Zarejestruj się i korzystaj bezpłatnie
Archiwum - Ranking IT Szkoła 2014

Ranking szkół ponadgimnazjalnych IT Szkoła jest sporządzany na podstawie pomiaru aktywności udziału uczniów szkół ponadgimnazjalnych w poszczególnych kategoriach działań programu: kursach dla uczniów, wszechnicy informatycznej stacjonarnej, wszechnicy informatycznej online, konkursach IT, akademickich kołach naukowych oraz we wszechnicy na kołach. Ranking jest sporządzany w układzie ogólnopolskim oraz wojewódzkim dla wszystkich szkół zarejestrowanych w programie: http://it-szkola.edu.pl/slist.

Regulamin rankingu IT Szkoła

Poniżej przedstawiamy czerwcowe wyniki rankingu, które są jednocześnie wynikami starań i aktywności szkół za cały rok 2013/2014.

Najlepsze szkoły w rankingu ogólnopolskim oraz w rankingach wojewódzkich otrzymają nagrody:

W rankingu ogólnopolskim za zajęcie:
I – X miejsca szkoły otrzymają statuetki okolicznościowe

W rankingu wojewódzkim za zajęcie:
I miejsca szkoły otrzymają plakietki okolicznościowe

Ponadto wszystkie szkoły, które odnotowały aktywność uczniów w Programie powyżej 10 pkt, otrzymają plakietki okolicznościowe.

Oficjalne wręczenie nagród odbyło się w siedzibie Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki, w dniu 3 października 2014, podczas Inauguracji roku akademickiego 2014/2015

Kryteria oraz wagi pozycjonowania szkół w rankingu IT Szkoła – 2014:

  1. Wskaźnik liczby uczniów aktywnych w programie IT Szkoła (20%)
  2. Wskaźnik liczby zrealizowanych kursów, przypadających na jednego ucznia, aktywnego w programie IT Szkoła (20%)
  3. Wskaźnik liczby zrealizowanych wykładów (20%)
  4. Średni wynik uzyskany w szkole z testów po rozwiązaniu testu przy pierwszym „podejściu” (10%)
  5. Średni wynik uzyskany ze wszystkich testów w szkole (10%)
  6. Udział w konkursach  (14%)
  7. Udział w pracach akademickich kół naukowych (5%)
  8. Zgłoszenie szkoły (1%)

Zobacz wyniki drugiej edycji rankingu: Archiwum: II edycja rankingu IT Szkoła - 2013

Filtrowanie województw:
1 III Liceum Ogólnokształcące - pl. Plac Wolności 4 Lublin Lubelskie
2 Technikum nr 1 - 11 Listopada 20 Ostrołęka Mazowieckie
3 IX Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego - Żeromskiego 31 Gdynia Pomorskie
4 Zespół Szkół Agro-Technicznych im. Wincentego Witosa w Ropczycach - Adama Mickiewicza 13 Ropczyce Podkarpackie
5 Zespół Szkół nr 1 w Międzychodzie - Gwardii Ludowej 6a Międzychód Wielkopolskie
6 Technikum w Zespole Szkół nr 2 im. Jana Długosza - Traugutta 12 Wieluń Łódzkie
7 Technikum Nr 2 w Zespole Szkół Elektronicznych - Łaska 61 Zduńska Wola Łódzkie
8 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 - Szczecińska 60 Słupsk Pomorskie
9 Zespół Szkół nr 2 w Pabianicach - Św. Jana 27 Pabianice Łódzkie
10 Zespół Szkół Zawodowych nr 2 im. Powstańców Warszawy - Gen. K. Sosnkowskiego 43 Mińsk Mazowiecki Mazowieckie
11 II Liceum Ogólnokształcące - 1 Maja 66/74 Lubartów Lubelskie
12 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Władysława Reymonta w Bierutowie - Plac Kościelny 2 Bierutów Dolnośląskie
13 V Liceum Ogólnokształcące - Senatorska 32 Legnica Dolnośląskie
14 Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu - Św. Ducha 1 Jarosław Podkarpackie
15 II Liceum Ogólnokształcące w Legnicy - Zielona 17 Legnica Dolnośląskie
16 Zespół Szkół Rolniczych CKP w Białymstoku - ks. St. Suchowolca 26 Białystok Podlaskie
17 Zespół Szkół Technicznych - Kościuszki 5 Rybnik Śląskie
18 XI Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej w Krakowie - os. Teatralne 33 Kraków Małopolskie
19 Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Skale - Ks.Stanisława Połetka 30 Skała Małopolskie
20 XIII Liceum Ogólnokształcące - Z.Pacanowskiej 4 Łódź Łódzkie
21 Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Henryka Sienkiewicza w Szydłowcu - Zamkowa 1 Szydłowiec Mazowieckie
22 I Liceum Ogólnokształcące - Partyzantów 8 Radzyń Podlaski Lubelskie
23 LXXXIII Liceum Ogólnokształcące - Konopczyńskiego 4 Warszawa Mazowieckie
24 I Liceum Ogólnokształcące - Brukowa 2 Białystok Podlaskie
25 Zespół Szkół Technicznych w Mielcu - Kazimierza Jagiellończyka 3 Mielec Podkarpackie
26 Zespół Szkół Licealno-Technicznych w Kluczborku - Sienkiewicza 20 Kluczbork Opolskie
27 Liceum Ogólnokształcących im. Bolesława Prusa - Sienkiewicza 10 Skierniewice Łódzkie
27 Zespół Szkół im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego - Obornicka 1 Bolechowo Wielkopolskie
28 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Opolu - K. Pułaskiego 3 Opole Opolskie
29 I Liceum Ogólnokształcące - Plac Klasztorny 7 Legnica Dolnośląskie
30 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Czeladzi - Grodziecka 29 Czeladź Śląskie
30 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Krośnie - Rzeszowska 10 Krosno Podkarpackie
31 Zespół Szkół Elektroniczno - Telekomunikacyjnych - Kilińskiego 4 Leszno Wielkopolskie
32 I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni - Pl. Ks. A. Czaplińskiego 1 Bochnia Małopolskie
33 III Liceum Ogólnokształcące w Piotrkowie Trybunalskim - Armii Krajowej 17 Piotrków Trybunalski Łódzkie
34 Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. Franciszka z Asyżu - OO. Zbigniewa i Michała 1 Legnica Dolnośląskie
35 Zespół Szkół Elektronicznych - Tyrankiewiczów 2 Bolesławiec Dolnośląskie
36 XIV Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 9 w Białymstoku - Upalna 26 Białystok Podlaskie
37 III Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej - Łukasiewicza 11 Płock Mazowieckie
38 Zespół Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego - Budowlana 4 Mińsk Mazowiecki Mazowieckie
39 III Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Olsztynie - Sybiraków 3 Olsztyn Warmińsko-mazurskie
40 I Liceum Ogólnokształcące - Kopernika 2 Będzin Śląskie
41 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych - al. Jana Pawła II 25 Jelenia Góra Dolnośląskie
42 Zespół Szkół Medycznych w Bydgoszczy - Swarzewska 10 Bydgoszcz Kujawsko-pomorskie
43 II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujezycznymi im. Św. Królowej Jadwigi w Siedlcach - B.Prusa 12 Siedlce Mazowieckie
44 Technikum Energetyczno-Informatyczne - Długa 6 Lublin Lubelskie
44 Zespół Szkół Budowlanych - Technikum nr 4 - Górnośląska 2 Żary Lubuskie
45 Zespół Szkół Akademickich - Szosa Kisielińska 18 Zielona Góra Lubuskie
46 XXIV Liceum Ogólnokształcące - Obozowa 60 Warszawa Mazowieckie
47 II Liceum im. K. K. Baczyńskiego - 11 Listopada 7a Konin Wielkopolskie
48 II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja - Gen. Wł. Sikorskiego 25 Kraśnik Lubelskie
49 ZS nr10 im. S.Staszica - Perzyńskiego 10 Warszawa Mazowieckie
50 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 9 im. KEN w Łodzi - al. Politechniki 38 Łódź Łódzkie
51 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 - Dworcowa 5 Wejherowo Pomorskie
51 Zespół Szkół w Strzegomiu - Krótka 6 Strzegom Dolnośląskie
52 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Tarnobrzegu - Św. Barbary 1B Tarnobrzeg Podkarpackie
53 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 - Kopernika 16A Szczecin Zachodniopomorskie
54 Zespół Szkół Techniczno - Usługowych w Trzebini - Gwarków 3 Trzebinia Małopolskie
55 Powiatowy Zespół nr 3 Szkół Technicznych i Ogólnoksztalcących im. por. Stefana Jasieńskiego - Stanisławy Leszczyńskiej 8 Oświęcim Małopolskie
55 Zespół Szkół Ogólnokształcących w Wolsztynie - Poniatowskiego 7 Wolsztyn Wielkopolskie
56 Zespół Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku w Iławie - Kopernika 8a Iława Warmińsko-mazurskie
57 Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących - Frycza-Modrzewskiego 5 Bytom Śląskie
58 Zespół Szkół nr 3 im. Władysława Stanisława Reymonta w Łukowie - Międzyrzecka 70 Łuków Lubelskie
59 XXXI Liceum Ogólnokształcące - Kruczkowskiego 4 Łódź Łódzkie
60 Zespół Szkół w Sokółce LO im. Mikołaja Kopernika - Mickiewicza 11 Sokółka Podlaskie
61 II Liceum Ogólnokształcące - Narutowicza 39 Biała Podlaska Lubelskie
62 Technikum Zawodowe Nr 2 - Chopina 6 Lubartów Lubelskie
62 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 19 - Żeromskiego 115 Łódź Łódzkie
63 Zespół Szkół Elektronicznych im. Boh. Westerplatte w Radomiu - Sadkowska 19 Radom Mazowieckie
64 II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Zduńskiej Woli - Komisji Edukacji Narodowej 6 Zduńska Wola Łódzkie
65 Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Jana Pawła II - Z. Augusta 8 Limanowa Małopolskie
66 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej - Mickiewicza 3 Suwałki Podlaskie
67 Zespół Szkół - Sienkiewicza 7 Czarna Białostocka Podlaskie
68 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim - Św. Antoniego 29 Tomaszów Mazowiecki Łódzkie
69 XII Liceum Ogólnokształcące w Krakowie - os. Kolorowe 29 a Kraków Małopolskie
70 VI Liceum Ogólnokształcące - Warszawska 8 Białystok Podlaskie
71 XLIV Liceum Ogólnokształcące im. Antoniego Dobiszewskiego - Dolna 6 Warszawa Mazowieckie
72 Zespół Szkół Rolniczych im. W.St. Reymonta - Długa 130 Czartajew Podlaskie
73 Zespół Szkół im. C. K. Norwida w Nowym Mieście Lubawskim - 3 Maja 24 Nowe Miasto Lubawskie Warmińsko-mazurskie
74 Zespół Szkół Ekonomicznych im. M. Dąbrowskiej - 3 Maja 40/42 Międzyrzec Podlaski Lubelskie
75 Liceum Ogólnokształcące im. KEN w Przasnyszu - Świętego Stanisława Kostki 15 Przasnysz Mazowieckie
76 Zespół Szkół im. J. Śniadeckiego - Parkowa 6 Pionki Mazowieckie
77 Zespół Szkół i Placówek Oświatowych im. Emila Godlewskiego w Nysie - Rodziewiczówny 1 Nysa Opolskie
78 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej- Curie - Sadowa 11 Sokołów Podlaski Mazowieckie
79 IV Liceum Ogólnokształcące - Sienkiewicza 4 Elbląg Warmińsko-mazurskie
79 Technikum nr 2 - I Armii Wojska Polskiego 82 Wyszków Mazowieckie
79 ZSO nr 2 im. G.Morcinka - Jankowskiego 22 Ruda Śląska Śląskie
80 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 - Aleja Legionów 4 Kielce Świętokrzyskie
81 Noworudzka Szkoła Techniczna - Stara Droga 4 Nowa Ruda Dolnośląskie
81 Zespół Szkół Tekstylno-Handlowych - Gimnazjalna 13 Żagań Lubuskie
82 V Liceum Ogólnokształcące im Wspólnej Europy - Krasickiego 2 Olsztyn Warmińsko-mazurskie
82 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Adama Mickiewicza - Władysława Łokietka 2 Lubań Dolnośląskie
82 Zespół Szkół w Sieniawie - Rynek 4 Sieniawa Podkarpackie
83 I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie - al. Racławickie 26 Lublin Lubelskie
83 III Liceum Ogólnokształcące - dr Jordana 4 Wałbrzych Dolnośląskie
83 XIII Liceum Ogólnokształcące w ZSO nr 7 w Szczecinie - Unisławy 26 Szczecin Zachodniopomorskie
84 Zespół Szkół Ekonomicznych im. Wincentego Stysia w Świdnicy - Księżnej Agnieszki 2 Świdnica Dolnośląskie
85 Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Religi w Gilowicach - Korfantego 38 Gilowice Śląskie
86 Zespół Szkół Zawodowych - Grunwaldzka 49 Kurzętnik Warmińsko-mazurskie
87 Liceum Ogólnokształcące w Bieczu - Tysiąclecia 2 Biecz Małopolskie
87 Zespół Szkół im. J. i W. Zamoyskich - Szamotulska 24 Rokietnica Wielkopolskie
88 Zespół Szkół im. Kazimierza Jagiellończyka - Bogdanowicza 9 Łęczna Lubelskie
89 ZS Ponadgimnazjalnych im. AK Obwodu "Głuszec" - Piotra Skargi 12 Grójec Mazowieckie
90 I Liceum Ogólnokształcące im. Karola Miarki - Żwirki i Wigury 25 Mikołów Śląskie
91 I Liceum Ogólnokształcące - Korczaka 6 Tychy Śląskie
92 Zespół Szkół Nr 1 im. H. Sienkiewicza - Kościuszki 10 Łuków Lubelskie
93 Liceum Ogólnokształcące nr VII - Krucza 49 Wrocław Dolnośląskie
94 Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Gorzowie Wielkopolskim - Czereśniowa 4e Gorzów Wielkopolski Lubuskie
95 Powiatowy Zespół Szkół - Parkowa Oborniki Śląskie Dolnośląskie
96 XLI Liceum Ogólnokształcące im. J.Lelewela - Kiwerska 3 Warszawa Mazowieckie
97 Zespół Szkół Alternatywnych - Łużycka 8 Kłodzko Dolnośląskie
97 Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej - Kutnowska 30 Płock Mazowieckie
98 Centrum Kształcenia Ustawicznego w Siedlcach - Browarna 4 Siedlce Mazowieckie
99 Zespół Szkół Mechanicznych - Jagiellońska 32 Kielce Świętokrzyskie
100 Zespół Szkół Mechanicznych w Gorzowie Wielkopolskim - Dąbrowskiego 32 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
101 I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Łęczycy - Marii Konopnickiej 13 Łęczyca Łódzkie
102 Liceum Ogólnokształcące - Żeromskiego 3 Opoczno Łódzkie
103 Liceum Ogólnokształcące - Kościuszki 10 Głowno Łódzkie
103 Technikum nr 1 - Szpitalna 10 Piaseczno Mazowieckie
104 Zespół Szkół nr 40 - Objazdowa 3 Warszawa Mazowieckie
105 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Marii Skłodowskiej - Curie - Wojska Polskiego 67/69 Oleśnica Dolnośląskie
105 Zespół Szkół Technicznych - Pszowska 92 Wodzisław Śląski Śląskie
106 II Liceum Ogólnokształcące im. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej - Narewska 11 Białystok Podlaskie
106 Zespół Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino - Wojska Polskiego 1 Września Wielkopolskie
107 I Liceum Ogólnokształcące im. Gen. J. H. Dąbrowskiego w Kutnie - Dąbrowskiego 1 Kutno Łódzkie
107 I Liceum Ogólnokształcące im. St. Dubois w Koszalinie - Komisji Edukacji Narodowej 1 Koszalin Zachodniopomorskie
107 I Liceum Ogólnokształcące im.Henryka Sienkiewicza w Koluszkach - Kościuszki 16 Koluszki Łódzkie
107 Samorządowe Liceum Ogólnokształcące - Wyszyńskiego 2 Głogów Małopolski Podkarpackie
107 Technikum Mechaniczno-Elektryczne - Tadeusza Kosciuszki 98 Biłgoraj Lubelskie
107 XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego - Platynowa 1 Warszawa Mazowieckie
108 II Liceum Ogólnokształcące w Puławach - Kaniowczyków 9 Puławy Lubelskie
109 Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Skargi - Piotra Skargi 2 Pułtusk Mazowieckie
109 Zespół Szkół Łączności w Krakowie - Monte Cassino 31 Kraków Małopolskie
110 IV Liceum Ogólnokształcące im. Dra Tytusa Chałubińskiego - Mariacka 25 Radom Mazowieckie
110 Technikum przy ZS nr3 w Tomaszowie Lubelskim - Gen. Józefa Hallera 5 Tomaszów Lubelski Lubelskie
110 Zespół Szkół Politechnicznych "ENERGETYK" - Al. Wyzwolenia 5 Wałbrzych Dolnośląskie
110 Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych - Rycerska 2 Elbląg Warmińsko-mazurskie
111 Zespół Szkół Techniczno-Elektronicznych - Częstochowska 99-105 Kalisz Wielkopolskie
112 Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki - Trzebnicka 4 Milicz Dolnośląskie
113 Zespół Szkół Rolniczych im. Wincentego Witosa w Zarzeczu - Zarzecze 1 Zarzecze Podkarpackie
114 Zespół Szkół Budowlano-Informatycznych im. Mikołaja Kopernika - Rybnicka 5 Żory Śląskie
114 Zespół Szkół Zawodowych - Wrocławska 17 Ząbkowice Śląskie Dolnośląskie
115 I Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa w Siedlcach - Floriańska 10 Siedlce Mazowieckie
115 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 - Promienna 65 Jaworzno Śląskie
116 Zespół Szkół nr 25 - Skwierzyńska 1-7 Wrocław Dolnośląskie
117 VIII Liceum Ogólnokształcące - Słowicza 5 Lublin Lubelskie
117 Zespół Szkół Technicznych i Licealnych - Pomorska 7 Żagań Lubuskie
118 I Liceum Ogólnokształcące im. T.Zana - Matejki 1 Wschowa Lubuskie
119 III Liceum Ogólnokształcące - Pałacowa 2/1 Białystok Podlaskie
119 Zespół Szkół im. Bohaterów Narwiku - Gładka 16 Warszawa Mazowieckie
120 IV Liceum Ogólnokształcące - Saska 59 Warszawa Mazowieckie
120 Zespół Szkół Nr 1 w Sokołowie Podlaskim - Marii Skłodowskiej-Curie 24 Sokołów Podlaski Mazowieckie
120 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych - Kolejowa 16 Gryfów Śląski Dolnośląskie
121 Powiatowy Zespół Szkół nr 2 - Żeromskiego 2 Trzebnica Dolnośląskie
122 III Liceum Ogólnokształcące - Leszczynowa 16 Biała Podlaska Lubelskie
122 Samorządowe Liceum Ogólnokształcące - M.C.Skłodowskiej 5 Opoczno Łódzkie
122 Technikum Energetyczne - Promienna 65 Jaworzno Śląskie
123 Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej - 1-go Maja 17 Dynów Podkarpackie
124 Liceum Ogólnokształcące - Os. Piastowskie 17 Nowa Ruda Dolnośląskie
125 III Liceum Ogólnokształcące - Kolberga 15 Sopot Pomorskie
126 Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych - Plac Londzina 3 Cieszyn Śląskie
127 Technikum nr 5 - Przykoszarowa 22 Łomża Podlaskie
128 IV Liceum Ogólnokształcące im. E.Sczanieckiej w Łodzi - Pomorska 16 Łódź Łódzkie
128 Liceum Ogólnokształcące im.Tadeusza Kościuszki - Ogrodowa 3 Krzeszowice Małopolskie
128 Zespół Szkół Sportowych i  Ogólnokształcących im. Janusza Kusocińskiego, XII LO - Subisława 22 Gdańsk Pomorskie
128 Zespół Szkół Technicznych - Rybnicka 44 Mikołów Śląskie
128 ZS Ogólnokształcących nr 1 I LO - Kasprowicza 11 Racibórz Śląskie
129 Prywatny Zespół Szkół EDUKATOR - Kownackiego 4 Oborniki Śląskie Dolnośląskie
129 Zespól Szkół Ogólnokształcących nr 1 - Tańskiego 3 Mielec Podkarpackie
130 I Liceum Ogólnokształcące - Chopina 6 Lubartów Lubelskie
130 IX LO w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 6 im. Bohaterów Monte Cassino - Plac Mariacki 1 Szczecin Zachodniopomorskie
130 Zespół Szkół Chemicznych w Bydgoszczy - Łukasiewicza 3 Bydgoszcz Kujawsko-pomorskie
131 II Liceum Ogólnokształcące - Wojska Polskiego 84 Grajewo Podlaskie
132 Zespół Szkół im. Prezydenta I.Mościckiego - Inżynierska 1 Zielonka Mazowieckie
133 Zespół Szkół nr. 2 im. Józefa Bema - Wójtowska 3 Milanówek Mazowieckie
134 Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju - Tadeusza Kościuszki 41/43 Biłgoraj Lubelskie
135 Liceum Ogólnokształcące - Szeroka 1/7 Złoczew Łódzkie
136 Futura Inżynieria (studium policealne – technik informatyk) - Policealna Szkoła dla Dorosłych - Widok 5/7/9 Warszawa Mazowieckie
136 I Liceum Ogólnokształcące im. B. Nowodworskiego w Krakowie - pl. Na Groblach 9 Kraków Małopolskie
136 XIV Liceum Ogólnokształcące - Wejherowska 55 Gdynia Pomorskie
137 Liceum Ogolnokształcące Zespołu Szkół im. Marii Skodowskiej-Curie - Grota Roweckiego 5 Działoszyn Łódzkie
138 Zespół Szkół im. Konstytucji 3 Maja - Mierosławskiego 10 Iława Warmińsko-mazurskie
139 Zespół Szkół im. Ks. Dra Jana Zwierza - Mickiewicza 14 Ropczyce Podkarpackie
140 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Oławie, Technikum Nr 2 - 3 Maja 18e Oława Dolnośląskie
141 Technikum Zawodowe Centrum Kształcenia "Nauka" - Warsztatowa 6 Piła Wielkopolskie
141 Zespół Szkół Zawodowych im. św. Jadwigi Królowej - Kazimierza Wielkiego 11 Biecz Małopolskie
142 Zespół Szkół Handlowych - Kościuszki 18/20 Sopot Pomorskie
143 Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 1 - Noakowskiego 6 Warszawa Mazowieckie
143 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Ustroniu - 3 Maja 15 Ustroń Śląskie
143 Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 im.5 Pułku Ułanów Zasławskich w Ostrołęce - Batalionu Czwartaków 4 Ostrołęka Mazowieckie
144 Technikum - Piłsudskiego 51 Sochaczew Mazowieckie
144 XXV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego - Podhalańska 2a Łódź Łódzkie
145 IV Liceum Ogólnokształcące - Piłsudskiego 56 Olsztyn Warmińsko-mazurskie
145 Zespół Szkół Ekonomicznych w Pile - Sikorskiego 18a Piła Wielkopolskie
146 XVIII LO w ZS Technicznych i Ogólnokształcących nr 3 im. Edwarda Abramowskiego - Harcerzy Września 1939 r nr 2 Katowice Śląskie
147 Zespół Szkół nr 3 im. prof. Oskara Langego w Szczecinie - Gen. J. Sowińskiego 1 Szczecin Zachodniopomorskie
148 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Barlinku - Szosowa 2 Barlinek Zachodniopomorskie
149 Zespół Szkół nr 1 w Andrychowie - Starowiejska 22 a Andrychów Małopolskie
150 II Liceum Ogólnokształcące - Kościuszki 53 Garwolin Mazowieckie
151 Liceum Ogólnokształcące nr I im. Jana III Sobieskiego w Oławie - Plac Zamkowy 10 Oława Dolnośląskie
152 V Liceum Ogólnokształcące w Krakowie - Studencka 12 Kraków Małopolskie
153 Technikum Mechaniczne - Broniewskiego 14 Białystok Podlaskie
154 Zespół Szkół Morskich w Świnoujściu - Sołtana 2 Świnoujście Zachodniopomorskie
155 Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika - Jakuba Starszego 6 Iłża Mazowieckie
155 Technikum nr 24 w ZS nr 26 - Urbanistów 3 Warszawa Mazowieckie
156 Zespół Szkół nr 3 - Słowackiego 7 Kraśnik Lubelskie
157 Szkoła Policealna Gowork.pl - Żurawia 47 Warszawa Mazowieckie
157 Technikum Transportowo-Komunikacyjne - Zemborzycka 82 Lublin Lubelskie
157 Zespół Szkół nr 2 - Warszawska 54 Nowy Dwór Gdański Pomorskie
158 VIII Liceum Ogólnokształcące w Radomiu - Sobieskiego 12 Radom Mazowieckie
158 Zespół Szkół Elektronicznych - Hetmańska 120 Rzeszów Podkarpackie
159 Zespół Szkół im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego (Technikum) - Aleja XX-lecia 12 Teresin Mazowieckie
160 Zespół Szkół Nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Dębicy - Strumskiego 1 Dębica Podkarpackie
161 I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Warszawska 19 Kozienice Mazowieckie
162 Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego - Kacperskiej 6a Żyrardów Mazowieckie
163 Liceum Ogólnokształcące w Grójcu - Poświętne 17 Grójec Mazowieckie
164 II Liceum Ogólnokształcące z Białoruskim Językiem Nauczania im. Bronisława Taraszkiewicza - Kopernika 4 Bielsk Podlaski Podlaskie
165 Zespół Szkół Licealnych - 11-go Listopada 7 Morąg Warmińsko-mazurskie
166 I Liceum Ogólnokształcące w Bytowie im. Bojowników o Wolność i Polskość Ziemi Bytowskiej - Gdańska 59 Bytów Pomorskie
166 II Liceum Ogólnokształcące - Ogrodowa 16 Lublin Lubelskie
166 II Liceum Ogólnokształcące - Kościuszki 36/38 Suwałki Podlaskie
166 Technikum nr 5 w Krośnie - Rzeszowska 10 Krosno Podkarpackie
166 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Jana Długosza - Jana Długosza 5 Nowy Sącz Małopolskie
167 I Liceum Ogólnokształcące - Konopnickiej 16 Zambrów Podlaskie
167 II Liceum Ogólnokształcące - Modrzewskiego 24 Włodawa Lubelskie
167 II Liceum Ogólnokształcące w Szydłowcu - Kościuszki 39 Szydłowiec Mazowieckie
167 Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza - Lipowa 23 Opole Lubelskie Lubelskie
167 Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 - Kossaka 1a Opoczno Łódzkie
167 Publiczne Liceum Ogólnokształcące Językowo - Informatyczne - R. Strzałkowskiego 5/7 Poznań Wielkopolskie
167 Technikum Elektroniczne nr 1 - Kasprzaka 19/21 Warszawa Mazowieckie
167 XXIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej - Curie - Naddnieprzańska 2/4 Warszawa Mazowieckie
167 Zespół Szkół Ekonomicznych i Technicznych - Partyzantów 24 Słupsk Pomorskie
167 Zespół Szkół im. Hugona Kołłątaja w Jordanowie - Kolejowa 9 Jordanów Małopolskie
167 Zespół Szkół nr 1 - 3 Maja 3 Nowy Dwór Gdański Pomorskie
167 Zespół Szkół Ogólnokształcących - Jana III Sobieskiego 2 Nysa Opolskie
167 Zespół Szkół Plastycznych im. Józefa Brandta w Radomiu - Grzecznarowskiego 13 Radom Mazowieckie
167 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Drezdenku - Konopnickiej 2 Drezdenko Lubuskie
167 Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych im.Stanisława Wyspiańskiego w Jeleniej Górze - Cieplicka 34 Jelenia Góra Dolnośląskie
168 ZS Rolniczych - Parkowa Wola Osowińska Lubelskie
169 LI Liceum Ogólnokształcące - Kadrowa 5/15 Warszawa Mazowieckie
170 CII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjmi - Bartnicza 2 Warszawa Mazowieckie
171 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej - Wyścigowa 31 Lublin Lubelskie
172 Liceum Ogólnokształcące Centrum Szkół Mundurowych w Łodzi - Klaretyńska 9 Łódź Łódzkie
173 Zespół Szkół Energetycznych; XIII LO - M. Reja 25 Gdańsk Pomorskie
174 II Liceum Ogólnokształcące w Pionkach - Parkowa 6 Pionki Mazowieckie
175 Technikum Elektryczno-Elektroniczne - Narutowicza 12 Radomsko Łódzkie
176 Centrum Kształcenia Ustawicznego - 3 Maja 11 Przemyśl Podkarpackie
176 Centrum Kształcenia Ustawicznego - Sudecka 53 Jelenia Góra Dolnośląskie
176 Centrum Szkolne ZDZ - Podwale 13 Warszawa Mazowieckie
176 CVI Liceum Ogólnokształcące - Gen. Zajączka 7 Warszawa Mazowieckie
176 CXXV Liceum Ogólnokształcące - Chłodna 36/46 Warszawa Mazowieckie
176 I Liceum Ogólnokształcące - 17 Stycznia 66 Ciechanów Mazowieckie
176 I Liceum Ogólnokształcące - Traugutta 1 Ostrołęka Mazowieckie
176 I Liceum Ogólnokształcące - Mickiewicza 3 Łańcut Podkarpackie
176 I Liceum Ogólnokształcące Collegium Gostomianum - Długosza 7 Sandomierz Świętokrzyskie
176 I Liceum Ogólnokształcące im. J. Zamoyskiego w Łęcznej - Szkolna 3 Łęczna Lubelskie
176 I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Końskich - kpt.Stoińskiego 4 Końskie Świętokrzyskie
176 I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Olkuszu - Polna 8 Olkusz Małopolskie
176 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie - Zamkowa 21 Ostrzeszów Wielkopolskie
176 I Liceum Ogólnokształcące im. S. Sempołowskiej - Opolska 28 Tarnowskie Góry Śląskie
176 I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Kielcach - Ściegiennego 15 Kielce Świętokrzyskie
176 I Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Kętrzyńskiego - Powstańców Warszawy 2 Kętrzyn Warmińsko-mazurskie
176 I Liceum Ogólnokształcące w Krotoszynie - Kołłątaja 1 Krotoszyn Wielkopolskie
176 I Liceum Ogólnokształcące w Rykach - Słowackiego 12 Ryki Lubelskie
176 I Liceum Ogólnokształcące w Zielonej Górze - Kilińskiego 7 Zielona Góra Lubuskie
176 I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Bolesława Limanowskiego - Felińskiego 15 Warszawa Mazowieckie
176 I Liceum Profilowane - Słowiańska 18 Brzeg Opolskie
176 II Liceum Ogólnokształcące - Trzebnicka 4 Milicz Dolnośląskie
176 II Liceum Ogólnokształcące - Mickiewicza 11 Sanok Podkarpackie
176 II Liceum Ogólnokształcące - Kard. Wyszyńskiego 3 Augustów Podlaskie
176 II Liceum Ogólnokształcące - Orylska 9 Ciechanów Mazowieckie
176 II Liceum Ogólnokształcące - Warszawska 88 Łuków Lubelskie
176 II Liceum Ogólnokształcące - I Armii Wojska Polskiego 89 Wyszków Mazowieckie
176 II Liceum Ogólnokształcące - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 - Mickiewicza 32 Słupsk Pomorskie
176 II Liceum Ogólnokształcące im. Gustawa Gizewiusza w Giżycku - Sikorskiego 3 Giżycko Warmińsko-mazurskie
176 II Liceum Ogólnokształcące im. prof. Kazimierza Morawskiego - Biskupa Jakuba Glazera 44 Przemyśl Podkarpackie
176 II Liceum Ogólnokształcące w Augustowie - al. Kardynała S. Wyszyńskiego 1 Augustów Podlaskie
176 II Liceum Ogólnokształcące w Radomiu - Kusocińskiego 8 Radom Mazowieckie
176 II Liceum Ogólnokształcące w Wałczu - Bydgoska 52 Wałcz Zachodniopomorskie
176 II LO im. K.K. Baczyńskiego - Bugaj 3 Radomsko Łódzkie
176 II LO im. R. Traugutta - Kiliskiego 62 Częstochowa Śląskie
176 III Liceum Ogólnokształcące - Rogalińska 2 Warszawa Mazowieckie
176 III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Krakowie - os. Wysokie 6 Kraków Małopolskie
176 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP - Legionów 27 Gdynia Pomorskie
176 III Liceum Ogólnokształcące w Zamościu - Kilińskiego 15 Zamość Lubelskie
176 IV Liceum Ogólnokształcące - Czapliniecka 96 Bełchatów Łódzkie
176 IV Liceum Ogólnokształcące - Kosynierów Gdyńskich 8 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
176 IV Liceum Ogólnokształcące - Mostowa 7 Kędzierzyn-Koźle Opolskie
176 IV Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida - Zwierzyniecka 9A Białystok Podlaskie
176 IV Liceum Ogólnokształcące im. Fryderyka Chopina w Ostrowie Wielkopolskim - Wojska Polskiego 17 Ostrów Wielkopolski Wielkopolskie
176 IV LO - Sokołowska 161B Siedlce Mazowieckie
176 IV LO im. B. Krzywoustego - Faustyna Piaska 5 Płock Mazowieckie
176 IX Liceum Ogólnokształcące - Ignacego Paderewskiego 24 Łódź Łódzkie
176 IX Liceum Ogólnokształcące - Emilii Plater 29 Warszawa Mazowieckie
176 Katolickie Liceum Ogólnokształcące - Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 156 Łódź Łódzkie
176 Katolickie Liceum Ogólnokształcące Przymierza Rodzin - Staszica 11 Garwolin Mazowieckie
176 Katolickie Liceum Ogólnokształcące SPSK im. kard. Stefana Wyszyńskiego - Sienkiewicza 60 Zawiercie Śląskie
176 L Liceum Ogólnokształcące z oddziałami integracyjnymi - Burdzińskiego 4 Warszawa Mazowieckie
176 Liceum Katolickie w ZS Katolickich - Tarnopolska 3 Zabrze Śląskie
176 Liceum Ogólnoksztacące - Wyczółkowskiego 10 Ryki Lubelskie
176 Liceum Ogólnokształcące - Bolesława Prusa 13 Nałęczów Lubelskie
176 Liceum Ogólnokształcące - Bolesława Prusa 10 Węgorzewo Warmińsko-mazurskie
176 Liceum Ogólnokształcące - Kościuszki 25 Wiskitki Mazowieckie
176 Liceum Ogólnokształcące - Warszawska 44 Wisznice Lubelskie
176 Liceum Ogólnokształcące - p.Sulwińskiego 31 Błaszki Łódzkie
176 Liceum Ogólnokształcące - Mazowiecka 47 Zawidz Kościelny Mazowieckie
176 Liceum Ogólnokształcące - Wiejska 2 Braniewo Warmińsko-mazurskie
176 Liceum Ogólnokształcące - Żwirki i Wigury 17 Skawina Małopolskie
176 Liceum Ogólnokształcące - 15 Pułku Piechoty "Wilków" 6 Dęblin Lubelskie
176 Liceum Ogólnokształcące - Księdza Popiełuszki 2 Gołdap Warmińsko-mazurskie
176 Liceum Ogólnokształcące - Waleriana Batki 20 Komarówka Podlaska Lubelskie
176 Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Mrozach - Licealna 3 Mrozy Mazowieckie
176 Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Radzyminie - Konstytucji 3-go Maja 26 Radzymin Mazowieckie
176 Liceum Ogólnokształcące im.Jana Kochanowskiego w Olecku - Kościuszki 29 Olecko Warmińsko-mazurskie
176 Liceum Ogólnokształcące nr I im. K.I. Gałczyńskiego w Otwocku - Gen. Juliana Filipowicza 9 Otwock Mazowieckie
176 Liceum Ogólnokształcące nr II im. J.Chreptowicza - Jana Rosłońskiego 1 Ostrowiec Świętokrzyski Świętokrzyskie
176 Liceum Ogólnokształcące nr XIII - Gen. Józefa Haukego-Bosaka 33-37 Wrocław Dolnośląskie
176 Liceum Ogólnokształcące w Dębem - Nasielska 7 Komornica Mazowieckie
176 Liceum Ogólnokształcące w Lipsku - Zwoleńska 12 Lipsko Mazowieckie
176 Liceum Ogólnokształcące w Pionkach - Aleje Lipowe 23 Pionki Mazowieckie
176 LV Liceum Ogólnokształcące - Strykowska 10/18 Łódź Łódzkie
176 LXIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi - Urbanistów 3 Warszawa Mazowieckie
176 LXXIV Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Narwiku - Gładka 16 Warszawa Mazowieckie
176 Ogólnokształcące Liceum Jezuitów w Gdyni im. św. Stanisława Kostki - Tatrzańska 35 Gdynia Pomorskie
176 Policealna Szkoła Audiologii - Mokra 17 Nadarzyn Mazowieckie
176 Powiatowy Zespół Szkół nr 1 - Wojska Polskiego 17 Trzebica Dolnośląskie
176 Powiatowy Zespół Szkół nr 11 w Kętach - Wyspiańskiego 2 Kęty Małopolskie
176 Prywatne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Prezentek w Krakowie - św. Jana 7 Kraków Małopolskie
176 Publiczne Gimnazjum nr 9 z oddziałami dwujęzycznymi - Dubois 28 Opole Opolskie
176 Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi - S. Dubois 28 Opole Opolskie
176 Społeczne Językowe Liceum Ogólnokształcące im. A. Einsteina - Drobiarska 2 Opole Opolskie
176 Społeczne Liceum Ogólnokształcące TPZ - Leśmiana 1b Zgierz Łódzkie
176 Szkoła Delta - pl. Żołnierza Polskiego 5 Szczecin Zachodniopomorskie
176 Technikum - J.A. Komeńskiego 39 Elbląg Warmińsko-mazurskie
176 Technikum - Kilińskiego 8c Grodzisk Mazowiecki Mazowieckie
176 Technikum - Gdańska 25 Lubawa Warmińsko-mazurskie
176 Technikum - Konarskiego 23 Sejny Podlaskie
176 Technikum Ekonomiczne nr 3 - Sienkiewicza 22 Chełm Lubelskie
176 Technikum Ekonomiczno-Handlowe - Podwale 11 Lublin Lubelskie
176 Technikum Elektryczne - 1000-lecia Państwa Polskiego 14 Białystok Podlaskie
176 Technikum Fototechniczne - Spokojna 13 Warszawa Mazowieckie
176 Technikum Hotelarskie w Międzyzdrojach - Leśna 17 Międzyzdroje Zachodniopomorskie
176 Technikum im. Tadeusza Kościuszki - 3 Maja 25 Hajnówka Podlaskie
176 Technikum Lotnicze ZDZ Katowice - Mickiewicza 3 Katowice Śląskie
176 Technikum Mechatroniczne nr 1 - Wiśniowa 56 Warszawa Mazowieckie
176 Technikum nr 1 - Piłsudskiego 36 Biała Podlaska Lubelskie
176 Technikum nr 1 - Szkolna 1 Świdnik Lubelskie
176 Technikum nr 1 - Długa 89/91 Zgierz Łódzkie
176 Technikum nr 2 - Sportowa 1 Ostróda Warmińsko-mazurskie
176 Technikum nr 2 - Sikorskiego 21 Suwałki Podlaskie
176 Technikum nr 3 - Koszykowa 1 Ełk Warmińsko-mazurskie
176 Technikum nr 3 - Legionów 47 Tomaszów Mazowiecki Łódzkie
176 Technikum nr 5 - Szczebrzeska 102 Zamość Lubelskie
176 Technikum nr 6 - M.Kopernika 16 Łomża Podlaskie
176 Technikum nr 6 - Bałtycka 37a Olsztyn Warmińsko-mazurskie
176 Technikum nr 7 - Bałtycka 37 Olsztyn Warmińsko-mazurskie
176 Technikum nr 8 im. Jana Karskiego przy Zespole Szkół nr 42 - Dzieci Warszawy 42 Warszawa Mazowieckie
176 Technikum Zawodowe w ZSP Żelechów - Piłsudskiego 45 Żelechów Mazowieckie
176 V Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego w Białymstoku - Miodowa 5 Białystok Podlaskie
176 V LO im. WŁ. Broniewskiego - Jankego 65 Katowice Śląskie
176 VI Liceum Ogólnokształcące - Wiktorska 30/32 Warszawa Mazowieckie
176 VI Liceum Ogólnokształcące - Kopernika 34 Gdynia Pomorskie
176 VI Liceum Ogólnokształcące im. J. Lelewela - Podmiejska 21 Łódź Łódzkie
176 VII Liceum Ogólnokształcące - Wawelska 46 Warszawa Mazowieckie
176 VIII Liceum Ogólnokształcące - Piastowska 5 Białystok Podlaskie
176 X Liceum Ogólnokształcące w Gdyni - Władysława IV 58 Gdynia Pomorskie
176 XI Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja - Królewska 19/21 Warszawa Mazowieckie
176 XII Liceum Ogólnokształcące - al. Racławickie 7 Lublin Lubelskie
176 XII Liceum Ogólnokształcące - Sienna 53 Warszawa Mazowieckie
176 XIV Liceum Ogólnokształcące - Nowowiejska 37A Warszawa Mazowieckie
176 XLII Liceum Ogólnokształcące - Madalińskiego 22 Warszawa Mazowieckie
176 XLV Liceum Ogólnokształcące im. R. Traugutta - Miła 26 Warszawa Mazowieckie
176 XLVII Liceum Ogólnokształcące - Międzyborska 64/70 Warszawa Mazowieckie
176 XV Liceum Ogólnokształcące - Traktorowa 77 Łódź Łódzkie
176 XV Liceum Ogólnokształcące w Krakowie - al. Dygasińskiego 15 Kraków Małopolskie
176 XVI Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego w Krakowie - os. Willowe 35 Kraków Małopolskie
176 XVIII Liceum Ogólnokształcące - Przyjaźni 12 Lublin Lubelskie
176 XVIII Liceum Ogólnokształcące - Perla 11 Łódź Łódzkie
176 XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego - Smolna 30 Warszawa Mazowieckie
176 XXIII LO im. ks. Prof. J.Tischnera - Piłsudskiego 159 Łódź Łódzkie
176 XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego - Polna 5 Warszawa Mazowieckie
176 XXVII LO w ZS nr 10 - Biedronki 13 Lublin Lubelskie
176 Zespół Szkół - Techników 18 Chełm Śląski Śląskie
176 Zespół Szkół - Lubelska 37 Sokołów Małopolski Podkarpackie
176 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wł.St.Reymonta - Oleksiaka Wichury 3 Sokołów Podlaski Mazowieckie
176 Zespół Szkół Ekonomicznych - pl. Słowiański 5 Legnica Dolnośląskie
176 Zespół Szkół Ekonomicznych - Hoffmanowej 13 Rzeszów Podkarpackie
176 Zespół Szkół Ekonomicznych - Sobieskiego 6 Starogard Gdański Pomorskie
176 Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 - Mikołaja Kopernika 16 Łomża Podlaskie
176 Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych - Fryderyka Skarbka 4 Legnica Dolnośląskie
176 Zespół Szkół Elektrycznych - Kościuszki 39-41 Opole Opolskie
176 Zespół Szkół im. inż. S. Wysockiego - Szczęśliwicka 56 Warszawa Mazowieckie
176 Zespół Szkół im. J. i W. Zamoyskich w Rokietnicy - Szamotulska 24 Poznań Wielkopolskie
176 Zespół Szkół im. Macieja Rataja w Reszlu - Łukasińskiego 3 Reszel Warmińsko-mazurskie
176 Zespół Szkół im. St. Staszica - Stanisława Staszica 1 Gąbin Mazowieckie
176 Zespół Szkół im. Św. Stanisława Kostki - Ks. Michała Słowikowskiego 6 Lublin Lubelskie
176 Zespół Szkół im. Z. Chmielewskiego - Spółdzielcza 17 Nałęczów Lubelskie
176 Zespół Szkół Licealnych - Kopernika 4 Ustrzyki Dolne Podkarpackie
176 Zespół Szkół Licealnych im. Bolesława Chrobrego - M. Curie-Skłodowskiej 6 Leżajsk Podkarpackie
176 Zespół Szkół Licealnych w Słubicach - Bohaterów Warszawy 3 Słubice Lubuskie
176 Zespół Szkół Łączności - Przełajowa 4 Poznań Wielkopolskie
176 Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych - Szujskiego 13 Tarnów Małopolskie
176 Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 - Św. Trójcy 37 Bydgoszcz Kujawsko-pomorskie
176 Zespół Szkół Muzycznych im. Feliksa Nowowiejskiego w Szczecinie - Staromłyńska 13 Szczecin Zachodniopomorskie
176 Zespół Szkół nr 1 - Sienkiewicza 16 Biała Piska Warmińsko-mazurskie
176 Zespół Szkół nr 1 im. prof. R.A. Cebertowicza - Kopernika 24/26 Głowno Łódzkie
176 Zespół Szkół Nr 117 - Bema 76 Warszawa Mazowieckie
176 Zespół Szkół nr 12 w Gorzowie Wielkopolskim - Śląska 20 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
176 Zespół Szkół nr 15 im Władysława IV - Jagiellońska 38 Warszawa Mazowieckie
176 Zespół Szkół nr 2 - Aleja Wyzwolenia 34 Wałbrzych Dolnośląskie
176 Zespół Szkół nr 2 w Stargardzie Szczecińskim - Osiedle Zachód B15a Stargard Szczeciński Zachodniopomorskie
176 Zespół Szkół nr 28 - Gen. Zajączka 7 Warszawa Mazowieckie
176 Zespół Szkół nr 4 - al. Bielska 100 Tychy Śląskie
176 Zespół Szkół nr 9 w Bydgoszczy - Cicha 59 Bydgoszcz Kujawsko-pomorskie
176 Zespół Szkół nr3 - Sandomierska 2 Ostrowiec Świętokrzyski Świętokrzyskie
176 Zespół Szkół Ogólnokształcących - Staszica 5 Stalowa Wola Podkarpackie
176 Zespół Szkół Ogólnokształcących - S. Dubois 28 Opole Opolskie
176 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku - Chopina 10 Lubsko Lubuskie
176 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu - Komuny Paryskiej 6 Bolesławiec Dolnośląskie
176 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 - Gimnazjalna 2 Prudnik Opolskie
176 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Gorzowie Wielkopolskim - Puszkina 31 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
176 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 - Mickiewicza 16 Tarnów Małopolskie
176 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 Sportowe Liceum Ogólnokształcące - Słoneczna 2 Kwidzyn Pomorskie
176 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Toruniu - Kosynierów Kościuszkowskich 6 Toruń Kujawsko-pomorskie
176 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 - Orląt Śląskich 25 Gliwice Śląskie
176 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 - Tarasa Szewczenki 10 Legnica Dolnośląskie
176 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Toruniu - Warszawska 1/5 Toruń Kujawsko-pomorskie
176 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5; IV LO - Na Zaspę 31a Gdańsk Pomorskie
176 Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bystrzycy Kłodzkiej - ST.Sempołowskiej 13 Bystrzyca Kłodzka Dolnośląskie
176 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II - Nadbrzeżna 3 Krynica-Zdrój Małopolskie
176 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Białobrzegach - Żeromskiego 86 Białobrzegi Mazowieckie
176 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 1 im. Hipolita Cegielskiego w Pile - Ceglana 4 Piła Wielkopolskie
176 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 - Koniecpolska 40 Włoszczowa Świętokrzyskie
176 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 Centrum Kształcenia Ustawicznego - Byczyńska 7 Kluczbork Opolskie
176 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 CKP w Garwolinie - II Armii Wojska Polskiego 20 Garwolin Mazowieckie
176 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Barlinku - Jeziorna 8 Barlinek Zachodniopomorskie
176 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Międzyborzu - Wrocławska 2 Międzybórz Dolnośląskie
176 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Niemcach - Różana 8 Niemce Lubelskie
176 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sycowie - Daszyńskiego 42 Syców Dolnośląskie
176 Zespół Szkół Salezjańskich w Krakowie - os. Piastów 34 Kraków Małopolskie
176 Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych - Chorzowska 5 Gliwice Śląskie
176 Zespół Szkół Technicznych - Staszica 30 Jasło Podkarpackie
176 Zespół Szkół Technicznych w Lipnie - Okrzei 3 Lipno Kujawsko-pomorskie
176 Zespół Szkół Zawodowych nr 1 - Górska 39 Nowy Dwór Mazowiecki Mazowieckie
176 Zespół Szkół Zawodowych nr 6 im.Joachima Lelewela - Działyńskich 4/5 Poznań Wielkopolskie
176 Zespół Szkół Zawodowych Nr3 - Działkowa 10 Skierniewice Łódzkie
176 ZS Centrum Kształcenia Rolniczego - Studzieniec Studzieniec Mazowieckie
176 ZS im. Jadwigi Grodzkiej - Al. JP II 1 Łęczyca Łódzkie
176 ZS Nr 4 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego - Szczęśliwicka 46 Warszawa Mazowieckie
176 ZS nr 6 - Piłsudskiego 10 Tychy Śląskie
176 ZS Ponadgimnazjalnych - Mazowiecka 25 Przasnysz Mazowieckie
176 ZS Ponadgimnazjalnych COGITO Technikum NR 1 im. Z.Herberta - Matejki 5 Siemianowice Śląskie Śląskie
176 ZS Technicznych i Ogólnokształcących z oddz. Integracyjnymi im. S.Staszica - Sienkiewicza 57 Białystok Podlaskie
176 ZSP im. Wincentego Witosa - Czerska 1 Jasieniec Mazowieckie


Drogi użytkowniku
Przechodząc do serwisu poprzez kliknięcie odnośnika „Zgadzam się” wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych.
Pliki cookies
Gdy korzystasz z naszych serwisów, gromadzimy informacje o Twojej wizycie i sposobie poruszania się w naszych serwisach. W tym celu stosujemy pliki cookies. Plik cookies zawiera dane informatyczne, które są umieszczone w Twoim urządzeniu końcowym - przeglądarce internetowej, z której korzystasz.
Pliki cookies używane w naszych serwisach wykorzystywane są między innymi do bieżącej optymalizacji serwisów oraz ułatwiania Twojego z nich korzystania. Niektóre funkcjonalności dostępne w naszych serwisach mogą nie działać, jeżeli nie wyrazisz zgody na instalowanie plików cookies.
Instalowanie plików cookies lub uzyskiwanie do nich dostępu nie powoduje zmian w Twoim urządzeniu ani w oprogramowaniu zainstalowanym na tym urządzeniu.
Stosujemy dwa rodzaje plików cookies: sesyjne i trwałe. Pliki sesyjne wygasają po zakończonej sesji, której czas trwania i dokładne parametry wygaśnięcia określa używana przez Ciebie przeglądarka internetowa oraz nasze systemy analityczne. Trwałe pliki cookies nie są kasowane w momencie zamknięcia okna przeglądarki, głównie po to, by informacje o dokonanych wyborach nie zostały utracone. Pliki cookies aktywne długookresowo wykorzystywane są, aby pomóc nam wspierać komfort korzystania z naszych serwisów, w zależności od tego czy dochodzi do nowych, czy do ponownych odwiedzin serwisu.

Do czego wykorzystujemy pliki cookies?
Pliki cookies wykorzystywane są w celach statystycznych oraz aby usprawnić działanie serwisów i zwiększyć komfort z nich korzystania, m.in:

  • pozwalają sprawdzić jak często odwiedzane są poszczególne strony serwisów - dane te wykorzystujemy do optymalizacji serwisów pod kątem odwiedzających;
  • umożliwiają rozpoznanie rodzaju Twojego urządzenia, dzięki czemu możemy lepiej dopasować sposób i format prezentowania treści oraz funkcjonalności serwisów;
  • poprawiają wydajność i efektywność serwisów dla korzystających.

W jaki sposób możesz nie wyrazić zgody na instalowanie plików cookies za pomocą ustawień przeglądarki?
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były instalowane na Twoim urządzeniu, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki w zakresie instalowania plików cookies. W każdej chwili możesz też usunąć z pamięci swojego urządzenia pliki cookies zapisane w trakcie przeglądania naszych serwisów. Pamiętaj jednak, że ograniczenia w stosowaniu plików cookies mogą utrudnić lub uniemożliwić korzystanie z tych serwisów.
Wykorzystywane narzędzia firm trzecich
Niektóre pliki cookies są tworzone przez podmiot, z usług których korzystamy, np.

  • Google Inc.

W naszych serwisach wykorzystujemy narzędzie Google Analytics do analizy ruchu na stronie internetowej oraz aktywności dotyczących jej przeglądania. Wykorzystujemy je w szczególności do celów statystycznych, aby sprawdzić jak często odwiedzane są poszczególne serwisy. Dane te wykorzystujemy również do optymalizacji i rozwoju serwisów. Więcej informacji na temat narzędzia Google Analytics znajdziesz na stronie:  https://policies.google.com/technologies/cookies

  • Facebook

Więcej informacji o zasadach plików cookies możesz znaleźć na:
https://pl-pl.facebook.com/policies/cookies/     

  • Twitter

Więcej informacji o zasadach plików cookies możesz znaleźć na:
https://help.twitter.com/en/rules-and-policies/twitter-cookies

  • Youtube

Więcej informacji o zasadach plików cookies możesz znaleźć na:
https://policies.google.com/privacy?hl=pl&gl=pl

 

Wyrażam zgodę na podstawowe oraz funkcjonalne cookies.
Podstawowe cookies są niezbędne aby strona mogła działać prawidłowo.
Cookies funkcjonalne wykorzystujemy do analizowania wizyt na stronie internetowej. Pomoże nam to zrozumieć, jak często odwiedzane są poszczególne serwisy oraz pozwoli optymalizować i rozwijać stronę. ZGADZAM SIĘ