Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej Zgadzam się
Archiwum - Ranking IT Szkoła 2012

I edycja Rankingu IT Szkoła 2012 została przeprowadzona na podstawie pomiaru aktywności udziału szkół ponadgimnazjalnych w projekcie Informatyka +, realizowanym z udziałem blisko 1000 szkół z 5 województw objętych projektem. Ranking został sporządzany na podstawie pomiaru aktywności udziału uczniów, nauczycieli oraz szkół ponadgimnazjalnych w poszczególnych kategoriach działań programu: wszechnicy informatycznej, wszechnicy online, kursach dla uczniów, kursach dla nauczycieli, konkursach IT, akademickich kołach naukowych oraz we wszechnicy na kołach. Ranking został sporządzony w układzie ogólnopolskim oraz wojewódzkim. Wszystkie szkoły uczestniczące w programie otrzymały okolicznościowe emblematy uczestnictwa za rok 2012. Najlepsze szkoły w rankingu ogólnopolskim oraz w rankingach wojewódzkich otrzymały nagrody specjalne i wyróżnienia.
Oficjalna gala wręczenia nagród I edycji rankingu IT Szkoła odbyła się w dniu 11 września 2012 w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.
Relacja z gali wręczenia nagród I edycji rankingu IT Szkoła - 2012 jest dostępna na stronie: http://wwsi.edu.pl/pg.php/videoplay/08_panel_dyskusyjny_xxx_karier__/214/#video_main

Filtrowanie województw:
1 ZS Licealnych i Technicznych Nr 1 - Wiśniowa 56 Warszawa Mazowieckie
2 ZS Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Boh.Westerplatte - Kościuszki 53 Garwolin Mazowieckie
3 IV LO - Sienkiewicza 4 Elbląg Warmińsko-mazurskie
4 I LO im. Mickiewicza - Brukowa 2 Białystok Podlaskie
5 Zespół Szkół Energetycznych im.Prof.K.Drewnowskiego - Długa 6 Lublin Lubelskie
6 IV LO im. Hetmana S.Żółkiewskiego - Konarskiego 1 Siedlce Mazowieckie
7 Technikum w ZS Zawodowych Nr 1 - 11 Listopada 20 Ostrołęka Mazowieckie
8 I LO - Dąbrowskiego 1 Kutno Łódzkie
9 Technikum Nr 19 - ZS Ponadgimnazjalnych Nr 19 - Żeromskiego 115 Łódź Łódzkie
10 VII LO im.J.Słowackiego - Wawelska 46 Warszawa Mazowieckie
11 XXIV LO im.C.Norwida - Obozowa 60 Warszawa Mazowieckie
12 ZS Ogólnokształcących - Żeromskiego 3 Opoczno Łódzkie
13 Zespół Szkół im. St.Staszica - Stanisława Staszica 1 Gąbin Mazowieckie
14 Technikum nr 1 - Piłsudskiego 36 Biała Podlaska Lubelskie
15 Technikum Informatyczne (Zespół Szkół nr 3) - Kościuszki 25 Wiskitki Mazowieckie
16 Technikum nr 9 (ZS im.Boh.Narwiku) - Gładka 16 Warszawa Mazowieckie
17 Zespół Szkół im. Norwida - 3 Maja 24 Nowe Miasto Lubawskie Warmińsko-mazurskie
18 ZS Ogólnokształcących im. H. Sienkiewicza - Zamkowa 1 Szydłowiec Mazowieckie
19 Technikum Fototechniczne - Spokojna 13 Warszawa Mazowieckie
20 ZS Nr 36 im. M. Kasprzaka-Technikum Elektr. nr 1 - Kasprzaka 19/21 Warszawa Mazowieckie
21 Technikum Nr 1 w ZS nr 1 - Szpitalna 10 Piaseczno Mazowieckie
21 Technikum nr 2 w ZSE im. S. Staszica - Łaska 61 ZduńskaWola Łódzkie
21 Zespół Szkół - Gdańska 25 Lubawa Warmińsko-mazurskie
24 XXIII LO im. Nauczycieli Tajnego Nauczania - J. Poniatowskiego 5 Lublin Lubelskie
25 Technikum nr 7 (ZSE) im.M.Kopernika - Bałtycka 37 Olsztyn Warmińsko-mazurskie
25 ZSE im.M.Dąbrowskiej - 3 Maja 40/42 Międzyrzec Podlaski Lubelskie
27 ZS nr. 1 im. K. Wielkiego - Budowlana 4 MińskMazowiecki Mazowieckie
28 Zespół Szkół Ogólnokształcących - 15 Pułku Piechoty "Wilków" 6 Dęblin Lubelskie
29 XIV LO im.S.Staszica - Nowowiejska 37A Warszawa Mazowieckie
30 Zespół Szkół im.Z.Chmielewskiego - Spółdzielcza 17 Nałęczów Lubelskie
31 Zespół Szkół Rolniczych - ks. St. Suchowolca 26 Białystok Podlaskie
32 III LO im. Słowackiego - Armii Krajowej 17 Piotrków Trybunalski Łódzkie
33 I LO im. B.Prusa - Floriańska 10 Siedlce Mazowieckie
33 II Lo im. Piotra Firleja - 1 Maja 66/74 Lubartów Lubelskie
35 Zespół Szkół Elektronicznych - Wojciechowska 38 Lublin Lubelskie
36 ZS Zawodowych nr 2 im. 5 Pułku Ułanów Zasławskich - Batalionu Czwartaków 4 Ostrołęka Mazowieckie
37 Zespół Szkół im. Prezydenta Ignacego Mościckiego - Inżynierska 1 Zielonka Mazowieckie
38 ZS Ponadgimnazjalnych im. I.Wyssogoty Zakrzewskiego - Piłsudskiego 45 Żelechów Mazowieckie
39 I LO im.M.Skłodowskiej-Curie - Sadowa 11 SokołówPodlaski Mazowieckie
40 Zespół Szkół Nr 2 im.J.Długosza - Traugutta 12 Wieluń Łódzkie
41 LO im. B. Prusa - Sienkiewicza 10 Skierniewice Łódzkie
42 Zespół Szkół Zawodowych - Tysiąclecia 3 Dęblin Lubelskie
43 I LO im. Gen. J.Bema - Traugutta 1 Ostrołęka Mazowieckie
44 Technikum nr 1 w Augustowskim Centr.Eduk. - Kard. Wyszyńskiego 3 Augustów Podlaskie
45 Technikum Informatyczne (ZSZnr1 im.W.Korżyka) - Żytnia 5 Ryki Lubelskie
46 Zespół Szkół im. L.Bergerowej - Kutnowska 30 Płock Mazowieckie
47 LO im. P.Skargi - Piotra Skargi 2 Pułtusk Mazowieckie
47 Zespół Szkół Mechanicznych - J.A. Komeńskiego 39 Elbląg Warmińsko-mazurskie
49 II LO im. E.Plater - Narutowicza 39 Biała Podlaska Lubelskie
49 Technikum nr 24 (ZS nr 26) - Urbanistów 3 Warszawa Mazowieckie
49 XXXI LO im.L.Zamenhofa - Kruczkowskiego 4 Łódź Łódzkie
52 Technikum Nr 2 im.5 Pułku Ułanów Zasławskich - Batalionu Czwartaków 4 Ostrołęka Mazowieckie
53 I LO im. J. Zamoyskiego - Szkolna 3 Łęczna Lubelskie
54 LXIII LO im. Lajosa Kossutha w Warszawie - Hirszfelda 11 Warszawa Mazowieckie
54 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II - Zwoleńska 12 Lipsko Mazowieckie
56 Samorządowe LO w ZSS Nr 1 - M.C.Skłodowskiej 5 Opoczno Łódzkie
56 ZS Nr 2 - Gen. Wł. Sikorskiego 25 Kraśnik Lubelskie
58 I Liceum Profilowane w ZS Nr 1 im. M. Curie-Skłodowskiej - I Armii Wojska Polskiego 89 Wyszków Mazowieckie
59 LO im. Adama Mickiewicza - Lipowa 23 Opole Lubelskie Lubelskie
60 Technikum Łączności im. J.Groszkowskiego w ZS nr 37 im. A. Osieckiej - Al. Stanów Zjednoczonych 24 Warszawa Mazowieckie
60 Zespół Szkół Nr 10 im. S.Staszica - Perzyńskiego 10 Warszawa Mazowieckie
62 Technikum Informatyczne.ZSP nr 2 CKP - II Armii Wojska Polskiego 20 Garwolin Mazowieckie
62 Zespół Szkół Elektronicznych im. S.Staszica - Łaska 61 Zduńska Wola Łódzkie
64 VIII LO im. Z.Nałkowskiej - Słowicza 5 Lublin Lubelskie
65 Zespół Szkół Nr 1 im. K.K. Baczyńskiego - Marii Skłodowskiej-Curie 24 SokołówPodlaski Mazowieckie
65 ZS Zawodowych nr 1 - Pomologiczna 6 Skierniewice Łódzkie
67 ZSP im.S.Staszica - Szkolna 1-3 Wieruszów Łódzkie
68 LO im. Marii Konopnickiej - Marsz. J. Piłsudskiego 26 Legionowo Mazowieckie
68 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 - Kossaka 1a Opoczno Łódzkie
70 ZSZ nr 1 - Górska 39 Nowy Dwór Mazowiecki Mazowieckie
71 ZS nr 3 im. J. i H. Małeckich - Koszykowa 1 Ełk Warmińsko-mazurskie
72 Technikum Informatyczne (ZSTiL Nr2) - Kilińskiego 8c GrodziskMazowiecki Mazowieckie
73 Zespół Szkół Zawodowych nr 2 - Gen. K. Sosnkowskiego 43 MińskMazowiecki Mazowieckie
74 LO im. Tomasza Zana w Pruszkowie - Daszyńskiego 6 Pruszków Mazowieckie
75 III LO im.Gen Sowińskiego - Rogalińska 2 Warszawa Mazowieckie
76 Technikum w ZS z Oddz.Integr. im. S.Staszica - Sienkiewicza 57 Białystok Podlaskie
76 ZS Nr 22 im. Emiliana Konopczyńskiego - Konopczyńskiego 4 Warszawa Mazowieckie
78 IV LO im. C.K. Norwida - Zwierzyniecka 9A Białystok Podlaskie
78 ZS Ponadgimn. im. H. Sucharskiego - Mazowiecka 25 Przasnysz Mazowieckie
80 V LO im. Poświatowskiej - Saperów 14 c Elbląg Warmińsko-mazurskie
80 ZS Ponadgimnazjalnych nr 3 -Technikum Energetyczne - Czapliniecka 96 Bełchatów Łódzkie
82 I LO im. Kazmierza Wielkiego - Marii Konopnickiej 13 Łęczyca Łódzkie
83 II LO im. Jana Pawła II - Komisji Edukacji Narodowej 6 Zduńska Wola Łódzkie
83 ZS im. Bohaterów Września 1939 r. - Kopernika 8a Iława Warmińsko-mazurskie
85 Zespół Szkół nr 6 - Sikorskiego 21 Suwałki Podlaskie
86 XXX LO im.J.Śniadackiego - Wolność 1/3 Warszawa Mazowieckie
87 ZS im. Jadwigi Grodzkiej - Al. JP II 1 Łęczyca Łódzkie
88 Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej - Tadeusza Kosciuszki 98 Biłgoraj Lubelskie
88 ZS Ponadgimnazjalnych - Różana 8 Niemce Lubelskie
90 IV Liceum Ogólnokształcące im. S. Sempołowskiej - Szkolna 4 Lublin Lubelskie
90 Zespół Szkół Nr 3 - Międzyrzecka 70 Łuków Lubelskie
92 LO im.W.Jagiełły - 3-go Maja 4 Płock Mazowieckie
92 ZS Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. J. Śniadeckiego - Parkowa 6 Pionki Mazowieckie
94 LO w ZS im M.Kopernika - Mickiewicza 11 Sokółka Podlaskie
94 Technikum Nr 6 - Bałtycka 37a Olsztyn Warmińsko-mazurskie
96 IX LO im. Hoffmanowej - Emilii Plater 29 Warszawa Mazowieckie
96 IX LO im. Jarosława Dąbrowskiego - Ignacego Paderewskiego 24 Łódź Łódzkie
96 ZSTiO - Sienkiewicza 57 Białystok Podlaskie
99 I LO (ZSO) im.J.I.Kraszewskiego - Kraszewskiego 1 Biała Podlaska Lubelskie
99 I LO im. J. Lelewela - Szkolna 3 Żelechów Mazowieckie
101 Zespół Szkół Nr 1 - Św. Antoniego 29 Tomaszów Mazowiecki Łódzkie
102 ZS CKP - Piłsudskiego 51 Sochaczew Mazowieckie
103 Zespół Szkół Nr 2 im. J. Bema - Wójtowska 3 Milanówek Mazowieckie
103 ZS Chemicznych i Przemysłu Spożywczego - al. Racławickie 7 Lublin Lubelskie
105 II LO im. Hetmana J.Zamoyskiego - Ogrodowa 16 Lublin Lubelskie
105 III LO im.płk.D.Czachowskiego - Traugutta 44 Radom Mazowieckie
107 II LO im. M. Konopnickiej - Kusocińskiego 8 Radom Mazowieckie
108 VI LO im. Zygmunta Augusta - Warszawska 8 Białystok Podlaskie
108 Zespół Szkół Transportowo-Komunikacyjnych - Zemborzycka 82 Lublin Lubelskie
108 ZS Ponadgimnazjalnych nr 19 im. K. Wojtyły - XLVI LO - Żeromskiego 115 Łódź Łódzkie
111 Zespół Szkół Nr 1 - Żwirki i Wigury 4 GrodziskMazowiecki Mazowieckie
112 Zespół Szkół Technicznych - Kilińskiego 4 Płock Mazowieckie
113 ZS Mechanicznych i Ogólnokształcących nr 5 im. J. Piłsudskiego - Przykoszarowa 22 Łomża Podlaskie
114 CXXII LO im. I. Domeyki - Staffa 3/5 Warszawa Mazowieckie
115 ZS Ponadgimn. nr 4 Technikum Ekonomiczno-Hotelarskie - Czapliniecka 98 Bełchatów Łódzkie
116 XLVII LO im. S.Wyspiańskiego - Międzyborska 64/70 Warszawa Mazowieckie
117 IV LO im. A.Mickiewicza - Saska 59 Warszawa Mazowieckie
118 VI LO im.H.Kołłątaja - Mickiewicza 36 Lublin Lubelskie
118 Zespół Szkół Nr 3 - Wyścigowa 31 Lublin Lubelskie
120 ZS Weterynaryjnych i Ogólnokształcących Nr 7 - Stacha Konwy 11 Łomża Podlaskie
121 XIX LO im.Kuncewiczów (w ZSO nr 5) - Rzeckiego 10 Lublin Lubelskie
122 I LO im. M. Skłodowskiej-Curie - Słowackiego 12 Ryki Lubelskie
122 V Liceum Ogólnokształcące im. Jana III SObieskiego - Miodowa 5 Białystok Podlaskie
122 Zespół Szkół Ogólnokształcących - LO im. F. Chopina - 15 Sierpnia 4 Sochaczew Mazowieckie
125 Zespół Szkół Nr 2 im. M.Kopernika - I Armii Wojska Polskiego 82 Wyszków Mazowieckie
126 I LO im.Z.Krasińskiego - 17 Stycznia 66 Ciechanów Mazowieckie
127 Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych - Narutowicza 12 Radomsko Łódzkie
128 I LO - Partyzantów 8 RadzyńPodlaski Lubelskie
128 I LO im.S.Konarskiego - Konopnickiej 16 Zambrów Podlaskie
130 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 - Ks. J. Popiełuszki 8 Siedlce Mazowieckie
131 III LO im. C.K. Norwida - Akademicka 8 Zamość Lubelskie
132 II LO im.Św.Królowej Jadwigi - B.Prusa 12 Siedlce Mazowieckie
132 Lubelskie Centrum Edukacji Zawodowej im.K.K Baczyńskiego - Magnoliowa 8 Lublin Lubelskie
132 Powiatowe Centrum Edukacji Zawodowej im. Z. Puławskiego - Szkolna 1 Świdnik Lubelskie
135 ZS nr 1 - Szpitalna 10 Piaseczno Mazowieckie
136 Zespół Szkół w Sokółce - Mickiewicza 11 Sokółka Podlaskie
137 Katolickie Liceum Przymierza Rodzin (Katolickie LO) - Staszica 11 Garwolin Mazowieckie
138 Zespół Szkół nr 1 - Faustyna Piaska 5 Płock Mazowieckie
138 Zespół Szkół Nr 5 - Sikorskiego 5 Ełk Warmińsko-mazurskie
140 Zespół Szkół im. W.Reymonta - Mirkowska 39 Konstancin-Jeziorna Mazowieckie
140 Zespół Szkół Ponadgimnazajlnych Nr 2 - Oskara Langego 8 Siedlce Mazowieckie
140 ZSZ nr 2 im. Żwirki i Wigury - Brzeska 71 Biała Podlaska Lubelskie
143 VIII LO z Oddz.Integr. w ZSP nr 3 - Ks. J. Popiełuszki 8 Siedlce Mazowieckie
144 XII LO im. H. Sienkiewicza - Sienna 53 Warszawa Mazowieckie
145 II LO im. Kazimierza Jagiellończyka - Królewiecka 42 Elbląg Warmińsko-mazurskie
146 II LO w ZSZ Nr 1 - Modrzewskiego 24 Włodawa Lubelskie
146 LO im. 15 Pułku Piechoty "Wilków 6" - 15 Pułku Piechoty "Wilków" 6 Dęblin Lubelskie
148 XXIII LO im. M. Skłodowskiej-Curie - Naddnieprzańska 2/4 Warszawa Mazowieckie
149 III LO im. Unii Lubelskiej - pl. Plac Wolności 4 Lublin Lubelskie
150 I Liceum Ogólnokształcące im. H. Sienkiewicza - Kościuszki 16 Koluszki Łódzkie
151 LXX LO im.A.Kamińskiego - Dembowskiego 1 Warszawa Mazowieckie
152 I LO im.J.Piłsudskiego w ZS - Długa 35 Garwolin Mazowieckie
152 I LO im.St.Wyspiańskiego - Wyspiańskiego 1 Mława Mazowieckie
154 XI LO im. M.Reja - Królewska 19/21 Warszawa Mazowieckie
154 XIII LO im. M.Piotrowiczowej - Z.Pacanowskiej 4 Łódź Łódzkie
156 Technikum (ZS Techn-Inf) - Rycerska 2 Elbląg Warmińsko-mazurskie
156 XLV LO - Minerska 1/3 Łódź Łódzkie
156 XXVII LO w ZS nr 10 - Biedronki 13 Lublin Lubelskie
159 Zespół Szkół Zawodowych - 3 Maja 25 Hajnówka Podlaskie
159 ZS Zawodowych Nr 2 i. Wyczółkowskiego - Wyczółkowskiego 10 Ryki Lubelskie
161 IX LO im. K. Hoffmanowej - Hoża 88 Warszawa Mazowieckie
162 I LO im. M. Kopernika - Więckowskiego 41 Łódź Łódzkie
163 Publiczne LO Politechniki Łódzkiej - Różyckiego 5 Łódź Łódzkie
164 LO nr 1 im.K.I.Gałczyńskiego - Gen. Juliana Filipowicza 9 Otwock Mazowieckie
164 XXVI LO im. K.K.Baczyńskiego - Wileńska 22a Łódź Łódzkie
166 XXI LO im.Św.S.Kostki - ks. Michała Słowikowskiego 6 Lublin Lubelskie
166 Zespół Szkół Nr 1 im. W.Grabskiego - Podwale 11 Lublin Lubelskie
166 Zespół Szkół Nr 28 - Gen. Zajączka 7 Warszawa Mazowieckie
166 ZS Ogólnokształcących nr 2 - Przyjaźni 12 Lublin Lubelskie
170 LO w ZS z Oddz. Integr. im. S. Staszica - Sienkiewicza 57 Białystok Podlaskie
170 Technikum nr 3 z Oddział. Integr. w ZS Ponadgimnazj. - Ks. J. Popiełuszki 8 Siedlce Mazowieckie
170 Technikum ZSH - Saperów 14 c Elbląg Warmińsko-mazurskie
170 XXI LO im.B.Prusa - Kopernika 2 Łódź Łódzkie
174 LI LO - Kadrowa 5/15 Warszawa Mazowieckie
175 Katolickie LO SPSK - Nałkowskiej 2 Łódź Łódzkie
175 Śródziemnomorskie LO - Kowalska 4 Lublin Lubelskie
175 XXXII LO im. H.Poświatowskiej - Czajkowskiego 14 Łódź Łódzkie
175 ZS Ogólnokształcących im. J. Kochanowskiego - Kilińskiego 25 Radom Mazowieckie
179 I LO im. S Staszica - al. Racławickie 26 Lublin Lubelskie
179 LO im. Marii Sadzewiczowej - Wyspiańskiego 18 Łochów Mazowieckie
179 LXXII LO im. gen. Jakuba Jasińskiego - Grochowska 346/348 Warszawa Mazowieckie
179 Technikum nr 10 im. Jana Szczepanika - Strykowska 10/18 Łódź Łódzkie
179 XXII LO im.Jose Marti - Staffa 111 Warszawa Mazowieckie
179 XXXIII LO im.M.Kopernika - Bema 76 Warszawa Mazowieckie
185 Państwowe Szkoły Budownictwa i Geodezji - al. Racławickie 5 Lublin Lubelskie
185 Śródziemnomorskie LO - Kowalska 4 Lublin Lubelskie
185 V Liceum Ogólnokształcące - Krasickiego 2 Olsztyn Warmińsko-mazurskie
185 Zespół Szkół Handlowych - Saperów 14 c Elbląg Warmińsko-mazurskie
189 I LO im. T. Kościuszki - Bernatowicza 4 Łomża Podlaskie
189 III LO - Leszczynowa 16 Biała Podlaska Lubelskie
189 IV LO (ZS Nr 4) - Kryńskiego 10 Łuków Lubelskie
189 LO im. J.Słowackiego - Słowackiego 4/10 Otwock Mazowieckie
189 Pallotyńskie Gimnazjum i LO im. S. Batorego - Aleja Warszawska 31 Lublin Lubelskie
189 XIV Liceum Ogólnokształcace - Radzyńska 5 Lublin Lubelskie
189 Zespół Szkół Nr 20 im. J. Bema - Marynarska 2/6 Warszawa Mazowieckie
189 ZS Technicznych im. Gen. Z. Bohusza-Szyszko - Graniczna 2 Chełm Lubelskie
197 X Liceum im. Królowej Jadwigi - Woronicza 8 Warszawa Mazowieckie
197 X LO w ZS Elektronicznych - Wojciechowska 38 Lublin Lubelskie
197 Zespoł Szkół Budowlanych - Słowicza 3 Lublin Lubelskie
197 Zespół Szkół im. J. Piłsudskiego - Długa 35 Garwolin Mazowieckie
197 ZS nr 10 - Biedronki 13 Lublin Lubelskie
197 ZS Nr 3 - Jana Matejki 9 Wyszków Mazowieckie
197 ZS Nr 5 im. Jana Pawła II - Elsnera 5 Lublin Lubelskie
197 ZS Ogólnokształcących - Tadeusza Kościuszki 41/43 Biłgoraj Lubelskie
205 I LO im. M. Konopnickiej - Mickiewicza 3 Suwałki Podlaskie
205 II Liceum im. G.Narutowicza - Nowa 11/13 Łódź Łódzkie
205 II LO im.KEN w ZSO nr1 - Kaniowczyków 9 Puławy Lubelskie
205 II LO w ZSPonadgimnazjalnych - Sikorskiego 15 RadzyńPodlaski Lubelskie
205 IX LO im. M. Kopernika - Andrzeja Struga 6 Lublin Lubelskie
205 VIII LO im. Władysława IV - Jagiellońska 38 Warszawa Mazowieckie
205 XXI LO im. H. Kołłątaja - Grójecka 93 Warszawa Mazowieckie
205 Zespół Szkół Nr 1 im. JP II - Al. Jana Pawła Ii 13 Przysucha Mazowieckie
205 ZS nr 1 im. St. Staszica - Sienkiewicza 8 Płońsk Mazowieckie
205 ZS Ogólnokształcących im. J. P. II - Lelewela 37 Krasnobród Lubelskie
205 ZS Ponadgimnazjalnych im. T. Kościuszki - Kościuszki 19 Sobolew Mazowieckie
205 ZS Rolniczych CKP i CKU im.S.Staszica - Glówna 49 Miętne Mazowieckie
205 ZS Samochodowych im.S.Syroczyńskiego - Aleja Jana Długosza 10A Lublin Lubelskie
218 Akademickie LO przy Polsko Jap. Wyższej Szkole Technik Komp. - Szczęśliwicka 33a Warszawa Mazowieckie
218 I LO im. A. Mickiewicza - Mickiewicza 3 Węgrów Mazowieckie
218 III LO im. Jana Pawła II - Saperów 14 F Elbląg Warmińsko-mazurskie
218 III LO im.T.Kościuszki - Sienkiewicz 46 Łódź Łódzkie
218 IV LO im. Dra T. Chałubińskiego - Mariacka 25 Radom Mazowieckie
218 Niepubliczne L.O. nr 81 SGH - Świeradowska 43 Warszawa Mazowieckie
218 Technikum Centrum Szkół Technicznych - prym. Wyszyńskiego 39b Zamość Lubelskie
218 Technikum Nr 1 w ZS Ekonomiczno-Gastronomicznych - Konopnickiej 3 Otwock Mazowieckie
218 XLIV LO - Wacława 22/24 Łódź Łódzkie
218 Zespół Szkół Technicznych im. Andersa - Stołeczna 21 Białystok Podlaskie
218 Zespół Szkół Zawodowych Nr 5 - Jagiellońska 29 Chełm Lubelskie
218 ZS nr 1 - Piasta 14 Milanówek Mazowieckie
218 ZS nr 61 im. T. Reytana-VI LO - Wiktorska 30/32 Warszawa Mazowieckie
218 ZS Ponadgimnazjalnych nr 13 im. Sybiraków - Skrzydlata 15 Łódź Łódzkie
218 ZS Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. B. Głowackiego - sobieskiego 5 Krasnystaw Lubelskie
218 ZS Sportowych Nr 50 im. J. Kusocińskiego - S. Lindego 20 Warszawa Mazowieckie
234 LXIV LO im.St.I.Witkiewicza - Elbląska 51 Warszawa Mazowieckie
234 XLI Liceum Prodilowane (w ZS Nr 26) - Kiwerska 3 Warszawa Mazowieckie
234 ZS Elektronicznych im. Boh. Westerplatte - Sadkowska 19 Radom Mazowieckie