Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej Zgadzam się
Szkoły biorące udział w programie IT Szkoła
Filtrowanie województw:
1 Akademickie Liceum Ogólnokształcące - Wileńska 53/55 Łódź Łódzkie
2 American School of Warsaw - ul. Warszawska 202 Bielawa Mazowieckie
3 Centrum Kształcenia Ustawicznego w Siedlcach - Browarna 4 Siedlce Mazowieckie
4 Centrum Edukacji Licealnej - Pierwszej Brygady 15a Stargard Szczeciński Zachodniopomorskie
5 Centrum Edukacji Zawodowej - Kwiatkowskiego 1 Stalowa Wola Podkarpackie
6 Centrum Kształcenia Ustawicznego - 3 Maja 11 Przemyśl Podkarpackie
7 Centrum Kształcenia Ustawicznego - Sudecka 53 Jelenia Góra Dolnośląskie
8 Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 1 - Noakowskiego 6 Warszawa Mazowieckie
9 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego - Mikołowska 44 Mysłowice Śląskie
10 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworznie - Promienna 65 Jaworzno Śląskie
11 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wołowie - T. Kościuszki 27 Wołów Dolnośląskie
12 Centrum Szkolne ZDZ - Podwale 13 Warszawa Mazowieckie
13 CII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjmi - Bartnicza 2 Warszawa Mazowieckie
14 CVI Liceum Ogólnokształcące - Gen. Zajączka 7 Warszawa Mazowieckie
15 CXXV Liceum Ogólnokształcące - Chłodna 36/46 Warszawa Mazowieckie
16 Edicus szkoła policealna i LO - Oławska 17 Wrocław Dolnośląskie
17 Futura Inżynieria (studium policealne – technik informatyk) - Policealna Szkoła dla Dorosłych - Widok 5/7/9 Warszawa Mazowieckie
18 Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego - Aleje Racławickie 17 Lublin Lubelskie
19 Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej - Piękna 7A Mińsk Mazowiecki Mazowieckie
20 I Akademickie Liceum Ogólnokształcące - Narcyzowa 6 Gdynia Pomorskie
21 I Liceum Ogólnokształcące - Brukowa 2 Białystok Podlaskie
22 I Liceum Ogólnokształcące - 17 Stycznia 66 Ciechanów Mazowieckie
23 I Liceum Ogólnokształcące - Chopina 6 Lubartów Lubelskie
24 I Liceum Ogólnokształcące - Traugutta 1 Ostrołęka Mazowieckie
25 I Liceum Ogólnokształcące - Partyzantów 8 Radzyń Podlaski Lubelskie
26 I Liceum Ogólnokształcące - Konopnickiej 16 Zambrów Podlaskie
27 I Liceum Ogólnokształcące - Kopernika 2 Będzin Śląskie
28 I Liceum Ogólnokształcące - Plac Klasztorny 7 Legnica Dolnośląskie
29 I Liceum Ogólnokształcące - Mickiewicza 3 Łańcut Podkarpackie
30 I Liceum Ogólnokształcące - Korczaka 6 Tychy Śląskie
31 I Liceum Ogólnokształcące Collegium Gostomianum - Długosza 7 Sandomierz Świętokrzyskie
32 I Liceum Ogólnokształcące im. B. Nowodworskiego w Krakowie - pl. Na Groblach 9 Kraków Małopolskie
33 I Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa w Siedlcach - Floriańska 10 Siedlce Mazowieckie
34 I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie - Kostrzewskiego 3 Gniezno Wielkopolskie
35 I Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Ziemi Michałowskiej w Brodnicy - Lidzbarska 14 Brodnica Kujawsko-pomorskie
36 I Liceum Ogólnokształcące im. Gen. J. H. Dąbrowskiego w Kutnie - Dąbrowskiego 1 Kutno Łódzkie
37 I Liceum Ogólnokształcące im. J. Zamoyskiego w Łęcznej - Szkolna 3 Łęczna Lubelskie
38 I Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Ignacego Kraszewskiego - Kraszewskiego 1 Biała Podlaska Lubelskie
39 I Liceum Ogólnokształcące im. Karola Miarki - Żwirki i Wigury 25 Mikołów Śląskie
40 I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Łęczycy - Marii Konopnickiej 13 Łęczyca Łódzkie
41 I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Końskich - kpt.Stoińskiego 4 Końskie Świętokrzyskie
42 I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni - Pl. Ks. A. Czaplińskiego 1 Bochnia Małopolskie
43 I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Olkuszu - Polna 8 Olkusz Małopolskie
44 I Liceum Ogólnokształcące im. Marcina Kromera w Gorlicach - Marcina Kromera 1 Gorlice Małopolskie
45 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej - Mickiewicza 3 Suwałki Podlaskie
46 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej- Curie - Sadowa 11 Sokołów Podlaski Mazowieckie
47 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie - Zamkowa 21 Ostrzeszów Wielkopolskie
48 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej–Curie w Starogardzie Gdańskim - Hallera 34 Starogard Gdański Pomorskie
49 I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Radomiu - Żeromskiego 10 Radom Mazowieckie
50 I Liceum Ogólnokształcące im. S. Sempołowskiej - Opolska 28 Tarnowskie Góry Śląskie
51 I Liceum Ogólnokształcące im. St. Dubois w Koszalinie - Komisji Edukacji Narodowej 1 Koszalin Zachodniopomorskie
52 I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie - al. Racławickie 26 Lublin Lubelskie
53 I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Warszawska 19 Kozienice Mazowieckie
54 I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Kielcach - Ściegiennego 15 Kielce Świętokrzyskie
55 I Liceum Ogólnokształcące im. T.Zana - Matejki 1 Wschowa Lubuskie
56 I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego - Okrzei 3 Błonie Mazowieckie
57 I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie - Piłsudskiego 50 Krasnystaw Lubelskie
58 I Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Kętrzyńskiego - Powstańców Warszawy 2 Kętrzyn Warmińsko-mazurskie
59 I Liceum Ogólnokształcące im.Henryka Sienkiewicza w Koluszkach - Kościuszki 16 Koluszki Łódzkie
60 I Liceum Ogólnokształcące im.Stefana Żeromskiego w Ełku - Piłsudskiego 3 Ełk Warmińsko-mazurskie
61 I Liceum Ogólnokształcące w Bytowie im. Bojowników o Wolność i Polskość Ziemi Bytowskiej - Gdańska 59 Bytów Pomorskie
62 I Liceum Ogólnokształcące w Krotoszynie - Kołłątaja 1 Krotoszyn Wielkopolskie
63 I Liceum Ogólnokształcące w Rykach - Słowackiego 12 Ryki Lubelskie
64 I Liceum Ogólnokształcące w Zielonej Górze - Kilińskiego 7 Zielona Góra Lubuskie
65 I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Bolesława Limanowskiego - Felińskiego 15 Warszawa Mazowieckie
66 I Liceum Profilowane - Słowiańska 18 Brzeg Opolskie
67 II Liceum im. K. K. Baczyńskiego - 11 Listopada 7a Konin Wielkopolskie
68 II Liceum Ogólnokształcące - Kard. Wyszyńskiego 3 Augustów Podlaskie
69 II Liceum Ogólnokształcące - Narutowicza 39 Biała Podlaska Lubelskie
70 II Liceum Ogólnokształcące - Orylska 9 Ciechanów Mazowieckie
71 II Liceum Ogólnokształcące - Wojska Polskiego 84 Grajewo Podlaskie
72 II Liceum Ogólnokształcące - 1 Maja 66/74 Lubartów Lubelskie
73 II Liceum Ogólnokształcące - Ogrodowa 16 Lublin Lubelskie
74 II Liceum Ogólnokształcące - Warszawska 88 Łuków Lubelskie
75 II Liceum Ogólnokształcące - Kościuszki 36/38 Suwałki Podlaskie
76 II Liceum Ogólnokształcące - I Armii Wojska Polskiego 89 Wyszków Mazowieckie
77 II Liceum Ogólnokształcące - Trzebnicka 4 Milicz Dolnośląskie
78 II Liceum Ogólnokształcące - Mickiewicza 11 Sanok Podkarpackie
79 II Liceum Ogólnokształcące - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 - Mickiewicza 32 Słupsk Pomorskie
80 II Liceum Ogólnokształcące im. Gustawa Gizewiusza w Giżycku - Sikorskiego 3 Giżycko Warmińsko-mazurskie
81 II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Zduńskiej Woli - Komisji Edukacji Narodowej 6 Zduńska Wola Łódzkie
82 II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Białymstoku - Narewska 11 Białystok Podlaskie
83 II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja - Gen. Wł. Sikorskiego 25 Kraśnik Lubelskie
84 II Liceum Ogólnokształcące im. prof. Kazimierza Morawskiego - Biskupa Jakuba Glazera 44 Przemyśl Podkarpackie
85 II Liceum Ogólnokształcące w Augustowie - al. Kardynała S. Wyszyńskiego 1 Augustów Podlaskie
86 II Liceum Ogólnokształcące w Legnicy - Zielona 17 Legnica Dolnośląskie
87 II Liceum Ogólnokształcące w Pionkach - Parkowa 6 Pionki Mazowieckie
88 II Liceum Ogólnokształcące w Puławach - Kaniowczyków 9 Puławy Lubelskie
89 II Liceum Ogólnokształcące w Radomiu - Kusocińskiego 8 Radom Mazowieckie
90 II Liceum Ogólnokształcące w Wałczu - Bydgoska 52 Wałcz Zachodniopomorskie
91 II Liceum Ogólnokształcące z Białoruskim Językiem Nauczania im. Bronisława Taraszkiewicza - Kopernika 4 Bielsk Podlaski Podlaskie
92 II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujezycznymi im. Św. Królowej Jadwigi w Siedlcach - B.Prusa 12 Siedlce Mazowieckie
93 II LO im. K.K. Baczyńskiego - Bugaj 3 Radomsko Łódzkie
94 II LO im. R. Traugutta - Kiliskiego 62 Częstochowa Śląskie
95 III Liceum Ogólnokształcące - Leszczynowa 16 Biała Podlaska Lubelskie
96 III Liceum Ogólnokształcące - Pałacowa 2/1 Białystok Podlaskie
97 III Liceum Ogólnokształcące - pl. Plac Wolności 4 Lublin Lubelskie
98 III Liceum Ogólnokształcące - Rogalińska 2 Warszawa Mazowieckie
99 III Liceum Ogólnokształcące - Narutowicza 53 Inowrocław Kujawsko-pomorskie
100 III Liceum Ogólnokształcące - dr Jordana 4 Wałbrzych Dolnośląskie
101 III Liceum Ogólnokształcące - Kolberga 15 Sopot Pomorskie
102 III Liceum Ogólnokształcące im. C.K.Norwida w Koninie - Szymanowskiego 5 Konin Wielkopolskie
103 III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Krakowie - os. Wysokie 6 Kraków Małopolskie
104 III Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Olsztynie - Sybiraków 3 Olsztyn Warmińsko-mazurskie
105 III Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej - Łukasiewicza 11 Płock Mazowieckie
106 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP - Legionów 27 Gdynia Pomorskie
107 III Liceum Ogólnokształcące im. płk Dionizego Czachowskiego w Radomiu - Traugutta 44 Radom Mazowieckie
108 III Liceum Ogólnokształcące w Piotrkowie Trybunalskim - Armii Krajowej 17 Piotrków Trybunalski Łódzkie
109 III Liceum Ogólnokształcące w Zamościu - Kilińskiego 15 Zamość Lubelskie
110 III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w Suwałkach - Noniewicza 83 Suwałki Podlaskie
111 IV Liceum Ogólnokształcące - Czapliniecka 96 Bełchatów Łódzkie
112 IV Liceum Ogólnokształcące - Sienkiewicza 4 Elbląg Warmińsko-mazurskie
113 IV Liceum Ogólnokształcące - Piłsudskiego 56 Olsztyn Warmińsko-mazurskie
114 IV Liceum Ogólnokształcące - Saska 59 Warszawa Mazowieckie
115 IV Liceum Ogólnokształcące - Kosynierów Gdyńskich 8 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
116 IV Liceum Ogólnokształcące - Mostowa 7 Kędzierzyn-Koźle Opolskie
117 IV Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida - Zwierzyniecka 9A Białystok Podlaskie
118 IV Liceum Ogólnokształcące im. Dra Tytusa Chałubińskiego - Mariacka 25 Radom Mazowieckie
119 IV Liceum Ogólnokształcące im. E.Sczanieckiej w Łodzi - Pomorska 16 Łódź Łódzkie
120 IV Liceum Ogólnokształcące im. Fryderyka Chopina w Ostrowie Wielkopolskim - Wojska Polskiego 17 Ostrów Wielkopolski Wielkopolskie
121 IV Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Stanisława Żółkiewskiego w Siedlcach - Sokołowska 161B Siedlce Mazowieckie
122 IV LO im. B. Krzywoustego - Faustyna Piaska 5 Płock Mazowieckie
123 IX Liceum Ogólnokształcące - Ignacego Paderewskiego 24 Łódź Łódzkie
124 IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej - Hoża 88 Warszawa Mazowieckie
125 IX Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego - Żeromskiego 31 Gdynia Pomorskie
126 IX LO w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 6 im. Bohaterów Monte Cassino - Plac Mariacki 1 Szczecin Zachodniopomorskie
127 Katolickie Liceum Ogólnokształcące - Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 156 Łódź Łódzkie
128 Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II - Pl. Św. Andrzeja 2 Gdynia Pomorskie
129 Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. Franciszka z Asyżu - OO. Zbigniewa i Michała 1 Legnica Dolnośląskie
130 Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Św. Jadwigi Królowej - Św. Jadwigi Królowej 5 Sandomierz Świętokrzyskie
131 Katolickie Liceum Ogólnokształcące Przymierza Rodzin - Staszica 11 Garwolin Mazowieckie
132 Katolickie Liceum Ogólnokształcące SPSK im. kard. Stefana Wyszyńskiego - Sienkiewicza 60 Zawiercie Śląskie
133 L Liceum Ogólnokształcące z oddziałami integracyjnymi - Burdzińskiego 4 Warszawa Mazowieckie
134 LI Liceum Ogólnokształcące - Kadrowa 5/15 Warszawa Mazowieckie
135 Liceum Katolickie w ZS Katolickich - Tarnopolska 3 Zabrze Śląskie
136 Liceum Ogolnokształcące Zespołu Szkół im. Marii Skodowskiej-Curie - Grota Roweckiego 5 Działoszyn Łódzkie
137 Liceum Ogólnoksztacące - Wyczółkowskiego 10 Ryki Lubelskie
138 Liceum Ogólnokształcące - p.Sulwińskiego 31 Błaszki Łódzkie
139 Liceum Ogólnokształcące - Wiejska 2 Braniewo Warmińsko-mazurskie
140 Liceum Ogólnokształcące - 15 Pułku Piechoty "Wilków" 6 Dęblin Lubelskie
141 Liceum Ogólnokształcące - Kościuszki 10 Głowno Łódzkie
142 Liceum Ogólnokształcące - Księdza Popiełuszki 2 Gołdap Warmińsko-mazurskie
143 Liceum Ogólnokształcące - Waleriana Batki 20 Komarówka Podlaska Lubelskie
144 Liceum Ogólnokształcące - Os. Piastowskie 17 Nowa Ruda Dolnośląskie
145 Liceum Ogólnokształcące - Bolesława Prusa 13 Nałęczów Lubelskie
146 Liceum Ogólnokształcące - Żeromskiego 3 Opoczno Łódzkie
147 Liceum Ogólnokształcące - Bolesława Prusa 10 Węgorzewo Warmińsko-mazurskie
148 Liceum Ogólnokształcące - Warszawska 44 Wisznice Lubelskie
149 Liceum Ogólnokształcące - Mazowiecka 47 Zawidz Kościelny Mazowieckie
150 Liceum Ogólnokształcące - Szeroka 1/7 Złoczew Łódzkie
151 Liceum Ogólnokształcące - Żwirki i Wigury 17 Skawina Małopolskie
152 Liceum Ogólnokształcące Centrum Szkół Mundurowych w Łodzi - Klaretyńska 9 Łódź Łódzkie
153 Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza - Lipowa 23 Opole Lubelskie Lubelskie
154 Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Mrozach - Licealna 3 Mrozy Mazowieckie
155 Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Radzyminie - Konstytucji 3-go Maja 26 Radzymin Mazowieckie
156 Liceum Ogólnokształcące im. KEN w Przasnyszu - Świętego Stanisława Kostki 15 Przasnysz Mazowieckie
157 Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej - 1-go Maja 17 Dynów Podkarpackie
158 Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika - Jakuba Starszego 6 Iłża Mazowieckie
159 Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju - Tadeusza Kościuszki 41/43 Biłgoraj Lubelskie
160 Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Skargi - Piotra Skargi 2 Pułtusk Mazowieckie
161 Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego - Kacperskiej 6a Żyrardów Mazowieckie
162 Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Sobolewie - Kościuszki 19 Sobolew Mazowieckie
163 Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki - 3 Maja 15 Gostynin Mazowieckie
164 Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki - Mickiewicza 12 Ropczyce Podkarpackie
165 Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Religi w Gilowicach - Korfantego 38 Gilowice Śląskie
166 Liceum Ogólnokształcące im.Jana Kochanowskiego w Olecku - Kościuszki 29 Olecko Warmińsko-mazurskie
167 Liceum Ogólnokształcące im.Tadeusza Kościuszki - Ogrodowa 3 Krzeszowice Małopolskie
168 Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne nr 43 - Wóycickiego 1/3 Warszawa Mazowieckie
169 Liceum Ogólnokształcące nr I im. Jana III Sobieskiego w Oławie - Plac Zamkowy 10 Oława Dolnośląskie
170 Liceum Ogólnokształcące nr I im. K.I. Gałczyńskiego w Otwocku - Gen. Juliana Filipowicza 9 Otwock Mazowieckie
171 Liceum Ogólnokształcące nr I im.Jana Bażyńskiego w Ostródzie - Drwęcka 2 Ostróda Warmińsko-mazurskie
172 Liceum Ogólnokształcące nr II im. J.Chreptowicza - Jana Rosłońskiego 1 Ostrowiec Świętokrzyski Świętokrzyskie
173 Liceum Ogólnokształcące nr VII - Krucza 49 Wrocław Dolnośląskie
174 Liceum Ogólnokształcące nr XIII - Gen. Józefa Haukego-Bosaka 33-37 Wrocław Dolnośląskie
175 Liceum Ogólnokształcące w Bieczu - Tysiąclecia 2 Biecz Małopolskie
176 Liceum Ogólnokształcące w Dębem - Nasielska 7 Komornica Mazowieckie
177 Liceum Ogólnokształcące w Grójcu - Poświętne 17 Grójec Mazowieckie
178 Liceum Ogólnokształcące w Lipsku - Zwoleńska 12 Lipsko Mazowieckie
179 Liceum Ogólnokształcące w Pionkach - Aleje Lipowe 23 Pionki Mazowieckie
180 Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 - Kossaka 1a Opoczno Łódzkie
181 Liceum Ogólnokształcących im. Bolesława Prusa - Sienkiewicza 10 Skierniewice Łódzkie
182 LV Liceum Ogólnokształcące - Strykowska 10/18 Łódź Łódzkie
183 LXIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi - Urbanistów 3 Warszawa Mazowieckie
184 LXXIV Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Narwiku - Gładka 16 Warszawa Mazowieckie
185 LXXXIII Liceum Ogólnokształcące - Konopczyńskiego 4 Warszawa Mazowieckie
186 NOVA Centrum Edukacyjne Oddział Poznań - Półwiejska 20/7a Poznań Wielkopolskie
187 Nova Centrum Edukacyjne Sp. z.o.o - Długa 70/71 lok.5 Gdańsk Pomorskie
188 Noworudzka Szkoła Techniczna - Stara Droga 4 Nowa Ruda Dolnośląskie
189 Ogólnokształcące Liceum Jezuitów w Gdyni im. św. Stanisława Kostki - Tatrzańska 35 Gdynia Pomorskie
190 Policealna Szkoła Audiologii - Mokra 17 Kajetany Mazowieckie
191 Powiatowy Zespół nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych - Generała Józefa Bema 8 Oświęcim Małopolskie
192 Powiatowy Zespół nr 3 Szkół Technicznych i Ogólnoksztalcących im. por. Stefana Jasieńskiego - Stanisławy Leszczyńskiej 8 Oświęcim Małopolskie
193 Powiatowy Zespół Szkół - Parkowa Oborniki Śląskie Dolnośląskie
194 Powiatowy Zespół Szkół nr 1 - Wojska Polskiego 17 Trzebica Dolnośląskie
195 Powiatowy Zespół Szkół nr 11 w Kętach - Wyspiańskiego 2 Kęty Małopolskie
196 Powiatowy Zespół Szkół nr 2 - Żeromskiego 2 Trzebnica Dolnośląskie
197 Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Pszczynie - Szymanowskiego 12 Pszczyna Śląskie
198 Powiatowy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jerzego Siwińskiego w Legionowie - Targowa 73A Legionowo Mazowieckie
199 Powiatowy Zespół Szkół w Bieruniu - Granitowa 130 Bieruń Śląskie
200 Powiatowy Zespół Szkół w Lędzinach - Pokoju 4 Lędziny Śląskie
201 Prywatne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Prezentek w Krakowie - św. Jana 7 Kraków Małopolskie
202 Prywatne Liceum Sióstr Niepokalanek w Wałbrzychu - pl. M.Darowskiej 1 Wałbrzych Dolnośląskie
203 Prywatny Zespół Szkół EDUKATOR - Kownackiego 4 Oborniki Śląskie Dolnośląskie
204 Publiczne Katolickie Liceum Ogólnokształcące SPSK w Opolu - Plebiscytowa 5 Opole Opolskie
205 Publiczne Liceum Ogólnokształcące Językowo - Informatyczne - R. Strzałkowskiego 5/7 Poznań Wielkopolskie
206 Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi - S. Dubois 28 Opole Opolskie
207 Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej - Różyckiego 5 Łódź Łódzkie
208 Salezjański Zespół Szkół Publicznych - Kruczkowskiego 31 Zabrze Śląskie
209 Samorządowe Liceum Ogólnokształcące - M.C.Skłodowskiej 5 Opoczno Łódzkie
210 Samorządowe Liceum Ogólnokształcące - Wyszyńskiego 2 Głogów Małopolski Podkarpackie
211 Samorządowe Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida - Wojska Polskiego 9 Stalowa Wola Podkarpackie
212 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej - Wyścigowa 31 Lublin Lubelskie
213 Społeczne Językowe Liceum Ogólnokształcące im. A. Einsteina - Drobiarska 2 Opole Opolskie
214 Społeczne Liceum Ogólnokształcące TPZ - Leśmiana 1b Zgierz Łódzkie
215 Szkoła Delta - pl. Żołnierza Polskiego 5 Szczecin Zachodniopomorskie
216 Szkoła Mistrzostwa Sportowego SMS Junior Wrocław - Słubicka 29/33 Wrocław Dolnośląskie
217 Szkoła Policealna Gowork.pl - Żurawia 47 Warszawa Mazowieckie
218 Technikum - J.A. Komeńskiego 39 Elbląg Warmińsko-mazurskie
219 Technikum - Kilińskiego 8c Grodzisk Mazowiecki Mazowieckie
220 Technikum - Gdańska 25 Lubawa Warmińsko-mazurskie
221 Technikum - Konarskiego 23 Sejny Podlaskie
222 Technikum - Piłsudskiego 51 Sochaczew Mazowieckie
223 Technikum "LIDER" w Lublinie - Radziwiłłowska 5 Lublin Lubelskie
224 Technikum Ekonomiczne nr 3 - Sienkiewicza 22 Chełm Lubelskie
225 Technikum Ekonomiczno-Handlowe - Podwale 11 Lublin Lubelskie
226 Technikum Elektroniczne nr 1 - Kasprzaka 19/21 Warszawa Mazowieckie
227 Technikum Elektryczne - 1000-lecia Państwa Polskiego 14 Białystok Podlaskie
228 Technikum Elektryczno-Elektroniczne - Narutowicza 12 Radomsko Łódzkie
229 Technikum Energetyczno-Informatyczne - Długa 6 Lublin Lubelskie
230 Technikum Fototechniczne - Spokojna 13 Warszawa Mazowieckie
231 Technikum Hotelarskie w Międzyzdrojach - Leśna 17 Międzyzdroje Zachodniopomorskie
232 Technikum im. Stanisława Staszica w Białobrzegach - Żeromskiego 86 Białobrzegi Mazowieckie
233 Technikum im. Tadeusza Kościuszki - 3 Maja 25 Hajnówka Podlaskie
234 Technikum Informatyczne im. Macieja Płażyńskiego w Pucku - 1 Armii Wojska Polskiego 2a Puck Pomorskie
235 Technikum Informatyczne Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Łodzi z/s Zduńska Wola - Komisji Edukacji Narodowej 3/5 Zduńska Wola Łódzkie
236 Technikum Lotnicze ZDZ Katowice - Mickiewicza 3 Katowice Śląskie
237 Technikum Łączności - Al. Stanów Zjednoczonych 24 Warszawa Mazowieckie
238 Technikum Mechaniczne - Broniewskiego 14 Białystok Podlaskie
239 Technikum Mechaniczne - Magnoliowa 8 Lublin Lubelskie
240 Technikum Mechaniczno-Elektryczne - Tadeusza Kosciuszki 98 Biłgoraj Lubelskie
241 Technikum Mechatroniczne nr 1 - Wiśniowa 56 Warszawa Mazowieckie
242 Technikum nr 1 - Rybnicka 5 Żory Śląskie
243 Technikum nr 1 - Piłsudskiego 36 Biała Podlaska Lubelskie
244 Technikum nr 1 - 11 Listopada 20 Ostrołęka Mazowieckie
245 Technikum nr 1 - Szpitalna 10 Piaseczno Mazowieckie
246 Technikum nr 1 - Szkolna 1 Świdnik Lubelskie
247 Technikum nr 1 - Długa 89/91 Zgierz Łódzkie
248 Technikum nr 1 w Wyszkowie - I Armii Wojska Polskiego 89 Wyszków Mazowieckie
249 Technikum nr 15 im. Marii Skłodowskiej-Curie - Skwierzyńska 1-7 Wrocław Dolnośląskie
250 Technikum nr 2 - Sportowa 1 Ostróda Warmińsko-mazurskie
251 Technikum nr 2 - Sikorskiego 21 Suwałki Podlaskie
252 Technikum nr 2 - I Armii Wojska Polskiego 82 Wyszków Mazowieckie
253 Technikum Nr 2 w Zespole Szkół Elektronicznych - Łaska 61 Zduńska Wola Łódzkie
254 Technikum nr 24 w ZS nr 26 - Urbanistów 3 Warszawa Mazowieckie
255 Technikum nr 3 - Koszykowa 1 Ełk Warmińsko-mazurskie
256 Technikum nr 3 - Legionów 47 Tomaszów Mazowiecki Łódzkie
257 Technikum nr 5 - Szczebrzeska 102 Zamość Lubelskie
258 Technikum nr 5 - Przykoszarowa 22 Łomża Podlaskie
259 Technikum nr 5 w Krośnie - Rzeszowska 10 Krosno Podkarpackie
260 Technikum nr 6 - M.Kopernika 16 Łomża Podlaskie
261 Technikum nr 6 - Bałtycka 37a Olsztyn Warmińsko-mazurskie
262 Technikum nr 7 - Bałtycka 37 Olsztyn Warmińsko-mazurskie
263 Technikum nr 8 im. Jana Karskiego przy Zespole Szkół nr 42 - Dzieci Warszawy 42 Warszawa Mazowieckie
264 Technikum Nr. 3 im. Żołnierzy Armii Krajowej "Żywiciel" w Warszawie - Gen. Zajączka 7 Warszawa Mazowieckie
265 Technikum przy ZS nr3 w Tomaszowie Lubelskim - Gen. Józefa Hallera 5 Tomaszów Lubelski Lubelskie
266 Technikum TEB Edukacja Piotrków Trybunalski - Polna 13/13A Piotrków Trybunalski Łódzkie
267 Technikum Transportowe - al. Zwycięstwa 194 Gdynia Pomorskie
268 Technikum Transportowo-Komunikacyjne - Zemborzycka 82 Lublin Lubelskie
269 Technikum w Zespole Szkół nr 2 im. Jana Długosza - Traugutta 12 Wieluń Łódzkie
270 Technikum w Zespole Szkół nr 3 im. Mikołaja Kopernika - Sieradzka 54 Wieluń Łódzkie
271 Technikum w Zespole Szkół Samorządowych w Witnicy - Traugutta 1 Witnica Lubuskie
272 Technikum Zawodowe Centrum Kształcenia "Nauka" - Warsztatowa 6 Piła Wielkopolskie
273 Technikum Zawodowe Nr 2 - Chopina 6 Lubartów Lubelskie
274 Technikum Zawodowe w ZSP Żelechów - Piłsudskiego 45 Żelechów Mazowieckie
275 Technikum Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej – Curie w Działoszynie - Grota Roweckiego 5 Działoszyn Łódzkie
276 Technikum ZSI - Koszalińska 9 Słupsk Pomorskie
277 V Liceum Ogólnokształcące - Senatorska 32 Legnica Dolnośląskie
278 V Liceum Ogólnokształcące im Wspólnej Europy - Krasickiego 2 Olsztyn Warmińsko-mazurskie
279 V Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego w Białymstoku - Miodowa 5 Białystok Podlaskie
280 V Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego - Polanki 130 Gdańsk Pomorskie
281 V Liceum Ogólnokształcące w Krakowie - Studencka 12 Kraków Małopolskie
282 V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Romualda Traugutta w Radomiu - Traugutta 52a Radom Mazowieckie
283 V LO im. WŁ. Broniewskiego - Jankego 65 Katowice Śląskie
284 VI Liceum Ogólnokształcące - Warszawska 8 Białystok Podlaskie
285 VI Liceum Ogólnokształcące - Wiktorska 30/32 Warszawa Mazowieckie
286 VI Liceum Ogólnokształcące - Kopernika 34 Gdynia Pomorskie
287 VI Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Obrońców Helu - Głęboka 11 Gdańsk Pomorskie
288 VI Liceum Ogólnokształcące im. J. Lelewela - Podmiejska 21 Łódź Łódzkie
289 VII Liceum Ogólnokształcące - Wawelska 46 Warszawa Mazowieckie
290 VIII Liceum Ogólnokształcące - Piastowska 5 Białystok Podlaskie
291 VIII Liceum Ogólnokształcące - Słowicza 5 Lublin Lubelskie
292 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego - Grzegórzecka 24 Kraków Małopolskie
293 VIII Liceum Ogólnokształcące w Radomiu - Sobieskiego 12 Radom Mazowieckie
294 VIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi - Ks. J. Popiełuszki 8 Siedlce Mazowieckie
295 X Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi - Woronicza 8 Warszawa Mazowieckie
296 X Liceum Ogólnokształcące w Gdyni - Władysława IV 58 Gdynia Pomorskie
297 X Liceum Ogólnokształcące w Krakowie - Wróblewskiego 8 Kraków Małopolskie
298 XCIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zbigniewa Herberta - Fundamentowa 38/42 Warszawa Mazowieckie
299 XI Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej w Krakowie - os. Teatralne 33 Kraków Małopolskie
300 XI Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja - Królewska 19/21 Warszawa Mazowieckie
301 XII Liceum Ogólnokształcące - al. Racławickie 7 Lublin Lubelskie
302 XII Liceum Ogólnokształcące - Sienna 53 Warszawa Mazowieckie
303 XII Liceum Ogólnokształcące w Krakowie - os. Kolorowe 29 a Kraków Małopolskie
304 XIII Liceum Ogólnokształcące - Z.Pacanowskiej 4 Łódź Łódzkie
305 XIII Liceum Ogólnokształcące - Płk. Dąbka 207 Gdynia Pomorskie
306 XIII Liceum Ogólnokształcące w ZSO nr 7 w Szczecinie - Unisławy 26 Szczecin Zachodniopomorskie
307 XIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. płk. L. Lisa-Kuli - Oszmiańska 23/25 Warszawa Mazowieckie
308 XIV Liceum Ogólnokształcące - Nowowiejska 37A Warszawa Mazowieckie
309 XIV Liceum Ogólnokształcące - Wejherowska 55 Gdynia Pomorskie
310 XIV Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 9 w Białymstoku - Upalna 26 Białystok Podlaskie
311 XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego - Platynowa 1 Warszawa Mazowieckie
312 XLI Liceum Ogólnokształcące im. J.Lelewela - Kiwerska 3 Warszawa Mazowieckie
313 XLII Liceum Ogólnokształcące - Madalińskiego 22 Warszawa Mazowieckie
314 XLIV Liceum Ogólnokształcące im. Antoniego Dobiszewskiego - Dolna 6 Warszawa Mazowieckie
315 XLV Liceum Ogólnokształcące im. R. Traugutta - Miła 26 Warszawa Mazowieckie
316 XLVII Liceum Ogólnokształcące - Międzyborska 64/70 Warszawa Mazowieckie
317 XV Liceum Ogólnokształcące - Traktorowa 77 Łódź Łódzkie
318 XV Liceum Ogólnokształcące w Krakowie - al. Dygasińskiego 15 Kraków Małopolskie
319 XVI Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego w Krakowie - os. Willowe 35 Kraków Małopolskie
320 XVIII Liceum Ogólnokształcące - Przyjaźni 12 Lublin Lubelskie
321 XVIII Liceum Ogólnokształcące - Perla 11 Łódź Łódzkie
322 XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego - Smolna 30 Warszawa Mazowieckie
323 XVIII LO w ZS Technicznych i Ogólnokształcących nr 3 im. Edwarda Abramowskiego - Harcerzy Września 1939 r nr 2 Katowice Śląskie
324 XXI Liceum Ogólnokształcące Integracyjne w Bydgoszczy - Adama Grzymały-Siedleckiego 11 Bydgoszcz Kujawsko-pomorskie
325 XXIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej - Curie - Naddnieprzańska 2/4 Warszawa Mazowieckie
326 XXIII Liceum Ogólnokształcące im. Nauczycieli Tajnego Nauczania - J. Poniatowskiego 5 Lublin Lubelskie
327 XXIII LO im. ks. Prof. J.Tischnera - Piłsudskiego 159 Łódź Łódzkie
328 XXIV Liceum Ogólnokształcące - Obozowa 60 Warszawa Mazowieckie
329 XXIV Liceum Ogólnokształcące - Wodnika 57 Gdańsk Pomorskie
330 XXV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego - Podhalańska 2a Łódź Łódzkie
331 XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego - Polna 5 Warszawa Mazowieckie
332 XXVII LO w ZS nr 10 - Biedronki 13 Lublin Lubelskie
333 XXXI Liceum Ogólnokształcące - Kruczkowskiego 4 Łódź Łódzkie
334 Zabrzańskie Centrum Kształcenia Ogólnego i Zawodowego - Piłsudskiego 58 Zabrze Śląskie
335 Zakład Doskonalenia Zawodowego - Peowiaków 3 Zamość Lubelskie
336 Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 1 w ZSE - 1000-lecia Państwa Polskiego 14 Białystok Podlaskie
337 Zespól Szkół Ogólnokształcących nr 1 - Tańskiego 3 Mielec Podkarpackie
338 Zespół Szkół Zawodowych im. St. Wyspiańskiego w Bobowej - Grunwaldzka 10 Bobowa Małopolskie
339 Zespół Katolickich Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. bł. ks. Emila Szramka - Kobylińskiego 4 Katowice Śląskie
340 Zespół Szkół - Techników 18 Chełm Śląski Śląskie
341 Zespół Szkół - Sienkiewicza 7 Czarna Białostocka Podlaskie
342 Zespół Szkół - Lubelska 37 Sokołów Małopolski Podkarpackie
343 Zespół Szkół – Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej im. Mikołaja Kopernika w Rawie Mazowieckiej - Zwolińskiego 46 Rawa Mazowiecka Łódzkie
344 Zespół Szkół Agro-Technicznych im. Wincentego Witosa w Ropczycach - Adama Mickiewicza 13 Ropczyce Podkarpackie
345 Zespół Szkół Agrotechnicznych - Szczecińska 36 Słupsk Pomorskie
346 Zespół Szkół Akademickich - Szosa Kisielińska 18 Zielona Góra Lubuskie
347 Zespół Szkół Alternatywnych - Łużycka 8 Kłodzko Dolnośląskie
348 Zespół Szkół Architektoniczno-Budowlanych i Licealnych - Przyrynek 9 Warszawa Mazowieckie
349 Zespół Szkół Budowlano-Informatycznych im. Mikołaja Kopernika - Rybnicka 5 Żory Śląskie
350 Zespół Szkół Budowlanych - Technikum nr 4 - Górnośląska 2 Żary Lubuskie
351 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Golądkowie - Golądkowo 41G Golądkowo Mazowieckie
352 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wł.St.Reymonta - Oleksiaka Wichury 3 Sokołów Podlaski Mazowieckie
353 Zespół Szkół Chemicznych w Bydgoszczy - Łukasiewicza 3 Bydgoszcz Kujawsko-pomorskie
354 Zespół Szkół Chłodniczych i Elektronicznych w Gdyni - Sambora 48 Gdynia Pomorskie
355 Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych - Plac Londzina 3 Cieszyn Śląskie
356 Zespół Szkół Ekonomicznych - pl. Słowiański 5 Legnica Dolnośląskie
357 Zespół Szkół Ekonomicznych - Hoffmanowej 13 Rzeszów Podkarpackie
358 Zespół Szkół Ekonomicznych - Sobieskiego 6 Starogard Gdański Pomorskie
359 Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących - gen J. Bema 50 Elbląg Warmińsko-mazurskie
360 Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 - Mikołaja Kopernika 16 Łomża Podlaskie
361 Zespół Szkół Ekonomicznych i Technicznych - Partyzantów 24 Słupsk Pomorskie
362 Zespół Szkół Ekonomicznych im. bł. Ks. Romana Sitki w Mielcu - Warszawska 1 Mielec Podkarpackie
363 Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II - Plac Wolności 1/2 Złotów Wielkopolskie
364 Zespół Szkół Ekonomicznych im. M. Dąbrowskiej - 3 Maja 40/42 Międzyrzec Podlaski Lubelskie
365 Zespół Szkół Ekonomicznych im. Wincentego Stysia w Świdnicy - Księżnej Agnieszki 2 Świdnica Dolnośląskie
366 Zespół Szkół Ekonomicznych w Pile - Sikorskiego 18a Piła Wielkopolskie
367 Zespół Szkół Ekonomicznych w Żarach - Jana Długosza 23 Żary Lubuskie
368 Zespół Szkół Elektroniczno - Telekomunikacyjnych - Kilińskiego 4 Leszno Wielkopolskie
369 Zespół Szkół Elektronicznych - Tyrankiewiczów 2 Bolesławiec Dolnośląskie
370 Zespół Szkół Elektronicznych - Hetmańska 120 Rzeszów Podkarpackie
371 Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych - Jagiellońska 13 Sosnowiec Śląskie
372 Zespół Szkół Elektronicznych im. Boh. Westerplatte w Radomiu - Sadkowska 19 Radom Mazowieckie
373 Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych - Fryderyka Skarbka 4 Legnica Dolnośląskie
374 Zespół Szkół Elektrycznych - Kościuszki 39-41 Opole Opolskie
375 Zespół Szkół Elektrycznych nr 1 w Krakowie - Kamieńskiego 49 Kraków Małopolskie
376 Zespół Szkół Elektrycznych w Gorzowie Wielkopolskim - Dąbrowskiego 33 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
377 Zespół Szkół Energetycznych w Krakowie - Loretańska 16 Kraków Małopolskie
378 Zespół Szkół Energetycznych; XIII LO - M. Reja 25 Gdańsk Pomorskie
379 Zespół Szkół Handlowych - Kościuszki 18/20 Sopot Pomorskie
380 Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego w Bielawie - Stefana Żeromskiego 41 Bielawa Dolnośląskie
381 Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego w Zielonej Górze - Botaniczna 66 Zielona Góra Lubuskie
382 Zespół Szkół i Placówek Oświatowych im. Emila Godlewskiego w Nysie - Rodziewiczówny 1 Nysa Opolskie
383 Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Skale - Ks.Stanisława Połetka 30 Skała Małopolskie
384 Zespół Szkół im ks. Stanisława Staszica - Kopernika 1 Tarnobrzeg Podkarpackie
385 Zespół Szkół im. Bohaterów Narwiku - Gładka 16 Warszawa Mazowieckie
386 Zespół Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku w Iławie - Kopernika 8a Iława Warmińsko-mazurskie
387 Zespół Szkół im. Bolesława Podedwornego w Niećkowie - Niećkowo 63 Niećkowo Podlaskie
388 Zespół Szkół im. C. K. Norwida w Nowym Mieście Lubawskim - 3 Maja 24 Nowe Miasto Lubawskie Warmińsko-mazurskie
389 Zespół Szkół im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego - Obornicka 1 Bolechowo Wielkopolskie
390 Zespół Szkół im. gen. Tadeusza Kutrzeby - ks.Szymańskiego 5 Oborniki Wielkopolskie
391 Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego - II Armii Wojska Polskiego 1 Rogoźno Wielkopolskie
392 Zespół Szkół im. Hugona Kołłątaja w Jordanowie - Kolejowa 9 Jordanów Małopolskie
393 Zespół Szkół im. inż. S. Wysockiego - Szczęśliwicka 56 Warszawa Mazowieckie
394 Zespół Szkół im. J. i W. Zamoyskich - Szamotulska 24 Rokietnica Wielkopolskie
395 Zespół Szkół im. J. i W. Zamoyskich w Rokietnicy - Szamotulska 24 Poznań Wielkopolskie
396 Zespół Szkół im. J. Śniadeckiego - Parkowa 6 Pionki Mazowieckie
397 Zespół Szkół im. Jana Wyżykowskiego w Głogowie - Wita Stwosza 3a Głogów Dolnośląskie
398 Zespół Szkół im. Kazimierza Jagiellończyka - Bogdanowicza 9 Łęczna Lubelskie
399 Zespół Szkół im. Konstytucji 3 Maja - Mierosławskiego 10 Iława Warmińsko-mazurskie
400 Zespół Szkół im. Korpusu Ochrony Pogranicza w Szydłowcu - Kościuszki 39 Szydłowiec Mazowieckie
401 Zespół Szkół im. Ks. Dra Jana Zwierza - Mickiewicza 14 Ropczyce Podkarpackie
402 Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej - Kutnowska 30 Płock Mazowieckie
403 Zespół Szkół im. Macieja Rataja w Reszlu - Łukasińskiego 3 Reszel Warmińsko-mazurskie
404 Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie - Kowalska 5 Gostynin Mazowieckie
405 Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika - Bychawska 4 Bełżyce Lubelskie
406 Zespół Szkół im. Por. Józefa Sarny w Gorzycach - Żwirki i Wigury 2 Gorzyce Podkarpackie
407 Zespół Szkół im. Prezydenta I.Mościckiego - Inżynierska 1 Zielonka Mazowieckie
408 Zespół Szkół im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego (Technikum) - Aleja XX-lecia 12 Teresin Mazowieckie
409 Zespół Szkół im. St. Staszica - Stanisława Staszica 1 Gąbin Mazowieckie
410 Zespół Szkół im. Stanisława Staszica - Macieja Rataja 29 Zawiercie Śląskie
411 Zespół Szkół im. Św. Stanisława Kostki - Ks. Michała Słowikowskiego 6 Lublin Lubelskie
412 Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki - Trzebnicka 4 Milicz Dolnośląskie
413 Zespół Szkół im. Z. Chmielewskiego - Spółdzielcza 17 Nałęczów Lubelskie
414 Zespół Szkół im. Żołnierzy Armii Krajowej w Makowie Mazowieckim - Duńskiego Czerwonego Krzyża 7 Maków Mazowiecki Mazowieckie
415 Zespół Szkół Licealno-Technicznych w Kluczborku - Sienkiewicza 20 Kluczbork Opolskie
416 Zespół Szkół Licealnych - 11-go Listopada 7 Morąg Warmińsko-mazurskie
417 Zespół Szkół Licealnych - Kopernika 4 Ustrzyki Dolne Podkarpackie
418 Zespół Szkół Licealnych im. Bolesława Chrobrego - M. Curie-Skłodowskiej 6 Leżajsk Podkarpackie
419 Zespół Szkół Licealnych w Słubicach - Bohaterów Warszawy 3 Słubice Lubuskie
420 Zespół Szkół Łączności - Przełajowa 4 Poznań Wielkopolskie
421 Zespół Szkół Łączności w Krakowie - Monte Cassino 31 Kraków Małopolskie
422 Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych - Szujskiego 13 Tarnów Małopolskie
423 Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych im. Tadeusza Kościuszki - Kościuszki 23 Rybnik Śląskie
424 Zespół Szkół Mechanicznych - Jagiellońska 32 Kielce Świętokrzyskie
425 Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu - Św. Józefa 26 Toruń Kujawsko-pomorskie
426 Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 - Św. Trójcy 37 Bydgoszcz Kujawsko-pomorskie
427 Zespół Szkół Mechanicznych w Gorzowie Wielkopolskim - Dąbrowskiego 32 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
428 Zespół Szkół Medycznych w Bydgoszczy - Swarzewska 10 Bydgoszcz Kujawsko-pomorskie
429 Zespół Szkół Morskich w Świnoujściu - Sołtana 2 Świnoujście Zachodniopomorskie
430 Zespół Szkół Muzycznych im. Feliksa Nowowiejskiego w Szczecinie - Staromłyńska 13 Szczecin Zachodniopomorskie
431 Zespół Szkół nr 1 - Sienkiewicza 16 Biała Piska Warmińsko-mazurskie
432 Zespół Szkół nr 1 - 3 Maja 3 Nowy Dwór Gdański Pomorskie
433 Zespół Szkół Nr 1 im. H. Sienkiewicza - Kościuszki 10 Łuków Lubelskie
434 Zespół Szkół Nr 1 im. Ignacego Łukasiewicza w Gorlicach - Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego 18 Gorlice Małopolskie
435 Zespół Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego - Budowlana 4 Mińsk Mazowiecki Mazowieckie
436 Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich - os. Mielżyńskiego 5a Swarzędz Wielkopolskie
437 Zespół Szkół Nr 1 im. prof. Bolesława Krupińskiego - Kościuszki 9 Lubin Dolnośląskie
438 Zespół Szkół nr 1 im. prof. R.A. Cebertowicza - Kopernika 24/26 Głowno Łódzkie
439 Zespół Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica w Kutnie - Oporowska 7 Kutno Łódzkie
440 Zespół Szkół nr 1 w Andrychowie - Starowiejska 22 a Andrychów Małopolskie
441 Zespół Szkół nr 1 w Międzychodzie - Gwardii Ludowej 6a Międzychód Wielkopolskie
442 Zespół Szkół Nr 1 w Sokołowie Podlaskim - Marii Skłodowskiej-Curie 24 Sokołów Podlaski Mazowieckie
443 Zespół Szkół Nr 117 - Bema 76 Warszawa Mazowieckie
444 Zespół Szkół nr 12 w Gorzowie Wielkopolskim - Śląska 20 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
445 Zespół Szkół nr 15 im Władysława IV - Jagiellońska 38 Warszawa Mazowieckie
446 Zespół Szkół nr 18 - Żeromskiego 81 Warszawa Mazowieckie
447 Zespół Szkół nr 2 - Aleja Wyzwolenia 34 Wałbrzych Dolnośląskie
448 Zespół Szkół nr 2 - Warszawska 54 Nowy Dwór Gdański Pomorskie
449 Zespół Szkół nr 2 im. Adama Mickiewicza w Chełmnie - Szkolna 14 Chełmno Kujawsko-pomorskie
450 Zespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Puławach - Jaworowa 1 Puławy Lubelskie
451 Zespół Szkół nr 2 w Pabianicach - Św. Jana 27 Pabianice Łódzkie
452 Zespół Szkół nr 2 w Stargardzie Szczecińskim - Osiedle Zachód B15a Stargard Szczeciński Zachodniopomorskie
453 Zespół Szkół nr 28 - Gen. Zajączka 7 Warszawa Mazowieckie
454 Zespół Szkół nr 3 - Słowackiego 7 Kraśnik Lubelskie
455 Zespół Szkół Nr 3 - Kościuszki 25 Wiskitki Mazowieckie
456 Zespół Szkół Nr 3 im. Legionistów Miasta Pabianic - Gdańska 5 Pabianice Łódzkie
457 Zespół Szkół nr 3 im. prof. Oskara Langego w Szczecinie - Gen. J. Sowińskiego 1 Szczecin Zachodniopomorskie
458 Zespół Szkół Nr 3 im. Władysława Grabskiego w Kutnie - Kościuszki 24 Kutno Łódzkie
459 Zespół Szkół nr 3 im. Władysława Stanisława Reymonta w Łukowie - Międzyrzecka 70 Łuków Lubelskie
460 Zespół Szkół nr 4 - al. Bielska 100 Tychy Śląskie
461 Zespół Szkół Nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Dębicy - Strumskiego 1 Dębica Podkarpackie
462 Zespół Szkół nr 40 - Objazdowa 3 Warszawa Mazowieckie
463 Zespół Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego - Harcerska 12 Jastrzębie-Zdrój Śląskie
464 Zespół Szkół nr 9 w Bydgoszczy - Cicha 59 Bydgoszcz Kujawsko-pomorskie
465 Zespół Szkół nr. 2 im. Józefa Bema - Wójtowska 3 Milanówek Mazowieckie
466 Zespół Szkół Nr1 we Wrocławiu - Słubicka 29-33 Wrocław Dolnośląskie
467 Zespół Szkół nr3 - Sandomierska 2 Ostrowiec Świętokrzyski Świętokrzyskie
468 Zespół Szkół Ogólnokształcących - Staszica 5 Stalowa Wola Podkarpackie
469 Zespół Szkół Ogólnokształcących - S. Dubois 28 Opole Opolskie
470 Zespół Szkół Ogólnokształcących - Pocztowa 2 Elbląg Warmińsko-mazurskie
471 Zespół Szkół Ogólnokształcących - Jana III Sobieskiego 2 Nysa Opolskie
472 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku - Chopina 10 Lubsko Lubuskie
473 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych - al. Jana Pawła II 25 Jelenia Góra Dolnośląskie
474 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Czeladzi - Grodziecka 29 Czeladź Śląskie
475 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Miastku - Młodzieżowa 3 Miastko Pomorskie
476 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych - Kolejowa 16 Gryfów Śląski Dolnośląskie
477 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu - Komuny Paryskiej 6 Bolesławiec Dolnośląskie
478 Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Henryka Sienkiewicza w Szydłowcu - Zamkowa 1 Szydłowiec Mazowieckie
479 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 - Gimnazjalna 2 Prudnik Opolskie
480 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Jana Długosza - Jana Długosza 5 Nowy Sącz Małopolskie
481 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu - Bukowska 16 Poznań Wielkopolskie
482 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Gorzowie Wielkopolskim - Puszkina 31 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
483 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 - Mickiewicza 16 Tarnów Małopolskie
484 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 - Kopernika 16A Szczecin Zachodniopomorskie
485 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 Sportowe Liceum Ogólnokształcące - Słoneczna 2 Kwidzyn Pomorskie
486 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Gorzowie Wielkopolskim - Przemysłowa 22 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
487 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Opolu - K. Pułaskiego 3 Opole Opolskie
488 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Toruniu - Kosynierów Kościuszkowskich 6 Toruń Kujawsko-pomorskie
489 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 - Orląt Śląskich 25 Gliwice Śląskie
490 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 - Tarasa Szewczenki 10 Legnica Dolnośląskie
491 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Toruniu - Warszawska 1/5 Toruń Kujawsko-pomorskie
492 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Zabrzu - Piłsudskiego 29 Zabrze Śląskie
493 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5; IV LO - Na Zaspę 31a Gdańsk Pomorskie
494 Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bystrzycy Kłodzkiej - ST.Sempołowskiej 13 Bystrzyca Kłodzka Dolnośląskie
495 Zespół Szkół Ogólnokształcących w Jaworznie - Towarowa 61 Jaworzno Śląskie
496 Zespół Szkół Ogólnokształcących w Wolsztynie - Poniatowskiego 7 Wolsztyn Wielkopolskie
497 Zespół Szkół Plastycznych im. Jacka Malczewskiego w Częstochowie - Pułaskiego 15 Częstochowa Śląskie
498 Zespół Szkół Plastycznych im. Józefa Brandta w Radomiu - Grzecznarowskiego 13 Radom Mazowieckie
499 Zespół Szkół Politechnicznych "ENERGETYK" - Al. Wyzwolenia 5 Wałbrzych Dolnośląskie
500 Zespół Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino - Wojska Polskiego 1 Września Wielkopolskie
501 Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie - Plac Jana z Głogowa 7 Głogów Dolnośląskie
502 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 - Broniewskiego 16 Piotrków Trybunalski Łódzkie
503 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Adama Mickiewicza - Władysława Łokietka 2 Lubań Dolnośląskie
504 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Dezyderego Chłapowskiego w Witkowie - Warszawska 29 Witkowo Wielkopolskie
505 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II - Sikorskiego 15 Radzyń Podlaski Lubelskie
506 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II - Nadbrzeżna 3 Krynica-Zdrój Małopolskie
507 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego w Czarnkowie - Chodzieska 29 Czarnków Wielkopolskie
508 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Marii Skłodowskiej - Curie - Wojska Polskiego 67/69 Oleśnica Dolnośląskie
509 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Białobrzegach - Żeromskiego 86 Białobrzegi Mazowieckie
510 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Władysława Reymonta w Bierutowie - Plac Kościelny 2 Bierutów Dolnośląskie
511 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 - Szczecińska 60 Słupsk Pomorskie
512 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 1 im. Hipolita Cegielskiego w Pile - Ceglana 4 Piła Wielkopolskie
513 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 CKU im. Bohaterów Westerplatte - Kościuszki 53 Garwolin Mazowieckie
514 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. prof. Wacława Żenczykowskiego - Bohaterów Getta 6 Kłodzko Dolnośląskie
515 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Barlinku - Szosowa 2 Barlinek Zachodniopomorskie
516 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Końskich - Staszica 5 Końskie Świętokrzyskie
517 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim - Św. Antoniego 29 Tomaszów Mazowiecki Łódzkie
518 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 19 - Żeromskiego 115 Łódź Łódzkie
519 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 - Rzemieślnicza 6 Kalisz Wielkopolskie
520 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 - Aleja Legionów 4 Kielce Świętokrzyskie
521 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 - Dmowskiego 38 Piotrków Trybunalski Łódzkie
522 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 Centrum Kształcenia Ustawicznego - Byczyńska 7 Kluczbork Opolskie
523 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 CKP w Garwolinie - II Armii Wojska Polskiego 20 Garwolin Mazowieckie
524 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Hetmana Stefana Czarnieckiego - Koniecpolska 40 Włoszczowa Świętokrzyskie
525 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego im. Tadeusza Kościuszki w Łowiczu - Blich 10 Łowicz Łódzkie
526 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Barlinku - Jeziorna 8 Barlinek Zachodniopomorskie
527 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jaworznie - Inwalidów Wojennych 16 Jaworzno Śląskie
528 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Oławie, Technikum Nr 2 - 3 Maja 18e Oława Dolnośląskie
529 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 - Dworcowa 5 Wejherowo Pomorskie
530 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Armii Krajowej - Zamoyskiego 62 Zamość Lubelskie
531 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Tarnobrzegu - Św. Barbary 1B Tarnobrzeg Podkarpackie
532 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 im. Jadwigi Markowej - Planty Kowalskiego 3 Ruda Śląska Śląskie
533 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Krośnie - Rzeszowska 10 Krosno Podkarpackie
534 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 9 im. KEN w Łodzi - al. Politechniki 38 Łódź Łódzkie
535 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Czarnem - Leśna 2 Czarne Pomorskie
536 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Drezdenku - Konopnickiej 2 Drezdenko Lubuskie
537 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Iłowej - Pałacowa 1 Iłowa Lubuskie
538 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Koźminie Wielkopolskim - Zamkowa 1 Koźmin Wielkopolski Wielkopolskie
539 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Międzyborzu - Wrocławska 2 Międzybórz Dolnośląskie
540 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Niemcach - Różana 8 Niemce Lubelskie
541 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sycowie - Daszyńskiego 42 Syców Dolnośląskie
542 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żaganiu - Gimnazjalna 13 Żagań Lubuskie
543 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żółkiewce - Zaburze 46 Żółkiewka Lubelskie
544 Zespół Szkół Powiatowych w Baranowie - ul. Niepodległości 27 Baranowo Mazowieckie
545 Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego - Krakowska 20 Grodków Opolskie
546 Zespół Szkół Rolniczych CKP w Białymstoku - ks. St. Suchowolca 26 Białystok Podlaskie
547 Zespół Szkół Rolniczych i Technicznych w Powodowie - Powodowo Wolsztyn Wielkopolskie
548 Zespół Szkół Rolniczych im. W.St. Reymonta - Długa 130 Czartajew Podlaskie
549 Zespół Szkół Rolniczych im. Wincentego Witosa w Zarzeczu - Zarzecze 1 Zarzecze Podkarpackie
550 Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych im.Stanisława Wyspiańskiego w Jeleniej Górze - Cieplicka 34 Jelenia Góra Dolnośląskie
551 Zespół Szkół Salezjańskich w Krakowie - os. Piastów 34 Kraków Małopolskie
552 Zespół Szkół Samochodowych im. Tadeusza Kościuszki we Włocławku - Leśna 1a Włocławek Kujawsko-pomorskie
553 Zespół Szkół Sportowych i  Ogólnokształcących im. Janusza Kusocińskiego, XII LO - Subisława 22 Gdańsk Pomorskie
554 Zespół Szkół Techniczno - Usługowych w Trzebini - Gwarków 3 Trzebinia Małopolskie
555 Zespół Szkół Techniczno-Elektronicznych - Częstochowska 99-105 Kalisz Wielkopolskie
556 Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych - Rycerska 2 Elbląg Warmińsko-mazurskie
557 Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych - Chorzowska 5 Gliwice Śląskie
558 Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego - al. Politechniki 37 Łódź Łódzkie
559 Zespół Szkół Techniczno-Zawodowych im. inż. Czesława Nowaka w Radzyminie - Al. Jana Pawła II 18 Radzymin Mazowieckie
560 Zespół Szkół Technicznych - Parkowa 1 Tczew Pomorskie
561 Zespół Szkół Technicznych - Pszowska 92 Wodzisław Śląski Śląskie
562 Zespół Szkół Technicznych - Graniczna 2 Chełm Lubelskie
563 Zespół Szkół Technicznych - Jana Pawła II 126/130 Częstochowa Śląskie
564 Zespół Szkół Technicznych - Staszica 30 Jasło Podkarpackie
565 Zespół Szkół Technicznych - Rybnicka 44 Mikołów Śląskie
566 Zespół Szkół Technicznych - Kościuszki 5 Rybnik Śląskie
567 Zespół Szkół Technicznych i Licealnych - Pomorska 7 Żagań Lubuskie
568 Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących - Warszawska 35 Gliwice Śląskie
569 Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących - Frycza-Modrzewskiego 5 Bytom Śląskie
570 Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Jana Pawła II - Z. Augusta 8 Limanowa Małopolskie
571 Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. K. Gzowskiego - J. Hallera 6 Opole Opolskie
572 Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Żeromskiego - al. Niepodległości 16/18 Częstochowa Śląskie
573 Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 1 im. Wojciecha Korfantego - Sportowa 23 Chorzów Śląskie
574 Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Gorzowie Wielkopolskim - Czereśniowa 4e Gorzów Wielkopolski Lubuskie
575 Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu - Św. Ducha 1 Jarosław Podkarpackie
576 Zespół Szkół Technicznych Im. Bohaterów Września 1939 r. w Kolbuszowej - Janka Bytnara 2 Kolbuszowa Podkarpackie
577 Zespół Szkół Technicznych im. E. Kwiatkowskiego - Matuszczaka 7 Rzeszów Podkarpackie
578 Zespół Szkół Technicznych im. gen. prof. Sylwestra Kaliskiego - Milewskiego 3B Turek Wielkopolskie
579 Zespół Szkół Technicznych im. Marii Skłodowskiej-Curie - Wojska Polskiego 7 Puławy Lubelskie
580 Zespół Szkół Technicznych w Lipnie - Okrzei 3 Lipno Kujawsko-pomorskie
581 Zespół Szkół Technicznych w Mielcu - Kazimierza Jagiellończyka 3 Mielec Podkarpackie
582 Zespół Szkół Technicznych w Słupsku - Szymanowskiego 5 Słupsk Pomorskie
583 Zespół Szkół Technicznych w Ustroniu - 3 Maja 15 Ustroń Śląskie
584 Zespół Szkół w Głuchołazach - Kolonia Kaszubska 2 Głuchołazy Opolskie
585 Zespół Szkół w Rabce - Zdroju - Kościuszki 9 Rabka Zdrój Małopolskie
586 Zespół Szkół w Sieniawie - Rynek 4 Sieniawa Podkarpackie
587 Zespół Szkół w Sokółce LO im. Mikołaja Kopernika - Mickiewicza 11 Sokółka Podlaskie
588 Zespół Szkół w Strzegomiu - Krótka 6 Strzegom Dolnośląskie
589 Zespół Szkół Zawodowych - Wrocławska 17 Ząbkowice Śląskie Dolnośląskie
590 Zespół Szkół Zawodowych - Grunwaldzka 49 Kurzętnik Warmińsko-mazurskie
591 Zespół Szkół Zawodowych CKU w Ornecie - 1-go Maja 20 Orneta Warmińsko-mazurskie
592 Zespół Szkół Zawodowych i Licealnych nr 1 - Szczęśliwicka 56 Warszawa Mazowieckie
593 Zespół Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego - Al. Tysiąclecia 12 Pułtusk Mazowieckie
594 Zespół Szkół Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dynowie - Polna 3 Dynów Podkarpackie
595 Zespół Szkół Zawodowych im. Stefana Bobrowskiego w Rawiczu - Gen. J. Hallera 12 Rawicz Wielkopolskie
596 Zespół Szkół Zawodowych im. św. Jadwigi Królowej - Kazimierza Wielkiego 11 Biecz Małopolskie
597 Zespół Szkół Zawodowych nr 1 - Górska 39 Nowy Dwór Mazowiecki Mazowieckie
598 Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 - Żytnia 5 Ryki Lubelskie
599 Zespół Szkół Zawodowych nr 1 i II Liceum Ogólnokształcące - Modrzewskiego 24 Włodawa Lubelskie
600 Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie - Reymonta 4b Bychawa Lubelskie
601 Zespół Szkół Zawodowych nr 2 im. Powstańców Warszawy - Gen. K. Sosnkowskiego 43 Mińsk Mazowiecki Mazowieckie
602 Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 im.5 Pułku Ułanów Zasławskich w Ostrołęce - Batalionu Czwartaków 4 Ostrołęka Mazowieckie
603 Zespół Szkół Zawodowych nr 6 im.Joachima Lelewela - Działyńskich 4/5 Poznań Wielkopolskie
604 Zespół Szkół Zawodowych Nr3 - Działkowa 10 Skierniewice Łódzkie
605 Zespół Szkół Zawodowych w Brodnicy - Mazurska 28 Brodnica Kujawsko-pomorskie
606 Zespół Szkół Zawodowych w Brzegu Dolnym - 1-go Maja 1a Brzeg Dolny Dolnośląskie
607 ZS Centrum Kształcenia Rolniczego - Studzieniec Studzieniec Mazowieckie
608 ZS im. Jadwigi Grodzkiej - Al. JP II 1 Łęczyca Łódzkie
609 ZS Nr 4 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego - Szczęśliwicka 46 Warszawa Mazowieckie
610 ZS nr 6 - Piłsudskiego 10 Tychy Śląskie
611 ZS nr10 im. S.Staszica - Perzyńskiego 10 Warszawa Mazowieckie
612 ZS Ogólnokształcących nr 1 I LO - Kasprowicza 11 Racibórz Śląskie
613 ZS Ponadgimnazjalnych - Mazowiecka 25 Przasnysz Mazowieckie
614 ZS Ponadgimnazjalnych COGITO Technikum NR 1 im. Z.Herberta - Matejki 5 Siemianowice Śląskie Śląskie
615 ZS Ponadgimnazjalnych im. AK Obwodu "Głuszec" - Piotra Skargi 12 Grójec Mazowieckie
616 ZS Rolniczych - Parkowa Wola Osowińska Lubelskie
617 ZS Technicznych i Ogólnokształcących z oddz. Integracyjnymi im. S.Staszica - Sienkiewicza 57 Białystok Podlaskie
618 ZSO nr 2 im. G.Morcinka - Jankowskiego 22 Ruda Śląska Śląskie
619 ZSP im. Wincentego Witosa - Czerska 1 Jasieniec Mazowieckie