Korzystaj bezpłatnie
Archiwum - Ranking IT Szkoła 2016

Ranking szkół ponadgimnazjalnych IT Szkoła jest sporządzany na podstawie pomiaru aktywności udziału uczniów szkół ponadgimnazjalnych w poszczególnych kategoriach działań programu: kursach dla uczniów, wszechnicy informatycznej, konkursach IT oraz akademickich kołach naukowych. Ranking jest sporządzany w układzie ogólnopolskim oraz wojewódzkim dla wszystkich szkół zarejestrowanych w programie: Szkoły biorące udział w programie IT Szkoła.
Aktualizacje rankingu są sporządzane i prezentowane raz w miesiącu. Ranking sporządzony w czerwcu jest uznawany za podsumowanie danego roku szkolnego.

Kryteria oraz wagi pozycjonowania szkół w rankingu IT Szkoła – 2016:

  1. Liczba aktywnych uczniów* w programie w odniesieniu do RLU* (14%)
  2. Liczba zrealizowanych kursów przypadających na jednego aktywnego ucznia* (6%)
  3. Liczba zrealizowanych kursów w odniesieniu do RLU* (14%)
  4. Liczba zrealizowanych wykładów video przypadających na jednego aktywnego ucznia* (6%)
  5. Liczba zrealizowanych wykładów video w odniesieniu do RLU* (11%)
  6. Średni wynik z testów uzyskany przy pierwszym “podejściu” (10%)
  7. Średni wynik z testów (6%)
  8. Konkurs Grand IT Test (10%)
  9. Udział w konkursach (17%)
  10. Udział w pracach akademickich kół naukowych (5%)
  11. Zgłoszenie szkoły (1%)
*Aktywny uczeń - przypisany do grupy, utworzonej przez nauczyciela w aktualnym roku szkolnym.
*RLU - Realna liczba uczniów. źródło: System Informacji Oświatowej

Punkty rankingowe przyznawane w wyniku aktywności ucznia są zaliczane na konto szkoły, którą podał podczas rejestracji, a nie szkoły nauczyciela do którego uczeń jest przypisany. Dotyczy to sytuacji gdy opiekun ucznia (nauczyciel) pracuje w więcej niż jednej szkole lub generalnie gdy w swoich grupach posiada przypisanych uczniów z innych placówek. Dla każdego wyliczanego wskaźnika znajdowana jest szkoła z najwyższą wartością tego wskaźnika. Szkoła ta otrzymuje maksymalną wartość punktów możliwych do zdobycia dla danego wskaźnika. Pozostałe szkoły otrzymują proporcjonalnie mniej punktów ustalonych na podstawie wartości wskaźnika wyliczonej dla danej szkoły, w odniesieniu do maksymalnie uzyskanej wartości tego wskaźnika. Ranking ogólny sporządzany jest na podstawie sumy punktów dla wszystkich wskaźników.

Najbardziej aktywne szkoły oraz nauczyciele zostaną nagrodzeni zgodnie z obowiązującym Regulaminem Rankingu IT Szkoła (dostępny w archiwum Rankingu)

 
filtr szkół:
ranking ogólnopolski ranking wojewódzki Nazwa Miejscowość Województwo
IX Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego - Żeromskiego 31 Gdynia Pomorskie
Zespół Szkół Agro-Technicznych im. Wincentego Witosa w Ropczycach - Adama Mickiewicza 13 Ropczyce Podkarpackie
Technikum Nr 2 w Zespole Szkół Elektronicznych - Łaska 61 Zduńska Wola Łódzkie
Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Skargi - Piotra Skargi 2 Pułtusk Mazowieckie
Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. Franciszka z Asyżu - OO. Zbigniewa i Michała 1 Legnica Dolnośląskie
Zespół Szkół Technicznych w Międzychodzie - św. Jana Pawła II 6A Międzychód Wielkopolskie
III Liceum Ogólnokształcące - pl. Plac Wolności 4 Lublin Lubelskie
Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Henryka Sienkiewicza w Szydłowcu - Zamkowa 1 Szydłowiec Mazowieckie
Zespół Szkół nr 2 w Pabianicach - Św. Jana 27 Pabianice Łódzkie
10  II Liceum Ogólnokształcące - 1 Maja 66/74 Lubartów Lubelskie
11  Noworudzka Szkoła Techniczna - Stara Droga 4 Nowa Ruda Dolnośląskie
12  Zespół Szkół Rolniczych CKP w Białymstoku - ks. St. Suchowolca 26 Białystok Podlaskie
13  Zespół Szkół Technicznych - Kościuszki 5 Rybnik Śląskie
14  Szkoła Mistrzostwa Sportowego SMS Junior Wrocław - Słubicka 29/33 Wrocław Dolnośląskie
15  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żaganiu - Gimnazjalna 13 Żagań Lubuskie
16  Zespół Szkół Nr 2 im. 9. Pułku Strzelców Konnych - Wojska Polskiego 84 Grajewo Podlaskie
17  Liceum Ogólnokształcących im. Bolesława Prusa - Sienkiewicza 10 Skierniewice Łódzkie
18  XI Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej w Krakowie - os. Teatralne 33 Kraków Małopolskie
19  I Liceum Ogólnokształcące - Brukowa 2 Białystok Podlaskie
20  ZSP im. Wincentego Witosa - Czerska 1 Jasieniec Mazowieckie
21  Zespół Szkół Elektroniczno - Telekomunikacyjnych - Kilińskiego 4 Leszno Wielkopolskie
22  II Liceum Ogólnokształcące w Legnicy - Zielona 17 Legnica Dolnośląskie
23  XIV Liceum Ogólnokształcące im. Ryszarda Kaczorowskiego w Białymstoku - Upalna 26 Białystok Podlaskie
24  I Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Ziemi Michałowskiej w Brodnicy - Lidzbarska 14 Brodnica Kujawsko-pomorskie
25  Zespół Szkół Nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Garwolinie - Kościuszki 53 Garwolin Mazowieckie
26  Technikum Zawodowe Nr 2 - Chopina 6 Lubartów Lubelskie
27  V Liceum Ogólnokształcące - Senatorska 32 Legnica Dolnośląskie
28  Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Czeladzi - Grodziecka 29 Czeladź Śląskie
29  Zespół Szkół im. Stanisława Staszica - Macieja Rataja 29 Zawiercie Śląskie
30  Liceum Ogólnokształcące im. KEN w Przasnyszu - Świętego Stanisława Kostki 15 Przasnysz Mazowieckie
31  Technikum w Zespole Szkół nr 2 im. Jana Długosza - Traugutta 12 Wieluń Łódzkie
32  Zespół Szkół - Sienkiewicza 7 Czarna Białostocka Podlaskie
33  Samorządowe Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida - Wojska Polskiego 9 Stalowa Wola Podkarpackie
34  Zespół Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku w Iławie - Kopernika 8a Iława Warmińsko-mazurskie
34  Zespół Szkół Ogólnokształcących - Jana III Sobieskiego 2 Nysa Opolskie
35  Zespół Szkół Zawodowych nr 2 im. Powstańców Warszawy - Gen. K. Sosnkowskiego 43 Mińsk Mazowiecki Mazowieckie
36  Zespół Szkół nr 3 im. prof. Oskara Langego w Szczecinie - Gen. J. Sowińskiego 1 Szczecin Zachodniopomorskie
37  Technikum nr 1 - 11 Listopada 20 Ostrołęka Mazowieckie
38  XXXI Liceum Ogólnokształcące - Kruczkowskiego 4 Łódź Łódzkie
39  Technikum Transportowo-Komunikacyjne - Zemborzycka 82 Lublin Lubelskie
40  Zespół Szkół Alternatywnych - Łużycka 8 Kłodzko Dolnośląskie
41  Technikum Mechatroniczne nr 1 - Wiśniowa 56 Warszawa Mazowieckie
42  Powiatowy Zespół nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych - Generała Józefa Bema 8 Oświęcim Małopolskie
43  Zespół Szkół Akademickich - Szosa Kisielińska 18 Zielona Góra Lubuskie
44  XIII Liceum Ogólnokształcące - Z.Pacanowskiej 4 Łódź Łódzkie
45  Powiatowy Zespół Szkół - Parkowa Oborniki Śląskie Dolnośląskie
46  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 im. Jadwigi Markowej - Planty Kowalskiego 3 Ruda Śląska Śląskie
47  Zespół Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino - Wojska Polskiego 1 Września Wielkopolskie
48  XIII Liceum Ogólnokształcące w ZSO nr 7 w Szczecinie - Unisławy 26 Szczecin Zachodniopomorskie
49  I Liceum Ogólnokształcące - Partyzantów 8 Radzyń Podlaski Lubelskie
50  Zespół Katolickich Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. bł. ks. Emila Szramka - Kobylińskiego 4 Katowice Śląskie
51  I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni - Pl. Ks. A. Czaplińskiego 1 Bochnia Małopolskie
52  Technikum przy ZS nr3 w Tomaszowie Lubelskim - Gen. Józefa Hallera 5 Tomaszów Lubelski Lubelskie
53  V Liceum Ogólnokształcące im Wspólnej Europy - Krasickiego 2 Olsztyn Warmińsko-mazurskie
54  II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Zduńskiej Woli - Komisji Edukacji Narodowej 6 Zduńska Wola Łódzkie
55  Zespół Szkół Agrotechnicznych - Szczecińska 36 Słupsk Pomorskie
56  III Liceum Ogólnokształcące - Leszczynowa 16 Biała Podlaska Lubelskie
57  Zespół Szkół i Placówek Oświatowych im. Emila Godlewskiego w Nysie - Rodziewiczówny 1 Nysa Opolskie
58  Liceum Ogólnokształcące - Szeroka 1/7 Złoczew Łódzkie
59  Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Św. Jadwigi Królowej - Św. Jadwigi Królowej 5 Sandomierz Świętokrzyskie
60  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 - Szczecińska 60 Słupsk Pomorskie
61  Zespół Szkół w Sieniawie - Rynek 4 Sieniawa Podkarpackie
62  II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja - Gen. Wł. Sikorskiego 25 Kraśnik Lubelskie
63  ZS im. Jadwigi Grodzkiej - Al. JP II 1 Łęczyca Łódzkie
64  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Władysława Reymonta w Bierutowie - Plac Kościelny 2 Bierutów Dolnośląskie
65  Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu - Św. Ducha 1 Jarosław Podkarpackie
65  III Liceum Ogólnokształcące - dr Jordana 4 Wałbrzych Dolnośląskie
66  Zespół Szkół Elektronicznych im. Boh. Westerplatte w Radomiu - Sadkowska 19 Radom Mazowieckie
67  10  III Liceum Ogólnokształcące w Piotrkowie Trybunalskim - Armii Krajowej 17 Piotrków Trybunalski Łódzkie
68  11  Samorządowe Liceum Ogólnokształcące - M.C.Skłodowskiej 5 Opoczno Łódzkie
69  Technikum Energetyczno-Informatyczne - Długa 6 Lublin Lubelskie
70  10  Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie - Kowalska 5 Gostynin Mazowieckie
71  11  ZS nr10 im. S.Staszica - Perzyńskiego 10 Warszawa Mazowieckie
72  12  Technikum Łączności - Al. Stanów Zjednoczonych 24 Warszawa Mazowieckie
73  Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących - Frycza-Modrzewskiego 5 Bytom Śląskie
74  III Liceum Ogólnokształcące im. C.K.Norwida w Koninie - Szymanowskiego 5 Konin Wielkopolskie
75  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Koźminie Wielkopolskim - Zamkowa 1 Koźmin Wielkopolski Wielkopolskie
76  Zespół Szkół Technicznych w Słupsku - Szymanowskiego 5 Słupsk Pomorskie
77  III Liceum Ogólnokształcące - Kolberga 15 Sopot Pomorskie
78  13  III Liceum Ogólnokształcące im. płk Dionizego Czachowskiego w Radomiu - Traugutta 44 Radom Mazowieckie
79  II Liceum im. K. K. Baczyńskiego - 11 Listopada 7a Konin Wielkopolskie
80  Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Opolu - K. Pułaskiego 3 Opole Opolskie
81  Powiatowy Zespół Szkół w Bieruniu - Granitowa 130 Bieruń Śląskie
82  10  Zespół Szkół Zawodowych nr 1 i II Liceum Ogólnokształcące - Modrzewskiego 24 Włodawa Lubelskie
83  ZSO nr 2 im. G.Morcinka - Jankowskiego 22 Ruda Śląska Śląskie
84  11  Zespół Szkół nr 3 im. Władysława Stanisława Reymonta w Łukowie - Międzyrzecka 70 Łuków Lubelskie
85  Liceum Ogólnokształcące w Bieczu - Tysiąclecia 2 Biecz Małopolskie
86  I Liceum Ogólnokształcące im.Stefana Żeromskiego w Ełku - Piłsudskiego 3 Ełk Warmińsko-mazurskie
87  Zespół Szkół Technicznych w Mielcu - Kazimierza Jagiellończyka 3 Mielec Podkarpackie
88  14  Zespół Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego - Budowlana 4 Mińsk Mazowiecki Mazowieckie
89  15  I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej- Curie - Sadowa 11 Sokołów Podlaski Mazowieckie
90  Zespół Szkół w Sokółce LO im. Mikołaja Kopernika - Mickiewicza 11 Sokółka Podlaskie
91  12  Zespół Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica w Kutnie - Oporowska 7 Kutno Łódzkie
92  Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Jana Pawła II - Z. Augusta 8 Limanowa Małopolskie
93  Zespół Szkół Nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Dębicy - Strumskiego 1 Dębica Podkarpackie
94  12  Zespół Szkół Technicznych im. Marii Skłodowskiej-Curie - Wojska Polskiego 7 Puławy Lubelskie
95  Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Gorzowie Wielkopolskim - Czereśniowa 4e Gorzów Wielkopolski Lubuskie
96  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Krośnie - Rzeszowska 10 Krosno Podkarpackie
97  Zespół Szkół Zawodowych im. St. Wyspiańskiego w Bobowej - Grunwaldzka 10 Bobowa Małopolskie
98  13  Zespół Szkół Nr 1 im. H. Sienkiewicza - Kościuszki 10 Łuków Lubelskie
99  I Liceum Ogólnokształcące im. Karola Miarki - Żwirki i Wigury 25 Mikołów Śląskie
100  Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Skale - Ks.Stanisława Połetka 30 Skała Małopolskie
101  IV Liceum Ogólnokształcące - Piłsudskiego 56 Olsztyn Warmińsko-mazurskie
101  Zespół Szkół im. gen. Tadeusza Kutrzeby - ks.Szymańskiego 5 Oborniki Wielkopolskie
102  Samorządowe Liceum Ogólnokształcące - Wyszyńskiego 2 Głogów Małopolski Podkarpackie
102  16  Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 im.5 Pułku Ułanów Zasławskich w Ostrołęce - Batalionu Czwartaków 4 Ostrołęka Mazowieckie
103  10  Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Religi w Gilowicach - Korfantego 38 Gilowice Śląskie
104  Zespól Szkół Ogólnokształcących nr 1 - Tańskiego 3 Mielec Podkarpackie
105  Zespół Szkół im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego - Obornicka 1 Bolechowo Wielkopolskie
106  Zespół Szkół Licealno-Technicznych w Kluczborku - Sienkiewicza 20 Kluczbork Opolskie
107  17  XLIV Liceum Ogólnokształcące im. Antoniego Dobiszewskiego - Dolna 6 Warszawa Mazowieckie
108  11  Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 1 im. Wojciecha Korfantego - Sportowa 23 Chorzów Śląskie
109  13  I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Łęczycy - Marii Konopnickiej 13 Łęczyca Łódzkie
110  14  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim - Św. Antoniego 29 Tomaszów Mazowiecki Łódzkie
111  15  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego im. Tadeusza Kościuszki w Łowiczu - Blich 10 Łowicz Łódzkie
112  14  I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie - al. Racławickie 26 Lublin Lubelskie
113  18  Zespół Szkół im. J. Śniadeckiego - Parkowa 6 Pionki Mazowieckie
114  10  Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych - al. Jana Pawła II 25 Jelenia Góra Dolnośląskie
115  Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych - Rycerska 2 Elbląg Warmińsko-mazurskie
116  15  Zespół Szkół im. Kazimierza Jagiellończyka - Bogdanowicza 9 Łęczna Lubelskie
117  11  Zespół Szkół Elektronicznych - Tyrankiewiczów 2 Bolesławiec Dolnośląskie
118  Zespół Szkół Zawodowych im. św. Jadwigi Królowej - Kazimierza Wielkiego 11 Biecz Małopolskie
119  19  IV Liceum Ogólnokształcące im. Dra Tytusa Chałubińskiego - Mariacka 25 Radom Mazowieckie
120  20  ZS Ponadgimnazjalnych im. AK Obwodu "Głuszec" - Piotra Skargi 12 Grójec Mazowieckie
121  Technikum nr 5 - Przykoszarowa 22 Łomża Podlaskie
121  10  Technikum nr 5 w Krośnie - Rzeszowska 10 Krosno Podkarpackie
122  21  XLV Liceum Ogólnokształcące im. R. Traugutta - Miła 26 Warszawa Mazowieckie
123  Zespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku - Chopina 10 Lubsko Lubuskie
123  16  I Liceum Ogólnokształcące im. Gen. J. H. Dąbrowskiego w Kutnie - Dąbrowskiego 1 Kutno Łódzkie
123  22  Zespół Szkół Techniczno-Zawodowych im. inż. Czesława Nowaka w Radzyminie - Al. Jana Pawła II 18 Radzymin Mazowieckie
124  12  Zespół Szkół Nr1 we Wrocławiu - Słubicka 29-33 Wrocław Dolnośląskie
125  12  Zespół Szkół Technicznych w Ustroniu - 3 Maja 15 Ustroń Śląskie
126  16  I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie - Piłsudskiego 50 Krasnystaw Lubelskie
127  Zespół Szkół Technicznych im. W.St. Reymonta - Długa 130 Czartajew Podlaskie
128  Technikum Zawodowe Centrum Kształcenia "Nauka" - Warsztatowa 6 Piła Wielkopolskie
129  Zespół Szkół Medycznych w Bydgoszczy - Swarzewska 10 Bydgoszcz Kujawsko-pomorskie
129  10  II Liceum Ogólnokształcące z Białoruskim Językiem Nauczania im. Bronisława Taraszkiewicza - Kopernika 4 Bielsk Podlaski Podlaskie
130  Powiatowy Zespół nr 3 Szkół Technicznych i Ogólnoksztalcących im. por. Stefana Jasieńskiego - Stanisławy Leszczyńskiej 8 Oświęcim Małopolskie
131  11  Zespół Szkół im. Bolesława Podedwornego w Niećkowie - Niećkowo 63 Niećkowo Podlaskie
132  10  Zespół Szkół Elektrycznych nr 1 w Krakowie - Kamieńskiego 49 Kraków Małopolskie
133  10  Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego - II Armii Wojska Polskiego 1 Rogoźno Wielkopolskie
133  23  III Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej - Łukasiewicza 11 Płock Mazowieckie
134  24  Technikum nr 8 im. Jana Karskiego przy Zespole Szkół nr 42 - Dzieci Warszawy 42 Warszawa Mazowieckie
135  12  I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej - Mickiewicza 3 Suwałki Podlaskie
136  25  Zespół Szkół Nr 3 - Kościuszki 25 Wiskitki Mazowieckie
137  11  Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych - Szujskiego 13 Tarnów Małopolskie
138  17  Liceum Ogólnokształcące - Warszawska 44 Wisznice Lubelskie
139  26  I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Warszawska 19 Kozienice Mazowieckie
140  11  Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich - os. Mielżyńskiego 5a Swarzędz Wielkopolskie
141  12  Zespół Szkół w Rabce - Zdroju - Kościuszki 9 Rabka Zdrój Małopolskie
142  27  Zespół Szkół nr 40 - Objazdowa 3 Warszawa Mazowieckie
143  28  XIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. płk. L. Lisa-Kuli - Oszmiańska 23/25 Warszawa Mazowieckie
144  13  Technikum Elektryczne - 1000-lecia Państwa Polskiego 14 Białystok Podlaskie
145  Zespół Szkół im. C. K. Norwida w Nowym Mieście Lubawskim - 3 Maja 24 Nowe Miasto Lubawskie Warmińsko-mazurskie
146  Zespół Szkół nr 2 - Warszawska 54 Nowy Dwór Gdański Pomorskie
147  29  II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujezycznymi im. Św. Królowej Jadwigi w Siedlcach - B.Prusa 12 Siedlce Mazowieckie
148  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 - Aleja Legionów 4 Kielce Świętokrzyskie
149  Zespół Szkół nr 2 w Stargardzie Szczecińskim - Osiedle Zachód B15a Stargard Szczeciński Zachodniopomorskie
150  Zespół Szkół Elektrycznych w Gorzowie Wielkopolskim - Dąbrowskiego 33 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
151  13  I Liceum Ogólnokształcące im. Marcina Kromera w Gorlicach - Marcina Kromera 1 Gorlice Małopolskie
152  Zespół Szkół Licealnych - 11-go Listopada 7 Morąg Warmińsko-mazurskie
152  30  Zespół Szkół nr 28 - Gen. Zajączka 7 Warszawa Mazowieckie
153  18  II Liceum Ogólnokształcące - Ogrodowa 16 Lublin Lubelskie
154  Zespół Szkół Technicznych i Licealnych - Pomorska 7 Żagań Lubuskie
155  13  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Oławie, Technikum Nr 2 - 3 Maja 18e Oława Dolnośląskie
156  IX LO w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 6 im. Bohaterów Monte Cassino - Plac Mariacki 1 Szczecin Zachodniopomorskie
156  Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 - Kopernika 16A Szczecin Zachodniopomorskie
157  12  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 1 im. Hipolita Cegielskiego w Pile - Ceglana 4 Piła Wielkopolskie
158  13  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 - Rzemieślnicza 6 Kalisz Wielkopolskie
159  IV Liceum Ogólnokształcące - Sienkiewicza 4 Elbląg Warmińsko-mazurskie
160  14  Zespół Szkół Energetycznych w Krakowie - Loretańska 16 Kraków Małopolskie
161  14  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Adama Mickiewicza - Władysława Łokietka 2 Lubań Dolnośląskie
162  31  Technikum nr 1 - Szpitalna 10 Piaseczno Mazowieckie
163  15  Powiatowy Zespół Szkół nr 2 - Żeromskiego 2 Trzebnica Dolnośląskie
164  III Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Olsztynie - Sybiraków 3 Olsztyn Warmińsko-mazurskie
165  Zespół Szkół Chłodniczych i Elektronicznych w Gdyni - Sambora 48 Gdynia Pomorskie
166  14  Zespół Szkół im. J. i W. Zamoyskich - Szamotulska 24 Rokietnica Wielkopolskie
167  19  Zespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Puławach - Jaworowa 1 Puławy Lubelskie
168  15  Zespół Szkół Rolniczych i Technicznych w Powodowie - Powodowo Wolsztyn Wielkopolskie
168  16  Zespół Szkół Politechnicznych "ENERGETYK" - Al. Wyzwolenia 5 Wałbrzych Dolnośląskie
168  17  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 9 im. KEN w Łodzi - al. Politechniki 38 Łódź Łódzkie
169  32  Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej "Kopernik" - Świętojańska 82 Wyszków Mazowieckie
170  18  Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Łodzi - Żeromskiego 115 Łódź Łódzkie
171  17  Zespół Szkół w Strzegomiu - Krótka 6 Strzegom Dolnośląskie
172  XIII Liceum Ogólnokształcące - Płk. Dąbka 207 Gdynia Pomorskie
173  19  XXV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego - Podhalańska 2a Łódź Łódzkie
173  20  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II - Sikorskiego 15 Radzyń Podlaski Lubelskie
174  33  IV Liceum Ogólnokształcące - Saska 59 Warszawa Mazowieckie
175  34  Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego - Kacperskiej 6a Żyrardów Mazowieckie
176  18  Liceum Ogólnokształcące - Os. Piastowskie 17 Nowa Ruda Dolnośląskie
177  14  III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w Suwałkach - Noniewicza 83 Suwałki Podlaskie
178  19  Prywatny Zespół Szkół EDUKATOR - Kownackiego 4 Oborniki Śląskie Dolnośląskie
178  35  LI Liceum Ogólnokształcące - Kadrowa 5/15 Warszawa Mazowieckie
179  21  Technikum Mechaniczne - Magnoliowa 8 Lublin Lubelskie
180  11  Zespół Szkół Ekonomicznych im. bł. Ks. Romana Sitki w Mielcu - Warszawska 1 Mielec Podkarpackie
181  15  II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Białymstoku - Narewska 11 Białystok Podlaskie
182  13  Powiatowy Zespół Szkół w Lędzinach - Pokoju 4 Lędziny Śląskie
183  20  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 - Dmowskiego 38 Piotrków Trybunalski Łódzkie
184  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 - Dworcowa 5 Wejherowo Pomorskie
185  21  Technikum w Zespole Szkół nr 3 im. Mikołaja Kopernika - Sieradzka 54 Wieluń Łódzkie
186  Zespół Szkół Mechanicznych w Gorzowie Wielkopolskim - Dąbrowskiego 32 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
187  16  Zespół Szkół Technicznych im. gen. prof. Sylwestra Kaliskiego - Milewskiego 3B Turek Wielkopolskie
188  14  Zespół Szkół Technicznych - Pszowska 92 Wodzisław Śląski Śląskie
189  22  Zespół Szkół Nr 3 im. Legionistów Miasta Pabianic - Gdańska 5 Pabianice Łódzkie
190  22  I Liceum Ogólnokształcące im. J. Zamoyskiego w Łęcznej - Szkolna 3 Łęczna Lubelskie
191  16  Technikum nr 2 - Sikorskiego 21 Suwałki Podlaskie
192  23  Technikum Ekonomiczno-Handlowe - Podwale 11 Lublin Lubelskie
193  36  X Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi - Woronicza 8 Warszawa Mazowieckie
194  10  Zespół Szkół Zawodowych - Grunwaldzka 49 Kurzętnik Warmińsko-mazurskie
195  12  Zespół Szkół im ks. Stanisława Staszica - Kopernika 1 Tarnobrzeg Podkarpackie
196  20  Zespół Szkół Zawodowych - Wrocławska 17 Ząbkowice Śląskie Dolnośląskie
197  11  Zespół Szkół im. Konstytucji 3 Maja - Mierosławskiego 10 Iława Warmińsko-mazurskie
198  17  ZS Technicznych i Ogólnokształcących z oddz. Integracyjnymi im. S.Staszica - Sienkiewicza 57 Białystok Podlaskie
199  37  Technikum Nr. 3 im. Żołnierzy Armii Krajowej "Żywiciel" w Warszawie - Gen. Zajączka 7 Warszawa Mazowieckie
200  38  Zespół Szkół Architektoniczno-Budowlanych i Licealnych - Przyrynek 9 Warszawa Mazowieckie
201  39  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Białobrzegach - Żeromskiego 86 Białobrzegi Mazowieckie
202  24  XXIII Liceum Ogólnokształcące im. Nauczycieli Tajnego Nauczania - J. Poniatowskiego 5 Lublin Lubelskie
203  15  Zespół Szkół Łączności w Krakowie - Monte Cassino 31 Kraków Małopolskie
204  40  Zespół Szkół Nr 1 w Sokołowie Podlaskim - Marii Skłodowskiej-Curie 24 Sokołów Podlaski Mazowieckie
205  Zespół Szkół Muzycznych im. Feliksa Nowowiejskiego w Szczecinie - Staromłyńska 13 Szczecin Zachodniopomorskie
205  17  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego w Czarnkowie - Chodzieska 29 Czarnków Wielkopolskie
206  15  Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych - Plac Londzina 3 Cieszyn Śląskie
207  18  Technikum Mechaniczne - Broniewskiego 14 Białystok Podlaskie
208  41  XLI Liceum Ogólnokształcące im. J.Lelewela - Kiwerska 3 Warszawa Mazowieckie
209  42  Zespół Szkół im. Korpusu Ochrony Pogranicza w Szydłowcu - Kościuszki 39 Szydłowiec Mazowieckie
210  III Liceum Ogólnokształcące - Narutowicza 53 Inowrocław Kujawsko-pomorskie
210  23  Liceum Ogolnokształcące Zespołu Szkół im. Marii Skodowskiej-Curie - Grota Roweckiego 5 Działoszyn Łódzkie
211  10  X Liceum Ogólnokształcące w Gdyni - Władysława IV 58 Gdynia Pomorskie
211  10  Zespół Szkół Sportowych i  Ogólnokształcących im. Janusza Kusocińskiego, XII LO - Subisława 22 Gdańsk Pomorskie
212  21  Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki - Trzebnicka 4 Milicz Dolnośląskie
213  22  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Marii Skłodowskiej - Curie - Wojska Polskiego 67/69 Oleśnica Dolnośląskie
214  25  I Liceum Ogólnokształcące - Chopina 6 Lubartów Lubelskie
215  43  Technikum im. Stanisława Staszica w Białobrzegach - Żeromskiego 86 Białobrzegi Mazowieckie
216  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Barlinku - Szosowa 2 Barlinek Zachodniopomorskie
217  13  Zespół Szkół Elektronicznych - Hetmańska 120 Rzeszów Podkarpackie
218  26  Technikum Mechaniczno-Elektryczne - Tadeusza Kosciuszki 98 Biłgoraj Lubelskie
219  14  Zespół Szkół Technicznych Im. Bohaterów Września 1939 r. w Kolbuszowej - Janka Bytnara 2 Kolbuszowa Podkarpackie
219  44  XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego - Platynowa 1 Warszawa Mazowieckie
220  16  Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Pszczynie - Szymanowskiego 12 Pszczyna Śląskie
221  23  Zespół Szkół im. Jana Wyżykowskiego w Głogowie - Wita Stwosza 3a Głogów Dolnośląskie
222  45  Zespół Szkół nr. 2 im. Józefa Bema - Wójtowska 3 Milanówek Mazowieckie
223  Zespół Szkół Zawodowych w Brodnicy - Mazurska 28 Brodnica Kujawsko-pomorskie
224  24  Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych im.Stanisława Wyspiańskiego w Jeleniej Górze - Cieplicka 34 Jelenia Góra Dolnośląskie
225  16  I Liceum Ogólnokształcące im. B. Nowodworskiego w Krakowie - pl. Na Groblach 9 Kraków Małopolskie
226  17  Zespół Szkół Techniczno - Usługowych w Trzebini - Gwarków 3 Trzebinia Małopolskie
227  12  Zespół Szkół Ogólnokształcących - Pocztowa 2 Elbląg Warmińsko-mazurskie
228  15  Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej - 1-go Maja 17 Dynów Podkarpackie
229  25  Zespół Szkół Ekonomicznych im. Wincentego Stysia w Świdnicy - Księżnej Agnieszki 2 Świdnica Dolnośląskie
230  46  Technikum nr 24 w ZS nr 26 - Urbanistów 3 Warszawa Mazowieckie
231  47  Technikum Elektroniczne nr 1 - Kasprzaka 19/21 Warszawa Mazowieckie
232  48  VII Liceum Ogólnokształcące - Wawelska 46 Warszawa Mazowieckie
233  49  Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 1 - Noakowskiego 6 Warszawa Mazowieckie
234  17  Zespół Szkół Budowlano-Informatycznych im. Mikołaja Kopernika - Rybnicka 5 Żory Śląskie
235  50  Technikum - Piłsudskiego 51 Sochaczew Mazowieckie
236  18  Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Andrychowie - Starowiejska 22 a Andrychów Małopolskie
237  27  ZS Rolniczych - Parkowa Wola Osowińska Lubelskie
238  51  Centrum Kształcenia Ustawicznego w Siedlcach - Browarna 4 Siedlce Mazowieckie
239  28  Zespół Szkół im. Z. Chmielewskiego - Spółdzielcza 17 Nałęczów Lubelskie
240  52  IV LO im. B. Krzywoustego - Faustyna Piaska 5 Płock Mazowieckie
241  Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Toruniu - Warszawska 1/5 Toruń Kujawsko-pomorskie
242  53  Zespół Szkół Powiatowych w Baranowie - ul. Niepodległości 27 Baranowo Mazowieckie
243  24  Technikum Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej – Curie w Działoszynie - Grota Roweckiego 5 Działoszyn Łódzkie
244  11  Zespół Szkół Ekonomicznych i Technicznych - Partyzantów 24 Słupsk Pomorskie
245  54  CII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjmi - Bartnicza 2 Warszawa Mazowieckie
246  55  XXIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej - Curie - Naddnieprzańska 2/4 Warszawa Mazowieckie
247  18  Zespół Szkół Techniczno-Elektronicznych - Częstochowska 99-105 Kalisz Wielkopolskie
248  Zespół Szkół nr3 - Sandomierska 2 Ostrowiec Świętokrzyski Świętokrzyskie
249  26  Edicus szkoła policealna i LO - Oławska 17 Wrocław Dolnośląskie
249  56  I Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa w Siedlcach - Floriańska 10 Siedlce Mazowieckie
250  27  Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu - Komuny Paryskiej 6 Bolesławiec Dolnośląskie
251  19  Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II - Plac Wolności 1/2 Złotów Wielkopolskie
252  20  Zespół Szkół im. J. i W. Zamoyskich w Rokietnicy - Szamotulska 24 Poznań Wielkopolskie
253  29  Liceum Ogólnokształcące - 15 Pułku Piechoty "Wilków" 6 Dęblin Lubelskie
254  57  Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej - Kutnowska 30 Płock Mazowieckie
255  12  Nova Centrum Edukacyjne Sp. z.o.o - Długa 70/71 lok.5 Gdańsk Pomorskie
255  19  Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 1 w ZSE - 1000-lecia Państwa Polskiego 14 Białystok Podlaskie
256  Zespół Szkół Chemicznych w Bydgoszczy - Łukasiewicza 3 Bydgoszcz Kujawsko-pomorskie
257  20  I Liceum Ogólnokształcące - Konopnickiej 16 Zambrów Podlaskie
258  18  Technikum nr 1 - Rybnicka 5 Żory Śląskie
258  25  XVIII Liceum Ogólnokształcące - Perla 11 Łódź Łódzkie
259  16  Zespół Szkół im. Ks. Dra Jana Zwierza - Mickiewicza 14 Ropczyce Podkarpackie
260  28  Liceum Ogólnokształcące nr XIII - Gen. Józefa Haukego-Bosaka 33-37 Wrocław Dolnośląskie
261  29  Powiatowy Zespół Szkół nr 1 - Wojska Polskiego 17 Trzebica Dolnośląskie
262  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 Centrum Kształcenia Ustawicznego - Byczyńska 7 Kluczbork Opolskie
263  Zespół Szkół Budowlanych - Technikum nr 4 - Górnośląska 2 Żary Lubuskie
263  26  IV Liceum Ogólnokształcące im. E.Sczanieckiej w Łodzi - Pomorska 16 Łódź Łódzkie
264  30  Prywatne Liceum Sióstr Niepokalanek w Wałbrzychu - pl. M.Darowskiej 1 Wałbrzych Dolnośląskie
264  58  American School of Warsaw - ul. Warszawska 202 Bielawa Mazowieckie
265  30  Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika - Bychawska 4 Bełżyce Lubelskie
266  Zespół Szkół nr 9 w Bydgoszczy - Cicha 59 Bydgoszcz Kujawsko-pomorskie
267  17  Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki - Mickiewicza 12 Ropczyce Podkarpackie
268  13  Zespół Szkół Handlowych - Kościuszki 18/20 Sopot Pomorskie
269  I Liceum Ogólnokształcące im. St. Dubois w Koszalinie - Komisji Edukacji Narodowej 1 Koszalin Zachodniopomorskie
270  I Liceum Ogólnokształcące w Zielonej Górze - Kilińskiego 7 Zielona Góra Lubuskie
270  19  Liceum Ogólnokształcące im.Tadeusza Kościuszki - Ogrodowa 3 Krzeszowice Małopolskie
270  21  IV Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida - Zwierzyniecka 9A Białystok Podlaskie
270  31  II Liceum Ogólnokształcące - Narutowicza 39 Biała Podlaska Lubelskie
270  31  Technikum nr 1 - Piłsudskiego 36 Biała Podlaska Lubelskie
270  31  Technikum nr 1 - Szkolna 1 Świdnik Lubelskie
270  59  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 CKP w Garwolinie - II Armii Wojska Polskiego 20 Garwolin Mazowieckie
270  59  Zespół Szkół im. Prezydenta I.Mościckiego - Inżynierska 1 Zielonka Mazowieckie
271  14  I Akademickie Liceum Ogólnokształcące - Narcyzowa 6 Gdynia Pomorskie
272  60  Technikum - Kilińskiego 8c Grodzisk Mazowiecki Mazowieckie
272  60  Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wł.St.Reymonta - Oleksiaka Wichury 3 Sokołów Podlaski Mazowieckie
273  61  II Liceum Ogólnokształcące - Orylska 9 Ciechanów Mazowieckie
274  Zespół Szkół Mechanicznych - Jagiellońska 32 Kielce Świętokrzyskie
274  I Liceum Ogólnokształcące Collegium Gostomianum - Długosza 7 Sandomierz Świętokrzyskie
274  I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Końskich - kpt.Stoińskiego 4 Końskie Świętokrzyskie
274  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Hetmana Stefana Czarnieckiego - Koniecpolska 40 Włoszczowa Świętokrzyskie
274  Liceum Ogólnokształcące nr II im. J.Chreptowicza - Jana Rosłońskiego 1 Ostrowiec Świętokrzyski Świętokrzyskie
274  I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Kielcach - Ściegiennego 15 Kielce Świętokrzyskie
274  Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego - Krakowska 20 Grodków Opolskie
274  I Liceum Profilowane - Słowiańska 18 Brzeg Opolskie
274  Społeczne Językowe Liceum Ogólnokształcące im. A. Einsteina - Drobiarska 2 Opole Opolskie
274  IV Liceum Ogólnokształcące - Mostowa 7 Kędzierzyn-Koźle Opolskie
274  Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi - S. Dubois 28 Opole Opolskie
274  Zespół Szkół Ogólnokształcących - S. Dubois 28 Opole Opolskie
274  Zespół Szkół Elektrycznych - Kościuszki 39-41 Opole Opolskie
274  Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 - Gimnazjalna 2 Prudnik Opolskie
274  Szkoła Delta - pl. Żołnierza Polskiego 5 Szczecin Zachodniopomorskie
274  Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Toruniu - Kosynierów Kościuszkowskich 6 Toruń Kujawsko-pomorskie
274  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Barlinku - Jeziorna 8 Barlinek Zachodniopomorskie
274  II Liceum Ogólnokształcące w Wałczu - Bydgoska 52 Wałcz Zachodniopomorskie
274  Zespół Szkół nr 2 im. Adama Mickiewicza w Chełmnie - Szkolna 14 Chełmno Kujawsko-pomorskie
274  Zespół Szkół Morskich w Świnoujściu - Sołtana 2 Świnoujście Zachodniopomorskie
274  Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu - Św. Józefa 26 Toruń Kujawsko-pomorskie
274  Technikum Hotelarskie w Międzyzdrojach - Leśna 17 Międzyzdroje Zachodniopomorskie
274  Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 - Św. Trójcy 37 Bydgoszcz Kujawsko-pomorskie
274  Zespół Szkół Technicznych w Lipnie - Okrzei 3 Lipno Kujawsko-pomorskie
274  Centrum Edukacji Licealnej - Pierwszej Brygady 15a Stargard Szczeciński Zachodniopomorskie
274  Zespół Szkół Samochodowych im. Tadeusza Kościuszki we Włocławku - Leśna 1a Włocławek Kujawsko-pomorskie
274  10  Technikum w Zespole Szkół Samorządowych w Witnicy - Traugutta 1 Witnica Lubuskie
274  10  Zespół Szkół Licealnych w Słubicach - Bohaterów Warszawy 3 Słubice Lubuskie
274  10  Zespół Szkół nr 12 w Gorzowie Wielkopolskim - Śląska 20 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
274  10  Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Gorzowie Wielkopolskim - Puszkina 31 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
274  10  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Iłowej - Pałacowa 1 Iłowa Lubuskie
274  10  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Drezdenku - Konopnickiej 2 Drezdenko Lubuskie
274  10  IV Liceum Ogólnokształcące - Kosynierów Gdyńskich 8 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
274  10  I Liceum Ogólnokształcące im. T.Zana - Matejki 1 Wschowa Lubuskie
274  10  Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Gorzowie Wielkopolskim - Przemysłowa 22 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
274  13  Liceum Ogólnokształcące - Księdza Popiełuszki 2 Gołdap Warmińsko-mazurskie
274  13  I Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Kętrzyńskiego - Powstańców Warszawy 2 Kętrzyn Warmińsko-mazurskie
274  13  Zespół Szkół nr 1 - Sienkiewicza 16 Biała Piska Warmińsko-mazurskie
274  13  Technikum nr 3 - Koszykowa 1 Ełk Warmińsko-mazurskie
274  13  Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących - gen J. Bema 50 Elbląg Warmińsko-mazurskie
274  13  Technikum nr 2 - Sportowa 1 Ostróda Warmińsko-mazurskie
274  13  Technikum - J.A. Komeńskiego 39 Elbląg Warmińsko-mazurskie
274  13  Liceum Ogólnokształcące im.Jana Kochanowskiego w Olecku - Kościuszki 29 Olecko Warmińsko-mazurskie
274  13  Zespół Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych w Olsztynie - Bałtycka 37a Olsztyn Warmińsko-mazurskie
274  13  Technikum nr 7 - Bałtycka 37 Olsztyn Warmińsko-mazurskie
274  13  Liceum Ogólnokształcące nr I im.Jana Bażyńskiego w Ostródzie - Drwęcka 2 Ostróda Warmińsko-mazurskie
274  13  Zespół Szkół Zawodowych CKU w Ornecie - 1-go Maja 20 Orneta Warmińsko-mazurskie
274  13  Liceum Ogólnokształcące - Bolesława Prusa 10 Węgorzewo Warmińsko-mazurskie
274  13  Liceum Ogólnokształcące - Wiejska 2 Braniewo Warmińsko-mazurskie
274  13  II Liceum Ogólnokształcące im. Gustawa Gizewiusza w Giżycku - Sikorskiego 3 Giżycko Warmińsko-mazurskie
274  13  Zespół Szkół im. Macieja Rataja w Reszlu - Łukasińskiego 3 Reszel Warmińsko-mazurskie
274  13  Technikum - Gdańska 25 Lubawa Warmińsko-mazurskie
274  15  Technikum ZSI - Koszalińska 9 Słupsk Pomorskie
274  15  Zespół Szkół Energetycznych; XIII LO - M. Reja 25 Gdańsk Pomorskie
274  15  Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II - Pl. Św. Andrzeja 2 Gdynia Pomorskie
274  15  XIV Liceum Ogólnokształcące - Wejherowska 55 Gdynia Pomorskie
274  15  XXIV Liceum Ogólnokształcące - Wodnika 57 Gdańsk Pomorskie
274  15  VI Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Obrońców Helu - Głęboka 11 Gdańsk Pomorskie
274  15  V Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego - Polanki 130 Gdańsk Pomorskie
274  15  VI Liceum Ogólnokształcące - Kopernika 34 Gdynia Pomorskie
274  15  Zespół Szkół Ekonomicznych - Sobieskiego 6 Starogard Gdański Pomorskie
274  15  Technikum Transportowe - al. Zwycięstwa 194 Gdynia Pomorskie
274  15  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Czarnem - Leśna 2 Czarne Pomorskie
274  15  Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5; IV LO - Na Zaspę 31a Gdańsk Pomorskie
274  15  Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 Sportowe Liceum Ogólnokształcące - Słoneczna 2 Kwidzyn Pomorskie
274  15  II Liceum Ogólnokształcące - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 - Mickiewicza 32 Słupsk Pomorskie
274  15  I Liceum Ogólnokształcące w Bytowie im. Bojowników o Wolność i Polskość Ziemi Bytowskiej - Gdańska 59 Bytów Pomorskie
274  15  Technikum Informatyczne im. Macieja Płażyńskiego w Pucku - 1 Armii Wojska Polskiego 2a Puck Pomorskie
274  15  Zespół Szkół nr 1 - 3 Maja 3 Nowy Dwór Gdański Pomorskie
274  15  III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP - Legionów 27 Gdynia Pomorskie
274  15  Zespół Szkół Technicznych - Parkowa 1 Tczew Pomorskie
274  15  Ogólnokształcące Liceum Jezuitów w Gdyni im. św. Stanisława Kostki - Tatrzańska 35 Gdynia Pomorskie
274  18  Centrum Kształcenia Ustawicznego - 3 Maja 11 Przemyśl Podkarpackie
274  18  Centrum Edukacji Zawodowej - Kwiatkowskiego 1 Stalowa Wola Podkarpackie
274  18  Zespół Szkół Technicznych im. E. Kwiatkowskiego - Matuszczaka 7 Rzeszów Podkarpackie
274  18  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Tarnobrzegu - Św. Barbary 1B Tarnobrzeg Podkarpackie
274  18  Zespół Szkół Rolniczych im. Wincentego Witosa w Zarzeczu - Zarzecze 1 Zarzecze Podkarpackie
274  18  II Liceum Ogólnokształcące - Mickiewicza 11 Sanok Podkarpackie
274  18  II Liceum Ogólnokształcące im. prof. Kazimierza Morawskiego - Biskupa Jakuba Glazera 44 Przemyśl Podkarpackie
274  18  Zespół Szkół Ogólnokształcących - Staszica 5 Stalowa Wola Podkarpackie
274  18  Zespół Szkół Technicznych - Staszica 30 Jasło Podkarpackie
274  18  Zespół Szkół Licealnych im. Bolesława Chrobrego - M. Curie-Skłodowskiej 6 Leżajsk Podkarpackie
274  18  Zespół Szkół Licealnych - Kopernika 4 Ustrzyki Dolne Podkarpackie
274  18  I Liceum Ogólnokształcące - Mickiewicza 3 Łańcut Podkarpackie
274  18  Zespół Szkół - Lubelska 37 Sokołów Małopolski Podkarpackie
274  18  Zespół Szkół Ekonomicznych - Hoffmanowej 13 Rzeszów Podkarpackie
274  19  Salezjański Zespół Szkół Publicznych - Kruczkowskiego 31 Zabrze Śląskie
274  19  Zabrzańskie Centrum Kształcenia Ogólnego i Zawodowego - Piłsudskiego 58 Zabrze Śląskie
274  19  Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 3 im. Edwarda Abramowskiego - Harcerzy Września 1939 r nr 2 Katowice Śląskie
274  19  Zespół Szkół - Techników 18 Chełm Śląski Śląskie
274  19  V LO im. WŁ. Broniewskiego - Jankego 65 Katowice Śląskie
274  19  Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 - Orląt Śląskich 25 Gliwice Śląskie
274  19  ZS Ogólnokształcących nr 1 I LO - Kasprowicza 11 Racibórz Śląskie
274  19  ZS nr 6 - Piłsudskiego 10 Tychy Śląskie
274  19  Zespół Szkół nr 4 - al. Bielska 100 Tychy Śląskie
274  19  Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych - Chorzowska 5 Gliwice Śląskie
274  19  ZS Ponadgimnazjalnych COGITO Technikum NR 1 im. Z.Herberta - Matejki 5 Siemianowice Śląskie Śląskie
274  19  Zespół Szkół Technicznych - Rybnicka 44 Mikołów Śląskie
274  19  Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących - Warszawska 35 Gliwice Śląskie
274  19  Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Żeromskiego - al. Niepodległości 16/18 Częstochowa Śląskie
274  19  Technikum Lotnicze ZDZ Katowice - Mickiewicza 3 Katowice Śląskie
274  19  Liceum Katolickie w ZS Katolickich - Tarnopolska 3 Zabrze Śląskie
274  19  I Liceum Ogólnokształcące im. S. Sempołowskiej - Opolska 28 Tarnowskie Góry Śląskie
274  19  Katolickie Liceum Ogólnokształcące SPSK im. kard. Stefana Wyszyńskiego - Sienkiewicza 60 Zawiercie Śląskie
274  19  I Liceum Ogólnokształcące - Kopernika 2 Będzin Śląskie
274  19  II LO im. R. Traugutta - Kiliskiego 62 Częstochowa Śląskie
274  19  I Liceum Ogólnokształcące - Korczaka 6 Tychy Śląskie
274  20  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II - Nadbrzeżna 3 Krynica-Zdrój Małopolskie
274  20  Powiatowy Zespół Szkół nr 11 w Kętach - Wyspiańskiego 2 Kęty Małopolskie
274  20  XV Liceum Ogólnokształcące w Krakowie - al. Dygasińskiego 15 Kraków Małopolskie
274  20  Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 - Mickiewicza 16 Tarnów Małopolskie
274  20  Zespół Szkół Salezjańskich w Krakowie - os. Piastów 34 Kraków Małopolskie
274  20  Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Jana Długosza - Jana Długosza 5 Nowy Sącz Małopolskie
274  20  XVI Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego w Krakowie - os. Willowe 35 Kraków Małopolskie
274  20  V Liceum Ogólnokształcące w Krakowie - Studencka 12 Kraków Małopolskie
274  20  Prywatne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Prezentek w Krakowie - św. Jana 7 Kraków Małopolskie
274  20  VIII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego - Grzegórzecka 24 Kraków Małopolskie
274  20  X Liceum Ogólnokształcące w Krakowie - Wróblewskiego 8 Kraków Małopolskie
274  20  I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Olkuszu - Polna 8 Olkusz Małopolskie
274  20  Liceum Ogólnokształcące - Żwirki i Wigury 17 Skawina Małopolskie
274  20  Zespół Szkół im. Hugona Kołłątaja w Jordanowie - Kolejowa 9 Jordanów Małopolskie
274  20  III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Krakowie - os. Wysokie 6 Kraków Małopolskie
274  20  Zespół Szkół Nr 1 im. Ignacego Łukasiewicza w Gorlicach - Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego 18 Gorlice Małopolskie
274  20  XII Liceum Ogólnokształcące w Krakowie - os. Kolorowe 29 a Kraków Małopolskie
274  21  Zespół Szkół Ogólnokształcących w Wolsztynie - Poniatowskiego 7 Wolsztyn Wielkopolskie
274  21  I Liceum Ogólnokształcące w Krotoszynie - Kołłątaja 1 Krotoszyn Wielkopolskie
274  21  I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie - Zamkowa 21 Ostrzeszów Wielkopolskie
274  21  IV Liceum Ogólnokształcące im. Fryderyka Chopina w Ostrowie Wielkopolskim - Wojska Polskiego 17 Ostrów Wielkopolski Wielkopolskie
274  21  Publiczne Liceum Ogólnokształcące Językowo - Informatyczne - R. Strzałkowskiego 5/7 Poznań Wielkopolskie
274  21  Zespół Szkół Ekonomicznych w Pile - Sikorskiego 18a Piła Wielkopolskie
274  21  Zespół Szkół Łączności - Przełajowa 4 Poznań Wielkopolskie
274  21  Zespół Szkół Zawodowych nr 6 im.Joachima Lelewela - Działyńskich 4/5 Poznań Wielkopolskie
274  22  II Liceum Ogólnokształcące - Kard. Wyszyńskiego 3 Augustów Podlaskie
274  22  VI Liceum Ogólnokształcące - Warszawska 8 Białystok Podlaskie
274  22  III Liceum Ogólnokształcące - Pałacowa 2/1 Białystok Podlaskie
274  22  V Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego w Białymstoku - Miodowa 5 Białystok Podlaskie
274  22  VIII Liceum Ogólnokształcące - Piastowska 5 Białystok Podlaskie
274  22  Technikum - Konarskiego 23 Sejny Podlaskie
274  22  II Liceum Ogólnokształcące w Augustowie - al. Kardynała S. Wyszyńskiego 1 Augustów Podlaskie
274  22  Technikum nr 6 - M.Kopernika 16 Łomża Podlaskie
274  22  Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 - Mikołaja Kopernika 16 Łomża Podlaskie
274  22  Technikum im. Tadeusza Kościuszki - 3 Maja 25 Hajnówka Podlaskie
274  22  II Liceum Ogólnokształcące - Kościuszki 36/38 Suwałki Podlaskie
274  27  Zespół Szkół nr 1 im. prof. R.A. Cebertowicza - Kopernika 24/26 Głowno Łódzkie
274  27  IX Liceum Ogólnokształcące - Ignacego Paderewskiego 24 Łódź Łódzkie
274  27  II LO im. K.K. Baczyńskiego - Bugaj 3 Radomsko Łódzkie
274  27  Katolickie Liceum Ogólnokształcące - Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 156 Łódź Łódzkie
274  27  XV Liceum Ogólnokształcące - Traktorowa 77 Łódź Łódzkie
274  27  IV Liceum Ogólnokształcące - Czapliniecka 96 Bełchatów Łódzkie
274  27  XXIII LO im. ks. Prof. J.Tischnera - Piłsudskiego 159 Łódź Łódzkie
274  27  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 - Broniewskiego 16 Piotrków Trybunalski Łódzkie
274  27  Liceum Ogólnokształcące - Żeromskiego 3 Opoczno Łódzkie
274  27  Technikum nr 1 - Długa 89/91 Zgierz Łódzkie
274  27  Technikum Elektryczno-Elektroniczne - Narutowicza 12 Radomsko Łódzkie
274  27  Technikum nr 3 - Legionów 47 Tomaszów Mazowiecki Łódzkie
274  27  Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 - Kossaka 1a Opoczno Łódzkie
274  27  LV Liceum Ogólnokształcące - Strykowska 10/18 Łódź Łódzkie
274  27  Społeczne Liceum Ogólnokształcące TPZ - Leśmiana 1b Zgierz Łódzkie
274  27  I Liceum Ogólnokształcące im.Henryka Sienkiewicza w Koluszkach - Kościuszki 16 Koluszki Łódzkie
274  27  Liceum Ogólnokształcące - Kościuszki 10 Głowno Łódzkie
274  27  Zespół Szkół Zawodowych Nr3 - Działkowa 10 Skierniewice Łódzkie
274  27  Liceum Ogólnokształcące Centrum Szkół Mundurowych w Łodzi - Klaretyńska 9 Łódź Łódzkie
274  27  VI Liceum Ogólnokształcące im. J. Lelewela - Podmiejska 21 Łódź Łódzkie
274  27  Liceum Ogólnokształcące - p.Sulwińskiego 31 Błaszki Łódzkie
274  31  Zespół Szkół nr 2 - Aleja Wyzwolenia 34 Wałbrzych Dolnośląskie
274  31  Zespół Szkół Ekonomicznych - pl. Słowiański 5 Legnica Dolnośląskie
274  31  Liceum Ogólnokształcące nr VII - Krucza 49 Wrocław Dolnośląskie
274  31  Centrum Kształcenia Ustawicznego - Sudecka 53 Jelenia Góra Dolnośląskie
274  31  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. prof. Wacława Żenczykowskiego - Bohaterów Getta 6 Kłodzko Dolnośląskie
274  31  Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wołowie - T. Kościuszki 27 Wołów Dolnośląskie
274  31  Zespół Szkół Nr 1 im. prof. Bolesława Krupińskiego - Kościuszki 9 Lubin Dolnośląskie
274  31  Zespół Szkół Zawodowych w Brzegu Dolnym - 1-go Maja 1a Brzeg Dolny Dolnośląskie
274  31  Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych - Fryderyka Skarbka 4 Legnica Dolnośląskie
274  31  I Liceum Ogólnokształcące - Plac Klasztorny 7 Legnica Dolnośląskie
274  31  Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bystrzycy Kłodzkiej - ST.Sempołowskiej 13 Bystrzyca Kłodzka Dolnośląskie
274  31  Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 - Tarasa Szewczenki 10 Legnica Dolnośląskie
274  31  II Liceum Ogólnokształcące - Trzebnicka 4 Milicz Dolnośląskie
274  31  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Międzyborzu - Wrocławska 2 Międzybórz Dolnośląskie
274  31  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sycowie - Daszyńskiego 42 Syców Dolnośląskie
274  31  Liceum Ogólnokształcące nr I im. Jana III Sobieskiego w Oławie - Plac Zamkowy 10 Oława Dolnośląskie
274  31  Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych - Kolejowa 16 Gryfów Śląski Dolnośląskie
274  31  Technikum nr 15 im. Marii Skłodowskiej-Curie - Skwierzyńska 1-7 Wrocław Dolnośląskie
274  32  Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego - Aleje Racławickie 17 Lublin Lubelskie
274  32  I Liceum Ogólnokształcące w Rykach - Słowackiego 12 Ryki Lubelskie
274  32  II Liceum Ogólnokształcące w Puławach - Kaniowczyków 9 Puławy Lubelskie
274  32  II Liceum Ogólnokształcące - Warszawska 88 Łuków Lubelskie
274  32  I Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Ignacego Kraszewskiego - Kraszewskiego 1 Biała Podlaska Lubelskie
274  32  Zespół Szkół nr 3 - Słowackiego 7 Kraśnik Lubelskie
274  32  Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie - Reymonta 4b Bychawa Lubelskie
274  32  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Niemcach - Różana 8 Niemce Lubelskie
274  32  Zespół Szkół Technicznych - Graniczna 2 Chełm Lubelskie
274  32  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żółkiewce - Zaburze 46 Żółkiewka Lubelskie
274  32  Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 - Żytnia 5 Ryki Lubelskie
274  32  III Liceum Ogólnokształcące w Zamościu - Kilińskiego 15 Zamość Lubelskie
274  32  Zespół Szkół Ekonomicznych im. M. Dąbrowskiej - 3 Maja 40/42 Międzyrzec Podlaski Lubelskie
274  32  Zakład Doskonalenia Zawodowego - Peowiaków 3 Zamość Lubelskie
274  32  Liceum Ogólnokształcące - Bolesława Prusa 13 Nałęczów Lubelskie
274  32  Liceum Ogólnoksztacące - Wyczółkowskiego 10 Ryki Lubelskie
274  32  XII Liceum Ogólnokształcące - al. Racławickie 7 Lublin Lubelskie
274  32  Liceum Ogólnokształcące - Waleriana Batki 20 Komarówka Podlaska Lubelskie
274  32  VIII Liceum Ogólnokształcące - Słowicza 5 Lublin Lubelskie
274  32  Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej - Wyścigowa 31 Lublin Lubelskie
274  32  XXVII LO w ZS nr 10 - Biedronki 13 Lublin Lubelskie
274  32  Technikum nr 5 - Szczebrzeska 102 Zamość Lubelskie
274  32  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Armii Krajowej - Zamoyskiego 62 Zamość Lubelskie
274  32  Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza - Lipowa 23 Opole Lubelskie Lubelskie
274  32  Zespół Szkół im. Św. Stanisława Kostki - Ks. Michała Słowikowskiego 6 Lublin Lubelskie
274  32  Technikum Ekonomiczne nr 3 - Sienkiewicza 22 Chełm Lubelskie
274  32  XVIII Liceum Ogólnokształcące - Przyjaźni 12 Lublin Lubelskie
274  32  Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju - Tadeusza Kościuszki 41/43 Biłgoraj Lubelskie
274  62  Technikum Fototechniczne - Spokojna 13 Warszawa Mazowieckie
274  62  Liceum Ogólnokształcące nr I im. K.I. Gałczyńskiego w Otwocku - Gen. Juliana Filipowicza 9 Otwock Mazowieckie
274  62  Liceum Ogólnokształcące w Grójcu - Poświętne 17 Grójec Mazowieckie
274  62  Technikum nr 1 w Wyszkowie - I Armii Wojska Polskiego 89 Wyszków Mazowieckie
274  62  I Liceum Ogólnokształcące - 17 Stycznia 66 Ciechanów Mazowieckie
274  62  I Liceum Ogólnokształcące - Traugutta 1 Ostrołęka Mazowieckie
274  62  Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne nr 43 - Wóycickiego 1/3 Warszawa Mazowieckie
274  62  Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki - 3 Maja 15 Gostynin Mazowieckie
274  62  Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika - Jakuba Starszego 6 Iłża Mazowieckie
274  62  Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej - Piękna 7A Mińsk Mazowiecki Mazowieckie
274  62  Liceum Ogólnokształcące w Lipsku - Zwoleńska 12 Lipsko Mazowieckie
274  62  Policealna Szkoła Audiologii - Mokra 17 Kajetany Mazowieckie
274  62  LXXXIII Liceum Ogólnokształcące - Konopczyńskiego 4 Warszawa Mazowieckie
274  62  ZS Nr 4 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego - Szczęśliwicka 46 Warszawa Mazowieckie
274  62  ZS Centrum Kształcenia Rolniczego - Studzieniec Studzieniec Mazowieckie
274  62  LXXIV Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Narwiku - Gładka 16 Warszawa Mazowieckie
274  62  Zespół Szkół Plastycznych im. Józefa Brandta w Radomiu - Grzecznarowskiego 13 Radom Mazowieckie
274  62  LXIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi - Urbanistów 3 Warszawa Mazowieckie
274  62  Szkoła Policealna Gowork.pl - Żurawia 47 Warszawa Mazowieckie
274  62  Liceum Ogólnokształcące w Pionkach - Aleje Lipowe 23 Pionki Mazowieckie
274  62  Zespół Szkół Zawodowych nr 1 - Górska 39 Nowy Dwór Mazowiecki Mazowieckie
274  62  Zespół Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego - Al. Tysiąclecia 12 Pułtusk Mazowieckie
274  62  ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO - Podwale 13 Warszawa Mazowieckie
274  62  CVI Liceum Ogólnokształcące - Gen. Zajączka 7 Warszawa Mazowieckie
274  62  CXXV Liceum Ogólnokształcące - Chłodna 36/46 Warszawa Mazowieckie
274  62  Futura Inżynieria (studium policealne – technik informatyk) - Policealna Szkoła dla Dorosłych - Widok 5/7/9 Warszawa Mazowieckie
274  62  ZS Ponadgimnazjalnych - Mazowiecka 25 Przasnysz Mazowieckie
274  62  Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Radzyminie - Konstytucji 3-go Maja 26 Radzymin Mazowieckie
274  62  Technikum Zawodowe w ZSP Żelechów - Piłsudskiego 45 Żelechów Mazowieckie
274  62  XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego - Polna 5 Warszawa Mazowieckie
274  62  II Liceum Ogólnokształcące w Pionkach - Parkowa 6 Pionki Mazowieckie
274  62  II Liceum Ogólnokształcące w Radomiu - Kusocińskiego 8 Radom Mazowieckie
274  62  Zespół Szkół nr 18 - Żeromskiego 81 Warszawa Mazowieckie
274  62  Zespół Szkół nr 15 im Władysława IV - Jagiellońska 38 Warszawa Mazowieckie
274  62  L Liceum Ogólnokształcące z oddziałami integracyjnymi - Burdzińskiego 4 Warszawa Mazowieckie
274  62  Zespół Szkół Nr 117 - Bema 76 Warszawa Mazowieckie
274  62  Katolickie Liceum Ogólnokształcące Przymierza Rodzin - Staszica 11 Garwolin Mazowieckie
274  62  Zespół Szkół im. Bohaterów Narwiku - Gładka 16 Warszawa Mazowieckie
274  62  III Liceum Ogólnokształcące - Rogalińska 2 Warszawa Mazowieckie
274  62  Zespół Szkół im. inż. S. Wysockiego - Szczęśliwicka 56 Warszawa Mazowieckie
274  62  IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej - Hoża 88 Warszawa Mazowieckie
274  62  Zespół Szkół im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego (Technikum) - Aleja XX-lecia 12 Teresin Mazowieckie
274  62  Zespół Szkół im. St. Staszica - Stanisława Staszica 1 Gąbin Mazowieckie
274  62  XXIV Liceum Ogólnokształcące - Obozowa 60 Warszawa Mazowieckie
274  62  XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego - Smolna 30 Warszawa Mazowieckie
274  62  I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego - Okrzei 3 Błonie Mazowieckie
274  62  Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Mrozach - Licealna 3 Mrozy Mazowieckie
274  62  VI Liceum Ogólnokształcące - Wiktorska 30/32 Warszawa Mazowieckie
274  62  XIV Liceum Ogólnokształcące - Nowowiejska 37A Warszawa Mazowieckie
274  62  VIII Liceum Ogólnokształcące w Radomiu - Sobieskiego 12 Radom Mazowieckie
274  62  VIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi - Ks. J. Popiełuszki 8 Siedlce Mazowieckie
274  62  XI Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja - Królewska 19/21 Warszawa Mazowieckie
274  62  XII Liceum Ogólnokształcące - Sienna 53 Warszawa Mazowieckie
274  62  I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Bolesława Limanowskiego - Felińskiego 15 Warszawa Mazowieckie
274  62  Liceum Ogólnokształcące - Mazowiecka 47 Zawidz Kościelny Mazowieckie
274  62  II Liceum Ogólnokształcące - I Armii Wojska Polskiego 89 Wyszków Mazowieckie
274  62  XLII Liceum Ogólnokształcące - Madalińskiego 22 Warszawa Mazowieckie
274  62  XLVII Liceum Ogólnokształcące - Międzyborska 64/70 Warszawa Mazowieckie
274  62  Liceum Ogólnokształcące w Dębem - Nasielska 7 Komornica Mazowieckie
274  62  IV Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Stanisława Żółkiewskiego w Siedlcach - Sokołowska 161B Siedlce Mazowieckie
nask logo   


dbnameqlabelquerytime
mysqldbSessionCALL `sessions_read`('qntiao87b4ab5s8mlofk1o23k2')0.9610
mysqldbRouterCALL `get_siteid_from_linkname`('ranking')0.7810
mysqldbrankingCALL `select_rankingArch`('2016')5.7170
Query count: 3, Sum of SQL time: 7.4590
Skrypt 0 wykonał się w: 13.7280 ms.
Drogi użytkowniku
Przechodząc do serwisu poprzez kliknięcie odnośnika „Zgadzam się” wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych.
Pliki cookies
Gdy korzystasz z naszych serwisów, gromadzimy informacje o Twojej wizycie i sposobie poruszania się w naszych serwisach. W tym celu stosujemy pliki cookies. Plik cookies zawiera dane informatyczne, które są umieszczone w Twoim urządzeniu końcowym - przeglądarce internetowej, z której korzystasz.
Pliki cookies używane w naszych serwisach wykorzystywane są między innymi do bieżącej optymalizacji serwisów oraz ułatwiania Twojego z nich korzystania. Niektóre funkcjonalności dostępne w naszych serwisach mogą nie działać, jeżeli nie wyrazisz zgody na instalowanie plików cookies.
Instalowanie plików cookies lub uzyskiwanie do nich dostępu nie powoduje zmian w Twoim urządzeniu ani w oprogramowaniu zainstalowanym na tym urządzeniu.
Stosujemy dwa rodzaje plików cookies: sesyjne i trwałe. Pliki sesyjne wygasają po zakończonej sesji, której czas trwania i dokładne parametry wygaśnięcia określa używana przez Ciebie przeglądarka internetowa oraz nasze systemy analityczne. Trwałe pliki cookies nie są kasowane w momencie zamknięcia okna przeglądarki, głównie po to, by informacje o dokonanych wyborach nie zostały utracone. Pliki cookies aktywne długookresowo wykorzystywane są, aby pomóc nam wspierać komfort korzystania z naszych serwisów, w zależności od tego czy dochodzi do nowych, czy do ponownych odwiedzin serwisu.

Do czego wykorzystujemy pliki cookies?
Pliki cookies wykorzystywane są w celach statystycznych oraz aby usprawnić działanie serwisów i zwiększyć komfort z nich korzystania, m.in:

  • pozwalają sprawdzić jak często odwiedzane są poszczególne strony serwisów - dane te wykorzystujemy do optymalizacji serwisów pod kątem odwiedzających;
  • umożliwiają rozpoznanie rodzaju Twojego urządzenia, dzięki czemu możemy lepiej dopasować sposób i format prezentowania treści oraz funkcjonalności serwisów;
  • poprawiają wydajność i efektywność serwisów dla korzystających.

W jaki sposób możesz nie wyrazić zgody na instalowanie plików cookies za pomocą ustawień przeglądarki?
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były instalowane na Twoim urządzeniu, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki w zakresie instalowania plików cookies. W każdej chwili możesz też usunąć z pamięci swojego urządzenia pliki cookies zapisane w trakcie przeglądania naszych serwisów. Pamiętaj jednak, że ograniczenia w stosowaniu plików cookies mogą utrudnić lub uniemożliwić korzystanie z tych serwisów.
Wykorzystywane narzędzia firm trzecich
Niektóre pliki cookies są tworzone przez podmiot, z usług których korzystamy, np.

  • Google Inc.

W naszych serwisach wykorzystujemy narzędzie Google Analytics do analizy ruchu na stronie internetowej oraz aktywności dotyczących jej przeglądania. Wykorzystujemy je w szczególności do celów statystycznych, aby sprawdzić jak często odwiedzane są poszczególne serwisy. Dane te wykorzystujemy również do optymalizacji i rozwoju serwisów. Więcej informacji na temat narzędzia Google Analytics znajdziesz na stronie:  https://policies.google.com/technologies/cookies

  • Facebook

Więcej informacji o zasadach plików cookies możesz znaleźć na:
https://pl-pl.facebook.com/policies/cookies/     

  • Twitter

Więcej informacji o zasadach plików cookies możesz znaleźć na:
https://help.twitter.com/en/rules-and-policies/twitter-cookies

  • Youtube

Więcej informacji o zasadach plików cookies możesz znaleźć na:
https://policies.google.com/privacy?hl=pl&gl=pl

 

Wyrażam zgodę na podstawowe oraz funkcjonalne cookies.
Podstawowe cookies są niezbędne aby strona mogła działać prawidłowo.
Cookies funkcjonalne wykorzystujemy do analizowania wizyt na stronie internetowej. Pomoże nam to zrozumieć, jak często odwiedzane są poszczególne serwisy oraz pozwoli optymalizować i rozwijać stronę. ZGADZAM SIĘ