Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej Zgadzam się
Zarejestruj szkołę

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

Rejestracja szkoły w programie IT Szkoła jest dokonywana wyłącznie na wniosek nauczyciela informatyki zatrudnionego w danej Szkole Ponadgimnazjalnej, po przesłaniu deklaracji zgłoszenia szkoły do programu.

Deklarację prosimy przesłać na adres: rejestracja@it-szkola.edu.pl

pobierz deklarację zgłoszenia szkołyRejestracja na portalu IT Szkoła jest równoznaczna z wyrażeniem zgody na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych w celu założenia konta oraz umożliwienia aktywnego uczestnictwa w Programie. Informujemy, że każdy użytkownik ma prawo wglądu do swoich danych, ich poprawiania oraz zażądania ich usunięcia. W tym celu należy skontaktować się z administratorem na adres e-mail: kontakt@it-szkola.edu.pl

Podanie danych jest dobrowolne, ale brak zgody uniemożliwia przystąpienie do programu i możliwość korzystania z jego zasobów. Dane osobowe podane podczas rejestracji będą wykorzystywane wyłącznie do celów związanych z obsługą uczestnictwa w programie: obsługą konta użytkownika, informowaniem o działaniach Programu oraz akcjach marketingowych realizowanych przez portal IT Szkoła oraz jego Partnerów, realizowaniem badań statystycznych.