Korzystaj bezpłatnie

Rusza Grand IT Test 2019

2019.02.21
Kategoria: Aktualności

Już 26 lutego starujemy z kolejną edycją Grand IT Testu. Celem konkursu jest popularyzacja wiedzy z różnych dziedzin informatyki. Zadaniem uczestników będzie rozwiązywanie testów wiedzy, sukcesywnie udostępnianych na stronie IT Szkoła NASK do 5 czerwca 2019 roku. Pytania w kolejnych seriach Grand IT Testu weryfikować będą wiedzę zdobytą w ramach poszczególnych kursów dostępnych na naszym portalu.

pokaż więcej

Kurs sztucznej inteligencji. Sztuczne sieci neuronowe, cz. 2.

2019.02.18
Kategoria: Aktualności

Tempo z jakim pojawiają się coraz to nowe rozwiązania z zakresu sztucznej inteligencji jest niezwykle dynamiczne. W dużej mierze wynika to z uniwersalności zastosowań SI.  IT Szkoła wraz z Petrosem Psyllosem przygotowała kolejny odcinek kursu z cyklu „Sztuczna Inteligencja”. Z odcinka zatytułowanego „Kurs sztucznej inteligencji. Sztuczne sieci neuronowe, cz. 2.” dowiedziesz się jakie są rodzaje sztucznych sieci neuronowych, czy można je uczyć oraz gdzie znajdują zastosowanie.

Serdecznie zapraszamy!

„Jak prowadzić bloga zgodnie z prawem, czyli prawo blogosfery” – nowy kurs w IT Szkole

2019.02.04
Kategoria: Aktualności

Planujesz prowadzić własnego bloga? Masz na niego pomysł i chcesz się nim podzielić? Świetnie, ale zadbaj o to, żeby działania, które w tym kierunku podejmiesz były zgodne z obowiązującym prawem i nie naruszały niczyich praw, a potem daj się ponieść swojej kreatywności! IT Szkoła NASK przygotowała nowy kurs poświęcony prawnemu ujęciu tematu prowadzenia bloga internetowego.

Serdecznie zapraszamy!

„Konfiguracja sieci oraz urządzeń do poprawnego działania” – nowy kurs w IT Szkole

2019.01.21
Kategoria: Aktualności

Sieci komputerowe to rozwiązania pozwalające na szybką i bezpośrednią wymianę danych, możliwość korzystania ze wspólnych aplikacji, urządzeń, dostęp do zasobów sieciowych i wiele innych możliwości. Jeśli szukasz informacji dotyczących budowy, działania i zarządzania siecią komputerową lub potrzebujesz wskazówek jak skonfigurować urządzenia do jej poprawnego działania - nauczyciel Piotr Chojnacki wraz z uczniem Jakubem Niewiadomskim prezentują nowy kurs w IT Szkole.

Zapraszamy na kurs!

Aktualizacja regulaminów

2019.01.21

Drogi Użytkowniku!

IT Szkoła zmienia się dla Ciebie. Obok nowej szaty graficznej dodaliśmy funkcjonalności, które pozwolą Ci na pełną realizację Twoich praw wynikających z RODO. Teraz możesz już sam np. edytować i zmieniać swoje dane czy też pobrać plik z danymi osobowymi, które przetwarzamy. W związku z tym, w dniu 21 stycznia 2019 roku, Regulamin korzystania z serwisu IT Szkoła, Polityka Prywatności i zgoda na przetwarzanie danych osobowych uległy zmianie. Zapoznaj się z nowymi treściami tych dokumentów, aby kontynuować korzystanie z IT Szkoły.

Pozdrawiamy,

Zespół IT Szkoła

nask logo

dbnameqlabelquerytime
mysqldbSessionCALL `sessions_read`('gocghb4tjhbi8m12bffb3er55t')0.5750
mysqldbRouterCALL `get_siteid_from_linkname`('news')0.4830
mysqldbRouterCALL `news_getCount`('0','0')0.5730
mysqldbRouterCALL `news_getNewsPage`('0','0','5','5')3.0680
Query count: 4, Sum of SQL time: 4.6990
Skrypt 0 wykonał się w: 10.2010 ms.
Drogi użytkowniku
Przechodząc do serwisu poprzez kliknięcie odnośnika „Zgadzam się” wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych.

• pozwalają sprawdzić jak często odwiedzane są poszczególne strony serwisów - dane te wykorzystujemy do optymalizacji serwisów pod kątem odwiedzających;
  • umożliwiają rozpoznanie rodzaju Twojego urządzenia, dzięki czemu możemy lepiej dopasować sposób i format prezentowania treści oraz funkcjonalności serwisów;
  • poprawiają wydajność i efektywność serwisów dla korzystających.

Wykorzystywane narzędzia firm trzecich

• Google Inc.