Wszechnica informatyczna – wykłady online

Zapraszamy do udziału w wykładach realizowanych na żywo w formule telekonferencji. Ta interaktywna forma zajęć umożliwia kontakt słuchaczy z prowadzącym w czasie rzeczywistym, zadawanie pytań oraz dyskusję z udziałem wszystkich uczestników wykładu.

ZASADY UDZIAŁU:

W wykładzie, który odbywa się na żywo można wziąć udział zdalnie korzystając z połączenia za pośrednictwem środowiska LYNC (instrukcja konfiguracji komputera).

Do zalogowania się do tzw. wirtualnej sali wykładowej potrzebny będzie login i hasło, które zostaną utworzone po zgłoszeniu chęci udziału w wybranym wykładzie.

W przypadku korzystania z tej formy zajęć przez szkoły rekomendujemy skonfigurowanie jednego komputera z projektorem w sali lekcyjnej tak, aby cała grupa/klasa mogła śledzić przebieg wykładu wraz z nauczycielem.

Poniżej proponujemy terminy wykładów w ramach cyklu Akademia programowania i baz danych. W przypadku grup powyżej 50 os. możliwe jest również zaplanowanie dodatkowych terminów wykładów dostosowanych do harmonogramu zajęć uczniów. W tym celu prosimy o kontakt z biurem projektu.

Harmonogram wykładów:

Lp. Prowadzący Temat Termin Zapisy
1 mgr inż. Andrzej Ptasznik Świat w tabelach czyli podstawy relacyjnego modelu danych wtorek – 27.02.2018, godz. 10:00-11:45 Zgłoszenie należy przesłać mailem na adres: kontakt@it-szkola.edu.pl
2 mgr inż. Andrzej Ptasznik Kto pyta nie błądzi - podstawy zapytań w języku SQL wtorek – 27.02.2018, godz. 12:00-13:45 Zgłoszenie należy przesłać mailem na adres: kontakt@it-szkola.edu.pl
3 mgr inż. Andrzej Ptasznik Jak poskromić węża … czyli podstawy języka Python Termin 1: poniedziałek – 20.11.2017, godz. 10:00-11:30 Zrealizowany
4 mgr inż. Andrzej Ptasznik Jak poskromić węża … czyli podstawy języka Python Termin 1: poniedziałek – 16.10.2017, godz. 10:00-11:30

Termin 2: wtorek – 17.10.2017, godz. 9.30-11.00
Zrealizowany