Korzystaj bezpłatnie
Ranking IT Szkoła 2018

Ranking szkół ponadpodstawowych IT Szkoła jest sporządzany na podstawie pomiaru aktywności udziału uczniów szkół ponadpodstawowych w poszczególnych kategoriach działań: kursach dla uczniów, wykładach, konkursach IT. Ranking jest sporządzany w układzie ogólnopolskim oraz wojewódzkim dla wszystkich szkół zarejestrowanych w IT Szkole:  Zgłoszone szkoły.
Aktualizacje rankingu są sporządzane i prezentowane raz w miesiącu. Ranking sporządzony w czerwcu jest uznawany za podsumowanie danego roku szkolnego.

Kryteria oraz wagi pozycjonowania szkół w rankingu IT Szkoła – 2018:

  1. Liczba aktywnych uczniów* w programie w odniesieniu do RLU* (14%)
  2. Liczba zrealizowanych kursów przypadających na jednego aktywnego ucznia* (6%)
  3. Liczba zrealizowanych kursów w odniesieniu do RLU* (14%)
  4. Liczba zrealizowanych wykładów video przypadających na jednego aktywnego ucznia* (6%)
  5. Liczba zrealizowanych wykładów video w odniesieniu do RLU* (11%)
  6. Średni wynik z testów uzyskany przy pierwszym “podejściu” (10%)
  7. Średni wynik z testów (6%)
  8. Konkurs Grand IT Test (10%)
  9. Udział w konkursach (22%)
  10. Zgłoszenie szkoły (1%)
*Aktywny uczeń - przypisany do grupy, utworzonej przez nauczyciela w aktualnym roku szkolnym.
*RLU - Realna liczba uczniów. źródło: System Informacji Oświatowej

Punkty rankingowe przyznawane w wyniku aktywności ucznia są zaliczane na konto szkoły, którą podał podczas rejestracji, a nie szkoły nauczyciela do którego uczeń jest przypisany. Dotyczy to sytuacji, gdy opiekun ucznia (nauczyciel) pracuje w więcej niż jednej szkole lub w swoich grupach posiada przypisanych uczniów z innych placówek. Dla każdego wyliczanego wskaźnika znajdowana jest szkoła z najwyższą wartością tego wskaźnika. Szkoła ta otrzymuje maksymalną wartość punktów możliwych do zdobycia dla danego wskaźnika. Pozostałe szkoły otrzymują proporcjonalnie mniej punktów ustalonych na podstawie wartości wskaźnika wyliczonej dla danej szkoły, w odniesieniu do maksymalnie uzyskanej wartości tego wskaźnika. Ranking ogólny sporządzany jest na podstawie sumy punktów dla wszystkich wskaźników.

Najbardziej aktywne szkoły oraz nauczyciele zostaną nagrodzeni zgodnie z obowiązującym Regulaminem Rankingu IT Szkoła.

Archiwum:
Wyniki rankingu IT Szkoła: 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012

Prezentujemy Ranking IT Szkoła sporządzony na dzień 19.06.2019
W nawiasach podano różnice pozycji w stosunku do rankingu z dnia 28.05.2019.

 
filtr szkół:
ranking ogólnopolski ranking wojewódzki Nazwa Miejscowość Województwo
(+1) (0) Zespół Szkół Nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Garwolinie - Kościuszki 53 Garwolin Mazowieckie
(-1) (0) Technikum Informatyczne Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Łodzi z/s Zduńska Wola - Komisji Edukacji Narodowej 3/5 Zduńska Wola Łódzkie
(0) (0) Technikum Kształcenia Zawodowego nr 1 im. mjr. F. Kozubowskiego - Stadionowa 4 Sochaczew Mazowieckie
(0) (0) Zespół Szkół Agro-Technicznych im. Wincentego Witosa w Ropczycach - Adama Mickiewicza 13 Ropczyce Podkarpackie
(0) (0) Zespół Szkół Zawodowych nr 2 im. Powstańców Warszawy - Gen. K. Sosnkowskiego 43 Mińsk Mazowiecki Mazowieckie
(0) (0) Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Skargi - Piotra Skargi 2 Pułtusk Mazowieckie
(0) (0) Zespół Szkół Technicznych w Międzychodzie - św. Jana Pawła II 6A Międzychód Wielkopolskie
(0) (0) Zespół Szkół nr 2 w Pabianicach - Św. Jana 27 Pabianice Łódzkie
(0) (0) Technikum Nr 2 w Zespole Szkół Elektronicznych - Łaska 61 Zduńska Wola Łódzkie
10 (0) (0) Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu - Św. Ducha 1 Jarosław Podkarpackie
11 (+1) (0) III Liceum Ogólnokształcące - pl. Plac Wolności 4 Lublin Lubelskie
12 (-1) (0) Zespół Szkół Licealnych - 11-go Listopada 7 Morąg Warmińsko-mazurskie
13 (0) (0) Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. Franciszka z Asyżu - OO. Zbigniewa i Michała 1 Legnica Dolnośląskie
14 (0) (0) Niepubliczne Technikum im. gen. Władysława Andersa w Opatowie ZDZ w Kielcach - Ćmielowska 4 Opatów Świętokrzyskie
15 (0) (0) Zespół Szkół im. Stanisława Staszica - Macieja Rataja 29 Zawiercie Śląskie
16 (0) (0) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 im. Jadwigi Markowej - Planty Kowalskiego 3 Ruda Śląska Śląskie
17 (0) (0) I Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Ziemi Michałowskiej w Brodnicy - Lidzbarska 14 Brodnica Kujawsko-pomorskie
18 (+1) (0) II Liceum Ogólnokształcące - 1 Maja 66/74 Lubartów Lubelskie
19 (-1) (0) XVI Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie - Dunikowskiego 1 Szczecin Zachodniopomorskie
20 (0) (0) Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 3 im. Edwarda Abramowskiego - Harcerzy Września 1939 r nr 2 Katowice Śląskie
21 (0) (0) Technikum Zawodowe Nr 2 - Chopina 6 Lubartów Lubelskie
22 (0) (0) Technikum TEB Edukacja Piotrków Trybunalski - Polna 13/13A Piotrków Trybunalski Łódzkie
23 (0) (0) CLXII LO - Turmoncka 2 Warszawa Mazowieckie
24 (0) (0) Zespół Szkół Rolniczych CKP w Białymstoku - ks. St. Suchowolca 26 Białystok Podlaskie
25 (+1) (0) Zespół Szkół Technicznych w Mielcu - Kazimierza Jagiellończyka 3 Mielec Podkarpackie
26 (+31) (+1) Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Św. Jadwigi Królowej - Św. Jadwigi Królowej 5 Sandomierz Świętokrzyskie
27 (-2) (0) Technikum Łączności - Al. Stanów Zjednoczonych 24 Warszawa Mazowieckie
28 (-1) (0) Liceum Ogólnokształcących im. Bolesława Prusa - Sienkiewicza 10 Skierniewice Łódzkie
29 (0) (0) Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Henryka Sienkiewicza w Szydłowcu - Zamkowa 1 Szydłowiec Mazowieckie
30 (-2) (0) XXXI Liceum Ogólnokształcące - Kruczkowskiego 4 Łódź Łódzkie
31 (-1) (0) Zespół Szkół Technicznych - Kościuszki 5 Rybnik Śląskie
32 (+2) (0) Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych - al. Jana Pawła II 25 Jelenia Góra Dolnośląskie
33 (-1) (0) Diecezjalne Liceum Humanistyczne w Nysie - św. Piotra 1a Nysa Opolskie
34 (-3) (0) Zespół Szkół Technicznych i Licealnych - Pomorska 7 Żagań Lubuskie
35 (-2) (0) Zespół Szkół Elektronicznych im. Boh. Westerplatte w Radomiu - Sadkowska 19 Radom Mazowieckie
36 (-1) (0) I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni - Pl. Ks. A. Czaplińskiego 1 Bochnia Małopolskie
37 (+5) (0) II Liceum Ogólnokształcące z Białoruskim Językiem Nauczania im. Bronisława Taraszkiewicza - Kopernika 4 Bielsk Podlaski Podlaskie
38 (+10) (+2) III Liceum Ogólnokształcące im. C.K.Norwida w Koninie - Szymanowskiego 5 Konin Wielkopolskie
39 (+2) (-1) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 - Aleja Legionów 4 Kielce Świętokrzyskie
40 (-2) (0) Technikum nr 1 - 11 Listopada 20 Ostrołęka Mazowieckie
41 (-5) (-1) Zespół Szkół Elektroniczno - Telekomunikacyjnych - Kilińskiego 4 Leszno Wielkopolskie
42 (-5) (0) I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Łęczycy - Marii Konopnickiej 13 Łęczyca Łódzkie
43 (+6) (0) III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w Suwałkach - Noniewicza 83 Suwałki Podlaskie
43 (-4) (-1) II Liceum im. K. K. Baczyńskiego - 11 Listopada 7a Konin Wielkopolskie
44 (-4) (0) XIII Liceum Ogólnokształcące - Z.Pacanowskiej 4 Łódź Łódzkie
45 (-2) (0) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim - Św. Antoniego 29 Tomaszów Mazowiecki Łódzkie
46 (+4) (0) V Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Dąbka - Dickmana 14 Gdynia Pomorskie
46 (0) (0) Zespół Szkół Nr 1 im. H. Sienkiewicza - Kościuszki 10 Łuków Lubelskie
47 (-3) (0) Zespół Szkół Technicznych i Licealnych - Przemysłowa 21 Piechowice Dolnośląskie
48 (-3) (0) III Liceum Ogólnokształcące - dr Jordana 4 Wałbrzych Dolnośląskie
49 (+26) (+2) II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja - Gen. Wł. Sikorskiego 25 Kraśnik Lubelskie
50 (-4) 10 (0) III Liceum Ogólnokształcące w Piotrkowie Trybunalskim - Armii Krajowej 17 Piotrków Trybunalski Łódzkie
51 (-4) 11 (0) Liceum Ogólnokształcące - Szeroka 1/7 Złoczew Łódzkie
52 (+6) (0) I Liceum Ogólnokształcące im. Marcina Kromera w Gorlicach - Marcina Kromera 1 Gorlice Małopolskie
53 (-2) (0) V Liceum Ogólnokształcące - Senatorska 32 Legnica Dolnośląskie
54 (+1) (0) Zespól Szkół Ogólnokształcących nr 1 - Tańskiego 3 Mielec Podkarpackie
54 (+6) 10 (+2) ZS nr10 im. S.Staszica - Perzyńskiego 10 Warszawa Mazowieckie
55 (+6) (0) XIV Liceum Ogólnokształcące im. Ryszarda Kaczorowskiego w Białymstoku - Upalna 26 Białystok Podlaskie
56 (-4) 11 (-1) VII Liceum Ogólnokształcące - Wawelska 46 Warszawa Mazowieckie
57 (-3) (0) XXIV Liceum Ogólnokształcące - Wodnika 57 Gdańsk Pomorskie
58 (-5) (-1) Zespół Szkół Technicznych im. Marii Skłodowskiej-Curie - Wojska Polskiego 7 Puławy Lubelskie
59 (-3) 12 (-1) VIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi - Ks. J. Popiełuszki 8 Siedlce Mazowieckie
60 (-3) (0) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 - Kopernika 16A Szczecin Zachodniopomorskie
61 (-5) (0) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5; IV LO - Na Zaspę 31a Gdańsk Pomorskie
62 (+3) 13 (0) III Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej - Łukasiewicza 11 Płock Mazowieckie
63 (-4) (0) Technikum Technologii Cyfrowych - Niemierzyńska 17 A Szczecin Zachodniopomorskie
63 (-1) (-1) I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie - Piłsudskiego 50 Krasnystaw Lubelskie
64 (-1) (0) Zespół Szkół i Placówek Oświatowych im. Emila Godlewskiego w Nysie - Rodziewiczówny 1 Nysa Opolskie
65 (-1) (0) III Liceum Ogólnokształcące - Kolberga 15 Sopot Pomorskie
66 (+2) (0) Technikum nr 15 im. Marii Skłodowskiej-Curie - Skwierzyńska 1-7 Wrocław Dolnośląskie
67 (+2) (0) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 - Szczecińska 60 Słupsk Pomorskie
68 (-2) 14 (0) Zespół Szkół im. J. Śniadeckiego - Parkowa 6 Pionki Mazowieckie
69 (-2) (0) Zespół Szkół Budowlanych - Świerklańska 42 Rybnik Śląskie
70 (+8) 15 (0) IV Liceum Ogólnokształcące im. Dra Tytusa Chałubińskiego - Mariacka 25 Radom Mazowieckie
71 (-3) (0) Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Nr 2 - Mikołowska 131 Katowice Śląskie
72 (+100) 16 (+22) Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne nr 43 - Wóycickiego 1/3 Warszawa Mazowieckie
73 (-3) (0) Noworudzka Szkoła Techniczna - Stara Droga 4 Nowa Ruda Dolnośląskie
74 (+8) (+2) Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Andrychowie - Starowiejska 22 a Andrychów Małopolskie
75 (-4) (0) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Koźminie Wielkopolskim - Zamkowa 1 Koźmin Wielkopolski Wielkopolskie
76 (+1) (+1) II Liceum Ogólnokształcące w Legnicy - Zielona 17 Legnica Dolnośląskie
77 (-5) (0) Zespół Szkół Nr 2 im. 9. Pułku Strzelców Konnych - Wojska Polskiego 84 Grajewo Podlaskie
78 (-3) 12 (0) Technikum w Zespole Szkół nr 2 im. Jana Długosza - Traugutta 12 Wieluń Łódzkie
79 (-6) (-1) Powiatowy Zespół nr 3 Szkół Technicznych i Ogólnoksztalcących im. por. Stefana Jasieńskiego - Stanisławy Leszczyńskiej 8 Oświęcim Małopolskie
80 (-6) (0) Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Czeladzi - Grodziecka 29 Czeladź Śląskie
81 (-5) (-1) Zespół Szkół im. Jana Kasprowicza w Jelczu-Laskowicach - Techników 26 Jelcz - Laskowice Dolnośląskie
82 (-3) (-1) Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych - Szujskiego 13 Tarnów Małopolskie
83 (+15) (+1) Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Religi w Gilowicach - Korfantego 38 Gilowice Śląskie
84 (+2) (0) Zespół Szkół Akademickich - Szosa Kisielińska 18 Zielona Góra Lubuskie
85 (-4) (-1) Zespół Szkół Technicznych w Ustroniu - 3 Maja 15 Ustroń Śląskie
86 (-2) (+1) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu - Bukowska 16 Poznań Wielkopolskie
87 (+4) 17 (+1) I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej- Curie - Sadowa 11 Sokołów Podlaski Mazowieckie
88 (-8) 18 (-2) Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie - Kowalska 5 Gostynin Mazowieckie
89 (-6) (-1) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Braci Kostaneckich - Pyzderska 75 Zagórów Wielkopolskie
90 (-8) (0) Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Miastku - Młodzieżowa 3 Miastko Pomorskie
91 (-2) (+1) Zespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Puławach - Jaworowa 1 Puławy Lubelskie
92 (-8) 10 (0) Zespół Szkół Elektronicznych - Tyrankiewiczów 2 Bolesławiec Dolnośląskie
93 (-5) (0) I Liceum Ogólnokształcące - Brukowa 2 Białystok Podlaskie
94 (-9) 19 (-2) XLI Liceum Ogólnokształcące im. J.Lelewela - Kiwerska 3 Warszawa Mazowieckie
95 (-8) (-1) I Liceum Ogólnokształcące - Partyzantów 8 Radzyń Podlaski Lubelskie
96 (-3) 10 (+1) Technikum Energetyczno-Informatyczne - Długa 6 Lublin Lubelskie
97 (-9) (0) Zespół Szkół Licealno-Technicznych w Kluczborku - Sienkiewicza 20 Kluczbork Opolskie
98 (+8) (+1) Zespół Szkół im. C. K. Norwida w Nowym Mieście Lubawskim - 3 Maja 24 Nowe Miasto Lubawskie Warmińsko-mazurskie
99 (-9) 11 (-1) Liceum Ogólnokształcące Zespołu Szkół im. Henryka Sienkiewicza - Wojsławska 1 Grabowiec Lubelskie
100 (0) 12 (+1) Liceum Ogólnokształcące - Warszawska 44 Wisznice Lubelskie
101 (-9) 13 (0) I Liceum Ogólnokształcące im. Gen. J. H. Dąbrowskiego w Kutnie - Dąbrowskiego 1 Kutno Łódzkie
102 (-3) (0) Samorządowe Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida - Wojska Polskiego 9 Stalowa Wola Podkarpackie
103 (-8) 20 (-1) Zespół Szkół Nr 3 - Kościuszki 25 Wiskitki Mazowieckie
104 (-10) (0) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Opolu - K. Pułaskiego 3 Opole Opolskie
105 (-9) 13 (-1) Technikum Mechaniczne - Magnoliowa 8 Lublin Lubelskie
106 (-9) (0) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Karola F. Libelta - Plac Jana Pawła II 5 Krotoszyn Wielkopolskie
107 (+7) 14 (+1) Samorządowe Liceum Ogólnokształcące - M.C.Skłodowskiej 5 Opoczno Łódzkie
108 (-10) (-1) Zespół Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku w Iławie - Kopernika 8a Iława Warmińsko-mazurskie
109 (-8) (0) I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej - Mickiewicza 3 Suwałki Podlaskie
110 (-8) 14 (0) Technikum przy ZS nr3 w Tomaszowie Lubelskim - Gen. Józefa Hallera 5 Tomaszów Lubelski Lubelskie
110 (-6) 14 (+1) XXIII Liceum Ogólnokształcące im. Nauczycieli Tajnego Nauczania - J. Poniatowskiego 5 Lublin Lubelskie
111 (-8) (0) Technikum nr 5 w Krośnie - Rzeszowska 10 Krosno Podkarpackie
112 (-7) 21 (-1) XLIV Liceum Ogólnokształcące im. Antoniego Dobiszewskiego - Dolna 6 Warszawa Mazowieckie
113 (-13) (0) Prywatne Liceum Ogólnokształcące w Szczecińskiej Szkole Florystycznej - Mieszka I 61C Szczecin Zachodniopomorskie
114 (-7) 15 (-1) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego im. Tadeusza Kościuszki w Łowiczu - Blich 10 Łowicz Łódzkie
115 (-7) (0) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Krośnie - Rzeszowska 10 Krosno Podkarpackie
116 (-5) (0) IX LO w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 6 im. Bohaterów Monte Cassino - Plac Mariacki 1 Szczecin Zachodniopomorskie
116 (+1) (0) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 Centrum Kształcenia Ustawicznego - Byczyńska 7 Kluczbork Opolskie
116 (-7) 22 (-1) XXIV Liceum Ogólnokształcące - Obozowa 60 Warszawa Mazowieckie
116 (-7) 22 (-1) Technikum Mechatroniczne nr 1 - Wiśniowa 56 Warszawa Mazowieckie
117 (-7) (0) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 - Dworcowa 5 Wejherowo Pomorskie
117 (-5) (0) Zespół Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino - Wojska Polskiego 1 Września Wielkopolskie
118 (-5) 11 (0) Zespół Szkół Nr1 we Wrocławiu - Słubicka 29-33 Wrocław Dolnośląskie
119 (-1) 12 (+1) Powiatowy zespół szkół ponadgimnazjalnych nr 2 - Św. Andrzeja 4 Środa śląska Dolnośląskie
120 (-1) 16 (0) Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Łodzi - Żeromskiego 115 Łódź Łódzkie
121 (-6) 13 (-1) Zespół Szkół Politechnicznych "ENERGETYK" - Al. Wyzwolenia 5 Wałbrzych Dolnośląskie
122 (-6) (0) Liceum Ogólnokształcące - Bolesława Prusa 10 Węgorzewo Warmińsko-mazurskie
123 (-2) 10 (0) Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących - Frycza-Modrzewskiego 5 Bytom Śląskie
124 (-3) 10 (0) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Dezyderego Chłapowskiego w Witkowie - Warszawska 29 Witkowo Wielkopolskie
125 (-3) 11 (0) Powiatowy Zespół Szkół w Lędzinach - Pokoju 4 Lędziny Śląskie
125 (0) 23 (0) Zespół Szkół Nr 3 im. Jana Kochanowskiego w Wyszkowie - Jana Matejki 9 Wyszków Mazowieckie
126 (-6) (0) Zespół Szkół im. Bolesława Podedwornego w Niećkowie - Niećkowo 63 Niećkowo Podlaskie
127 (-4) 24 (-2) Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego - Kacperskiej 6a Żyrardów Mazowieckie
128 (-4) (0) Zespół Szkół Technicznych Im. Bohaterów Września 1939 r. w Kolbuszowej - Janka Bytnara 2 Kolbuszowa Podkarpackie
129 (-3) (0) Zespół Szkół nr 2 w Stargardzie Szczecińskim - Osiedle Zachód B15a Stargard Szczeciński Zachodniopomorskie
130 (-3) (0) Zespół Szkół - Sienkiewicza 7 Czarna Białostocka Podlaskie
131 (-3) 10 (0) Zespół Szkół Technicznych im. W.St. Reymonta - Długa 130 Czartajew Podlaskie
131 (+3) 15 (+1) Zespół Szkół im. Kazimierza Jagiellończyka - Bogdanowicza 9 Łęczna Lubelskie
132 (-3) 11 (0) Technikum Elektryczne - 1000-lecia Państwa Polskiego 14 Białystok Podlaskie
133 (-4) 25 (-1) V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Romualda Traugutta w Radomiu - Traugutta 52a Radom Mazowieckie
134 (-4) 14 (0) Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących - Złotoryjska 144 Legnica Dolnośląskie
134 (-4) 26 (-1) Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 im.5 Pułku Ułanów Zasławskich w Ostrołęce - Batalionu Czwartaków 4 Ostrołęka Mazowieckie
135 (+24) (0) XII Liceum Ogólnokształcące w Krakowie - os. Kolorowe 29 a Kraków Małopolskie
135 (-4) 27 (-1) Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Sobolewie - Kościuszki 19 Sobolew Mazowieckie
136 (-4) 15 (0) Powiatowy Zespół Szkół - Parkowa Oborniki Śląskie Dolnośląskie
137 (-4) 11 (0) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 - Rzemieślnicza 6 Kalisz Wielkopolskie
137 (-4) 12 (0) Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych - Plac Londzina 3 Cieszyn Śląskie
137 (-1) 28 (-1) Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej - Piękna 7A Mińsk Mazowiecki Mazowieckie
138 (-3) (0) Zespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku - Chopina 10 Lubsko Lubuskie
139 (0) 12 (0) I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Turku - Kościuszki 4 Turek Wielkopolskie
140 (-4) (0) Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Gorzowie Wielkopolskim - Czereśniowa 4e Gorzów Wielkopolski Lubuskie
140 (-2) 29 (0) Technikum im. Stanisława Staszica w Białobrzegach - Żeromskiego 86 Białobrzegi Mazowieckie
141 (-4) 30 (-2) Technikum nr 1 - Szpitalna 10 Piaseczno Mazowieckie
142 (-1) 17 (0) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 9 im. KEN w Łodzi - al. Politechniki 38 Łódź Łódzkie
143 (-3) 31 (-1) Zespół Szkół nr 40 - Objazdowa 3 Warszawa Mazowieckie
144 (-2) 16 (+1) Zespół Szkół Ekonomicznych im. M. Dąbrowskiej - 3 Maja 40/42 Międzyrzec Podlaski Lubelskie
145 (-2) 32 (-1) Zespół Szkół Samochodowych i Licealnych nr 1 - Szczęśliwicka 56 Warszawa Mazowieckie
146 (-2) 33 (-1) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Białobrzegach - Żeromskiego 86 Białobrzegi Mazowieckie
147 (-2) 17 (+1) VIII Liceum Ogólnokształcące - Słowicza 5 Lublin Lubelskie
148 (-15) 13 (-2) Zespół Szkół Technicznych - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego - Narutowicza 74a Leszno Wielkopolskie
149 (+44) 14 (+3) Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II - Plac Wolności 1/2 Złotów Wielkopolskie
150 (-4) (0) V Liceum Ogólnokształcące im Wspólnej Europy - Krasickiego 2 Olsztyn Warmińsko-mazurskie
150 (+91) (0) XIII Liceum Ogólnokształcące w ZSO nr 7 w Szczecinie - Unisławy 26 Szczecin Zachodniopomorskie
151 (+10) (+2) I Liceum Ogólnokształcące im.Stefana Żeromskiego w Ełku - Piłsudskiego 3 Ełk Warmińsko-mazurskie
152 (-5) 13 (0) Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych - Jagiellońska 13 Sosnowiec Śląskie
153 (-5) 15 (-2) Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich - os. Mielżyńskiego 5a Swarzędz Wielkopolskie
154 (-5) 16 (-2) Zespół Szkół im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego - Obornicka 1 Bolechowo Wielkopolskie
154 (-4) 34 (-1) Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej - Kutnowska 30 Płock Mazowieckie
155 (-4) (-1) Zespół Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych w Olsztynie - Bałtycka 37a Olsztyn Warmińsko-mazurskie
156 (-4) 14 (0) Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego - Mikołowska 44 Mysłowice Śląskie
157 (-4) 35 (-1) LI Liceum Ogólnokształcące - Kadrowa 5/15 Warszawa Mazowieckie
158 (-4) 18 (0) Technikum Elektryczno-Elektroniczne - Narutowicza 12 Radomsko Łódzkie
159 (-4) 18 (+1) Zespół Szkół Zawodowych nr 1 i II Liceum Ogólnokształcące - Modrzewskiego 24 Włodawa Lubelskie
160 (+30) 36 (+7) Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Golądkowie - Golądkowo 41G Golądkowo Mazowieckie
161 (-5) 37 (-2) IV Liceum Ogólnokształcące - Saska 59 Warszawa Mazowieckie
162 (-5) 19 (+1) I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie - al. Racławickie 26 Lublin Lubelskie
163 (-5) (-1) Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych - Rycerska 2 Elbląg Warmińsko-mazurskie
164 (-4) (0) Zespół Szkół nr 2 - Warszawska 54 Nowy Dwór Gdański Pomorskie
165 (-3) (0) Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Jana Pawła II - Z. Augusta 8 Limanowa Małopolskie
166 (-3) 19 (0) ZS im. Jadwigi Grodzkiej - Al. JP II 1 Łęczyca Łódzkie
167 (-3) 20 (+1) I Liceum Ogólnokształcące - Chopina 6 Lubartów Lubelskie
168 (-2) 17 (-2) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego w Czarnkowie - Chodzieska 29 Czarnków Wielkopolskie
169 (-2) 16 (0) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Oławie, Technikum Nr 2 - 3 Maja 18e Oława Dolnośląskie
170 (-2) 38 (-1) I Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa w Siedlcach - Floriańska 10 Siedlce Mazowieckie
171 (-2) 18 (-2) Zespół Szkół Technicznych im. gen. prof. Sylwestra Kaliskiego - Milewskiego 3B Turek Wielkopolskie
172 (-2) 17 (0) Technikum TEB Edukacja - Św. Piotra 4 Legnica Dolnośląskie
173 (-8) 39 (-3) Zespół Szkół im. Korpusu Ochrony Pogranicza w Szydłowcu - Kościuszki 39 Szydłowiec Mazowieckie
174 (+25) (+2) Zespół Szkół Ogólnokształcących - Pocztowa 2 Elbląg Warmińsko-mazurskie
175 (-4) (0) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Iłowej - Pałacowa 1 Iłowa Lubuskie
176 (-3) 40 (-1) ZSP im. Wincentego Witosa - Czerska 1 Jasieniec Mazowieckie
177 (-3) 10 (-1) Zespół Szkół Gospodarczych - Królewiecka 128 Elbląg Warmińsko-mazurskie
178 (-3) (0) Zespół Szkół Elektrycznych - Toruńska 77/83 Włocławek Kujawsko-pomorskie
178 (-3) 18 (0) Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki - Trzebnicka 4 Milicz Dolnośląskie
179 (-3) 15 (0) Zespół Szkół Budowlano-Informatycznych im. Mikołaja Kopernika - Rybnicka 5 Żory Śląskie
180 (+1) (0) Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich - Aleja Legionów 7 Gdańsk Pomorskie
181 (-4) 41 (-1) Zespół Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego - Budowlana 4 Mińsk Mazowiecki Mazowieckie
182 (-4) 21 (+1) Zespół Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości im. Jana Kilińskiego - Chopina 28 Lublin Lubelskie
183 (-4) 20 (0) Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego - al. Politechniki 37 Łódź Łódzkie
184 (+17) 10 (+2) Zespół Szkół Technicznych w Słupsku - Szymanowskiego 5 Słupsk Pomorskie
185 (-5) 42 (-1) Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej "Kopernik" - Świętojańska 82 Wyszków Mazowieckie
186 (-4) 11 (-1) Zespół Szkół Ekonomicznych i Technicznych - Partyzantów 24 Słupsk Pomorskie
187 (-4) 43 (-1) XXIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej - Curie - Naddnieprzańska 2/4 Warszawa Mazowieckie
188 (-4) 12 (-1) Zespół Szkół nr 1 - 3 Maja 3 Nowy Dwór Gdański Pomorskie
189 (0) 21 (+1) Technikum Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej – Curie w Działoszynie - Grota Roweckiego 5 Działoszyn Łódzkie
190 (-5) 11 (-1) Zespół Szkół Zawodowych - Grunwaldzka 49 Kurzętnik Warmińsko-mazurskie
191 (-5) 19 (0) Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie - Plac Jana z Głogowa 7 Głogów Dolnośląskie
192 (-5) 12 (0) II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Białymstoku - Narewska 11 Białystok Podlaskie
193 (-5) 22 (-1) Technikum Informatyczne nr 10 - Strykowska 10/18 Łódź Łódzkie
194 (-3) 22 (+1) II Liceum Ogólnokształcące - Ogrodowa 16 Lublin Lubelskie
195 (-3) 20 (0) Zespół Szkół im. Jana Wyżykowskiego w Głogowie - Wita Stwosza 3a Głogów Dolnośląskie
196 (-2) 23 (+1) Zespół Szkół im. Z. Chmielewskiego - Spółdzielcza 17 Nałęczów Lubelskie
197 (+7) 21 (0) Zespół Szkół Zawodowych w Brzegu Dolnym - 1-go Maja 1a Brzeg Dolny Dolnośląskie
198 (-3) 23 (0) I Liceum Ogólnokształcące im.Henryka Sienkiewicza w Koluszkach - Kościuszki 16 Koluszki Łódzkie
199 (+24) (0) Zespół Szkół Elektrycznych w Gorzowie Wielkopolskim - Dąbrowskiego 33 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
200 (-4) 16 (0) Zespół Szkół Artystyczno-Projektowych - Legionów 35 Tarnowskie Góry Śląskie
201 (-4) 24 (+1) Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego - Aleje Racławickie 17 Lublin Lubelskie
202 (-4) 44 (0) Zespół Szkół Techniczno-Zawodowych im. inż. Czesława Nowaka w Radzyminie - Al. Jana Pawła II 18 Radzymin Mazowieckie
203 (-3) 24 (0) Zespół Szkół Nr 3 im. Władysława Grabskiego w Kutnie - Kościuszki 24 Kutno Łódzkie
204 (-2) 13 (0) Zespół Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Słupsku - Banacha 10 Słupsk Pomorskie
205 (-2) 45 (0) Zespół Szkół nr 18 - Żeromskiego 81 Warszawa Mazowieckie
206 (-1) 46 (0) Powiatowy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jerzego Siwińskiego w Legionowie - Targowa 73A Legionowo Mazowieckie
207 (-1) (0) Zespół Szkół Nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Dębicy - Strumskiego 1 Dębica Podkarpackie
208 (0) 22 (0) Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych im.Stanisława Wyspiańskiego w Jeleniej Górze - Cieplicka 34 Jelenia Góra Dolnośląskie
209 (-2) 14 (0) Centrum Kształcenia Ustawicznego - Tadeusza Kościuszki 22-24 Sopot Pomorskie
209 (-2) 47 (0) Zespół Szkół nr 14 - Szanajcy 5 Warszawa Mazowieckie
210 (-1) 48 (0) Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy - Sienkiewicza 55 Wierzbica Mazowieckie
211 (-1) 49 (0) XIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. płk. L. Lisa-Kuli - Oszmiańska 23/25 Warszawa Mazowieckie
212 (-1) (0) I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Kielcach - Ściegiennego 15 Kielce Świętokrzyskie
213 (-1) (0) I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Olkuszu - Polna 8 Olkusz Małopolskie
214 (-1) 23 (0) Liceum Ogólnokształcące w Górze - Szkolna 1 Góra Dolnośląskie
215 (-1) 13 (0) Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 1 w ZSE - 1000-lecia Państwa Polskiego 14 Białystok Podlaskie
216 (-1) 25 (+1) Liceum Ogólnokształcące - Bolesława Prusa 13 Nałęczów Lubelskie
217 (-1) 17 (0) Technikum nr 1 - Rybnicka 5 Żory Śląskie
218 (-1) (0) Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 - Zegadłowicza 36 Wadowice Małopolskie
218 (-1) 18 (0) ZSO nr 2 im. G.Morcinka - Jankowskiego 22 Ruda Śląska Śląskie
219 (-1) 24 (0) Zespół Szkół Zawodowych - Wrocławska 17 Ząbkowice Śląskie Dolnośląskie
220 (-1) 19 (0) Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Pszczynie - Szymanowskiego 12 Pszczyna Śląskie
221 (-1) 50 (0) Technikum Elektroniczne nr 1 - Kasprzaka 19/21 Warszawa Mazowieckie
222 (-1) 12 (0) Technikum nr 7 - Bałtycka 37 Olsztyn Warmińsko-mazurskie
223 (-1) 51 (0) Centrum Kształcenia Ustawicznego w Siedlcach - Browarna 4 Siedlce Mazowieckie
224 ( - ) 19 ( - ) I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Koninie - Mickiewcza 14 Konin Wielkopolskie
225 (-1) 52 (0) Zespół Szkół im. inż. S. Wysockiego - Szczęśliwicka 56 Warszawa Mazowieckie
226 (-1) (0) Zespół Szkół Mechanicznych w Gorzowie Wielkopolskim - Dąbrowskiego 32 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
226 (-1) 10 (0) Powiatowy Zespół nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych - Generała Józefa Bema 8 Oświęcim Małopolskie
227 (-1) 11 (0) XVI Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego w Krakowie - os. Willowe 35 Kraków Małopolskie
227 (+2) 53 (+2) Zespół Szkół Nr 1 w Sokołowie Podlaskim - Marii Skłodowskiej-Curie 24 Sokołów Podlaski Mazowieckie
228 (-1) 15 (0) VI Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Obrońców Helu - Głęboka 11 Gdańsk Pomorskie
228 (-1) 20 (-2) Technikum Zawodowe Centrum Kształcenia "Nauka" - Warsztatowa 6 Piła Wielkopolskie
228 (-1) 54 (-1) VIII Liceum Ogólnokształcące w Radomiu - Sobieskiego 12 Radom Mazowieckie
228 (0) 54 (0) Technikum nr 1 w Wyszkowie - I Armii Wojska Polskiego 89 Wyszków Mazowieckie
229 (-1) (0) IV Liceum Ogólnokształcące - Kosynierów Gdyńskich 8 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
229 (0) 13 (0) Zespół Szkół im. Konstytucji 3 Maja - Mierosławskiego 10 Iława Warmińsko-mazurskie
229 (-1) 55 (-1) III Liceum Ogólnokształcące im. płk Dionizego Czachowskiego w Radomiu - Traugutta 44 Radom Mazowieckie
230 (0) 56 (0) X Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi - Woronicza 8 Warszawa Mazowieckie
231 (0) 12 (0) III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Krakowie - os. Wysokie 6 Kraków Małopolskie
231 (0) 26 (+1) Zespół Szkół nr 3 im. Władysława Stanisława Reymonta w Łukowie - Międzyrzecka 70 Łuków Lubelskie
231 (0) 57 (0) Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 1 - Noakowskiego 6 Warszawa Mazowieckie
232 (0) 58 (0) CII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjmi - Bartnicza 2 Warszawa Mazowieckie
233 (-3) 16 (0) VI Liceum Ogólnokształcące - Kopernika 34 Gdynia Pomorskie
234 (-1) 21 (-2) Zespół Szkół Ekonomicznych w Pile - Sikorskiego 18a Piła Wielkopolskie
235 (-1) 59 (0) Liceum Ogólnokształcące im. Fryderyka Chopina - 15 Sierpnia 4 Sochaczew Mazowieckie
236 (+5) 14 (+2) Technikum nr 5 - Przykoszarowa 22 Łomża Podlaskie
237 (-2) 14 (0) Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących - gen J. Bema 50 Elbląg Warmińsko-mazurskie
238 (-2) 25 (0) Zespół Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica w Kutnie - Oporowska 7 Kutno Łódzkie
239 (-2) 15 (-1) ZS Technicznych i Ogólnokształcących z oddz. Integracyjnymi im. S.Staszica - Sienkiewicza 57 Białystok Podlaskie
240 (-2) 60 (0) Technikum nr 24 w ZS nr 26 - Urbanistów 3 Warszawa Mazowieckie
241 (-2) 20 (0) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jaworznie - Inwalidów Wojennych 16 Jaworzno Śląskie
242 (-2) 16 (-1) IV Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida - Zwierzyniecka 9A Białystok Podlaskie
243 (-2) (0) III Liceum Ogólnokształcące - Narutowicza 53 Inowrocław Kujawsko-pomorskie
243 (-2) (0) Zespół Szkół nr 2 im. Adama Mickiewicza w Chełmnie - Szkolna 14 Chełmno Kujawsko-pomorskie
243 (-2) (0) Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 - Św. Trójcy 37 Bydgoszcz Kujawsko-pomorskie
243 (-2) (0) II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej - Konopnicka 15 Inowrocław Kujawsko-pomorskie
243 (-2) (0) Zespół Szkół Technicznych w Lipnie - Okrzei 3 Lipno Kujawsko-pomorskie
243 (-2) (0) Zespół Szkół Chemicznych w Bydgoszczy - Łukasiewicza 3 Bydgoszcz Kujawsko-pomorskie
243 (-2) (0) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Toruniu - Warszawska 1/5 Toruń Kujawsko-pomorskie
243 (-2) (0) Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu - Św. Józefa 26 Toruń Kujawsko-pomorskie
243 (-2) (0) Zespół Szkół Samochodowych im. Tadeusza Kościuszki we Włocławku - Leśna 1a Włocławek Kujawsko-pomorskie
243 (-2) (0) Zespół Szkół nr 9 w Bydgoszczy - Cicha 59 Bydgoszcz Kujawsko-pomorskie
243 (-2) (0) XXI Liceum Ogólnokształcące Integracyjne w Bydgoszczy - Adama Grzymały-Siedleckiego 11 Bydgoszcz Kujawsko-pomorskie
243 (-2) (0) Zespół Szkół Medycznych w Bydgoszczy - Swarzewska 10 Bydgoszcz Kujawsko-pomorskie
243 (-2) (0) Zespół Szkół Zawodowych w Brodnicy - Mazurska 28 Brodnica Kujawsko-pomorskie
243 (-2) (0) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Toruniu - Kosynierów Kościuszkowskich 6 Toruń Kujawsko-pomorskie
243 (-2) (0) I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Starachowicach - Radomska 37 Starachowice Świętokrzyskie
243 (-2) (0) Niepubliczne Technikum Zakładu Doskonalenia Zawodowego - Wojska Polskiego 15 Starachowice Świętokrzyskie
243 (-2) (0) Zespół Szkół nr3 - Sandomierska 2 Ostrowiec Świętokrzyski Świętokrzyskie
243 (-2) (0) Zespół Szkół Mechanicznych - Jagiellońska 32 Kielce Świętokrzyskie
243 (-2) (0) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Końskich - Staszica 5 Końskie Świętokrzyskie
243 (-2) (0) Liceum Ogólnokształcące nr II im. J.Chreptowicza - Jana Rosłońskiego 1 Ostrowiec Świętokrzyski Świętokrzyskie
243 (-2) (0) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Hetmana Stefana Czarnieckiego - Koniecpolska 40 Włoszczowa Świętokrzyskie
243 (-2) (0) I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Końskich - kpt.Stoińskiego 4 Końskie Świętokrzyskie
243 (-2) (0) Zespół Szkół dla Młodzieży i Dorosłych Centrum Kształcenia AWANS - Helenówek 2 Kielce Świętokrzyskie
243 (-2) (0) Niepubliczne Technikum Zawodowe w Kielcach - Helenówek 2 Kielce Świętokrzyskie
243 (-2) (0) I Liceum Ogólnokształcące Collegium Gostomianum - Długosza 7 Sandomierz Świętokrzyskie
243 (-2) (0) Zespół Szkół Elektrycznych - Kościuszki 39-41 Opole Opolskie
243 (-2) (0) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 - Gimnazjalna 2 Prudnik Opolskie
243 (-2) (0) Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej - Bohaterów Westerplatte 1 Kędzierzyn-Koźle Opolskie
243 (-2) (0) Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi - S. Dubois 28 Opole Opolskie
243 (-2) (0) Społeczne Językowe Liceum Ogólnokształcące im. A. Einsteina - Drobiarska 2 Opole Opolskie
243 (-2) (0) Zespół Szkół w Głuchołazach - Kolonia Kaszubska 2 Głuchołazy Opolskie
243 (-2) (0) Publiczne Katolickie Liceum Ogólnokształcące SPSK w Opolu - Plebiscytowa 5 Opole Opolskie
243 (-2) (0) I Liceum Profilowane - Słowiańska 18 Brzeg Opolskie
243 (-2) (0) Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego - Krakowska 20 Grodków Opolskie
243 (-2) (0) Zespół Szkół Ogólnokształcących - Jana III Sobieskiego 2 Nysa Opolskie
243 (-2) (0) IV Liceum Ogólnokształcące - Mostowa 7 Kędzierzyn-Koźle Opolskie
243 (-2) (0) Zespół Szkół Ogólnokształcących - S. Dubois 28 Opole Opolskie
243 (-2) (0) Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. K. Gzowskiego - J. Hallera 6 Opole Opolskie
243 (-2) (-1) II Liceum Ogólnokształcące w Wałczu - Bydgoska 52 Wałcz Zachodniopomorskie
243 (-2) (-1) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Barlinku - Szosowa 2 Barlinek Zachodniopomorskie
243 (-2) (-1) Technikum Hotelarskie w Międzyzdrojach - Leśna 17 Międzyzdroje Zachodniopomorskie
243 (-2) (-1) Zespół Szkół Muzycznych im. Feliksa Nowowiejskiego w Szczecinie - Staromłyńska 13 Szczecin Zachodniopomorskie
243 (-2) (-1) Szkoła Delta - pl. Żołnierza Polskiego 5 Szczecin Zachodniopomorskie
243 (-2) (-1) I Liceum Ogólnokształcące im. St. Dubois w Koszalinie - Komisji Edukacji Narodowej 1 Koszalin Zachodniopomorskie
243 (-2) (-1) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Barlinku - Jeziorna 8 Barlinek Zachodniopomorskie
243 (-2) (-1) Zespół Szkół nr 3 im. prof. Oskara Langego w Szczecinie - Gen. J. Sowińskiego 1 Szczecin Zachodniopomorskie
243 (-2) (-1) Centrum Edukacji Licealnej - Pierwszej Brygady 15a Stargard Szczeciński Zachodniopomorskie
243 (-2) (-1) Zespół Szkół Morskich w Świnoujściu - Sołtana 2 Świnoujście Zachodniopomorskie
243 (-2) (0) Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego w Zielonej Górze - Botaniczna 66 Zielona Góra Lubuskie
243 (-2) (0) Zespół Szkół Ekonomicznych w Żarach - Jana Długosza 23 Żary Lubuskie
243 (-2) (0) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Gorzowie Wielkopolskim - Przemysłowa 22 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
243 (-2) (0) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Drezdenku - Konopnickiej 2 Drezdenko Lubuskie
243 (-2) (0) Zespół Szkół Licealnych w Słubicach - Bohaterów Warszawy 3 Słubice Lubuskie
243 (-2) (0) Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Jana Pawła II - Kolejowa 4 Zbąszynek Lubuskie
243 (-2) (0) I Liceum Ogólnokształcące im. T.Zana - Matejki 1 Wschowa Lubuskie
243 (-2) (0) Zespół Szkół Budowlanych - Technikum nr 4 - Górnośląska 2 Żary Lubuskie
243 (-2) (0) Technikum w Zespole Szkół Samorządowych w Witnicy - Traugutta 1 Witnica Lubuskie
243 (-2) (0) I Liceum Ogólnokształcące w Zielonej Górze - Kilińskiego 7 Zielona Góra Lubuskie
243 (-2) (0) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żaganiu - Gimnazjalna 13 Żagań Lubuskie
243 (-2) (0) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Gorzowie Wielkopolskim - Puszkina 31 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
243 (-2) (0) Zespół Szkół nr 12 w Gorzowie Wielkopolskim - Śląska 20 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
243 (-2) 10 (0) Zespół Szkół w Sieniawie - Rynek 4 Sieniawa Podkarpackie
243 (-2) 10 (0) Zespół Szkół Ekonomicznych im. bł. Ks. Romana Sitki w Mielcu - Warszawska 1 Mielec Podkarpackie
243 (-2) 10 (0) Zespół Szkół Licealnych - Kopernika 4 Ustrzyki Dolne Podkarpackie
243 (-2) 10 (0) Samorządowe Liceum Ogólnokształcące - Wyszyńskiego 2 Głogów Małopolski Podkarpackie
243 ( - ) 10 ( - ) I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu - ul. 3-go Maja 4 Jarosław Podkarpackie
243 (-2) 10 (0) Zespół Szkół Technicznych im. E. Kwiatkowskiego - Matuszczaka 7 Rzeszów Podkarpackie
243 (-2) 10 (0) I Liceum Ogólnokształcące - Mickiewicza 3 Łańcut Podkarpackie
243 (-2) 10 (0) Zespół Szkół Nr 4 w Jaśle - Sokoła 6 Jasło Podkarpackie
243 (-2) 10 (0) II Liceum Ogólnokształcące im. prof. Kazimierza Morawskiego - Biskupa Jakuba Glazera 44 Przemyśl Podkarpackie
243 (-2) 10 (0) Zespół Szkół im ks. Stanisława Staszica - Kopernika 1 Tarnobrzeg Podkarpackie
243 (-2) 10 (0) Zespół Szkół Rolniczych im. Wincentego Witosa w Zarzeczu - Zarzecze 1 Zarzecze Podkarpackie
243 (-2) 10 (0) Zespół Szkół Elektronicznych - Hetmańska 120 Rzeszów Podkarpackie
243 (-2) 10 (0) Zespół Szkół Technicznych i Artystycznych w Lesku - Al. Jana Pawła II 18a Lesko Podkarpackie
243 (-2) 10 (0) Zespół Szkół Spożywczych, Chemicznych i Ogólnokształcących - Kraszewskiego 3 Jarosław Podkarpackie
243 (-2) 10 (0) Zespół Szkół im. Ks. Dra Jana Zwierza - Mickiewicza 14 Ropczyce Podkarpackie
243 (-2) 10 (0) Zespół Szkół im. Por. Józefa Sarny w Gorzycach - Żwirki i Wigury 2 Gorzyce Podkarpackie
243 (-2) 10 (0) Centrum Kształcenia Ustawicznego - 3 Maja 11 Przemyśl Podkarpackie
243 (-2) 10 (0) Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej - 1-go Maja 17 Dynów Podkarpackie
243 (-2) 10 (0) Zespół Szkół Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dynowie - Polna 3 Dynów Podkarpackie
243 (-2) 10 (0) Centrum Edukacji Zawodowej - Kwiatkowskiego 1 Stalowa Wola Podkarpackie
243 (-2) 10 (0) II Liceum Ogólnokształcące - Mickiewicza 11 Sanok Podkarpackie
243 (-2) 10 (0) Zespół Szkół - Lubelska 37 Sokołów Małopolski Podkarpackie
243 (-2) 10 (0) Zespół Szkół Ekonomicznych - Hoffmanowej 13 Rzeszów Podkarpackie
243 (-2) 10 (0) Zespół Szkół Ogólnokształcących - Staszica 5 Stalowa Wola Podkarpackie
243 (-2) 10 (0) Zespół Szkół Technicznych - Staszica 30 Jasło Podkarpackie
243 (-2) 10 (0) Zespół Szkół Licealnych im. Bolesława Chrobrego - M. Curie-Skłodowskiej 6 Leżajsk Podkarpackie
243 (-2) 10 (0) Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki - Mickiewicza 12 Ropczyce Podkarpackie
243 (-2) 10 (0) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Tarnobrzegu - Św. Barbary 1B Tarnobrzeg Podkarpackie
243 (-2) 13 (0) V Liceum Ogólnokształcące w Krakowie - Studencka 12 Kraków Małopolskie
243 (-2) 13 (0) Zespół Szkół Zawodowych im. św. Jadwigi Królowej - Kazimierza Wielkiego 11 Biecz Małopolskie
243 (-2) 13 (0) I Liceum Ogólnokształcące im. B. Nowodworskiego w Krakowie - pl. Na Groblach 9 Kraków Małopolskie
243 (-2) 13 (0) Zespół Szkół Elektrycznych nr 2 - os. Szkolne 26 Kraków Małopolskie
243 (-2) 13 (0) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II - Nadbrzeżna 3 Krynica-Zdrój Małopolskie
243 (-2) 13 (0) Liceum Ogólnokształcące - Żwirki i Wigury 17 Skawina Małopolskie
243 (-2) 13 (0) Zespół Szkół Energetycznych w Krakowie - Loretańska 16 Kraków Małopolskie
243 (-2) 13 (0) Zespół Szkół Elektrycznych nr 1 w Krakowie - Kamieńskiego 49 Kraków Małopolskie
243 (-2) 13 (0) XI Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej w Krakowie - os. Teatralne 33 Kraków Małopolskie
243 (-2) 13 (0) XV Liceum Ogólnokształcące w Krakowie - al. Dygasińskiego 15 Kraków Małopolskie
243 (-2) 13 (0) Rzemieślnicza Branżowa Szkoła I Stopnia im. św. Józefa Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości - Jagiellońska 82 Nowy Sącz Małopolskie
243 (-2) 13 (0) Zespół Szkół Techniczno - Usługowych w Trzebini - Gwarków 3 Trzebinia Małopolskie
243 (-2) 13 (0) XLIV Liceum Ogólnokształcące im. ks. Stanisława Konarskiego w Krakowie - Bernardyńska 7 Kraków Małopolskie
243 (-2) 13 (0) VII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej w Krakowie - Skarbińskiego 5 Kraków Małopolskie
243 (-2) 13 (0) Powiatowy Zespół Szkół nr 11 w Kętach - Wyspiańskiego 2 Kęty Małopolskie
243 (-2) 13 (0) Zespół Szkół im. Hugona Kołłątaja w Jordanowie - Kolejowa 9 Jordanów Małopolskie
243 (-2) 13 (0) Liceum Ogólnokształcące w Bieczu - Tysiąclecia 2 Biecz Małopolskie
243 (-2) 13 (0) Zespół Szkół Zawodowych im. St. Wyspiańskiego w Bobowej - Grunwaldzka 10 Bobowa Małopolskie
243 (-2) 13 (0) VIII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego - Grzegórzecka 24 Kraków Małopolskie
243 (-2) 13 (0) Zespół Szkół Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa - Brzozowa 5 Kraków Małopolskie
243 (-2) 13 (0) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Jana Długosza - Jana Długosza 5 Nowy Sącz Małopolskie
243 (-2) 13 (0) Liceum Ogólnokształcące im.Tadeusza Kościuszki - Ogrodowa 3 Krzeszowice Małopolskie
243 (-2) 13 (0) Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Orkana - Plac Słowackiego 13 Nowy Targ Małopolskie
243 (-2) 13 (0) Prywatne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Prezentek w Krakowie - św. Jana 7 Kraków Małopolskie
243 (-2) 13 (0) Jezuickie Centrum Edukacji - Piotra Skargi 10 Nowy Sącz Małopolskie
243 (-2) 13 (0) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 - Mickiewicza 16 Tarnów Małopolskie
243 (-2) 13 (0) Zespół Szkół Salezjańskich w Krakowie - os. Piastów 34 Kraków Małopolskie
243 (-2) 13 (0) Zespół Szkół Łączności w Krakowie - Monte Cassino 31 Kraków Małopolskie
243 (-2) 13 (0) Zespół Szkół Nr 1 im. Ignacego Łukasiewicza w Gorlicach - Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego 18 Gorlice Małopolskie
243 (-2) 13 (0) Zespół Szkół w Rabce - Zdroju - Kościuszki 9 Rabka Zdrój Małopolskie
243 (-2) 13 (0) Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Skale - Ks.Stanisława Połetka 30 Skała Małopolskie
243 (-2) 13 (0) X Liceum Ogólnokształcące w Krakowie - Wróblewskiego 8 Kraków Małopolskie
243 (-2) 15 (0) Liceum Ogólnokształcące nr I im.Jana Bażyńskiego w Ostródzie - Drwęcka 2 Ostróda Warmińsko-mazurskie
243 (-2) 15 (0) I Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Kętrzyńskiego - Powstańców Warszawy 2 Kętrzyn Warmińsko-mazurskie
243 (-2) 15 (0) Liceum Ogólnokształcące - Wiejska 2 Braniewo Warmińsko-mazurskie
243 (-2) 15 (0) Technikum nr 2 - Sportowa 1 Ostróda Warmińsko-mazurskie
243 (-2) 15 (0) III Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Olsztynie - Sybiraków 3 Olsztyn Warmińsko-mazurskie
243 (-2) 15 (0) Zespół Szkół im. Macieja Rataja w Reszlu - Łukasińskiego 3 Reszel Warmińsko-mazurskie
243 (-2) 15 (0) Liceum Ogólnokształcące im.Jana Kochanowskiego w Olecku - Kościuszki 29 Olecko Warmińsko-mazurskie
243 (-2) 15 (0) IV Liceum Ogólnokształcące - Piłsudskiego 56 Olsztyn Warmińsko-mazurskie
243 (-2) 15 (0) Zespół Szkół Zawodowych CKU w Ornecie - 1-go Maja 20 Orneta Warmińsko-mazurskie
243 (-2) 15 (0) IV Liceum Ogólnokształcące - Sienkiewicza 4 Elbląg Warmińsko-mazurskie
243 (-2) 15 (0) Zespół Szkół nr 1 - Sienkiewicza 16 Biała Piska Warmińsko-mazurskie
243 (-2) 15 (0) Liceum Ogólnokształcące - Księdza Popiełuszki 2 Gołdap Warmińsko-mazurskie
243 (-2) 15 (0) II Liceum Ogólnokształcące im. Gustawa Gizewiusza w Giżycku - Sikorskiego 3 Giżycko Warmińsko-mazurskie
243 (-2) 15 (0) Technikum nr 3 - Koszykowa 1 Ełk Warmińsko-mazurskie
243 (-2) 15 (0) Technikum - J.A. Komeńskiego 39 Elbląg Warmińsko-mazurskie
243 (-2) 15 (0) Technikum - Gdańska 25 Lubawa Warmińsko-mazurskie
243 (-2) 17 (0) Ogólnokształcące Liceum Jezuitów w Gdyni im. św. Stanisława Kostki - Tatrzańska 35 Gdynia Pomorskie
243 (-2) 17 (0) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 Sportowe Liceum Ogólnokształcące - Słoneczna 2 Kwidzyn Pomorskie
243 (-2) 17 (0) Zespół Szkół Gimnazjalnych i Ogólnokształcących - Kusocińskiego 1 Człuchów Pomorskie
243 (-2) 17 (-1) II Liceum Ogólnokształcące w Augustowie - al. Kardynała S. Wyszyńskiego 1 Augustów Podlaskie
243 (-2) 17 (0) III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP - Legionów 27 Gdynia Pomorskie
243 (-2) 17 (-1) II Liceum Ogólnokształcące - Kard. Wyszyńskiego 3 Augustów Podlaskie
243 (-2) 17 (-1) Technikum nr 2 - Sikorskiego 21 Suwałki Podlaskie
243 (-2) 17 (0) XIV Liceum Ogólnokształcące - Wejherowska 55 Gdynia Pomorskie
243 (-2) 17 (0) Zespół Szkół Mechaniczno - Informatycznych w Lęborku - Marcinkowskiego 1 Lębork Pomorskie
243 (-2) 17 (0) I Akademickie Liceum Ogólnokształcące - Narcyzowa 6 Gdynia Pomorskie
243 (-2) 17 (-1) VI Liceum Ogólnokształcące - Warszawska 8 Białystok Podlaskie
243 (-2) 17 (0) Nova Centrum Edukacyjne Sp. z.o.o - Długa 70/71 lok.5 Gdańsk Pomorskie
243 (-2) 17 (-1) III Liceum Ogólnokształcące - Pałacowa 2/1 Białystok Podlaskie
243 (-2) 17 (0) XIII Liceum Ogólnokształcące - Płk. Dąbka 207 Gdynia Pomorskie
243 (-2) 17 (-1) V Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego w Białymstoku - Miodowa 5 Białystok Podlaskie
243 (-2) 17 (0) Technikum ZSI - Koszalińska 9 Słupsk Pomorskie
243 (-2) 17 (0) Technikum Informatyczne im. Macieja Płażyńskiego w Pucku - 1 Armii Wojska Polskiego 2a Puck Pomorskie
243 (-2) 17 (0) Zespół Szkół Chłodniczych i Elektronicznych w Gdyni - Sambora 48 Gdynia Pomorskie
243 (-2) 17 (0) Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II - Pl. Św. Andrzeja 2 Gdynia Pomorskie
243 (-2) 17 (0) Zespół Szkół Energetycznych; XIII LO - M. Reja 25 Gdańsk Pomorskie
243 (-2) 17 (-1) Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 - Mikołaja Kopernika 16 Łomża Podlaskie
243 (-2) 17 (0) Zespół Szkół Ekonomicznych - Sobieskiego 6 Starogard Gdański Pomorskie
243 (-2) 17 (-1) Technikum nr 6 - M.Kopernika 16 Łomża Podlaskie
243 (-2) 17 (-1) Technikum Mechaniczne - Broniewskiego 14 Białystok Podlaskie
243 (-2) 17 (0) Zespół Szkół Technicznych - Parkowa 1 Tczew Pomorskie
243 (-2) 17 (0) I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej–Curie w Starogardzie Gdańskim - Hallera 34 Starogard Gdański Pomorskie
243 (-2) 17 (0) Zespół Szkół Handlowych - Kościuszki 18/20 Sopot Pomorskie
243 (-2) 17 (0) IX Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego - Żeromskiego 31 Gdynia Pomorskie
243 (-2) 17 (-1) II Liceum Ogólnokształcące - Kościuszki 36/38 Suwałki Podlaskie
243 (-2) 17 (0) Zespół Szkół Mechanicznych i Logistycznych - Niedziałkowskiego 2 Słupsk Pomorskie
243 (-2) 17 (0) Zespół Szkół Sportowych i  Ogólnokształcących im. Janusza Kusocińskiego, XII LO - Subisława 22 Gdańsk Pomorskie
243 (-2) 17 (-1) Zespół Szkół w Sokółce LO im. Mikołaja Kopernika - Mickiewicza 11 Sokółka Podlaskie
243 (-2) 17 (0) Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. I Brygady Pancernej im. Bohaterów Westerplatte - Wzgórze Wolności 3 Kartuzy Pomorskie
243 (-2) 17 (-1) VIII Liceum Ogólnokształcące - Piastowska 5 Białystok Podlaskie
243 (-2) 17 (0) II Liceum Ogólnokształcące - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 - Mickiewicza 32 Słupsk Pomorskie
243 (-2) 17 (0) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Czarnem - Leśna 2 Czarne Pomorskie
243 (-2) 17 (0) X Liceum Ogólnokształcące w Gdyni - Władysława IV 58 Gdynia Pomorskie
243 (-2) 17 (-1) Technikum im. Tadeusza Kościuszki - 3 Maja 25 Hajnówka Podlaskie
243 (-2) 17 (-1) Technikum - Konarskiego 23 Sejny Podlaskie
243 (-2) 17 (0) I Liceum Ogólnokształcące w Bytowie im. Bojowników o Wolność i Polskość Ziemi Bytowskiej - Gdańska 59 Bytów Pomorskie
243 (-2) 17 (-1) I Liceum Ogólnokształcące - Konopnickiej 16 Zambrów Podlaskie
243 (-2) 17 (0) Technikum Transportowe - al. Zwycięstwa 194 Gdynia Pomorskie
243 (-2) 17 (0) V Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego - Polanki 130 Gdańsk Pomorskie
243 (-2) 17 (0) Zespół Szkół Agrotechnicznych - Szczecińska 36 Słupsk Pomorskie
243 (-2) 21 (0) V LO im. WŁ. Broniewskiego - Jankego 65 Katowice Śląskie
243 (-2) 21 (0) I Liceum Ogólnokształcące im. S. Sempołowskiej - Opolska 28 Tarnowskie Góry Śląskie
243 (-2) 21 (0) ZS Ponadgimnazjalnych COGITO Technikum NR 1 im. Z.Herberta - Matejki 5 Siemianowice Śląskie Śląskie
243 (-2) 21 (0) Technikum Lotnicze ZDZ Katowice - Mickiewicza 3 Katowice Śląskie
243 (-2) 21 (0) Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących - Warszawska 35 Gliwice Śląskie
243 (-2) 21 (0) Zespół Szkół - Techników 18 Chełm Śląski Śląskie
243 (-2) 21 (0) Salezjański Zespół Szkół Publicznych "Don Bosko" - Wojska Polskiego 63 Świętochłowice Śląskie
243 (-2) 21 (0) I Liceum Ogólnokształcące im. Karola Miarki - Żwirki i Wigury 25 Mikołów Śląskie
243 (-2) 21 (0) Zespół Szkół Technicznych - Pszowska 92 Wodzisław Śląski Śląskie
243 (-2) 21 (0) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 - Orląt Śląskich 25 Gliwice Śląskie
243 (-2) 21 (0) Zespół Szkół nr 5 w Korbielowie - Beskidzka 40 Korbielów Śląskie
243 (-2) 21 (0) Zespół Katolickich Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. bł. ks. Emila Szramka - Kobylińskiego 4 Katowice Śląskie
243 (-2) 21 (0) Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych - Chorzowska 5 Gliwice Śląskie
243 (-2) 21 (0) Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 1 im. Wojciecha Korfantego - Sportowa 23 Chorzów Śląskie
243 (-2) 21 (0) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 - Północna 9a Jaworzno Śląskie
243 (-2) 21 (0) Salezjański Zespół Szkół Publicznych - Kruczkowskiego 31 Zabrze Śląskie
243 (-2) 21 (0) ZS nr 6 - Piłsudskiego 10 Tychy Śląskie
243 (-2) 21 (0) Liceum Ogólnokształcące im. Noblistów Polskich - Skalna 1 Rydułtowy Śląskie
243 (-2) 21 (0) I Liceum Ogólnokształcące im. M Kopernika - Sienkiewicza 74 Katowice Śląskie
243 (-2) 21 (0) Zabrzańskie Centrum Kształcenia Ogólnego i Zawodowego - Piłsudskiego 58 Zabrze Śląskie
243 (-2) 21 (0) Zespół Szkół Plastycznych im. Jacka Malczewskiego w Częstochowie - Pułaskiego 15 Częstochowa Śląskie
243 (-2) 21 (0) Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych im. Tadeusza Kościuszki - Kościuszki 23 Rybnik Śląskie
243 (-2) 21 (0) Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Żeromskiego - al. Niepodległości 16/18 Częstochowa Śląskie
243 (-2) 21 (0) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Zabrzu - Piłsudskiego 29 Zabrze Śląskie
243 (-2) 21 (0) II LO im. R. Traugutta - Kiliskiego 62 Częstochowa Śląskie
243 (-2) 21 (0) Zespół Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego - Harcerska 12 Jastrzębie-Zdrój Śląskie
243 (-2) 21 (0) Zespół Szkół Ogólnokształcących w Jaworznie - Towarowa 61 Jaworzno Śląskie
243 (-2) 21 (0) Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworznie - Promienna 65 Jaworzno Śląskie
243 (-2) 21 (0) ZS Ogólnokształcących nr 1 I LO - Kasprowicza 11 Racibórz Śląskie
243 (-2) 21 (0) I Liceum Ogólnokształcące - Kopernika 2 Będzin Śląskie
243 (-2) 21 (0) Zespół Szkół Technicznych - Jana Pawła II 126/130 Częstochowa Śląskie
243 (-2) 21 (0) Zespół Szkół Technicznych - Rybnicka 44 Mikołów Śląskie
243 (-2) 21 (0) Powiatowy Zespół Szkół w Bieruniu - Granitowa 130 Bieruń Śląskie
243 (-2) 21 (0) Katolickie Liceum Ogólnokształcące SPSK im. kard. Stefana Wyszyńskiego - Sienkiewicza 60 Zawiercie Śląskie
243 (-2) 21 (0) I Liceum Ogólnokształcące - Korczaka 6 Tychy Śląskie
243 (-2) 21 (0) Liceum Katolickie w ZS Katolickich - Tarnopolska 3 Zabrze Śląskie
243 (-2) 21 (0) Zespół Szkół nr 4 - al. Bielska 100 Tychy Śląskie
243 (-2) 22 (-2) I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie - Kostrzewskiego 3 Gniezno Wielkopolskie
243 (-2) 22 (-2) Zespół Szkół Rolniczych i Technicznych w Powodowie - Powodowo Wolsztyn Wielkopolskie
243 (-2) 22 (-2) Zespół Szkół Nr 2 - Kościuszki 49 Wągrowiec Wielkopolskie
243 (-2) 22 (-2) VII Liceum Ogólnokształcące – Szkoła Mistrzostwa Sportowego - Prymasa Stefana Wyszyńskiego 22-24 Kalisz Wielkopolskie
243 (-2) 22 (-2) Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego - II Armii Wojska Polskiego 1 Rogoźno Wielkopolskie
243 (-2) 22 (-2) Zespół Szkół im. J. i W. Zamoyskich w Rokietnicy - Szamotulska 24 Poznań Wielkopolskie
243 (-2) 22 (-2) Zespół Szkół Zawodowych nr 6 im.Joachima Lelewela - Działyńskich 4/5 Poznań Wielkopolskie
243 (-2) 22 (-2) Zespół Szkół im. gen. Tadeusza Kutrzeby - ks.Szymańskiego 5 Oborniki Wielkopolskie
243 (-2) 22 (-2) Zespół Szkół Ogólnokształcących w Wolsztynie - Poniatowskiego 7 Wolsztyn Wielkopolskie
243 (-2) 22 (-2) Zespół Szkół Techniczno-Elektronicznych - Częstochowska 99-105 Kalisz Wielkopolskie
243 (-2) 22 (-2) Zespół Szkół Technicznych - ul. Złota 144A Kalisz Wielkopolskie
243 (-2) 22 (-2) VII Liceum Ogólnokształcące im. Dąbrówki - Żeromskiego 8/12 Poznań Wielkopolskie
243 (-2) 22 (-2) NOVA Centrum Edukacyjne Oddział Poznań - Półwiejska 20/7a Poznań Wielkopolskie
243 (-2) 22 (-2) Zespół Szkół Ekonomiczno-Odzieżowych w Gnieźnie im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia - Chrobrego 23 Gniezno Wielkopolskie
243 (-2) 22 (-2) Technikum Energetyczne - J.H. Dąbrowskiego 163 Poznań Wielkopolskie
243 (-2) 22 (-2) I Liceum Ogólnokształcące w Krotoszynie - Kołłątaja 1 Krotoszyn Wielkopolskie
243 ( - ) 22 ( - ) Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące w Pleszewie - ul. Krzywoustego 4 Pleszew Wielkopolskie
243 (-2) 22 (-2) Zespół Szkół im. J. i W. Zamoyskich - Szamotulska 24 Rokietnica Wielkopolskie
243 (-2) 22 (-2) Zespół Szkół Zawodowych im. Stefana Bobrowskiego w Rawiczu - Gen. J. Hallera 12 Rawicz Wielkopolskie
243 (-2) 22 (-2) Zespół Szkół Sióstr Urszulanek SJK - Św. U. Ledóchowskiej 2 Pniewy Wielkopolskie
243 (-2) 22 (-2) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 1 im. Hipolita Cegielskiego w Pile - Ceglana 4 Piła Wielkopolskie
243 (-2) 22 (-2) Zespół Szkół Łączności - Przełajowa 4 Poznań Wielkopolskie
243 (-2) 22 (-2) I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie - Zamkowa 21 Ostrzeszów Wielkopolskie
243 (-2) 22 (-2) IV Liceum Ogólnokształcące im. Fryderyka Chopina w Ostrowie Wielkopolskim - Wojska Polskiego 17 Ostrów Wielkopolski Wielkopolskie
243 (-2) 22 (-2) Publiczne Liceum Ogólnokształcące Językowo - Informatyczne - R. Strzałkowskiego 5/7 Poznań Wielkopolskie
243 (-2) 22 (-2) Zespół Szkół Budowlano-Drzewnych - Raszyńska Poznań Wielkopolskie
243 (-2) 25 (0) Centrum Kształcenia Ustawicznego - Sudecka 53 Jelenia Góra Dolnośląskie
243 (-2) 25 (0) Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące - Zaułek Zielony 20 Wołów Dolnośląskie
243 (-2) 25 (0) Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych - Kolejowa 16 Gryfów Śląski Dolnośląskie
243 (-2) 25 (0) Zespół Szkół nr 2 - Aleja Wyzwolenia 34 Wałbrzych Dolnośląskie
243 (-2) 25 (0) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Marii Skłodowskiej - Curie - Wojska Polskiego 67/69 Oleśnica Dolnośląskie
243 (-2) 25 (0) Szkoła Mistrzostwa Sportowego SMS Junior Wrocław - Słubicka 29/33 Wrocław Dolnośląskie
243 (-2) 25 (0) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 - Tarasa Szewczenki 10 Legnica Dolnośląskie
243 (-2) 25 (0) Liceum Ogólnokształcące nr XIII - Gen. Józefa Haukego-Bosaka 33-37 Wrocław Dolnośląskie
243 (-2) 25 (0) Liceum Ogólnokształcące nr VII - Krucza 49 Wrocław Dolnośląskie
243 (-2) 25 (0) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Marii Konopnickiej - Biedrzychowice 20 Olszyna Dolnośląskie
243 (-2) 25 (0) Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wołowie - T. Kościuszki 27 Wołów Dolnośląskie
243 (-2) 25 (0) Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bystrzycy Kłodzkiej - ST.Sempołowskiej 13 Bystrzyca Kłodzka Dolnośląskie
243 (-2) 25 (0) Liceum Ogólnokształcące nr I im. Jana III Sobieskiego w Oławie - Plac Zamkowy 10 Oława Dolnośląskie
243 (-2) 25 (0) II Liceum Ogólnokształcące - Trzebnicka 4 Milicz Dolnośląskie
243 (-2) 25 (0) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Międzyborzu - Wrocławska 2 Międzybórz Dolnośląskie
243 (-2) 25 (0) Zespół Szkół w Strzegomiu - Krótka 6 Strzegom Dolnośląskie
243 (-2) 25 (0) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sycowie - Daszyńskiego 42 Syców Dolnośląskie
243 (-2) 25 (0) Zespół Szkół Ekonomicznych im. Wincentego Stysia w Świdnicy - Księżnej Agnieszki 2 Świdnica Dolnośląskie
243 (-2) 25 (0) Technikum TEB Edukacja w Wałbrzychu - Słowackiego 7 Wałbrzych Dolnośląskie
243 (-2) 25 (0) Zespół Szkół Nr 1 im. prof. Bolesława Krupińskiego - Kościuszki 9 Lubin Dolnośląskie
243 (-2) 25 (0) Prywatny Zespół Szkół EDUKATOR - Kownackiego 4 Oborniki Śląskie Dolnośląskie
243 (-2) 25 (0) Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu - Komuny Paryskiej 6 Bolesławiec Dolnośląskie
243 (-2) 25 (0) I Liceum Ogólnokształcące - Plac Klasztorny 7 Legnica Dolnośląskie
243 (-2) 25 (0) Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych - Fryderyka Skarbka 4 Legnica Dolnośląskie
243 (-2) 25 (0) Powiatowy Zespół Szkół nr 2 - Żeromskiego 2 Trzebnica Dolnośląskie
243 (-2) 25 (0) Prywatne Liceum Sióstr Niepokalanek w Wałbrzychu - pl. M.Darowskiej 1 Wałbrzych Dolnośląskie
243 (-2) 25 (0) Zespół Szkół Ekonomicznych - pl. Słowiański 5 Legnica Dolnośląskie
243 (-2) 25 (0) Głogowskie Centrum Edukacji Zawodowej w Głogowie - Piotra Skargi 29 Głogów Dolnośląskie
243 (-2) 25 (0) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. prof. Wacława Żenczykowskiego - Bohaterów Getta 6 Kłodzko Dolnośląskie
243 (-2) 25 (0) Liceum Ogólnokształcące - Os. Piastowskie 17 Nowa Ruda Dolnośląskie
243 (-2) 25 (0) Powiatowy Zespół Szkół nr 1 - Wojska Polskiego 17 Trzebica Dolnośląskie
243 (-2) 25 (0) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Władysława Reymonta w Bierutowie - Plac Kościelny 2 Bierutów Dolnośląskie
243 (-2) 25 (0) Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego w Bielawie - Stefana Żeromskiego 41 Bielawa Dolnośląskie
243 (-2) 25 (0) Edicus szkoła policealna i LO - Oławska 17 Wrocław Dolnośląskie
243 (-2) 25 (0) Zespół Szkół Alternatywnych - Łużycka 8 Kłodzko Dolnośląskie
243 (-2) 25 (0) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Adama Mickiewicza - Władysława Łokietka 2 Lubań Dolnośląskie
243 (-2) 26 (0) II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Zduńskiej Woli - Komisji Edukacji Narodowej 6 Zduńska Wola Łódzkie
243 (-2) 26 (0) IV Liceum Ogólnokształcące - Czapliniecka 96 Bełchatów Łódzkie
243 (-2) 26 (0) Liceum Ogólnokształcące - p.Sulwińskiego 31 Błaszki Łódzkie
243 (-2) 26 (0) Technikum nr 1 - Długa 89/91 Zgierz Łódzkie
243 (-2) 26 (0) LV Liceum Ogólnokształcące - Strykowska 10/18 Łódź Łódzkie
243 (-2) 26 (0) VI Liceum Ogólnokształcące im. J. Lelewela - Podmiejska 21 Łódź Łódzkie
243 (-2) 26 (0) Liceum Ogólnokształcące Centrum Szkół Mundurowych w Łodzi - Klaretyńska 9 Łódź Łódzkie
243 (-2) 26 (0) Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej - Różyckiego 5 Łódź Łódzkie
243 (-2) 26 (0) XXV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego - Podhalańska 2a Łódź Łódzkie
243 (-2) 26 (0) IX Liceum Ogólnokształcące - Ignacego Paderewskiego 24 Łódź Łódzkie
243 (-2) 26 (0) Zespół Szkół – Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej im. Mikołaja Kopernika w Rawie Mazowieckiej - Zwolińskiego 46 Rawa Mazowiecka Łódzkie
243 (-2) 26 (0) Zespół Szkół Nr 3 im. Legionistów Miasta Pabianic - Gdańska 5 Pabianice Łódzkie
243 (-2) 26 (0) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 - Dmowskiego 38 Piotrków Trybunalski Łódzkie
243 (-2) 26 (0) Społeczne Liceum Ogólnokształcące TPZ - Leśmiana 1b Zgierz Łódzkie
243 (-2) 26 (0) Akademickie Liceum Ogólnokształcące - Wileńska 53/55 Łódź Łódzkie
243 (-2) 26 (0) Zespół Szkół Zawodowych Nr3 - Działkowa 10 Skierniewice Łódzkie
243 (-2) 26 (0) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. 10 Pułku Piechoty w Łowiczu - Podrzeczna 30 Łowicz Łódzkie
243 (-2) 26 (0) XXIII LO im. ks. Prof. J.Tischnera - Piłsudskiego 159 Łódź Łódzkie
243 (-2) 26 (0) Technikum w Zespole Szkół nr 3 im. Mikołaja Kopernika - Sieradzka 54 Wieluń Łódzkie
243 (-2) 26 (0) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - Kolejowa 9 Biała Rawska Łódzkie
243 (-2) 26 (0) XVIII Liceum Ogólnokształcące - Perla 11 Łódź Łódzkie
243 (-2) 26 (0) Katolickie Liceum Ogólnokształcące - Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 156 Łódź Łódzkie
243 (-2) 26 (0) Liceum Ogólnokształcące - Kościuszki 10 Głowno Łódzkie
243 (-2) 26 (0) II LO im. K.K. Baczyńskiego - Bugaj 3 Radomsko Łódzkie
243 (-2) 26 (0) Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 - Kossaka 1a Opoczno Łódzkie
243 (-2) 26 (0) XV Liceum Ogólnokształcące - Traktorowa 77 Łódź Łódzkie
243 (-2) 26 (0) Zespół Szkół Zawodowych nr 1 - Żeromskiego 10 Zduńska Wola Łódzkie
243 (-2) 26 (0) Liceum Ogolnokształcące Zespołu Szkół im. Marii Skodowskiej-Curie - Grota Roweckiego 5 Działoszyn Łódzkie
243 (-2) 26 (0) Zespół Szkół nr 1 im. prof. R.A. Cebertowicza - Kopernika 24/26 Głowno Łódzkie
243 (-2) 26 (0) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 - Broniewskiego 16 Piotrków Trybunalski Łódzkie
243 (-2) 26 (0) Liceum Ogólnokształcące - Żeromskiego 3 Opoczno Łódzkie
243 (-2) 26 (0) IV Liceum Ogólnokształcące im. E.Sczanieckiej w Łodzi - Pomorska 16 Łódź Łódzkie
243 (-2) 26 (0) Technikum nr 3 - Legionów 47 Tomaszów Mazowiecki Łódzkie
243 (-2) 27 (+1) Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika - Bychawska 4 Bełżyce Lubelskie
243 (-2) 27 (+1) II Liceum Ogólnokształcące - Narutowicza 39 Biała Podlaska Lubelskie
243 (-2) 27 (+1) II Liceum Ogólnokształcące - Warszawska 88 Łuków Lubelskie
243 (-2) 27 (+1) Zespół Szkół im. Św. Stanisława Kostki - Ks. Michała Słowikowskiego 6 Lublin Lubelskie
243 (-2) 27 (+1) Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej - Wyścigowa 31 Lublin Lubelskie
243 (-2) 27 (+1) Zespół Szkół nr 3 - Słowackiego 7 Kraśnik Lubelskie
243 (-2) 27 (+1) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II - Sikorskiego 15 Radzyń Podlaski Lubelskie
243 (-2) 27 (+1) XII Liceum Ogólnokształcące - al. Racławickie 7 Lublin Lubelskie
243 (-2) 27 (+1) Technikum Mechaniczno-Elektryczne - Tadeusza Kosciuszki 98 Biłgoraj Lubelskie
243 (-2) 27 (+1) Zespół Szkół nr 1 - Armii Krajowej 25 Kraśnik Lubelskie
243 (-2) 27 (+1) XXVII LO w ZS nr 10 - Biedronki 13 Lublin Lubelskie
243 (-2) 27 (+1) I Liceum Ogólnokształcące im. J. Zamoyskiego w Łęcznej - Szkolna 3 Łęczna Lubelskie
243 (-2) 27 (+1) Technikum nr 1 - Piłsudskiego 36 Biała Podlaska Lubelskie
243 (-2) 27 (+1) Zespół Szkół Technicznych - Graniczna 2 Chełm Lubelskie
243 (-2) 27 (+1) Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie - Reymonta 4b Bychawa Lubelskie
243 (-2) 27 (+1) Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju - Tadeusza Kościuszki 41/43 Biłgoraj Lubelskie
243 (-2) 27 (+1) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Armii Krajowej - Zamoyskiego 62 Zamość Lubelskie
243 (-2) 27 (+1) III Liceum Ogólnokształcące w Zamościu - Kilińskiego 15 Zamość Lubelskie
243 (-2) 27 (+1) III Liceum Ogólnokształcące - Leszczynowa 16 Biała Podlaska Lubelskie
243 (-2) 27 (+1) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Niemcach - Różana 8 Niemce Lubelskie
243 (-2) 27 (+1) Technikum Transportowo-Komunikacyjne - Zemborzycka 82 Lublin Lubelskie
243 (-2) 27 (+1) Liceum Ogólnokształcące - 15 Pułku Piechoty "Wilków" 6 Dęblin Lubelskie
243 (-2) 27 (+1) Technikum nr 5 - Szczebrzeska 102 Zamość Lubelskie
243 (-2) 27 (+1) ZS Rolniczych - Parkowa Wola Osowińska Lubelskie
243 (-2) 27 (+1) I Liceum Ogólnokształcące w Rykach - Słowackiego 12 Ryki Lubelskie
243 (-2) 27 (+1) II Liceum Ogólnokształcące w Puławach - Kaniowczyków 9 Puławy Lubelskie
243 (-2) 27 (+1) Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza - Lipowa 23 Opole Lubelskie Lubelskie
243 (-2) 27 (+1) Technikum "LIDER" w Lublinie - Radziwiłłowska 5 Lublin Lubelskie
243 (-2) 27 (+1) Zakład Doskonalenia Zawodowego - Peowiaków 3 Zamość Lubelskie
243 (-2) 27 (+1) Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 - Żytnia 5 Ryki Lubelskie
243 (-2) 27 (+1) Technikum Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Lublinie Filia w Puławach - 3-go Maja 8 Puławy Lubelskie
243 (-2) 27 (+1) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żółkiewce - Zaburze 46 Żółkiewka Lubelskie
243 (-2) 27 (+1) Liceum Ogólnokształcące - Waleriana Batki 20 Komarówka Podlaska Lubelskie
243 (-2) 27 (+1) Technikum Ekonomiczno-Handlowe - Podwale 11 Lublin Lubelskie
243 (-2) 27 (+1) Liceum Ogólnoksztacące - Wyczółkowskiego 10 Ryki Lubelskie
243 (-2) 27 (+1) Technikum Ekonomiczne nr 3 - Sienkiewicza 22 Chełm Lubelskie
243 (-2) 27 (+1) Technikum nr 1 - Szkolna 1 Świdnik Lubelskie
243 (-2) 27 (+1) XVIII Liceum Ogólnokształcące - Przyjaźni 12 Lublin Lubelskie
243 (-2) 27 (+1) I Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Ignacego Kraszewskiego - Kraszewskiego 1 Biała Podlaska Lubelskie
243 (-2) 61 (0) XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego - Platynowa 1 Warszawa Mazowieckie
243 (-2) 61 (0) Zespół Państwowych Ogólnokształcących Szkół Muzycznych I i II st. Nr 3 im. G. Bacewicz - Tyszkiewicza 42 Warszawa Mazowieckie
243 (-2) 61 (0) Technikum Kinematograficzno-Komputerowe - Polna 7 Warszawa Mazowieckie
243 (-2) 61 (0) Policealna Szkoła Audiologii - Mokra 17 Kajetany Mazowieckie
243 (-2) 61 (0) Zespół Szkół Architektoniczno-Budowlanych i Licealnych - Przyrynek 9 Warszawa Mazowieckie
243 (-2) 61 (0) Zespół Szkół im. Bohaterów Narwiku - Gładka 16 Warszawa Mazowieckie
243 (-2) 61 (0) Zespół Szkół nr. 2 im. Józefa Bema - Wójtowska 3 Milanówek Mazowieckie
243 (-2) 61 (0) Zespół Szkół nr 2 - Długa 10 Nowy Dwór Mazowiecki Mazowieckie
243 (-2) 61 (0) I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Warszawska 19 Kozienice Mazowieckie
243 (-2) 61 (0) II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujezycznymi im. Św. Królowej Jadwigi w Siedlcach - B.Prusa 12 Siedlce Mazowieckie
243 (-2) 61 (0) II Liceum Ogólnokształcące w Radomiu - Kusocińskiego 8 Radom Mazowieckie
243 (-2) 61 (0) Zespół Szkół Licealnych i Ekonomicznych - Stawki 10 Warszawa Mazowieckie
243 (-2) 61 (0) I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego - Okrzei 3 Błonie Mazowieckie
243 (-2) 61 (0) Szkoła Policealna Gowork.pl - Żurawia 47 Warszawa Mazowieckie
243 (-2) 61 (0) Zespół Szkół nr 28 - Gen. Zajączka 7 Warszawa Mazowieckie
243 (-2) 61 (0) ZS Nr 4 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego - Szczęśliwicka 46 Warszawa Mazowieckie
243 (-2) 61 (0) Liceum Ogólnokształcące w Grójcu - Poświętne 17 Grójec Mazowieckie
243 (-2) 61 (0) Zespół Szkół nr 15 im Władysława IV - Jagiellońska 38 Warszawa Mazowieckie
243 (-2) 61 (0) Technikum - Piłsudskiego 51 Sochaczew Mazowieckie
243 (-2) 61 (0) Zespół Szkół im. Prezydenta I.Mościckiego - Inżynierska 1 Zielonka Mazowieckie
243 (-2) 61 (0) CXXV Liceum Ogólnokształcące - Chłodna 36/46 Warszawa Mazowieckie
243 (-2) 61 (0) CLVII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej – Curie - Świętokrzyska 18A Warszawa Mazowieckie
243 (-2) 61 (0) VI Liceum Ogólnokształcące - Wiktorska 30/32 Warszawa Mazowieckie
243 (-2) 61 (0) Zespół Szkół Nr 117 - Bema 76 Warszawa Mazowieckie
243 (-2) 61 (0) Futura Inżynieria (studium policealne – technik informatyk) - Policealna Szkoła dla Dorosłych - Widok 5/7/9 Warszawa Mazowieckie
243 (-2) 61 (0) Liceum Ogólnokształcące w Pionkach - Aleje Lipowe 23 Pionki Mazowieckie
243 (-2) 61 (0) Zespół Szkół Powiatowych w Baranowie - ul. Niepodległości 27 Baranowo Mazowieckie
243 (-2) 61 (0) LXXIV Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Narwiku - Gładka 16 Warszawa Mazowieckie
243 (-2) 61 (0) Zespół Szkół im. St. Staszica - Stanisława Staszica 1 Gąbin Mazowieckie
243 (-2) 61 (0) Liceum Ogólnokształcące - Mazowiecka 47 Zawidz Kościelny Mazowieckie
243 (-2) 61 (0) Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wł.St.Reymonta - Oleksiaka Wichury 3 Sokołów Podlaski Mazowieckie
243 (-2) 61 (0) Technikum Zawodowe w ZSP Żelechów - Piłsudskiego 45 Żelechów Mazowieckie
243 (-2) 61 (0) XLVII Liceum Ogólnokształcące - Międzyborska 64/70 Warszawa Mazowieckie
243 (-2) 61 (0) Zespół Szkół Plastycznych im. Józefa Brandta w Radomiu - Grzecznarowskiego 13 Radom Mazowieckie
243 (-2) 61 (0) XLV Liceum Ogólnokształcące im. R. Traugutta - Miła 26 Warszawa Mazowieckie
243 (-2) 61 (0) Technikum nr 8 im. Jana Karskiego (Zespół Szkół nr 42) - Dzieci Warszawy 42 Warszawa Mazowieckie
243 (-2) 61 (0) I Liceum Ogólnokształcące - 17 Stycznia 66 Ciechanów Mazowieckie
243 (-2) 61 (0) II Liceum Ogólnokształcące w Pionkach - Parkowa 6 Pionki Mazowieckie
243 (-2) 61 (0) I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Bolesława Limanowskiego - Felińskiego 15 Warszawa Mazowieckie
243 (-2) 61 (0) Zespół Szkół nr1 im. Gen. Jose’ de San Martin w Sierpcu - Armii Krajowej 10 Sierpc Mazowieckie
243 (-2) 61 (0) Technikum - Kilińskiego 8c Grodzisk Mazowiecki Mazowieckie
243 (-2) 61 (0) ZS Ponadgimnazjalnych - Mazowiecka 25 Przasnysz Mazowieckie
243 (-2) 61 (0) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 CKP w Garwolinie - II Armii Wojska Polskiego 20 Garwolin Mazowieckie
243 (-2) 61 (0) Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Radzyminie - Konstytucji 3-go Maja 26 Radzymin Mazowieckie
243 (-2) 61 (0) Technikum Nr. 3 im. Żołnierzy Armii Krajowej "Żywiciel" w Warszawie - Gen. Zajączka 7 Warszawa Mazowieckie
243 (-2) 61 (0) II Liceum Ogólnokształcące - Orylska 9 Ciechanów Mazowieckie
243 (-2) 61 (0) Zespół Szkół Zawodowych nr 1 - Górska 39 Nowy Dwór Mazowiecki Mazowieckie
243 (-2) 61 (0) Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika - Jakuba Starszego 6 Iłża Mazowieckie
243 (-2) 61 (0) Liceum Ogólnokształcące w Lipsku - Zwoleńska 12 Lipsko Mazowieckie
243 (-2) 61 (0) I Liceum Ogólnokształcące - Traugutta 1 Ostrołęka Mazowieckie
243 (-2) 61 (0) Zespół Szkół im. Żołnierzy Armii Krajowej w Makowie Mazowieckim - Duńskiego Czerwonego Krzyża 7 Maków Mazowiecki Mazowieckie
243 (-2) 61 (0) Liceum Ogólnokształcące nr I im. K.I. Gałczyńskiego w Otwocku - Gen. Juliana Filipowicza 9 Otwock Mazowieckie
243 (-2) 61 (0) Katolickie Liceum Ogólnokształcące Przymierza Rodzin - Staszica 11 Garwolin Mazowieckie
243 (-2) 61 (0) Zespół Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego - Al. Tysiąclecia 12 Pułtusk Mazowieckie
243 (-2) 61 (0) IV LO im. B. Krzywoustego - Faustyna Piaska 5 Płock Mazowieckie
243 (-2) 61 (0) Liceum Ogólnokształcące w Dębem - Nasielska 7 Komornica Mazowieckie
243 (-2) 61 (0) Liceum Ogólnokształcące im. KEN w Przasnyszu - Świętego Stanisława Kostki 15 Przasnysz Mazowieckie
243 (-2) 61 (0) ZS Centrum Kształcenia Rolniczego - Studzieniec Studzieniec Mazowieckie
243 (-2) 61 (0) XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego - Smolna 30 Warszawa Mazowieckie
243 (-2) 61 (0) III Liceum Ogólnokształcące - Rogalińska 2 Warszawa Mazowieckie
243 (-2) 61 (0) ZS Ponadgimnazjalnych im. AK Obwodu "Głuszec" - Piotra Skargi 12 Grójec Mazowieckie
243 (-2) 61 (0) XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego - Polna 5 Warszawa Mazowieckie
243 (-2) 61 (0) XLII Liceum Ogólnokształcące - Madalińskiego 22 Warszawa Mazowieckie
243 (-2) 61 (0) IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej - Hoża 88 Warszawa Mazowieckie
243 (-2) 61 (0) L Liceum Ogólnokształcące z oddziałami integracyjnymi - Burdzińskiego 4 Warszawa Mazowieckie
243 (-2) 61 (0) ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO - Podwale 13 Warszawa Mazowieckie
243 (-2) 61 (0) Technikum nr 8 im. Jana Karskiego przy Zespole Szkół nr 42 - Dzieci Warszawy 42 Warszawa Mazowieckie
243 (-2) 61 (0) Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki - 3 Maja 15 Gostynin Mazowieckie
243 (-2) 61 (0) IV Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Stanisława Żółkiewskiego w Siedlcach - Sokołowska 161B Siedlce Mazowieckie
243 (-2) 61 (0) XCIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zbigniewa Herberta - Fundamentowa 38/42 Warszawa Mazowieckie
243 (-2) 61 (0) XI Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja - Królewska 19/21 Warszawa Mazowieckie
243 (-2) 61 (0) II Liceum Ogólnokształcące - I Armii Wojska Polskiego 89 Wyszków Mazowieckie
243 (-2) 61 (0) CVI Liceum Ogólnokształcące - Gen. Zajączka 7 Warszawa Mazowieckie
243 (-2) 61 (0) XIV Liceum Ogólnokształcące - Nowowiejska 37A Warszawa Mazowieckie
243 (-2) 61 (0) Technikum Fototechniczne - Spokojna 13 Warszawa Mazowieckie
243 (-2) 61 (0) I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Radomiu - Żeromskiego 10 Radom Mazowieckie
243 (-2) 61 (0) American School of Warsaw - ul. Warszawska 202 Bielawa Mazowieckie
243 (-2) 61 (0) LXXVIII LO im. Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej - Anieli Krzywoń 3 Warszawa Mazowieckie
243 (-2) 61 (0) CLIX Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego - Solipska 17/19 Warszawa Mazowieckie
243 (-2) 61 (0) LXIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi - Urbanistów 3 Warszawa Mazowieckie
243 (-2) 61 (0) Zespół Szkół im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego (Technikum) - Aleja XX-lecia 12 Teresin Mazowieckie
243 (-2) 61 (0) Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Mrozach - Licealna 3 Mrozy Mazowieckie
243 (-2) 61 (0) XII Liceum Ogólnokształcące - Sienna 53 Warszawa Mazowieckie
243 (-2) 61 (0) LXXXIII Liceum Ogólnokształcące - Konopczyńskiego 4 Warszawa Mazowieckie
nask logo   


dbnameqlabelquerytime
mysqldbSessionCALL `sessions_read`('6tscp9f68r9bufbmi9uupl5lg2')1.2750
mysqldbRouterCALL `get_siteid_from_linkname`('ranking')0.6730
mysqldbrankingCALL `select_ranking`()17.5060
mysqldbrankingCALL `select_rankingsDates`()0.9940
Query count: 4, Sum of SQL time: 20.4480
Skrypt 0 wykonał się w: 28.2710 ms.
Drogi użytkowniku
Przechodząc do serwisu poprzez kliknięcie odnośnika „Zgadzam się” wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych.
Pliki cookies
Gdy korzystasz z naszych serwisów, gromadzimy informacje o Twojej wizycie i sposobie poruszania się w naszych serwisach. W tym celu stosujemy pliki cookies. Plik cookies zawiera dane informatyczne, które są umieszczone w Twoim urządzeniu końcowym - przeglądarce internetowej, z której korzystasz.
Pliki cookies używane w naszych serwisach wykorzystywane są między innymi do bieżącej optymalizacji serwisów oraz ułatwiania Twojego z nich korzystania. Niektóre funkcjonalności dostępne w naszych serwisach mogą nie działać, jeżeli nie wyrazisz zgody na instalowanie plików cookies.
Instalowanie plików cookies lub uzyskiwanie do nich dostępu nie powoduje zmian w Twoim urządzeniu ani w oprogramowaniu zainstalowanym na tym urządzeniu.
Stosujemy dwa rodzaje plików cookies: sesyjne i trwałe. Pliki sesyjne wygasają po zakończonej sesji, której czas trwania i dokładne parametry wygaśnięcia określa używana przez Ciebie przeglądarka internetowa oraz nasze systemy analityczne. Trwałe pliki cookies nie są kasowane w momencie zamknięcia okna przeglądarki, głównie po to, by informacje o dokonanych wyborach nie zostały utracone. Pliki cookies aktywne długookresowo wykorzystywane są, aby pomóc nam wspierać komfort korzystania z naszych serwisów, w zależności od tego czy dochodzi do nowych, czy do ponownych odwiedzin serwisu.

Do czego wykorzystujemy pliki cookies?
Pliki cookies wykorzystywane są w celach statystycznych oraz aby usprawnić działanie serwisów i zwiększyć komfort z nich korzystania, m.in:

  • pozwalają sprawdzić jak często odwiedzane są poszczególne strony serwisów - dane te wykorzystujemy do optymalizacji serwisów pod kątem odwiedzających;
  • umożliwiają rozpoznanie rodzaju Twojego urządzenia, dzięki czemu możemy lepiej dopasować sposób i format prezentowania treści oraz funkcjonalności serwisów;
  • poprawiają wydajność i efektywność serwisów dla korzystających.

W jaki sposób możesz nie wyrazić zgody na instalowanie plików cookies za pomocą ustawień przeglądarki?
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były instalowane na Twoim urządzeniu, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki w zakresie instalowania plików cookies. W każdej chwili możesz też usunąć z pamięci swojego urządzenia pliki cookies zapisane w trakcie przeglądania naszych serwisów. Pamiętaj jednak, że ograniczenia w stosowaniu plików cookies mogą utrudnić lub uniemożliwić korzystanie z tych serwisów.
Wykorzystywane narzędzia firm trzecich
Niektóre pliki cookies są tworzone przez podmiot, z usług których korzystamy, np.

  • Google Inc.

W naszych serwisach wykorzystujemy narzędzie Google Analytics do analizy ruchu na stronie internetowej oraz aktywności dotyczących jej przeglądania. Wykorzystujemy je w szczególności do celów statystycznych, aby sprawdzić jak często odwiedzane są poszczególne serwisy. Dane te wykorzystujemy również do optymalizacji i rozwoju serwisów. Więcej informacji na temat narzędzia Google Analytics znajdziesz na stronie:  https://policies.google.com/technologies/cookies

  • Facebook

Więcej informacji o zasadach plików cookies możesz znaleźć na:
https://pl-pl.facebook.com/policies/cookies/     

  • Twitter

Więcej informacji o zasadach plików cookies możesz znaleźć na:
https://help.twitter.com/en/rules-and-policies/twitter-cookies

  • Youtube

Więcej informacji o zasadach plików cookies możesz znaleźć na:
https://policies.google.com/privacy?hl=pl&gl=pl

 

Wyrażam zgodę na podstawowe oraz funkcjonalne cookies.
Podstawowe cookies są niezbędne aby strona mogła działać prawidłowo.
Cookies funkcjonalne wykorzystujemy do analizowania wizyt na stronie internetowej. Pomoże nam to zrozumieć, jak często odwiedzane są poszczególne serwisy oraz pozwoli optymalizować i rozwijać stronę. ZGADZAM SIĘ