Konkurs graficzny – „Web design z IT Szkołą”

2018.11.05
Kategoria: Aktualności

Konkurs „Magia Świąt” miał kilka edycji, które cieszyły się niesłabnącą popularnością. W tym czasie nasi użytkownicy przesłali łącznie prawie 10.000 prac konkursowych. Czas na zmiany! Tym razem tematem konkursu jest stworzenie projektu graficznego (layout’u) strony internetowej szkoły, do której uczęszczasz. Czekamy na Wasze propozycje.

Na prace czekamy w terminie od 05 listopada 2018 r. do 20 listopada 2018 r., a autorzy najciekawszych prac zostaną nagrodzeni. Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem konkursu.

Link do regulaminu

Zaczynamy odliczanie

2018.10.25
Kategoria: Aktualności

Rok szkolny trwa w najlepsze. IT Szkoła przypomina, że „zegar rankingowy” tyka… Zachęcamy wszystkich zarejestrowanych do spędzania z nami czasu ;).

Dla najaktywniejszych szkół, uczniów i nauczycieli czekają nagrody w Rankingu IT Szkoła 2018/2019.

Gala IT Szkoły za nami

2018.10.23
Kategoria: Aktualności

Tegoroczna Gala IT Szkoły za nami. Działo się! Tym razem w „Przestrzeń from Facebook”. Było wręczanie nagród, ciekawe wykłady, a także możliwość rozmowy i wymiany spostrzeżeń z zaproszonymi gośćmi, a wszystko to w miłej atmosferze.
Sami zobaczcie…..

pokaż więcej

22. konferencja SECURE

2018.10.23
Kategoria: Aktualności

Międzynarodowi specjaliści w dziedzinie bezpieczeństwa sieci spotykają się w Warszawie

Ataki na serwery firm i na domowe komputery zwykłych użytkowników, bezpieczeństwo „inteligentnych” urządzeń, najnowsze techniki zabezpieczeń i nowe zagrożenia – takie między innymi tematy będą poruszać specjaliści na XXII konferencji SECURE, organizowanej przez NASK PIB i działający w jego strukturze zespół CERT Polska i NASK SA.

pokaż więcej

Inspiracja – interakcja – internet. Wyzwania cyfrowego świata

2018.10.16
Kategoria: Aktualności

W dniu 18 października o godzinie 18.00 w Muzeum Plakatu w Wilanowie odbędzie się wernisaż wystawy plakatów konkursu „Inspiracja – interakcja – internet. Wyzwania cyfrowego świata.”, na który serdecznie zapraszamy. Wystawa będzie czynna w okresie od 18 października do 31 grudnia 2018 r. Wstęp jest bezpłatny.

nask logo

Drogi użytkowniku
Przechodząc do serwisu poprzez kliknięcie odnośnika „Zgadzam się” wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych.

• pozwalają sprawdzić jak często odwiedzane są poszczególne strony serwisów - dane te wykorzystujemy do optymalizacji serwisów pod kątem odwiedzających;
  • umożliwiają rozpoznanie rodzaju Twojego urządzenia, dzięki czemu możemy lepiej dopasować sposób i format prezentowania treści oraz funkcjonalności serwisów;
  • poprawiają wydajność i efektywność serwisów dla korzystających.

Wykorzystywane narzędzia firm trzecich

• Google Inc.