Korzystaj bezpłatnie
Archiwum - Ranking IT Szkoła 2015

Ranking szkół ponadgimnazjalnych IT Szkoła jest sporządzany na podstawie pomiaru aktywności udziału uczniów szkół ponadgimnazjalnych w poszczególnych kategoriach działań programu: kursach dla uczniów, wszechnicy informatycznej stacjonarnej, wszechnicy informatycznej online, konkursach IT, akademickich kołach naukowych oraz we wszechnicy na kołach. Ranking jest sporządzany w układzie ogólnopolskim oraz wojewódzkim dla wszystkich szkół zarejestrowanych w programie: http://it-szkola.edu.pl/slist.

Poniżej przedstawiamy czerwcowe wyniki rankingu, które są jednocześnie wynikami starań i aktywności szkół za cały rok 2014/2015.

Najlepsze szkoły w rankingu ogólnopolskim oraz w rankingach wojewódzkich otrzymają nagrody:

W rankingu ogólnopolskim za zajęcie: I – X miejsca szkoły otrzymały statuetki okolicznościowe.

W rankingu wojewódzkim za zajęcie: I miejsca szkoły otrzymały plakietki okolicznościowe.

Ponadto wszystkie szkoły, które odnotowały aktywność uczniów w Programie powyżej 10 pkt, otrzymały plakietki okolicznościowe.

Oficjalne wręczenie nagród odbyło się w siedzibie Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki, w dniu 2 października 2015, podczas Inauguracji roku akademickiego 2015/2016

Kryteria oraz wagi pozycjonowania szkół w rankingu IT Szkoła – 2015:

  1. Wskaźnik liczby uczniów aktywnych w programie IT Szkoła (20%)
  2. Wskaźnik liczby zrealizowanych kursów, przypadających na jednego ucznia, aktywnego w programie IT Szkoła (20%)
  3. Wskaźnik liczby zrealizowanych wykładów (20%)
  4. Średni wynik uzyskany w szkole z testów po rozwiązaniu testu przy pierwszym „podejściu” (10%)
  5. Średni wynik uzyskany ze wszystkich testów w szkole (10%)
  6. Udział w konkursach  (14%)
  7. Udział w pracach akademickich kół naukowych (5%)
  8. Zgłoszenie szkoły (1%)

Zobacz wyniki trzeciej edycji rankingu: Archiwum: rankingu IT Szkoła - 2014


 
filtr szkół:
ranking ogólnopolski ranking wojewódzki Nazwa Miejscowość Województwo
III Liceum Ogólnokształcące - pl. Plac Wolności 4 Lublin Lubelskie
IX Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego - Żeromskiego 31 Gdynia Pomorskie
Zespół Szkół Agro-Technicznych im. Wincentego Witosa w Ropczycach - Adama Mickiewicza 13 Ropczyce Podkarpackie
Technikum nr 1 - 11 Listopada 20 Ostrołęka Mazowieckie
Zespół Szkół Technicznych w Międzychodzie - św. Jana Pawła II 6A Międzychód Wielkopolskie
Liceum Ogólnokształcących im. Bolesława Prusa - Sienkiewicza 10 Skierniewice Łódzkie
XI Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej w Krakowie - os. Teatralne 33 Kraków Małopolskie
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żaganiu - Gimnazjalna 13 Żagań Lubuskie
I Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Ziemi Michałowskiej w Brodnicy - Lidzbarska 14 Brodnica Kujawsko-pomorskie
10  II Liceum Ogólnokształcące - 1 Maja 66/74 Lubartów Lubelskie
11  Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Henryka Sienkiewicza w Szydłowcu - Zamkowa 1 Szydłowiec Mazowieckie
12  Technikum w Zespole Szkół nr 2 im. Jana Długosza - Traugutta 12 Wieluń Łódzkie
13  I Liceum Ogólnokształcące - Partyzantów 8 Radzyń Podlaski Lubelskie
14  Zespół Szkół Technicznych - Kościuszki 5 Rybnik Śląskie
15  Zespół Szkół Rolniczych CKP w Białymstoku - ks. St. Suchowolca 26 Białystok Podlaskie
16  I Liceum Ogólnokształcące - Brukowa 2 Białystok Podlaskie
17  V Liceum Ogólnokształcące - Senatorska 32 Legnica Dolnośląskie
18  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 - Szczecińska 60 Słupsk Pomorskie
19  Zespół Szkół nr 2 w Pabianicach - Św. Jana 27 Pabianice Łódzkie
20  II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja - Gen. Wł. Sikorskiego 25 Kraśnik Lubelskie
21  I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni - Pl. Ks. A. Czaplińskiego 1 Bochnia Małopolskie
22  Zespół Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica w Kutnie - Oporowska 7 Kutno Łódzkie
23  Zespół Szkół Technicznych w Mielcu - Kazimierza Jagiellończyka 3 Mielec Podkarpackie
24  Zespół Szkół nr 3 im. Władysława Stanisława Reymonta w Łukowie - Międzyrzecka 70 Łuków Lubelskie
25  Technikum przy ZS nr3 w Tomaszowie Lubelskim - Gen. Józefa Hallera 5 Tomaszów Lubelski Lubelskie
26  Zespół Szkół Zawodowych nr 2 im. Powstańców Warszawy - Gen. K. Sosnkowskiego 43 Mińsk Mazowiecki Mazowieckie
27  LXXXIII Liceum Ogólnokształcące - Konopczyńskiego 4 Warszawa Mazowieckie
28  Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Skale - Ks.Stanisława Połetka 30 Skała Małopolskie
29  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Czarnem - Leśna 2 Czarne Pomorskie
29  Zespół Szkół Technicznych im. Marii Skłodowskiej-Curie - Wojska Polskiego 7 Puławy Lubelskie
30  XXXI Liceum Ogólnokształcące - Kruczkowskiego 4 Łódź Łódzkie
31  Zespół Szkół Licealno-Technicznych w Kluczborku - Sienkiewicza 20 Kluczbork Opolskie
31  XIV Liceum Ogólnokształcące im. Ryszarda Kaczorowskiego w Białymstoku - Upalna 26 Białystok Podlaskie
32  III Liceum Ogólnokształcące w Piotrkowie Trybunalskim - Armii Krajowej 17 Piotrków Trybunalski Łódzkie
33  Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu - Św. Ducha 1 Jarosław Podkarpackie
34  XIII Liceum Ogólnokształcące - Z.Pacanowskiej 4 Łódź Łódzkie
35  Zespół Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino - Wojska Polskiego 1 Września Wielkopolskie
36  Zespół Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku w Iławie - Kopernika 8a Iława Warmińsko-mazurskie
37  Zespół Szkół Akademickich - Szosa Kisielińska 18 Zielona Góra Lubuskie
38  II Liceum Ogólnokształcące w Legnicy - Zielona 17 Legnica Dolnośląskie
39  I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie - al. Racławickie 26 Lublin Lubelskie
40  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 1 im. Hipolita Cegielskiego w Pile - Ceglana 4 Piła Wielkopolskie
41  Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Jana Pawła II - Z. Augusta 8 Limanowa Małopolskie
42  I Liceum Ogólnokształcące im. Karola Miarki - Żwirki i Wigury 25 Mikołów Śląskie
43  XLIV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Banacha - Dolna 6 Warszawa Mazowieckie
44  Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. Franciszka z Asyżu - OO. Zbigniewa i Michała 1 Legnica Dolnośląskie
45  Samorządowe Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida - Wojska Polskiego 9 Stalowa Wola Podkarpackie
46  Technikum Transportowe - al. Zwycięstwa 194 Gdynia Pomorskie
47  VI Liceum Ogólnokształcące - Warszawska 8 Białystok Podlaskie
48  II Liceum im. K. K. Baczyńskiego - 11 Listopada 7a Konin Wielkopolskie
49  Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Skargi - Piotra Skargi 2 Pułtusk Mazowieckie
50  ZS im. Jadwigi Grodzkiej - Al. JP II 1 Łęczyca Łódzkie
51  Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Czeladzi - Grodziecka 29 Czeladź Śląskie
52  Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych - Rycerska 2 Elbląg Warmińsko-mazurskie
53  III Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Olsztynie - Sybiraków 3 Olsztyn Warmińsko-mazurskie
53  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego im. Tadeusza Kościuszki w Łowiczu - Blich 10 Łowicz Łódzkie
54  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Krośnie - Rzeszowska 10 Krosno Podkarpackie
55  Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących - Frycza-Modrzewskiego 5 Bytom Śląskie
56  Zespół Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego - Budowlana 4 Mińsk Mazowiecki Mazowieckie
57  Technikum Mechatroniczne nr 1 - Wiśniowa 56 Warszawa Mazowieckie
57  Technikum Energetyczno-Informatyczne - Długa 6 Lublin Lubelskie
58  Zespół Szkół im. gen. Tadeusza Kutrzeby - ks.Szymańskiego 5 Oborniki Wielkopolskie
59  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Władysława Reymonta w Bierutowie - Plac Kościelny 2 Bierutów Dolnośląskie
60  10  Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Łodzi - Żeromskiego 115 Łódź Łódzkie
61  Noworudzka Szkoła Techniczna - Stara Droga 4 Nowa Ruda Dolnośląskie
62  XIV Liceum Ogólnokształcące - Wejherowska 55 Gdynia Pomorskie
63  Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich - os. Mielżyńskiego 5a Swarzędz Wielkopolskie
64  Zespół Szkół nr 2 - Warszawska 54 Nowy Dwór Gdański Pomorskie
65  I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej - Mickiewicza 3 Suwałki Podlaskie
66  Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Opolu - K. Pułaskiego 3 Opole Opolskie
67  III Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej - Łukasiewicza 11 Płock Mazowieckie
68  Powiatowy Zespół nr 3 Szkół Technicznych i Ogólnoksztalcących im. por. Stefana Jasieńskiego - Stanisławy Leszczyńskiej 8 Oświęcim Małopolskie
69  Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Gorzowie Wielkopolskim - Czereśniowa 4e Gorzów Wielkopolski Lubuskie
70  10  Zespół Szkół im. J. Śniadeckiego - Parkowa 6 Pionki Mazowieckie
71  Zespół Szkół w Sieniawie - Rynek 4 Sieniawa Podkarpackie
72  Zespół Szkół Ogólnokształcących - Jana III Sobieskiego 2 Nysa Opolskie
73  11  II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujezycznymi im. Św. Królowej Jadwigi w Siedlcach - B.Prusa 12 Siedlce Mazowieckie
74  11  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim - Św. Antoniego 29 Tomaszów Mazowiecki Łódzkie
75  ZSO nr 2 im. G.Morcinka - Jankowskiego 22 Ruda Śląska Śląskie
75  10  II Liceum Ogólnokształcące - Ogrodowa 16 Lublin Lubelskie
76  Zespół Szkół Elektronicznych - Tyrankiewiczów 2 Bolesławiec Dolnośląskie
77  Zespół Szkół Zawodowych im. św. Jadwigi Królowej - Kazimierza Wielkiego 11 Biecz Małopolskie
78  Zespół Szkół i Placówek Oświatowych im. Emila Godlewskiego w Nysie - Rodziewiczówny 1 Nysa Opolskie
79  11  Zespół Szkół Nr 1 im. H. Sienkiewicza - Kościuszki 10 Łuków Lubelskie
80  Zespół Szkół im. Konstytucji 3 Maja - Mierosławskiego 10 Iława Warmińsko-mazurskie
81  12  Technikum Zawodowe Nr 2 - Chopina 6 Lubartów Lubelskie
82  12  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 9 im. KEN w Łodzi - al. Politechniki 38 Łódź Łódzkie
83  12  Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 im.5 Pułku Ułanów Zasławskich w Ostrołęce - Batalionu Czwartaków 4 Ostrołęka Mazowieckie
84  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 im. Jadwigi Markowej - Planty Kowalskiego 3 Ruda Śląska Śląskie
84  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Koźminie Wielkopolskim - Zamkowa 1 Koźmin Wielkopolski Wielkopolskie
85  IV Liceum Ogólnokształcące - Piłsudskiego 56 Olsztyn Warmińsko-mazurskie
86  Zespół Szkół nr 2 w Stargardzie Szczecińskim - Osiedle Zachód B15a Stargard Szczeciński Zachodniopomorskie
86  Zespół Szkół im. C. K. Norwida w Nowym Mieście Lubawskim - 3 Maja 24 Nowe Miasto Lubawskie Warmińsko-mazurskie
86  13  I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej- Curie - Sadowa 11 Sokołów Podlaski Mazowieckie
87  Liceum Ogólnokształcące nr VII - Krucza 49 Wrocław Dolnośląskie
88  Zespół Szkół Techniczno - Usługowych w Trzebini - Gwarków 3 Trzebinia Małopolskie
89  IV Liceum Ogólnokształcące - Sienkiewicza 4 Elbląg Warmińsko-mazurskie
89  Zespół Szkół Elektroniczno - Telekomunikacyjnych - Kilińskiego 4 Leszno Wielkopolskie
90  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Oławie, Technikum Nr 2 - 3 Maja 18e Oława Dolnośląskie
91  Technikum Elektryczne - 1000-lecia Państwa Polskiego 14 Białystok Podlaskie
91  Technikum nr 5 w Krośnie - Rzeszowska 10 Krosno Podkarpackie
93  I Liceum Ogólnokształcące im. St. Dubois w Koszalinie - Komisji Edukacji Narodowej 1 Koszalin Zachodniopomorskie
93  XIV Liceum Ogólnokształcące - Kopernika 16A Szczecin Zachodniopomorskie
94  I Liceum Ogólnokształcące im.Stefana Żeromskiego w Ełku - Piłsudskiego 3 Ełk Warmińsko-mazurskie
94  Zespół Szkół im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego - Obornicka 1 Bolechowo Wielkopolskie
94  14  Liceum Ogólnokształcące im. KEN w Przasnyszu - Świętego Stanisława Kostki 15 Przasnysz Mazowieckie
95  13  Technikum Nr 2 w Zespole Szkół Elektronicznych - Łaska 61 Zduńska Wola Łódzkie
96  13  II Liceum Ogólnokształcące - Narutowicza 39 Biała Podlaska Lubelskie
97  Zespół Szkół Agrotechnicznych - Szczecińska 36 Słupsk Pomorskie
98  15  IV Liceum Ogólnokształcące im. Dra Tytusa Chałubińskiego - Mariacka 25 Radom Mazowieckie
99  III Liceum Ogólnokształcące - Kolberga 15 Sopot Pomorskie
99  14  II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Zduńskiej Woli - Komisji Edukacji Narodowej 6 Zduńska Wola Łódzkie
100  14  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II - Sikorskiego 15 Radzyń Podlaski Lubelskie
101  Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych - Plac Londzina 3 Cieszyn Śląskie
101  16  I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Warszawska 19 Kozienice Mazowieckie
102  Liceum Ogólnokształcące w Bieczu - Tysiąclecia 2 Biecz Małopolskie
102  Salezjański Zespół Szkół Publicznych - Kruczkowskiego 31 Zabrze Śląskie
102  Zabrzańskie Centrum Kształcenia Ogólnego i Zawodowego - Piłsudskiego 58 Zabrze Śląskie
102  15  Technikum Transportowo-Komunikacyjne - Zemborzycka 82 Lublin Lubelskie
103  Zespół Szkół Medycznych w Bydgoszczy - Swarzewska 10 Bydgoszcz Kujawsko-pomorskie
103  Zespół Szkół Ekonomicznych im. Wincentego Stysia w Świdnicy - Księżnej Agnieszki 2 Świdnica Dolnośląskie
104  Zespół Szkół Ekonomicznych - Sobieskiego 6 Starogard Gdański Pomorskie
105  IX LO w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 6 im. Bohaterów Monte Cassino - Plac Mariacki 1 Szczecin Zachodniopomorskie
105  II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Białymstoku - Narewska 11 Białystok Podlaskie
105  Zespół Szkół w Rabce - Zdroju - Kościuszki 9 Rabka Zdrój Małopolskie
105  17  Technikum nr 1 - Szpitalna 10 Piaseczno Mazowieckie
106  Zespół Szkół Zawodowych - Grunwaldzka 49 Kurzętnik Warmińsko-mazurskie
107  Zespół Szkół Mechanicznych w Gorzowie Wielkopolskim - Dąbrowskiego 32 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
108  10  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Adama Mickiewicza - Władysława Łokietka 2 Lubań Dolnośląskie
108  18  XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego - Platynowa 1 Warszawa Mazowieckie
109  Zespół Szkół Technicznych im. W.St. Reymonta - Długa 130 Czartajew Podlaskie
109  11  Zespół Szkół Politechnicznych "ENERGETYK" - Al. Wyzwolenia 5 Wałbrzych Dolnośląskie
109  19  XLV Liceum Ogólnokształcące im. R. Traugutta - Miła 26 Warszawa Mazowieckie
110  Zespół Szkół nr 3 w Kielcach - Aleja Legionów 4 Kielce Świętokrzyskie
110  10  Zespół Szkół Technicznych - Pszowska 92 Wodzisław Śląski Śląskie
110  20  Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej "Kopernik" - Świętojańska 82 Wyszków Mazowieckie
111  Technikum nr 2 - Sikorskiego 21 Suwałki Podlaskie
112  10  Zespół Szkół w Sokółce LO im. Mikołaja Kopernika - Mickiewicza 11 Sokółka Podlaskie
112  12  Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych - al. Jana Pawła II 25 Jelenia Góra Dolnośląskie
112  16  Zespół Szkół im. Kazimierza Jagiellończyka - Bogdanowicza 9 Łęczna Lubelskie
112  21  Zespół Szkół Techniczno-Zawodowych im. inż. Czesława Nowaka w Radzyminie - Al. Jana Pawła II 18 Radzymin Mazowieckie
113  11  Technikum nr 5 - Przykoszarowa 22 Łomża Podlaskie
114  10  Zespół Szkół Łączności w Krakowie - Monte Cassino 31 Kraków Małopolskie
114  15  I Liceum Ogólnokształcące im.Henryka Sienkiewicza w Koluszkach - Kościuszki 16 Koluszki Łódzkie
115  11  Zespół Szkół im. Stanisława Staszica - Macieja Rataja 29 Zawiercie Śląskie
115  22  Zespół Szkół nr 40 - Objazdowa 3 Warszawa Mazowieckie
116  10  Zespół Szkół Sportowych i  Ogólnokształcących im. Janusza Kusocińskiego, XII LO - Subisława 22 Gdańsk Pomorskie
117  13  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Marii Skłodowskiej - Curie - Wojska Polskiego 67/69 Oleśnica Dolnośląskie
118  14  III Liceum Ogólnokształcące - dr Jordana 4 Wałbrzych Dolnośląskie
119  10  Zespół Szkół im. J. i W. Zamoyskich - Szamotulska 24 Rokietnica Wielkopolskie
119  16  Liceum Ogólnokształcące - Szeroka 1/7 Złoczew Łódzkie
119  16  XXV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego - Podhalańska 2a Łódź Łódzkie
120  Zespół Szkół Technicznych im. E. Kwiatkowskiego - Matuszczaka 7 Rzeszów Podkarpackie
121  17  I Liceum Ogólnokształcące im. J. Zamoyskiego w Łęcznej - Szkolna 3 Łęczna Lubelskie
121  23  Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 1 - Noakowskiego 6 Warszawa Mazowieckie
122  Zespół Szkół Nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Dębicy - Strumskiego 1 Dębica Podkarpackie
123  18  I Liceum Ogólnokształcące - Chopina 6 Lubartów Lubelskie
124  15  Zespół Szkół Zawodowych - Wrocławska 17 Ząbkowice Śląskie Dolnośląskie
124  24  Zespół Szkół Elektronicznych im. Boh. Westerplatte w Radomiu - Sadkowska 19 Radom Mazowieckie
125  16  Liceum Ogólnokształcące - Os. Piastowskie 17 Nowa Ruda Dolnośląskie
125  25  Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej - Kutnowska 30 Płock Mazowieckie
126  26  Technikum nr 24 w ZS nr 26 - Urbanistów 3 Warszawa Mazowieckie
127  11  I Liceum Ogólnokształcące im. Marcina Kromera w Gorlicach - Marcina Kromera 1 Gorlice Małopolskie
127  17  IV Liceum Ogólnokształcące im. E.Sczanieckiej w Łodzi - Pomorska 16 Łódź Łódzkie
127  27  XLI Liceum Ogólnokształcące im. J.Lelewela - Kiwerska 3 Warszawa Mazowieckie
128  11  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 - Rzemieślnicza 6 Kalisz Wielkopolskie
128  19  Zespół Szkół Ekonomicznych im. M. Dąbrowskiej - 3 Maja 40/42 Międzyrzec Podlaski Lubelskie
129  17  Powiatowy Zespół Szkół - Parkowa Oborniki Śląskie Dolnośląskie
130  XIII Liceum Ogólnokształcące w ZSO nr 7 w Szczecinie - Unisławy 26 Szczecin Zachodniopomorskie
130  20  Technikum Mechaniczne - Magnoliowa 8 Lublin Lubelskie
130  28  Technikum Łączności - Al. Stanów Zjednoczonych 24 Warszawa Mazowieckie
130  28  ZS Ponadgimnazjalnych im. AK Obwodu "Głuszec" - Piotra Skargi 12 Grójec Mazowieckie
131  18  I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Łęczycy - Marii Konopnickiej 13 Łęczyca Łódzkie
132  29  ZS nr10 im. S.Staszica - Perzyńskiego 10 Warszawa Mazowieckie
133  30  Zespół Szkół im. Bohaterów Narwiku - Gładka 16 Warszawa Mazowieckie
134  31  Centrum Kształcenia Ustawicznego w Siedlcach - Browarna 4 Siedlce Mazowieckie
135  19  I Liceum Ogólnokształcące im. Gen. J. H. Dąbrowskiego w Kutnie - Dąbrowskiego 1 Kutno Łódzkie
135  32  Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie - Kowalska 5 Gostynin Mazowieckie
136  33  X Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi - Woronicza 8 Warszawa Mazowieckie
137  12  Zespół Szkół Technicznych w Ustroniu - 3 Maja 15 Ustroń Śląskie
137  12  Zespół Szkół Technicznych - Rybnicka 44 Mikołów Śląskie
138  20  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 - Dmowskiego 38 Piotrków Trybunalski Łódzkie
139  12  Technikum Zawodowe Centrum Kształcenia "Nauka" - Warsztatowa 6 Piła Wielkopolskie
139  12  Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Andrychowie - Starowiejska 22 a Andrychów Małopolskie
140  11  Zespół Szkół Handlowych - Kościuszki 18/20 Sopot Pomorskie
141  12  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 - Dworcowa 5 Wejherowo Pomorskie
142  Zespół Szkół Technicznych i Licealnych - Pomorska 7 Żagań Lubuskie
142  34  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Białobrzegach - Żeromskiego 86 Białobrzegi Mazowieckie
143  I Liceum Profilowane - Słowiańska 18 Brzeg Opolskie
143  10  Zespół Szkół im ks. Stanisława Staszica - Kopernika 1 Tarnobrzeg Podkarpackie
143  18  Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki - Trzebnicka 4 Milicz Dolnośląskie
143  21  VIII Liceum Ogólnokształcące - Słowicza 5 Lublin Lubelskie
144  13  Zespół Szkół Ekonomicznych w Pile - Sikorskiego 18a Piła Wielkopolskie
144  22  Technikum Mechaniczno-Elektryczne - Tadeusza Kosciuszki 98 Biłgoraj Lubelskie
145  23  Technikum nr 1 - Piłsudskiego 36 Biała Podlaska Lubelskie
146  19  Technikum nr 15 im. Marii Skłodowskiej-Curie - Skwierzyńska 1-7 Wrocław Dolnośląskie
147  10  V Liceum Ogólnokształcące im Wspólnej Europy - Krasickiego 2 Olsztyn Warmińsko-mazurskie
147  14  Zespół Szkół im. J. i W. Zamoyskich w Rokietnicy - Szamotulska 24 Poznań Wielkopolskie
147  21  Samorządowe Liceum Ogólnokształcące - M.C.Skłodowskiej 5 Opoczno Łódzkie
147  24  Liceum Ogólnokształcące - 15 Pułku Piechoty "Wilków" 6 Dęblin Lubelskie
147  35  Zespół Szkół im. Prezydenta I.Mościckiego - Inżynierska 1 Zielonka Mazowieckie
148  12  Zespół Szkół Nr 2 im. 9. Pułku Strzelców Konnych - Wojska Polskiego 84 Grajewo Podlaskie
148  25  Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju - Tadeusza Kościuszki 41/43 Biłgoraj Lubelskie
148  36  Technikum Nr. 3 im. Żołnierzy Armii Krajowej "Żywiciel" w Warszawie - Gen. Zajączka 7 Warszawa Mazowieckie
149  26  Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika - Bychawska 4 Bełżyce Lubelskie
150  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Iłowej - Pałacowa 1 Iłowa Lubuskie
150  13  XII Liceum Ogólnokształcące w Krakowie - os. Kolorowe 29 a Kraków Małopolskie
151  13  Zespół Szkół - Sienkiewicza 7 Czarna Białostocka Podlaskie
152  11  Zespól Szkół Ogólnokształcących nr 1 - Tańskiego 3 Mielec Podkarpackie
152  37  I Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa w Siedlcach - Floriańska 10 Siedlce Mazowieckie
153  20  Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych - Fryderyka Skarbka 4 Legnica Dolnośląskie
154  Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Św. Jadwigi Królowej - Św. Jadwigi Królowej 5 Sandomierz Świętokrzyskie
154  11  Technikum nr 2 - Sportowa 1 Ostróda Warmińsko-mazurskie
154  27  III Liceum Ogólnokształcące - Leszczynowa 16 Biała Podlaska Lubelskie
154  27  II Liceum Ogólnokształcące w Puławach - Kaniowczyków 9 Puławy Lubelskie
154  27  Technikum Ekonomiczno-Handlowe - Podwale 11 Lublin Lubelskie
155  28  Zespół Szkół Zawodowych nr 1 i II Liceum Ogólnokształcące - Modrzewskiego 24 Włodawa Lubelskie
155  38  Technikum Elektroniczne nr 1 - Kasprzaka 19/21 Warszawa Mazowieckie
156  39  Technikum - Piłsudskiego 51 Sochaczew Mazowieckie
157  22  Liceum Ogolnokształcące Zespołu Szkół im. Marii Skodowskiej-Curie - Grota Roweckiego 5 Działoszyn Łódzkie
157  40  Technikum Fototechniczne - Spokojna 13 Warszawa Mazowieckie
158  Zespół Szkół nr 3 im. prof. Oskara Langego w Szczecinie - Gen. J. Sowińskiego 1 Szczecin Zachodniopomorskie
159  Zespół Szkół Budowlanych - Technikum nr 4 - Górnośląska 2 Żary Lubuskie
159  41  Szkoła Policealna Gowork.pl - Żurawia 47 Warszawa Mazowieckie
160  42  XXIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej - Curie - Naddnieprzańska 2/4 Warszawa Mazowieckie
161  14  III Liceum Ogólnokształcące - Pałacowa 2/1 Białystok Podlaskie
162  43  Zespół Szkół Nr 1 w Sokołowie Podlaskim - Marii Skłodowskiej-Curie 24 Sokołów Podlaski Mazowieckie
162  43  Zespół Szkół nr. 2 im. Józefa Bema - Wójtowska 3 Milanówek Mazowieckie
163  12  Zespół Szkół Licealnych - 11-go Listopada 7 Morąg Warmińsko-mazurskie
164  29  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żółkiewce - Zaburze 46 Żółkiewka Lubelskie
165  30  Liceum Ogólnokształcące - Warszawska 44 Wisznice Lubelskie
166  21  Zespół Szkół w Strzegomiu - Krótka 6 Strzegom Dolnośląskie
167  12  Samorządowe Liceum Ogólnokształcące - Wyszyńskiego 2 Głogów Małopolski Podkarpackie
167  15  ZS Technicznych i Ogólnokształcących z oddz. Integracyjnymi im. S.Staszica - Sienkiewicza 57 Białystok Podlaskie
168  31  Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej - Wyścigowa 31 Lublin Lubelskie
169  Centrum Edukacji Licealnej - Pierwszej Brygady 15a Stargard Szczeciński Zachodniopomorskie
170  23  Zespół Szkół nr 1 im. prof. R.A. Cebertowicza - Kopernika 24/26 Głowno Łódzkie
171  44  Futura Inżynieria (studium policealne – technik informatyk) - Policealna Szkoła dla Dorosłych - Widok 5/7/9 Warszawa Mazowieckie
172  45  Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika - Jakuba Starszego 6 Iłża Mazowieckie
173  22  Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych - Kolejowa 16 Gryfów Śląski Dolnośląskie
173  46  Zespół Szkół Powiatowych w Baranowie - ul. Niepodległości 27 Baranowo Mazowieckie
174  14  V Liceum Ogólnokształcące w Krakowie - Studencka 12 Kraków Małopolskie
174  32  Zakład Doskonalenia Zawodowego - Peowiaków 3 Zamość Lubelskie
175  Zespół Szkół Chemicznych w Bydgoszczy - Łukasiewicza 3 Bydgoszcz Kujawsko-pomorskie
175  23  Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych im.Stanisława Wyspiańskiego w Jeleniej Górze - Cieplicka 34 Jelenia Góra Dolnośląskie
176  15  I Liceum Ogólnokształcące im. B. Nowodworskiego w Krakowie - pl. Na Groblach 9 Kraków Małopolskie
177  24  Liceum Ogólnokształcące Centrum Szkół Mundurowych w Łodzi - Klaretyńska 9 Łódź Łódzkie
177  47  Technikum im. Stanisława Staszica w Białobrzegach - Żeromskiego 86 Białobrzegi Mazowieckie
178  13  X Liceum Ogólnokształcące w Gdyni - Władysława IV 58 Gdynia Pomorskie
179  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Barlinku - Szosowa 2 Barlinek Zachodniopomorskie
180  13  Zespół Szkół Zawodowych CKU w Ornecie - 1-go Maja 20 Orneta Warmińsko-mazurskie
181  25  Liceum Ogólnokształcące - Kościuszki 10 Głowno Łódzkie
182  Zespół Szkół Samochodowych im. Tadeusza Kościuszki we Włocławku - Leśna 1a Włocławek Kujawsko-pomorskie
184  15  Zespół Szkół Techniczno-Elektronicznych - Częstochowska 99-105 Kalisz Wielkopolskie
185  17  Technikum Mechaniczne - Broniewskiego 14 Białystok Podlaskie
186  26  Technikum w Zespole Szkół nr 3 im. Mikołaja Kopernika - Sieradzka 54 Wieluń Łódzkie
187  13  Zespół Szkół im. Ks. Dra Jana Zwierza - Mickiewicza 14 Ropczyce Podkarpackie
187  16  Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Jana Długosza - Jana Długosza 5 Nowy Sącz Małopolskie
187  48  Zespół Szkół im. Korpusu Ochrony Pogranicza w Szydłowcu - Kościuszki 39 Szydłowiec Mazowieckie
188  17  I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Olkuszu - Polna 8 Olkusz Małopolskie
188  27  Technikum Elektryczno-Elektroniczne - Narutowicza 12 Radomsko Łódzkie
188  33  Zespół Szkół im. Św. Stanisława Kostki - Ks. Michała Słowikowskiego 6 Lublin Lubelskie
189  14  Zespół Szkół Energetycznych; XIII LO - M. Reja 25 Gdańsk Pomorskie
190  Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu - Św. Józefa 26 Toruń Kujawsko-pomorskie
190  14  Liceum Ogólnokształcące nr I im.Jana Bażyńskiego w Ostródzie - Drwęcka 2 Ostróda Warmińsko-mazurskie
190  15  VI Liceum Ogólnokształcące - Kopernika 34 Gdynia Pomorskie
190  15  Technikum ZSI - Koszalińska 9 Słupsk Pomorskie
190  15  Zespół Szkół nr 1 - 3 Maja 3 Nowy Dwór Gdański Pomorskie
190  18  Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 1 w ZSE - 1000-lecia Państwa Polskiego 14 Białystok Podlaskie
190  18  Zespół Szkół im. Hugona Kołłątaja w Jordanowie - Kolejowa 9 Jordanów Małopolskie
190  18  Powiatowy Zespół nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych - Generała Józefa Bema 8 Oświęcim Małopolskie
190  24  Zespół Szkół Zawodowych w Brzegu Dolnym - 1-go Maja 1a Brzeg Dolny Dolnośląskie
190  28  Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 - Kossaka 1a Opoczno Łódzkie
190  34  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Niemcach - Różana 8 Niemce Lubelskie
190  34  XXVII LO w ZS nr 10 - Biedronki 13 Lublin Lubelskie
190  49  Zespół Szkół nr 18 - Żeromskiego 81 Warszawa Mazowieckie
190  49  CVI Liceum Ogólnokształcące - Gen. Zajączka 7 Warszawa Mazowieckie
190  49  Liceum Ogólnokształcące w Grójcu - Poświętne 17 Grójec Mazowieckie
190  49  Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego - Kacperskiej 6a Żyrardów Mazowieckie
190  49  IV Liceum Ogólnokształcące - Saska 59 Warszawa Mazowieckie
191  25  I Liceum Ogólnokształcące - Plac Klasztorny 7 Legnica Dolnośląskie
192  50  Zespół Szkół im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego (Technikum) - Aleja XX-lecia 12 Teresin Mazowieckie
193  35  ZS Rolniczych - Parkowa Wola Osowińska Lubelskie
194  14  Zespół Szkół Technicznych Im. Bohaterów Września 1939 r. w Kolbuszowej - Janka Bytnara 2 Kolbuszowa Podkarpackie
195  51  CII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjmi - Bartnicza 2 Warszawa Mazowieckie
196  15  II Liceum Ogólnokształcące im. prof. Kazimierza Morawskiego - Biskupa Jakuba Glazera 44 Przemyśl Podkarpackie
197  14  Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Religi w Gilowicach - Korfantego 38 Gilowice Śląskie
197  52  XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego - Polna 5 Warszawa Mazowieckie
198  Zespół Szkół nr3 - Sandomierska 2 Ostrowiec Świętokrzyski Świętokrzyskie
198  26  Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bystrzycy Kłodzkiej - ST.Sempołowskiej 13 Bystrzyca Kłodzka Dolnośląskie
199  I Liceum Ogólnokształcące w Zielonej Górze - Kilińskiego 7 Zielona Góra Lubuskie
199  16  Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki - Mickiewicza 12 Ropczyce Podkarpackie
199  53  Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki - 3 Maja 15 Gostynin Mazowieckie
199  53  XIV Liceum Ogólnokształcące - Nowowiejska 37A Warszawa Mazowieckie
200  54  American School of Warsaw - ul. Warszawska 202 Bielawa Mazowieckie
201  I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Kielcach - Ściegiennego 15 Kielce Świętokrzyskie
201  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Hetmana Stefana Czarnieckiego - Koniecpolska 40 Włoszczowa Świętokrzyskie
201  I Liceum Ogólnokształcące Collegium Gostomianum - Długosza 7 Sandomierz Świętokrzyskie
201  I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Końskich - kpt.Stoińskiego 4 Końskie Świętokrzyskie
201  Zespół Szkół Mechanicznych - Jagiellońska 32 Kielce Świętokrzyskie
201  Liceum Ogólnokształcące nr II im. J.Chreptowicza - Jana Rosłońskiego 1 Ostrowiec Świętokrzyski Świętokrzyskie
201  Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego - Krakowska 20 Grodków Opolskie
201  Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi - S. Dubois 28 Opole Opolskie
201  Społeczne Językowe Liceum Ogólnokształcące im. A. Einsteina - Drobiarska 2 Opole Opolskie
201  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 Centrum Kształcenia Ustawicznego - Byczyńska 7 Kluczbork Opolskie
201  Zespół Szkół Elektrycznych - Kościuszki 39-41 Opole Opolskie
201  IV Liceum Ogólnokształcące - Mostowa 7 Kędzierzyn-Koźle Opolskie
201  Zespół Szkół nr 9 w Bydgoszczy - Cicha 59 Bydgoszcz Kujawsko-pomorskie
201  Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Toruniu - Warszawska 1/5 Toruń Kujawsko-pomorskie
201  Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Toruniu - Kosynierów Kościuszkowskich 6 Toruń Kujawsko-pomorskie
201  Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 - Gimnazjalna 2 Prudnik Opolskie
201  Zespół Szkół Ogólnokształcących - S. Dubois 28 Opole Opolskie
201  Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 - Św. Trójcy 37 Bydgoszcz Kujawsko-pomorskie
201  Zespół Szkół Technicznych w Lipnie - Okrzei 3 Lipno Kujawsko-pomorskie
201  Szkoła Delta - pl. Żołnierza Polskiego 5 Szczecin Zachodniopomorskie
201  Zespół Szkół Muzycznych im. Feliksa Nowowiejskiego w Szczecinie - Staromłyńska 13 Szczecin Zachodniopomorskie
201  II Liceum Ogólnokształcące w Wałczu - Bydgoska 52 Wałcz Zachodniopomorskie
201  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Barlinku - Jeziorna 8 Barlinek Zachodniopomorskie
201  Technikum Hotelarskie w Międzyzdrojach - Leśna 17 Międzyzdroje Zachodniopomorskie
201  Zespół Szkół Morskich w Świnoujściu - Sołtana 2 Świnoujście Zachodniopomorskie
201  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Drezdenku - Konopnickiej 2 Drezdenko Lubuskie
201  IV Liceum Ogólnokształcące - Kosynierów Gdyńskich 8 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
201  Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Gorzowie Wielkopolskim - Puszkina 31 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
201  Zespół Szkół Licealnych w Słubicach - Bohaterów Warszawy 3 Słubice Lubuskie
201  Zespół Szkół nr 12 w Gorzowie Wielkopolskim - Śląska 20 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
201  I Liceum Ogólnokształcące im. T.Zana - Matejki 1 Wschowa Lubuskie
201  Zespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku - Chopina 10 Lubsko Lubuskie
201  15  Zespół Szkół nr 4 - al. Bielska 100 Tychy Śląskie
201  15  Zespół Szkół nr 1 - Sienkiewicza 16 Biała Piska Warmińsko-mazurskie
201  15  ZS nr 6 - Piłsudskiego 10 Tychy Śląskie
201  15  Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących - gen J. Bema 50 Elbląg Warmińsko-mazurskie
201  15  Katolickie Liceum Ogólnokształcące SPSK im. kard. Stefana Wyszyńskiego - Sienkiewicza 60 Zawiercie Śląskie
201  15  Liceum Ogólnokształcące - Księdza Popiełuszki 2 Gołdap Warmińsko-mazurskie
201  15  Liceum Ogólnokształcące - Wiejska 2 Braniewo Warmińsko-mazurskie
201  15  Zespół Szkół im. Macieja Rataja w Reszlu - Łukasińskiego 3 Reszel Warmińsko-mazurskie
201  15  Technikum Lotnicze ZDZ Katowice - Mickiewicza 3 Katowice Śląskie
201  15  ZS Ponadgimnazjalnych COGITO Technikum NR 1 im. Z.Herberta - Matejki 5 Siemianowice Śląskie Śląskie
201  15  Liceum Ogólnokształcące - Bolesława Prusa 10 Węgorzewo Warmińsko-mazurskie
201  15  Liceum Ogólnokształcące im.Jana Kochanowskiego w Olecku - Kościuszki 29 Olecko Warmińsko-mazurskie
201  15  Liceum Katolickie w ZS Katolickich - Tarnopolska 3 Zabrze Śląskie
201  15  ZS Ogólnokształcących nr 1 I LO - Kasprowicza 11 Racibórz Śląskie
201  15  I Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Kętrzyńskiego - Powstańców Warszawy 2 Kętrzyn Warmińsko-mazurskie
201  15  Zespół Szkół Budowlano-Informatycznych im. Mikołaja Kopernika - Rybnicka 5 Żory Śląskie
201  15  Zespół Szkół - Techników 18 Chełm Śląski Śląskie
201  15  Technikum nr 7 - Bałtycka 37 Olsztyn Warmińsko-mazurskie
201  15  Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych - Chorzowska 5 Gliwice Śląskie
201  15  I Liceum Ogólnokształcące im. S. Sempołowskiej - Opolska 28 Tarnowskie Góry Śląskie
201  15  Technikum - Gdańska 25 Lubawa Warmińsko-mazurskie
201  15  Technikum nr 3 - Koszykowa 1 Ełk Warmińsko-mazurskie
201  15  V LO im. WŁ. Broniewskiego - Jankego 65 Katowice Śląskie
201  15  Zespół Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych w Olsztynie - Bałtycka 37a Olsztyn Warmińsko-mazurskie
201  15  II Liceum Ogólnokształcące im. Gustawa Gizewiusza w Giżycku - Sikorskiego 3 Giżycko Warmińsko-mazurskie
201  15  I Liceum Ogólnokształcące - Kopernika 2 Będzin Śląskie
201  15  Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 - Orląt Śląskich 25 Gliwice Śląskie
201  15  Technikum - J.A. Komeńskiego 39 Elbląg Warmińsko-mazurskie
201  15  I Liceum Ogólnokształcące - Korczaka 6 Tychy Śląskie
201  15  Technikum nr 1 - Rybnicka 5 Żory Śląskie
201  15  II LO im. R. Traugutta - Kiliskiego 62 Częstochowa Śląskie
201  15  Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 3 im. Edwarda Abramowskiego - Harcerzy Września 1939 r nr 2 Katowice Śląskie
201  16  Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego - II Armii Wojska Polskiego 1 Rogoźno Wielkopolskie
201  16  XXIV Liceum Ogólnokształcące - Wodnika 57 Gdańsk Pomorskie
201  16  Publiczne Liceum Ogólnokształcące Językowo - Informatyczne - R. Strzałkowskiego 5/7 Poznań Wielkopolskie
201  16  Ogólnokształcące Liceum Jezuitów w Gdyni im. św. Stanisława Kostki - Tatrzańska 35 Gdynia Pomorskie
201  16  Zespół Szkół Ekonomicznych i Technicznych - Partyzantów 24 Słupsk Pomorskie
201  16  VI Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Obrońców Helu - Głęboka 11 Gdańsk Pomorskie
201  16  Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5; IV LO - Na Zaspę 31a Gdańsk Pomorskie
201  16  III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP - Legionów 27 Gdynia Pomorskie
201  16  Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 Sportowe Liceum Ogólnokształcące - Słoneczna 2 Kwidzyn Pomorskie
201  16  IV Liceum Ogólnokształcące im. Fryderyka Chopina w Ostrowie Wielkopolskim - Wojska Polskiego 17 Ostrów Wielkopolski Wielkopolskie
201  16  I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie - Zamkowa 21 Ostrzeszów Wielkopolskie
201  16  Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II - Pl. Św. Andrzeja 2 Gdynia Pomorskie
201  16  Zespół Szkół Zawodowych nr 6 im.Joachima Lelewela - Działyńskich 4/5 Poznań Wielkopolskie
201  16  I Akademickie Liceum Ogólnokształcące - Narcyzowa 6 Gdynia Pomorskie
201  16  II Liceum Ogólnokształcące - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 - Mickiewicza 32 Słupsk Pomorskie
201  16  Zespół Szkół Łączności - Przełajowa 4 Poznań Wielkopolskie
201  16  I Liceum Ogólnokształcące w Bytowie im. Bojowników o Wolność i Polskość Ziemi Bytowskiej - Gdańska 59 Bytów Pomorskie
201  16  Zespół Szkół Ogólnokształcących w Wolsztynie - Poniatowskiego 7 Wolsztyn Wielkopolskie
201  16  I Liceum Ogólnokształcące w Krotoszynie - Kołłątaja 1 Krotoszyn Wielkopolskie
201  16  Technikum Informatyczne im. Macieja Płażyńskiego w Pucku - 1 Armii Wojska Polskiego 2a Puck Pomorskie
201  17  Zespół Szkół Rolniczych im. Wincentego Witosa w Zarzeczu - Zarzecze 1 Zarzecze Podkarpackie
201  17  II Liceum Ogólnokształcące - Mickiewicza 11 Sanok Podkarpackie
201  17  I Liceum Ogólnokształcące - Mickiewicza 3 Łańcut Podkarpackie
201  17  Zespół Szkół Ogólnokształcących - Staszica 5 Stalowa Wola Podkarpackie
201  17  Zespół Szkół Licealnych - Kopernika 4 Ustrzyki Dolne Podkarpackie
201  17  Centrum Kształcenia Ustawicznego - 3 Maja 11 Przemyśl Podkarpackie
201  17  Zespół Szkół Licealnych im. Bolesława Chrobrego - M. Curie-Skłodowskiej 6 Leżajsk Podkarpackie
201  17  Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej - 1-go Maja 17 Dynów Podkarpackie
201  17  Zespół Szkół Elektronicznych - Hetmańska 120 Rzeszów Podkarpackie
201  17  Zespół Szkół Technicznych - Staszica 30 Jasło Podkarpackie
201  17  Zespół Szkół Ekonomicznych - Hoffmanowej 13 Rzeszów Podkarpackie
201  17  Zespół Szkół - Lubelska 37 Sokołów Małopolski Podkarpackie
201  17  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Tarnobrzegu - Św. Barbary 1B Tarnobrzeg Podkarpackie
201  19  Zespół Szkół Salezjańskich w Krakowie - os. Piastów 34 Kraków Małopolskie
201  19  Technikum nr 6 - M.Kopernika 16 Łomża Podlaskie
201  19  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II - Nadbrzeżna 3 Krynica-Zdrój Małopolskie
201  19  Zespół Szkół Elektrycznych nr 1 w Krakowie - Kamieńskiego 49 Kraków Małopolskie
201  19  Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych - Szujskiego 13 Tarnów Małopolskie
201  19  Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 - Mikołaja Kopernika 16 Łomża Podlaskie
201  19  Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 - Mickiewicza 16 Tarnów Małopolskie
201  19  XVI Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego w Krakowie - os. Willowe 35 Kraków Małopolskie
201  19  XV Liceum Ogólnokształcące w Krakowie - al. Dygasińskiego 15 Kraków Małopolskie
201  19  X Liceum Ogólnokształcące w Krakowie - Wróblewskiego 8 Kraków Małopolskie
201  19  VIII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego - Grzegórzecka 24 Kraków Małopolskie
201  19  V Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego w Białymstoku - Miodowa 5 Białystok Podlaskie
201  19  VIII Liceum Ogólnokształcące - Piastowska 5 Białystok Podlaskie
201  19  Technikum im. Tadeusza Kościuszki - 3 Maja 25 Hajnówka Podlaskie
201  19  II Liceum Ogólnokształcące - Kard. Wyszyńskiego 3 Augustów Podlaskie
201  19  Powiatowy Zespół Szkół nr 11 w Kętach - Wyspiańskiego 2 Kęty Małopolskie
201  19  Prywatne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Prezentek w Krakowie - św. Jana 7 Kraków Małopolskie
201  19  II Liceum Ogólnokształcące z Białoruskim Językiem Nauczania im. Bronisława Taraszkiewicza - Kopernika 4 Bielsk Podlaski Podlaskie
201  19  III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Krakowie - os. Wysokie 6 Kraków Małopolskie
201  19  II Liceum Ogólnokształcące - Kościuszki 36/38 Suwałki Podlaskie
201  19  Liceum Ogólnokształcące - Żwirki i Wigury 17 Skawina Małopolskie
201  19  I Liceum Ogólnokształcące - Konopnickiej 16 Zambrów Podlaskie
201  19  II Liceum Ogólnokształcące w Augustowie - al. Kardynała S. Wyszyńskiego 1 Augustów Podlaskie
201  19  IV Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida - Zwierzyniecka 9A Białystok Podlaskie
201  19  Liceum Ogólnokształcące im.Tadeusza Kościuszki - Ogrodowa 3 Krzeszowice Małopolskie
201  19  Technikum - Konarskiego 23 Sejny Podlaskie
201  27  Zespół Szkół Ekonomicznych - pl. Słowiański 5 Legnica Dolnośląskie
201  27  II Liceum Ogólnokształcące - Trzebnicka 4 Milicz Dolnośląskie
201  27  Centrum Kształcenia Ustawicznego - Sudecka 53 Jelenia Góra Dolnośląskie
201  27  Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 - Tarasa Szewczenki 10 Legnica Dolnośląskie
201  27  Zespół Szkół Nr 1 im. prof. Bolesława Krupińskiego - Kościuszki 9 Lubin Dolnośląskie
201  27  Liceum Ogólnokształcące nr I im. Jana III Sobieskiego w Oławie - Plac Zamkowy 10 Oława Dolnośląskie
201  27  Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu - Komuny Paryskiej 6 Bolesławiec Dolnośląskie
201  27  Zespół Szkół Alternatywnych - Łużycka 8 Kłodzko Dolnośląskie
201  27  Liceum Ogólnokształcące nr XIII - Gen. Józefa Haukego-Bosaka 33-37 Wrocław Dolnośląskie
201  27  Zespół Szkół nr 2 - Aleja Wyzwolenia 34 Wałbrzych Dolnośląskie
201  27  Powiatowy Zespół Szkół nr 1 - Wojska Polskiego 17 Trzebica Dolnośląskie
201  27  Prywatny Zespół Szkół EDUKATOR - Kownackiego 4 Oborniki Śląskie Dolnośląskie
201  27  Powiatowy Zespół Szkół nr 2 - Żeromskiego 2 Trzebnica Dolnośląskie
201  27  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Międzyborzu - Wrocławska 2 Międzybórz Dolnośląskie
201  27  Prywatne Liceum Sióstr Niepokalanek w Wałbrzychu - pl. M.Darowskiej 1 Wałbrzych Dolnośląskie
201  27  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sycowie - Daszyńskiego 42 Syców Dolnośląskie
201  29  Liceum Ogólnokształcące - p.Sulwińskiego 31 Błaszki Łódzkie
201  29  IX Liceum Ogólnokształcące - Ignacego Paderewskiego 24 Łódź Łódzkie
201  29  Społeczne Liceum Ogólnokształcące TPZ - Leśmiana 1b Zgierz Łódzkie
201  29  Technikum nr 3 - Legionów 47 Tomaszów Mazowiecki Łódzkie
201  29  Technikum nr 1 - Długa 89/91 Zgierz Łódzkie
201  29  Zespół Szkół Zawodowych Nr3 - Działkowa 10 Skierniewice Łódzkie
201  29  Katolickie Liceum Ogólnokształcące - Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 156 Łódź Łódzkie
201  29  Liceum Ogólnokształcące - Żeromskiego 3 Opoczno Łódzkie
201  29  IV Liceum Ogólnokształcące - Czapliniecka 96 Bełchatów Łódzkie
201  29  LV Liceum Ogólnokształcące - Strykowska 10/18 Łódź Łódzkie
201  29  XV Liceum Ogólnokształcące - Traktorowa 77 Łódź Łódzkie
201  29  VI Liceum Ogólnokształcące im. J. Lelewela - Podmiejska 21 Łódź Łódzkie
201  29  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 - Broniewskiego 16 Piotrków Trybunalski Łódzkie
201  29  II LO im. K.K. Baczyńskiego - Bugaj 3 Radomsko Łódzkie
201  29  XXIII LO im. ks. Prof. J.Tischnera - Piłsudskiego 159 Łódź Łódzkie
201  29  XVIII Liceum Ogólnokształcące - Perla 11 Łódź Łódzkie
201  36  Liceum Ogólnoksztacące - Wyczółkowskiego 10 Ryki Lubelskie
201  36  Liceum Ogólnokształcące - Bolesława Prusa 13 Nałęczów Lubelskie
201  36  II Liceum Ogólnokształcące - Warszawska 88 Łuków Lubelskie
201  36  Zespół Szkół im. Z. Chmielewskiego - Spółdzielcza 17 Nałęczów Lubelskie
201  36  III Liceum Ogólnokształcące w Zamościu - Kilińskiego 15 Zamość Lubelskie
201  36  Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie - Reymonta 4b Bychawa Lubelskie
201  36  Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 - Żytnia 5 Ryki Lubelskie
201  36  I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie - Piłsudskiego 50 Krasnystaw Lubelskie
201  36  I Liceum Ogólnokształcące w Rykach - Słowackiego 12 Ryki Lubelskie
201  36  Zespół Szkół nr 3 - Słowackiego 7 Kraśnik Lubelskie
201  36  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Armii Krajowej - Zamoyskiego 62 Zamość Lubelskie
201  36  Liceum Ogólnokształcące - Waleriana Batki 20 Komarówka Podlaska Lubelskie
201  36  Zespół Szkół Technicznych - Graniczna 2 Chełm Lubelskie
201  36  Technikum nr 5 - Szczebrzeska 102 Zamość Lubelskie
201  36  XVIII Liceum Ogólnokształcące - Przyjaźni 12 Lublin Lubelskie
201  36  Technikum nr 1 - Szkolna 1 Świdnik Lubelskie
201  36  XII Liceum Ogólnokształcące - al. Racławickie 7 Lublin Lubelskie
201  36  Technikum Ekonomiczne nr 3 - Sienkiewicza 22 Chełm Lubelskie
201  36  Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza - Lipowa 23 Opole Lubelskie Lubelskie
201  55  Technikum Zawodowe w ZSP Żelechów - Piłsudskiego 45 Żelechów Mazowieckie
201  55  I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Bolesława Limanowskiego - Felińskiego 15 Warszawa Mazowieckie
201  55  II Liceum Ogólnokształcące - I Armii Wojska Polskiego 89 Wyszków Mazowieckie
201  55  VII Liceum Ogólnokształcące - Wawelska 46 Warszawa Mazowieckie
201  55  VIII Liceum Ogólnokształcące w Radomiu - Sobieskiego 12 Radom Mazowieckie
201  55  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 CKP w Garwolinie - II Armii Wojska Polskiego 20 Garwolin Mazowieckie
201  55  II Liceum Ogólnokształcące - Orylska 9 Ciechanów Mazowieckie
201  55  XII Liceum Ogólnokształcące - Sienna 53 Warszawa Mazowieckie
201  55  XI Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja - Królewska 19/21 Warszawa Mazowieckie
201  55  Zespół Szkół Nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Garwolinie - Kościuszki 53 Garwolin Mazowieckie
201  55  Technikum nr 8 im. Jana Karskiego przy Zespole Szkół nr 42 - Dzieci Warszawy 42 Warszawa Mazowieckie
201  55  I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego - Okrzei 3 Błonie Mazowieckie
201  55  ZSP im. Wincentego Witosa - Czerska 1 Jasieniec Mazowieckie
201  55  ZS Ponadgimnazjalnych - Mazowiecka 25 Przasnysz Mazowieckie
201  55  ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO - Podwale 13 Warszawa Mazowieckie
201  55  CXXV Liceum Ogólnokształcące - Chłodna 36/46 Warszawa Mazowieckie
201  55  ZS Nr 4 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego - Szczęśliwicka 46 Warszawa Mazowieckie
201  55  ZS Centrum Kształcenia Rolniczego - Studzieniec Studzieniec Mazowieckie
201  55  I Liceum Ogólnokształcące - 17 Stycznia 66 Ciechanów Mazowieckie
201  55  Technikum nr 1 w Wyszkowie - I Armii Wojska Polskiego 89 Wyszków Mazowieckie
201  55  Zespół Szkół Zawodowych nr 1 - Górska 39 Nowy Dwór Mazowiecki Mazowieckie
201  55  Zespół Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego - Al. Tysiąclecia 12 Pułtusk Mazowieckie
201  55  I Liceum Ogólnokształcące - Traugutta 1 Ostrołęka Mazowieckie
201  55  Technikum - Kilińskiego 8c Grodzisk Mazowiecki Mazowieckie
201  55  VI Liceum Ogólnokształcące - Wiktorska 30/32 Warszawa Mazowieckie
201  55  XIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. płk. L. Lisa-Kuli - Oszmiańska 23/25 Warszawa Mazowieckie
201  55  Zespół Szkół Plastycznych im. Józefa Brandta w Radomiu - Grzecznarowskiego 13 Radom Mazowieckie
201  55  XLII Liceum Ogólnokształcące - Madalińskiego 22 Warszawa Mazowieckie
201  55  Liceum Ogólnokształcące w Dębem - Nasielska 7 Komornica Mazowieckie
201  55  Zespół Szkół nr 15 im Władysława IV - Jagiellońska 38 Warszawa Mazowieckie
201  55  Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wł.St.Reymonta - Oleksiaka Wichury 3 Sokołów Podlaski Mazowieckie
201  55  Zespół Szkół Nr 117 - Bema 76 Warszawa Mazowieckie
201  55  Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne nr 43 - Wóycickiego 1/3 Warszawa Mazowieckie
201  55  IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej - Hoża 88 Warszawa Mazowieckie
201  55  Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Radzyminie - Konstytucji 3-go Maja 26 Radzymin Mazowieckie
201  55  Katolickie Liceum Ogólnokształcące Przymierza Rodzin - Staszica 11 Garwolin Mazowieckie
201  55  L Liceum Ogólnokształcące z oddziałami integracyjnymi - Burdzińskiego 4 Warszawa Mazowieckie
201  55  LI Liceum Ogólnokształcące - Kadrowa 5/15 Warszawa Mazowieckie
201  55  Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Mrozach - Licealna 3 Mrozy Mazowieckie
201  55  Zespół Szkół im. inż. S. Wysockiego - Szczęśliwicka 56 Warszawa Mazowieckie
201  55  Zespół Szkół Nr 3 - Kościuszki 25 Wiskitki Mazowieckie
201  55  Zespół Szkół nr 28 - Gen. Zajączka 7 Warszawa Mazowieckie
201  55  Liceum Ogólnokształcące w Lipsku - Zwoleńska 12 Lipsko Mazowieckie
201  55  IV LO im. B. Krzywoustego - Faustyna Piaska 5 Płock Mazowieckie
201  55  Zespół Szkół im. St. Staszica - Stanisława Staszica 1 Gąbin Mazowieckie
201  55  XLVII Liceum Ogólnokształcące - Międzyborska 64/70 Warszawa Mazowieckie
201  55  Policealna Szkoła Audiologii - Mokra 17 Kajetany Mazowieckie
201  55  II Liceum Ogólnokształcące w Pionkach - Parkowa 6 Pionki Mazowieckie
201  55  II Liceum Ogólnokształcące w Radomiu - Kusocińskiego 8 Radom Mazowieckie
201  55  LXXIV Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Narwiku - Gładka 16 Warszawa Mazowieckie
201  55  III Liceum Ogólnokształcące - Rogalińska 2 Warszawa Mazowieckie
201  55  XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego - Smolna 30 Warszawa Mazowieckie
201  55  LXIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi - Urbanistów 3 Warszawa Mazowieckie
201  55  XXIV Liceum Ogólnokształcące - Obozowa 60 Warszawa Mazowieckie
201  55  Liceum Ogólnokształcące w Pionkach - Aleje Lipowe 23 Pionki Mazowieckie
201  55  Liceum Ogólnokształcące nr I im. K.I. Gałczyńskiego w Otwocku - Gen. Juliana Filipowicza 9 Otwock Mazowieckie
201  55  IV Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Stanisława Żółkiewskiego w Siedlcach - Sokołowska 161B Siedlce Mazowieckie
201  55  Liceum Ogólnokształcące - Mazowiecka 47 Zawidz Kościelny Mazowieckie
nask logo   


dbnameqlabelquerytime
mysqldbSessionCALL `sessions_read`('hnv7ioi7m3udas9h838n8bshcp')0.8060
mysqldbRouterCALL `get_siteid_from_linkname`('ranking')0.5480
mysqldbrankingCALL `select_rankingArch`('2015')4.7050
Query count: 3, Sum of SQL time: 6.0590
Skrypt 0 wykonał się w: 11.7940 ms.
Drogi użytkowniku
Przechodząc do serwisu poprzez kliknięcie odnośnika „Zgadzam się” wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych.
Pliki cookies
Gdy korzystasz z naszych serwisów, gromadzimy informacje o Twojej wizycie i sposobie poruszania się w naszych serwisach. W tym celu stosujemy pliki cookies. Plik cookies zawiera dane informatyczne, które są umieszczone w Twoim urządzeniu końcowym - przeglądarce internetowej, z której korzystasz.
Pliki cookies używane w naszych serwisach wykorzystywane są między innymi do bieżącej optymalizacji serwisów oraz ułatwiania Twojego z nich korzystania. Niektóre funkcjonalności dostępne w naszych serwisach mogą nie działać, jeżeli nie wyrazisz zgody na instalowanie plików cookies.
Instalowanie plików cookies lub uzyskiwanie do nich dostępu nie powoduje zmian w Twoim urządzeniu ani w oprogramowaniu zainstalowanym na tym urządzeniu.
Stosujemy dwa rodzaje plików cookies: sesyjne i trwałe. Pliki sesyjne wygasają po zakończonej sesji, której czas trwania i dokładne parametry wygaśnięcia określa używana przez Ciebie przeglądarka internetowa oraz nasze systemy analityczne. Trwałe pliki cookies nie są kasowane w momencie zamknięcia okna przeglądarki, głównie po to, by informacje o dokonanych wyborach nie zostały utracone. Pliki cookies aktywne długookresowo wykorzystywane są, aby pomóc nam wspierać komfort korzystania z naszych serwisów, w zależności od tego czy dochodzi do nowych, czy do ponownych odwiedzin serwisu.

Do czego wykorzystujemy pliki cookies?
Pliki cookies wykorzystywane są w celach statystycznych oraz aby usprawnić działanie serwisów i zwiększyć komfort z nich korzystania, m.in:

  • pozwalają sprawdzić jak często odwiedzane są poszczególne strony serwisów - dane te wykorzystujemy do optymalizacji serwisów pod kątem odwiedzających;
  • umożliwiają rozpoznanie rodzaju Twojego urządzenia, dzięki czemu możemy lepiej dopasować sposób i format prezentowania treści oraz funkcjonalności serwisów;
  • poprawiają wydajność i efektywność serwisów dla korzystających.

W jaki sposób możesz nie wyrazić zgody na instalowanie plików cookies za pomocą ustawień przeglądarki?
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były instalowane na Twoim urządzeniu, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki w zakresie instalowania plików cookies. W każdej chwili możesz też usunąć z pamięci swojego urządzenia pliki cookies zapisane w trakcie przeglądania naszych serwisów. Pamiętaj jednak, że ograniczenia w stosowaniu plików cookies mogą utrudnić lub uniemożliwić korzystanie z tych serwisów.
Wykorzystywane narzędzia firm trzecich
Niektóre pliki cookies są tworzone przez podmiot, z usług których korzystamy, np.

  • Google Inc.

W naszych serwisach wykorzystujemy narzędzie Google Analytics do analizy ruchu na stronie internetowej oraz aktywności dotyczących jej przeglądania. Wykorzystujemy je w szczególności do celów statystycznych, aby sprawdzić jak często odwiedzane są poszczególne serwisy. Dane te wykorzystujemy również do optymalizacji i rozwoju serwisów. Więcej informacji na temat narzędzia Google Analytics znajdziesz na stronie:  https://policies.google.com/technologies/cookies

  • Facebook

Więcej informacji o zasadach plików cookies możesz znaleźć na:
https://pl-pl.facebook.com/policies/cookies/     

  • Twitter

Więcej informacji o zasadach plików cookies możesz znaleźć na:
https://help.twitter.com/en/rules-and-policies/twitter-cookies

  • Youtube

Więcej informacji o zasadach plików cookies możesz znaleźć na:
https://policies.google.com/privacy?hl=pl&gl=pl

 

Wyrażam zgodę na podstawowe oraz funkcjonalne cookies.
Podstawowe cookies są niezbędne aby strona mogła działać prawidłowo.
Cookies funkcjonalne wykorzystujemy do analizowania wizyt na stronie internetowej. Pomoże nam to zrozumieć, jak często odwiedzane są poszczególne serwisy oraz pozwoli optymalizować i rozwijać stronę. ZGADZAM SIĘ