Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej Zgadzam się
Archiwum - Ranking IT Szkoła 2017

Ranking szkół ponadgimnazjalnych IT Szkoła jest sporządzany na podstawie pomiaru aktywności udziału uczniów szkół ponadgimnazjalnych w poszczególnych kategoriach działań programu: kursach dla uczniów, wszechnicy informatycznej, konkursach IT oraz akademickich kołach naukowych. Ranking jest sporządzany w układzie ogólnopolskim oraz wojewódzkim dla wszystkich szkół zarejestrowanych w programie: Szkoły biorące udział w programie IT Szkoła.
Aktualizacje rankingu są sporządzane i prezentowane raz w miesiącu. Ranking sporządzony w czerwcu jest uznawany za podsumowanie danego roku szkolnego.

Kryteria oraz wagi pozycjonowania szkół w rankingu IT Szkoła – 2017:

  1. Liczba aktywnych uczniów* w programie w odniesieniu do RLU* (14%)
  2. Liczba zrealizowanych kursów przypadających na jednego aktywnego ucznia* (6%)
  3. Liczba zrealizowanych kursów w odniesieniu do RLU* (14%)
  4. Liczba zrealizowanych wykładów video przypadających na jednego aktywnego ucznia* (6%)
  5. Liczba zrealizowanych wykładów video w odniesieniu do RLU* (11%)
  6. Średni wynik z testów uzyskany przy pierwszym “podejściu” (10%)
  7. Średni wynik z testów (6%)
  8. Konkurs Grand IT Test (10%)
  9. Udział w konkursach (22%)
  10. Zgłoszenie szkoły (1%)
*Aktywny uczeń - przypisany do grupy, utworzonej przez nauczyciela w aktualnym roku szkolnym.
*RLU - Realna liczba uczniów. źródło: System Informacji Oświatowej

Punkty rankingowe przyznawane w wyniku aktywności ucznia są zaliczane na konto szkoły, którą podał podczas rejestracji, a nie szkoły nauczyciela do którego uczeń jest przypisany. Dotyczy to sytuacji gdy opiekun ucznia (nauczyciel) pracuje w więcej niż jednej szkole lub generalnie gdy w swoich grupach posiada przypisanych uczniów z innych placówek. Dla każdego wyliczanego wskaźnika znajdowana jest szkoła z najwyższą wartością tego wskaźnika. Szkoła ta otrzymuje maksymalną wartość punktów możliwych do zdobycia dla danego wskaźnika. Pozostałe szkoły otrzymują proporcjonalnie mniej punktów ustalonych na podstawie wartości wskaźnika wyliczonej dla danej szkoły, w odniesieniu do maksymalnie uzyskanej wartości tego wskaźnika. Ranking ogólny sporządzany jest na podstawie sumy punktów dla wszystkich wskaźników.

Najbardziej aktywne szkoły oraz nauczyciele zostaną nagrodzeni zgodnie z obowiązującym Regulaminem Rankingu IT Szkoła (dostępny w archiwum Rankingu)

Filtrowanie województw:
1 Zespół Szkół Agro-Technicznych im. Wincentego Witosa w Ropczycach - Adama Mickiewicza 13 Ropczyce Podkarpackie
2 Technikum Nr 2 w Zespole Szkół Elektronicznych - Łaska 61 Zduńska Wola Łódzkie
3 Zespół Szkół nr 2 w Pabianicach - Św. Jana 27 Pabianice Łódzkie
4 Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Skargi - Piotra Skargi 2 Pułtusk Mazowieckie
5 Technikum Informatyczne Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Łodzi z/s Zduńska Wola - Komisji Edukacji Narodowej 3/5 Zduńska Wola Łódzkie
6 II Liceum Ogólnokształcące - 1 Maja 66/74 Lubartów Lubelskie
7 Zespół Szkół Zawodowych nr 2 im. Powstańców Warszawy - Gen. K. Sosnkowskiego 43 Mińsk Mazowiecki Mazowieckie
8 Zespół Szkół nr 1 w Międzychodzie - Gwardii Ludowej 6a Międzychód Wielkopolskie
9 III Liceum Ogólnokształcące - pl. Plac Wolności 4 Lublin Lubelskie
10 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 CKU im. Bohaterów Westerplatte - Kościuszki 53 Garwolin Mazowieckie
11 Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Henryka Sienkiewicza w Szydłowcu - Zamkowa 1 Szydłowiec Mazowieckie
12 Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. Franciszka z Asyżu - OO. Zbigniewa i Michała 1 Legnica Dolnośląskie
13 Zespół Szkół Rolniczych CKP w Białymstoku - ks. St. Suchowolca 26 Białystok Podlaskie
14 Technikum Zawodowe Nr 2 - Chopina 6 Lubartów Lubelskie
14 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Czeladzi - Grodziecka 29 Czeladź Śląskie
15 Liceum Ogólnokształcących im. Bolesława Prusa - Sienkiewicza 10 Skierniewice Łódzkie
16 Zespół Szkół Technicznych w Mielcu - Kazimierza Jagiellończyka 3 Mielec Podkarpackie
17 I Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Ziemi Michałowskiej w Brodnicy - Lidzbarska 14 Brodnica Kujawsko-pomorskie
18 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 im. Jadwigi Markowej - Planty Kowalskiego 3 Ruda Śląska Śląskie
19 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Niemcach - Różana 8 Niemce Lubelskie
20 Zespół Szkół Technicznych - Kościuszki 5 Rybnik Śląskie
21 VIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi - Ks. J. Popiełuszki 8 Siedlce Mazowieckie
22 Zespół Szkół Zawodowych nr 1 i II Liceum Ogólnokształcące - Modrzewskiego 24 Włodawa Lubelskie
23 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 - Aleja Legionów 4 Kielce Świętokrzyskie
24 Technikum Łączności - Al. Stanów Zjednoczonych 24 Warszawa Mazowieckie
25 Zespół Szkół Ogólnokształcących - Jana III Sobieskiego 2 Nysa Opolskie
26 Zespół Szkół im. Stanisława Staszica - Macieja Rataja 29 Zawiercie Śląskie
27 III Liceum Ogólnokształcące - dr Jordana 4 Wałbrzych Dolnośląskie
28 Technikum nr 1 - 11 Listopada 20 Ostrołęka Mazowieckie
29 Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Św. Jadwigi Królowej - Św. Jadwigi Królowej 5 Sandomierz Świętokrzyskie
30 Zespół Katolickich Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. bł. ks. Emila Szramka - Kobylińskiego 4 Katowice Śląskie
31 Zespół Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego - Al. Tysiąclecia 12 Pułtusk Mazowieckie
32 I Liceum Ogólnokształcące - Partyzantów 8 Radzyń Podlaski Lubelskie
33 Zespół Szkół nr 3 im. prof. Oskara Langego w Szczecinie - Gen. J. Sowińskiego 1 Szczecin Zachodniopomorskie
34 Liceum Ogólnokształcące - Szeroka 1/7 Złoczew Łódzkie
35 V Liceum Ogólnokształcące - Senatorska 32 Legnica Dolnośląskie
36 I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni - Pl. Ks. A. Czaplińskiego 1 Bochnia Małopolskie
37 Technikum w Zespole Szkół nr 2 im. Jana Długosza - Traugutta 12 Wieluń Łódzkie
38 Zespół Szkół Alternatywnych - Łużycka 8 Kłodzko Dolnośląskie
39 XIV Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 9 w Białymstoku - Upalna 26 Białystok Podlaskie
40 XIII Liceum Ogólnokształcące - Z.Pacanowskiej 4 Łódź Łódzkie
41 Zespół Szkół Licealnych - 11-go Listopada 7 Morąg Warmińsko-mazurskie
42 Technikum Mechatroniczne nr 1 - Wiśniowa 56 Warszawa Mazowieckie
43 I Liceum Ogólnokształcące im. Marcina Kromera w Gorlicach - Marcina Kromera 1 Gorlice Małopolskie
44 Zespół Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku w Iławie - Kopernika 8a Iława Warmińsko-mazurskie
45 ZSP im. Wincentego Witosa - Czerska 1 Jasieniec Mazowieckie
46 III Liceum Ogólnokształcące w Piotrkowie Trybunalskim - Armii Krajowej 17 Piotrków Trybunalski Łódzkie
47 Zespół Szkół Elektroniczno - Telekomunikacyjnych - Kilińskiego 4 Leszno Wielkopolskie
48 II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Zduńskiej Woli - Komisji Edukacji Narodowej 6 Zduńska Wola Łódzkie
49 II Liceum Ogólnokształcące - Wojska Polskiego 84 Grajewo Podlaskie
50 II Liceum Ogólnokształcące w Legnicy - Zielona 17 Legnica Dolnośląskie
51 Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu - Św. Ducha 1 Jarosław Podkarpackie
52 Noworudzka Szkoła Techniczna - Stara Droga 4 Nowa Ruda Dolnośląskie
53 III Liceum Ogólnokształcące im. płk Dionizego Czachowskiego w Radomiu - Traugutta 44 Radom Mazowieckie
54 I Liceum Ogólnokształcące - Brukowa 2 Białystok Podlaskie
55 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Czarnem - Leśna 2 Czarne Pomorskie
56 Zespół Szkół im. Kazimierza Jagiellończyka - Bogdanowicza 9 Łęczna Lubelskie
57 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej- Curie - Sadowa 11 Sokołów Podlaski Mazowieckie
58 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żaganiu - Gimnazjalna 13 Żagań Lubuskie
59 II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja - Gen. Wł. Sikorskiego 25 Kraśnik Lubelskie
60 Technikum Energetyczno-Informatyczne - Długa 6 Lublin Lubelskie
61 Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Gorzowie Wielkopolskim - Czereśniowa 4e Gorzów Wielkopolski Lubuskie
62 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 - Szczecińska 60 Słupsk Pomorskie
63 Liceum Ogólnokształcące - Warszawska 44 Wisznice Lubelskie
64 Zespół Szkół Technicznych i Licealnych - Pomorska 7 Żagań Lubuskie
65 XXXI Liceum Ogólnokształcące - Kruczkowskiego 4 Łódź Łódzkie
66 Zespół Szkół i Placówek Oświatowych im. Emila Godlewskiego w Nysie - Rodziewiczówny 1 Nysa Opolskie
67 XXV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego - Podhalańska 2a Łódź Łódzkie
68 Zespół Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino - Wojska Polskiego 1 Września Wielkopolskie
69 Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Religi w Gilowicach - Korfantego 38 Gilowice Śląskie
69 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Koźminie Wielkopolskim - Zamkowa 1 Koźmin Wielkopolski Wielkopolskie
70 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych - al. Jana Pawła II 25 Jelenia Góra Dolnośląskie
71 Samorządowe Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida - Wojska Polskiego 9 Stalowa Wola Podkarpackie
71 Zespół Szkół Nr 1 im. H. Sienkiewicza - Kościuszki 10 Łuków Lubelskie
72 Zespół Szkół - Sienkiewicza 7 Czarna Białostocka Podlaskie
73 I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie - Piłsudskiego 50 Krasnystaw Lubelskie
73 III Liceum Ogólnokształcące - Kolberga 15 Sopot Pomorskie
74 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku - Chopina 10 Lubsko Lubuskie
75 Zespół Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego - Budowlana 4 Mińsk Mazowiecki Mazowieckie
76 Samorządowe Liceum Ogólnokształcące - M.C.Skłodowskiej 5 Opoczno Łódzkie
77 Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Skale - Ks.Stanisława Połetka 30 Skała Małopolskie
78 I Liceum Ogólnokształcące im. Karola Miarki - Żwirki i Wigury 25 Mikołów Śląskie
79 Technikum TEB Edukacja Piotrków Trybunalski - Polna 13/13A Piotrków Trybunalski Łódzkie
80 Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 im.5 Pułku Ułanów Zasławskich w Ostrołęce - Batalionu Czwartaków 4 Ostrołęka Mazowieckie
81 Technikum przy ZS nr3 w Tomaszowie Lubelskim - Gen. Józefa Hallera 5 Tomaszów Lubelski Lubelskie
82 XXIV Liceum Ogólnokształcące - Wodnika 57 Gdańsk Pomorskie
83 Zespół Szkół Nr 3 - Kościuszki 25 Wiskitki Mazowieckie
84 Zespół Szkół Elektronicznych - Tyrankiewiczów 2 Bolesławiec Dolnośląskie
84 ZS nr10 im. S.Staszica - Perzyńskiego 10 Warszawa Mazowieckie
85 Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza - Lipowa 23 Opole Lubelskie Lubelskie
85 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Opolu - K. Pułaskiego 3 Opole Opolskie
86 Zespół Szkół Technicznych w Ustroniu - 3 Maja 15 Ustroń Śląskie
87 Zespół Szkół Technicznych im. Marii Skłodowskiej-Curie - Wojska Polskiego 7 Puławy Lubelskie
88 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego im. Tadeusza Kościuszki w Łowiczu - Blich 10 Łowicz Łódzkie
89 Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie - Kowalska 5 Gostynin Mazowieckie
90 Samorządowe Liceum Ogólnokształcące - Wyszyńskiego 2 Głogów Małopolski Podkarpackie
91 Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych - Plac Londzina 3 Cieszyn Śląskie
92 Powiatowy Zespół nr 3 Szkół Technicznych i Ogólnoksztalcących im. por. Stefana Jasieńskiego - Stanisławy Leszczyńskiej 8 Oświęcim Małopolskie
93 VI Liceum Ogólnokształcące - Warszawska 8 Białystok Podlaskie
94 Zespół Szkół nr 2 - Warszawska 54 Nowy Dwór Gdański Pomorskie
95 Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Jana Pawła II - Z. Augusta 8 Limanowa Małopolskie
96 Zespół Szkół im. C. K. Norwida w Nowym Mieście Lubawskim - 3 Maja 24 Nowe Miasto Lubawskie Warmińsko-mazurskie
97 Technikum Elektryczne - 1000-lecia Państwa Polskiego 14 Białystok Podlaskie
98 Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 1 im. Wojciecha Korfantego - Sportowa 23 Chorzów Śląskie
99 Zespół Szkół im. gen. Tadeusza Kutrzeby - ks.Szymańskiego 5 Oborniki Wielkopolskie
100 Zespół Szkół Akademickich - Szosa Kisielińska 18 Zielona Góra Lubuskie
101 IV Liceum Ogólnokształcące im. Dra Tytusa Chałubińskiego - Mariacka 25 Radom Mazowieckie
101 Powiatowy Zespół Szkół - Parkowa Oborniki Śląskie Dolnośląskie
101 ZSO nr 2 im. G.Morcinka - Jankowskiego 22 Ruda Śląska Śląskie
102 Zespól Szkół Ogólnokształcących nr 1 - Tańskiego 3 Mielec Podkarpackie
102 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Krośnie - Rzeszowska 10 Krosno Podkarpackie
103 XLI Liceum Ogólnokształcące im. J.Lelewela - Kiwerska 3 Warszawa Mazowieckie
103 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 - Kopernika 16A Szczecin Zachodniopomorskie
104 Zespół Szkół Ekonomicznych im. bł. Ks. Romana Sitki w Mielcu - Warszawska 1 Mielec Podkarpackie
105 VI Liceum Ogólnokształcące im. J. Lelewela - Podmiejska 21 Łódź Łódzkie
106 II Liceum im. K. K. Baczyńskiego - 11 Listopada 7a Konin Wielkopolskie
107 Powiatowy Zespół nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych - Generała Józefa Bema 8 Oświęcim Małopolskie
108 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Miastku - Młodzieżowa 3 Miastko Pomorskie
109 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim - Św. Antoniego 29 Tomaszów Mazowiecki Łódzkie
110 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Oławie, Technikum Nr 2 - 3 Maja 18e Oława Dolnośląskie
111 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Władysława Reymonta w Bierutowie - Plac Kościelny 2 Bierutów Dolnośląskie
112 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego - Mikołowska 44 Mysłowice Śląskie
113 Zespół Szkół Ekonomicznych w Pile - Sikorskiego 18a Piła Wielkopolskie
114 III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w Suwałkach - Noniewicza 83 Suwałki Podlaskie
115 IX Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego - Żeromskiego 31 Gdynia Pomorskie
116 Zespół Szkół Licealno-Technicznych w Kluczborku - Sienkiewicza 20 Kluczbork Opolskie
117 II Liceum Ogólnokształcące z Białoruskim Językiem Nauczania im. Bronisława Taraszkiewicza - Kopernika 4 Bielsk Podlaski Podlaskie
118 Zespół Szkół Elektrycznych w Gorzowie Wielkopolskim - Dąbrowskiego 33 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
119 Technikum Transportowo-Komunikacyjne - Zemborzycka 82 Lublin Lubelskie
120 Technikum Zawodowe Centrum Kształcenia "Nauka" - Warsztatowa 6 Piła Wielkopolskie
121 Zespół Szkół im. J. Śniadeckiego - Parkowa 6 Pionki Mazowieckie
122 Zespół Szkół nr 3 im. Władysława Stanisława Reymonta w Łukowie - Międzyrzecka 70 Łuków Lubelskie
123 Zespół Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica w Kutnie - Oporowska 7 Kutno Łódzkie
124 Powiatowy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jerzego Siwińskiego w Legionowie - Targowa 73A Legionowo Mazowieckie
125 Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich - os. Mielżyńskiego 5a Swarzędz Wielkopolskie
126 Powiatowy Zespół Szkół w Lędzinach - Pokoju 4 Lędziny Śląskie
127 Powiatowy Zespół Szkół w Bieruniu - Granitowa 130 Bieruń Śląskie
128 Zespół Szkół Rolniczych im. W.St. Reymonta - Długa 130 Czartajew Podlaskie
129 Zespół Szkół im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego - Obornicka 1 Bolechowo Wielkopolskie
130 Zespół Szkół Zawodowych im. St. Wyspiańskiego w Bobowej - Grunwaldzka 10 Bobowa Małopolskie
131 Zespół Szkół Zawodowych im. św. Jadwigi Królowej - Kazimierza Wielkiego 11 Biecz Małopolskie
132 I Liceum Ogólnokształcące im.Stefana Żeromskiego w Ełku - Piłsudskiego 3 Ełk Warmińsko-mazurskie
133 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej - Mickiewicza 3 Suwałki Podlaskie
133 Technikum nr 5 w Krośnie - Rzeszowska 10 Krosno Podkarpackie
134 Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych - Rycerska 2 Elbląg Warmińsko-mazurskie
135 Zespół Szkół Agrotechnicznych - Szczecińska 36 Słupsk Pomorskie
136 Zespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Puławach - Jaworowa 1 Puławy Lubelskie
137 XIII Liceum Ogólnokształcące w ZSO nr 7 w Szczecinie - Unisławy 26 Szczecin Zachodniopomorskie
138 Technikum nr 24 w ZS nr 26 - Urbanistów 3 Warszawa Mazowieckie
138 Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących - Frycza-Modrzewskiego 5 Bytom Śląskie
139 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu - Bukowska 16 Poznań Wielkopolskie
140 Liceum Ogólnokształcące - Os. Piastowskie 17 Nowa Ruda Dolnośląskie
141 Zespół Szkół Elektronicznych im. Boh. Westerplatte w Radomiu - Sadkowska 19 Radom Mazowieckie
141 Zespół Szkół im. Bolesława Podedwornego w Niećkowie - Niećkowo 63 Niećkowo Podlaskie
142 I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Olkuszu - Polna 8 Olkusz Małopolskie
143 Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych - Szujskiego 13 Tarnów Małopolskie
144 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Końskich - Staszica 5 Końskie Świętokrzyskie
145 NOVA Centrum Edukacyjne Oddział Poznań - Półwiejska 20/7a Poznań Wielkopolskie
146 Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego - Kacperskiej 6a Żyrardów Mazowieckie
147 Zespół Szkół im. Korpusu Ochrony Pogranicza w Szydłowcu - Kościuszki 39 Szydłowiec Mazowieckie
147 Zespół Szkół Technicznych w Słupsku - Szymanowskiego 5 Słupsk Pomorskie
148 Technikum nr 5 - Przykoszarowa 22 Łomża Podlaskie
149 Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego - II Armii Wojska Polskiego 1 Rogoźno Wielkopolskie
150 Zespół Szkół Technicznych Im. Bohaterów Września 1939 r. w Kolbuszowej - Janka Bytnara 2 Kolbuszowa Podkarpackie
151 IX LO w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 6 im. Bohaterów Monte Cassino - Plac Mariacki 1 Szczecin Zachodniopomorskie
152 I Liceum Ogólnokształcące im. J. Zamoyskiego w Łęcznej - Szkolna 3 Łęczna Lubelskie
153 Zespół Szkół im ks. Stanisława Staszica - Kopernika 1 Tarnobrzeg Podkarpackie
154 V Liceum Ogólnokształcące im Wspólnej Europy - Krasickiego 2 Olsztyn Warmińsko-mazurskie
155 Technikum Nr. 3 im. Żołnierzy Armii Krajowej "Żywiciel" w Warszawie - Gen. Zajączka 7 Warszawa Mazowieckie
156 Zespół Szkół nr 28 - Gen. Zajączka 7 Warszawa Mazowieckie
157 Liceum Ogólnokształcące nr VII - Krucza 49 Wrocław Dolnośląskie
158 Zespół Szkół Elektrycznych nr 1 w Krakowie - Kamieńskiego 49 Kraków Małopolskie
159 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II - Sikorskiego 15 Radzyń Podlaski Lubelskie
160 I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie - Kostrzewskiego 3 Gniezno Wielkopolskie
161 III Liceum Ogólnokształcące im. C.K.Norwida w Koninie - Szymanowskiego 5 Konin Wielkopolskie
162 II Liceum Ogólnokształcące - Ogrodowa 16 Lublin Lubelskie
163 Zespół Szkół Politechnicznych "ENERGETYK" - Al. Wyzwolenia 5 Wałbrzych Dolnośląskie
164 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 9 im. KEN w Łodzi - al. Politechniki 38 Łódź Łódzkie
165 Technikum nr 1 - Szpitalna 10 Piaseczno Mazowieckie
166 Zespół Szkół Ekonomicznych im. M. Dąbrowskiej - 3 Maja 40/42 Międzyrzec Podlaski Lubelskie
167 I Liceum Ogólnokształcące im. Gen. J. H. Dąbrowskiego w Kutnie - Dąbrowskiego 1 Kutno Łódzkie
168 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 - Rzemieślnicza 6 Kalisz Wielkopolskie
169 X Liceum Ogólnokształcące w Gdyni - Władysława IV 58 Gdynia Pomorskie
170 Zespół Szkół nr 2 w Stargardzie Szczecińskim - Osiedle Zachód B15a Stargard Szczeciński Zachodniopomorskie
171 IV Liceum Ogólnokształcące - Saska 59 Warszawa Mazowieckie
171 ZS im. Jadwigi Grodzkiej - Al. JP II 1 Łęczyca Łódzkie
172 Zespół Szkół Nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Dębicy - Strumskiego 1 Dębica Podkarpackie
172 Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie - Plac Jana z Głogowa 7 Głogów Dolnośląskie
173 Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej - Piękna 7A Mińsk Mazowiecki Mazowieckie
174 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 - Dmowskiego 38 Piotrków Trybunalski Łódzkie
175 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Adama Mickiewicza - Władysława Łokietka 2 Lubań Dolnośląskie
176 Zespół Szkół im. J. i W. Zamoyskich w Rokietnicy - Szamotulska 24 Poznań Wielkopolskie
177 III Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Olsztynie - Sybiraków 3 Olsztyn Warmińsko-mazurskie
178 III Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej - Łukasiewicza 11 Płock Mazowieckie
179 Technikum im. Stanisława Staszica w Białobrzegach - Żeromskiego 86 Białobrzegi Mazowieckie
180 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Marii Skłodowskiej - Curie - Wojska Polskiego 67/69 Oleśnica Dolnośląskie
181 Technikum nr 2 - Sikorskiego 21 Suwałki Podlaskie
182 Nova Centrum Edukacyjne Sp. z.o.o - Długa 70/71 lok.5 Gdańsk Pomorskie
183 XI Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej w Krakowie - os. Teatralne 33 Kraków Małopolskie
184 Zespół Szkół im. Jana Wyżykowskiego w Głogowie - Wita Stwosza 3a Głogów Dolnośląskie
185 II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujezycznymi im. Św. Królowej Jadwigi w Siedlcach - B.Prusa 12 Siedlce Mazowieckie
186 Zespół Szkół im. J. i W. Zamoyskich - Szamotulska 24 Rokietnica Wielkopolskie
186 Zespół Szkół Licealnych im. Bolesława Chrobrego - M. Curie-Skłodowskiej 6 Leżajsk Podkarpackie
187 X Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi - Woronicza 8 Warszawa Mazowieckie
188 I Liceum Ogólnokształcące im. S. Sempołowskiej - Opolska 28 Tarnowskie Góry Śląskie
189 Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych im.Stanisława Wyspiańskiego w Jeleniej Górze - Cieplicka 34 Jelenia Góra Dolnośląskie
190 Zespół Szkół Ekonomicznych - Sobieskiego 6 Starogard Gdański Pomorskie
191 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworznie - Promienna 65 Jaworzno Śląskie
191 XXIII Liceum Ogólnokształcące im. Nauczycieli Tajnego Nauczania - J. Poniatowskiego 5 Lublin Lubelskie
192 Zespół Szkół nr. 2 im. Józefa Bema - Wójtowska 3 Milanówek Mazowieckie
193 Zespół Szkół Nr 3 im. Władysława Grabskiego w Kutnie - Kościuszki 24 Kutno Łódzkie
194 Zespół Szkół Technicznych im. gen. prof. Sylwestra Kaliskiego - Milewskiego 3B Turek Wielkopolskie
195 Technikum Mechaniczne - Magnoliowa 8 Lublin Lubelskie
196 Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Sobolewie - Kościuszki 19 Sobolew Mazowieckie
197 Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych - Jagiellońska 13 Sosnowiec Śląskie
198 XII Liceum Ogólnokształcące w Krakowie - os. Kolorowe 29 a Kraków Małopolskie
199 Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego w Zielonej Górze - Botaniczna 66 Zielona Góra Lubuskie
199 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Dezyderego Chłapowskiego w Witkowie - Warszawska 29 Witkowo Wielkopolskie
200 Technikum Ekonomiczno-Handlowe - Podwale 11 Lublin Lubelskie
201 Zespół Szkół w Rabce - Zdroju - Kościuszki 9 Rabka Zdrój Małopolskie
202 Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju - Tadeusza Kościuszki 41/43 Biłgoraj Lubelskie
203 Zespół Szkół Ekonomicznych i Technicznych - Partyzantów 24 Słupsk Pomorskie
204 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 - Dworcowa 5 Wejherowo Pomorskie
205 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Białobrzegach - Żeromskiego 86 Białobrzegi Mazowieckie
206 II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Białymstoku - Narewska 11 Białystok Podlaskie
206 Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego w Bielawie - Stefana Żeromskiego 41 Bielawa Dolnośląskie
207 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Golądkowie - Golądkowo 41G Golądkowo Mazowieckie
208 Technikum nr 2 - I Armii Wojska Polskiego 82 Wyszków Mazowieckie
209 XIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. płk. L. Lisa-Kuli - Oszmiańska 23/25 Warszawa Mazowieckie
210 I Liceum Ogólnokształcące im.Henryka Sienkiewicza w Koluszkach - Kościuszki 16 Koluszki Łódzkie
211 I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie - al. Racławickie 26 Lublin Lubelskie
212 Zespół Szkół Mechanicznych w Gorzowie Wielkopolskim - Dąbrowskiego 32 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
212 Zespół Szkół Zawodowych - Wrocławska 17 Ząbkowice Śląskie Dolnośląskie
213 Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych im. Tadeusza Kościuszki - Kościuszki 23 Rybnik Śląskie
214 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Barlinku - Szosowa 2 Barlinek Zachodniopomorskie
215 I Liceum Ogólnokształcące - Chopina 6 Lubartów Lubelskie
216 Zespół Szkół Techniczno - Usługowych w Trzebini - Gwarków 3 Trzebinia Małopolskie
217 Technikum Fototechniczne - Spokojna 13 Warszawa Mazowieckie
218 Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki - Trzebnicka 4 Milicz Dolnośląskie
219 Zespół Szkół Techniczno-Zawodowych im. inż. Czesława Nowaka w Radzyminie - Al. Jana Pawła II 18 Radzymin Mazowieckie
220 XLV Liceum Ogólnokształcące im. R. Traugutta - Miła 26 Warszawa Mazowieckie
221 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego w Czarnkowie - Chodzieska 29 Czarnków Wielkopolskie
222 ZS Technicznych i Ogólnokształcących z oddz. Integracyjnymi im. S.Staszica - Sienkiewicza 57 Białystok Podlaskie
223 Zespół Szkół Zawodowych - Grunwaldzka 49 Kurzętnik Warmińsko-mazurskie
224 V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Romualda Traugutta w Radomiu - Traugutta 52a Radom Mazowieckie
225 Zespół Szkół Sportowych i  Ogólnokształcących im. Janusza Kusocińskiego, XII LO - Subisława 22 Gdańsk Pomorskie
226 Technikum Mechaniczno-Elektryczne - Tadeusza Kosciuszki 98 Biłgoraj Lubelskie
227 Zespół Szkół Zawodowych i Licealnych nr 1 - Szczęśliwicka 56 Warszawa Mazowieckie
228 Technikum Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej – Curie w Działoszynie - Grota Roweckiego 5 Działoszyn Łódzkie
229 Zespół Szkół Nr1 we Wrocławiu - Słubicka 29-33 Wrocław Dolnośląskie
230 III Liceum Ogólnokształcące - Narutowicza 53 Inowrocław Kujawsko-pomorskie
231 Zespół Szkół Chemicznych w Bydgoszczy - Łukasiewicza 3 Bydgoszcz Kujawsko-pomorskie
232 Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. K. Gzowskiego - J. Hallera 6 Opole Opolskie
233 LI Liceum Ogólnokształcące - Kadrowa 5/15 Warszawa Mazowieckie
234 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 19 - Żeromskiego 115 Łódź Łódzkie
235 Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 1 - Noakowskiego 6 Warszawa Mazowieckie
236 Zespół Szkół Ekonomicznych im. Wincentego Stysia w Świdnicy - Księżnej Agnieszki 2 Świdnica Dolnośląskie
237 Zespół Szkół Budowlano-Informatycznych im. Mikołaja Kopernika - Rybnicka 5 Żory Śląskie
238 VII Liceum Ogólnokształcące - Wawelska 46 Warszawa Mazowieckie
239 Zespół Szkół Ogólnokształcących - Pocztowa 2 Elbląg Warmińsko-mazurskie
240 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Iłowej - Pałacowa 1 Iłowa Lubuskie
241 Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 1 w ZSE - 1000-lecia Państwa Polskiego 14 Białystok Podlaskie
242 Technikum Mechaniczne - Broniewskiego 14 Białystok Podlaskie
243 Zespół Szkół im. Konstytucji 3 Maja - Mierosławskiego 10 Iława Warmińsko-mazurskie
244 Zespół Szkół Powiatowych w Baranowie - ul. Niepodległości 27 Baranowo Mazowieckie
245 Zespół Szkół im. Żołnierzy Armii Krajowej w Makowie Mazowieckim - Duńskiego Czerwonego Krzyża 7 Maków Mazowiecki Mazowieckie
246 Salezjański Zespół Szkół Publicznych - Kruczkowskiego 31 Zabrze Śląskie
247 Zespół Szkół Zawodowych w Brzegu Dolnym - 1-go Maja 1a Brzeg Dolny Dolnośląskie
248 Zespół Szkół Technicznych - Parkowa 1 Tczew Pomorskie
249 Zespół Szkół w Głuchołazach - Kolonia Kaszubska 2 Głuchołazy Opolskie
250 Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej - Kutnowska 30 Płock Mazowieckie
251 Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej - 1-go Maja 17 Dynów Podkarpackie
252 Zespół Szkół nr 1 - 3 Maja 3 Nowy Dwór Gdański Pomorskie
253 Publiczne Katolickie Liceum Ogólnokształcące SPSK w Opolu - Plebiscytowa 5 Opole Opolskie
254 Zespół Szkół nr 18 - Żeromskiego 81 Warszawa Mazowieckie
255 I Liceum Ogólnokształcące - Korczaka 6 Tychy Śląskie
256 Zespół Szkół Zawodowych im. Stefana Bobrowskiego w Rawiczu - Gen. J. Hallera 12 Rawicz Wielkopolskie
257 Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Żeromskiego - al. Niepodległości 16/18 Częstochowa Śląskie
258 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wołowie - T. Kościuszki 27 Wołów Dolnośląskie
258 Edicus szkoła policealna i LO - Oławska 17 Wrocław Dolnośląskie
259 Technikum ZSI - Koszalińska 9 Słupsk Pomorskie
260 Liceum Ogolnokształcące Zespołu Szkół im. Marii Skodowskiej-Curie - Grota Roweckiego 5 Działoszyn Łódzkie
261 LXIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi - Urbanistów 3 Warszawa Mazowieckie
261 Zespół Szkół w Sokółce LO im. Mikołaja Kopernika - Mickiewicza 11 Sokółka Podlaskie
262 V LO im. WŁ. Broniewskiego - Jankego 65 Katowice Śląskie
263 Zespół Szkół nr 1 w Andrychowie - Starowiejska 22 a Andrychów Małopolskie
263 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Tarnobrzegu - Św. Barbary 1B Tarnobrzeg Podkarpackie
264 Zespół Szkół Chłodniczych i Elektronicznych w Gdyni - Sambora 48 Gdynia Pomorskie
265 Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II - Plac Wolności 1/2 Złotów Wielkopolskie
266 XVIII Liceum Ogólnokształcące - Perla 11 Łódź Łódzkie
267 III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Krakowie - os. Wysokie 6 Kraków Małopolskie
267 Technikum nr 1 - Rybnicka 5 Żory Śląskie
267 Technikum nr 2 - Sportowa 1 Ostróda Warmińsko-mazurskie
267 Zespół Szkół Nr 1 w Sokołowie Podlaskim - Marii Skłodowskiej-Curie 24 Sokołów Podlaski Mazowieckie
268 Powiatowy Zespół Szkół nr 1 - Wojska Polskiego 17 Trzebica Dolnośląskie
268 Technikum Zawodowe w ZSP Żelechów - Piłsudskiego 45 Żelechów Mazowieckie
269 Centrum Kształcenia Ustawicznego w Siedlcach - Browarna 4 Siedlce Mazowieckie
269 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 Centrum Kształcenia Ustawicznego - Byczyńska 7 Kluczbork Opolskie
270 V Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego - Polanki 130 Gdańsk Pomorskie
270 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wł.St.Reymonta - Oleksiaka Wichury 3 Sokołów Podlaski Mazowieckie
270 Zespół Szkół im. Ks. Dra Jana Zwierza - Mickiewicza 14 Ropczyce Podkarpackie
270 Zespół Szkół nr 4 - al. Bielska 100 Tychy Śląskie
271 Centrum Kształcenia Ustawicznego - 3 Maja 11 Przemyśl Podkarpackie
271 I Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa w Siedlcach - Floriańska 10 Siedlce Mazowieckie
272 CII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjmi - Bartnicza 2 Warszawa Mazowieckie
273 Zespół Szkół Łączności w Krakowie - Monte Cassino 31 Kraków Małopolskie
274 Zespół Szkół im. Z. Chmielewskiego - Spółdzielcza 17 Nałęczów Lubelskie
275 XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego - Smolna 30 Warszawa Mazowieckie
276 Liceum Ogólnokształcące im. KEN w Przasnyszu - Świętego Stanisława Kostki 15 Przasnysz Mazowieckie
277 Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego - Aleje Racławickie 17 Lublin Lubelskie
278 Zespół Szkół nr 2 im. Adama Mickiewicza w Chełmnie - Szkolna 14 Chełmno Kujawsko-pomorskie
279 Technikum "LIDER" w Lublinie - Radziwiłłowska 5 Lublin Lubelskie
280 Zespół Szkół Energetycznych; XIII LO - M. Reja 25 Gdańsk Pomorskie
281 Akademickie Liceum Ogólnokształcące - Wileńska 53/55 Łódź Łódzkie
281 American School of Warsaw - ul. Warszawska 202 Bielawa Mazowieckie
281 Centrum Edukacji Licealnej - Pierwszej Brygady 15a Stargard Szczeciński Zachodniopomorskie
281 Centrum Edukacji Zawodowej - Kwiatkowskiego 1 Stalowa Wola Podkarpackie
281 Centrum Kształcenia Ustawicznego - Sudecka 53 Jelenia Góra Dolnośląskie
281 Centrum Szkolne ZDZ - Podwale 13 Warszawa Mazowieckie
281 CVI Liceum Ogólnokształcące - Gen. Zajączka 7 Warszawa Mazowieckie
281 CXXV Liceum Ogólnokształcące - Chłodna 36/46 Warszawa Mazowieckie
281 Futura Inżynieria (studium policealne – technik informatyk) - Policealna Szkoła dla Dorosłych - Widok 5/7/9 Warszawa Mazowieckie
281 I Akademickie Liceum Ogólnokształcące - Narcyzowa 6 Gdynia Pomorskie
281 I Liceum Ogólnokształcące - Mickiewicza 3 Łańcut Podkarpackie
281 I Liceum Ogólnokształcące - 17 Stycznia 66 Ciechanów Mazowieckie
281 I Liceum Ogólnokształcące - Traugutta 1 Ostrołęka Mazowieckie
281 I Liceum Ogólnokształcące - Konopnickiej 16 Zambrów Podlaskie
281 I Liceum Ogólnokształcące - Plac Klasztorny 7 Legnica Dolnośląskie
281 I Liceum Ogólnokształcące - Kopernika 2 Będzin Śląskie
281 I Liceum Ogólnokształcące Collegium Gostomianum - Długosza 7 Sandomierz Świętokrzyskie
281 I Liceum Ogólnokształcące im. B. Nowodworskiego w Krakowie - pl. Na Groblach 9 Kraków Małopolskie
281 I Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Ignacego Kraszewskiego - Kraszewskiego 1 Biała Podlaska Lubelskie
281 I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Łęczycy - Marii Konopnickiej 13 Łęczyca Łódzkie
281 I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Końskich - kpt.Stoińskiego 4 Końskie Świętokrzyskie
281 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie - Zamkowa 21 Ostrzeszów Wielkopolskie
281 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej–Curie w Starogardzie Gdańskim - Hallera 34 Starogard Gdański Pomorskie
281 I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Radomiu - Żeromskiego 10 Radom Mazowieckie
281 I Liceum Ogólnokształcące im. St. Dubois w Koszalinie - Komisji Edukacji Narodowej 1 Koszalin Zachodniopomorskie
281 I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Warszawska 19 Kozienice Mazowieckie
281 I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Kielcach - Ściegiennego 15 Kielce Świętokrzyskie
281 I Liceum Ogólnokształcące im. T.Zana - Matejki 1 Wschowa Lubuskie
281 I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego - Okrzei 3 Błonie Mazowieckie
281 I Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Kętrzyńskiego - Powstańców Warszawy 2 Kętrzyn Warmińsko-mazurskie
281 I Liceum Ogólnokształcące w Bytowie im. Bojowników o Wolność i Polskość Ziemi Bytowskiej - Gdańska 59 Bytów Pomorskie
281 I Liceum Ogólnokształcące w Krotoszynie - Kołłątaja 1 Krotoszyn Wielkopolskie
281 I Liceum Ogólnokształcące w Rykach - Słowackiego 12 Ryki Lubelskie
281 I Liceum Ogólnokształcące w Zielonej Górze - Kilińskiego 7 Zielona Góra Lubuskie
281 I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Bolesława Limanowskiego - Felińskiego 15 Warszawa Mazowieckie
281 I Liceum Profilowane - Słowiańska 18 Brzeg Opolskie
281 II Liceum Ogólnokształcące - Mickiewicza 11 Sanok Podkarpackie
281 II Liceum Ogólnokształcące - Warszawska 88 Łuków Lubelskie
281 II Liceum Ogólnokształcące - Kościuszki 36/38 Suwałki Podlaskie
281 II Liceum Ogólnokształcące - Kard. Wyszyńskiego 3 Augustów Podlaskie
281 II Liceum Ogólnokształcące - Narutowicza 39 Biała Podlaska Lubelskie
281 II Liceum Ogólnokształcące - I Armii Wojska Polskiego 89 Wyszków Mazowieckie
281 II Liceum Ogólnokształcące - Trzebnicka 4 Milicz Dolnośląskie
281 II Liceum Ogólnokształcące - Orylska 9 Ciechanów Mazowieckie
281 II Liceum Ogólnokształcące - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 - Mickiewicza 32 Słupsk Pomorskie
281 II Liceum Ogólnokształcące im. Gustawa Gizewiusza w Giżycku - Sikorskiego 3 Giżycko Warmińsko-mazurskie
281 II Liceum Ogólnokształcące im. prof. Kazimierza Morawskiego - Biskupa Jakuba Glazera 44 Przemyśl Podkarpackie
281 II Liceum Ogólnokształcące w Augustowie - al. Kardynała S. Wyszyńskiego 1 Augustów Podlaskie
281 II Liceum Ogólnokształcące w Pionkach - Parkowa 6 Pionki Mazowieckie
281 II Liceum Ogólnokształcące w Puławach - Kaniowczyków 9 Puławy Lubelskie
281 II Liceum Ogólnokształcące w Radomiu - Kusocińskiego 8 Radom Mazowieckie
281 II Liceum Ogólnokształcące w Wałczu - Bydgoska 52 Wałcz Zachodniopomorskie
281 II LO im. K.K. Baczyńskiego - Bugaj 3 Radomsko Łódzkie
281 II LO im. R. Traugutta - Kiliskiego 62 Częstochowa Śląskie
281 III Liceum Ogólnokształcące - Rogalińska 2 Warszawa Mazowieckie
281 III Liceum Ogólnokształcące - Leszczynowa 16 Biała Podlaska Lubelskie
281 III Liceum Ogólnokształcące - Pałacowa 2/1 Białystok Podlaskie
281 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP - Legionów 27 Gdynia Pomorskie
281 III Liceum Ogólnokształcące w Zamościu - Kilińskiego 15 Zamość Lubelskie
281 IV Liceum Ogólnokształcące - Piłsudskiego 56 Olsztyn Warmińsko-mazurskie
281 IV Liceum Ogólnokształcące - Kosynierów Gdyńskich 8 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
281 IV Liceum Ogólnokształcące - Mostowa 7 Kędzierzyn-Koźle Opolskie
281 IV Liceum Ogólnokształcące - Czapliniecka 96 Bełchatów Łódzkie
281 IV Liceum Ogólnokształcące - Sienkiewicza 4 Elbląg Warmińsko-mazurskie
281 IV Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida - Zwierzyniecka 9A Białystok Podlaskie
281 IV Liceum Ogólnokształcące im. E.Sczanieckiej w Łodzi - Pomorska 16 Łódź Łódzkie
281 IV Liceum Ogólnokształcące im. Fryderyka Chopina w Ostrowie Wielkopolskim - Wojska Polskiego 17 Ostrów Wielkopolski Wielkopolskie
281 IV Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Stanisława Żółkiewskiego w Siedlcach - Sokołowska 161B Siedlce Mazowieckie
281 IV LO im. B. Krzywoustego - Faustyna Piaska 5 Płock Mazowieckie
281 IX Liceum Ogólnokształcące - Ignacego Paderewskiego 24 Łódź Łódzkie
281 IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej - Hoża 88 Warszawa Mazowieckie
281 Katolickie Liceum Ogólnokształcące - Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 156 Łódź Łódzkie
281 Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II - Pl. Św. Andrzeja 2 Gdynia Pomorskie
281 Katolickie Liceum Ogólnokształcące Przymierza Rodzin - Staszica 11 Garwolin Mazowieckie
281 Katolickie Liceum Ogólnokształcące SPSK im. kard. Stefana Wyszyńskiego - Sienkiewicza 60 Zawiercie Śląskie
281 L Liceum Ogólnokształcące z oddziałami integracyjnymi - Burdzińskiego 4 Warszawa Mazowieckie
281 Liceum Katolickie w ZS Katolickich - Tarnopolska 3 Zabrze Śląskie
281 Liceum Ogólnoksztacące - Wyczółkowskiego 10 Ryki Lubelskie
281 Liceum Ogólnokształcące - p.Sulwińskiego 31 Błaszki Łódzkie
281 Liceum Ogólnokształcące - Bolesława Prusa 13 Nałęczów Lubelskie
281 Liceum Ogólnokształcące - Wiejska 2 Braniewo Warmińsko-mazurskie
281 Liceum Ogólnokształcące - Żeromskiego 3 Opoczno Łódzkie
281 Liceum Ogólnokształcące - 15 Pułku Piechoty "Wilków" 6 Dęblin Lubelskie
281 Liceum Ogólnokształcące - Kościuszki 10 Głowno Łódzkie
281 Liceum Ogólnokształcące - Księdza Popiełuszki 2 Gołdap Warmińsko-mazurskie
281 Liceum Ogólnokształcące - Bolesława Prusa 10 Węgorzewo Warmińsko-mazurskie
281 Liceum Ogólnokształcące - Waleriana Batki 20 Komarówka Podlaska Lubelskie
281 Liceum Ogólnokształcące - Mazowiecka 47 Zawidz Kościelny Mazowieckie
281 Liceum Ogólnokształcące - Żwirki i Wigury 17 Skawina Małopolskie
281 Liceum Ogólnokształcące Centrum Szkół Mundurowych w Łodzi - Klaretyńska 9 Łódź Łódzkie
281 Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Mrozach - Licealna 3 Mrozy Mazowieckie
281 Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Radzyminie - Konstytucji 3-go Maja 26 Radzymin Mazowieckie
281 Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika - Jakuba Starszego 6 Iłża Mazowieckie
281 Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki - 3 Maja 15 Gostynin Mazowieckie
281 Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki - Mickiewicza 12 Ropczyce Podkarpackie
281 Liceum Ogólnokształcące im.Jana Kochanowskiego w Olecku - Kościuszki 29 Olecko Warmińsko-mazurskie
281 Liceum Ogólnokształcące im.Tadeusza Kościuszki - Ogrodowa 3 Krzeszowice Małopolskie
281 Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne nr 43 - Wóycickiego 1/3 Warszawa Mazowieckie
281 Liceum Ogólnokształcące nr I im. Jana III Sobieskiego w Oławie - Plac Zamkowy 10 Oława Dolnośląskie
281 Liceum Ogólnokształcące nr I im. K.I. Gałczyńskiego w Otwocku - Gen. Juliana Filipowicza 9 Otwock Mazowieckie
281 Liceum Ogólnokształcące nr I im.Jana Bażyńskiego w Ostródzie - Drwęcka 2 Ostróda Warmińsko-mazurskie
281 Liceum Ogólnokształcące nr II im. J.Chreptowicza - Jana Rosłońskiego 1 Ostrowiec Świętokrzyski Świętokrzyskie
281 Liceum Ogólnokształcące nr XIII - Gen. Józefa Haukego-Bosaka 33-37 Wrocław Dolnośląskie
281 Liceum Ogólnokształcące w Bieczu - Tysiąclecia 2 Biecz Małopolskie
281 Liceum Ogólnokształcące w Dębem - Nasielska 7 Komornica Mazowieckie
281 Liceum Ogólnokształcące w Grójcu - Poświętne 17 Grójec Mazowieckie
281 Liceum Ogólnokształcące w Lipsku - Zwoleńska 12 Lipsko Mazowieckie
281 Liceum Ogólnokształcące w Pionkach - Aleje Lipowe 23 Pionki Mazowieckie
281 Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 - Kossaka 1a Opoczno Łódzkie
281 LV Liceum Ogólnokształcące - Strykowska 10/18 Łódź Łódzkie
281 LXXIV Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Narwiku - Gładka 16 Warszawa Mazowieckie
281 LXXXIII Liceum Ogólnokształcące - Konopczyńskiego 4 Warszawa Mazowieckie
281 Ogólnokształcące Liceum Jezuitów w Gdyni im. św. Stanisława Kostki - Tatrzańska 35 Gdynia Pomorskie
281 Policealna Szkoła Audiologii - Mokra 17 Kajetany Mazowieckie
281 Powiatowy Zespół Szkół nr 11 w Kętach - Wyspiańskiego 2 Kęty Małopolskie
281 Powiatowy Zespół Szkół nr 2 - Żeromskiego 2 Trzebnica Dolnośląskie
281 Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Pszczynie - Szymanowskiego 12 Pszczyna Śląskie
281 Prywatne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Prezentek w Krakowie - św. Jana 7 Kraków Małopolskie
281 Prywatne Liceum Sióstr Niepokalanek w Wałbrzychu - pl. M.Darowskiej 1 Wałbrzych Dolnośląskie
281 Prywatny Zespół Szkół EDUKATOR - Kownackiego 4 Oborniki Śląskie Dolnośląskie
281 Publiczne Liceum Ogólnokształcące Językowo - Informatyczne - R. Strzałkowskiego 5/7 Poznań Wielkopolskie
281 Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi - S. Dubois 28 Opole Opolskie
281 Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej - Różyckiego 5 Łódź Łódzkie
281 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej - Wyścigowa 31 Lublin Lubelskie
281 Społeczne Językowe Liceum Ogólnokształcące im. A. Einsteina - Drobiarska 2 Opole Opolskie
281 Społeczne Liceum Ogólnokształcące TPZ - Leśmiana 1b Zgierz Łódzkie
281 Szkoła Delta - pl. Żołnierza Polskiego 5 Szczecin Zachodniopomorskie
281 Szkoła Mistrzostwa Sportowego SMS Junior Wrocław - Słubicka 29/33 Wrocław Dolnośląskie
281 Szkoła Policealna Gowork.pl - Żurawia 47 Warszawa Mazowieckie
281 Technikum - J.A. Komeńskiego 39 Elbląg Warmińsko-mazurskie
281 Technikum - Kilińskiego 8c Grodzisk Mazowiecki Mazowieckie
281 Technikum - Gdańska 25 Lubawa Warmińsko-mazurskie
281 Technikum - Konarskiego 23 Sejny Podlaskie
281 Technikum - Piłsudskiego 51 Sochaczew Mazowieckie
281 Technikum Ekonomiczne nr 3 - Sienkiewicza 22 Chełm Lubelskie
281 Technikum Elektroniczne nr 1 - Kasprzaka 19/21 Warszawa Mazowieckie
281 Technikum Elektryczno-Elektroniczne - Narutowicza 12 Radomsko Łódzkie
281 Technikum Hotelarskie w Międzyzdrojach - Leśna 17 Międzyzdroje Zachodniopomorskie
281 Technikum im. Tadeusza Kościuszki - 3 Maja 25 Hajnówka Podlaskie
281 Technikum Informatyczne im. Macieja Płażyńskiego w Pucku - 1 Armii Wojska Polskiego 2a Puck Pomorskie
281 Technikum Lotnicze ZDZ Katowice - Mickiewicza 3 Katowice Śląskie
281 Technikum nr 1 - Długa 89/91 Zgierz Łódzkie
281 Technikum nr 1 - Piłsudskiego 36 Biała Podlaska Lubelskie
281 Technikum nr 1 - Szkolna 1 Świdnik Lubelskie
281 Technikum nr 1 w Wyszkowie - I Armii Wojska Polskiego 89 Wyszków Mazowieckie
281 Technikum nr 15 im. Marii Skłodowskiej-Curie - Skwierzyńska 1-7 Wrocław Dolnośląskie
281 Technikum nr 3 - Koszykowa 1 Ełk Warmińsko-mazurskie
281 Technikum nr 3 - Legionów 47 Tomaszów Mazowiecki Łódzkie
281 Technikum nr 5 - Szczebrzeska 102 Zamość Lubelskie
281 Technikum nr 6 - Bałtycka 37a Olsztyn Warmińsko-mazurskie
281 Technikum nr 6 - M.Kopernika 16 Łomża Podlaskie
281 Technikum nr 7 - Bałtycka 37 Olsztyn Warmińsko-mazurskie
281 Technikum nr 8 im. Jana Karskiego przy Zespole Szkół nr 42 - Dzieci Warszawy 42 Warszawa Mazowieckie
281 Technikum Transportowe - al. Zwycięstwa 194 Gdynia Pomorskie
281 Technikum w Zespole Szkół nr 3 im. Mikołaja Kopernika - Sieradzka 54 Wieluń Łódzkie
281 Technikum w Zespole Szkół Samorządowych w Witnicy - Traugutta 1 Witnica Lubuskie
281 V Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego w Białymstoku - Miodowa 5 Białystok Podlaskie
281 V Liceum Ogólnokształcące w Krakowie - Studencka 12 Kraków Małopolskie
281 VI Liceum Ogólnokształcące - Wiktorska 30/32 Warszawa Mazowieckie
281 VI Liceum Ogólnokształcące - Kopernika 34 Gdynia Pomorskie
281 VI Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Obrońców Helu - Głęboka 11 Gdańsk Pomorskie
281 VIII Liceum Ogólnokształcące - Piastowska 5 Białystok Podlaskie
281 VIII Liceum Ogólnokształcące - Słowicza 5 Lublin Lubelskie
281 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego - Grzegórzecka 24 Kraków Małopolskie
281 VIII Liceum Ogólnokształcące w Radomiu - Sobieskiego 12 Radom Mazowieckie
281 X Liceum Ogólnokształcące w Krakowie - Wróblewskiego 8 Kraków Małopolskie
281 XCIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zbigniewa Herberta - Fundamentowa 38/42 Warszawa Mazowieckie
281 XI Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja - Królewska 19/21 Warszawa Mazowieckie
281 XII Liceum Ogólnokształcące - al. Racławickie 7 Lublin Lubelskie
281 XII Liceum Ogólnokształcące - Sienna 53 Warszawa Mazowieckie
281 XIII Liceum Ogólnokształcące - Płk. Dąbka 207 Gdynia Pomorskie
281 XIV Liceum Ogólnokształcące - Wejherowska 55 Gdynia Pomorskie
281 XIV Liceum Ogólnokształcące - Nowowiejska 37A Warszawa Mazowieckie
281 XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego - Platynowa 1 Warszawa Mazowieckie
281 XLII Liceum Ogólnokształcące - Madalińskiego 22 Warszawa Mazowieckie
281 XLIV Liceum Ogólnokształcące im. Antoniego Dobiszewskiego - Dolna 6 Warszawa Mazowieckie
281 XLVII Liceum Ogólnokształcące - Międzyborska 64/70 Warszawa Mazowieckie
281 XV Liceum Ogólnokształcące - Traktorowa 77 Łódź Łódzkie
281 XV Liceum Ogólnokształcące w Krakowie - al. Dygasińskiego 15 Kraków Małopolskie
281 XVI Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego w Krakowie - os. Willowe 35 Kraków Małopolskie
281 XVIII Liceum Ogólnokształcące - Przyjaźni 12 Lublin Lubelskie
281 XVIII LO w ZS Technicznych i Ogólnokształcących nr 3 im. Edwarda Abramowskiego - Harcerzy Września 1939 r nr 2 Katowice Śląskie
281 XXI Liceum Ogólnokształcące Integracyjne w Bydgoszczy - Adama Grzymały-Siedleckiego 11 Bydgoszcz Kujawsko-pomorskie
281 XXIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej - Curie - Naddnieprzańska 2/4 Warszawa Mazowieckie
281 XXIII LO im. ks. Prof. J.Tischnera - Piłsudskiego 159 Łódź Łódzkie
281 XXIV Liceum Ogólnokształcące - Obozowa 60 Warszawa Mazowieckie
281 XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego - Polna 5 Warszawa Mazowieckie
281 XXVII LO w ZS nr 10 - Biedronki 13 Lublin Lubelskie
281 Zabrzańskie Centrum Kształcenia Ogólnego i Zawodowego - Piłsudskiego 58 Zabrze Śląskie
281 Zakład Doskonalenia Zawodowego - Peowiaków 3 Zamość Lubelskie
281 Zespół Szkół - Lubelska 37 Sokołów Małopolski Podkarpackie
281 Zespół Szkół - Techników 18 Chełm Śląski Śląskie
281 Zespół Szkół – Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej im. Mikołaja Kopernika w Rawie Mazowieckiej - Zwolińskiego 46 Rawa Mazowiecka Łódzkie
281 Zespół Szkół Architektoniczno-Budowlanych i Licealnych - Przyrynek 9 Warszawa Mazowieckie
281 Zespół Szkół Budowlanych - Technikum nr 4 - Górnośląska 2 Żary Lubuskie
281 Zespół Szkół Ekonomicznych - pl. Słowiański 5 Legnica Dolnośląskie
281 Zespół Szkół Ekonomicznych - Hoffmanowej 13 Rzeszów Podkarpackie
281 Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących - gen J. Bema 50 Elbląg Warmińsko-mazurskie
281 Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 - Mikołaja Kopernika 16 Łomża Podlaskie
281 Zespół Szkół Ekonomicznych w Żarach - Jana Długosza 23 Żary Lubuskie
281 Zespół Szkół Elektronicznych - Hetmańska 120 Rzeszów Podkarpackie
281 Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych - Fryderyka Skarbka 4 Legnica Dolnośląskie
281 Zespół Szkół Elektrycznych - Kościuszki 39-41 Opole Opolskie
281 Zespół Szkół Energetycznych w Krakowie - Loretańska 16 Kraków Małopolskie
281 Zespół Szkół Handlowych - Kościuszki 18/20 Sopot Pomorskie
281 Zespół Szkół im. Bohaterów Narwiku - Gładka 16 Warszawa Mazowieckie
281 Zespół Szkół im. Hugona Kołłątaja w Jordanowie - Kolejowa 9 Jordanów Małopolskie
281 Zespół Szkół im. inż. S. Wysockiego - Szczęśliwicka 56 Warszawa Mazowieckie
281 Zespół Szkół im. Macieja Rataja w Reszlu - Łukasińskiego 3 Reszel Warmińsko-mazurskie
281 Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika - Bychawska 4 Bełżyce Lubelskie
281 Zespół Szkół im. Por. Józefa Sarny w Gorzycach - Żwirki i Wigury 2 Gorzyce Podkarpackie
281 Zespół Szkół im. Prezydenta I.Mościckiego - Inżynierska 1 Zielonka Mazowieckie
281 Zespół Szkół im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego (Technikum) - Aleja XX-lecia 12 Teresin Mazowieckie
281 Zespół Szkół im. St. Staszica - Stanisława Staszica 1 Gąbin Mazowieckie
281 Zespół Szkół im. Św. Stanisława Kostki - Ks. Michała Słowikowskiego 6 Lublin Lubelskie
281 Zespół Szkół Licealnych - Kopernika 4 Ustrzyki Dolne Podkarpackie
281 Zespół Szkół Licealnych w Słubicach - Bohaterów Warszawy 3 Słubice Lubuskie
281 Zespół Szkół Łączności - Przełajowa 4 Poznań Wielkopolskie
281 Zespół Szkół Mechanicznych - Jagiellońska 32 Kielce Świętokrzyskie
281 Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu - Św. Józefa 26 Toruń Kujawsko-pomorskie
281 Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 - Św. Trójcy 37 Bydgoszcz Kujawsko-pomorskie
281 Zespół Szkół Medycznych w Bydgoszczy - Swarzewska 10 Bydgoszcz Kujawsko-pomorskie
281 Zespół Szkół Morskich w Świnoujściu - Sołtana 2 Świnoujście Zachodniopomorskie
281 Zespół Szkół Muzycznych im. Feliksa Nowowiejskiego w Szczecinie - Staromłyńska 13 Szczecin Zachodniopomorskie
281 Zespół Szkół nr 1 - Sienkiewicza 16 Biała Piska Warmińsko-mazurskie
281 Zespół Szkół Nr 1 im. Ignacego Łukasiewicza w Gorlicach - Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego 18 Gorlice Małopolskie
281 Zespół Szkół Nr 1 im. prof. Bolesława Krupińskiego - Kościuszki 9 Lubin Dolnośląskie
281 Zespół Szkół nr 1 im. prof. R.A. Cebertowicza - Kopernika 24/26 Głowno Łódzkie
281 Zespół Szkół Nr 117 - Bema 76 Warszawa Mazowieckie
281 Zespół Szkół nr 12 w Gorzowie Wielkopolskim - Śląska 20 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
281 Zespół Szkół nr 15 im Władysława IV - Jagiellońska 38 Warszawa Mazowieckie
281 Zespół Szkół nr 2 - Aleja Wyzwolenia 34 Wałbrzych Dolnośląskie
281 Zespół Szkół nr 3 - Słowackiego 7 Kraśnik Lubelskie
281 Zespół Szkół Nr 3 im. Legionistów Miasta Pabianic - Gdańska 5 Pabianice Łódzkie
281 Zespół Szkół nr 40 - Objazdowa 3 Warszawa Mazowieckie
281 Zespół Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego - Harcerska 12 Jastrzębie-Zdrój Śląskie
281 Zespół Szkół nr 9 w Bydgoszczy - Cicha 59 Bydgoszcz Kujawsko-pomorskie
281 Zespół Szkół nr3 - Sandomierska 2 Ostrowiec Świętokrzyski Świętokrzyskie
281 Zespół Szkół Ogólnokształcących - Staszica 5 Stalowa Wola Podkarpackie
281 Zespół Szkół Ogólnokształcących - S. Dubois 28 Opole Opolskie
281 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych - Kolejowa 16 Gryfów Śląski Dolnośląskie
281 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu - Komuny Paryskiej 6 Bolesławiec Dolnośląskie
281 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 - Gimnazjalna 2 Prudnik Opolskie
281 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Jana Długosza - Jana Długosza 5 Nowy Sącz Małopolskie
281 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Gorzowie Wielkopolskim - Puszkina 31 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
281 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 - Mickiewicza 16 Tarnów Małopolskie
281 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 Sportowe Liceum Ogólnokształcące - Słoneczna 2 Kwidzyn Pomorskie
281 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Gorzowie Wielkopolskim - Przemysłowa 22 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
281 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Toruniu - Kosynierów Kościuszkowskich 6 Toruń Kujawsko-pomorskie
281 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 - Tarasa Szewczenki 10 Legnica Dolnośląskie
281 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 - Orląt Śląskich 25 Gliwice Śląskie
281 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Toruniu - Warszawska 1/5 Toruń Kujawsko-pomorskie
281 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Zabrzu - Piłsudskiego 29 Zabrze Śląskie
281 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5; IV LO - Na Zaspę 31a Gdańsk Pomorskie
281 Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bystrzycy Kłodzkiej - ST.Sempołowskiej 13 Bystrzyca Kłodzka Dolnośląskie
281 Zespół Szkół Ogólnokształcących w Jaworznie - Towarowa 61 Jaworzno Śląskie
281 Zespół Szkół Ogólnokształcących w Wolsztynie - Poniatowskiego 7 Wolsztyn Wielkopolskie
281 Zespół Szkół Plastycznych im. Jacka Malczewskiego w Częstochowie - Pułaskiego 15 Częstochowa Śląskie
281 Zespół Szkół Plastycznych im. Józefa Brandta w Radomiu - Grzecznarowskiego 13 Radom Mazowieckie
281 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 - Broniewskiego 16 Piotrków Trybunalski Łódzkie
281 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II - Nadbrzeżna 3 Krynica-Zdrój Małopolskie
281 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 1 im. Hipolita Cegielskiego w Pile - Ceglana 4 Piła Wielkopolskie
281 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. prof. Wacława Żenczykowskiego - Bohaterów Getta 6 Kłodzko Dolnośląskie
281 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 CKP w Garwolinie - II Armii Wojska Polskiego 20 Garwolin Mazowieckie
281 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Hetmana Stefana Czarnieckiego - Koniecpolska 40 Włoszczowa Świętokrzyskie
281 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Barlinku - Jeziorna 8 Barlinek Zachodniopomorskie
281 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jaworznie - Inwalidów Wojennych 16 Jaworzno Śląskie
281 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Armii Krajowej - Zamoyskiego 62 Zamość Lubelskie
281 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Drezdenku - Konopnickiej 2 Drezdenko Lubuskie
281 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Międzyborzu - Wrocławska 2 Międzybórz Dolnośląskie
281 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sycowie - Daszyńskiego 42 Syców Dolnośląskie
281 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żółkiewce - Zaburze 46 Żółkiewka Lubelskie
281 Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego - Krakowska 20 Grodków Opolskie
281 Zespół Szkół Rolniczych i Technicznych w Powodowie - Powodowo Wolsztyn Wielkopolskie
281 Zespół Szkół Rolniczych im. Wincentego Witosa w Zarzeczu - Zarzecze 1 Zarzecze Podkarpackie
281 Zespół Szkół Salezjańskich w Krakowie - os. Piastów 34 Kraków Małopolskie
281 Zespół Szkół Samochodowych im. Tadeusza Kościuszki we Włocławku - Leśna 1a Włocławek Kujawsko-pomorskie
281 Zespół Szkół Sióstr Urszulanek SJK - Św. U. Ledóchowskiej 2 Pniewy Wielkopolskie
281 Zespół Szkół Techniczno-Elektronicznych - Częstochowska 99-105 Kalisz Wielkopolskie
281 Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych - Chorzowska 5 Gliwice Śląskie
281 Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego - al. Politechniki 37 Łódź Łódzkie
281 Zespół Szkół Technicznych - Jana Pawła II 126/130 Częstochowa Śląskie
281 Zespół Szkół Technicznych - Staszica 30 Jasło Podkarpackie
281 Zespół Szkół Technicznych - Rybnicka 44 Mikołów Śląskie
281 Zespół Szkół Technicznych - Graniczna 2 Chełm Lubelskie
281 Zespół Szkół Technicznych - Pszowska 92 Wodzisław Śląski Śląskie
281 Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących - Warszawska 35 Gliwice Śląskie
281 Zespół Szkół Technicznych im. E. Kwiatkowskiego - Matuszczaka 7 Rzeszów Podkarpackie
281 Zespół Szkół Technicznych w Lipnie - Okrzei 3 Lipno Kujawsko-pomorskie
281 Zespół Szkół w Sieniawie - Rynek 4 Sieniawa Podkarpackie
281 Zespół Szkół w Strzegomiu - Krótka 6 Strzegom Dolnośląskie
281 Zespół Szkół Zawodowych CKU w Ornecie - 1-go Maja 20 Orneta Warmińsko-mazurskie
281 Zespół Szkół Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dynowie - Polna 3 Dynów Podkarpackie
281 Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 - Żytnia 5 Ryki Lubelskie
281 Zespół Szkół Zawodowych nr 1 - Górska 39 Nowy Dwór Mazowiecki Mazowieckie
281 Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie - Reymonta 4b Bychawa Lubelskie
281 Zespół Szkół Zawodowych nr 6 im.Joachima Lelewela - Działyńskich 4/5 Poznań Wielkopolskie
281 Zespół Szkół Zawodowych Nr3 - Działkowa 10 Skierniewice Łódzkie
281 Zespół Szkół Zawodowych w Brodnicy - Mazurska 28 Brodnica Kujawsko-pomorskie
281 ZS Centrum Kształcenia Rolniczego - Studzieniec Studzieniec Mazowieckie
281 ZS Nr 4 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego - Szczęśliwicka 46 Warszawa Mazowieckie
281 ZS nr 6 - Piłsudskiego 10 Tychy Śląskie
281 ZS Ogólnokształcących nr 1 I LO - Kasprowicza 11 Racibórz Śląskie
281 ZS Ponadgimnazjalnych - Mazowiecka 25 Przasnysz Mazowieckie
281 ZS Ponadgimnazjalnych COGITO Technikum NR 1 im. Z.Herberta - Matejki 5 Siemianowice Śląskie Śląskie
281 ZS Ponadgimnazjalnych im. AK Obwodu "Głuszec" - Piotra Skargi 12 Grójec Mazowieckie
281 ZS Rolniczych - Parkowa Wola Osowińska Lubelskie