Korzystaj bezpłatnie
Ranking IT Szkoła 2019

Ranking szkół ponadpodstawowych IT Szkoła jest sporządzany na podstawie pomiaru aktywności udziału uczniów szkół ponadpodstawowych w poszczególnych kategoriach działań: kursach dla uczniów, wykładach, konkursach IT. Ranking jest sporządzany w układzie ogólnopolskim oraz wojewódzkim dla wszystkich szkół zarejestrowanych w IT Szkole:  Zgłoszone szkoły.
Aktualizacje rankingu są sporządzane i prezentowane raz w miesiącu. Ranking sporządzony w czerwcu jest uznawany za podsumowanie danego roku szkolnego.

Kryteria oraz wagi pozycjonowania szkół w rankingu IT Szkoła – 2018:

  1. Liczba aktywnych uczniów* w programie w odniesieniu do RLU* (14%)
  2. Liczba zrealizowanych kursów przypadających na jednego aktywnego ucznia* (6%)
  3. Liczba zrealizowanych kursów w odniesieniu do RLU* (14%)
  4. Liczba zrealizowanych wykładów video przypadających na jednego aktywnego ucznia* (6%)
  5. Liczba zrealizowanych wykładów video w odniesieniu do RLU* (11%)
  6. Średni wynik z testów uzyskany przy pierwszym “podejściu” (10%)
  7. Średni wynik z testów (6%)
  8. Konkurs Grand IT Test (10%)
  9. Udział w konkursach (22%)
  10. Zgłoszenie szkoły (1%)
*Aktywny uczeń - przypisany do grupy, utworzonej przez nauczyciela w aktualnym roku szkolnym.
*RLU - Realna liczba uczniów. źródło: System Informacji Oświatowej

Punkty rankingowe przyznawane w wyniku aktywności ucznia są zaliczane na konto szkoły, którą podał podczas rejestracji, a nie szkoły nauczyciela do którego uczeń jest przypisany. Dotyczy to sytuacji, gdy opiekun ucznia (nauczyciel) pracuje w więcej niż jednej szkole lub w swoich grupach posiada przypisanych uczniów z innych placówek. Dla każdego wyliczanego wskaźnika znajdowana jest szkoła z najwyższą wartością tego wskaźnika. Szkoła ta otrzymuje maksymalną wartość punktów możliwych do zdobycia dla danego wskaźnika. Pozostałe szkoły otrzymują proporcjonalnie mniej punktów ustalonych na podstawie wartości wskaźnika wyliczonej dla danej szkoły, w odniesieniu do maksymalnie uzyskanej wartości tego wskaźnika. Ranking ogólny sporządzany jest na podstawie sumy punktów dla wszystkich wskaźników.

Najbardziej aktywne szkoły oraz nauczyciele zostaną nagrodzeni zgodnie z obowiązującym Regulaminem Rankingu IT Szkoła.

 
filtr szkół:
ranking ogólnopolski ranking wojewódzki Nazwa Miejscowość Województwo
Zespół Szkół Nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Garwolinie - Kościuszki 53 Garwolin Mazowieckie
Technikum Informatyczne Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Łodzi z/s Zduńska Wola - Komisji Edukacji Narodowej 3/5 Zduńska Wola Łódzkie
Technikum Kształcenia Zawodowego nr 1 im. mjr. F. Kozubowskiego - Stadionowa 4 Sochaczew Mazowieckie
Zespół Szkół Agro-Technicznych im. Wincentego Witosa w Ropczycach - Adama Mickiewicza 13 Ropczyce Podkarpackie
Zespół Szkół Zawodowych nr 2 im. Powstańców Warszawy - Gen. K. Sosnkowskiego 43 Mińsk Mazowiecki Mazowieckie
Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Skargi - Piotra Skargi 2 Pułtusk Mazowieckie
Zespół Szkół Technicznych w Międzychodzie - św. Jana Pawła II 6A Międzychód Wielkopolskie
Zespół Szkół nr 2 w Pabianicach - Św. Jana 27 Pabianice Łódzkie
Technikum Nr 2 w Zespole Szkół Elektronicznych - Łaska 61 Zduńska Wola Łódzkie
10  Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu - Św. Ducha 1 Jarosław Podkarpackie
11  III Liceum Ogólnokształcące - pl. Plac Wolności 4 Lublin Lubelskie
12  Zespół Szkół Licealnych - 11-go Listopada 7 Morąg Warmińsko-mazurskie
13  Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. Franciszka z Asyżu - OO. Zbigniewa i Michała 1 Legnica Dolnośląskie
14  Niepubliczne Technikum im. gen. Władysława Andersa w Opatowie ZDZ w Kielcach - Ćmielowska 4 Opatów Świętokrzyskie
15  Zespół Szkół im. Stanisława Staszica - Macieja Rataja 29 Zawiercie Śląskie
16  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 im. Jadwigi Markowej - Planty Kowalskiego 3 Ruda Śląska Śląskie
17  I Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Ziemi Michałowskiej w Brodnicy - Lidzbarska 14 Brodnica Kujawsko-pomorskie
18  II Liceum Ogólnokształcące - 1 Maja 66/74 Lubartów Lubelskie
19  XVI Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie - Dunikowskiego 1 Szczecin Zachodniopomorskie
20  Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 3 im. Edwarda Abramowskiego - Harcerzy Września 1939 r nr 2 Katowice Śląskie
21  Technikum Zawodowe Nr 2 - Chopina 6 Lubartów Lubelskie
22  Technikum TEB Edukacja Piotrków Trybunalski - Polna 13/13A Piotrków Trybunalski Łódzkie
23  CLXII LO - Turmoncka 2 Warszawa Mazowieckie
24  Zespół Szkół Rolniczych CKP w Białymstoku - ks. St. Suchowolca 26 Białystok Podlaskie
25  Zespół Szkół Technicznych w Mielcu - Kazimierza Jagiellończyka 3 Mielec Podkarpackie
26  Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Św. Jadwigi Królowej - Św. Jadwigi Królowej 5 Sandomierz Świętokrzyskie
27  Technikum Łączności - Al. Stanów Zjednoczonych 24 Warszawa Mazowieckie
28  Liceum Ogólnokształcących im. Bolesława Prusa - Sienkiewicza 10 Skierniewice Łódzkie
29  Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Henryka Sienkiewicza w Szydłowcu - Zamkowa 1 Szydłowiec Mazowieckie
30  XXXI Liceum Ogólnokształcące - Kruczkowskiego 4 Łódź Łódzkie
31  Zespół Szkół Technicznych - Kościuszki 5 Rybnik Śląskie
32  Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych - al. Jana Pawła II 25 Jelenia Góra Dolnośląskie
33  Diecezjalne Liceum Humanistyczne w Nysie - św. Piotra 1a Nysa Opolskie
34  Zespół Szkół Technicznych i Licealnych - Pomorska 7 Żagań Lubuskie
35  Zespół Szkół Elektronicznych im. Boh. Westerplatte w Radomiu - Sadkowska 19 Radom Mazowieckie
36  I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni - Pl. Ks. A. Czaplińskiego 1 Bochnia Małopolskie
37  II Liceum Ogólnokształcące z Białoruskim Językiem Nauczania im. Bronisława Taraszkiewicza - Kopernika 4 Bielsk Podlaski Podlaskie
38  III Liceum Ogólnokształcące im. C.K.Norwida w Koninie - Szymanowskiego 5 Konin Wielkopolskie
39  Zespół Szkół nr 3 w Kielcach - Aleja Legionów 4 Kielce Świętokrzyskie
40  Technikum nr 1 - 11 Listopada 20 Ostrołęka Mazowieckie
41  Zespół Szkół Elektroniczno - Telekomunikacyjnych - Kilińskiego 4 Leszno Wielkopolskie
42  I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Łęczycy - Marii Konopnickiej 13 Łęczyca Łódzkie
43  III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w Suwałkach - Noniewicza 83 Suwałki Podlaskie
43  II Liceum im. K. K. Baczyńskiego - 11 Listopada 7a Konin Wielkopolskie
44  XIII Liceum Ogólnokształcące - Z.Pacanowskiej 4 Łódź Łódzkie
45  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim - Św. Antoniego 29 Tomaszów Mazowiecki Łódzkie
46  V Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Dąbka - Dickmana 14 Gdynia Pomorskie
46  Zespół Szkół Nr 1 im. H. Sienkiewicza - Kościuszki 10 Łuków Lubelskie
47  Zespół Szkół Technicznych i Licealnych - Przemysłowa 21 Piechowice Dolnośląskie
48  III Liceum Ogólnokształcące - dr Jordana 4 Wałbrzych Dolnośląskie
49  II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja - Gen. Wł. Sikorskiego 25 Kraśnik Lubelskie
50  10  III Liceum Ogólnokształcące w Piotrkowie Trybunalskim - Armii Krajowej 17 Piotrków Trybunalski Łódzkie
51  11  Liceum Ogólnokształcące - Szeroka 1/7 Złoczew Łódzkie
52  I Liceum Ogólnokształcące im. Marcina Kromera w Gorlicach - Marcina Kromera 1 Gorlice Małopolskie
53  V Liceum Ogólnokształcące - Senatorska 32 Legnica Dolnośląskie
54  Zespól Szkół Ogólnokształcących nr 1 - Tańskiego 3 Mielec Podkarpackie
54  10  ZS nr10 im. S.Staszica - Perzyńskiego 10 Warszawa Mazowieckie
55  XIV Liceum Ogólnokształcące im. Ryszarda Kaczorowskiego w Białymstoku - Upalna 26 Białystok Podlaskie
56  11  VII Liceum Ogólnokształcące - Wawelska 46 Warszawa Mazowieckie
57  XXIV Liceum Ogólnokształcące - Wodnika 57 Gdańsk Pomorskie
58  Zespół Szkół Technicznych im. Marii Skłodowskiej-Curie - Wojska Polskiego 7 Puławy Lubelskie
59  12  VIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi - Ks. J. Popiełuszki 8 Siedlce Mazowieckie
60  XIV Liceum Ogólnokształcące - Kopernika 16A Szczecin Zachodniopomorskie
61  Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5; IV LO - Na Zaspę 31a Gdańsk Pomorskie
62  13  III Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej - Łukasiewicza 11 Płock Mazowieckie
63  Technikum Technologii Cyfrowych - Niemierzyńska 17 A Szczecin Zachodniopomorskie
63  I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie - Piłsudskiego 50 Krasnystaw Lubelskie
64  Zespół Szkół i Placówek Oświatowych im. Emila Godlewskiego w Nysie - Rodziewiczówny 1 Nysa Opolskie
65  III Liceum Ogólnokształcące - Kolberga 15 Sopot Pomorskie
66  Technikum nr 15 im. Marii Skłodowskiej-Curie - Skwierzyńska 1-7 Wrocław Dolnośląskie
67  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 - Szczecińska 60 Słupsk Pomorskie
68  14  Zespół Szkół im. J. Śniadeckiego - Parkowa 6 Pionki Mazowieckie
69  Zespół Szkół Budowlanych - Świerklańska 42 Rybnik Śląskie
70  15  IV Liceum Ogólnokształcące im. Dra Tytusa Chałubińskiego - Mariacka 25 Radom Mazowieckie
71  Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Nr 2 - Mikołowska 131 Katowice Śląskie
72  16  Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne nr 43 - Wóycickiego 1/3 Warszawa Mazowieckie
73  Noworudzka Szkoła Techniczna - Stara Droga 4 Nowa Ruda Dolnośląskie
74  Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Andrychowie - Starowiejska 22 a Andrychów Małopolskie
75  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Koźminie Wielkopolskim - Zamkowa 1 Koźmin Wielkopolski Wielkopolskie
76  II Liceum Ogólnokształcące w Legnicy - Zielona 17 Legnica Dolnośląskie
77  Zespół Szkół Nr 2 im. 9. Pułku Strzelców Konnych - Wojska Polskiego 84 Grajewo Podlaskie
78  12  Technikum w Zespole Szkół nr 2 im. Jana Długosza - Traugutta 12 Wieluń Łódzkie
79  Powiatowy Zespół nr 3 Szkół Technicznych i Ogólnoksztalcących im. por. Stefana Jasieńskiego - Stanisławy Leszczyńskiej 8 Oświęcim Małopolskie
80  Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Czeladzi - Grodziecka 29 Czeladź Śląskie
81  Zespół Szkół im. Jana Kasprowicza w Jelczu-Laskowicach - Techników 26 Jelcz - Laskowice Dolnośląskie
82  Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych - Szujskiego 13 Tarnów Małopolskie
83  Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Religi w Gilowicach - Korfantego 38 Gilowice Śląskie
84  Zespół Szkół Akademickich - Szosa Kisielińska 18 Zielona Góra Lubuskie
85  Zespół Szkół Technicznych w Ustroniu - 3 Maja 15 Ustroń Śląskie
86  Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu - Bukowska 16 Poznań Wielkopolskie
87  17  I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej- Curie - Sadowa 11 Sokołów Podlaski Mazowieckie
88  18  Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie - Kowalska 5 Gostynin Mazowieckie
89  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Braci Kostaneckich - Pyzderska 75 Zagórów Wielkopolskie
90  Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Miastku - Młodzieżowa 3 Miastko Pomorskie
91  Zespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Puławach - Jaworowa 1 Puławy Lubelskie
92  10  Zespół Szkół Elektronicznych - Tyrankiewiczów 2 Bolesławiec Dolnośląskie
93  I Liceum Ogólnokształcące - Brukowa 2 Białystok Podlaskie
94  19  XLI Liceum Ogólnokształcące im. J.Lelewela - Kiwerska 3 Warszawa Mazowieckie
95  I Liceum Ogólnokształcące - Partyzantów 8 Radzyń Podlaski Lubelskie
96  10  Technikum Energetyczno-Informatyczne - Długa 6 Lublin Lubelskie
97  Zespół Szkół Licealno-Technicznych w Kluczborku - Sienkiewicza 20 Kluczbork Opolskie
98  Zespół Szkół im. C. K. Norwida w Nowym Mieście Lubawskim - 3 Maja 24 Nowe Miasto Lubawskie Warmińsko-mazurskie
99  11  Liceum Ogólnokształcące Zespołu Szkół im. Henryka Sienkiewicza - Wojsławska 1 Grabowiec Lubelskie
100  12  Liceum Ogólnokształcące - Warszawska 44 Wisznice Lubelskie
101  13  I Liceum Ogólnokształcące im. Gen. J. H. Dąbrowskiego w Kutnie - Dąbrowskiego 1 Kutno Łódzkie
102  Samorządowe Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida - Wojska Polskiego 9 Stalowa Wola Podkarpackie
103  20  Zespół Szkół Nr 3 - Kościuszki 25 Wiskitki Mazowieckie
104  Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Opolu - K. Pułaskiego 3 Opole Opolskie
105  13  Technikum Mechaniczne - Magnoliowa 8 Lublin Lubelskie
106  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Karola F. Libelta - Plac Jana Pawła II 5 Krotoszyn Wielkopolskie
107  14  Samorządowe Liceum Ogólnokształcące - M.C.Skłodowskiej 5 Opoczno Łódzkie
108  Zespół Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku w Iławie - Kopernika 8a Iława Warmińsko-mazurskie
109  I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej - Mickiewicza 3 Suwałki Podlaskie
110  14  Technikum przy ZS nr3 w Tomaszowie Lubelskim - Gen. Józefa Hallera 5 Tomaszów Lubelski Lubelskie
110  14  XXIII Liceum Ogólnokształcące im. Nauczycieli Tajnego Nauczania - J. Poniatowskiego 5 Lublin Lubelskie
111  Technikum nr 5 w Krośnie - Rzeszowska 10 Krosno Podkarpackie
112  21  XLIV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Banacha - Dolna 6 Warszawa Mazowieckie
113  Prywatne Liceum Ogólnokształcące w Szczecińskiej Szkole Florystycznej - Mieszka I 61C Szczecin Zachodniopomorskie
114  15  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego im. Tadeusza Kościuszki w Łowiczu - Blich 10 Łowicz Łódzkie
115  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Krośnie - Rzeszowska 10 Krosno Podkarpackie
116  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 Centrum Kształcenia Ustawicznego - Byczyńska 7 Kluczbork Opolskie
116  IX LO w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 6 im. Bohaterów Monte Cassino - Plac Mariacki 1 Szczecin Zachodniopomorskie
116  22  Technikum Mechatroniczne nr 1 - Wiśniowa 56 Warszawa Mazowieckie
116  22  XXIV Liceum Ogólnokształcące - Obozowa 60 Warszawa Mazowieckie
117  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 - Dworcowa 5 Wejherowo Pomorskie
117  Zespół Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino - Wojska Polskiego 1 Września Wielkopolskie
118  11  Zespół Szkół Nr1 we Wrocławiu - Słubicka 29-33 Wrocław Dolnośląskie
119  12  Powiatowy zespół szkół ponadgimnazjalnych nr 2 - Św. Andrzeja 4 Środa śląska Dolnośląskie
120  16  Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Łodzi - Żeromskiego 115 Łódź Łódzkie
121  13  Zespół Szkół Politechnicznych "ENERGETYK" - Al. Wyzwolenia 5 Wałbrzych Dolnośląskie
122  Liceum Ogólnokształcące - Bolesława Prusa 10 Węgorzewo Warmińsko-mazurskie
123  10  Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących - Frycza-Modrzewskiego 5 Bytom Śląskie
124  10  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Dezyderego Chłapowskiego w Witkowie - Warszawska 29 Witkowo Wielkopolskie
125  11  Powiatowy Zespół Szkół w Lędzinach - Pokoju 4 Lędziny Śląskie
125  23  Zespół Szkół Nr 3 im. Jana Kochanowskiego w Wyszkowie - Jana Matejki 9 Wyszków Mazowieckie
126  Zespół Szkół im. Bolesława Podedwornego w Niećkowie - Niećkowo 63 Niećkowo Podlaskie
127  24  Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego - Kacperskiej 6a Żyrardów Mazowieckie
128  Zespół Szkół Technicznych Im. Bohaterów Września 1939 r. w Kolbuszowej - Janka Bytnara 2 Kolbuszowa Podkarpackie
129  Zespół Szkół nr 2 w Stargardzie Szczecińskim - Osiedle Zachód B15a Stargard Szczeciński Zachodniopomorskie
130  Zespół Szkół - Sienkiewicza 7 Czarna Białostocka Podlaskie
131  10  Zespół Szkół Technicznych im. W.St. Reymonta - Długa 130 Czartajew Podlaskie
131  15  Zespół Szkół im. Kazimierza Jagiellończyka - Bogdanowicza 9 Łęczna Lubelskie
132  11  Technikum Elektryczne - 1000-lecia Państwa Polskiego 14 Białystok Podlaskie
133  25  V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Romualda Traugutta w Radomiu - Traugutta 52a Radom Mazowieckie
134  14  Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących - Złotoryjska 144 Legnica Dolnośląskie
134  26  Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 im.5 Pułku Ułanów Zasławskich w Ostrołęce - Batalionu Czwartaków 4 Ostrołęka Mazowieckie
135  XII Liceum Ogólnokształcące w Krakowie - os. Kolorowe 29 a Kraków Małopolskie
135  27  Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Sobolewie - Kościuszki 19 Sobolew Mazowieckie
136  15  Powiatowy Zespół Szkół - Parkowa Oborniki Śląskie Dolnośląskie
137  11  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 - Rzemieślnicza 6 Kalisz Wielkopolskie
137  12  Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych - Plac Londzina 3 Cieszyn Śląskie
137  28  Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej - Piękna 7A Mińsk Mazowiecki Mazowieckie
138  Zespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku - Chopina 10 Lubsko Lubuskie
139  12  I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Turku - Kościuszki 4 Turek Wielkopolskie
140  Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Gorzowie Wielkopolskim - Czereśniowa 4e Gorzów Wielkopolski Lubuskie
140  29  Technikum im. Stanisława Staszica w Białobrzegach - Żeromskiego 86 Białobrzegi Mazowieckie
141  30  Technikum nr 1 - Szpitalna 10 Piaseczno Mazowieckie
142  17  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 9 im. KEN w Łodzi - al. Politechniki 38 Łódź Łódzkie
143  31  Zespół Szkół nr 40 - Objazdowa 3 Warszawa Mazowieckie
144  16  Zespół Szkół Ekonomicznych im. M. Dąbrowskiej - 3 Maja 40/42 Międzyrzec Podlaski Lubelskie
145  32  Zespół Szkół Samochodowych i Licealnych nr 1 - Szczęśliwicka 56 Warszawa Mazowieckie
146  33  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Białobrzegach - Żeromskiego 86 Białobrzegi Mazowieckie
147  17  VIII Liceum Ogólnokształcące - Słowicza 5 Lublin Lubelskie
148  13  Zespół Szkół Technicznych - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego - Narutowicza 74a Leszno Wielkopolskie
149  14  Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II - Plac Wolności 1/2 Złotów Wielkopolskie
150  V Liceum Ogólnokształcące im Wspólnej Europy - Krasickiego 2 Olsztyn Warmińsko-mazurskie
150  XIII Liceum Ogólnokształcące w ZSO nr 7 w Szczecinie - Unisławy 26 Szczecin Zachodniopomorskie
151  I Liceum Ogólnokształcące im.Stefana Żeromskiego w Ełku - Piłsudskiego 3 Ełk Warmińsko-mazurskie
152  13  Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych - Jagiellońska 13 Sosnowiec Śląskie
153  15  Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich - os. Mielżyńskiego 5a Swarzędz Wielkopolskie
154  16  Zespół Szkół im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego - Obornicka 1 Bolechowo Wielkopolskie
154  34  Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej - Kutnowska 30 Płock Mazowieckie
155  Zespół Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych w Olsztynie - Bałtycka 37a Olsztyn Warmińsko-mazurskie
156  14  Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego - Mikołowska 44 Mysłowice Śląskie
157  35  LI Liceum Ogólnokształcące - Kadrowa 5/15 Warszawa Mazowieckie
158  18  Technikum Elektryczno-Elektroniczne - Narutowicza 12 Radomsko Łódzkie
159  18  Zespół Szkół Zawodowych nr 1 i II Liceum Ogólnokształcące - Modrzewskiego 24 Włodawa Lubelskie
160  36  Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Golądkowie - Golądkowo 41G Golądkowo Mazowieckie
161  37  IV Liceum Ogólnokształcące - Saska 59 Warszawa Mazowieckie
162  19  I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie - al. Racławickie 26 Lublin Lubelskie
163  Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych - Rycerska 2 Elbląg Warmińsko-mazurskie
164  Zespół Szkół nr 2 - Warszawska 54 Nowy Dwór Gdański Pomorskie
165  Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Jana Pawła II - Z. Augusta 8 Limanowa Małopolskie
166  19  ZS im. Jadwigi Grodzkiej - Al. JP II 1 Łęczyca Łódzkie
167  20  I Liceum Ogólnokształcące - Chopina 6 Lubartów Lubelskie
168  17  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego w Czarnkowie - Chodzieska 29 Czarnków Wielkopolskie
169  16  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Oławie, Technikum Nr 2 - 3 Maja 18e Oława Dolnośląskie
170  38  I Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa w Siedlcach - Floriańska 10 Siedlce Mazowieckie
171  18  Zespół Szkół Technicznych im. gen. prof. Sylwestra Kaliskiego - Milewskiego 3B Turek Wielkopolskie
172  17  Technikum TEB Edukacja - Św. Piotra 4 Legnica Dolnośląskie
173  39  Zespół Szkół im. Korpusu Ochrony Pogranicza w Szydłowcu - Kościuszki 39 Szydłowiec Mazowieckie
174  Zespół Szkół Ogólnokształcących - Pocztowa 2 Elbląg Warmińsko-mazurskie
175  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Iłowej - Pałacowa 1 Iłowa Lubuskie
176  40  ZSP im. Wincentego Witosa - Czerska 1 Jasieniec Mazowieckie
177  10  Zespół Szkół Gospodarczych - Królewiecka 128 Elbląg Warmińsko-mazurskie
178  Zespół Szkół Elektrycznych - Toruńska 77/83 Włocławek Kujawsko-pomorskie
178  18  Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki - Trzebnicka 4 Milicz Dolnośląskie
179  15  Zespół Szkół Budowlano-Informatycznych im. Mikołaja Kopernika - Rybnicka 5 Żory Śląskie
180  Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich - Aleja Legionów 7 Gdańsk Pomorskie
181  41  Zespół Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego - Budowlana 4 Mińsk Mazowiecki Mazowieckie
182  21  Zespół Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości im. Jana Kilińskiego - Chopina 28 Lublin Lubelskie
183  20  Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego - al. Politechniki 37 Łódź Łódzkie
184  10  Zespół Szkół Technicznych w Słupsku - Szymanowskiego 5 Słupsk Pomorskie
185  42  Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej "Kopernik" - Świętojańska 82 Wyszków Mazowieckie
186  11  Zespół Szkół Ekonomicznych i Technicznych - Partyzantów 24 Słupsk Pomorskie
187  43  XXIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej - Curie - Naddnieprzańska 2/4 Warszawa Mazowieckie
188  12  Zespół Szkół nr 1 - 3 Maja 3 Nowy Dwór Gdański Pomorskie
189  21  Technikum Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej – Curie w Działoszynie - Grota Roweckiego 5 Działoszyn Łódzkie
190  11  Zespół Szkół Zawodowych - Grunwaldzka 49 Kurzętnik Warmińsko-mazurskie
191  19  Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie - Plac Jana z Głogowa 7 Głogów Dolnośląskie
192  12  II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Białymstoku - Narewska 11 Białystok Podlaskie
193  22  Technikum Informatyczne nr 10 - Strykowska 10/18 Łódź Łódzkie
194  22  II Liceum Ogólnokształcące - Ogrodowa 16 Lublin Lubelskie
195  20  Zespół Szkół im. Jana Wyżykowskiego w Głogowie - Wita Stwosza 3a Głogów Dolnośląskie
196  23  Zespół Szkół im. Z. Chmielewskiego - Spółdzielcza 17 Nałęczów Lubelskie
197  21  Zespół Szkół Zawodowych w Brzegu Dolnym - 1-go Maja 1a Brzeg Dolny Dolnośląskie
198  23  I Liceum Ogólnokształcące im.Henryka Sienkiewicza w Koluszkach - Kościuszki 16 Koluszki Łódzkie
199  Zespół Szkół Elektrycznych w Gorzowie Wielkopolskim - Dąbrowskiego 33 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
200  16  Zespół Szkół Artystyczno-Projektowych - Legionów 35 Tarnowskie Góry Śląskie
201  24  Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego - Aleje Racławickie 17 Lublin Lubelskie
202  44  Zespół Szkół Techniczno-Zawodowych im. inż. Czesława Nowaka w Radzyminie - Al. Jana Pawła II 18 Radzymin Mazowieckie
203  24  Zespół Szkół Nr 3 im. Władysława Grabskiego w Kutnie - Kościuszki 24 Kutno Łódzkie
204  13  Zespół Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Słupsku - Banacha 10 Słupsk Pomorskie
205  45  Zespół Szkół nr 18 - Żeromskiego 81 Warszawa Mazowieckie
206  46  Powiatowy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jerzego Siwińskiego w Legionowie - Targowa 73A Legionowo Mazowieckie
207  Zespół Szkół Nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Dębicy - Strumskiego 1 Dębica Podkarpackie
208  22  Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych im.Stanisława Wyspiańskiego w Jeleniej Górze - Cieplicka 34 Jelenia Góra Dolnośląskie
209  14  Centrum Kształcenia Ustawicznego - Tadeusza Kościuszki 22-24 Sopot Pomorskie
209  47  Zespół Szkół nr 14 - Szanajcy 5 Warszawa Mazowieckie
210  48  Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy - Sienkiewicza 55 Wierzbica Mazowieckie
211  49  XIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. płk. L. Lisa-Kuli - Oszmiańska 23/25 Warszawa Mazowieckie
212  I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Kielcach - Ściegiennego 15 Kielce Świętokrzyskie
213  I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Olkuszu - Polna 8 Olkusz Małopolskie
214  23  Liceum Ogólnokształcące w Górze - Szkolna 1 Góra Dolnośląskie
215  13  Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 1 w ZSE - 1000-lecia Państwa Polskiego 14 Białystok Podlaskie
216  25  Liceum Ogólnokształcące - Bolesława Prusa 13 Nałęczów Lubelskie
217  17  Technikum nr 1 - Rybnicka 5 Żory Śląskie
218  Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 - Zegadłowicza 36 Wadowice Małopolskie
218  18  ZSO nr 2 im. G.Morcinka - Jankowskiego 22 Ruda Śląska Śląskie
219  24  Zespół Szkół Zawodowych - Wrocławska 17 Ząbkowice Śląskie Dolnośląskie
220  19  Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Pszczynie - Szymanowskiego 12 Pszczyna Śląskie
221  50  Technikum Elektroniczne nr 1 - Kasprzaka 19/21 Warszawa Mazowieckie
222  12  Technikum nr 7 - Bałtycka 37 Olsztyn Warmińsko-mazurskie
223  51  Centrum Kształcenia Ustawicznego w Siedlcach - Browarna 4 Siedlce Mazowieckie
224  19  I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Koninie - Mickiewcza 14 Konin Wielkopolskie
225  52  Zespół Szkół im. inż. S. Wysockiego - Szczęśliwicka 56 Warszawa Mazowieckie
226  Zespół Szkół Mechanicznych w Gorzowie Wielkopolskim - Dąbrowskiego 32 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
226  10  Powiatowy Zespół nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych - Generała Józefa Bema 8 Oświęcim Małopolskie
227  11  XVI Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego w Krakowie - os. Willowe 35 Kraków Małopolskie
227  53  Zespół Szkół Nr 1 w Sokołowie Podlaskim - Marii Skłodowskiej-Curie 24 Sokołów Podlaski Mazowieckie
228  15  VI Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Obrońców Helu - Głęboka 11 Gdańsk Pomorskie
228  20  Technikum Zawodowe Centrum Kształcenia "Nauka" - Warsztatowa 6 Piła Wielkopolskie
228  54  VIII Liceum Ogólnokształcące w Radomiu - Sobieskiego 12 Radom Mazowieckie
228  54  Technikum nr 1 w Wyszkowie - I Armii Wojska Polskiego 89 Wyszków Mazowieckie
229  IV Liceum Ogólnokształcące - Kosynierów Gdyńskich 8 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
229  13  Zespół Szkół im. Konstytucji 3 Maja - Mierosławskiego 10 Iława Warmińsko-mazurskie
229  55  III Liceum Ogólnokształcące im. płk Dionizego Czachowskiego w Radomiu - Traugutta 44 Radom Mazowieckie
230  56  X Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi - Woronicza 8 Warszawa Mazowieckie
231  12  III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Krakowie - os. Wysokie 6 Kraków Małopolskie
231  26  Zespół Szkół nr 3 im. Władysława Stanisława Reymonta w Łukowie - Międzyrzecka 70 Łuków Lubelskie
231  57  Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 1 - Noakowskiego 6 Warszawa Mazowieckie
232  58  CII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjmi - Bartnicza 2 Warszawa Mazowieckie
233  16  VI Liceum Ogólnokształcące - Kopernika 34 Gdynia Pomorskie
234  21  Zespół Szkół Ekonomicznych w Pile - Sikorskiego 18a Piła Wielkopolskie
235  59  Liceum Ogólnokształcące im. Fryderyka Chopina - 15 Sierpnia 4 Sochaczew Mazowieckie
236  14  Technikum nr 5 - Przykoszarowa 22 Łomża Podlaskie
237  14  Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących - gen J. Bema 50 Elbląg Warmińsko-mazurskie
238  25  Zespół Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica w Kutnie - Oporowska 7 Kutno Łódzkie
239  15  ZS Technicznych i Ogólnokształcących z oddz. Integracyjnymi im. S.Staszica - Sienkiewicza 57 Białystok Podlaskie
240  60  Technikum nr 24 w ZS nr 26 - Urbanistów 3 Warszawa Mazowieckie
241  20  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jaworznie - Inwalidów Wojennych 16 Jaworzno Śląskie
242  16  IV Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida - Zwierzyniecka 9A Białystok Podlaskie
243  Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Toruniu - Warszawska 1/5 Toruń Kujawsko-pomorskie
243  Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Toruniu - Kosynierów Kościuszkowskich 6 Toruń Kujawsko-pomorskie
243  II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej - Konopnicka 15 Inowrocław Kujawsko-pomorskie
243  Zespół Szkół Technicznych w Lipnie - Okrzei 3 Lipno Kujawsko-pomorskie
243  Zespół Szkół nr 9 w Bydgoszczy - Cicha 59 Bydgoszcz Kujawsko-pomorskie
243  Zespół Szkół nr 2 im. Adama Mickiewicza w Chełmnie - Szkolna 14 Chełmno Kujawsko-pomorskie
243  III Liceum Ogólnokształcące - Narutowicza 53 Inowrocław Kujawsko-pomorskie
243  Zespół Szkół Medycznych w Bydgoszczy - Swarzewska 10 Bydgoszcz Kujawsko-pomorskie
243  Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 - Św. Trójcy 37 Bydgoszcz Kujawsko-pomorskie
243  Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu - Św. Józefa 26 Toruń Kujawsko-pomorskie
243  Zespół Szkół Samochodowych im. Tadeusza Kościuszki we Włocławku - Leśna 1a Włocławek Kujawsko-pomorskie
243  Zespół Szkół Chemicznych w Bydgoszczy - Łukasiewicza 3 Bydgoszcz Kujawsko-pomorskie
243  XXI Liceum Ogólnokształcące Integracyjne w Bydgoszczy - Adama Grzymały-Siedleckiego 11 Bydgoszcz Kujawsko-pomorskie
243  Zespół Szkół Zawodowych w Brodnicy - Mazurska 28 Brodnica Kujawsko-pomorskie
243  I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Końskich - kpt.Stoińskiego 4 Końskie Świętokrzyskie
243  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Hetmana Stefana Czarnieckiego - Koniecpolska 40 Włoszczowa Świętokrzyskie
243  I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Starachowicach - Radomska 37 Starachowice Świętokrzyskie
243  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Końskich - Staszica 5 Końskie Świętokrzyskie
243  Niepubliczne Technikum Zawodowe w Kielcach - Helenówek 2 Kielce Świętokrzyskie
243  Zespół Szkół Mechanicznych - Jagiellońska 32 Kielce Świętokrzyskie
243  Niepubliczne Technikum Zakładu Doskonalenia Zawodowego - Wojska Polskiego 15 Starachowice Świętokrzyskie
243  Zespół Szkół nr3 - Sandomierska 2 Ostrowiec Świętokrzyski Świętokrzyskie
243  Liceum Ogólnokształcące nr II im. J.Chreptowicza - Jana Rosłońskiego 1 Ostrowiec Świętokrzyski Świętokrzyskie
243  Zespół Szkół dla Młodzieży i Dorosłych Centrum Kształcenia AWANS - Helenówek 2 Kielce Świętokrzyskie
243  I Liceum Ogólnokształcące Collegium Gostomianum - Długosza 7 Sandomierz Świętokrzyskie
243  Zespół Szkół Ogólnokształcących - Jana III Sobieskiego 2 Nysa Opolskie
243  I Liceum Profilowane - Słowiańska 18 Brzeg Opolskie
243  Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. K. Gzowskiego - J. Hallera 6 Opole Opolskie
243  Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej - Bohaterów Westerplatte 1 Kędzierzyn-Koźle Opolskie
243  Zespół Szkół Ogólnokształcących - S. Dubois 28 Opole Opolskie
243  Zespół Szkół w Głuchołazach - Kolonia Kaszubska 2 Głuchołazy Opolskie
243  Publiczne Katolickie Liceum Ogólnokształcące SPSK w Opolu - Plebiscytowa 5 Opole Opolskie
243  Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi - S. Dubois 28 Opole Opolskie
243  Społeczne Językowe Liceum Ogólnokształcące im. A. Einsteina - Drobiarska 2 Opole Opolskie
243  Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 - Gimnazjalna 2 Prudnik Opolskie
243  IV Liceum Ogólnokształcące - Mostowa 7 Kędzierzyn-Koźle Opolskie
243  Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego - Krakowska 20 Grodków Opolskie
243  Zespół Szkół Elektrycznych - Kościuszki 39-41 Opole Opolskie
243  II Liceum Ogólnokształcące w Wałczu - Bydgoska 52 Wałcz Zachodniopomorskie
243  I Liceum Ogólnokształcące im. St. Dubois w Koszalinie - Komisji Edukacji Narodowej 1 Koszalin Zachodniopomorskie
243  Zespół Szkół Muzycznych im. Feliksa Nowowiejskiego w Szczecinie - Staromłyńska 13 Szczecin Zachodniopomorskie
243  Zespół Szkół Morskich w Świnoujściu - Sołtana 2 Świnoujście Zachodniopomorskie
243  Zespół Szkół nr 3 im. prof. Oskara Langego w Szczecinie - Gen. J. Sowińskiego 1 Szczecin Zachodniopomorskie
243  Centrum Edukacji Licealnej - Pierwszej Brygady 15a Stargard Szczeciński Zachodniopomorskie
243  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Barlinku - Szosowa 2 Barlinek Zachodniopomorskie
243  Technikum Hotelarskie w Międzyzdrojach - Leśna 17 Międzyzdroje Zachodniopomorskie
243  Szkoła Delta - pl. Żołnierza Polskiego 5 Szczecin Zachodniopomorskie
243  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Barlinku - Jeziorna 8 Barlinek Zachodniopomorskie
243  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Drezdenku - Konopnickiej 2 Drezdenko Lubuskie
243  Zespół Szkół Budowlanych - Technikum nr 4 - Górnośląska 2 Żary Lubuskie
243  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żaganiu - Gimnazjalna 13 Żagań Lubuskie
243  Zespół Szkół Licealnych w Słubicach - Bohaterów Warszawy 3 Słubice Lubuskie
243  I Liceum Ogólnokształcące im. T.Zana - Matejki 1 Wschowa Lubuskie
243  Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Gorzowie Wielkopolskim - Przemysłowa 22 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
243  Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego w Zielonej Górze - Botaniczna 66 Zielona Góra Lubuskie
243  Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Gorzowie Wielkopolskim - Puszkina 31 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
243  I Liceum Ogólnokształcące w Zielonej Górze - Kilińskiego 7 Zielona Góra Lubuskie
243  Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Jana Pawła II - Kolejowa 4 Zbąszynek Lubuskie
243  Zespół Szkół nr 12 w Gorzowie Wielkopolskim - Śląska 20 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
243  Technikum w Zespole Szkół Samorządowych w Witnicy - Traugutta 1 Witnica Lubuskie
243  Zespół Szkół Ekonomicznych w Żarach - Jana Długosza 23 Żary Lubuskie
243  10  Zespół Szkół - Lubelska 37 Sokołów Małopolski Podkarpackie
243  10  Zespół Szkół Elektronicznych - Hetmańska 120 Rzeszów Podkarpackie
243  10  Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej - 1-go Maja 17 Dynów Podkarpackie
243  10  Centrum Edukacji Zawodowej - Kwiatkowskiego 1 Stalowa Wola Podkarpackie
243  10  Zespół Szkół Ogólnokształcących - Staszica 5 Stalowa Wola Podkarpackie
243  10  Centrum Kształcenia Ustawicznego - 3 Maja 11 Przemyśl Podkarpackie
243  10  Zespół Szkół Ekonomicznych im. bł. Ks. Romana Sitki w Mielcu - Warszawska 1 Mielec Podkarpackie
243  10  Zespół Szkół Licealnych im. Bolesława Chrobrego - M. Curie-Skłodowskiej 6 Leżajsk Podkarpackie
243  10  Zespół Szkół Licealnych - Kopernika 4 Ustrzyki Dolne Podkarpackie
243  10  Zespół Szkół Ekonomicznych - Hoffmanowej 13 Rzeszów Podkarpackie
243  10  Zespół Szkół im. Por. Józefa Sarny w Gorzycach - Żwirki i Wigury 2 Gorzyce Podkarpackie
243  10  Zespół Szkół im. Ks. Dra Jana Zwierza - Mickiewicza 14 Ropczyce Podkarpackie
243  10  Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki - Mickiewicza 12 Ropczyce Podkarpackie
243  10  Zespół Szkół Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dynowie - Polna 3 Dynów Podkarpackie
243  10  I Liceum Ogólnokształcące - Mickiewicza 3 Łańcut Podkarpackie
243  10  Zespół Szkół Technicznych i Artystycznych w Lesku - Al. Jana Pawła II 18a Lesko Podkarpackie
243  10  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Tarnobrzegu - Św. Barbary 1B Tarnobrzeg Podkarpackie
243  10  II Liceum Ogólnokształcące - Mickiewicza 11 Sanok Podkarpackie
243  10  Zespół Szkół im ks. Stanisława Staszica - Kopernika 1 Tarnobrzeg Podkarpackie
243  10  Zespół Szkół Technicznych - Staszica 30 Jasło Podkarpackie
243  10  Zespół Szkół Technicznych im. E. Kwiatkowskiego - Matuszczaka 7 Rzeszów Podkarpackie
243  10  II Liceum Ogólnokształcące im. prof. Kazimierza Morawskiego - Biskupa Jakuba Glazera 44 Przemyśl Podkarpackie
243  10  Zespół Szkół Nr 4 w Jaśle - Sokoła 6 Jasło Podkarpackie
243  10  Zespół Szkół w Sieniawie - Rynek 4 Sieniawa Podkarpackie
243  10  Samorządowe Liceum Ogólnokształcące - Wyszyńskiego 2 Głogów Małopolski Podkarpackie
243  10  I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu - ul. 3-go Maja 4 Jarosław Podkarpackie
243  10  Zespół Szkół Spożywczych, Chemicznych i Ogólnokształcących - Kraszewskiego 3 Jarosław Podkarpackie
243  10  Zespół Szkół Rolniczych im. Wincentego Witosa w Zarzeczu - Zarzecze 1 Zarzecze Podkarpackie
243  13  Rzemieślnicza Branżowa Szkoła I Stopnia im. św. Józefa Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości - Jagiellońska 82 Nowy Sącz Małopolskie
243  13  VII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej w Krakowie - Skarbińskiego 5 Kraków Małopolskie
243  13  Zespół Szkół Elektrycznych nr 1 w Krakowie - Kamieńskiego 49 Kraków Małopolskie
243  13  Powiatowy Zespół Szkół nr 11 w Kętach - Wyspiańskiego 2 Kęty Małopolskie
243  13  Liceum Ogólnokształcące im.Tadeusza Kościuszki - Ogrodowa 3 Krzeszowice Małopolskie
243  13  XV Liceum Ogólnokształcące w Krakowie - al. Dygasińskiego 15 Kraków Małopolskie
243  13  XLIV Liceum Ogólnokształcące im. ks. Stanisława Konarskiego w Krakowie - Bernardyńska 7 Kraków Małopolskie
243  13  XI Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej w Krakowie - os. Teatralne 33 Kraków Małopolskie
243  13  Zespół Szkół Zawodowych im. St. Wyspiańskiego w Bobowej - Grunwaldzka 10 Bobowa Małopolskie
243  13  X Liceum Ogólnokształcące w Krakowie - Wróblewskiego 8 Kraków Małopolskie
243  13  Liceum Ogólnokształcące w Bieczu - Tysiąclecia 2 Biecz Małopolskie
243  13  VIII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego - Grzegórzecka 24 Kraków Małopolskie
243  13  V Liceum Ogólnokształcące w Krakowie - Studencka 12 Kraków Małopolskie
243  13  Zespół Szkół Zawodowych im. św. Jadwigi Królowej - Kazimierza Wielkiego 11 Biecz Małopolskie
243  13  Prywatne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Prezentek w Krakowie - św. Jana 7 Kraków Małopolskie
243  13  Zespół Szkół Elektrycznych nr 2 - os. Szkolne 26 Kraków Małopolskie
243  13  Zespół Szkół Energetycznych w Krakowie - Loretańska 16 Kraków Małopolskie
243  13  Zespół Szkół im. Hugona Kołłątaja w Jordanowie - Kolejowa 9 Jordanów Małopolskie
243  13  Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 - Mickiewicza 16 Tarnów Małopolskie
243  13  Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Jana Długosza - Jana Długosza 5 Nowy Sącz Małopolskie
243  13  Jezuickie Centrum Edukacji - Piotra Skargi 10 Nowy Sącz Małopolskie
243  13  Zespół Szkół Łączności w Krakowie - Monte Cassino 31 Kraków Małopolskie
243  13  Zespół Szkół w Rabce - Zdroju - Kościuszki 9 Rabka Zdrój Małopolskie
243  13  Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Orkana - Plac Słowackiego 13 Nowy Targ Małopolskie
243  13  Zespół Szkół Nr 1 im. Ignacego Łukasiewicza w Gorlicach - Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego 18 Gorlice Małopolskie
243  13  I Liceum Ogólnokształcące im. B. Nowodworskiego w Krakowie - pl. Na Groblach 9 Kraków Małopolskie
243  13  Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Skale - Ks.Stanisława Połetka 30 Skała Małopolskie
243  13  Zespół Szkół Salezjańskich w Krakowie - os. Piastów 34 Kraków Małopolskie
243  13  Zespół Szkół Techniczno - Usługowych w Trzebini - Gwarków 3 Trzebinia Małopolskie
243  13  Liceum Ogólnokształcące - Żwirki i Wigury 17 Skawina Małopolskie
243  13  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II - Nadbrzeżna 3 Krynica-Zdrój Małopolskie
243  13  Zespół Szkół Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa - Brzozowa 5 Kraków Małopolskie
243  15  I Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Kętrzyńskiego - Powstańców Warszawy 2 Kętrzyn Warmińsko-mazurskie
243  15  Zespół Szkół nr 1 - Sienkiewicza 16 Biała Piska Warmińsko-mazurskie
243  15  Technikum - Gdańska 25 Lubawa Warmińsko-mazurskie
243  15  II Liceum Ogólnokształcące im. Gustawa Gizewiusza w Giżycku - Sikorskiego 3 Giżycko Warmińsko-mazurskie
243  15  Technikum nr 3 - Koszykowa 1 Ełk Warmińsko-mazurskie
243  15  Technikum - J.A. Komeńskiego 39 Elbląg Warmińsko-mazurskie
243  15  Technikum nr 2 - Sportowa 1 Ostróda Warmińsko-mazurskie
243  15  III Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Olsztynie - Sybiraków 3 Olsztyn Warmińsko-mazurskie
243  15  Zespół Szkół Zawodowych CKU w Ornecie - 1-go Maja 20 Orneta Warmińsko-mazurskie
243  15  Liceum Ogólnokształcące im.Jana Kochanowskiego w Olecku - Kościuszki 29 Olecko Warmińsko-mazurskie
243  15  IV Liceum Ogólnokształcące - Sienkiewicza 4 Elbląg Warmińsko-mazurskie
243  15  Liceum Ogólnokształcące - Wiejska 2 Braniewo Warmińsko-mazurskie
243  15  Zespół Szkół im. Macieja Rataja w Reszlu - Łukasińskiego 3 Reszel Warmińsko-mazurskie
243  15  Liceum Ogólnokształcące nr I im.Jana Bażyńskiego w Ostródzie - Drwęcka 2 Ostróda Warmińsko-mazurskie
243  15  IV Liceum Ogólnokształcące - Piłsudskiego 56 Olsztyn Warmińsko-mazurskie
243  15  Liceum Ogólnokształcące - Księdza Popiełuszki 2 Gołdap Warmińsko-mazurskie
243  17  Technikum im. Tadeusza Kościuszki - 3 Maja 25 Hajnówka Podlaskie
243  17  Zespół Szkół Ekonomicznych - Sobieskiego 6 Starogard Gdański Pomorskie
243  17  Zespół Szkół Energetycznych; XIII LO - M. Reja 25 Gdańsk Pomorskie
243  17  Zespół Szkół Sportowych i  Ogólnokształcących im. Janusza Kusocińskiego, XII LO - Subisława 22 Gdańsk Pomorskie
243  17  Technikum nr 2 - Sikorskiego 21 Suwałki Podlaskie
243  17  Zespół Szkół Handlowych - Kościuszki 18/20 Sopot Pomorskie
243  17  Zespół Szkół Technicznych - Parkowa 1 Tczew Pomorskie
243  17  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Czarnem - Leśna 2 Czarne Pomorskie
243  17  Technikum Mechaniczne - Broniewskiego 14 Białystok Podlaskie
243  17  Technikum Informatyczne im. Macieja Płażyńskiego w Pucku - 1 Armii Wojska Polskiego 2a Puck Pomorskie
243  17  Zespół Szkół Gimnazjalnych i Ogólnokształcących - Kusocińskiego 1 Człuchów Pomorskie
243  17  Technikum nr 6 - M.Kopernika 16 Łomża Podlaskie
243  17  Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 Sportowe Liceum Ogólnokształcące - Słoneczna 2 Kwidzyn Pomorskie
243  17  Technikum Transportowe - al. Zwycięstwa 194 Gdynia Pomorskie
243  17  Zespół Szkół w Sokółce LO im. Mikołaja Kopernika - Mickiewicza 11 Sokółka Podlaskie
243  17  XIV Liceum Ogólnokształcące - Wejherowska 55 Gdynia Pomorskie
243  17  XIII Liceum Ogólnokształcące - Płk. Dąbka 207 Gdynia Pomorskie
243  17  Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. I Brygady Pancernej im. Bohaterów Westerplatte - Wzgórze Wolności 3 Kartuzy Pomorskie
243  17  Zespół Szkół Mechanicznych i Logistycznych - Niedziałkowskiego 2 Słupsk Pomorskie
243  17  Zespół Szkół Agrotechnicznych - Szczecińska 36 Słupsk Pomorskie
243  17  VIII Liceum Ogólnokształcące - Piastowska 5 Białystok Podlaskie
243  17  Zespół Szkół Mechaniczno - Informatycznych w Lęborku - Marcinkowskiego 1 Lębork Pomorskie
243  17  VI Liceum Ogólnokształcące - Warszawska 8 Białystok Podlaskie
243  17  X Liceum Ogólnokształcące w Gdyni - Władysława IV 58 Gdynia Pomorskie
243  17  V Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego - Polanki 130 Gdańsk Pomorskie
243  17  V Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego w Białymstoku - Miodowa 5 Białystok Podlaskie
243  17  Technikum ZSI - Koszalińska 9 Słupsk Pomorskie
243  17  Zespół Szkół Chłodniczych i Elektronicznych w Gdyni - Sambora 48 Gdynia Pomorskie
243  17  Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 - Mikołaja Kopernika 16 Łomża Podlaskie
243  17  I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej–Curie w Starogardzie Gdańskim - Hallera 34 Starogard Gdański Pomorskie
243  17  II Liceum Ogólnokształcące w Augustowie - al. Kardynała S. Wyszyńskiego 1 Augustów Podlaskie
243  17  I Akademickie Liceum Ogólnokształcące - Narcyzowa 6 Gdynia Pomorskie
243  17  IX Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego - Żeromskiego 31 Gdynia Pomorskie
243  17  II Liceum Ogólnokształcące - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 - Mickiewicza 32 Słupsk Pomorskie
243  17  Nova Centrum Edukacyjne Sp. z.o.o - Długa 70/71 lok.5 Gdańsk Pomorskie
243  17  II Liceum Ogólnokształcące - Kard. Wyszyńskiego 3 Augustów Podlaskie
243  17  II Liceum Ogólnokształcące - Kościuszki 36/38 Suwałki Podlaskie
243  17  I Liceum Ogólnokształcące w Bytowie im. Bojowników o Wolność i Polskość Ziemi Bytowskiej - Gdańska 59 Bytów Pomorskie
243  17  Ogólnokształcące Liceum Jezuitów w Gdyni im. św. Stanisława Kostki - Tatrzańska 35 Gdynia Pomorskie
243  17  Technikum - Konarskiego 23 Sejny Podlaskie
243  17  III Liceum Ogólnokształcące - Pałacowa 2/1 Białystok Podlaskie
243  17  I Liceum Ogólnokształcące - Konopnickiej 16 Zambrów Podlaskie
243  17  III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP - Legionów 27 Gdynia Pomorskie
243  17  Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II - Pl. Św. Andrzeja 2 Gdynia Pomorskie
243  21  ZS Ogólnokształcących nr 1 I LO - Kasprowicza 11 Racibórz Śląskie
243  21  Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych - Chorzowska 5 Gliwice Śląskie
243  21  I Liceum Ogólnokształcące - Korczaka 6 Tychy Śląskie
243  21  V LO im. WŁ. Broniewskiego - Jankego 65 Katowice Śląskie
243  21  Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Żeromskiego - al. Niepodległości 16/18 Częstochowa Śląskie
243  21  Zespół Szkół Technicznych - Rybnicka 44 Mikołów Śląskie
243  21  Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 - Orląt Śląskich 25 Gliwice Śląskie
243  21  Zespół Szkół - Techników 18 Chełm Śląski Śląskie
243  21  Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Zabrzu - Piłsudskiego 29 Zabrze Śląskie
243  21  I Liceum Ogólnokształcące im. S. Sempołowskiej - Opolska 28 Tarnowskie Góry Śląskie
243  21  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 - Północna 9a Jaworzno Śląskie
243  21  Zespół Szkół Plastycznych im. Jacka Malczewskiego w Częstochowie - Pułaskiego 15 Częstochowa Śląskie
243  21  Zabrzańskie Centrum Kształcenia Ogólnego i Zawodowego - Piłsudskiego 58 Zabrze Śląskie
243  21  I Liceum Ogólnokształcące im. M Kopernika - Sienkiewicza 74 Katowice Śląskie
243  21  I Liceum Ogólnokształcące im. Karola Miarki - Żwirki i Wigury 25 Mikołów Śląskie
243  21  Zespół Szkół Ogólnokształcących w Jaworznie - Towarowa 61 Jaworzno Śląskie
243  21  Zespół Katolickich Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. bł. ks. Emila Szramka - Kobylińskiego 4 Katowice Śląskie
243  21  I Liceum Ogólnokształcące - Kopernika 2 Będzin Śląskie
243  21  ZS Ponadgimnazjalnych COGITO Technikum NR 1 im. Z.Herberta - Matejki 5 Siemianowice Śląskie Śląskie
243  21  Zespół Szkół Technicznych - Jana Pawła II 126/130 Częstochowa Śląskie
243  21  Zespół Szkół Technicznych - Pszowska 92 Wodzisław Śląski Śląskie
243  21  Zespół Szkół nr 4 - al. Bielska 100 Tychy Śląskie
243  21  Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 1 im. Wojciecha Korfantego - Sportowa 23 Chorzów Śląskie
243  21  II LO im. R. Traugutta - Kiliskiego 62 Częstochowa Śląskie
243  21  Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworznie - Promienna 65 Jaworzno Śląskie
243  21  Salezjański Zespół Szkół Publicznych - Kruczkowskiego 31 Zabrze Śląskie
243  21  Technikum Lotnicze ZDZ Katowice - Mickiewicza 3 Katowice Śląskie
243  21  Liceum Katolickie w ZS Katolickich - Tarnopolska 3 Zabrze Śląskie
243  21  Salezjański Zespół Szkół Publicznych "Don Bosko" - Wojska Polskiego 63 Świętochłowice Śląskie
243  21  Zespół Szkół nr 5 w Korbielowie - Beskidzka 40 Korbielów Śląskie
243  21  Powiatowy Zespół Szkół w Bieruniu - Granitowa 130 Bieruń Śląskie
243  21  Liceum Ogólnokształcące im. Noblistów Polskich - Skalna 1 Rydułtowy Śląskie
243  21  Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych im. Tadeusza Kościuszki - Kościuszki 23 Rybnik Śląskie
243  21  ZS nr 6 - Piłsudskiego 10 Tychy Śląskie
243  21  Zespół Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego - Harcerska 12 Jastrzębie-Zdrój Śląskie
243  21  Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących - Warszawska 35 Gliwice Śląskie
243  21  Katolickie Liceum Ogólnokształcące SPSK im. kard. Stefana Wyszyńskiego - Sienkiewicza 60 Zawiercie Śląskie
243  22  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 1 im. Hipolita Cegielskiego w Pile - Ceglana 4 Piła Wielkopolskie
243  22  I Liceum Ogólnokształcące w Krotoszynie - Kołłątaja 1 Krotoszyn Wielkopolskie
243  22  Zespół Szkół im. J. i W. Zamoyskich - Szamotulska 24 Rokietnica Wielkopolskie
243  22  Zespół Szkół Łączności - Przełajowa 4 Poznań Wielkopolskie
243  22  Zespół Szkół Budowlano-Drzewnych - Raszyńska Poznań Wielkopolskie
243  22  Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego - II Armii Wojska Polskiego 1 Rogoźno Wielkopolskie
243  22  Zespół Szkół Ogólnokształcących w Wolsztynie - Poniatowskiego 7 Wolsztyn Wielkopolskie
243  22  Zespół Szkół im. gen. Tadeusza Kutrzeby - ks.Szymańskiego 5 Oborniki Wielkopolskie
243  22  Zespół Szkół Ekonomiczno-Odzieżowych w Gnieźnie im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia - Chrobrego 23 Gniezno Wielkopolskie
243  22  Zespół Szkół im. J. i W. Zamoyskich w Rokietnicy - Szamotulska 24 Poznań Wielkopolskie
243  22  Zespół Szkół Nr 2 - Kościuszki 49 Wągrowiec Wielkopolskie
243  22  VII Liceum Ogólnokształcące im. Dąbrówki - Żeromskiego 8/12 Poznań Wielkopolskie
243  22  Zespół Szkół Sióstr Urszulanek SJK - Św. U. Ledóchowskiej 2 Pniewy Wielkopolskie
243  22  VII Liceum Ogólnokształcące – Szkoła Mistrzostwa Sportowego - Prymasa Stefana Wyszyńskiego 22-24 Kalisz Wielkopolskie
243  22  I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie - Kostrzewskiego 3 Gniezno Wielkopolskie
243  22  Zespół Szkół Rolniczych i Technicznych w Powodowie - Powodowo Wolsztyn Wielkopolskie
243  22  Zespół Szkół Technicznych - ul. Złota 144A Kalisz Wielkopolskie
243  22  Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące w Pleszewie - ul. Krzywoustego 4 Pleszew Wielkopolskie
243  22  Zespół Szkół Techniczno-Elektronicznych - Częstochowska 99-105 Kalisz Wielkopolskie
243  22  Publiczne Liceum Ogólnokształcące Językowo - Informatyczne - R. Strzałkowskiego 5/7 Poznań Wielkopolskie
243  22  NOVA Centrum Edukacyjne Oddział Poznań - Półwiejska 20/7a Poznań Wielkopolskie
243  22  I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie - Zamkowa 21 Ostrzeszów Wielkopolskie
243  22  Zespół Szkół Zawodowych im. Stefana Bobrowskiego w Rawiczu - Gen. J. Hallera 12 Rawicz Wielkopolskie
243  22  Zespół Szkół Zawodowych nr 6 im.Joachima Lelewela - Działyńskich 4/5 Poznań Wielkopolskie
243  22  Technikum Energetyczne - J.H. Dąbrowskiego 163 Poznań Wielkopolskie
243  22  IV Liceum Ogólnokształcące im. Fryderyka Chopina w Ostrowie Wielkopolskim - Wojska Polskiego 17 Ostrów Wielkopolski Wielkopolskie
243  25  Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych - Fryderyka Skarbka 4 Legnica Dolnośląskie
243  25  Szkoła Mistrzostwa Sportowego SMS Junior Wrocław - Słubicka 29/33 Wrocław Dolnośląskie
243  25  Zespół Szkół Ekonomicznych im. Wincentego Stysia w Świdnicy - Księżnej Agnieszki 2 Świdnica Dolnośląskie
243  25  Technikum TEB Edukacja w Wałbrzychu - Słowackiego 7 Wałbrzych Dolnośląskie
243  25  II Liceum Ogólnokształcące - Trzebnicka 4 Milicz Dolnośląskie
243  25  Prywatne Liceum Sióstr Niepokalanek w Wałbrzychu - pl. M.Darowskiej 1 Wałbrzych Dolnośląskie
243  25  Prywatny Zespół Szkół EDUKATOR - Kownackiego 4 Oborniki Śląskie Dolnośląskie
243  25  Centrum Kształcenia Ustawicznego - Sudecka 53 Jelenia Góra Dolnośląskie
243  25  Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wołowie - T. Kościuszki 27 Wołów Dolnośląskie
243  25  Zespół Szkół w Strzegomiu - Krótka 6 Strzegom Dolnośląskie
243  25  Zespół Szkół Nr 1 im. prof. Bolesława Krupińskiego - Kościuszki 9 Lubin Dolnośląskie
243  25  Edicus szkoła policealna i LO - Oławska 17 Wrocław Dolnośląskie
243  25  Zespół Szkół nr 2 - Aleja Wyzwolenia 34 Wałbrzych Dolnośląskie
243  25  Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego w Bielawie - Stefana Żeromskiego 41 Bielawa Dolnośląskie
243  25  Głogowskie Centrum Edukacji Zawodowej w Głogowie - Piotra Skargi 29 Głogów Dolnośląskie
243  25  Liceum Ogólnokształcące - Os. Piastowskie 17 Nowa Ruda Dolnośląskie
243  25  Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych - Kolejowa 16 Gryfów Śląski Dolnośląskie
243  25  Powiatowy Zespół Szkół nr 2 - Żeromskiego 2 Trzebnica Dolnośląskie
243  25  Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bystrzycy Kłodzkiej - ST.Sempołowskiej 13 Bystrzyca Kłodzka Dolnośląskie
243  25  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sycowie - Daszyńskiego 42 Syców Dolnośląskie
243  25  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Międzyborzu - Wrocławska 2 Międzybórz Dolnośląskie
243  25  Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące - Zaułek Zielony 20 Wołów Dolnośląskie
243  25  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Adama Mickiewicza - Władysława Łokietka 2 Lubań Dolnośląskie
243  25  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Marii Konopnickiej - Biedrzychowice 20 Olszyna Dolnośląskie
243  25  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Marii Skłodowskiej - Curie - Wojska Polskiego 67/69 Oleśnica Dolnośląskie
243  25  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Władysława Reymonta w Bierutowie - Plac Kościelny 2 Bierutów Dolnośląskie
243  25  I Liceum Ogólnokształcące - Plac Klasztorny 7 Legnica Dolnośląskie
243  25  Liceum Ogólnokształcące nr XIII - Gen. Józefa Haukego-Bosaka 33-37 Wrocław Dolnośląskie
243  25  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. prof. Wacława Żenczykowskiego - Bohaterów Getta 6 Kłodzko Dolnośląskie
243  25  Liceum Ogólnokształcące nr I im. Jana III Sobieskiego w Oławie - Plac Zamkowy 10 Oława Dolnośląskie
243  25  Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu - Komuny Paryskiej 6 Bolesławiec Dolnośląskie
243  25  Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 - Tarasa Szewczenki 10 Legnica Dolnośląskie
243  25  Zespół Szkół Alternatywnych - Łużycka 8 Kłodzko Dolnośląskie
243  25  Liceum Ogólnokształcące nr VII - Krucza 49 Wrocław Dolnośląskie
243  25  Zespół Szkół Ekonomicznych - pl. Słowiański 5 Legnica Dolnośląskie
243  25  Powiatowy Zespół Szkół nr 1 - Wojska Polskiego 17 Trzebica Dolnośląskie
243  26  Zespół Szkół Zawodowych Nr3 - Działkowa 10 Skierniewice Łódzkie
243  26  IX Liceum Ogólnokształcące - Ignacego Paderewskiego 24 Łódź Łódzkie
243  26  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. 10 Pułku Piechoty w Łowiczu - Podrzeczna 30 Łowicz Łódzkie
243  26  IV Liceum Ogólnokształcące - Czapliniecka 96 Bełchatów Łódzkie
243  26  IV Liceum Ogólnokształcące im. E.Sczanieckiej w Łodzi - Pomorska 16 Łódź Łódzkie
243  26  XVIII Liceum Ogólnokształcące - Perla 11 Łódź Łódzkie
243  26  Akademickie Liceum Ogólnokształcące - Wileńska 53/55 Łódź Łódzkie
243  26  Zespół Szkół Zawodowych nr 1 - Żeromskiego 10 Zduńska Wola Łódzkie
243  26  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - Kolejowa 9 Biała Rawska Łódzkie
243  26  Zespół Szkół nr 1 im. prof. R.A. Cebertowicza - Kopernika 24/26 Głowno Łódzkie
243  26  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 - Broniewskiego 16 Piotrków Trybunalski Łódzkie
243  26  II LO im. K.K. Baczyńskiego - Bugaj 3 Radomsko Łódzkie
243  26  Zespół Szkół Nr 3 im. Legionistów Miasta Pabianic - Gdańska 5 Pabianice Łódzkie
243  26  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 - Dmowskiego 38 Piotrków Trybunalski Łódzkie
243  26  Liceum Ogólnokształcące Centrum Szkół Mundurowych w Łodzi - Klaretyńska 9 Łódź Łódzkie
243  26  II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Zduńskiej Woli - Komisji Edukacji Narodowej 6 Zduńska Wola Łódzkie
243  26  Katolickie Liceum Ogólnokształcące - Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 156 Łódź Łódzkie
243  26  Zespół Szkół – Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej im. Mikołaja Kopernika w Rawie Mazowieckiej - Zwolińskiego 46 Rawa Mazowiecka Łódzkie
243  26  XXIII LO im. ks. Prof. J.Tischnera - Piłsudskiego 159 Łódź Łódzkie
243  26  XXV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego - Podhalańska 2a Łódź Łódzkie
243  26  Technikum w Zespole Szkół nr 3 im. Mikołaja Kopernika - Sieradzka 54 Wieluń Łódzkie
243  26  Liceum Ogólnokształcące - p.Sulwińskiego 31 Błaszki Łódzkie
243  26  Liceum Ogolnokształcące Zespołu Szkół im. Marii Skodowskiej-Curie - Grota Roweckiego 5 Działoszyn Łódzkie
243  26  Technikum nr 3 - Legionów 47 Tomaszów Mazowiecki Łódzkie
243  26  Społeczne Liceum Ogólnokształcące TPZ - Leśmiana 1b Zgierz Łódzkie
243  26  Liceum Ogólnokształcące - Kościuszki 10 Głowno Łódzkie
243  26  Liceum Ogólnokształcące - Żeromskiego 3 Opoczno Łódzkie
243  26  Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej - Różyckiego 5 Łódź Łódzkie
243  26  Technikum nr 1 - Długa 89/91 Zgierz Łódzkie
243  26  XV Liceum Ogólnokształcące - Traktorowa 77 Łódź Łódzkie
243  26  VI Liceum Ogólnokształcące im. J. Lelewela - Podmiejska 21 Łódź Łódzkie
243  26  LV Liceum Ogólnokształcące - Strykowska 10/18 Łódź Łódzkie
243  26  Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 - Kossaka 1a Opoczno Łódzkie
243  27  II Liceum Ogólnokształcące - Narutowicza 39 Biała Podlaska Lubelskie
243  27  Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju - Tadeusza Kościuszki 41/43 Biłgoraj Lubelskie
243  27  II Liceum Ogólnokształcące - Warszawska 88 Łuków Lubelskie
243  27  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żółkiewce - Zaburze 46 Żółkiewka Lubelskie
243  27  Technikum nr 1 - Szkolna 1 Świdnik Lubelskie
243  27  XII Liceum Ogólnokształcące - al. Racławickie 7 Lublin Lubelskie
243  27  Technikum nr 5 - Szczebrzeska 102 Zamość Lubelskie
243  27  Zakład Doskonalenia Zawodowego - Peowiaków 3 Zamość Lubelskie
243  27  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Niemcach - Różana 8 Niemce Lubelskie
243  27  I Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Ignacego Kraszewskiego - Kraszewskiego 1 Biała Podlaska Lubelskie
243  27  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Armii Krajowej - Zamoyskiego 62 Zamość Lubelskie
243  27  I Liceum Ogólnokształcące im. J. Zamoyskiego w Łęcznej - Szkolna 3 Łęczna Lubelskie
243  27  XVIII Liceum Ogólnokształcące - Przyjaźni 12 Lublin Lubelskie
243  27  Technikum Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Lublinie Filia w Puławach - 3-go Maja 8 Puławy Lubelskie
243  27  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II - Sikorskiego 15 Radzyń Podlaski Lubelskie
243  27  I Liceum Ogólnokształcące w Rykach - Słowackiego 12 Ryki Lubelskie
243  27  Technikum Transportowo-Komunikacyjne - Zemborzycka 82 Lublin Lubelskie
243  27  XXVII LO w ZS nr 10 - Biedronki 13 Lublin Lubelskie
243  27  Zespół Szkół Technicznych - Graniczna 2 Chełm Lubelskie
243  27  Technikum nr 1 - Piłsudskiego 36 Biała Podlaska Lubelskie
243  27  III Liceum Ogólnokształcące - Leszczynowa 16 Biała Podlaska Lubelskie
243  27  Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie - Reymonta 4b Bychawa Lubelskie
243  27  Liceum Ogólnoksztacące - Wyczółkowskiego 10 Ryki Lubelskie
243  27  ZS Rolniczych - Parkowa Wola Osowińska Lubelskie
243  27  Technikum Ekonomiczno-Handlowe - Podwale 11 Lublin Lubelskie
243  27  Technikum Ekonomiczne nr 3 - Sienkiewicza 22 Chełm Lubelskie
243  27  Zespół Szkół nr 1 - Armii Krajowej 25 Kraśnik Lubelskie
243  27  Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika - Bychawska 4 Bełżyce Lubelskie
243  27  III Liceum Ogólnokształcące w Zamościu - Kilińskiego 15 Zamość Lubelskie
243  27  Technikum "LIDER" w Lublinie - Radziwiłłowska 5 Lublin Lubelskie
243  27  Zespół Szkół im. Św. Stanisława Kostki - Ks. Michała Słowikowskiego 6 Lublin Lubelskie
243  27  Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 - Żytnia 5 Ryki Lubelskie
243  27  Technikum Mechaniczno-Elektryczne - Tadeusza Kosciuszki 98 Biłgoraj Lubelskie
243  27  II Liceum Ogólnokształcące w Puławach - Kaniowczyków 9 Puławy Lubelskie
243  27  Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza - Lipowa 23 Opole Lubelskie Lubelskie
243  27  Liceum Ogólnokształcące - Waleriana Batki 20 Komarówka Podlaska Lubelskie
243  27  Liceum Ogólnokształcące - 15 Pułku Piechoty "Wilków" 6 Dęblin Lubelskie
243  27  Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej - Wyścigowa 31 Lublin Lubelskie
243  27  Zespół Szkół nr 3 - Słowackiego 7 Kraśnik Lubelskie
243  61  I Liceum Ogólnokształcące - Traugutta 1 Ostrołęka Mazowieckie
243  61  LXXXIII Liceum Ogólnokształcące - Konopczyńskiego 4 Warszawa Mazowieckie
243  61  CLIX Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego - Solipska 17/19 Warszawa Mazowieckie
243  61  LXXIV Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Narwiku - Gładka 16 Warszawa Mazowieckie
243  61  CXXV Liceum Ogólnokształcące - Chłodna 36/46 Warszawa Mazowieckie
243  61  Technikum - Kilińskiego 8c Grodzisk Mazowiecki Mazowieckie
243  61  ZS Ponadgimnazjalnych im. AK Obwodu "Głuszec" - Piotra Skargi 12 Grójec Mazowieckie
243  61  XI Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja - Królewska 19/21 Warszawa Mazowieckie
243  61  ZS Ponadgimnazjalnych - Mazowiecka 25 Przasnysz Mazowieckie
243  61  Szkoła Policealna Gowork.pl - Żurawia 47 Warszawa Mazowieckie
243  61  LXXVIII LO im. Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej - Anieli Krzywoń 3 Warszawa Mazowieckie
243  61  Technikum Kinematograficzno-Komputerowe - Polna 7 Warszawa Mazowieckie
243  61  LXIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi - Urbanistów 3 Warszawa Mazowieckie
243  61  Zespół Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego - Al. Tysiąclecia 12 Pułtusk Mazowieckie
243  61  VI Liceum Ogólnokształcące - Wiktorska 30/32 Warszawa Mazowieckie
243  61  ZS Nr 4 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego - Szczęśliwicka 46 Warszawa Mazowieckie
243  61  Zespół Szkół Zawodowych nr 1 - Górska 39 Nowy Dwór Mazowiecki Mazowieckie
243  61  Technikum nr 8 im. Jana Karskiego (Zespół Szkół nr 42) - Dzieci Warszawy 42 Warszawa Mazowieckie
243  61  Technikum nr 8 im. Jana Karskiego przy Zespole Szkół nr 42 - Dzieci Warszawy 42 Warszawa Mazowieckie
243  61  Technikum Nr. 3 im. Żołnierzy Armii Krajowej "Żywiciel" w Warszawie - Gen. Zajączka 7 Warszawa Mazowieckie
243  61  Futura Inżynieria (studium policealne – technik informatyk) - Policealna Szkoła dla Dorosłych - Widok 5/7/9 Warszawa Mazowieckie
243  61  Technikum Fototechniczne - Spokojna 13 Warszawa Mazowieckie
243  61  Zespół Szkół Licealnych i Ekonomicznych - Stawki 10 Warszawa Mazowieckie
243  61  American School of Warsaw - ul. Warszawska 202 Bielawa Mazowieckie
243  61  CVI Liceum Ogólnokształcące - Gen. Zajączka 7 Warszawa Mazowieckie
243  61  CLVII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej – Curie - Świętokrzyska 18A Warszawa Mazowieckie
243  61  Technikum Zawodowe w ZSP Żelechów - Piłsudskiego 45 Żelechów Mazowieckie
243  61  ZS Centrum Kształcenia Rolniczego - Studzieniec Studzieniec Mazowieckie
243  61  Policealna Szkoła Audiologii - Mokra 17 Kajetany Mazowieckie
243  61  I Liceum Ogólnokształcące - 17 Stycznia 66 Ciechanów Mazowieckie
243  61  XCIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zbigniewa Herberta - Fundamentowa 38/42 Warszawa Mazowieckie
243  61  Zespół Szkół Powiatowych w Baranowie - ul. Niepodległości 27 Baranowo Mazowieckie
243  61  Zespół Szkół im. Żołnierzy Armii Krajowej w Makowie Mazowieckim - Duńskiego Czerwonego Krzyża 7 Maków Mazowiecki Mazowieckie
243  61  Zespół Szkół nr 2 - Długa 10 Nowy Dwór Mazowiecki Mazowieckie
243  61  Zespół Szkół nr 28 - Gen. Zajączka 7 Warszawa Mazowieckie
243  61  II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujezycznymi im. Św. Królowej Jadwigi w Siedlcach - B.Prusa 12 Siedlce Mazowieckie
243  61  II Liceum Ogólnokształcące w Radomiu - Kusocińskiego 8 Radom Mazowieckie
243  61  Zespół Szkół nr. 2 im. Józefa Bema - Wójtowska 3 Milanówek Mazowieckie
243  61  Zespół Szkół nr1 im. Gen. Jose’ de San Martin w Sierpcu - Armii Krajowej 10 Sierpc Mazowieckie
243  61  II Liceum Ogólnokształcące w Pionkach - Parkowa 6 Pionki Mazowieckie
243  61  Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Mrozach - Licealna 3 Mrozy Mazowieckie
243  61  Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Radzyminie - Konstytucji 3-go Maja 26 Radzymin Mazowieckie
243  61  Liceum Ogólnokształcące im. KEN w Przasnyszu - Świętego Stanisława Kostki 15 Przasnysz Mazowieckie
243  61  Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika - Jakuba Starszego 6 Iłża Mazowieckie
243  61  Liceum Ogólnokształcące - Mazowiecka 47 Zawidz Kościelny Mazowieckie
243  61  Zespół Szkół nr 15 im Władysława IV - Jagiellońska 38 Warszawa Mazowieckie
243  61  IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej - Hoża 88 Warszawa Mazowieckie
243  61  Zespół Szkół im. St. Staszica - Stanisława Staszica 1 Gąbin Mazowieckie
243  61  IV LO im. B. Krzywoustego - Faustyna Piaska 5 Płock Mazowieckie
243  61  IV Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Stanisława Żółkiewskiego w Siedlcach - Sokołowska 161B Siedlce Mazowieckie
243  61  Zespół Szkół im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego (Technikum) - Aleja XX-lecia 12 Teresin Mazowieckie
243  61  Zespół Szkół im. Prezydenta I.Mościckiego - Inżynierska 1 Zielonka Mazowieckie
243  61  Katolickie Liceum Ogólnokształcące Przymierza Rodzin - Staszica 11 Garwolin Mazowieckie
243  61  L Liceum Ogólnokształcące z oddziałami integracyjnymi - Burdzińskiego 4 Warszawa Mazowieckie
243  61  III Liceum Ogólnokształcące - Rogalińska 2 Warszawa Mazowieckie
243  61  Zespół Szkół im. Bohaterów Narwiku - Gładka 16 Warszawa Mazowieckie
243  61  Zespół Szkół Nr 117 - Bema 76 Warszawa Mazowieckie
243  61  II Liceum Ogólnokształcące - I Armii Wojska Polskiego 89 Wyszków Mazowieckie
243  61  II Liceum Ogólnokształcące - Orylska 9 Ciechanów Mazowieckie
243  61  Liceum Ogólnokształcące w Lipsku - Zwoleńska 12 Lipsko Mazowieckie
243  61  XLVII Liceum Ogólnokształcące - Międzyborska 64/70 Warszawa Mazowieckie
243  61  XLV Liceum Ogólnokształcące im. R. Traugutta - Miła 26 Warszawa Mazowieckie
243  61  I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego - Okrzei 3 Błonie Mazowieckie
243  61  Liceum Ogólnokształcące w Pionkach - Aleje Lipowe 23 Pionki Mazowieckie
243  61  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 CKP w Garwolinie - II Armii Wojska Polskiego 20 Garwolin Mazowieckie
243  61  I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Warszawska 19 Kozienice Mazowieckie
243  61  XLII Liceum Ogólnokształcące - Madalińskiego 22 Warszawa Mazowieckie
243  61  XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego - Platynowa 1 Warszawa Mazowieckie
243  61  I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Radomiu - Żeromskiego 10 Radom Mazowieckie
243  61  XIV Liceum Ogólnokształcące - Nowowiejska 37A Warszawa Mazowieckie
243  61  Technikum - Piłsudskiego 51 Sochaczew Mazowieckie
243  61  XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego - Smolna 30 Warszawa Mazowieckie
243  61  Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki - 3 Maja 15 Gostynin Mazowieckie
243  61  Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wł.St.Reymonta - Oleksiaka Wichury 3 Sokołów Podlaski Mazowieckie
243  61  Liceum Ogólnokształcące nr I im. K.I. Gałczyńskiego w Otwocku - Gen. Juliana Filipowicza 9 Otwock Mazowieckie
243  61  Zespół Szkół Architektoniczno-Budowlanych i Licealnych - Przyrynek 9 Warszawa Mazowieckie
243  61  I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Bolesława Limanowskiego - Felińskiego 15 Warszawa Mazowieckie
243  61  Zespół Państwowych Ogólnokształcących Szkół Muzycznych I i II st. Nr 3 im. G. Bacewicz - Tyszkiewicza 42 Warszawa Mazowieckie
243  61  Liceum Ogólnokształcące w Dębem - Nasielska 7 Komornica Mazowieckie
243  61  ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO - Podwale 13 Warszawa Mazowieckie
243  61  Zespół Szkół Plastycznych im. Józefa Brandta w Radomiu - Grzecznarowskiego 13 Radom Mazowieckie
243  61  XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego - Polna 5 Warszawa Mazowieckie
243  61  Liceum Ogólnokształcące w Grójcu - Poświętne 17 Grójec Mazowieckie
243  61  XII Liceum Ogólnokształcące - Sienna 53 Warszawa Mazowieckie
nask logo   


dbnameqlabelquerytime
mysqldbSessionCALL `sessions_read`('ci909j3o4je1sk1qbb75o54nck')0.8720
mysqldbRouterCALL `get_siteid_from_linkname`('ranking')0.5630
mysqldbrankingCALL `select_rankingArch`('2019')5.1440
Query count: 3, Sum of SQL time: 6.5790
Skrypt 0 wykonał się w: 13.0290 ms.
Drogi użytkowniku
Przechodząc do serwisu poprzez kliknięcie odnośnika „Zgadzam się” wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych.
Pliki cookies
Gdy korzystasz z naszych serwisów, gromadzimy informacje o Twojej wizycie i sposobie poruszania się w naszych serwisach. W tym celu stosujemy pliki cookies. Plik cookies zawiera dane informatyczne, które są umieszczone w Twoim urządzeniu końcowym - przeglądarce internetowej, z której korzystasz.
Pliki cookies używane w naszych serwisach wykorzystywane są między innymi do bieżącej optymalizacji serwisów oraz ułatwiania Twojego z nich korzystania. Niektóre funkcjonalności dostępne w naszych serwisach mogą nie działać, jeżeli nie wyrazisz zgody na instalowanie plików cookies.
Instalowanie plików cookies lub uzyskiwanie do nich dostępu nie powoduje zmian w Twoim urządzeniu ani w oprogramowaniu zainstalowanym na tym urządzeniu.
Stosujemy dwa rodzaje plików cookies: sesyjne i trwałe. Pliki sesyjne wygasają po zakończonej sesji, której czas trwania i dokładne parametry wygaśnięcia określa używana przez Ciebie przeglądarka internetowa oraz nasze systemy analityczne. Trwałe pliki cookies nie są kasowane w momencie zamknięcia okna przeglądarki, głównie po to, by informacje o dokonanych wyborach nie zostały utracone. Pliki cookies aktywne długookresowo wykorzystywane są, aby pomóc nam wspierać komfort korzystania z naszych serwisów, w zależności od tego czy dochodzi do nowych, czy do ponownych odwiedzin serwisu.

Do czego wykorzystujemy pliki cookies?
Pliki cookies wykorzystywane są w celach statystycznych oraz aby usprawnić działanie serwisów i zwiększyć komfort z nich korzystania, m.in:

  • pozwalają sprawdzić jak często odwiedzane są poszczególne strony serwisów - dane te wykorzystujemy do optymalizacji serwisów pod kątem odwiedzających;
  • umożliwiają rozpoznanie rodzaju Twojego urządzenia, dzięki czemu możemy lepiej dopasować sposób i format prezentowania treści oraz funkcjonalności serwisów;
  • poprawiają wydajność i efektywność serwisów dla korzystających.

W jaki sposób możesz nie wyrazić zgody na instalowanie plików cookies za pomocą ustawień przeglądarki?
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były instalowane na Twoim urządzeniu, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki w zakresie instalowania plików cookies. W każdej chwili możesz też usunąć z pamięci swojego urządzenia pliki cookies zapisane w trakcie przeglądania naszych serwisów. Pamiętaj jednak, że ograniczenia w stosowaniu plików cookies mogą utrudnić lub uniemożliwić korzystanie z tych serwisów.
Wykorzystywane narzędzia firm trzecich
Niektóre pliki cookies są tworzone przez podmiot, z usług których korzystamy, np.

  • Google Inc.

W naszych serwisach wykorzystujemy narzędzie Google Analytics do analizy ruchu na stronie internetowej oraz aktywności dotyczących jej przeglądania. Wykorzystujemy je w szczególności do celów statystycznych, aby sprawdzić jak często odwiedzane są poszczególne serwisy. Dane te wykorzystujemy również do optymalizacji i rozwoju serwisów. Więcej informacji na temat narzędzia Google Analytics znajdziesz na stronie:  https://policies.google.com/technologies/cookies

  • Facebook

Więcej informacji o zasadach plików cookies możesz znaleźć na:
https://pl-pl.facebook.com/policies/cookies/     

  • Twitter

Więcej informacji o zasadach plików cookies możesz znaleźć na:
https://help.twitter.com/en/rules-and-policies/twitter-cookies

  • Youtube

Więcej informacji o zasadach plików cookies możesz znaleźć na:
https://policies.google.com/privacy?hl=pl&gl=pl

 

Wyrażam zgodę na podstawowe oraz funkcjonalne cookies.
Podstawowe cookies są niezbędne aby strona mogła działać prawidłowo.
Cookies funkcjonalne wykorzystujemy do analizowania wizyt na stronie internetowej. Pomoże nam to zrozumieć, jak często odwiedzane są poszczególne serwisy oraz pozwoli optymalizować i rozwijać stronę. ZGADZAM SIĘ