Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej Zgadzam się
Ranking IT Szkoła 2017

Ranking szkół ponadgimnazjalnych IT Szkoła jest sporządzany na podstawie pomiaru aktywności udziału uczniów szkół ponadgimnazjalnych w poszczególnych kategoriach działań programu: kursach dla uczniów, wszechnicy informatycznej, konkursach IT oraz akademickich kołach naukowych. Ranking jest sporządzany w układzie ogólnopolskim oraz wojewódzkim dla wszystkich szkół zarejestrowanych w programie: Szkoły biorące udział w programie IT Szkoła.
Aktualizacje rankingu są sporządzane i prezentowane raz w miesiącu. Ranking sporządzony w czerwcu jest uznawany za podsumowanie danego roku szkolnego.

Kryteria oraz wagi pozycjonowania szkół w rankingu IT Szkoła – 2017:

  1. Liczba aktywnych uczniów* w programie w odniesieniu do RLU* (14%)
  2. Liczba zrealizowanych kursów przypadających na jednego aktywnego ucznia* (6%)
  3. Liczba zrealizowanych kursów w odniesieniu do RLU* (14%)
  4. Liczba zrealizowanych wykładów video przypadających na jednego aktywnego ucznia* (6%)
  5. Liczba zrealizowanych wykładów video w odniesieniu do RLU* (11%)
  6. Średni wynik z testów uzyskany przy pierwszym “podejściu” (10%)
  7. Średni wynik z testów (6%)
  8. Konkurs Grand IT Test (10%)
  9. Udział w konkursach (22%)
  10. Zgłoszenie szkoły (1%)
*Aktywny uczeń - przypisany do grupy, utworzonej przez nauczyciela w aktualnym roku szkolnym.
*RLU - Realna liczba uczniów. źródło: System Informacji Oświatowej

Punkty rankingowe przyznawane w wyniku aktywności ucznia są zaliczane na konto szkoły, którą podał podczas rejestracji, a nie szkoły nauczyciela do którego uczeń jest przypisany. Dotyczy to sytuacji gdy opiekun ucznia (nauczyciel) pracuje w więcej niż jednej szkole lub generalnie gdy w swoich grupach posiada przypisanych uczniów z innych placówek. Dla każdego wyliczanego wskaźnika znajdowana jest szkoła z najwyższą wartością tego wskaźnika. Szkoła ta otrzymuje maksymalną wartość punktów możliwych do zdobycia dla danego wskaźnika. Pozostałe szkoły otrzymują proporcjonalnie mniej punktów ustalonych na podstawie wartości wskaźnika wyliczonej dla danej szkoły, w odniesieniu do maksymalnie uzyskanej wartości tego wskaźnika. Ranking ogólny sporządzany jest na podstawie sumy punktów dla wszystkich wskaźników.

Archiwum:
Wyniki rankingu IT Szkoła: 2016, 2015, 2014, 2013, 2012
Gala wręczenia nagród w rankingu IT Szkoła: 2015, 2014, 2013

Prezentujemy Ranking IT Szkoła sporządzony na dzień 18.01.2017
W nawiasach podano różnice pozycji w stosunku do rankingu z dnia 19.12.2016.

Filtrowanie województw:
(0) Technikum Nr 2 w Zespole Szkół Elektronicznych - Łaska 61 Zduńska Wola Łódzkie
(0) Zespół Szkół Agro-Technicznych im. Wincentego Witosa w Ropczycach - Adama Mickiewicza 13 Ropczyce Podkarpackie
(+4) Zespół Szkół nr 2 w Pabianicach - Św. Jana 27 Pabianice Łódzkie
(-1) Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Skargi - Piotra Skargi 2 Pułtusk Mazowieckie
(+19) Zespół Szkół Zawodowych nr 2 im. Powstańców Warszawy - Gen. K. Sosnkowskiego 43 Mińsk Mazowiecki Mazowieckie
(0) II Liceum Ogólnokształcące - 1 Maja 66/74 Lubartów Lubelskie
(-3) Zespół Szkół nr 1 w Międzychodzie - Gwardii Ludowej 6a Międzychód Wielkopolskie
(+15) Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Czeladzi - Grodziecka 29 Czeladź Śląskie
(+2) Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Henryka Sienkiewicza w Szydłowcu - Zamkowa 1 Szydłowiec Mazowieckie
10 (0) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 CKU im. Bohaterów Westerplatte - Kościuszki 53 Garwolin Mazowieckie
11 (-6) Technikum Informatyczne Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Łodzi z/s Zduńska Wola - Komisji Edukacji Narodowej 3/5 Zduńska Wola Łódzkie
12 (+5) Liceum Ogólnokształcących im. Bolesława Prusa - Sienkiewicza 10 Skierniewice Łódzkie
13 (-5) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 im. Jadwigi Markowej - Planty Kowalskiego 3 Ruda Śląska Śląskie
14 (-5) Technikum Zawodowe Nr 2 - Chopina 6 Lubartów Lubelskie
15 (+77) Zespół Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego - Al. Tysiąclecia 12 Pułtusk Mazowieckie
16 (-2) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Niemcach - Różana 8 Niemce Lubelskie
17 (-5) Zespół Szkół Rolniczych CKP w Białymstoku - ks. St. Suchowolca 26 Białystok Podlaskie
18 (-5) Zespół Szkół Technicznych - Kościuszki 5 Rybnik Śląskie
19 (+94) Zespół Szkół Licealnych - 11-go Listopada 7 Morąg Warmińsko-mazurskie
20 (+228) VIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi - Ks. J. Popiełuszki 8 Siedlce Mazowieckie
21 (-2) III Liceum Ogólnokształcące - pl. Plac Wolności 4 Lublin Lubelskie
22 (+48) Zespół Szkół nr 3 im. prof. Oskara Langego w Szczecinie - Gen. J. Sowińskiego 1 Szczecin Zachodniopomorskie
23 (-2) Technikum Łączności - Al. Stanów Zjednoczonych 24 Warszawa Mazowieckie
24 (-4) I Liceum Ogólnokształcące - Partyzantów 8 Radzyń Podlaski Lubelskie
25 (-7) Liceum Ogólnokształcące - Szeroka 1/7 Złoczew Łódzkie
26 (+4) XIII Liceum Ogólnokształcące - Z.Pacanowskiej 4 Łódź Łódzkie
27 (+48) Technikum nr 1 - 11 Listopada 20 Ostrołęka Mazowieckie
28 (-1) Technikum Mechatroniczne nr 1 - Wiśniowa 56 Warszawa Mazowieckie
29 (+18) Zespół Szkół im. Stanisława Staszica - Macieja Rataja 29 Zawiercie Śląskie
30 (-5) Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. Franciszka z Asyżu - OO. Zbigniewa i Michała 1 Legnica Dolnośląskie
31 (-9) I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni - Pl. Ks. A. Czaplińskiego 1 Bochnia Małopolskie
32 (-17) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żaganiu - Gimnazjalna 13 Żagań Lubuskie
33 (+9) ZSP im. Wincentego Witosa - Czerska 1 Jasieniec Mazowieckie
34 (-3) Zespół Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku w Iławie - Kopernika 8a Iława Warmińsko-mazurskie
35 (-9) Zespół Szkół Elektroniczno - Telekomunikacyjnych - Kilińskiego 4 Leszno Wielkopolskie
36 (+2) Noworudzka Szkoła Techniczna - Stara Droga 4 Nowa Ruda Dolnośląskie
37 (-9) III Liceum Ogólnokształcące - dr Jordana 4 Wałbrzych Dolnośląskie
38 (+76) XIV Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 9 w Białymstoku - Upalna 26 Białystok Podlaskie
39 (-4) Zespół Szkół Alternatywnych - Łużycka 8 Kłodzko Dolnośląskie
40 (-6) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Czarnem - Leśna 2 Czarne Pomorskie
41 (-2) Technikum w Zespole Szkół nr 2 im. Jana Długosza - Traugutta 12 Wieluń Łódzkie
42 (+42) Zespół Szkół i Placówek Oświatowych im. Emila Godlewskiego w Nysie - Rodziewiczówny 1 Nysa Opolskie
43 (+25) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 - Aleja Legionów 4 Kielce Świętokrzyskie
44 (-15) Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu - Św. Ducha 1 Jarosław Podkarpackie
45 (-15) Zespół Katolickich Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. bł. ks. Emila Szramka - Kobylińskiego 4 Katowice Śląskie
46 (-13) Zespół Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino - Wojska Polskiego 1 Września Wielkopolskie
47 (-13) I Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Ziemi Michałowskiej w Brodnicy - Lidzbarska 14 Brodnica Kujawsko-pomorskie
47 (-3) I Liceum Ogólnokształcące im. Marcina Kromera w Gorlicach - Marcina Kromera 1 Gorlice Małopolskie
48 (+2) Technikum Energetyczno-Informatyczne - Długa 6 Lublin Lubelskie
49 (-17) I Liceum Ogólnokształcące - Brukowa 2 Białystok Podlaskie
50 (-10) Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Gorzowie Wielkopolskim - Czereśniowa 4e Gorzów Wielkopolski Lubuskie
51 (-8) Zespół Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego - Budowlana 4 Mińsk Mazowiecki Mazowieckie
52 (-6) III Liceum Ogólnokształcące w Piotrkowie Trybunalskim - Armii Krajowej 17 Piotrków Trybunalski Łódzkie
53 (-17) Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Skale - Ks.Stanisława Połetka 30 Skała Małopolskie
54 (-17) II Liceum Ogólnokształcące - Wojska Polskiego 84 Grajewo Podlaskie
55 (-14) Zespół Szkół - Sienkiewicza 7 Czarna Białostocka Podlaskie
56 (+17) Zespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku - Chopina 10 Lubsko Lubuskie
57 (-12) Technikum przy ZS nr3 w Tomaszowie Lubelskim - Gen. Józefa Hallera 5 Tomaszów Lubelski Lubelskie
58 (+2) Liceum Ogólnokształcące - Warszawska 44 Wisznice Lubelskie
59 (+36) Zespół Szkół Technicznych i Licealnych - Pomorska 7 Żagań Lubuskie
60 (-15) Zespół Szkół Nr 1 im. H. Sienkiewicza - Kościuszki 10 Łuków Lubelskie
61 (-13) II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja - Gen. Wł. Sikorskiego 25 Kraśnik Lubelskie
62 (+7) Zespół Szkół Technicznych w Mielcu - Kazimierza Jagiellończyka 3 Mielec Podkarpackie
63 (-14) I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie - Piłsudskiego 50 Krasnystaw Lubelskie
64 (-3) XXXI Liceum Ogólnokształcące - Kruczkowskiego 4 Łódź Łódzkie
65 (+1) Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych - al. Jana Pawła II 25 Jelenia Góra Dolnośląskie
66 (-8) Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych - Plac Londzina 3 Cieszyn Śląskie
67 (+13) V Liceum Ogólnokształcące - Senatorska 32 Legnica Dolnośląskie
68 (-17) Zespół Szkół im. Kazimierza Jagiellończyka - Bogdanowicza 9 Łęczna Lubelskie
69 (-5) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Koźminie Wielkopolskim - Zamkowa 1 Koźmin Wielkopolski Wielkopolskie
70 (-17) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 - Szczecińska 60 Słupsk Pomorskie
70 (-18) Zespół Szkół Technicznych im. Marii Skłodowskiej-Curie - Wojska Polskiego 7 Puławy Lubelskie
71 (-15) III Liceum Ogólnokształcące - Kolberga 15 Sopot Pomorskie
72 (+5) II Liceum Ogólnokształcące w Legnicy - Zielona 17 Legnica Dolnośląskie
73 (-19) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego im. Tadeusza Kościuszki w Łowiczu - Blich 10 Łowicz Łódzkie
74 (-19) Powiatowy Zespół nr 3 Szkół Technicznych i Ogólnoksztalcących im. por. Stefana Jasieńskiego - Stanisławy Leszczyńskiej 8 Oświęcim Małopolskie
75 (-10) XXV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego - Podhalańska 2a Łódź Łódzkie
76 (-19) I Liceum Ogólnokształcące im. Karola Miarki - Żwirki i Wigury 25 Mikołów Śląskie
77 (+6) Zespół Szkół Elektronicznych - Tyrankiewiczów 2 Bolesławiec Dolnośląskie
78 (+18) VI Liceum Ogólnokształcące - Warszawska 8 Białystok Podlaskie
79 (-20) Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie - Kowalska 5 Gostynin Mazowieckie
80 (-16) I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej- Curie - Sadowa 11 Sokołów Podlaski Mazowieckie
80 (-18) Zespół Szkół Zawodowych nr 1 i II Liceum Ogólnokształcące - Modrzewskiego 24 Włodawa Lubelskie
81 (-18) ZSO nr 2 im. G.Morcinka - Jankowskiego 22 Ruda Śląska Śląskie
82 (-15) XXIV Liceum Ogólnokształcące - Wodnika 57 Gdańsk Pomorskie
83 (-15) Zespół Szkół Ogólnokształcących - Jana III Sobieskiego 2 Nysa Opolskie
84 (-3) Zespół Szkół Akademickich - Szosa Kisielińska 18 Zielona Góra Lubuskie
85 (-13) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Ustroniu - 3 Maja 15 Ustroń Śląskie
86 (+29) Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 im.5 Pułku Ułanów Zasławskich w Ostrołęce - Batalionu Czwartaków 4 Ostrołęka Mazowieckie
87 (-13) Samorządowe Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida - Wojska Polskiego 9 Stalowa Wola Podkarpackie
88 (+70) Zespół Szkół Ekonomicznych im. bł. Ks. Romana Sitki w Mielcu - Warszawska 1 Mielec Podkarpackie
89 (0) Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Religi w Gilowicach - Korfantego 38 Gilowice Śląskie
90 (-8) Samorządowe Liceum Ogólnokształcące - M.C.Skłodowskiej 5 Opoczno Łódzkie
91 (+110) II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Zduńskiej Woli - Komisji Edukacji Narodowej 6 Zduńska Wola Łódzkie
92 (-21) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Krośnie - Rzeszowska 10 Krosno Podkarpackie
93 (-17) Zespół Szkół im. gen. Tadeusza Kutrzeby - ks.Szymańskiego 5 Oborniki Wielkopolskie
94 (0) ZS nr10 im. S.Staszica - Perzyńskiego 10 Warszawa Mazowieckie
95 (+153) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Władysława Reymonta w Bierutowie - Plac Kościelny 2 Bierutów Dolnośląskie
96 (-17) Zespół Szkół nr 2 - Warszawska 54 Nowy Dwór Gdański Pomorskie
96 (-18) VI Liceum Ogólnokształcące im. J. Lelewela - Podmiejska 21 Łódź Łódzkie
97 (-81) IX Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego - Żeromskiego 31 Gdynia Pomorskie
98 (-13) Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Jana Pawła II - Z. Augusta 8 Limanowa Małopolskie
99 (-13) Powiatowy Zespół nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych - Generała Józefa Bema 8 Oświęcim Małopolskie
100 (-21) II Liceum im. K. K. Baczyńskiego - 11 Listopada 7a Konin Wielkopolskie
101 (-13) Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Miastku - Młodzieżowa 3 Miastko Pomorskie
102 (-15) Zespół Szkół Elektrycznych w Gorzowie Wielkopolskim - Dąbrowskiego 33 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
103 (-13) Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego - Mikołowska 44 Mysłowice Śląskie
104 (-13) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Oławie, Technikum Nr 2 - 3 Maja 18e Oława Dolnośląskie
105 (-11) Zespół Szkół Nr 3 - Kościuszki 25 Wiskitki Mazowieckie
106 (-7) II Liceum Ogólnokształcące z Białoruskim Językiem Nauczania im. Bronisława Taraszkiewicza - Kopernika 4 Bielsk Podlaski Podlaskie
107 (-10) Zespół Szkół nr 3 im. Władysława Stanisława Reymonta w Łukowie - Międzyrzecka 70 Łuków Lubelskie
108 (+18) Powiatowy Zespół Szkół w Bieruniu - Granitowa 130 Bieruń Śląskie
109 (-3) XLI Liceum Ogólnokształcące im. J.Lelewela - Kiwerska 3 Warszawa Mazowieckie
110 (-7) Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących - Frycza-Modrzewskiego 5 Bytom Śląskie
111 (-7) Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich - os. Mielżyńskiego 5a Swarzędz Wielkopolskie
112 (0) Zespół Szkół im. J. Śniadeckiego - Parkowa 6 Pionki Mazowieckie
113 (-13) Zespół Szkół Ekonomicznych w Pile - Sikorskiego 18a Piła Wielkopolskie
114 (-13) Powiatowy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jerzego Siwińskiego w Legionowie - Targowa 73A Legionowo Mazowieckie
115 (-21) Technikum Transportowo-Komunikacyjne - Zemborzycka 82 Lublin Lubelskie
116 (-14) Technikum nr 24 w ZS nr 26 - Urbanistów 3 Warszawa Mazowieckie
117 (-6) Zespół Szkół im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego - Obornicka 1 Bolechowo Wielkopolskie
118 (-13) Zespół Szkół Licealno-Technicznych w Kluczborku - Sienkiewicza 20 Kluczbork Opolskie
119 (-12) Technikum Zawodowe Centrum Kształcenia "Nauka" - Warsztatowa 6 Piła Wielkopolskie
120 (-11) Zespół Szkół Rolniczych im. W.St. Reymonta - Długa 130 Czartajew Podlaskie
121 (-13) Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 1 im. Wojciecha Korfantego - Sportowa 23 Chorzów Śląskie
122 (-24) Powiatowy Zespół Szkół - Parkowa Oborniki Śląskie Dolnośląskie
123 (+23) Zespół Szkół im. C. K. Norwida w Nowym Mieście Lubawskim - 3 Maja 24 Nowe Miasto Lubawskie Warmińsko-mazurskie
124 (-8) Liceum Ogólnokształcące - Os. Piastowskie 17 Nowa Ruda Dolnośląskie
124 (-7) Technikum Elektryczne - 1000-lecia Państwa Polskiego 14 Białystok Podlaskie
125 (-15) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim - Św. Antoniego 29 Tomaszów Mazowiecki Łódzkie
126 (-7) XIII Liceum Ogólnokształcące w ZSO nr 7 w Szczecinie - Unisławy 26 Szczecin Zachodniopomorskie
127 (-7) Technikum nr 5 w Krośnie - Rzeszowska 10 Krosno Podkarpackie
127 (-34) Zespół Szkół Technicznych w Słupsku - Szymanowskiego 5 Słupsk Pomorskie
128 (-4) I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej - Mickiewicza 3 Suwałki Podlaskie
129 (-11) Powiatowy Zespół Szkół w Lędzinach - Pokoju 4 Lędziny Śląskie
130 (+14) IV Liceum Ogólnokształcące im. Dra Tytusa Chałubińskiego - Mariacka 25 Radom Mazowieckie
131 (+8) Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego - Kacperskiej 6a Żyrardów Mazowieckie
132 (-9) Zespół Szkół Elektronicznych im. Boh. Westerplatte w Radomiu - Sadkowska 19 Radom Mazowieckie
133 (-11) Zespół Szkół Zawodowych im. St. Wyspiańskiego w Bobowej - Grunwaldzka 10 Bobowa Małopolskie
134 (-13) Zespół Szkół im. Bolesława Podedwornego w Niećkowie - Niećkowo 63 Niećkowo Podlaskie
135 (-7) Zespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Puławach - Jaworowa 1 Puławy Lubelskie
136 (-9) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Dezyderego Chłapowskiego w Witkowie - Warszawska 29 Witkowo Wielkopolskie
137 (-10) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II - Sikorskiego 15 Radzyń Podlaski Lubelskie
138 (-9) I Liceum Ogólnokształcące im. J. Zamoyskiego w Łęcznej - Szkolna 3 Łęczna Lubelskie
139 (-2) ZS im. Jadwigi Grodzkiej - Al. JP II 1 Łęczyca Łódzkie
140 (-15) Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego - II Armii Wojska Polskiego 1 Rogoźno Wielkopolskie
140 (-9) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu - Bukowska 16 Poznań Wielkopolskie
141 (+1) Zespól Szkół Ogólnokształcących nr 1 - Tańskiego 3 Mielec Podkarpackie
142 (-12) II Liceum Ogólnokształcące - Ogrodowa 16 Lublin Lubelskie
143 (-10) Technikum Nr. 3 im. Żołnierzy Armii Krajowej "Żywiciel" w Warszawie - Gen. Zajączka 7 Warszawa Mazowieckie
144 (-10) Technikum nr 1 - Szpitalna 10 Piaseczno Mazowieckie
145 (-10) X Liceum Ogólnokształcące w Gdyni - Władysława IV 58 Gdynia Pomorskie
146 (-10) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 - Rzemieślnicza 6 Kalisz Wielkopolskie
147 (-6) Zespół Szkół Nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Dębicy - Strumskiego 1 Dębica Podkarpackie
148 (+67) Zespół Szkół Politechnicznych "ENERGETYK" - Al. Wyzwolenia 5 Wałbrzych Dolnośląskie
149 (-9) IV Liceum Ogólnokształcące - Saska 59 Warszawa Mazowieckie
150 (-18) Zespół Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica w Kutnie - Oporowska 7 Kutno Łódzkie
150 (+4) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Końskich - Staszica 5 Końskie Świętokrzyskie
151 (-10) III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w Suwałkach - Noniewicza 83 Suwałki Podlaskie
152 (+72) V Liceum Ogólnokształcące im Wspólnej Europy - Krasickiego 2 Olsztyn Warmińsko-mazurskie
153 (-10) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Adama Mickiewicza - Władysława Łokietka 2 Lubań Dolnośląskie
154 (-11) Zespół Szkół im ks. Stanisława Staszica - Kopernika 1 Tarnobrzeg Podkarpackie
155 (-7) Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych - Szujskiego 13 Tarnów Małopolskie
156 (-18) Zespół Szkół nr 2 w Stargardzie Szczecińskim - Osiedle Zachód B15a Stargard Szczeciński Zachodniopomorskie
157 (+2) Technikum nr 2 - Sikorskiego 21 Suwałki Podlaskie
158 (-5) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Opolu - K. Pułaskiego 3 Opole Opolskie
159 (-7) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 - Kopernika 16A Szczecin Zachodniopomorskie
160 (-13) I Liceum Ogólnokształcące im. S. Sempołowskiej - Opolska 28 Tarnowskie Góry Śląskie
161 (-12) Technikum im. Stanisława Staszica w Białobrzegach - Żeromskiego 86 Białobrzegi Mazowieckie
162 (-6) Zespół Szkół Agrotechnicznych - Szczecińska 36 Słupsk Pomorskie
163 (-13) III Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej - Łukasiewicza 11 Płock Mazowieckie
164 (-11) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Marii Skłodowskiej - Curie - Wojska Polskiego 67/69 Oleśnica Dolnośląskie
165 (+5) Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych im.Stanisława Wyspiańskiego w Jeleniej Górze - Cieplicka 34 Jelenia Góra Dolnośląskie
166 (-21) XI Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej w Krakowie - os. Teatralne 33 Kraków Małopolskie
166 (-6) Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych - Rycerska 2 Elbląg Warmińsko-mazurskie
167 (-6) I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie - Kostrzewskiego 3 Gniezno Wielkopolskie
168 (-13) Zespół Szkół im. J. i W. Zamoyskich - Szamotulska 24 Rokietnica Wielkopolskie
169 (-18) Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworznie - Promienna 65 Jaworzno Śląskie
169 (-12) Zespół Szkół im. Korpusu Ochrony Pogranicza w Szydłowcu - Kościuszki 39 Szydłowiec Mazowieckie
170 (-10) Zespół Szkół Nr 3 im. Władysława Grabskiego w Kutnie - Kościuszki 24 Kutno Łódzkie
171 (-8) Zespół Szkół Technicznych im. gen. prof. Sylwestra Kaliskiego - Milewskiego 3B Turek Wielkopolskie
172 (-10) Zespół Szkół Ekonomicznych i Technicznych - Partyzantów 24 Słupsk Pomorskie
173 (+3) Zespół Szkół Licealnych im. Bolesława Chrobrego - M. Curie-Skłodowskiej 6 Leżajsk Podkarpackie
174 (-10) Zespół Szkół nr. 2 im. Józefa Bema - Wójtowska 3 Milanówek Mazowieckie
174 (-9) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Białobrzegach - Żeromskiego 86 Białobrzegi Mazowieckie
175 (-8) Zespół Szkół Techniczno-Zawodowych im. inż. Czesława Nowaka w Radzyminie - Al. Jana Pawła II 18 Radzymin Mazowieckie
175 (-11) Zespół Szkół w Rabce - Zdroju - Kościuszki 9 Rabka Zdrój Małopolskie
176 (-10) Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Sobolewie - Kościuszki 19 Sobolew Mazowieckie
177 (-9) Nova Centrum Edukacyjne Sp. z.o.o - Długa 70/71 lok.5 Gdańsk Pomorskie
178 (-9) Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju - Tadeusza Kościuszki 41/43 Biłgoraj Lubelskie
179 (-10) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 - Dworcowa 5 Wejherowo Pomorskie
180 (+3) Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego w Zielonej Górze - Botaniczna 66 Zielona Góra Lubuskie
181 (-10) Technikum nr 2 - I Armii Wojska Polskiego 82 Wyszków Mazowieckie
181 (+52) III Liceum Ogólnokształcące im. płk Dionizego Czachowskiego w Radomiu - Traugutta 44 Radom Mazowieckie
182 (+2) Zespół Szkół Technicznych Im. Bohaterów Września 1939 r. w Kolbuszowej - Janka Bytnara 2 Kolbuszowa Podkarpackie
183 (-11) III Liceum Ogólnokształcące - Narutowicza 53 Inowrocław Kujawsko-pomorskie
184 (-11) I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie - al. Racławickie 26 Lublin Lubelskie
185 (-12) I Liceum Ogólnokształcące - Chopina 6 Lubartów Lubelskie
186 (-11) I Liceum Ogólnokształcące im.Henryka Sienkiewicza w Koluszkach - Kościuszki 16 Koluszki Łódzkie
186 (-12) Technikum Ekonomiczno-Handlowe - Podwale 11 Lublin Lubelskie
187 (-12) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Barlinku - Szosowa 2 Barlinek Zachodniopomorskie
188 (-9) Zespół Szkół Techniczno - Usługowych w Trzebini - Gwarków 3 Trzebinia Małopolskie
189 (-8) XXIII Liceum Ogólnokształcące im. Nauczycieli Tajnego Nauczania - J. Poniatowskiego 5 Lublin Lubelskie
190 (-13) Zespół Szkół Mechanicznych w Gorzowie Wielkopolskim - Dąbrowskiego 32 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
190 (-5) Zespół Szkół Zawodowych - Wrocławska 17 Ząbkowice Śląskie Dolnośląskie
191 (-5) II Liceum Ogólnokształcące im. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej - Narewska 11 Białystok Podlaskie
192 (-14) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 9 im. KEN w Łodzi - al. Politechniki 38 Łódź Łódzkie
193 (-13) Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki - Trzebnicka 4 Milicz Dolnośląskie
194 (-11) XLV Liceum Ogólnokształcące im. R. Traugutta - Miła 26 Warszawa Mazowieckie
194 (-12) Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Św. Jadwigi Królowej - Św. Jadwigi Królowej 5 Sandomierz Świętokrzyskie
195 (-10) Zespół Szkół Zawodowych - Grunwaldzka 49 Kurzętnik Warmińsko-mazurskie
196 (-2) Zespół Szkół Chemicznych w Bydgoszczy - Łukasiewicza 3 Bydgoszcz Kujawsko-pomorskie
197 (-10) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego w Czarnkowie - Chodzieska 29 Czarnków Wielkopolskie
198 (-10) Technikum Mechaniczno-Elektryczne - Tadeusza Kosciuszki 98 Biłgoraj Lubelskie
199 (-2) Zespół Szkół im. Jana Wyżykowskiego w Głogowie - Wita Stwosza 3a Głogów Dolnośląskie
200 (-7) IX LO w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 6 im. Bohaterów Monte Cassino - Plac Mariacki 1 Szczecin Zachodniopomorskie
201 (-2) Zespół Szkół Sportowych i  Ogólnokształcących im. Janusza Kusocińskiego, XII LO - Subisława 22 Gdańsk Pomorskie
202 (-13) Technikum Mechaniczne - Magnoliowa 8 Lublin Lubelskie
203 (-13) Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. K. Gzowskiego - J. Hallera 6 Opole Opolskie
204 (-13) Technikum Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej – Curie w Działoszynie - Grota Roweckiego 5 Działoszyn Łódzkie
205 (-13) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 19 - Żeromskiego 115 Łódź Łódzkie
206 (-11) Zespół Szkół Budowlano-Informatycznych im. Mikołaja Kopernika - Rybnicka 5 Żory Śląskie
207 (+41) Zespół Szkół Nr1 we Wrocławiu - Słubicka 29-33 Wrocław Dolnośląskie
208 (-12) Zespół Szkół Ogólnokształcących - Pocztowa 2 Elbląg Warmińsko-mazurskie
209 (-6) Technikum Mechaniczne - Broniewskiego 14 Białystok Podlaskie
210 (-12) Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych - Jagiellońska 13 Sosnowiec Śląskie
211 (-11) Zespół Szkół Powiatowych w Baranowie - ul. Niepodległości 27 Baranowo Mazowieckie
212 (-8) VII Liceum Ogólnokształcące - Wawelska 46 Warszawa Mazowieckie
213 (-11) Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 1 - Noakowskiego 6 Warszawa Mazowieckie
214 (-9) Zespół Szkół im. Żołnierzy Armii Krajowej w Makowie Mazowieckim - Duńskiego Czerwonego Krzyża 7 Maków Mazowiecki Mazowieckie
215 (-9) Salezjański Zespół Szkół Publicznych - Kruczkowskiego 31 Zabrze Śląskie
216 (+32) Zespół Szkół Technicznych - Parkowa 1 Tczew Pomorskie
217 (+31) I Liceum Ogólnokształcące im. Gen. J. H. Dąbrowskiego w Kutnie - Dąbrowskiego 1 Kutno Łódzkie
218 ( - ) Zespół Szkół w Głuchołazach - Kolonia Kaszubska 2 Głuchołazy Opolskie
219 (-8) Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 1 w ZSE - 1000-lecia Państwa Polskiego 14 Białystok Podlaskie
220 (-12) Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej - 1-go Maja 17 Dynów Podkarpackie
220 (-13) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Iłowej - Pałacowa 1 Iłowa Lubuskie
221 (-12) Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie - Plac Jana z Głogowa 7 Głogów Dolnośląskie
222 (-48) Zespół Szkół Łączności w Krakowie - Monte Cassino 31 Kraków Małopolskie
222 (-12) Zespół Szkół nr 1 - 3 Maja 3 Nowy Dwór Gdański Pomorskie
223 (+25) Zespół Szkół nr 28 - Gen. Zajączka 7 Warszawa Mazowieckie
224 (+24) LI Liceum Ogólnokształcące - Kadrowa 5/15 Warszawa Mazowieckie
225 (-13) Zespół Szkół Zawodowych w Brzegu Dolnym - 1-go Maja 1a Brzeg Dolny Dolnośląskie
226 (-13) XIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. płk. L. Lisa-Kuli - Oszmiańska 23/25 Warszawa Mazowieckie
227 (-13) Publiczne Katolickie Liceum Ogólnokształcące SPSK w Opolu - Plebiscytowa 5 Opole Opolskie
228 (-12) Zespół Szkół nr 18 - Żeromskiego 81 Warszawa Mazowieckie
229 ( - ) Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego w Bielawie - Stefana Żeromskiego 41 Bielawa Dolnośląskie
230 (-13) III Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Olsztynie - Sybiraków 3 Olsztyn Warmińsko-mazurskie
231 (-13) Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Żeromskiego - al. Niepodległości 16/18 Częstochowa Śląskie
232 (-13) Edicus szkoła policealna i LO - Oławska 17 Wrocław Dolnośląskie
233 (-13) Zespół Szkół Ekonomicznych im. Wincentego Stysia w Świdnicy - Księżnej Agnieszki 2 Świdnica Dolnośląskie
234 (-13) Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wołowie - T. Kościuszki 27 Wołów Dolnośląskie
235 (-13) Technikum ZSI - Koszalińska 9 Słupsk Pomorskie
236 (-13) LXIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi - Urbanistów 3 Warszawa Mazowieckie
237 (-12) Zespół Szkół im. J. i W. Zamoyskich w Rokietnicy - Szamotulska 24 Poznań Wielkopolskie
238 (-12) Zespół Szkół w Sokółce LO im. Mikołaja Kopernika - Mickiewicza 11 Sokółka Podlaskie
239 (-12) Zespół Szkół Chłodniczych i Elektronicznych w Gdyni - Sambora 48 Gdynia Pomorskie
239 (-12) ZS Technicznych i Ogólnokształcących z oddz. Integracyjnymi im. S.Staszica - Sienkiewicza 57 Białystok Podlaskie
239 (-11) II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujezycznymi im. Św. Królowej Jadwigi w Siedlcach - B.Prusa 12 Siedlce Mazowieckie
240 (-11) Zespół Szkół nr 1 w Andrychowie - Starowiejska 22 a Andrychów Małopolskie
240 (-11) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Tarnobrzegu - Św. Barbary 1B Tarnobrzeg Podkarpackie
241 (-11) XVIII Liceum Ogólnokształcące - Perla 11 Łódź Łódzkie
241 (-11) Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II - Plac Wolności 1/2 Złotów Wielkopolskie
242 (-11) Powiatowy Zespół Szkół nr 1 - Wojska Polskiego 17 Trzebica Dolnośląskie
243 (-11) Technikum nr 1 - Rybnicka 5 Żory Śląskie
244 (-11) III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Krakowie - os. Wysokie 6 Kraków Małopolskie
245 (+2) Technikum Zawodowe w ZSP Żelechów - Piłsudskiego 45 Żelechów Mazowieckie
245 (-11) Centrum Kształcenia Ustawicznego w Siedlcach - Browarna 4 Siedlce Mazowieckie
246 (-11) Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wł.St.Reymonta - Oleksiaka Wichury 3 Sokołów Podlaski Mazowieckie
246 (-11) Zespół Szkół nr 4 - al. Bielska 100 Tychy Śląskie
247 (-11) Zespół Szkół Nr 1 w Sokołowie Podlaskim - Marii Skłodowskiej-Curie 24 Sokołów Podlaski Mazowieckie
247 (+1) Technikum nr 2 - Sportowa 1 Ostróda Warmińsko-mazurskie
247 (0) X Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi - Woronicza 8 Warszawa Mazowieckie
247 (-11) Zespół Szkół im. Ks. Dra Jana Zwierza - Mickiewicza 14 Ropczyce Podkarpackie
248 (-11) Centrum Kształcenia Ustawicznego - 3 Maja 11 Przemyśl Podkarpackie
249 (-1) I Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa w Siedlcach - Floriańska 10 Siedlce Mazowieckie
249 (-11) III Liceum Ogólnokształcące im. C.K.Norwida w Koninie - Szymanowskiego 5 Konin Wielkopolskie
250 (-11) CII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjmi - Bartnicza 2 Warszawa Mazowieckie
251 (-11) Zespół Szkół im. Z. Chmielewskiego - Spółdzielcza 17 Nałęczów Lubelskie
252 (-4) XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego - Smolna 30 Warszawa Mazowieckie
253 (-12) Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego - Aleje Racławickie 17 Lublin Lubelskie
254 (-11) Zespół Szkół nr 2 im. Adama Mickiewicza w Chełmnie - Szkolna 14 Chełmno Kujawsko-pomorskie
255 (-11) Technikum "LIDER" w Lublinie - Radziwiłłowska 5 Lublin Lubelskie
255 (-13) I Liceum Ogólnokształcące im.Stefana Żeromskiego w Ełku - Piłsudskiego 3 Ełk Warmińsko-mazurskie
256 (-8) Zespół Szkół Ogólnokształcących - Staszica 5 Stalowa Wola Podkarpackie
256 (-8) ZS Ogólnokształcących nr 1 I LO - Kasprowicza 11 Racibórz Śląskie
256 (-8) IV Liceum Ogólnokształcące - Kosynierów Gdyńskich 8 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
256 (-8) Prywatny Zespół Szkół EDUKATOR - Kownackiego 4 Oborniki Śląskie Dolnośląskie
256 (-8) XV Liceum Ogólnokształcące w Krakowie - al. Dygasińskiego 15 Kraków Małopolskie
256 (-8) Zespół Szkół Ogólnokształcących - S. Dubois 28 Opole Opolskie
256 (-8) ZS Ponadgimnazjalnych - Mazowiecka 25 Przasnysz Mazowieckie
256 (-8) IV Liceum Ogólnokształcące - Mostowa 7 Kędzierzyn-Koźle Opolskie
256 (-8) Publiczne Liceum Ogólnokształcące Językowo - Informatyczne - R. Strzałkowskiego 5/7 Poznań Wielkopolskie
256 (-8) XVI Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego w Krakowie - os. Willowe 35 Kraków Małopolskie
256 (-8) Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych - Kolejowa 16 Gryfów Śląski Dolnośląskie
256 (-8) ZS Ponadgimnazjalnych COGITO Technikum NR 1 im. Z.Herberta - Matejki 5 Siemianowice Śląskie Śląskie
256 (-8) IV Liceum Ogólnokształcące - Czapliniecka 96 Bełchatów Łódzkie
256 (-8) Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi - S. Dubois 28 Opole Opolskie
256 (-8) XVIII Liceum Ogólnokształcące - Przyjaźni 12 Lublin Lubelskie
256 (-8) Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu - Komuny Paryskiej 6 Bolesławiec Dolnośląskie
256 (-8) ZS Ponadgimnazjalnych im. AK Obwodu "Głuszec" - Piotra Skargi 12 Grójec Mazowieckie
256 (-8) III Liceum Ogólnokształcące - Leszczynowa 16 Biała Podlaska Lubelskie
256 (-8) Powiatowy Zespół Szkół nr 11 w Kętach - Wyspiańskiego 2 Kęty Małopolskie
256 (-8) XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego - Platynowa 1 Warszawa Mazowieckie
256 (-8) Zespół Szkół nr 40 - Objazdowa 3 Warszawa Mazowieckie
256 (-8) Zespół Szkół Zawodowych w Brodnicy - Mazurska 28 Brodnica Kujawsko-pomorskie
256 (-8) II Liceum Ogólnokształcące w Augustowie - al. Kardynała S. Wyszyńskiego 1 Augustów Podlaskie
256 (-8) Liceum Ogólnokształcące w Pionkach - Aleje Lipowe 23 Pionki Mazowieckie
256 (-8) XI Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja - Królewska 19/21 Warszawa Mazowieckie
256 (-8) Zespół Szkół nr 1 im. prof. R.A. Cebertowicza - Kopernika 24/26 Głowno Łódzkie
256 (-8) Zespół Szkół Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dynowie - Polna 3 Dynów Podkarpackie
256 (-8) II Liceum Ogólnokształcące w Pionkach - Parkowa 6 Pionki Mazowieckie
256 (-8) Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 - Kossaka 1a Opoczno Łódzkie
256 (-8) XII Liceum Ogólnokształcące - al. Racławickie 7 Lublin Lubelskie
256 (-8) Zespół Szkół Nr 117 - Bema 76 Warszawa Mazowieckie
256 (-8) Zespół Szkół Zawodowych im. św. Jadwigi Królowej - Kazimierza Wielkiego 11 Biecz Małopolskie
256 (-8) II Liceum Ogólnokształcące w Puławach - Kaniowczyków 9 Puławy Lubelskie
256 (-8) LV Liceum Ogólnokształcące - Strykowska 10/18 Łódź Łódzkie
256 (-8) XII Liceum Ogólnokształcące - Sienna 53 Warszawa Mazowieckie
256 (-8) Zespół Szkół nr 12 w Gorzowie Wielkopolskim - Śląska 20 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
256 (-8) Zespół Szkół Zawodowych nr 1 - Górska 39 Nowy Dwór Mazowiecki Mazowieckie
256 (-8) II Liceum Ogólnokształcące w Radomiu - Kusocińskiego 8 Radom Mazowieckie
256 (-8) LXXIV Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Narwiku - Gładka 16 Warszawa Mazowieckie
256 (-8) XII Liceum Ogólnokształcące w Krakowie - os. Kolorowe 29 a Kraków Małopolskie
256 (-8) XXVII LO w ZS nr 10 - Biedronki 13 Lublin Lubelskie
256 (-8) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 Sportowe Liceum Ogólnokształcące - Słoneczna 2 Kwidzyn Pomorskie
256 (-8) CVI Liceum Ogólnokształcące - Gen. Zajączka 7 Warszawa Mazowieckie
256 (-8) IV Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Stanisława Żółkiewskiego w Siedlcach - Sokołowska 161B Siedlce Mazowieckie
256 (-8) Szkoła Delta - pl. Żołnierza Polskiego 5 Szczecin Zachodniopomorskie
256 (-8) Zabrzańskie Centrum Kształcenia Ogólnego i Zawodowego - Piłsudskiego 58 Zabrze Śląskie
256 (-8) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Gorzowie Wielkopolskim - Przemysłowa 22 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
256 (-8) CXXV Liceum Ogólnokształcące - Chłodna 36/46 Warszawa Mazowieckie
256 (-8) IV LO im. B. Krzywoustego - Faustyna Piaska 5 Płock Mazowieckie
256 (-8) Szkoła Mistrzostwa Sportowego SMS Junior Wrocław - Słubicka 29/33 Wrocław Dolnośląskie
256 (-8) Zakład Doskonalenia Zawodowego - Peowiaków 3 Zamość Lubelskie
256 (-8) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Toruniu - Kosynierów Kościuszkowskich 6 Toruń Kujawsko-pomorskie
256 (-8) Futura Inżynieria (studium policealne – technik informatyk) - Policealna Szkoła dla Dorosłych - Widok 5/7/9 Warszawa Mazowieckie
256 (-8) IX Liceum Ogólnokształcące - Ignacego Paderewskiego 24 Łódź Łódzkie
256 (-8) Szkoła Policealna Gowork.pl - Żurawia 47 Warszawa Mazowieckie
256 (-8) Zespół Szkół - Techników 18 Chełm Śląski Śląskie
256 (-8) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 - Orląt Śląskich 25 Gliwice Śląskie
256 (-8) American School of Warsaw - ul. Warszawska 202 Bielawa Mazowieckie
256 (-8) IV Liceum Ogólnokształcące - Sienkiewicza 4 Elbląg Warmińsko-mazurskie
256 (-8) Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej - Różyckiego 5 Łódź Łódzkie
256 (-8) XVIII LO w ZS Technicznych i Ogólnokształcących nr 3 im. Edwarda Abramowskiego - Harcerzy Września 1939 r nr 2 Katowice Śląskie
256 (-8) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 - Gimnazjalna 2 Prudnik Opolskie
256 (-8) ZS Rolniczych - Parkowa Wola Osowińska Lubelskie
256 (-8) III Liceum Ogólnokształcące - Pałacowa 2/1 Białystok Podlaskie
256 (-8) Powiatowy Zespół Szkół nr 2 - Żeromskiego 2 Trzebnica Dolnośląskie
256 (-8) XLII Liceum Ogólnokształcące - Madalińskiego 22 Warszawa Mazowieckie
256 (-8) Zespół Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego - Harcerska 12 Jastrzębie-Zdrój Śląskie
256 (-8) ZS Centrum Kształcenia Rolniczego - Studzieniec Studzieniec Mazowieckie
256 (-8) III Liceum Ogólnokształcące - Rogalińska 2 Warszawa Mazowieckie
256 (-8) Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Pszczynie - Szymanowskiego 12 Pszczyna Śląskie
256 (-8) XLIV Liceum Ogólnokształcące im. Antoniego Dobiszewskiego - Dolna 6 Warszawa Mazowieckie
256 (-8) Zespół Szkół nr 9 w Bydgoszczy - Cicha 59 Bydgoszcz Kujawsko-pomorskie
256 (-8) ZS Nr 4 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego - Szczęśliwicka 46 Warszawa Mazowieckie
256 (-8) III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP - Legionów 27 Gdynia Pomorskie
256 (-8) Prywatne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Prezentek w Krakowie - św. Jana 7 Kraków Małopolskie
256 (-8) XLVII Liceum Ogólnokształcące - Międzyborska 64/70 Warszawa Mazowieckie
256 (-8) Zespół Szkół nr3 - Sandomierska 2 Ostrowiec Świętokrzyski Świętokrzyskie
256 (-8) ZS nr 6 - Piłsudskiego 10 Tychy Śląskie
256 (-8) III Liceum Ogólnokształcące w Zamościu - Kilińskiego 15 Zamość Lubelskie
256 (-8) Prywatne Liceum Sióstr Niepokalanek w Wałbrzychu - pl. M.Darowskiej 1 Wałbrzych Dolnośląskie
256 (-8) XV Liceum Ogólnokształcące - Traktorowa 77 Łódź Łódzkie
256 (-8) Zespół Szkół Ekonomicznych - pl. Słowiański 5 Legnica Dolnośląskie
256 (-8) Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bystrzycy Kłodzkiej - ST.Sempołowskiej 13 Bystrzyca Kłodzka Dolnośląskie
256 (-8) I Liceum Ogólnokształcące - Mickiewicza 3 Łańcut Podkarpackie
256 (-8) L Liceum Ogólnokształcące z oddziałami integracyjnymi - Burdzińskiego 4 Warszawa Mazowieckie
256 (-8) Technikum Ekonomiczne nr 3 - Sienkiewicza 22 Chełm Lubelskie
256 (-8) Zespół Szkół Ekonomicznych - Hoffmanowej 13 Rzeszów Podkarpackie
256 (-8) Zespół Szkół Ogólnokształcących w Wolsztynie - Poniatowskiego 7 Wolsztyn Wielkopolskie
256 (-8) I Liceum Ogólnokształcące - 17 Stycznia 66 Ciechanów Mazowieckie
256 (-8) Liceum Katolickie w ZS Katolickich - Tarnopolska 3 Zabrze Śląskie
256 (-8) Technikum Elektroniczne nr 1 - Kasprzaka 19/21 Warszawa Mazowieckie
256 (-8) Zespół Szkół Ekonomicznych - Sobieskiego 6 Starogard Gdański Pomorskie
256 ( - ) Zespół Szkół Plastycznych im. Jacka Malczewskiego w Częstochowie - Pułaskiego 15 Częstochowa Śląskie
256 (-8) I Liceum Ogólnokształcące - Korczaka 6 Tychy Śląskie
256 (-8) Liceum Ogolnokształcące Zespołu Szkół im. Marii Skodowskiej-Curie - Grota Roweckiego 5 Działoszyn Łódzkie
256 (-8) Technikum Elektryczno-Elektroniczne - Narutowicza 12 Radomsko Łódzkie
256 (-8) Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących - gen J. Bema 50 Elbląg Warmińsko-mazurskie
256 (-8) Zespół Szkół Plastycznych im. Józefa Brandta w Radomiu - Grzecznarowskiego 13 Radom Mazowieckie
256 (-8) Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej - Piękna 7A Mińsk Mazowiecki Mazowieckie
256 (-8) IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej - Hoża 88 Warszawa Mazowieckie
256 (-8) Technikum - Konarskiego 23 Sejny Podlaskie
256 (-8) Zespół Szkół - Lubelska 37 Sokołów Małopolski Podkarpackie
256 (-8) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 - Tarasa Szewczenki 10 Legnica Dolnośląskie
256 (-8) Centrum Edukacji Licealnej - Pierwszej Brygady 15a Stargard Szczeciński Zachodniopomorskie
256 (-8) IV Liceum Ogólnokształcące - Piłsudskiego 56 Olsztyn Warmińsko-mazurskie
256 (-8) Samorządowe Liceum Ogólnokształcące - Wyszyńskiego 2 Głogów Małopolski Podkarpackie
256 (-8) XXIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej - Curie - Naddnieprzańska 2/4 Warszawa Mazowieckie
256 (-8) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Jana Długosza - Jana Długosza 5 Nowy Sącz Małopolskie
256 (-8) Centrum Edukacji Zawodowej - Kwiatkowskiego 1 Stalowa Wola Podkarpackie
256 (-8) IV Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida - Zwierzyniecka 9A Białystok Podlaskie
256 (-8) Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej - Wyścigowa 31 Lublin Lubelskie
256 (-8) XXIII LO im. ks. Prof. J.Tischnera - Piłsudskiego 159 Łódź Łódzkie
256 (-8) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Gorzowie Wielkopolskim - Puszkina 31 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
256 (-8) Centrum Kształcenia Ustawicznego - Sudecka 53 Jelenia Góra Dolnośląskie
256 (-8) IV Liceum Ogólnokształcące im. E.Sczanieckiej w Łodzi - Pomorska 16 Łódź Łódzkie
256 (-8) Społeczne Językowe Liceum Ogólnokształcące im. A. Einsteina - Drobiarska 2 Opole Opolskie
256 (-8) XXIV Liceum Ogólnokształcące - Obozowa 60 Warszawa Mazowieckie
256 (-8) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 - Mickiewicza 16 Tarnów Małopolskie
256 (-8) Centrum Szkolne ZDZ - Podwale 13 Warszawa Mazowieckie
256 (-8) IV Liceum Ogólnokształcące im. Fryderyka Chopina w Ostrowie Wielkopolskim - Wojska Polskiego 17 Ostrów Wielkopolski Wielkopolskie
256 (-8) Społeczne Liceum Ogólnokształcące TPZ - Leśmiana 1b Zgierz Łódzkie
256 (-8) XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego - Polna 5 Warszawa Mazowieckie
256 (-8) Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych - Fryderyka Skarbka 4 Legnica Dolnośląskie
256 (-8) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 - Dmowskiego 38 Piotrków Trybunalski Łódzkie
256 (-8) I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Końskich - kpt.Stoińskiego 4 Końskie Świętokrzyskie
256 (-8) Liceum Ogólnokształcące - Wiejska 2 Braniewo Warmińsko-mazurskie
256 (-8) Technikum nr 1 - Szkolna 1 Świdnik Lubelskie
256 (-8) Zespół Szkół Elektrycznych - Kościuszki 39-41 Opole Opolskie
256 (-8) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 Centrum Kształcenia Ustawicznego - Byczyńska 7 Kluczbork Opolskie
256 (-8) I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Olkuszu - Polna 8 Olkusz Małopolskie
256 (-8) Liceum Ogólnokształcące - Żeromskiego 3 Opoczno Łódzkie
256 (-8) Technikum nr 1 - Długa 89/91 Zgierz Łódzkie
256 (-8) Zespół Szkół Elektrycznych nr 1 w Krakowie - Kamieńskiego 49 Kraków Małopolskie
256 (-8) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 CKP w Garwolinie - II Armii Wojska Polskiego 20 Garwolin Mazowieckie
256 (-8) I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie - Zamkowa 21 Ostrzeszów Wielkopolskie
256 (-8) Liceum Ogólnokształcące - 15 Pułku Piechoty "Wilków" 6 Dęblin Lubelskie
256 (-8) Technikum nr 1 - Piłsudskiego 36 Biała Podlaska Lubelskie
256 (-8) Zespół Szkół Energetycznych w Krakowie - Loretańska 16 Kraków Małopolskie
256 (-8) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Hetmana Stefana Czarnieckiego - Koniecpolska 40 Włoszczowa Świętokrzyskie
256 (-8) I Liceum Ogólnokształcące - Traugutta 1 Ostrołęka Mazowieckie
256 (-8) Liceum Ogólnoksztacące - Wyczółkowskiego 10 Ryki Lubelskie
256 (-8) Technikum Fototechniczne - Spokojna 13 Warszawa Mazowieckie
256 (-8) Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 - Mikołaja Kopernika 16 Łomża Podlaskie
256 (-8) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 - Broniewskiego 16 Piotrków Trybunalski Łódzkie
256 (-8) I Akademickie Liceum Ogólnokształcące - Narcyzowa 6 Gdynia Pomorskie
256 (-8) Katolickie Liceum Ogólnokształcące - Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 156 Łódź Łódzkie
256 (-8) Technikum - Piłsudskiego 51 Sochaczew Mazowieckie
256 (-8) Zespół Szkół – Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej im. Mikołaja Kopernika w Rawie Mazowieckiej - Zwolińskiego 46 Rawa Mazowiecka Łódzkie
256 (-8) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Toruniu - Warszawska 1/5 Toruń Kujawsko-pomorskie
256 (-8) I Liceum Ogólnokształcące - Konopnickiej 16 Zambrów Podlaskie
256 (-8) Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II - Pl. Św. Andrzeja 2 Gdynia Pomorskie
256 (-8) Technikum - J.A. Komeńskiego 39 Elbląg Warmińsko-mazurskie
256 (-8) Zespół Szkół Architektoniczno-Budowlanych i Licealnych - Przyrynek 9 Warszawa Mazowieckie
256 (-8) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Zabrzu - Piłsudskiego 29 Zabrze Śląskie
256 (-8) I Liceum Ogólnokształcące - Kopernika 2 Będzin Śląskie
256 (-8) Katolickie Liceum Ogólnokształcące Przymierza Rodzin - Staszica 11 Garwolin Mazowieckie
256 (-8) Technikum - Kilińskiego 8c Grodzisk Mazowiecki Mazowieckie
256 (-8) Zespół Szkół Budowlanych - Technikum nr 4 - Górnośląska 2 Żary Lubuskie
256 (-8) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5; IV LO - Na Zaspę 31a Gdańsk Pomorskie
256 (-8) I Liceum Ogólnokształcące - Plac Klasztorny 7 Legnica Dolnośląskie
256 (-8) Katolickie Liceum Ogólnokształcące SPSK im. kard. Stefana Wyszyńskiego - Sienkiewicza 60 Zawiercie Śląskie
256 (-8) Technikum - Gdańska 25 Lubawa Warmińsko-mazurskie
256 (-8) Zespół Szkół im. inż. S. Wysockiego - Szczęśliwicka 56 Warszawa Mazowieckie
256 (-8) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sycowie - Daszyńskiego 42 Syców Dolnośląskie
256 (-8) I Liceum Ogólnokształcące im. T.Zana - Matejki 1 Wschowa Lubuskie
256 (-8) Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza - Lipowa 23 Opole Lubelskie Lubelskie
256 (-8) Technikum nr 5 - Szczebrzeska 102 Zamość Lubelskie
256 (-8) Zespół Szkół im. Konstytucji 3 Maja - Mierosławskiego 10 Iława Warmińsko-mazurskie
256 (-8) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żółkiewce - Zaburze 46 Żółkiewka Lubelskie
256 (-8) I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego - Okrzei 3 Błonie Mazowieckie
256 (-8) Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Mrozach - Licealna 3 Mrozy Mazowieckie
256 (-8) Technikum nr 6 - M.Kopernika 16 Łomża Podlaskie
256 (-8) Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej - Kutnowska 30 Płock Mazowieckie
256 (-8) Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego - Krakowska 20 Grodków Opolskie
256 (-8) I Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Kętrzyńskiego - Powstańców Warszawy 2 Kętrzyn Warmińsko-mazurskie
256 (-8) Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Radzyminie - Konstytucji 3-go Maja 26 Radzymin Mazowieckie
256 (-8) Technikum nr 6 - Bałtycka 37a Olsztyn Warmińsko-mazurskie
256 (-8) Zespół Szkół im. Macieja Rataja w Reszlu - Łukasińskiego 3 Reszel Warmińsko-mazurskie
256 (-8) Zespół Szkół Rolniczych i Technicznych w Powodowie - Powodowo Wolsztyn Wielkopolskie
256 (-8) I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej–Curie w Starogardzie Gdańskim - Hallera 34 Starogard Gdański Pomorskie
256 (-8) Liceum Ogólnokształcące - Żwirki i Wigury 17 Skawina Małopolskie
256 (-8) Technikum nr 1 w Wyszkowie - I Armii Wojska Polskiego 89 Wyszków Mazowieckie
256 (-8) Zespół Szkół Energetycznych; XIII LO - M. Reja 25 Gdańsk Pomorskie
256 (-8) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Barlinku - Jeziorna 8 Barlinek Zachodniopomorskie
256 (-8) I Liceum Ogólnokształcące Collegium Gostomianum - Długosza 7 Sandomierz Świętokrzyskie
256 (-8) Liceum Ogólnokształcące - Waleriana Batki 20 Komarówka Podlaska Lubelskie
256 (-8) Technikum Hotelarskie w Międzyzdrojach - Leśna 17 Międzyzdroje Zachodniopomorskie
256 (-8) Zespół Szkół Ekonomicznych im. M. Dąbrowskiej - 3 Maja 40/42 Międzyrzec Podlaski Lubelskie
256 (-8) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II - Nadbrzeżna 3 Krynica-Zdrój Małopolskie
256 (-8) I Liceum Ogólnokształcące im. B. Nowodworskiego w Krakowie - pl. Na Groblach 9 Kraków Małopolskie
256 (-8) Liceum Ogólnokształcące - Mazowiecka 47 Zawidz Kościelny Mazowieckie
256 (-8) Technikum im. Tadeusza Kościuszki - 3 Maja 25 Hajnówka Podlaskie
256 (-8) Zespół Szkół Ekonomicznych w Żarach - Jana Długosza 23 Żary Lubuskie
256 (-8) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 1 im. Hipolita Cegielskiego w Pile - Ceglana 4 Piła Wielkopolskie
256 (-8) I Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Ignacego Kraszewskiego - Kraszewskiego 1 Biała Podlaska Lubelskie
256 (-8) Liceum Ogólnokształcące - p.Sulwińskiego 31 Błaszki Łódzkie
256 (-8) Technikum Informatyczne im. Macieja Płażyńskiego w Pucku - 1 Armii Wojska Polskiego 2a Puck Pomorskie
256 (-8) Zespół Szkół Elektronicznych - Hetmańska 120 Rzeszów Podkarpackie
256 (-8) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. prof. Wacława Żenczykowskiego - Bohaterów Getta 6 Kłodzko Dolnośląskie
256 (-11) I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Łęczycy - Marii Konopnickiej 13 Łęczyca Łódzkie
256 (-8) Liceum Ogólnokształcące - Bolesława Prusa 13 Nałęczów Lubelskie
256 (-8) Technikum Lotnicze ZDZ Katowice - Mickiewicza 3 Katowice Śląskie
256 (-8) Zespół Szkół im. Św. Stanisława Kostki - Ks. Michała Słowikowskiego 6 Lublin Lubelskie
256 (-8) Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych - Chorzowska 5 Gliwice Śląskie
256 (-8) I Liceum Profilowane - Słowiańska 18 Brzeg Opolskie
256 (-8) Liceum Ogólnokształcące im.Tadeusza Kościuszki - Ogrodowa 3 Krzeszowice Małopolskie
256 (-8) V Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego w Białymstoku - Miodowa 5 Białystok Podlaskie
256 (-8) Zespół Szkół Licealnych - Kopernika 4 Ustrzyki Dolne Podkarpackie
256 (-8) Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego - al. Politechniki 37 Łódź Łódzkie
256 (-8) II Liceum Ogólnokształcące - Warszawska 88 Łuków Lubelskie
256 (-8) Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne nr 43 - Wóycickiego 1/3 Warszawa Mazowieckie
256 (-8) V Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego - Polanki 130 Gdańsk Pomorskie
256 (-8) Zespół Szkół Licealnych w Słubicach - Bohaterów Warszawy 3 Słubice Lubuskie
256 (-8) Zespół Szkół Technicznych - Pszowska 92 Wodzisław Śląski Śląskie
256 (-8) II Liceum Ogólnokształcące - Kościuszki 36/38 Suwałki Podlaskie
256 (-8) Liceum Ogólnokształcące nr I im. Jana III Sobieskiego w Oławie - Plac Zamkowy 10 Oława Dolnośląskie
256 (-8) V Liceum Ogólnokształcące w Krakowie - Studencka 12 Kraków Małopolskie
256 (-8) Zespół Szkół Łączności - Przełajowa 4 Poznań Wielkopolskie
256 (-8) Zespół Szkół Technicznych - Jana Pawła II 126/130 Częstochowa Śląskie
256 (-8) I Liceum Ogólnokształcące w Bytowie im. Bojowników o Wolność i Polskość Ziemi Bytowskiej - Gdańska 59 Bytów Pomorskie
256 (-8) Liceum Ogólnokształcące im. KEN w Przasnyszu - Świętego Stanisława Kostki 15 Przasnysz Mazowieckie
256 (-8) Technikum nr 7 - Bałtycka 37 Olsztyn Warmińsko-mazurskie
256 (-8) Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika - Bychawska 4 Bełżyce Lubelskie
256 (-8) Zespół Szkół Rolniczych im. Wincentego Witosa w Zarzeczu - Zarzecze 1 Zarzecze Podkarpackie
256 (-8) I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Radomiu - Żeromskiego 10 Radom Mazowieckie
256 (-8) Liceum Ogólnokształcące - Kościuszki 10 Głowno Łódzkie
256 (-8) Technikum nr 15 im. Marii Skłodowskiej-Curie - Skwierzyńska 1-7 Wrocław Dolnośląskie
256 (-8) Zespół Szkół Handlowych - Kościuszki 18/20 Sopot Pomorskie
256 (-8) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Armii Krajowej - Zamoyskiego 62 Zamość Lubelskie
256 (-8) I Liceum Ogólnokształcące im. St. Dubois w Koszalinie - Komisji Edukacji Narodowej 1 Koszalin Zachodniopomorskie
256 (-8) Liceum Ogólnokształcące - Księdza Popiełuszki 2 Gołdap Warmińsko-mazurskie
256 (-8) Technikum nr 3 - Koszykowa 1 Ełk Warmińsko-mazurskie
256 (-8) Zespół Szkół im. Bohaterów Narwiku - Gładka 16 Warszawa Mazowieckie
256 (-8) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Drezdenku - Konopnickiej 2 Drezdenko Lubuskie
256 (-8) I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Warszawska 19 Kozienice Mazowieckie
256 (-8) Liceum Ogólnokształcące - Bolesława Prusa 10 Węgorzewo Warmińsko-mazurskie
256 (-8) Technikum nr 3 - Legionów 47 Tomaszów Mazowiecki Łódzkie
256 (-8) Zespół Szkół im. Hugona Kołłątaja w Jordanowie - Kolejowa 9 Jordanów Małopolskie
256 (-8) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Międzyborzu - Wrocławska 2 Międzybórz Dolnośląskie
256 (-8) I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Kielcach - Ściegiennego 15 Kielce Świętokrzyskie
256 (-8) Liceum Ogólnokształcące Centrum Szkół Mundurowych w Łodzi - Klaretyńska 9 Łódź Łódzkie
256 (-8) Technikum nr 5 - Przykoszarowa 22 Łomża Podlaskie
256 (-8) Zespół Szkół Morskich w Świnoujściu - Sołtana 2 Świnoujście Zachodniopomorskie
256 (-8) Zespół Szkół Technicznych im. E. Kwiatkowskiego - Matuszczaka 7 Rzeszów Podkarpackie
256 (-8) II Liceum Ogólnokształcące - Mickiewicza 11 Sanok Podkarpackie
256 (-8) Liceum Ogólnokształcące w Bieczu - Tysiąclecia 2 Biecz Małopolskie
256 (-8) VIII Liceum Ogólnokształcące - Słowicza 5 Lublin Lubelskie
256 (-8) Zespół Szkół Muzycznych im. Feliksa Nowowiejskiego w Szczecinie - Staromłyńska 13 Szczecin Zachodniopomorskie
256 (-8) Zespół Szkół Technicznych w Lipnie - Okrzei 3 Lipno Kujawsko-pomorskie
256 (-8) II Liceum Ogólnokształcące - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 - Mickiewicza 32 Słupsk Pomorskie
256 (-8) Liceum Ogólnokształcące w Dębem - Nasielska 7 Komornica Mazowieckie
256 (-8) VIII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego - Grzegórzecka 24 Kraków Małopolskie
256 (-8) Zespół Szkół nr 1 - Sienkiewicza 16 Biała Piska Warmińsko-mazurskie
256 (-8) Zespół Szkół w Sieniawie - Rynek 4 Sieniawa Podkarpackie
256 (-8) II Liceum Ogólnokształcące im. Gustawa Gizewiusza w Giżycku - Sikorskiego 3 Giżycko Warmińsko-mazurskie
256 (-8) Liceum Ogólnokształcące w Grójcu - Poświętne 17 Grójec Mazowieckie
256 (-8) VIII Liceum Ogólnokształcące w Radomiu - Sobieskiego 12 Radom Mazowieckie
256 (-8) Zespół Szkół Nr 1 im. Ignacego Łukasiewicza w Gorlicach - Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego 18 Gorlice Małopolskie
256 (-8) Zespół Szkół w Strzegomiu - Krótka 6 Strzegom Dolnośląskie
256 (-8) II Liceum Ogólnokształcące - Kard. Wyszyńskiego 3 Augustów Podlaskie
256 (-8) Liceum Ogólnokształcące nr I im. K.I. Gałczyńskiego w Otwocku - Gen. Juliana Filipowicza 9 Otwock Mazowieckie
256 (-8) V LO im. WŁ. Broniewskiego - Jankego 65 Katowice Śląskie
256 (-8) Zespół Szkół Mechanicznych - Jagiellońska 32 Kielce Świętokrzyskie
256 (-8) Zespół Szkół Technicznych - Graniczna 2 Chełm Lubelskie
256 (-8) I Liceum Ogólnokształcące w Krotoszynie - Kołłątaja 1 Krotoszyn Wielkopolskie
256 (-8) Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika - Jakuba Starszego 6 Iłża Mazowieckie
256 (-8) Technikum nr 8 im. Jana Karskiego przy Zespole Szkół nr 42 - Dzieci Warszawy 42 Warszawa Mazowieckie
256 (-8) Zespół Szkół im. Prezydenta I.Mościckiego - Inżynierska 1 Zielonka Mazowieckie
256 (-8) Zespół Szkół Salezjańskich w Krakowie - os. Piastów 34 Kraków Małopolskie
256 (-8) I Liceum Ogólnokształcące w Rykach - Słowackiego 12 Ryki Lubelskie
256 (-8) Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki - Mickiewicza 12 Ropczyce Podkarpackie
256 (-8) Technikum Transportowe - al. Zwycięstwa 194 Gdynia Pomorskie
256 (-8) Zespół Szkół im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego (Technikum) - Aleja XX-lecia 12 Teresin Mazowieckie
256 (-8) Zespół Szkół Samochodowych im. Tadeusza Kościuszki we Włocławku - Leśna 1a Włocławek Kujawsko-pomorskie
256 (-8) I Liceum Ogólnokształcące w Zielonej Górze - Kilińskiego 7 Zielona Góra Lubuskie
256 (-8) Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki - 3 Maja 15 Gostynin Mazowieckie
256 (-8) Technikum w Zespole Szkół nr 3 im. Mikołaja Kopernika - Sieradzka 54 Wieluń Łódzkie
256 (-8) Zespół Szkół im. St. Staszica - Stanisława Staszica 1 Gąbin Mazowieckie
256 (-8) Zespół Szkół Techniczno-Elektronicznych - Częstochowska 99-105 Kalisz Wielkopolskie
256 (-8) I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Bolesława Limanowskiego - Felińskiego 15 Warszawa Mazowieckie
256 (-8) Liceum Ogólnokształcące im.Jana Kochanowskiego w Olecku - Kościuszki 29 Olecko Warmińsko-mazurskie
256 (-8) Technikum w Zespole Szkół Samorządowych w Witnicy - Traugutta 1 Witnica Lubuskie
256 (-8) Zespół Szkół nr 15 im Władysława IV - Jagiellońska 38 Warszawa Mazowieckie
256 (-8) Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 - Żytnia 5 Ryki Lubelskie
256 (-8) II Liceum Ogólnokształcące w Wałczu - Bydgoska 52 Wałcz Zachodniopomorskie
256 (-8) LXXXIII Liceum Ogólnokształcące - Konopczyńskiego 4 Warszawa Mazowieckie
256 (-11) XIII Liceum Ogólnokształcące - Płk. Dąbka 207 Gdynia Pomorskie
256 (-8) Zespół Szkół nr 2 - Aleja Wyzwolenia 34 Wałbrzych Dolnośląskie
256 (-8) Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie - Reymonta 4b Bychawa Lubelskie
256 (-8) II LO im. K.K. Baczyńskiego - Bugaj 3 Radomsko Łódzkie
256 (-8) Ogólnokształcące Liceum Jezuitów w Gdyni im. św. Stanisława Kostki - Tatrzańska 35 Gdynia Pomorskie
256 (-8) XIV Liceum Ogólnokształcące - Nowowiejska 37A Warszawa Mazowieckie
256 (-8) Zespół Szkół nr 3 - Słowackiego 7 Kraśnik Lubelskie
256 (-8) Zespół Szkół Zawodowych nr 6 im.Joachima Lelewela - Działyńskich 4/5 Poznań Wielkopolskie
256 (-8) II LO im. R. Traugutta - Kiliskiego 62 Częstochowa Śląskie
256 (-8) Policealna Szkoła Audiologii - Mokra 17 Kajetany Mazowieckie
256 (-8) XIV Liceum Ogólnokształcące - Wejherowska 55 Gdynia Pomorskie
256 (-10) Zespół Szkół Nr 3 im. Legionistów Miasta Pabianic - Gdańska 5 Pabianice Łódzkie
256 (-8) Zespół Szkół Zawodowych Nr3 - Działkowa 10 Skierniewice Łódzkie
256 (-8) II Liceum Ogólnokształcące im. prof. Kazimierza Morawskiego - Biskupa Jakuba Glazera 44 Przemyśl Podkarpackie
256 (-8) Liceum Ogólnokształcące w Lipsku - Zwoleńska 12 Lipsko Mazowieckie
256 (-8) X Liceum Ogólnokształcące w Krakowie - Wróblewskiego 8 Kraków Małopolskie
256 (-8) Zespół Szkół Nr 1 im. prof. Bolesława Krupińskiego - Kościuszki 9 Lubin Dolnośląskie
256 (-8) Zespół Szkół Zawodowych CKU w Ornecie - 1-go Maja 20 Orneta Warmińsko-mazurskie
256 (-8) II Liceum Ogólnokształcące - Narutowicza 39 Biała Podlaska Lubelskie
256 (-8) Liceum Ogólnokształcące nr I im.Jana Bażyńskiego w Ostródzie - Drwęcka 2 Ostróda Warmińsko-mazurskie
256 (-8) VI Liceum Ogólnokształcące - Wiktorska 30/32 Warszawa Mazowieckie
256 (-8) Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu - Św. Józefa 26 Toruń Kujawsko-pomorskie
256 (-8) Zespół Szkół Technicznych - Staszica 30 Jasło Podkarpackie
256 (-8) II Liceum Ogólnokształcące - I Armii Wojska Polskiego 89 Wyszków Mazowieckie
256 (-8) Liceum Ogólnokształcące nr II im. J.Chreptowicza - Jana Rosłońskiego 1 Ostrowiec Świętokrzyski Świętokrzyskie
256 (-8) VI Liceum Ogólnokształcące - Kopernika 34 Gdynia Pomorskie
256 (-8) Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 - Św. Trójcy 37 Bydgoszcz Kujawsko-pomorskie
256 (-8) Zespół Szkół Technicznych - Rybnicka 44 Mikołów Śląskie
256 (-8) II Liceum Ogólnokształcące - Trzebnicka 4 Milicz Dolnośląskie
256 (-8) Liceum Ogólnokształcące nr VII - Krucza 49 Wrocław Dolnośląskie
256 (-8) VI Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Obrońców Helu - Głęboka 11 Gdańsk Pomorskie
256 (-8) Zespół Szkół Medycznych w Bydgoszczy - Swarzewska 10 Bydgoszcz Kujawsko-pomorskie
256 (-8) Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących - Warszawska 35 Gliwice Śląskie
256 (-8) II Liceum Ogólnokształcące - Orylska 9 Ciechanów Mazowieckie
256 (-8) Liceum Ogólnokształcące nr XIII - Gen. Józefa Haukego-Bosaka 33-37 Wrocław Dolnośląskie
256 (-8) VIII Liceum Ogólnokształcące - Piastowska 5 Białystok Podlaskie