotelarskie w Międzyzdrojach - Leśna 17 Międzyzdroje Zachodniopomorskie
294 (-104) Zespół Szkół Ekonomicznych - Sobieskiego 6 Starogard Gdański Pomorskie
294 (-13) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5; IV LO - Na Zaspę 31a Gdańsk Pomorskie
294 (-13) Akademickie Liceum Ogólnokształcące - Wileńska 53/55 Łódź Łódzkie
294 (-13) IV Liceum Ogólnokształcące - Mostowa 7 Kędzierzyn-Koźle Opolskie
294 (-48) Salezjański Zespół Szkół Publicznych - Kruczkowskiego 31 Zabrze Śląskie
294 (-13) XVIII Liceum Ogólnokształcące - Przyjaźni 12 Lublin Lubelskie
294 (-13) Zespół Szkół nr3 - Sandomierska 2 Ostrowiec Świętokrzyski Świętokrzyskie
294 (-123) ZS im. Jadwigi Grodzkiej - Al. JP II 1 Łęczyca Łódzkie
294 (-13) II Liceum Ogólnokształcące im. Gustawa Gizewiusza w Giżycku - Sikorskiego 3 Giżycko Warmińsko-mazurskie
294 (-112) Nova Centrum Edukacyjne Sp. z.o.o - Długa 70/71 lok.5 Gdańsk Pomorskie
294 (-13) XII Liceum Ogólnokształcące - al. Racławickie 7 Lublin Lubelskie
294 (-27) Zespół Szkół Nr 1 w Sokołowie Podlaskim - Marii Skłodowskiej-Curie 24 Sokołów Podlaski Mazowieckie
294 (-13) Zespół Szkół Technicznych w Lipnie - Okrzei 3 Lipno Kujawsko-pomorskie
294 (-13) II Liceum Ogólnokształcące - Kard. Wyszyńskiego 3 Augustów Podlaskie
294 (-13) Liceum Ogólnokształcące w Grójcu - Poświętne 17 Grójec Mazowieckie
294 (-13) VIII Liceum Ogólnokształcące - Piastowska 5 Białystok Podlaskie
294 (-13) Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu - Św. Józefa 26 Toruń Kujawsko-pomorskie
294 (-13) Zespół Szkół Technicznych - Staszica 30 Jasło Podkarpackie
294 (-13) I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego - Okrzei 3 Błonie Mazowieckie
294 (-13) Liceum Ogólnokształcące im.Tadeusza Kościuszki - Ogrodowa 3 Krzeszowice Małopolskie
294 (-24) V Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego - Polanki 130 Gdańsk Pomorskie
294 (-20) Zespół Szkół im. Z. Chmielewskiego - Spółdzielcza 17 Nałęczów Lubelskie
294 (-13) Zespół Szkół Rolniczych im. Wincentego Witosa w Zarzeczu - Zarzecze 1 Zarzecze Podkarpackie
294 (-13) II Liceum Ogólnokształcące - I Armii Wojska Polskiego 89 Wyszków Mazowieckie
294 (-13) Liceum Ogólnokształcące w Pionkach - Aleje Lipowe 23 Pionki Mazowieckie
294 (-13) VIII Liceum Ogólnokształcące w Radomiu - Sobieskiego 12 Radom Mazowieckie
294 (-13) Zespół Szkół Medycznych w Bydgoszczy - Swarzewska 10 Bydgoszcz Kujawsko-pomorskie
294 ( - ) Zespół Szkół Technicznych - ul. Złota 144A Kalisz Wielkopolskie
294 (-13) I Liceum Ogólnokształcące w Bytowie im. Bojowników o Wolność i Polskość Ziemi Bytowskiej - Gdańska 59 Bytów Pomorskie
294 (-13) Liceum Ogólnokształcące nr I im. K.I. Gałczyńskiego w Otwocku - Gen. Juliana Filipowicza 9 Otwock Mazowieckie
294 (-13) VI Liceum Ogólnokształcące - Kopernika 34 Gdynia Pomorskie
294 (-13) Zespół Szkół Licealnych - Kopernika 4 Ustrzyki Dolne Podkarpackie
294 (-13) Zespół Szkół Samochodowych im. Tadeusza Kościuszki we Włocławku - Leśna 1a Włocławek Kujawsko-pomorskie
294 (-13) I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie - Zamkowa 21 Ostrzeszów Wielkopolskie
294 (-13) Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Mrozach - Licealna 3 Mrozy Mazowieckie
294 (-13) Technikum Transportowe - al. Zwycięstwa 194 Gdynia Pomorskie
294 (-13) Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika - Bychawska 4 Bełżyce Lubelskie
294 (-13) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Międzyborzu - Wrocławska 2 Międzybórz Dolnośląskie
294 (-13) I Liceum Ogólnokształcące Collegium Gostomianum - Długosza 7 Sandomierz Świętokrzyskie
294 (-13) Liceum Ogólnokształcące - Wiejska 2 Braniewo Warmińsko-mazurskie
294 (-13) Technikum nr 15 im. Marii Skłodowskiej-Curie - Skwierzyńska 1-7 Wrocław Dolnośląskie
294 (-13) Zespół Szkół Handlowych - Kościuszki 18/20 Sopot Pomorskie
294 (-114) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Marii Skłodowskiej - Curie - Wojska Polskiego 67/69 Oleśnica Dolnośląskie
294 ( - ) Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Jana Pawła II - Kolejowa 4 Zbąszynek Lubuskie
294 (-13) IV LO im. B. Krzywoustego - Faustyna Piaska 5 Płock Mazowieckie
294 (-13) Technikum - Kilińskiego 8c Grodzisk Mazowiecki Mazowieckie
294 (-13) Zespół Szkół - Techników 18 Chełm Śląski Śląskie
294 (-13) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 Sportowe Liceum Ogólnokształcące - Słoneczna 2 Kwidzyn Pomorskie
294 (-72) ZS Technicznych i Ogólnokształcących z oddz. Integracyjnymi im. S.Staszica - Sienkiewicza 57 Białystok Podlaskie
294 (-13) II LO im. K.K. Baczyńskiego - Bugaj 3 Radomsko Łódzkie
294 (-13) Prywatne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Prezentek w Krakowie - św. Jana 7 Kraków Małopolskie
294 ( - ) XLIV Liceum Ogólnokształcące im. ks. Stanisława Konarskiego w Krakowie - Bernardyńska 7 Kraków Małopolskie
294 (-24) Zespół Szkół nr 4 - al. Bielska 100 Tychy Śląskie
294 (-38) Zespół Szkół Zawodowych im. Stefana Bobrowskiego w Rawiczu - Gen. J. Hallera 12 Rawicz Wielkopolskie
294 (-88) II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Białymstoku - Narewska 11 Białystok Podlaskie
294 (-13) Ogólnokształcące Liceum Jezuitów w Gdyni im. św. Stanisława Kostki - Tatrzańska 35 Gdynia Pomorskie
294 (-13) XII Liceum Ogólnokształcące - Sienna 53 Warszawa Mazowieckie
294 (-13) Zespół Szkół Nr 117 - Bema 76 Warszawa Mazowieckie
294 (-147) Zespół Szkół Technicznych w Słupsku - Szymanowskiego 5 Słupsk Pomorskie
294 (-13) II Liceum Ogólnokształcące - Narutowicza 39 Biała Podlaska Lubelskie
294 (-13) Liceum Ogólnokształcące w Lipsku - Zwoleńska 12 Lipsko Mazowieckie
294 (-13) VIII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego - Grzegórzecka 24 Kraków Małopolskie
294 (-13) Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 - Św. Trójcy 37 Bydgoszcz Kujawsko-pomorskie
294 (-13) Zespół Szkół Technicznych - Rybnicka 44 Mikołów Śląskie
294 (-13) II Liceum Ogólnokształcące w Augustowie - al. Kardynała S. Wyszyńskiego 1 Augustów Podlaskie
294 (-26) Powiatowy Zespół Szkół nr 1 - Wojska Polskiego 17 Trzebica Dolnośląskie
294 (-13) XIII Liceum Ogólnokształcące - Płk. Dąbka 207 Gdynia Pomorskie
294 (-13) Zespół Szkół nr 15 im Władysława IV - Jagiellońska 38 Warszawa Mazowieckie
294 (-13) Zespół Szkół w Sieniawie - Rynek 4 Sieniawa Podkarpackie
294 (-13) II Liceum Ogólnokształcące - Trzebnicka 4 Milicz Dolnośląskie
294 (-13) Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 - Kossaka 1a Opoczno Łódzkie
294 (-13) X Liceum Ogólnokształcące w Krakowie - Wróblewskiego 8 Kraków Małopolskie
294 (-13) Zespół Szkół Muzycznych im. Feliksa Nowowiejskiego w Szczecinie - Staromłyńska 13 Szczecin Zachodniopomorskie
294 (-13) Zespół Szkół Technicznych - Graniczna 2 Chełm Lubelskie
294 (-13) I Liceum Ogólnokształcące w Krotoszynie - Kołłątaja 1 Krotoszyn Wielkopolskie
294 (-13) Liceum Ogólnokształcące nr I im.Jana Bażyńskiego w Ostródzie - Drwęcka 2 Ostróda Warmińsko-mazurskie
294 (-13) VI Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Obrońców Helu - Głęboka 11 Gdańsk Pomorskie
294 (-13) Zespół Szkół Licealnych w Słubicach - Bohaterów Warszawy 3 Słubice Lubuskie
294 (-13) Zespół Szkół Techniczno-Elektronicznych - Częstochowska 99-105 Kalisz Wielkopolskie
294 (-13) I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej–Curie w Starogardzie Gdańskim - Hallera 34 Starogard Gdański Pomorskie
294 (-13) Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Radzyminie - Konstytucji 3-go Maja 26 Radzymin Mazowieckie
294 (-175) Technikum Transportowo-Komunikacyjne - Zemborzycka 82 Lublin Lubelskie
294 (-13) Zespół Szkół im. Por. Józefa Sarny w Gorzycach - Żwirki i Wigury 2 Gorzyce Podkarpackie
294 (-13) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sycowie - Daszyńskiego 42 Syców Dolnośląskie
294 (-13) I Liceum Ogólnokształcące - Plac Klasztorny 7 Legnica Dolnośląskie
294 (-13) Liceum Katolickie w ZS Katolickich - Tarnopolska 3 Zabrze Śląskie
294 (-13) Technikum im. Tadeusza Kościuszki - 3 Maja 25 Hajnówka Podlaskie
294 (-13) Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 - Mikołaja Kopernika 16 Łomża Podlaskie
294 (-13) Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bystrzycy Kłodzkiej - ST.Sempołowskiej 13 Bystrzyca Kłodzka Dolnośląskie
294 (-13) American School of Warsaw - ul. Warszawska 202 Bielawa Mazowieckie
294 (-13) IV Liceum Ogólnokształcące - Czapliniecka 96 Bełchatów Łódzkie
294 (-13) Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej - Wyścigowa 31 Lublin Lubelskie
294 (-13) XXI Liceum Ogólnokształcące Integracyjne w Bydgoszczy - Adama Grzymały-Siedleckiego 11 Bydgoszcz Kujawsko-pomorskie
294 (-13) Zespół Szkół Ogólnokształcących - S. Dubois 28 Opole Opolskie
294 (-13) ZS Nr 4 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego - Szczęśliwicka 46 Warszawa Mazowieckie
294 (-13) II LO im. R. Traugutta - Kiliskiego 62 Częstochowa Śląskie
294 (-13) Prywatne Liceum Sióstr Niepokalanek w Wałbrzychu - pl. M.Darowskiej 1 Wałbrzych Dolnośląskie
294 (-74) XLV Liceum Ogólnokształcące im. R. Traugutta - Miła 26 Warszawa Mazowieckie
294 ( - ) Zespół Szkół Nr 4 w Jaśle - Sokoła 6 Jasło Podkarpackie
294 (-13) Zespół Szkół Zawodowych nr 1 - Górska 39 Nowy Dwór Mazowiecki Mazowieckie
294 (-13) II Liceum Ogólnokształcące im. prof. Kazimierza Morawskiego - Biskupa Jakuba Glazera 44 Przemyśl Podkarpackie
294 (-13) Policealna Szkoła Audiologii - Mokra 17 Kajetany Mazowieckie
294 (-96) XII Liceum Ogólnokształcące w Krakowie - os. Kolorowe 29 a Kraków Małopolskie
294 (-13) Zespół Szkół nr 12 w Gorzowie Wielkopolskim - Śląska 20 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
294 (-45) Zespół Szkół w Głuchołazach - Kolonia Kaszubska 2 Głuchołazy Opolskie