Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej Zgadzam się
Archiwum - Ranking IT Szkoła 2013

Ranking szkół ponadgimnazjalnych IT Szkoła jest sporządzany na podstawie pomiaru aktywności udziału uczniów szkół ponadgimnazjalnych w poszczególnych kategoriach działań programu: kursach dla uczniów, wszechnicy informatycznej stacjonarnej, wszechnicy informatycznej online, konkursach IT, akademickich kołach naukowych oraz we wszechnicy na kołach. Ranking jest sporządzany w układzie ogólnopolskim oraz wojewódzkim dla wszystkich szkół zarejestrowanych w programie: http://it-szkola.edu.pl/slist.
Aktualizacje rankingu są sporządzane i prezentowane raz w miesiącu, w drugą środę każdego miesiąca.

Poniżej przedstawiamy czerwcowe wyniki rankingu, które są jednocześnie wynikami starań i aktywności szkół za cały rok 2012/2013.

Najlepsze szkoły w rankingu ogólnopolskim oraz w rankingach wojewódzkich otrzymają nagrody:

W rankingu ogólnopolskim za zajęcie:
I – III miejsca szkoły otrzymają projektor, tablet oraz statuetki okolicznościowe
IV – X miejsca szkoły otrzymają tablety oraz statuetki okolicznościowe

W rankingu wojewódzkim za zajęcie:
I miejsca szkoły otrzymają tablety oraz plakietki okolicznościowe (nie dotyczy szkół nagrodzonych w rankingu ogólnopolskim)

Ponadto wszystkie szkoły, które odnotowały aktywność uczniów w Programie powyżej 10 pkt, otrzymają plakietki okolicznościowe.

Oficjalne wręczenie nagród odbędzie się w siedzibie Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki, 10 października 2013, podczas konferencji prezentującej innowacyjne programy i metody nauczania w zakresie fizyki i informatyki dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Konferencja będzie realizowana w ramach projektów PO KL realizowanych przez Warszawską Wyższą Szkołę Informatyki: Informatyka – mój sposób na poznanie i opisanie świata – program nauczania informatyki z elementami przedmiotów matematyczno-przyrodniczych oraz  Wirtualne Laboratoria Fizyczne  nowoczesną metodą nauczania.

Kryteria oraz wagi pozycjonowania szkół w rankingu IT Szkoła – 2013:

  1. Wskaźnik liczby uczniów aktywnych w programie IT Szkoła (20%)
  2. Wskaźnik liczby zrealizowanych kursów, przypadających na jednego ucznia, aktywnego w programie IT Szkoła (20%)
  3. Wskaźnik liczby zrealizowanych wykładów (20%)
  4. Średni wynik uzyskany w szkole z testów po rozwiązaniu testu przy pierwszym „podejściu” (10%)
  5. Średni wynik uzyskany ze wszystkich testów w szkole (10%)
  6. Udział w konkursach  (14%)
  7. Udział w pracach akademickich kół naukowych (5%)
  8. Zgłoszenie szkoły (1%)

Ranking na dzień 19 czerwiec 2013 (w nawiasach podano różnice pozycji w stosunku do rankingu z dnia 08.05.2013) ustalony na podstawie:
- realizacji 11 kursów
- wyników konkursów:
    - „Magia Świąt”
    - „Dlaczego warto zostać informatykiem?”
    - I zawody IT Szkoły w programowaniu
- udziału w pracach akademickich kół naukowych
Zobacz wyniki pierwszej edycji rankingu: Archiwum: I edycja rankingu IT Szkoła - 2012

Filtrowanie województw:
1 III Liceum Ogólnokształcące - pl. Plac Wolności 4 Lublin Lubelskie
1 Zespół Szkół Tekstylno-Handlowych - Gimnazjalna 13 Żagań Lubuskie
2 I Liceum Ogólnokształcące - Brukowa 2 Białystok Podlaskie
3 Zespół Szkół Technicznych - Kościuszki 5 Rybnik Śląskie
4 II Liceum Ogólnokształcące - 1 Maja 66/74 Lubartów Lubelskie
5 Zespół Szkół Agro-Technicznych im. Wincentego Witosa w Ropczycach - Adama Mickiewicza 13 Ropczyce Podkarpackie
6 Technikum nr 1 - 11 Listopada 20 Ostrołęka Mazowieckie
7 Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu - Św. Ducha 1 Jarosław Podkarpackie
8 Liceum Ogólnokształcących im. Bolesława Prusa - Sienkiewicza 10 Skierniewice Łódzkie
9 Technikum w Zespole Szkół nr 2 im. Jana Długosza - Traugutta 12 Wieluń Łódzkie
10 II Liceum Ogólnokształcące w Legnicy - Zielona 17 Legnica Dolnośląskie
11 Zespół Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku w Iławie - Kopernika 8a Iława Warmińsko-mazurskie
12 XI Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej w Krakowie - os. Teatralne 33 Kraków Małopolskie
13 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Czeladzi - Grodziecka 29 Czeladź Śląskie
14 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Opolu - K. Pułaskiego 3 Opole Opolskie
15 XIV Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 9 w Białymstoku - Upalna 26 Białystok Podlaskie
15 Zespół Szkół Elektronicznych - Tyrankiewiczów 2 Bolesławiec Dolnośląskie
16 Zespół Szkół Zawodowych nr 2 im. Powstańców Warszawy - Gen. K. Sosnkowskiego 43 Mińsk Mazowiecki Mazowieckie
17 I Liceum Ogólnokształcące - Korczaka 6 Tychy Śląskie
18 I Liceum Ogólnokształcące - Partyzantów 8 Radzyń Podlaski Lubelskie
19 I Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa w Siedlcach - Floriańska 10 Siedlce Mazowieckie
20 III Liceum Ogólnokształcące w Piotrkowie Trybunalskim - Armii Krajowej 17 Piotrków Trybunalski Łódzkie
21 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych - al. Jana Pawła II 25 Jelenia Góra Dolnośląskie
22 I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie - al. Racławickie 26 Lublin Lubelskie
23 Zespół Szkół Rolniczych CKP w Białymstoku - ks. St. Suchowolca 26 Białystok Podlaskie
24 Technikum nr 3 - Koszykowa 1 Ełk Warmińsko-mazurskie
25 V Liceum Ogólnokształcące - Senatorska 32 Legnica Dolnośląskie
26 IX Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego - Żeromskiego 31 Gdynia Pomorskie
27 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 - Szczecińska 60 Słupsk Pomorskie
28 Zespół Szkół im. C. K. Norwida w Nowym Mieście Lubawskim - 3 Maja 24 Nowe Miasto Lubawskie Warmińsko-mazurskie
29 II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujezycznymi im. Św. Królowej Jadwigi w Siedlcach - B.Prusa 12 Siedlce Mazowieckie
29 Zespół Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego - Budowlana 4 Mińsk Mazowiecki Mazowieckie
30 I Liceum Ogólnokształcące - Plac Klasztorny 7 Legnica Dolnośląskie
31 II Liceum Ogólnokształcące - Narutowicza 39 Biała Podlaska Lubelskie
32 III Liceum Ogólnokształcące - dr Jordana 4 Wałbrzych Dolnośląskie
33 XIII Liceum Ogólnokształcące - Z.Pacanowskiej 4 Łódź Łódzkie
34 II Liceum im. K. K. Baczyńskiego - 11 Listopada 7a Konin Wielkopolskie
35 Liceum Ogólnokształcące nr VII - Krucza 49 Wrocław Dolnośląskie
36 III Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Olsztynie - Sybiraków 3 Olsztyn Warmińsko-mazurskie
37 Zespół Szkół Akademickich - Szosa Kisielińska 18 Zielona Góra Lubuskie
38 Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Henryka Sienkiewicza w Szydłowcu - Zamkowa 1 Szydłowiec Mazowieckie
39 Technikum Nr 2 w Zespole Szkół Elektronicznych - Łaska 61 Zduńska Wola Łódzkie
40 Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Skargi - Piotra Skargi 2 Pułtusk Mazowieckie
41 I Liceum Ogólnokształcące im.Henryka Sienkiewicza w Koluszkach - Kościuszki 16 Koluszki Łódzkie
42 Liceum Ogólnokształcące nr I im. Jana III Sobieskiego w Oławie - Plac Zamkowy 10 Oława Dolnośląskie
42 Zespół Szkół im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego - Obornicka 1 Bolechowo Wielkopolskie
43 Zespół Szkół Ogólnokształcących w Wolsztynie - Poniatowskiego 7 Wolsztyn Wielkopolskie
44 I Liceum Ogólnokształcące - Chopina 6 Lubartów Lubelskie
45 Zespół Szkół Alternatywnych - Łużycka 8 Kłodzko Dolnośląskie
46 XXXI Liceum Ogólnokształcące - Kruczkowskiego 4 Łódź Łódzkie
47 Zespół Szkół Techniczno - Usługowych w Trzebini - Gwarków 3 Trzebinia Małopolskie
48 Zespół Szkół Ekonomicznych im. Wincentego Stysia w Świdnicy - Księżnej Agnieszki 2 Świdnica Dolnośląskie
49 XV Liceum Ogólnokształcące - Traktorowa 77 Łódź Łódzkie
50 Zespół Szkół nr 1 w Międzychodzie - Gwardii Ludowej 6a Międzychód Wielkopolskie
51 Technikum nr 2 - I Armii Wojska Polskiego 82 Wyszków Mazowieckie
52 Technikum nr 5 - Przykoszarowa 22 Łomża Podlaskie
53 Zespół Szkół Budowlano-Informatycznych im. Mikołaja Kopernika - Rybnicka 5 Żory Śląskie
54 Technikum nr 6 - M.Kopernika 16 Łomża Podlaskie
55 Katolickie Liceum Ogólnokształcące SPSK im. kard. Stefana Wyszyńskiego - Sienkiewicza 60 Zawiercie Śląskie
56 Zespół Szkół Elektronicznych im. Boh. Westerplatte w Radomiu - Sadkowska 19 Radom Mazowieckie
57 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 - Dworcowa 5 Wejherowo Pomorskie
58 Zespół Szkół Elektroniczno - Telekomunikacyjnych - Kilińskiego 4 Leszno Wielkopolskie
59 I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni - Pl. Ks. A. Czaplińskiego 1 Bochnia Małopolskie
59 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 19 - Żeromskiego 115 Łódź Łódzkie
60 Zespół Szkół Medycznych w Bydgoszczy - Swarzewska 10 Bydgoszcz Kujawsko-pomorskie
61 ZS nr10 im. S.Staszica - Perzyńskiego 10 Warszawa Mazowieckie
62 Technikum nr 24 w ZS nr 26 - Urbanistów 3 Warszawa Mazowieckie
63 Zespół Szkół Licealno-Technicznych w Kluczborku - Sienkiewicza 20 Kluczbork Opolskie
64 ZS Ponadgimnazjalnych im. AK Obwodu "Głuszec" - Piotra Skargi 12 Grójec Mazowieckie
65 I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Warszawska 19 Kozienice Mazowieckie
66 IV LO im. B. Krzywoustego - Faustyna Piaska 5 Płock Mazowieckie
66 Powiatowy Zespół Szkół - Parkowa Oborniki Śląskie Dolnośląskie
67 I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Kielcach - Ściegiennego 15 Kielce Świętokrzyskie
68 Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych - Fryderyka Skarbka 4 Legnica Dolnośląskie
69 II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Zduńskiej Woli - Komisji Edukacji Narodowej 6 Zduńska Wola Łódzkie
70 Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 - Mikołaja Kopernika 16 Łomża Podlaskie
71 Technikum nr 2 - Sikorskiego 21 Suwałki Podlaskie
72 Technikum nr 1 - Szpitalna 10 Piaseczno Mazowieckie
73 Zespół Szkół i Placówek Oświatowych im. Emila Godlewskiego w Nysie - Rodziewiczówny 1 Nysa Opolskie
74 Technikum Energetyczno-Informatyczne - Długa 6 Lublin Lubelskie
75 Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Skale - Ks.Stanisława Połetka 30 Skała Małopolskie
76 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 - Gimnazjalna 2 Prudnik Opolskie
77 Zespół Szkół im. Z. Chmielewskiego - Spółdzielcza 17 Nałęczów Lubelskie
77 Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Gorzowie Wielkopolskim - Czereśniowa 4e Gorzów Wielkopolski Lubuskie
78 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Krośnie - Rzeszowska 10 Krosno Podkarpackie
79 I Liceum Ogólnokształcące w Rykach - Słowackiego 12 Ryki Lubelskie
79 Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika - Jakuba Starszego 6 Iłża Mazowieckie
80 II Liceum Ogólnokształcące - Orylska 9 Ciechanów Mazowieckie
81 I Liceum Ogólnokształcące im. J. Zamoyskiego w Łęcznej - Szkolna 3 Łęczna Lubelskie
82 II Liceum Ogólnokształcące - Wojska Polskiego 84 Grajewo Podlaskie
83 ZSP im. Wincentego Witosa - Czerska 1 Jasieniec Mazowieckie
84 III Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej - Łukasiewicza 11 Płock Mazowieckie
85 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Barlinku - Szosowa 2 Barlinek Zachodniopomorskie
86 Samorządowe Liceum Ogólnokształcące - M.C.Skłodowskiej 5 Opoczno Łódzkie
87 II Liceum Ogólnokształcące w Szydłowcu - Kościuszki 39 Szydłowiec Mazowieckie
88 Zespół Szkół nr 28 - Gen. Zajączka 7 Warszawa Mazowieckie
89 II Liceum Ogólnokształcące w Pionkach - Parkowa 6 Pionki Mazowieckie
89 Zespół Szkół im. Kazimierza Jagiellończyka - Bogdanowicza 9 Łęczna Lubelskie
90 Powiatowy Zespół Szkół nr 2 - Żeromskiego 2 Trzebnica Dolnośląskie
91 Technikum przy ZS nr3 w Tomaszowie Lubelskim - Gen. Józefa Hallera 5 Tomaszów Lubelski Lubelskie
91 Zespół Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino - Wojska Polskiego 1 Września Wielkopolskie
92 Zespół Szkół Budowlanych - Technikum nr 4 - Górnośląska 2 Żary Lubuskie
93 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Władysława Reymonta w Bierutowie - Plac Kościelny 2 Bierutów Dolnośląskie
94 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Tarnobrzegu - Św. Barbary 1B Tarnobrzeg Podkarpackie
95 Zespół Szkół nr 25 - Skwierzyńska 1-7 Wrocław Dolnośląskie
96 II Liceum Ogólnokształcące w Puławach - Kaniowczyków 9 Puławy Lubelskie
96 IV Liceum Ogólnokształcące - Saska 59 Warszawa Mazowieckie
96 Liceum Ogólnokształcące w Bieczu - Tysiąclecia 2 Biecz Małopolskie
96 Zespół Szkół Rolniczych im. W.St. Reymonta - Długa 130 Czartajew Podlaskie
97 Zespół Szkół Politechnicznych "ENERGETYK" - Al. Wyzwolenia 5 Wałbrzych Dolnośląskie
98 Liceum Ogólnokształcące im.Tadeusza Kościuszki - Ogrodowa 3 Krzeszowice Małopolskie
98 Technikum - Kilińskiego 8c Grodzisk Mazowiecki Mazowieckie
99 XII Liceum Ogólnokształcące w Krakowie - os. Kolorowe 29 a Kraków Małopolskie
100 I Liceum Ogólnokształcące im. St. Dubois w Koszalinie - Komisji Edukacji Narodowej 1 Koszalin Zachodniopomorskie
101 Zespół Szkół Łączności w Krakowie - Monte Cassino 31 Kraków Małopolskie
102 Technikum Transportowo-Komunikacyjne - Zemborzycka 82 Lublin Lubelskie
103 Noworudzka Szkoła Techniczna - Stara Droga 4 Nowa Ruda Dolnośląskie
104 Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju - Tadeusza Kościuszki 41/43 Biłgoraj Lubelskie
105 Zespół Szkół Technicznych - Rybnicka 44 Mikołów Śląskie
106 ZS im. Jadwigi Grodzkiej - Al. JP II 1 Łęczyca Łódzkie
107 ZS Ogólnokształcących nr 1 I LO - Kasprowicza 11 Racibórz Śląskie
108 II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja - Gen. Wł. Sikorskiego 25 Kraśnik Lubelskie
108 XLI Liceum Ogólnokształcące im. J.Lelewela - Kiwerska 3 Warszawa Mazowieckie
109 Technikum nr 5 w Krośnie - Rzeszowska 10 Krosno Podkarpackie
110 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 - Kopernika 16A Szczecin Zachodniopomorskie
111 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Ustroniu - 3 Maja 15 Ustroń Śląskie
112 Samorządowe Liceum Ogólnokształcące - Wyszyńskiego 2 Głogów Małopolski Podkarpackie
113 Liceum Ogólnokształcące - Szeroka 1/7 Złoczew Łódzkie
113 Zespół Szkół Mechanicznych - Jagiellońska 32 Kielce Świętokrzyskie
113 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim - Św. Antoniego 29 Tomaszów Mazowiecki Łódzkie
114 Technikum Elektryczno-Elektroniczne - Narutowicza 12 Radomsko Łódzkie
115 XVIII LO w ZS Technicznych i Ogólnokształcących nr 3 im. Edwarda Abramowskiego - Harcerzy Września 1939 r nr 2 Katowice Śląskie
115 Zespół Szkół im. St. Staszica - Stanisława Staszica 1 Gąbin Mazowieckie
116 XVI Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego w Krakowie - os. Willowe 35 Kraków Małopolskie
117 XLIV Liceum Ogólnokształcące im. Antoniego Dobiszewskiego - Dolna 6 Warszawa Mazowieckie
117 Zespół Szkół im. Konstytucji 3 Maja - Mierosławskiego 10 Iława Warmińsko-mazurskie
118 Powiatowy Zespół Szkół nr 1 - Wojska Polskiego 17 Trzebica Dolnośląskie
118 Technikum Mechatroniczne nr 1 - Wiśniowa 56 Warszawa Mazowieckie
118 Zespół Szkół Licealnych - 11-go Listopada 7 Morąg Warmińsko-mazurskie
119 Liceum Ogólnokształcące w Grójcu - Poświętne 17 Grójec Mazowieckie
120 I Liceum Ogólnokształcące im. Gen. J. H. Dąbrowskiego w Kutnie - Dąbrowskiego 1 Kutno Łódzkie
121 Zespół Szkół Handlowych - Kościuszki 18/20 Sopot Pomorskie
121 Zespół Szkół nr 2 - Warszawska 54 Nowy Dwór Gdański Pomorskie
121 Zespół Szkół nr 3 im. Władysława Stanisława Reymonta w Łukowie - Międzyrzecka 70 Łuków Lubelskie
121 Zespół Szkół w Strzegomiu - Krótka 6 Strzegom Dolnośląskie
122 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Niemcach - Różana 8 Niemce Lubelskie
123 III Liceum Ogólnokształcące - Pałacowa 2/1 Białystok Podlaskie
124 Zespół Szkół - Sienkiewicza 7 Czarna Białostocka Podlaskie
124 Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej - Kutnowska 30 Płock Mazowieckie
125 Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki - Trzebnicka 4 Milicz Dolnośląskie
126 Zespół Szkół Energetycznych; XIII LO - M. Reja 25 Gdańsk Pomorskie
126 Zespół Szkół Mechanicznych w Gorzowie Wielkopolskim - Dąbrowskiego 32 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
127 Zespół Szkół Sportowych i  Ogólnokształcących im. Janusza Kusocińskiego, XII LO - Subisława 22 Gdańsk Pomorskie
127 ZS Technicznych i Ogólnokształcących z oddz. Integracyjnymi im. S.Staszica - Sienkiewicza 57 Białystok Podlaskie
128 LI Liceum Ogólnokształcące - Kadrowa 5/15 Warszawa Mazowieckie
129 Liceum Ogolnokształcące Zespołu Szkół im. Marii Skodowskiej-Curie - Grota Roweckiego 5 Działoszyn Łódzkie
130 Technikum Fototechniczne - Spokojna 13 Warszawa Mazowieckie
131 V Liceum Ogólnokształcące im Wspólnej Europy - Krasickiego 2 Olsztyn Warmińsko-mazurskie
132 Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 im.5 Pułku Ułanów Zasławskich w Ostrołęce - Batalionu Czwartaków 4 Ostrołęka Mazowieckie
133 VIII Liceum Ogólnokształcące - Słowicza 5 Lublin Lubelskie
133 Zespół Szkół nr 3 im. prof. Oskara Langego w Szczecinie - Gen. J. Sowińskiego 1 Szczecin Zachodniopomorskie
134 Zespół Szkół Ekonomicznych im. M. Dąbrowskiej - 3 Maja 40/42 Międzyrzec Podlaski Lubelskie
135 VI Liceum Ogólnokształcące - Warszawska 8 Białystok Podlaskie
136 IX LO w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 6 im. Bohaterów Monte Cassino - Plac Mariacki 1 Szczecin Zachodniopomorskie
137 Technikum Zawodowe Centrum Kształcenia "Nauka" - Warsztatowa 6 Piła Wielkopolskie
137 Zespół Szkół Nr 1 w Sokołowie Podlaskim - Marii Skłodowskiej-Curie 24 Sokołów Podlaski Mazowieckie
137 Zespół Szkół Technicznych - Staszica 30 Jasło Podkarpackie
138 LXIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi - Urbanistów 3 Warszawa Mazowieckie
139 Technikum nr 19 w Łodzi - Żeromskiego 115 Łódź Łódzkie
140 II Liceum Ogólnokształcące - Kościuszki 53 Garwolin Mazowieckie
141 Technikum Mechaniczne - Broniewskiego 14 Białystok Podlaskie
142 Liceum Ogólnokształcące nr XIII - Gen. Józefa Haukego-Bosaka 33-37 Wrocław Dolnośląskie
142 ZS Nr 4 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego - Szczęśliwicka 46 Warszawa Mazowieckie
143 Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 1 - Noakowskiego 6 Warszawa Mazowieckie
144 Zespół Szkół w Sokółce LO im. Mikołaja Kopernika - Mickiewicza 11 Sokółka Podlaskie
145 Technikum Elektroniczne nr 1 - Kasprzaka 19/21 Warszawa Mazowieckie
146 Technikum nr 2 - Sportowa 1 Ostróda Warmińsko-mazurskie
147 CII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjmi - Bartnicza 2 Warszawa Mazowieckie
147 Zespół Szkół nr 1 w Andrychowie - Starowiejska 22 a Andrychów Małopolskie
148 Liceum Ogólnokształcące - Bolesława Prusa 10 Węgorzewo Warmińsko-mazurskie
149 Zespół Szkół im. Prezydenta I.Mościckiego - Inżynierska 1 Zielonka Mazowieckie
150 III Liceum Ogólnokształcące - Leszczynowa 16 Biała Podlaska Lubelskie
151 Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych im.Stanisława Wyspiańskiego w Jeleniej Górze - Cieplicka 34 Jelenia Góra Dolnośląskie
152 II Liceum Ogólnokształcące - Mickiewicza 11 Sanok Podkarpackie
153 Zespół Szkół im. Bohaterów Narwiku - Gładka 16 Warszawa Mazowieckie
154 Technikum nr 8 im. Jana Karskiego przy Zespole Szkół nr 42 - Dzieci Warszawy 42 Warszawa Mazowieckie
155 I Liceum Ogólnokształcące im. B. Nowodworskiego w Krakowie - pl. Na Groblach 9 Kraków Małopolskie
156 I Liceum Ogólnokształcące w Zielonej Górze - Kilińskiego 7 Zielona Góra Lubuskie
157 Liceum Ogólnokształcące nr II im. J.Chreptowicza - Jana Rosłońskiego 1 Ostrowiec Świętokrzyski Świętokrzyskie
158 Liceum Ogólnokształcące - Kościuszki 10 Głowno Łódzkie
159 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 - Aleja Legionów 4 Kielce Świętokrzyskie
159 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 CKP w Garwolinie - II Armii Wojska Polskiego 20 Garwolin Mazowieckie
160 Technikum nr 5 - Szczebrzeska 102 Zamość Lubelskie
161 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Adama Mickiewicza - Władysława Łokietka 2 Lubań Dolnośląskie
162 Zespół Szkół Łączności - Przełajowa 4 Poznań Wielkopolskie
163 IV LO - Sokołowska 161B Siedlce Mazowieckie
164 Zespół Szkół Ogólnokształcących - Staszica 5 Stalowa Wola Podkarpackie
164 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sycowie - Daszyńskiego 42 Syców Dolnośląskie
165 I Liceum Ogólnokształcące im. Karola Miarki - Żwirki i Wigury 25 Mikołów Śląskie
165 II Liceum Ogólnokształcące - Ogrodowa 16 Lublin Lubelskie
165 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku - Chopina 10 Lubsko Lubuskie
166 Technikum nr 1 - Szkolna 1 Świdnik Lubelskie
166 XIV Liceum Ogólnokształcące - Nowowiejska 37A Warszawa Mazowieckie
167 Liceum Ogólnokształcące - p.Sulwińskiego 31 Błaszki Łódzkie
167 Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza - Lipowa 23 Opole Lubelskie Lubelskie
167 XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego - Polna 5 Warszawa Mazowieckie
167 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Drezdenku - Konopnickiej 2 Drezdenko Lubuskie
168 VII Liceum Ogólnokształcące - Wawelska 46 Warszawa Mazowieckie
168 Zespół Szkół Plastycznych im. Józefa Brandta w Radomiu - Grzecznarowskiego 13 Radom Mazowieckie
169 Zespół Szkół Ekonomicznych i Technicznych - Partyzantów 24 Słupsk Pomorskie
170 III Liceum Ogólnokształcące - Kolberga 15 Sopot Pomorskie
170 Zespół Szkół - Lubelska 37 Sokołów Małopolski Podkarpackie
170 Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych - Plac Londzina 3 Cieszyn Śląskie
171 I Liceum Ogólnokształcące im. S. Sempołowskiej - Opolska 28 Tarnowskie Góry Śląskie
171 Liceum Ogólnoksztacące - Wyczółkowskiego 10 Ryki Lubelskie
171 Liceum Ogólnokształcące im. KEN w Przasnyszu - Świętego Stanisława Kostki 15 Przasnysz Mazowieckie
171 LXXXIII Liceum Ogólnokształcące - Konopczyńskiego 4 Warszawa Mazowieckie
172 Technikum - J.A. Komeńskiego 39 Elbląg Warmińsko-mazurskie
173 Liceum Ogólnokształcące w Lipsku - Zwoleńska 12 Lipsko Mazowieckie
173 Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 - Kossaka 1a Opoczno Łódzkie
173 Społeczne Językowe Liceum Ogólnokształcące im. A. Einsteina - Drobiarska 2 Opole Opolskie
174 Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego - Kacperskiej 6a Żyrardów Mazowieckie
175 Centrum Kształcenia Ustawicznego w Siedlcach - Browarna 4 Siedlce Mazowieckie
175 IV Liceum Ogólnokształcące im. Dra Tytusa Chałubińskiego - Mariacka 25 Radom Mazowieckie
175 ZS Centrum Kształcenia Rolniczego - Studzieniec Studzieniec Mazowieckie
176 Technikum Elektryczne - 1000-lecia Państwa Polskiego 14 Białystok Podlaskie
177 Technikum - Gdańska 25 Lubawa Warmińsko-mazurskie
177 Technikum nr 6 - Bałtycka 37a Olsztyn Warmińsko-mazurskie
177 Zespół Szkół - Techników 18 Chełm Śląski Śląskie
177 Zespół Szkół nr 2 w Stargardzie Szczecińskim - Osiedle Zachód B15a Stargard Szczeciński Zachodniopomorskie
177 Zespół Szkół nr3 - Sandomierska 2 Ostrowiec Świętokrzyski Świętokrzyskie
177 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych - Kolejowa 16 Gryfów Śląski Dolnośląskie
177 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Jana Długosza - Jana Długosza 5 Nowy Sącz Małopolskie
177 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5; IV LO - Na Zaspę 31a Gdańsk Pomorskie
177 Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych - Chorzowska 5 Gliwice Śląskie
177 ZSO nr 2 im. G.Morcinka - Jankowskiego 22 Ruda Śląska Śląskie
178 Centrum Kształcenia Ustawicznego - Sudecka 53 Jelenia Góra Dolnośląskie
178 I Liceum Ogólnokształcące - Traugutta 1 Ostrołęka Mazowieckie
178 I Liceum Ogólnokształcące - Kopernika 2 Będzin Śląskie
178 I Liceum Ogólnokształcące Collegium Gostomianum - Długosza 7 Sandomierz Świętokrzyskie
178 Liceum Ogólnokształcące w Pionkach - Aleje Lipowe 23 Pionki Mazowieckie
178 VI Liceum Ogólnokształcące - Wiktorska 30/32 Warszawa Mazowieckie
178 XLVI Liceum Ogólnokształcące - Żeromskiego 115 Łódź Łódzkie
178 Zespół Szkół Rolniczych im. Wincentego Witosa w Zarzeczu - Zarzecze 1 Zarzecze Podkarpackie
178 Zespół Szkół Zawodowych nr 6 im.Joachima Lelewela - Działyńskich 4/5 Poznań Wielkopolskie
179 VIII Liceum Ogólnokształcące w Radomiu - Sobieskiego 12 Radom Mazowieckie
180 Zespół Szkół im. Ks. Dra Jana Zwierza - Mickiewicza 14 Ropczyce Podkarpackie
181 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej - Wyścigowa 31 Lublin Lubelskie
182 ZS Rolniczych - Parkowa Wola Osowińska Lubelskie
183 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu - Komuny Paryskiej 6 Bolesławiec Dolnośląskie
184 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 - Mickiewicza 16 Tarnów Małopolskie
185 L Liceum Ogólnokształcące z oddziałami integracyjnymi - Burdzińskiego 4 Warszawa Mazowieckie
186 Prywatne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Prezentek w Krakowie - św. Jana 7 Kraków Małopolskie
187 I Liceum Ogólnokształcące - 17 Stycznia 66 Ciechanów Mazowieckie
188 XII Liceum Ogólnokształcące - al. Racławickie 7 Lublin Lubelskie
189 Centrum Kształcenia Ustawicznego - 3 Maja 11 Przemyśl Podkarpackie
189 Centrum Szkolne ZDZ - Podwale 13 Warszawa Mazowieckie
189 CVI Liceum Ogólnokształcące - Gen. Zajączka 7 Warszawa Mazowieckie
189 CXXV Liceum Ogólnokształcące - Chłodna 36/46 Warszawa Mazowieckie
189 I Liceum Ogólnokształcące - Konopnickiej 16 Zambrów Podlaskie
189 I Liceum Ogólnokształcące - Mickiewicza 3 Łańcut Podkarpackie
189 I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Końskich - kpt.Stoińskiego 4 Końskie Świętokrzyskie
189 I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Olkuszu - Polna 8 Olkusz Małopolskie
189 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie - Zamkowa 21 Ostrzeszów Wielkopolskie
189 I Liceum Ogólnokształcące im. T.Zana - Matejki 1 Wschowa Lubuskie
189 I Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Kętrzyńskiego - Powstańców Warszawy 2 Kętrzyn Warmińsko-mazurskie
189 I Liceum Ogólnokształcące w Krotoszynie - Kołłątaja 1 Krotoszyn Wielkopolskie
189 I Liceum Profilowane - Słowiańska 18 Brzeg Opolskie
189 II Liceum Ogólnokształcące - Kard. Wyszyńskiego 3 Augustów Podlaskie
189 II Liceum Ogólnokształcące - Warszawska 88 Łuków Lubelskie
189 II Liceum Ogólnokształcące - Kościuszki 36/38 Suwałki Podlaskie
189 II Liceum Ogólnokształcące - Modrzewskiego 24 Włodawa Lubelskie
189 II Liceum Ogólnokształcące - I Armii Wojska Polskiego 89 Wyszków Mazowieckie
189 II Liceum Ogólnokształcące - Trzebnicka 4 Milicz Dolnośląskie
189 II Liceum Ogólnokształcące - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 - Mickiewicza 32 Słupsk Pomorskie
189 II Liceum Ogólnokształcące im. Gustawa Gizewiusza w Giżycku - Sikorskiego 3 Giżycko Warmińsko-mazurskie
189 II Liceum Ogólnokształcące w Augustowie - al. Kardynała S. Wyszyńskiego 1 Augustów Podlaskie
189 II Liceum Ogólnokształcące w Radomiu - Kusocińskiego 8 Radom Mazowieckie
189 II Liceum Ogólnokształcące w Wałczu - Bydgoska 52 Wałcz Zachodniopomorskie
189 II LO im. K.K. Baczyńskiego - Bugaj 3 Radomsko Łódzkie
189 II LO im. R. Traugutta - Kiliskiego 62 Częstochowa Śląskie
189 III Liceum Ogólnokształcące - Rogalińska 2 Warszawa Mazowieckie
189 III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Krakowie - os. Wysokie 6 Kraków Małopolskie
189 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP - Legionów 27 Gdynia Pomorskie
189 III Liceum Ogólnokształcące w Zamościu - Kilińskiego 15 Zamość Lubelskie
189 IV Liceum Ogólnokształcące - Mostowa 7 Kędzierzyn-Koźle Opolskie
189 IV Liceum Ogólnokształcące - Czapliniecka 96 Bełchatów Łódzkie
189 IV Liceum Ogólnokształcące - Sienkiewicza 4 Elbląg Warmińsko-mazurskie
189 IV Liceum Ogólnokształcące - Kosynierów Gdyńskich 8 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
189 IV Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida - Zwierzyniecka 9A Białystok Podlaskie
189 IV Liceum Ogólnokształcące im. Fryderyka Chopina w Ostrowie Wielkopolskim - Wojska Polskiego 17 Ostrów Wielkopolski Wielkopolskie
189 IX Liceum Ogólnokształcące - Ignacego Paderewskiego 24 Łódź Łódzkie
189 IX Liceum Ogólnokształcące - Emilii Plater 29 Warszawa Mazowieckie
189 Katolickie Liceum Ogólnokształcące - Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 156 Łódź Łódzkie
189 Katolickie Liceum Ogólnokształcące Przymierza Rodzin - Staszica 11 Garwolin Mazowieckie
189 Liceum Katolickie w ZS Katolickich - Tarnopolska 3 Zabrze Śląskie
189 Liceum Ogólnokształcące - Bolesława Prusa 13 Nałęczów Lubelskie
189 Liceum Ogólnokształcące - Żeromskiego 3 Opoczno Łódzkie
189 Liceum Ogólnokształcące - Kościuszki 25 Wiskitki Mazowieckie
189 Liceum Ogólnokształcące - Warszawska 44 Wisznice Lubelskie
189 Liceum Ogólnokształcące - Mazowiecka 47 Zawidz Kościelny Mazowieckie
189 Liceum Ogólnokształcące - Wiejska 2 Braniewo Warmińsko-mazurskie
189 Liceum Ogólnokształcące - 15 Pułku Piechoty "Wilków" 6 Dęblin Lubelskie
189 Liceum Ogólnokształcące - Żwirki i Wigury 17 Skawina Małopolskie
189 Liceum Ogólnokształcące - Księdza Popiełuszki 2 Gołdap Warmińsko-mazurskie
189 Liceum Ogólnokształcące - Waleriana Batki 20 Komarówka Podlaska Lubelskie
189 Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Radzyminie - Konstytucji 3-go Maja 26 Radzymin Mazowieckie
189 Liceum Ogólnokształcące im.Jana Kochanowskiego w Olecku - Kościuszki 29 Olecko Warmińsko-mazurskie
189 Liceum Ogólnokształcące nr I im. K.I. Gałczyńskiego w Otwocku - Gen. Juliana Filipowicza 9 Otwock Mazowieckie
189 Liceum Ogólnokształcące w Dębem - Nasielska 7 Komornica Mazowieckie
189 LV Liceum Ogólnokształcące - Strykowska 10/18 Łódź Łódzkie
189 LXXIV Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Narwiku - Gładka 16 Warszawa Mazowieckie
189 Policealna Szkoła Audiologii - Mokra 17 Nadarzyn Mazowieckie
189 Powiatowy Zespół nr 3 Szkół Technicznych i Ogólnoksztalcących im. por. Stefana Jasieńskiego - Stanisławy Leszczyńskiej 8 Oświęcim Małopolskie
189 Powiatowy Zespół Szkół nr 11 w Kętach - Wyspiańskiego 2 Kęty Małopolskie
189 Publiczne Gimnazjum nr 9 z oddziałami dwujęzycznymi - Dubois 28 Opole Opolskie
189 Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi - S. Dubois 28 Opole Opolskie
189 Społeczne Liceum Ogólnokształcące TPZ - Leśmiana 1b Zgierz Łódzkie
189 Technikum - Konarskiego 23 Sejny Podlaskie
189 Technikum - Piłsudskiego 51 Sochaczew Mazowieckie
189 Technikum Ekonomiczne nr 3 - Sienkiewicza 22 Chełm Lubelskie
189 Technikum Ekonomiczno-Handlowe - Podwale 11 Lublin Lubelskie
189 Technikum Hotelarskie w Międzyzdrojach - Leśna 17 Międzyzdroje Zachodniopomorskie
189 Technikum im. Tadeusza Kościuszki - 3 Maja 25 Hajnówka Podlaskie
189 Technikum Lotnicze ZDZ Katowice - Mickiewicza 3 Katowice Śląskie
189 Technikum nr 1 - Piłsudskiego 36 Biała Podlaska Lubelskie
189 Technikum nr 1 - Długa 89/91 Zgierz Łódzkie
189 Technikum nr 3 - Legionów 47 Tomaszów Mazowiecki Łódzkie
189 Technikum Zawodowe w ZSP Żelechów - Piłsudskiego 45 Żelechów Mazowieckie
189 V Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego w Białymstoku - Miodowa 5 Białystok Podlaskie
189 V LO im. WŁ. Broniewskiego - Jankego 65 Katowice Śląskie
189 VI Liceum Ogólnokształcące - Kopernika 34 Gdynia Pomorskie
189 VI Liceum Ogólnokształcące im. J. Lelewela - Podmiejska 21 Łódź Łódzkie
189 VIII Liceum Ogólnokształcące - Piastowska 5 Białystok Podlaskie
189 XI Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja - Królewska 19/21 Warszawa Mazowieckie
189 XII Liceum Ogólnokształcące - Sienna 53 Warszawa Mazowieckie
189 XIII Liceum Ogólnokształcące w ZSO nr 7 w Szczecinie - Unisławy 26 Szczecin Zachodniopomorskie
189 XLII Liceum Ogólnokształcące - Madalińskiego 22 Warszawa Mazowieckie
189 XLVII Liceum Ogólnokształcące - Międzyborska 64/70 Warszawa Mazowieckie
189 XV Liceum Ogólnokształcące w Krakowie - al. Dygasińskiego 15 Kraków Małopolskie
189 XVIII Liceum Ogólnokształcące - Przyjaźni 12 Lublin Lubelskie
189 XVIII Liceum Ogólnokształcące - Perla 11 Łódź Łódzkie
189 XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego - Smolna 30 Warszawa Mazowieckie
189 XXIII LO im. ks. Prof. J.Tischnera - Piłsudskiego 159 Łódź Łódzkie
189 XXIV Liceum Ogólnokształcące - Obozowa 60 Warszawa Mazowieckie
189 XXVII LO w ZS nr 10 - Biedronki 13 Lublin Lubelskie
189 Zespół Szkół Ekonomicznych - pl. Słowiański 5 Legnica Dolnośląskie
189 Zespół Szkół Ekonomicznych - Hoffmanowej 13 Rzeszów Podkarpackie
189 Zespół Szkół Ekonomicznych - Sobieskiego 6 Starogard Gdański Pomorskie
189 Zespół Szkół Elektrycznych - Kościuszki 39-41 Opole Opolskie
189 Zespół Szkół im. inż. S. Wysockiego - Szczęśliwicka 56 Warszawa Mazowieckie
189 Zespół Szkół im. Św. Stanisława Kostki - Ks. Michała Słowikowskiego 6 Lublin Lubelskie
189 Zespół Szkół Licealnych - Kopernika 4 Ustrzyki Dolne Podkarpackie
189 Zespół Szkół Licealnych w Słubicach - Bohaterów Warszawy 3 Słubice Lubuskie
189 Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 - Św. Trójcy 37 Bydgoszcz Kujawsko-pomorskie
189 Zespół Szkół Morskich w Świnoujściu - Sołtana 2 Świnoujście Zachodniopomorskie
189 Zespół Szkół nr 1 - Sienkiewicza 16 Biała Piska Warmińsko-mazurskie
189 Zespół Szkół Nr 117 - Bema 76 Warszawa Mazowieckie
189 Zespół Szkół nr 12 w Gorzowie Wielkopolskim - Śląska 20 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
189 Zespół Szkół nr 2 - Aleja Wyzwolenia 34 Wałbrzych Dolnośląskie
189 Zespół Szkół nr 40 - Objazdowa 3 Warszawa Mazowieckie
189 Zespół Szkół nr 9 w Bydgoszczy - Cicha 59 Bydgoszcz Kujawsko-pomorskie
189 Zespół Szkół nr. 2 im. Józefa Bema - Wójtowska 3 Milanówek Mazowieckie
189 Zespół Szkół Ogólnokształcących - S. Dubois 28 Opole Opolskie
189 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Gorzowie Wielkopolskim - Puszkina 31 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
189 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 Sportowe Liceum Ogólnokształcące - Słoneczna 2 Kwidzyn Pomorskie
189 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Toruniu - Kosynierów Kościuszkowskich 6 Toruń Kujawsko-pomorskie
189 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 - Orląt Śląskich 25 Gliwice Śląskie
189 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 - Tarasa Szewczenki 10 Legnica Dolnośląskie
189 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Toruniu - Warszawska 1/5 Toruń Kujawsko-pomorskie
189 Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bystrzycy Kłodzkiej - ST.Sempołowskiej 13 Bystrzyca Kłodzka Dolnośląskie
189 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 - Koniecpolska 40 Włoszczowa Świętokrzyskie
189 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Barlinku - Jeziorna 8 Barlinek Zachodniopomorskie
189 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Międzyborzu - Wrocławska 2 Międzybórz Dolnośląskie
189 Zespół Szkół Salezjańskich w Krakowie - os. Piastów 34 Kraków Małopolskie
189 Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących - Frycza-Modrzewskiego 5 Bytom Śląskie
189 Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Jana Pawła II - Z. Augusta 8 Limanowa Małopolskie
189 Zespół Szkół Technicznych w Lipnie - Okrzei 3 Lipno Kujawsko-pomorskie
189 Zespół Szkół Zawodowych Nr3 - Działkowa 10 Skierniewice Łódzkie
189 ZS nr 6 - Piłsudskiego 10 Tychy Śląskie
189 ZS Ponadgimnazjalnych - Mazowiecka 25 Przasnysz Mazowieckie
189 ZS Ponadgimnazjalnych COGITO Technikum NR 1 im. Z.Herberta - Matejki 5 Siemianowice Śląskie Śląskie