NAUCZYCIELE

Nauczyciel szkoły zgłoszonej do udziału w programie dokonuje rejestracji w systemie IT Szkoła poprzez wypełnienie i zatwierdzenie formularza rejestracyjnego wybierając w polu typ użytkownika opcję: nauczyciel oraz kolejno województwo, miejscowość i nazwę szkoły.

UCZNIOWIE

Uczeń szkoły zgłoszonej do udziału w programie dokonuje rejestracji w systemie IT Szkoła poprzez wypełnienie i zatwierdzenie formularza rejestracyjnego wybierając w polu typ użytkownika opcję: uczeń, oraz kolejno województwo, miejscowość i nazwę szkoły.

POZOSTALI UŻYTKOWNICY

Użytkownicy programu niebędący nauczycielami lub uczniami szkół zarejestrowanych w programie IT Szkoła dokonują rejestracji w systemie IT Szkoła poprzez wypełnienie i zatwierdzenie formularza rejestracyjnego wybierając w polu typ użytkownika opcję: inni.

Prosimy o poprawne wypełnianie formularza rejestracyjnego. Dane wpisane w formularzu są wykorzystywane przy wystawianiu autocertyfikatu potwierdzającego realizację kursów.

Rejestracja na portalu IT Szkoła jest równoznaczna z wyrażeniem zgody na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych w celu założenia konta oraz umożliwienia aktywnego uczestnictwa w Programie. Informujemy, że każdy użytkownik ma prawo wglądu do swoich danych, ich poprawiania oraz zażądania ich usunięcia. W tym celu należy skontaktować się z administratorem na adres e-mail: kontakt@it-szkola.edu.pl

Podanie danych jest dobrowolne, ale brak zgody uniemożliwia przystąpienie do programu i możliwość korzystania z jego zasobów. Dane osobowe podane podczas rejestracji będą wykorzystywane wyłącznie do celów związanych z obsługą uczestnictwa w programie: obsługą konta użytkownika, informowaniem o działaniach Programu oraz akcjach marketingowych realizowanych przez portal IT Szkoła oraz jego Partnerów, realizowaniem badań statystycznych.