Rejestracja użytkownika
Powtórz hasło:
Typ użytkownika:
Uwaga:
1. Uczestnicy kursu będący uczniami i nauczycielami szkół ponadgimnazjalnych - , którzy chcą aby punkty uzyskane przez nich z tytułu realizacji kursu, zostały zaliczone na konto ich szkoły w rankingu IT Szkoła. wypełniają pierwszą cześć panelu rejestracyjnego, wybierając odpowiednio pole uczeń lub nauczyciel oraz drugą część panelu rejestracyjnego, dotyczącą wyboru szkoły ponadgminazjalnej.
2. Inni uczestnicy kursu (w tym uczniowie i nauczyciele szkół ponadgimnazjalnych, którzy nie chcą aby punkty uzyskane w wyniku realizacji kursu zostały zaliczone na konto ich szkoły) wypełniają wyłącznie pola w pierwszej części panelu rejestracyjnego, ze statusem INNI.

Po wysłaniu formularza rejestracyjnego należy aktywować konto, poprzez odwiedzenie linku aktywacyjnego wysłanego na adres email podany podczas rejestracji.
Dane szkoły
Szkoły zgłoszone do programu zostały oznaczone symbolem "[#]" przed nazwą szkoły, jak również wyświetlane są jako pierwsze na liście szkół z danego miasta.
Województwo:
Miejscowość:
Szkoła:
Weryfikacja
Przepisz kod z obrazka:
Obrazek nieczytelny?
zmień tekst

Prosimy o poprawne wypełnianie formularza rejestracyjnego. Dane wpisane w formularzu są wykorzystywane przy wystawianiu auto certyfikatu potwierdzającego realizację kursów.

Rejestracja na portalu IT Szkoła jest równoznaczna z wyrażeniem zgody na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych w celu założenia konta oraz umożliwienia aktywnego uczestnictwa w Programie. Informujemy, że każdy użytkownik ma prawo wglądu do swoich danych, ich poprawiania oraz zażądania ich usunięcia. W tym celu należy skontaktować się z administratorem na adres e-mail: kontakt@it-szkola.edu.pl

Podanie danych jest dobrowolne, ale brak zgody uniemożliwia przystąpienie do programu i możliwość korzystania z jego zasobów. Dane osobowe podane podczas rejestracji będą wykorzystywane wyłącznie do celów związanych z obsługą uczestnictwa w programie: obsługą konta użytkownika, informowaniem o działaniach Programu oraz akcjach marketingowych realizowanych przez portal IT Szkoła oraz jego Partnerów, realizowaniem badań statystycznych.